cUe*ta£e#t> 'CEZOND NATUURLIJK RUVAL bij spanningen en TAXATIERAPPORT Folklore-dansavond in de schouwburg VENLO VENRAV ROZEMAMJN THIJM Rozemarijn Thijm Poging tot aanranding PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS El Donderdag 21 maart 1996 - Pagina 2j Grote Kerk Deken: J. Coenen, Bindstraat 6, tel. 581275: kapelaan H, de Wit ofm, Whistlerstraat I. tel. 582385; kape laan R. Woutering. Horsterweg 57, Castenray. tel. 571215 of 580202; kapelaan H. Bouman, Dr. Poelsstraal 4, tel. 511664. Priester in ernstig noodgeval: via balie zieken huis. tel. 522222. Opgeven misin tenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 9.00 H. Mis Jeu Jenniskens: ouders Arts- Cornelissen; ouders Jenniskens- Jansen en Willie. I9.00 Jongerenviering; Teng Geurts (koll): Mander Rongen-Engels (koll); ouders Verstegen-Houben en zoon Sraar; zwd. Grad Ghielen; Herman Verhagen en echtp. Janssen- Theeuwen; Jan Janssen en fam.; Cor Verstraten (koll); Harrie Janssen (koll). Zondag: 5e Zondag in de Veertigdagentijd. 9.30 Latijnse hoogmis voor To Janssen-Loonen; René Smeets (koll); Martha Gerrats- Stienen en zoon Hay; ouders M. Janssen-v. Gerven en overl. fam.; ouders Janssen-Muis. I 1.00 H. Mis opgeluisterd door 'Mondays Joy'; jrd. Mia Janssen-Deters; overl. fam. Truyen-Hendricx; Adri de Kroon (koll); overl. ouders Janssen- Vullings en zonen; jrd. Nelly v. Mil- Giesbers; An Stevens; overl. fam. Philipsen-Gellings. Maandag: Aankondiging van de Heer/Maria Boodschap. 9.00 H. Mis Antoon Martens (Groeningen, koll); overl. fam. Pouwels-Maessen. Dinsdag: 9.00 H. Mis Nel Camps- v.d. sterren. Woensdag: 9.00 H. Mis Grad Broers. Donderdag: 9.00 H. Mis ouders Van Vegchel-Muijsers; Piet Vermeulen en Alex Hubers; om Gods zegen voor een jarige. Vrijdag: 9.00 H. Mis Harry Cornelissen. Dienbeurten: za 19.00: Jacomyn, Silvia. Steve, Luuk. Bram S., Nadine; zo 9.30: de heren Hoppenbrouwers en Vosbeek; Ties, Bart T., Joost en Sanne; zo I 1.00: Maickel, Stefan D., Luendric, Eomer. Loek en Ronny t. H. Lektoren: za. 19.00: Jongeren(-vie- ring; zo 11.00: L. Truijen. Vincent yan Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de Si. Servatiuskapel. Voorganger: W. den Hartog; lektor: F. Blom. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: W. den Hartog; lektor: H. de Jong. Vertrek bus 9.45 vanaf de Si. Servatiuskapel. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.45 Yoga en meditatie. Woensdag: 10.45-1 1.45 Psalmengroep. Donderdag: 14.00-15.00 Kursus over Zingeving. 16.45 Yoga en meditatie. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, lel. 580202. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: 18.00 M.m.v. De Troubadour; jrg. overl. ouders Jeuken-v. Osch; Thei Verschuren (fam. Klaasen); Hendrina Hendriks (koll): overl. ouders Derickx Jacobs en Karei; Maria Poels-Kersten (koll); jrg. Gerrit v. Meijel. Zondag: 8.30 Jacobus Bexkens (koll). 10.30 M.m.v. Zangers van St. Frans; Martien v.d. Brandt; jrg. fam. Bardoel-Kusters Janssen. Maandag: Feest van Maria Boodschap. 19.00 Antoon Lucassen en overl. fam. Dinsdag: 19.00 Gert Koppens; lev. en overl. fam.De Haart-Creemers. Woensdag: 19.00 Ouders Seijkens- Peters. Donderdag: 19.00 Jacob Jacobs en overl. fam. Vrijdag: 19.00 Greet den Holder en overl. fam. (OVV); Martinus Meijer. Afhalen wijwater: Paaszaterdag, 6 april van 09.30 tot 12.00 uur. Vredeskerk I Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5. tel. 580202. Omgeven misintenties: Leunseweg 5. ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur. tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgen de week dienen bij de pastorie opge geven te worden voor deze week v rijdagmorgen 10.30 uur. Zaterdag: 19.15 Kinderwoorddienst. Voor Wim en Antonet Jakobs-Hanen: overl. Hendrika Huisman. Dien Willems- v.d. Broek; fam. Elbers-Jenniskens- Keijsers; Herman van Hoof. Zondag: 9.30 M.m.v. Mannenkoor Vredeskerk. Voor het geestelijk en lijdelijk welzijn van onze parochie; overl. ouders Linssen-Vullings- Kerstjens; Gert Koppens. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Lena Camps- Driessen; overl. ouders Broeren- Kersten; Giel Vennekens en echt- gen. en wederz. fam. Zondag: 8.30 Truus Vermeulen; overl. ouders Jans-Verheggen; Mia Staaks-Hermans. 10.00 Toedining H. Vormsel aan de kinderen van onze basisschool en van De Hommel. Wim Janssen en overl. dochter Nelly; Harry Valckx en overl. fam.; Giel Vennekens en echt- gen. en wederz. fam. (Koor Harmony). Maandag: 9.00 Mia Houba. Dinsdag: 9.00 Tot bijz. int. Woensdag: 9.00 Papa Vermeulen (met Rozenkransgebed, voor alle verkregen gunsten). Donderdag: 9.00 Voor de overl. van het die offerden met Allerzielen. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste uit eerherstel voor alles waarin wij tekortschieten tegenover God. 9.00 Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Annemiek Moraal, Mieke Emons, Marlie Schlepers, Rianne Rijshouwer; zo 8.30: Lieke ten Brummelhuis, Els Basten, Loes Kessels. Danielle Wijnen; 10.00: Judith Philipsen, Susan Frederix, Susan Janssen, Maud Lepsie. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Dameskoor); To Willems-Geurts; overl. ouders Maessen-Gooren; led Vervuurt; Harrie Vriens; uit dank baarheid (H). Zondag: 5e Zondag van de Vasten. 10.00 Hoogmis (Herenkoor); Theodora Willemsen- Opheij; st. Peter van Rijswijck, Maria Baltussen en zoon Mathieu. Woensdag: 9.00 H Mis voor de parochie. Vrijdag: 9.00 H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw van Lourdes. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Handrie Versteegen; Jacob Emonts; Leida Dinghs; Nella Classens-Janssen en Geert Classens; jrd. Martien Hagens en Anna Hagens-Vullings; jrd. Hein Emonts; overl. ouders Maes-Baeten en zoon Martien. Woensdag: 9.00 Uit dankbaarheid van een 80-jarige. Misdienaars: za 19.00: Rianne en Peggie. Vastenaktie: Van harte welkom in de offerbus achter in de kerk. Parochie Leunen 5e Zondag van de Veertigdagentijd. Zaterdag: 19.00 Lsm. Teng van Vegchel (Vullingsstraat); mndd. Michel Loonen en Marie Loonen- van Rens, Elly Loonen en Elly van Berlo; jrg. Mien Verhoeven- Holtackers; gest. jrd. Joseph Keijsers. Zondag: 10.00 Hgm. Wim Heidens en Drika Heidens-Smits; Wiel Keijsers; Jos Martens en Anna Martens-Clephas. 11.15 Piet de Louw. Maandag: Maria Boodschap - Aankondiging van de Heer. 19.00 Lsm. Henk Ouwerkerk en Han Ouwerkerk-Manders en overl. fam.; pastoor Jacques Haenen en overl. fam. Dinsdag: 19.00 Mndd. Wilhelmina Loonen, Antoon en Bernard Loonen en beide echtgen., Johanna Verheijen-Loonen en echtgen., Joos Loonen en Maria Loonen-Scheffers; Fien Loonen-Duijkers. Woensdag: 19.00 Lsm. Teng van Vegchel; Sef Koenen en zoon Jozef. Donderdag: 19.00 Lsm.'Eduard en Stans Dietz. Vrijdag: 19.00 Lsm. Frans Baltussen, Willem Baltussen en overl. fam. Baltussen-Loonen; Joos Gommans. Misdienaars: za 19.00: Sanneke v.d. Oetelaar en Inge Smits; zo 10.00: Sanne v.d. Berg en Jeanne Theunis; 11.15: Geert van Gorp en Dennis v.d. Heuvel. Lektoren: za 19.00: Jan Jenniskens; zo 10.00: Annie Reintjes; 11.15: Lies van Bavel. Rektoraat Heide Zondag: 5e Zondag van de Veertigdagentijd. 9.30 Hoogmis ggjt. Handrie Maas en Johanna Maas-Janssen. Misd.: Inge. Karen. Niels, Simone. Marlijn en Margje. Donderdag: 9.00 H. Mis uil dank baarheid. Rektoraat Veulen 5e Zondag van de Veertigdagentijd. Zaterdag: 19.00 Hgm. als mndd. Nelly Fleurkens-Janssen; voor de parochie. Zondag: 10.30 Hgm. Wilhelmina Geurts-Ambrosius; voor de parochie. Maandag: Maria Boodschap. 8.00 H. Mis voor de parochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor Sef Linders en overl. ouders. Woensdag: 8 00 H Mis voor Anny Nellissen-Janssen en overl. ouders. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Vrijdag: 8.00 H. Mis voor de over ledenen. Misdienaars: za: Ruud Bexkens en Richard Classens; zo: Roy Smets en Eric Wismans. Parochie Ysselsteyn 5e Zondag van de Veertigdagentijd. Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); mndd. Wim Jansen; jrd. Jan Janssen en overl. fam. Janssen-van Gompel; Lei Pouwels; M. Jenniskens-Arts (fam. Claesen). Zondag: 9.30 (Gelezen Dienst); jrd. H. v.d. Ven en echtgen.; jrd. M. Arts en echtgen. overl. fam. Peeters- Michels; Fr. Bouwmeister; ouders Van Dijck-Wismans. 11.15 Mndd. M. Swinkels-Jeuken; Petr. Fleurkens (Heidsepeelweg); jrd. Jan Dobbe; Piet Swinkels (nichten en neven Poels). Maandag: Hoogfeest: Maria Boodschap. 19.00 T. van Vegchel (Ouderenver); E. Potten-Coopmans (LVB). Woensdag: 19.00 Overl. fam. Mulders-Maessen; bijz. int. Vrijdag: 19.00 Oefening van de H. Kruisweg. Misdienaarsbeurten: za 19.00: N. Pouwels en M. Verheijen; zo 9.30: W.Verheijen en M. Pouwels; 11.15: I. en R. Poels; ma en wo: D. Scheepens en W. Verheijen; vr: M. Claessens, M. en S. Claessens. Doopschema: (april) Tijdens de Paaswake, 6 april) en op de zonda gen 14 en 28 april. Vastenaktie: Uw vastenoffer kunt u in de bekende zakjes deponeren in de bus achter in de kerk of in de brievenbus van de pastorie (naast de voordeur). Zoals bekend is de opbrengst bestemd voor de aller armsten in Manilla. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. Henricus van Osch, Theodorus Poels en Marie van Osch; Til Muysers. Misd.: José de Jong en Linda Engels. Zondag: 10.00 Jan Mathijs Michels. Christina v.d. Hoven en zoon Gerard; Martien en Nella v.d. Zanden, zoon Jan en schoonzoon Harrie (van fam. Janssen-Arts, Liessel). Misd Ellen van Dijck en Yvonne Koppes. Dinsdag: 8.30 Jgt. Jac Bistervelds en A.M. van Rijswijck. Woensdag: 19.00 Peter Joh. Ewals en Maria Am. van Enckevort; overl. ouders Van Lieshout en ouders Broeren-Janssen. Vrijdag: 14.00 Huw.mis Rikie Poels en Geert Gielens. Kerk poetsen: mevr. Van Tilburg- van Meerlo en Hoedemakers-Pluk. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Voor de parochie. Zondag: 10.00 Martien v. Ksteren (verjaardag); jgt. Antoon Weerts. Maandag: 19.00 M. Jansen. Woensdag: 19.30 Kruisweg. Donderdag: 19.00 Voor vrede. Misdienaars: za: Roel en Ellen; zo: Nicole en Luc. Lezers: za: Joslen Claessens; zo: Jan Classens. Rektoraat Smakt In de St. Jozefkerk. Zaterdag: 19.00 PI. H Mis voor Martinus Martens, Hendrika Martens-Michiels, Theo Arts, fam. Hesemans-Douven, t.z.i.; uit dank baarheid H. Jozef en Clara. Dienb.: Jolanda Janssen en Linda Jansen. Zondag: 5e Zondag van de Vasten. 08.30 H. Mis voor fam. Hendricx; fam. Hesemans-Douven; Ebus-Schrijvers uit dankbaarheid; overl. fam. Bongaerts-Kersten; overl. ouders Van Dijck en Van Dijck-van Schijndel. 10.00 PI. Hoogmis voor Jeu Custers; overl. ouders Frits van Dijck en Tinie van Dijck-van Schijndel; Jan van Hoof en Peters-Fleuren; fam. Flinsenberg-Cremers; Louis Koppers. Dienb.: Lieke Koopmans en Natasja Bonants. Dinsdag: 10.30 H. Mis voor bede vaart Dongen. 14.30 H. Mis voor Vincent van Gogh Instituut. 15.15 H. Mis voor Derde Orde Venray. Woensdag: In de St. Jozefkapel; t.e.v. St. Jozef. 9.30 H. Mis voor fam. Hesemans-Douven. 14.00: Bedevaart Oostrum. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 24 maart zal in het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray, dhr. D. Piersma uit Ubbergen voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderop vang en er wordt kindernevendienst gehouden. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Waarom volgens de bijbelse maatstaven leven in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen kollekte. Oecupienische basisgroep Vieringen op de 2e en 4e zondag van de maand Aanstaande zondag 24 maart is er een eucharistieviering van de oecumenische basisgroep Heel de Kerk Heel de Wereld. Het thema van de viering is: Op zoek naar de bron. Voorganger is pastor Fr. Meyer. Plaats: kapel van het bejaar dencentrum Het Schuttersveld. Bergweg te Venray. Tijd: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kinderne vendienst. U bent van harte welkom Ter info voor de maand april: Op Witte Donderdag om 20.30 uur is er een viering met lege handen: Goede Vrijdag 20.30 uur meditatieve dienst. De Paasdienst is op 6 april om 22.30 uur; 2e zondag zal er geen dienst zijn. Op 28 april is er een eucharistieviering om 11.15 uur. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a. Horst. Evangelist: Clapvaeren 4. Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag 24 maart om 10.00 en 14.30 uur. Tijdens de middagdienst is er kindercrèche. Bijbelonderwijs: Voor kinderen van 4-12 jaar is er zondagsschool om 16.10 uur. Voor kinderen van 6- 12 jaar op dinsdagmiddag om 16.10 tot 17.00 uur. Voor de jeugd vanaf 12 jaar op zondagmiddag om 16.10 uur. Bijbel/Kontaktavond: Donderdag, aanvang 20.00 uur. Jongerenviering Zaterdag 23 maart is er een jonge renviering in de Petrus Bandenkerk. Het thema is: ...en toch... gaat het door. We kozen voor dit thema, omdat we allemaal meemaken dat er mensen in onze omgeving sterven. Je opa, vriendin. Je vraagt je dan af, wat is er na de dood? De viering begint om 19.00 uur in de Grote Kerk en we willen jullie hiervoor graag uitnodigen. Gezinsviering Paterskerk Op zaterdag 30 maart om 18.00 uur is er een gezinsviering met als thema 'Palmpasen'. Alle kinderen worden uitgenodigd om een palm- paasstok te maken en deze dan mee te brengen. Na afloop van de viering mogen de palmpaasstokken overhandigd worden aan de bewoners van Beukenrode. Jullie zijn allemaal van harte wel kom in de Paterskerk. Oude fofo Men zag ze in de straten van Ven ra) al ver voor de oorlog, maar ook noi geruime tijd daarna. De bekend* witte ijscowagentjes (driewielers van Venraynaar Piet Thielen Op deze foto van omstreeks 1941 zien we Piet Thielen jr. op de hoel van de Grote Markt. Piet wacht o| zijn klanten, 't Is een doordeweeks* dag, dus minder afzet dan op ee zon- of feestdag. Thielen verkoch alleen maar smeerijs in tegenstellin tot de gele ijswagentjcs va Sneeuwklokje, waar men terecht ko voor verpakt ijs. Vaste verkooppunten van Thielen ijs waren de grote en kleine markt maar menvzag de witte wagentje ook bij sportevenementen, kermis sen zowel in Venray als de kerkdor pen. maar natuurlijk werd er ooi gevent in de dfverse straten va Venray. De prijzen van het smeerijs, vat voor de oorlog, waren 1, 3, 5 en II cent. Velen zullen zich dit nog we herinneren. Deze goedkope 'ijs-tijd ligt weer ver achter ons. Piet Thielen verkoopt geen smeerij meer. We zien hem wel iedei week end op de kleine mark (Henseniusplein), niet als ijscoma n maar als vis- en visproduktenverko - per. Jan v.d. Puttenj&i Folkloristische dansgroep 'De Hakkespits' Op 4 mei zal er in de schouwburg te Venray wederom een folklore-dans avond worden gehouden. Dit jaar heeft De Hakkespits twee gastgroepen uitgenodigd. Te weten: De Sallandse Folkloregroep uit Raalte en de Maastrichtse Square-Dance groep uit Maastricht. De Hakkespits zal zelf ook enkele dansen opvoeren. De Sallandse dansgroep brengt dansen uit hun eigen provincie en regio 'Overrijsel'. De Maastrichtse groep brengt een Amerikaanse vorm van volksdansen namelijk het squaredansen. Dit wordt uitgevoerd door vier paren of een veel voud hiervan. Deze avond belooft weer veel afwisseling. Oer-degelijke Hollandse en Limburgse dansen naast de wat vlottere squaredance. Het zal ongetwijfeld veel luister- en kijkgenot teweeg brengen bij het publiek. Aanvang 20.00 uur. Diefstal bromfiets Een 23-jarige inwoner van Leeuwarden was met zijn Honda MT 5 bromfiets vanuit Leeuwarden naar Ysselsteyn gekomen. Dar werd zijn bromfiets aan de Puttenweg gestolen. Dit gebeurde in de nacht van donderdag op vrijdag. De waar de van de bromfiets bedraagt ƒ500,-. Mishandeling door werkgever Een 28-jarige inwoner van Merselo kreeg proces-verbaal aan gezegd inzake mishandeling van een 21-jarige inwoner van Venray. De inwoner van Merselo, werkge ver van de 21-jarige, had deze beschuldigd van diefstal en toen die ontkende had hij hem een vuistslag in het gezicht gegeven. Vrijdagavond werd op het fiets pad langs de Henri Dunantstraat een 31-jarige inwoonster, die te voet richting Oostrum liep, vast gepakt door een nog onbekende man die haar in de struiken wilde trekken. De vrouw verzette zich hevig zodat de overvaller haar moest los laten. De dader had een lengte van ongeveer 1.75 meter, normaal postuur en had zich onherkenbaar gemaakt doordat hij een bivak muts over zijn hoofd had getrok ken. Voor de oplossing van deze poging tot aanranding roept de politie de hulp in van eventuele getuigen. Die worden dringend verzocht kontakt met hen op te nemen en dat kan onder tel.nr. 531111. elke week nieuws VI SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING EN UITERAARD DE VOORDELIGSTE TARIEVEN 'BEL VOOR MEER INFORMATIE k I y vu/ w MEERDERE PRODUKTEN PER WAARDEBON MOGELIJK Spanningen en stress horen bij het jachtige ritme van Onze moderne maat schappij. Niet alleen bij mannen trouwens. Ook steeds meer vrouwen krijgen ermee te maken. Nervositeit en depressiviteit met van die typisch vage klach ten: Wakker worden met een kropgevoel in de keel en opzien tegen de dag. Angstgevoelens en niet durven ondernemen waar je zin in hebt. Een vermoeid gevoel en toch slecht in slaap kunnen komen. Snel geprikkeld en dan weer hoofdpijn. Grijpen naar kalmerende tabletjes biedt wel even uitkomst maar geen uitweg. Zenuwen en hormonen zijn de belang rijkste pijlers om het lichaam onder de dagelijkse omstandigheden gezond te Heeft u ook wel eens van die vage klachten: RUVAL helpt echt! ✓nerveus/te/t? depressiviteit tegen de dag opzien? kropgevoel In de keel slecht In slaap komen? uitgeput gevoel? zorgen maken? y'snel geprikkeld? ♦Zhoofdpijn I fles van 19.95 voor [III] laten funktioneren. Raken de zenuwen gespannen en verkrampt, dan komt het hormonale stelsel in de knel. Zitten de hormonen in de knel, dan raakt het ze nuwstelsel nog meer gespannen en ver krampt. Lichamelijk doet vermoeidheid zicht gelden. Emotioneel kunnen we het allemaal niet meer aan. Met succes geadviseerd Drogisterijen en reformhuizen met de fytotherapeuticum van BLOEM in hun pakket kunnen dan echt hulp bieden met RUVAL. Een natuurlijk middel waarin een keur van kruiden is ver werkt. RUVAL ontspant en ontkrampt het zenuwstelsel en reguleert de aan maak van hormonen door de endocrie ne klieren. Het brengt rust en het oefent een gunstige invloed uit op de emotio nele belevingswereld. Al lang opgekr opte emoties vinden eindelijk hun uit weg. RUVAL wordt door veel drogisten met veel succes geadviseerd als basis middel voor chronische klachten, waar bij zenuwen en hormonen een grote rol spelen. Daarom geldt eigenlijk: hoe eerder je RUVAL gebruikt, hoe eerder je de zenuwen weer de baas kunt wor den. En dat geldt niet alleen voor vrou wen, maar ook voor mannen! DEZE PRODUKTEN ZIJN EXCLUSIEF VERKRIJGBAAR BIJ: De speciaalzaak voor uw gezondheid GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL (077) 3545086 gezondheidswinkels f0478? Markt 20 515504

Peel en Maas | 1996 | | pagina 28