VVV-Nieuws Lente TAXATIERAPPORT VVV-Nieuws>w»#' Uit de raadsvergadering van Meerlo-Wanssum Vier Brabantse schrijvers op ochtendhappening in Venray Clown in 't Schöpke Aktiviteiten Agenda Kennismaking atletiek Békse Klinkertjes met drie dansen Zuidnederlan ds kampioen Lezing brandwonden telefoon 0478-512772 Gescheiden inzameling afval begraafplaats Eindelijk Gi ïinhoek groenvoorzieningen 0478-571800 peel en maas Donderdag 14 maart 1996 - Pagina 7 Blaasorkest Die Fideien Rosentaier 'goes Italy' Aankomend weekend zullen de klanken van Die Fidelen Rosentaier uit Merselo te horen zijn over 't Lago di Garda in 't kleine stadje Badolino. Hier zullen zij voor het Italiaanse publiek een wervelende show verzorgen, met de mooiste melodieën. Voor de vaste supporters van Die Fidelen Rosentaier, die ook deze avond niet willen missen: de avond begint om 20.00 uur. Be there! Literair Café Venray-Regio presenteert zondag 17 maart In de maandagavond gehouden raadsvergadering van de gemeente Meerlo-Wanssum werden de vol gende besluiten genomen. Er werd een bedrag van ƒ1.100,- uit het fonds Specifiek Welzijn beschikbaar gesteld voor het educa tief projekt 'Leven met de Maan' van 'Reinwater' ten behoeve van de groepen 7 en 8 van de basisscholen in Meerlo-Wanssum. In hel voor- en najaar vaart hel schip van Reinwater op de Maas. Tijdens een van die tochten zal het schip in de haven van Wanssum aanleggen. De kosten bedragen 550,- per dag inclusief vier verzorgde lessen van elk anderhalf uur. Omdat het aantal leerlingen van de groepen 7 en 8 van de scholen binnen de gemeente 185 bedraagt zullen twee dagen gereserveerd worden. Dit projekt past precies in het kader van milieu-educatie. De scholen zijn nog niet geïnformeerd omdat eerst duidelijkheid moest zijn of de subsi die zou worden verleend. Een gedeelte van de Jan Visserstraat in Meerlo kan worden onttrokken aan de openbaarheid. De raad verleende de gevraagde mede werking zodat de heer en mevrouw "■Peelen hun woning aan de ulianastraat kunnen uitbreiden. Supermarkt Cl000 kan aan de burgemeester de Weichshavenstraat haar supermarkt uitbreiden nu GS geen bezwaar tegen die uitbreiding heeft. De raad vond het een goede zaak om daaraan hun medewerking te verlenen. In de vacature Commissie bezwaar, beroep en klachtenschrif ten volgde de raad het voorstel van het college om de heer Derksen uit Huissen te benoemen. 'BEERKENS' Reeds eerder werd er vanuit de raad gevraagd hoe de stand van zaken was met betrekking tot het leegstaande pand de gronden van de voormalige verffabriek Beerkens Paints in Blitterswijck. Er wordt een onderzoek ingesteld naar de mate van verontreiniging. Voor woning bouw ter plaatse heeft GS haar goedkeuring onthouden. De grond is verontreinigd en het pand is voorlo pig verhuurd. Daar worden auto's in ondergebracht. Volgens de raads voorzitter op dit moment 50 stuks, volgens het raadslid G. Janssen zou den er 100 staan. Daartegen is wei nig te doen omdat grond en opstal len in het bestemmingsplan zijn aangemerkt als bestemd voor han delsdoeleinden. Het raadslid G. /anssen is bang dat daar dezelfde loestanden zouden kunnen ontstaan als bij de automarkt in het Ven in Venlo.Dat zou voor Blitterswijck onacceptabel zijn. BOMEN Het college kon geen duidelijk antwoord geven op de vraag van de heer Peeters tijdens het spreekrecht, of de bomen aan de Beatrixstraat terug komen. Er is ongenoegen bij de bewoners, omdat, toen de bomen waren gekapt, beloofd zou zijn dat de wortels uit de grond zouden wor den gefraisd en dat de bewoners schriftelijk zouden worden geïnfor meerd. Dat is niet gebeurd. Wethouder Rutten bestreed dat de bewoners niet voldoende zouden zijn ingelicht. Het probleem is dat bewoners gemeentegrond in eigen dom hebben genomen. De raads voorzitter zegde toe dat in het colle ge overleg zal worden gevoerd of er bomen zullen worden herplant. Er waren namelijk ook al signalen dat de bewoners de bomen liever niet zouden terugzien. Tijdens de rond vraag liet de heer Derikx van het CDA weten dat hij bij geruchten had vernomen dat de Woningvereniging Limburg (de WVL) woningen zou gaan verkopen. Hij wilde weten of er bij een verkoop risiko's voor de gemeente ontstaan. De raadsvoorzitter kon bevestigen dat er plannen bestaan bij de Woningstichting om aan huurders de huurwoningen in de verkoop te doen. Daarover zullen binnenkort harde afspraken worden gemaakt. Tevens wordt dan bekend waar het woningbezit naar zal overgaan. De Woningstichting Noord-Limburg is hier voor in beeld. f Ongeval door autotelefoon Zondagmorgen omstreeks 08.40 uur rinkelde de autotelefoon van een 30-jarige inwoner van Veulen, toen deze op de Ripseweg reed. Hij nam de hoorn op maar lette onvol doende op. Zijn auto raakte uit de juiste koers en kwam op het dak in een bermsloot terecht. De bestuur der liep geen noemenswaardig let sel op maar de politie konstateerde dat ae bestuurder onder invloed van alkohol verkeerde. Hij kreeg, naast een rijverbod van vier uur, ook proces-verbaal inzake het rijden onder invloed aangezegd. De man verklaarde die morgen geen alkohol te hebben genuttigd, maar wel de avond tevoren op een familiefeest. Liefst vier Brabantse schrijvers van het Brabants Literair Contact zijn zondagmorgen 17 maart te gast bij het Literair Café Venray-Regio. Te gast zijn de schrijfster Marijke van Hooft, beeldend kunstenaar en dichteres Y. Né, de dichter-schrijver Jasper Mikkers en de dichter Jos Steegstra. Deze bijzondere happening vindt plaats in De Witte Hoeve aan de Gasstraat te Venray en begint om 11.30 uur. Het geheel wordt opge luisterd door het koor Confetti uit Venray onder leiding van Gertie Sikes. Het is voor de eerste keer dat het Literair Café Venray-Regio een bij eenkomst organiseert op zondag morgen. Dat gebeurt op verzoek van de donateurs die vorig jaar te ken nen hebben gegeven om niet alle aktiviteiten op de vaste vrijdag avond te organiseren. Bovendien is het de eerste keer dat vier schrij vers/dichters tegelijk te gast zijn in Venray. VERHALENBUNDEL De eerste Brabantse schrijfster die optreedt is Marijke van Hooft (52) uit Hoeven. In 1982 won zij de Concordia-Poëzie prijs van de stad Breda. Twee jaar later debuteerde zij als dichteres met de inmiddels drie maal herdrukte Verzenbundel 'Een huis van regen'. In 1988 verscheen van haar de novelle 'Bloedarmoede' en een jaar later de gedichtenbundel 'LJiterwaarden'. Drie jaar geleden lanceerde zij de verhalenbundel 'Bevroren zee'. Uit Breda komt de beeldend kun- Jasper Mikkers stenaar en zeer talentvol dichteres Y. Né (38). Drie jaar geleden ver scheen haar dichtenbundel 'Het oor de bij' en twee jaar geleden de bun del 'Dun land' met tekeningen en poëzie. Daarnaast verschenen een groot aantal publikaties in bloemle zingen en tijdschriften en werkte zij mee aan talrijke radio- en televisie uitzendingen. Yvon Né leidt in feite een dubbelleven: zij tekent en schil dert en maakt prachtige gedichten. Tijdens de boekenweek in 1994 paradeerde zij samen met Adriaan Morriën in het NOS-journaal. Y. Né is een bijzonder talentvolle vrouw. De 48-jarige Jasper Mikkers woont in Tilburg en studeerde enke lejaren rechten en Nederlands. In de jaren zeventig publiceerde hij onder het pseudoniem Tymen Trolsky twee romans en vier dichtbundels. Zes jaar geleden verscheen de reis roman 'De weg van de regen'. In het najaar van 1990 werd de dichtbun del 'Wie is uiteindelijk' gelanceerd. Zijn derde boek, getiteld 'De ver dwijning', rolde in 1994 van de per sen. In dat jaar verscheen eveneens zijn veelbelovende verhalenbundel. 'De kleine jongen en de rivier'. De Nederlandse literatuur is heel wat boeken over opgroeiende jongens rijk, Weinig zijn met zoveel inzet geschreven als deze bundel van Mikkers. KUNSTENAARSCENTRUM De dichter Jos Steegstra (55) komt uit Oss én heeft al verschillen de dichtbundels het licht doen zien. 'Jij bent wat korrelig vandaag' (1977), 'Onrustig dagboek' (1980), 'Alleen het ruisen' (1990)' en 'voor de door het wist' (1994). Steegstra werkte o.a. mee aan het projekt poëzie prent en proza in Noord-Holland en Noord-Brabant. Hij is lid van het kunstenaarscen trum in het Noordhollandse Bergen. Hij verzorgde samen met de beel dende kunstenaar Han Klinkenhamer en de vormgever Frans Nies een aantal bibliofiele boeken. Deze bijzondere literaire ochtend happening in De Witte Hoeve te Venray is voor iedereen toeganke lijk. De entreeprijs is 10 gulden, donateurs krijgen ƒ2,50 reduktie. Nadere informatie over het Literair Café Venray-Regio en de mogelijkheid om donateur te wor den bij mevr. Ans Theunissen, tel. 0478-582948. In het kader van het projekt dat gericht is op het kennismaken van de jeugd met de sport, houdt Atletiekvereniging Venray - Regio op zaterdag 16 maart de eerste bij eenkomst voor jongens en meisjes die geïnteresseerd zijn in de atle- tieksport. De bijeenkomst wordt gehouden op de atletiekbaan, gelegen op sportpark De Wieën en begint om 10.30 uur. Gedurende vier weken kan de jeugd onder deskundige leiding ken nisnemen van de vele facetten die de 'moeder van alle sporten' biedt. Deelname is mogelijk voor jon gens en meisjes die geboren zijn vanaf het jaar 1989. AV Venray - Regio hoopt dat vele jongens en meisjes willen kennismaken met de atletieksport in Venray. SCHOLENATLET1EKDAG Op zaterdag 13 april houdt AV Venray - Regio haar jaarlijkse Scholenatletiekdag. Deelname is mogelijk door de leerlingen van de basisscholen in de gemeente Venray en omgeving. Inschrijving kan geschieden via de school. Na-inschrijving kan op de wedstrijddag geschieden vanaf 12.30 uur in het clubgebouw van AV Venray - Regio nabij de atletiekbaan op sportpark De Wieën. Alle deelnemende jongens en meisjes ontvangen het officiële KNAU-schoolatletiekdiploma waar op de behaalde resultaten staan ver meld. Bovendien ontvangt de school met de beste resultaten een wissel- beker en zijn er ook nog prijzen voor de scholen die als nummer twee en drie eindigen. Vernieling brievenbus Een 69-jarige Venraynaar deed aangifte van vernieling van een metalen brievenbus in een flat aan de Mozartstraat. Motors in plaats van bromfietsen Donderdagmiddag hield de politie op de Noordsingel een bromfiets aan, althans volgens het bromfiets plaatje. De bestuurder, een 18-jarige inwoner bereed echter een motor. De motor was niet verzekerd, de bestuurder had geen kentekenbewijs en ook geen rijbewijs. Diezelfde donderdagmiddag hield de politie op de Deurneseweg een volgens het geel kentekenplaatje, bromfiets aan. Ook die bestuurder bereed een motor. De bestuurder, een 17-jarige, had geen rijbewijs, de motor was niet verzeker en hij had ook geen kentekenbewijs. In overleg met de officier van Justitie zijn beide motoren in beslag genomen. Tijdens de Zuidnederlandse kam pioenschappen, onder auspiciën van de Federatie Nederlandse Danssport. die afgelopen zaterdag en zondag gehouden werden te Gemert. dansten de Békse Klinkertjes uit Vierlingsbeek naar drie eerste kampioensplaatsen. Bij de solo's junioren B eerste divisie behaalde Loes de Groot 283 punten, goed voor een eerste plaats en de titel Zuidnederlands kam pioen. Ellen groot behaalde een eer volle tweede plaats met 279 punten. De meisjes van de garde junioren B eerste divisie werden in hun cate gorie twee maal Zuidnederlands kampioen. Met 269 punten behaal den zij met hun gardedans een kam pioensplaats. Ook hun showdans was goed voor een eerste plaats met 274 punten. Met deze dansen wer den zij eerder dit jaar ook reeds Brabants kampioen. De garde junioren A eerste divisie werd vierde met 262 punten en de garde junioren A tweede divisie werd negende met 230 punten. De jongste solo's dansten in een deelnemersveld van 25 dansen. Hiervan werd Milly Tjin twaalfde met 227 punten en Lise Cornelis werd vijftiende met 221 punten. De mini's behaalden met 261 pun ten een zesde plaats met hun Zwanendansje, in een deelnemers veld van elf dansen. EHBO-vereniging Venray De EHBO-vereniging Venray zal op dinsdag 19 maart om 20.00 uur een lezing over brandwonden orga niseren in de schouwburg van het Vincent van Gogh Instituut, lokatie Noordsingel te Venray. Ook niet-EHBO-ers zijn van harte welkom. Toegang is gratis. Er komen weinig verwondingen voor welke algemener zijn of tot groter lijden en misvormingen aanleiding geven dan de brandwonden. In de behandeling van brandwonden ziet men de laatste jaren belangrijke ont wikkelingen, zoals vorderingen in transplantatie-technieken, grotere kennis op het gebied van infektiebe- strijding, nieuwe verbanden, maar vooral de bouw van speciale centra met speciaal opgeleide en op elkaar ingespeelde teams van specialisten en verpleegkundigen. De overlevingskansen van ernstig verbrande patiënten zijn dan ook aanzienlijk toegenomen, terwijl het funktionele- en kosmetische herstel vaak bevredigend is. Toch blijven er helaas een groot deel van de gevallen, zowel de ver branding zelf als de altijd zichtbare gevolgen daarvan, een zware belas ting voor de patiënt. Een belasting die nog jaren, zelfs een heel leven lang, oorzaak kan zijn van ernstige psychische moei lijkheden. Ook voor niet-EHBO-ers is deze avond zeer belangrijk omdat ieder een moet weten hoe moet worden gehandeld wanneer iemand met zo'n slachtoffer in de praktijk te maken kan krijgen. Ook wordt er aandacht geschonken aan de preven tie, iets wat te vlug vergeten wordt. Motorcrossen in bossen Zondag werd van 09.00 tot 13.00 uur door al de beschikbare man kracht van het distrikt Noord, kon- trole uitgevoerd op crossende moto ren in de bossen. De kontrole strekte niet alleen tot de gemeente Venray en Meerlo-Wanssum maar ook over de Maas in het landgoed de Hamert. In het distrikt Venray waren zes posten uitgezet. De kontrole werd gecoördineerd door een helikopter. In Oirlo werd een crossende motor tot staan gebracht. De bestuurder kreeg een proces-verbaal terwijl in Oirlo een tweede bestuur der van een motor een bekeuring kreeg omdat zijn motor technisch niet in orde was. In de Geysterse bossen werden wel sporen van crossende motoren waargenomen maar geen crossers. MAKELAARDIJ O.Z. SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING ENUITERAARD DE VOORDELIGSTE TARIEVEN •BEL VOOR MEER INFORMATIE Woensdagmiddag 20 maart treedt clown 'De Dunne Deur' op in wijk- gebouw 't Schöpke. De Dunne Deur is een sympathiek komisch figuur, een clown. die zich niet schminkt.Zijn grappen en grollen zijn er niet minder om. De kinderen kunnen zich dan ook goed uitleven bij deze sympathieke artiest. De voorstelling is geschikt voor de kinderen van 4 lot 12 jaar. De sketches en liedjes zijn zorg vuldig gekozen en met groot gemak en plezier betrekt hij de kinderen bij zijn voorstelling. Deze voorstelling duurt van 14.30 tot 16.15 uur. De entree bedraagt slechts ƒ1,50 voor leden van de wijkvereniging en 2,50 voor niet- leden. In de pauze krijgen de kinde ren een (gratis) beker limonade. Hobbymarkt In verband met de viering van het 15-jarig bestaan organiseert wijk vereniging Veltum op zondag 30 juni ondermeer een grote hobby- markt. Eventuele markt-deelnemers kunnen voor nadere informatie terecht bij Jan Weijs, tel. 586123. De Bestuurscommissie Begraafplaats Boschhuizen vraagt nogmaals aandacht van de bezoe kers en degenen, die een of meer graven onderhouden, om al het afval afzonderlijk te deponeren in de daarvoor bestemde afvalbakken, die op de begraafplaats op diverse plek ken zijn geplaatst. Om het aanzicht van Boschhuizen netjes en verzorgd te houden, vra gen wij u om voor al het groenaf val, zoals uitgebloeide bloemen, planten en plantresten de GROENE bakken te gebruiken en al het overig afval in de GRIJZE bakken te depo neren. Wij verzoeken u dringend om de (plastic) bloempotten van de planten af te halen, planten in de groene bak, potten in de grijze. Voor alle duidelijkheid zijn op de bakken stickers aangebracht waarop aangegeven is. welk afval voor die bak bestemd is. Voor uzelf en alle andere bezoe kers biedt een verzorgde begraaf plaats een prettige aanblik: daarvoor hebben we UW hulp ook nodig. BEDANKT VÓÓR UW MEDE WERKING! Vernieling auto's Een Venraynaar deed aangifte van het kapot steken van twee banden van zijn aan de Bevrijdingsweg geparkeerde personenauto. Al eer der waren de banden van zijn auto kapot gestoken. Een 51-jarige inwoner van Venray deed aangifte van het aanbrengen van diepe krassen in het plaatwerk van de voor zijn woning aan de Pavanestraat geparkeerde personen auto. De schade bedraagt ƒ3.000,-. ACTIVITEITEN AGENDA MAART 1996 za 2 mrt Granl Forsyth Band 20.00 u Schouwburg zo 3 mrt Zondagochtendconcert mmv. Aostrumse Zangkompeneej en Harm Sub Marlis Tutela 11.30 schouwburg zo 3 mrt Am toneel "Balans'" 20.00 u. Schouwburg dl 5 mrt Purper; cabaret 20.00 u. Schouwburg do 7 mrt John Lantlng; Toneel 20.00 u. Schouwburg vr 8 mrt Pump Boys en Dinettes; Musicalrevue 20.00 u. Schouwburg zo 10 mrt Winterserie Wandeltocht 0 00-17.00 u. Café den Tommes Merselo 11 mrt Rank Xerox's Modeshow 20.00 u. Schouwburg wo 13 mrt Scapino Ballet 20.00 u. Schouwburg do 14 mrt Theo Maassen 20.00 u. Schouwburg vr 15 mrt Evita; Musical 20.00 u. Schouwburg zo 17 mrt Boekenweekmanifestatie 11.30 u de Witte Hoeve mrt Lezing Geschied-en Oudheidkundige kring 20.00 u. Schouwburg do 21 mrt Lang Leve de OperaiMusical 20.00 u. Schouwburg vr 22 mrt Bert Visscher; Cabaret 20.00 u. Schouwburg za 23 mrt Marco Bakker en het Venray's Mannenkoor 20.00 u. Schouwburg za 23 mrt Manifestatie Ronald McDonaldhuïs: Centrum Venray za 23 mrt Openbare Veiling Lions Club 16.00-24.00 u. Aula Raayland College zo 24 mrt Zondagochtendconcert mmv. accordeon vereniging Helmond en Quintet Brass Genq 11.30 u Schouwburg zo 24 mrt Koopzondag 12 00-17.00 u. Cenlrum Vanray zo 24 mrt Am. Toneel "Tosjopa" 20.00 u. Schouwburg di 26 mrt List en Liefde; Toneel 20.00 u. Schouwburg do 28 mrt Els de Schepper 20.00 u. Schouwburg zo 31 mrt Zondagochtendconcert mmv. Harmonie Si Catharina Drumband en Jeugdorkest 11.30 u Schouwburg *zo 31 mrt Rommel-en Vlooienmarkt 11.00-13.00 u Gemeenschapshuis Oostrum. "zo 31 mrt Popfestival 14 30-00.30 u. Gemeenschapshuis Leunen zo 31 mrt Am Toneel 'Klapstuk" 20.00 u. Schouwburg Vm half maart In Galerie "de Lochlmg' exposeren Wtom het thema "Geest Gronden' Mieke v.d. hoogen, keramische beelden en Sylvia v. Nooye, schilderijen open za zo 14 00-17.30 en op afspraak 24 mrt t/m half mei In Galerie "de Lochling* expo seren rondom hel Ihema 'In Verwondering' Henny de zwart en Geert de Bruyn, beelden in brons, steen en [«ut, schilderijen en ruimtelijk werk Open za zo 14.00-17.30 en op afspraak Alleen met een gemerkte evenementen zijn aan- Bemeld bij de ACEV en komen in aanmerking voor vermelding op de Venray Agenda 2 Louis Lane Uden 3 5t/m 10 Laura Fygi Amsterdam Sound ol Music Den Haag 8 Vm 9 Seth Gaaikema Amstelveen 16 Tori Amos Amsterdam 16 Gotcha Apeldoorn 16 Tractor Pulling Rotterdam 16 Het Zwanenmeer Breda 19fm24 Le Gage aux Folies Breda 24 Penny de Jager Show Amstelveen 29 APRll Seabottem Jazzfestival Lelystad 8 t/m 9 Urbanus Amsterdam 23 t/m 28 Evila Amsterdam 23 t/m 30 Cirque du Soleil Amsterdam 29 Nacht van Oranje Rotterdam wv venray ivekVmenV,* VVV - JUBILEUM Op vrijdag 21 juni 1996, met een uitloop naar zaterdag 22 juni, viert VVV Venray met een spetterend muziekfeest haar 50-jarig jubileum! Onderdeel van dit muziekfeest vormt een muziekmarkt. Op deze muziekmarkt kunnen de muziekverenigingen uit Venray, de bands, kapellen, koren enz. zich presente ren aan het publiek. Daanaast zullen ook muziekhandelaren in bladmuziek, muziekinstrumenten, Ip's en cd's enz. op de muziekmarkt aanwezig zijn. De kraampjes worden gegroepeerd rondom een centrale muziek kiosk, waar de aanwezigen van de muziekmarkt zich ook muzikaal kunnen presenteren. Indien u belangstelling heeft voor een kraampje en/of optreden - en u bent nog niet rechtstreeks door VVV Venray benaderd - neemt u dan cnntact op met VVV Venray, Grote Markt 23, 5801 BL VENRAY. Inschrijfformulieren zijn hier verkrijgbaar. APRIL 1996: NATIONALE WANDELMAAND. Op maand april is landelijk uitgeroepen tot "nationale wandelmaand". In deze maand worden in de weekends - in een samenwerking tussen VVV's, Instituut voor Natuurbeschermingseducatie (IVN), Staatsbosbeheer en een groot aantal wandelverenigingen en wandelclubs - wandelactiviteiten georga niseerd. Ook VVV Venray heeft haar medewerking aan deze wandelmaand verleend. In samenwerking met IVN en wandelverenigingen is voor alle 4 de weekeinden een wandelprogramma, met aanvullende, activiteiten georganiseerd: - 8 april de Ballonzuilroute met speciale paasactiviiteiten; -14 april een wandelroute in het gebied Boschhuizen/Geysteren; - 20 en 21 april een stadswandeling door het centrum van Venray in combinatie met een wandeling door het St. Odapark. Een combinatie is gezocht met het Nationale Museumweekend, 't Freulekeshuus is opengesteld, en een muzikale presentatie in het Theehuis Odapark. Nadere informatie en routebeschrijvingen zijn verkrijgbaar bij VVV Venray. CAMPINGGIDS CAMPINGDISKETTE 1996 Bent u een kampeerder? Dan bent u bij de ANWB aan het goede adres. Onlangs zijn bij ons namelijk de volgende nieuwe uitgaven verschenen: - ANWB CAMPINGGIDS EUROPA 1 voor de prijs van 24,95 - ANWB CAMPINGGIDS EUROPA 2 voor de prijs van 24,95 - ANWB CAMPINGGIDS NEDERLAND voor de prijs van 17,95 Deze drie uitgaven zijn ook in de vorm van een DISKETTE verkrijgbaar. De prijs hiervan bedraagd 24,95 Voor de wat kleinschaligere campings hebben wij voor u de ANWB KLEINE CAMPINGGIDS 1996. In deze gids zijn tevens de boerencampings opgenomen. ANWB - AGENTSCHAP Natuurlijk weet u dat de ANWB in Venray is vertegenwoordigd bij de VVV Venray. Hier kunt u terecht voor de belangrijkste produkten en diensten. Naast de bekende kaarten en gidsen van de ANWB, is ook de bekende populaire Michelin-serie verkrijgbaar bij de VVV/ANWB Venray. Uw voordeel is, dat u zich op een vertrouwd adres nog beter en makkelijker kunt voorbereiden op uw buitenlandse vakantiereis. Maak kennis met de ANWB en loop eens binnen bij de VVV. ADVIESCOMMISSIE EVENEMENTEN VENRAY De ACEV heeft zich de laatste maanden intensief bezig gehouden met twee projecten. In de maanden mei, juni en juli zullen HORECA-ondernemers van de Grote Markt een aantal zaterdagen voor muziek zorgen. Ze haken dan in op evenementen als Jazz in Venray, 50-jarig bestaan VVV. Taptoe Venray en het jubileum van de Muziekschool. HORECA-ondernemers rond het Henseniusplein, het Schouwburgplein en aan de Bleek zullen samen met de organisaitie van de Kennedymars op zondag 19 mei sfeervolle "laatste honderden meters" orga niseren. Ondernemers die belangstelling hebben voor een advertentie op de tweemaandelijks verschij nende Venrayagenda kunnen contact opnemen met Willi Stramm, 0478-584263. vvv venray grote markt 23, postbus 330, 5800 ah venray, holland, tel.'(0478) 510505, fax (0478) 512736 Dan wil je naar buiten, de tuin in! Wellicht een moment om eens kritisch rond te kijken, een moment van verandering, of voor een advies. Wij staan voor u klaar, en voor uw tuin natuurlijk. n»i' ..vw, Ook voor bedrijfsterreinen kunt u bij ons terecht!

Peel en Maas | 1996 | | pagina 7