'CEZOND 1ATUURU K §jfl Verhuizing tankstation onder voorwaarden ALS U ER GENOEG VAN HEEFT BENT U EEN GELUKKIG MENS Rozemarijn Thijm VENLO VENRAV Oude fofo Sporthal De Wetteling f Happy end... X umttnSt* POOLplus Multi-aktie! De speciaalzaak voor uw gezondheid PbLL EN MAAS Donderdag 15 februari 1996 - Pagina 1| Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 581275: kapelaan II. de Wit ofm, Whistlerstraat I. tel. 582385; kape laan R. Woutering. Horsterweg 57. Castenray, tel. 571215 of 580202: kapelaan H. Bouman, Dr. Poels straat 4. tel. 51 1664. Priester in ern stig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenlies: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 9.00 H. Mis voor overl. ouders Neeteson-Custers; Harrie Messemaeckcrs 19.00 H. Mis uit dankbaarheid en om Gods rijkste zegen b.g.v. het zilveren huw. ouders Swinkels; Jacqueline Oudenhoven- Aarts; Daniël Bouhuijs (koll); overl. ouders Flinsenbcrg-Cremcrs; Ben Schim van der Loeff. fam. en vrien den; Teng Geurts (buurt): Harrie Martens; overl. Jan Straatman en overl. fam. Straatman-van Els. Zondag: Carnaval. 7e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse hoog mis jrd. Anna van Osch-Hebben, echtgen. en zoon Sjef; overl ouders Janssen-Muis; Martha Gerrats- Stienen en zoon Hay: P Janssen- Oudenhoven en fam 11.00 Car navalsmis voor Toon Voesten (koll); jrd. Harrie Hanssen. Maandag: 9.00 H. Mis overl. ouders Thiessen-Simons. Dinsdag: Vastenavond. 9.00 H. Mis voor Johannes Henrieus Bogaars-Baken. Woensdag: Aswoensdag. Vasten- en onthoudingsdag. 9.00 H. Mis voor Oscar v.d. Loo; Marie en Teng Linders; overl. fam. Linders- Kappel. Donderdag: Sint Petrus Stoel. 9.00 H. Mis voor Toon Sanders en overl. fam.; Philips Voermans en Jacoba Vesleyen; Piet Nabuurs. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor alle zieke en alleenstaande mensen. Dienbeurten: za 19.00: Gijs. Ben. Stefan B Joost, Bram van H.. Remco: zo 9.30; L. Truijen, P. Vosbeek. Hoa, Luendric. Wendy. Elena; zo 11.00: Suzanne. Sylvia. Eomer. Wesley. Bart de R., Luuk; wo 19.00: Bart T,. Jacomijn. Elena, Nadine. Lektoren: za. 19.00: J. Truijen; zo 11.00: Camavalsmis, Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: Jos Korff; lektor: F. Blom. Vertrek bus om 18.15 vanaf de Si. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: Jos Korff; lektor: F. Staetmans. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. Dinsdag: Geen liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: Aswoensdag. 16.45 Liturgieviering, waaronder de as- kruisjes worden uitgereikt in de Sl. Servatiuskapel. 18.30 Gezongen Liturgieviering waaronder de as- kruisjes worden uitgereikt in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 11.00 Psalmengroep in het stiltecentrum; 16.45 Liturgie viering in de St. Annakapel. 16.45 Yoga en meditatie in het stiltecen trum. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wou tering. Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5. tel. 580202. Opgeven misintenlies ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenlies voor de hier navolgen de week dienen bij de pastorie opge geven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: 16.00 Doop Sandra Kleuskens. Kroonkruid 59 16.30 Doop Dwight de Graaff. Herders tasje I. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Volkszang; Gcrrit Duijkers (buurt); overl. ouders Deriekx Jacobs en Karei; pastoor Kemmere Zondag: 8.30 Voor de parochie. 10.30 M.m.v. Zonnelied: Francisca v.d. Weegh (koll): Stien de Bruijni (koll). Maandag: 19.00 Voor wereldvrede. Dinsdag: 19.00 Fam. Peters-Arts. Woensdag: Aswoensdag. Tijdens H. Mis oplegging van askruisje; Geboden vasten- en onthoudings dag; begin van Vastentijd. 19.00 M.m.v. Crescendo; Gerrit Duijkers (buurt). Donderdag: 19.00 Harry Hendriks; overl. ouders Vermeulen-Albers. Vrijdag: 19.00 Antoon Lucassen en overl. fam.; jrg. Jan Euwals. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wou tering. Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5. tel. 580202. Opgeven misintenties: Leunseweg 5. ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur. tel. 580202. Misintenlies voor de hierna -volgende week dienen bij de pasto rie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Zaterdag: 19.15 Kinderwoord dienst. Voor Wim en Antonet Jakobs-Hanen; overl. ouders Van Bergen-Stiphout en zoon Jos: overl. Hendrika Huisman: Maria Hen- driekx; Jep Janssen; Dien Willems- v.d. Broek: Bèr Beerkens Zondag: 9.30M.m.v. Mannenkoor Vredeskerk. Voor hel geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie; overl. ouders Bouten-Linssen en zoon Piërrel: uit dankbaarheid bij gelegenheid van 25-jarig huw. De Wecrt-Franssen. Mededeling: Op Aswoensdag is er in de Paterskerk oplegging van het askruisje tijdens de H. Mis van 19.00 uur. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Papa en moeke Vermeulen en dochter Truus; zwd. Sanne v.d. Brink. Jan Verheijen; René van Belzen: overl. ouders Houwen-Jacobs: Cor Thielen en zoon Toon; Martien Vermeulen; overl ouders B roeren-Kersten; overl. ouders Lemniens-Stevens; Annie Theeuwen-Derks; vader Raedts; Bert Daniels en overl. fam.; overl. ouders De Kleijn-Herre-gra- ven. Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam.; Ger Janssen (joekska- pel) (koor Harmony). Zondag: 8.30 Overl. ouders Jans- Verheggen; Mie Staaks-Hermans 10.00 Wet Litjens; Piet van Hout; lev. en overl. leden Carnavalsver eniging; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (Gem. koor en Eikenhofkapel). Maandag: 9.00 Tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 Voor zieken. Woensdag: Aswoensdag. 9.00 Voor 'n overledene (met Rozenkrans gebed). 19.00 Voor een ernstig zieke. Donderdag: 9.00 Uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste. Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen. 9.00 Voor dezelfde intentie. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Tom Gielens, Arjan Kempen, Bart Direks, Frank Frederix; zo 8.30: Els Basten. Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven. Rianne Rijshouwer; 10.00 Erna Gooren, Laura Op den Camp. Simone Geraedts, Suzan Nellen: ;wo 19.00: Judith Philipsen, Susan Janssen. Maud Lepsi. Susan Frederix. Aswoensdag: Op Aswoensdag zijn er twee H Missen om iedereen in de gelegenheid te geven een askruisje te komen halen. De H. Missen zijn om 9 en om 19 uur. Aswoensdag: vasten- en onthoudingsdag. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Eucharistieviering met als thema Carnaval, m.m.v. De Kelderband; overl. ouders Verstee- gen-Lensen; overl. ouders Smits- Jeurissen; overl. ouders Smits- Theuws; overl. fam. Heetkamp- Hekking; si. Willem Michels en Wilhelmina v. Osch; Frans Michels; Chrit Jacobs: Jan Speijken: t.i.v. car navalsvereniging De Spurriemök. Zondag: 10.00 Hoogmis (Heren koor); Malhieu van Rijswijck en overl. ouders Van Rijswijck-Bou- mans. Woensdag: Aswoensdag. Vasten- en onthoudingsdag. 19.00 Zege ning van de as met eucharistievie ring; met jitreiking van het askruis je: overl. fam. Stevens-Steeghs. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor de pa rochie. Parochie Castenray Zaterdag: 18.45 Zwd. Coba Swinkels-van Gerwen; overl. ouders Strijbos-Kemmelmgs; Leida Duij kers-Vullings; Ger Geerets; jrd. Johanna Baltussen-Jacobs. Woensdag: Aswoensdag. 9.30 Jacoba Swinkels-van Gerwen (Ouderenbond). Misdienaars: za 18.45: Wilma en Sandra. Parochie Leunen 7e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Carnavalsmis, thema: Waardering. Lstn. lev. en overl leden 't Knölleke; Dien v.d. Berg-Vermeulen. Zondag: 10.00 Hgm. weekd. Sef Martens (5); gest. jrd. Theo Assel- berghs; gest. jrd. Bertha Peeters- Martens en Handrie Peeters; gest. jrd. Willem Jenniskens en Wilhel mina Jenniskens-Martens. 11.15 Geen H. Mis. Maandag: 19.00 Geen avondmis. Dinsdag: 19.00 Geen avondmis. Woensdag: Aswoensdag; vasten- en onthoudingsdag. 19.00 Tijdens deze avondmis zal het askruisje worden opgelegd. Lsm. Wilhelmina Loonen, Antoon en Bernard Loonen en beide echtgen.. Johanna Ver- heijen-Loonen en echtgen.. Joos Loonen en Maria Loonen-Scheffers; Fien Loonen-Duijkers. Donderdag: St. Petrus' Stoel. 19.00 Lsm. Ger Pijpers (buurtver. Vicariepas). Vrijdag: I9.(K) Lsm. Frans Ballussen. Willem Baltussen en overl. fam. Bal lussen-Loonen. Misdienaars: za 19.00: Inge Smits en Sanneke v.d. Oetelaar: zo 10.00: Jeanne Theunis en Ellen Geurts: I 1.15 Geen. Lektoren: /.a 19.00: Geen; zo 10.00: Jan Reintjes; 11.15: Geen. Gedoopt: Stef Voermans, Molen hofweg 21 Opbrengst kerkdeurkollekte Memisa: ƒ589,70. Rektoraat Heide Zaterdag: 20.00 uur H. Mis. Misd.: Gemma. Gijx. Chiel Pel de jeugd prins en Chiel Koenen de jeugd vorst en Wilma en Niels. Zondag: 9.30 Geen H. Mis. Woensdag: Aswoensdag. Begin van de veertigdagentijd. 19.00 H. Mis. Rektoraat Veulen 7e Zondag door het jaar Zaterdag: 19.00 Hgm. als jgt Truus Mulders en overl. fam.; voor de parochie. Zondag: 10.30 Hgm. als gest. jgt. Helena van Dongen; jgt Martin Hagens en dochter Truus; voor de parochie. Maandag: 9.00 H. Mis voor de overledenen. Dinsdag: 9.00 H. Mis voor de over ledenen. Woensdag: Aswoensdag; uitdeling askruisje. 19.00 H. Mis voorde lev en overl. leden van de carnavalsver eniging. Donderdag: 8.30 H. Mis voor de overledenen. Vrijdag: 8.30 H. Mis voor de pa rochie. Misdienaars: za: Moniek Classens en Willem Classen; zo: Tom Derks en Nico Knapen. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 (Smeleblaozers); t.i.v. lev. en overl. leden carnavals vereniging. Zondag: 9.30 (Lat.Ncd. gezangen); Toon Jaspers (oude buurt); jrd. L. v.d. Weijer; jrd. Wim Willems; jrd. P. Cox-de Lauw 11.15 Mndd. W. Philipsen: mndd. A. Fleurkens; mndd. Gijd Broeders. Maandag: Geen dienst Woensdag: Aswoensdag (Vasten dag). Vandaag begint de Veertig dagentijd als voorbereiding op Pasen. 19.00 Eucharistieviering waaronder wijding van de as en uit reiking van hel askruisje; voor pater J. de Boer (Ouderenver.); jrd. Fr. Claessens en echtgen.; ouders Verheijen-Litjens; overl. fam. Mulders-Maessen. Vrijdag: 19.00 Kruisweg (als Woorddienst) waarna Tafeldienst; jrd. Tr. Swinkels-Claessens; Piet Swinkels (buurt). Misdienaarsbeurten: zo 9.30: I. en R. Poels; 11.15: Mt. Claessens en D. Scheepens; wo 19.00: M. Spreeuwenberg en Th. Vogels; vr 19.0-0: W.M.S. Claessens. Memisakollekte: opbrengst het mooie bedrag van ƒ912,20. Alle gevers namens de misdeelde mede mens bedankt. Gedoopt en daardoor in de kerk opgenomen: Max Houben, Jan Poelsweg 5. Doopschema: (maart) Op de zonda gen 10 en 24 maart kan in onze kerk het Heilig Doopsel worden toege diend. Maak tijdig een afspraak. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 T Muyzers. Misd.: Ingrid Willems en Patricia Arts. Zondag: 10.00 Jgt. aak Hendrix en Truus Marcellis. Misd.: Erik Jans sen en Jeroen Peeters. Dinsdag: 8.30 Jgt. Maria Poels- Bouten. Woensdag: 19.00 Jgt. Lamb, van Meyel en Laurentia Nooyen; Teun Janssen (Bond v. Ouderen). Vrijdag: 8.30 Jgt. Herman Zegers, echtgen. en kinderen. Kerk poetsen: mevr. mevr. Van Kempen en mevr. Poels-Nooyen. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.30 Carnavalsmis voor overl. en lev. leden van de carna valsclub. Zondag: 10.00 Fam. Arts- Lucassen; jgt. P. v.d. Pas. Woensdag: Aswoensdag. 19.30 Tilla Janssen. Donderdag: 19.00 Voor vrede. Misdienaars: za: Carnavalsclub: zo: Leonie en Niek. Lezers: za: Carnavalsclub; zo: Maria Lenkens-Ermens. Rektoraat Smakt 7e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Plechtige eucha ristie voor lev. en overl. leden Carnavalsvereniging. Zondag: St. Jozefkerk. 10.00 Hoog mis voor moeder Koopmans (KBO); Herman Janssen. Dienb.: Bernadette Geurts en Petra Goumans. St. Jozefkapel: t.e.v. Sl. Jozef. 6e van de 9 woensdagen voor het feest van St. Jozef. Woensdag: 9.30 H. Mis voor Peter Antoon Koenen en Christina Koenen en overl. fam. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 18 februari zal in het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray, ds. W.Ch.P. Weersma voorgaan in een doopdienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderop vang en er wordt kindernevendienst gehouden. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uil voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Als Christenen bekommeren wij ons om andere mensen in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11. aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; seen kol- lekte. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppen- pedje 2a. Horst. Evangelist: Clap- vaeren 4, Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag 18 februari om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: H. v.d. Belt. Oud-Alblas. Tijdens de middagdienst is er kindercrèche. Bibliotheek: Er bestaat geen lid maatschap en de boeken zijn gratis te lenen. Lees eens een goed boek. Er zijn gezellige en spannende boe ken. zoals kinderboeken, romans, oorlogsboeken, bekeringsgeschiede nissen. Bijbeluitleg, enz. Van de kin derboeken zijn lijsten beschikbaar, die u op aanvraag wordt toegezon- «SÉ den. Iedere dinsdagmiddag om 16.00 uur en zondags zijn we aan wezig. Op andere dagen kunt u van te voren even bellen. Bijbelonderwijs: Voor kinderen van 4-12 jaar is er zondagsschool om 16.10 uur. Voor kinderen van 6- 12 jaar op dinsdagmiddag om 16.10 tot 17.00 uur. Voor de jeugd vanaf 12 jaar op zondagmiddag om 16.10 uur. Bijbelkursus: Binnenkort willen we starten met een Bijbelkursus voor beginners. Als u interesse heeft kunt u zich opgeven, tel. 077- 3987786. De lessen en het materiaal zijn gratis. Gewoon doen! Bijbel/Kontaktavond: Donderdag 22 febr., aanvang 20.00 uur. Thema": 'Gebeds-verhorinu' Donderdag: 17.30-21.00 Manual 21.00-23.00 Korfbal Vrijdag: 19.30 Bonte Koe toernooi 17 t/m 20 febr. gesloten Woensdag: 16.30-17.30 Gemeente 17.30-22.30 Badmintonclub 19.30-21.30 De Schuivers De gemeente Venray gaat slechts onder strenge voorwaarden akkoord met de verhuizing van tankstation Van Gerven naar een lokatie aan de Maasheeseweg op Keizersveld. De middenberm van de Maasheeseweg ter hoogte van het tankstation niet worden onderbroken en het moet voor het verkeer niet mogelijk zijn om via het tankstation van Keizersveld naar de Maasheeseweg te rijden. Dat schrijft de gemeente Venray in een gisteren verstuurde brief aan de firma Van Gerven. Het bedrijf had gevraagd om een mogelijkheid om het nieuwe tankstation zowel voor verkeer vanuit Venray als Maashees bereikbaar te maken. Daarvoor moet de daar aanwezige middenberm worden doorbroken. Dat nu wil de gemeente niet toestaan. De berm is te smal en de Maasheeseweg te druk. Dat levert gevaarlijke situaties op bij het doorsteken, zeker als er vrachtauto's met opleggers vairen naar het tankstation willen rijden. Auto's die vanuit Maashees komen kunnen het nieuwe BP-station berei ken via de kruising Keizersveld- Rank Xerox. Verkeer dat na het tan ken Venray in wil. moet tot de A73 doorrijden en daar keren, zo advi seert de gemeente in haar brief. Van Gerven moet het tankstation daarnaast zodanig vormgeven dat het voor doorgaand verkeer nage noeg onmogelijk is om het station als korte verbinding tussen Keizersveld en de Maasheeseweg te gebruiken. Voor de broers Van Gerven komt de brief van de gemeente niet helemaal als donderslag bij heldere hemel. "We hadden wel zoiets verwacht", aldus Frans Jan van Gerven. Hij kan nog niet zeggen wat de voorwaarden van de gemeente betekenen voor de realisatie van de plannen. "Dal wordt bij BP doorgerekend en daar na zullen we zo snel mogelijk reage ren", zegt hij. Vooralsnog blijft Van Gerven ervan uitgaan dat het nieuwe BP-station in 1998 operationeel zal zijn. Donderdagmiddag omstreeks 16.00 uur kwam een totaal over stuur zijnde vader op het politiebu reau, dat hij zijn 3-jarig zoontje niet kon vinden. Hij had met ver schillende personen een zoekaktie gehouden, zonder resultaat. De man was ten einde raad en dacht dat zijn zoontje was meegenomen. Nadat de man door de politie wat was gekalmeerd en gevraagd werd naar huis te gaan, kwam er bij de politie een melding binnen dat personeel van Albert Heyn in de supermarkt een jongetje had aangetroffen die zijn vader kwijt was geraakt. Het jongetje voldeed aan net signalement. De politie haalde het jongetje op en bracht het in de politieauto naar de vader op 't Liene. Een gelukkige hereni- v ging betekende een'happy end'. Milieukontroles Maandag hebben leden van de afdeling milieu binnen de gemeente Venray kontroles uitgevoerd inzake de naleving van de mestwetgeving. In geen van de gekontroleerde bedrijven werden overtredingen gekonstateerd. Granaat bij afval Tijdens het sorteren van afval in een afvalbedrijf aan de Metaalweg werd dinsdagmorgen een 18 cm lange met een doorsnede van 6 cm verschoten granaat aangetroffen. Dit nog zeer gevaarlijk explosief werd in afwachting van ruiming door de EOC veilig gesteld. Carnaval 1939 Een bonte stoet van wagens, groe pen. muziekgezelschappen en een duizendkoppige kijklustige menigte beheerste het straatbeeld in Venrat op maandag 20 februari 1939. Men sprak van de eerste carnavalsoptocht in Venray en men hoefde dus niet meer buitendorps het feest der zotte- rij te gaan vieren. Maar Venray kende al veel eerder carnavalsoptochten namelijk 1888-1889 en vooral in 1898. We houden het maar bij 1898. Een humoristische en kleurrijke optocht trok op dinsdag 22 februari 1898 door de voornaamste straten van dorp. Begunstigd door mooi weer waren tal van vreemdelingen in ons dorp neergestreken, om getuige te zijn van een prachtige optocht. Om I uur werd de stoet op de Langstraat opgesteld en om 2 uur werd het startsein gegeven. Voorop twee marechaussees te paard, gevolgd door een voorrijder (dhr. P. Laurensse) gekleed in een prachtig ridderkostuum. Hierna volgde fanfare Euterpe, gekleed in een eigenaardig kostuum nl. ouder wetse hoge hoed, blauwe kiel. witte broek en kaplaarzen. Vooraf gegaan en gevolgd door een ridder uit de tijd der kruistocHten. volgde toen prins Carnaval met zijn gevolg, gezeten in een prachtige Landauwer bespannen met twee paarden, wel willend ter beschikking gesteld door Hubert Janssen (Gouden Leeuw). De prins was gekleed in gala, het gevolg in.rijke kostuums. Het is te 1a veel om alles te noemen, maar we M pikken er nog enkele uit. De f4 Herfsthanen - Venrayse wielerclub!. Ramos (de initiatiefnemers van dit Ij J carnavalsgebeuren). Diverse clowns met hun komieke toeren, die mett[/ kwistige hand confetti en serpetines onder de menigte wierpen. r V£ De handboogschutterij Diana. benevens een grote groep in dieren- huid gestoken Batavieren en de rid- ders van de halve maan. Als sluit- stuk volgde een vliegmachine, een origineel denkbeeld van zaalhouder Willem Wijnhoven. Om 4 uur volg- I de ontbinding van de stoet op de I Grote Markt. Dat de vastenavonds- I dagen van toen buitengewoon in I orde en rust zijn verlopen is zeer II wel te danken aan de ordelievende Jl geest van de Venrayse bevolking. I De bolle deelnemers van de|L- optocht anno 1939 zijn leden van de Venrayse vrijwillige brandweer. Situatie: Eindstraat. De foto is geno men door dhr. J. Colsen. Jan v.d. Putten Vernieling flets Een 46-jarige inwoner vaij Oostrum deed aangifte van vernis ling van zijn bij de schouwburg geplaatste fiets. Uit sporen viel op te maken dat de fiets in elkaar was getrapt. Poging tot inbraak Donderdagavond ontdekte perso neel van de beveiligingsdienst van het Vincent van Gogh Instituut op de Stationsweg dat een ruit was ingeslagen van een atelier. Kenne lijk is de dader door de beveiligings dienst gestoord wan het bleef bij de poging. i Y Wi UU De barcodes van de POOIplus Multivitaminen etiketten zijn nu heel waardevol. U kunt er bij inlevering GRATIS potten voor krijgen. En als u er genoeg van heeft, hoeft u dus nooit meer zonder te zitten. Gratis 10 tot 20 tabletten meer inhoud. POOLi/us30/60 nu 10 extra en POOL/»/«sl20 zelfs 20. Gratis een pot POOlpluslO (t.w.v. 39,95). Bij inlevering van gespaarde originele POOIplus barcodes. Maak kans op een trip van een week, voor twee personen, naar Amerika. Bent u nog fit genoeg om snel naar uw winkelier te gaan? Daar kunnen ze u alles over deze tijdelijke aktie vertellen. De multivitamine van oud tot jong! POOlplus Multivitaminen hebben een nieuwe anti-oxydantenformule en zijn ontwikkeld in Amerika. POOLplus is de multivitamine met 46 natuurlijke bestanddelen, waaronder belangrijke vitaminen. Verder bevat elk tablet: mineralen, spirulma, foliumzuur, echinacea, knoflook, ginseng, royal jelly, aminozuur, groenten- en kruidenextracten. POOLplus Multivitaminen bevatten géén tarwe, gist. maïs, suiker, chloor, conserveermiddelen of zuivelprodukten. POOIplus is verkrijgbaar bij POOIplus Multivitaminen Voor volwassenen. Ook bij stress, roken en vermoeidheid, vanaf 39,95 POOIplus Kinder Multivitaminen Voor kinderen in de groei. Met sinaasappelsmaak en in leuke beertjesvorm, nu van 29^5" I voor 19.95 I DEZE PRODUKTEN ZIJN EXCLUSIEF VERKRIJGBAAR BIJ: (077^3545086 gezondheidswinkels (0478) Markt 20 515504 GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL

Peel en Maas | 1996 | | pagina 18