Harry en de Rest in gewijzigde Volle Maan formule Over dertig jaar en twee miljoen Evenementenkalender Exposities, concerten en theater in het Theehuis Toneel en dans in de Venrayse schouwburg Spanplafonds nieuw en heel anders Kursus voor mensen die willen veranderen Spreekuur voor mensen in de ziektewet en met een WAO Kursus 'Goed gewicht in zicht' Jeugd-disco in 't Schöpke PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Bibliotheek- nieuws Veranderingen in de horeca Vrijwilligers gevraagd Geslaagd PEEL EN MAAS Donderdag 11 januari 1996 - Pagina 3 De Venrayse blues-rock band Harry en de Rest treedt deze week op in de zaal van café De Volle Maan. Deze band uit Venray speelt covers met een Harry sausje en eigen nummers die omschreven kunnen worden als stevige blues en rockmuziek. Harry en de Rest is een band met een heel eigen imago. Zij spelen niet ontzettend vaak, maar zijn gedreven liefhebbers van muziek en musice ren. Hun optredens zijn vooraf al verzekerd van sukses door de grote aanhang die acte de presence geeft. De bezetting van Harry en de Rest: Harry Janssen, zang en smoelschui ver Peter Bonants. bas; Jos Faessen. drums en Mart Faessen, gitaar. De twee laatstgenoemden kunnen ongemerkt van plaats wisse len. Als gastgitarist treedt op Vincent Arts, voor de Harry-fans zeker geen onbekende. De optredens in De Volle Maan zullen een iets ander karakter krij gen doordat het café besloten heeft de optredens voortaan alleen in de zaal te doen plaatsvinden. Tot nu toe was het zo dat bij optredens ook het café werd betrokken doordat de schuifdeuren werden opengezet. Hierdoor ontstond een zo grote ruimte dat de intimiteit en gezellig heid van zowel het café als het optreden er onder leden. Vanaf nu zijn de optredens in de zaal dus gescheiden van h'et cafégebeuren. In het café wordt de mobiele disco theek geplaatst zodat ook daar muziekliefhebbers aan hun trekken zullen komen. Op deze wijze kan ook beter worden ingespeeld op de behoeft van het aanwezige cafépu- bliek. Openbare Bibliotheek in Vierlingsbeek en Overloon In 1993 vierde de Stichting Openbare Bibliotheek in de gemeente Vierlingsbeek haar zilve ren jubileum in de bibliotheek in Vierlingsbeek. Voor en tijdens die viering kwam ter sprake dat er voor- j dien al enkele jaren - onder de para plu van de Boxmeerse bibliotheek - [openbare jeugdafdelingen in Maashees en Overloon bestonden. I Vorig jaar was het precies dertig jaar geleden dal die jeugdafdeling in Overloon startte. In Vierlingsbeek verwacht men deze maand de tweemiljoenste uitle ning. Beide mijlpalen waren voorde medewerksters van de Vierlings- beekse en Overloonse bibliotheek meer dan voldoende om een feest programma samen te stellen waar over u hierna nog uitvoerig wordt geïnformeerd. Onze provincie scoort hoog wat betreft het aantal leden en beide bibliotheken van voornoemde stich ting met een ledenaantal van ruim 30% nemen in Brabant een ereplaats in. Behalve de uitleen werden er - ook hel vorig jaar weer - tal van nevenaktiviteiten ontwikkeld. We denken dan bijvoorbeeld aan klasse- bezoeken, tentoonstellingen, ver koop van afgeschreven boeken, kin derboekenweek en niet te vergeten de kinderjury. Zowel in Overloon als in Vierlingsbeek wordt er feest gevierd. Let u goed op de hierna volgende informatie. FEESTPROGRAMMA Schrijversavond Overloon, 16 januari: Dhr. M.RJ. van den Brand verzorgt een avond vullend programma voor u met al titel: 'Overloon, tussen Maas en Peel in historische vogelvlucht'. Vierlingsbeek, 16 januari: Dhr. I. Bertels cn dhr. M. Goossens bezor gen u een avond vol anekdotische verhalen verteld in uw eigen dialekt. Informatie-avond sociaal/ juridische voorzieningen Hoe zit hel met erfrecht, schen kingsrecht en h'et eigen huis? Hoe zit het met de Wet Voorzieningen Gehandicapten. En nog vele andere vragen worden beantwoord door dhr. Hendrikx, notaris; dhr. De Rouw, voorzitter adviescommissie woningtoewijzing en dhr. Koenen, beleidsmedewerker gemeente Vier lingsbeek. Overloon: 18 januari. Vierlingsbeek: 25 januari. Lezing over kindertekeningen Op deze avond wordt ons iets ver teld over kinderen, hun beleving en uiting in kindertekeningen, door A. van Seccelen, doctorandus in de orthopedagogiek. Een interessante avond voor iedereen die geïnteres seerd is in kinderen en hun manier van uiten. Overloon: 25 januari. Vierlingsbeek: 18 januari. Al deze avonden zijn kosteloos bij te wonen, beginnen om 20.00 tïbr en eindigen omstreeks 22.00 uur. De avonden worden zowel in Overloon als in Vierlingsbeek gehouden in het bibliotheekgebouw. Voorstelling voor kinderen: 'De clown en de heks' Het kindertheater 'De Tw22' ver zorgt een voorstelling voor kinde ren. Het verhaal gaat over een heks die met behulp van alle aanwezige kinderen haar vriendje de clown de grootste verrassing van zijn leven wil bezorgen. Overloon: zondagmiddag 21 janu ari. 13.30-14.30 uur. Vierlingsbeek: zondagmorgen 21 januari, 11.00-12.00 uur. Voor alle aktiviteiten hebt u wel kaartjes nodig. Deze zijn gratis af te halen in de betreffende bibliothe ken, of telefonisch te reserveren. Bibliotheek Overloon. Theobal- dusweg 52. tel. 0478-641657 en Bibliotheek Vierlingsbeek, Vrijthof 16. tel. 0478-631675. Het Arbeidsongeschikten Plat form Limburg houdt iedere maan dag in deze regio spreekuur voor mensen in de ziektewet, mensen met een (gedeeltelijke) WAO-uitkering cq. invaliditeitspensioen. Men kan o.a. terecht met vragen over de ver schillende uitkeringen en de samen loop daarvan, de kontakten met de bedrijfsvereniging, de herbeoorde- ling. In Horst op maandagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Meterikseweg 52, tel. 077-3985071. In Venlo op maandagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur, in het gebouw van de Volksuniversiteit, Leuther- weg 8. Voor meer informatie kunt u bel len: nr. 077-3515281 (op werkdagen van 10.00 tot 12.00 uur). 13 jan.: 20.11 uur Prinsenproklamatie, schouwburg Venray. 14 jan.: 09.00 tot 17.00 uur. Wandeltocht Winterserie, afst. 5, 10 en 20 km, Café Den Tommes, Merselo. 16-17 jan.: 20.00 uur Tineke Schouten, cabaret, schouwburg Venray. 18 jan.: 20.00 uur Lotus, zang en dans uit Siberië, schouwburg Venray. 19 jan 20.30 uur Michel v.d Plas m.m.v. Ad Haans i.s.m. Citerair Café, De Witte Hoeve, Venray. 20 jan.: 20.11 uur Carnaval, Jeugdzitting, ondertrouwbal. schouwburg Venray. 21 jan.: 13.00 uur Taxatiedag van Kunst en Curiosa, hotel Asteria, Venray. 21 jan.: 14.11 uur Joekskapellenfestival, schouwburg Venray. In galerie De Lochting exposeren Mieke v.d. Hoogen keramische beelden en Sylvia v. Noye schilderijen met als thema: 'Vrouwen onderweg' vanaf V^l jan.y De programmering in het Theehuis voor 1996 begint vaste vorm aan te nemen. Daarin nemen enkele belangrijke exposities en concerten een opvallende plaats in. In voorbereiding zijn exposities van gouaches en Lucebert, schilde rijen en ruimtelijk werk van Ruud van de Beele en schilderijen van Hubert de Boer. Voor het najaar staat een grote manifestatie rond beeldend werk uit Praag, Tsjechië, op het programma. Na het grote sukses van de Trennesetters volgt een nieuwe serie van drie optredens op 7, 8 en 9 maart. Ook Gé Reinders komt nog een keer terug. Zijn optreden is waarschijnlijk eind februari. Ook zijn weer concerten door nationaal en internationaal bekende musici voorzien. Op 7 januari jl. tra den Han de Vries, Henk Guittart en Ivo Janssen op. Op 3 maart komt Stanley Hoogland. Hij bespeelt een historische piano forte. Ook het Schönberg Kwartet zal waarschijn lijk het Theehuis weer aandoen. Mogelijk op 21 april. Het Theehuis ontvangt deze musici in samenwer king met Fred Renirie concertorga nisatie. De entreeprijs bedraagt 25,- (jeugdigen tot 18 jaar betalen ƒ15,-). Aanvang van het concert is om 15.30 uur. Tijdens de expositie van werken van Lucebert zal Abbie de Quant (dwarsfluit_ optreden met Karei van Altena.De laatste leest gedichten van Lucebert. Liefhebbers van lite ratuur en voordracht komen ook aan hun trekken tijdens een avond met de zanggroep 'Dames en Heren' en optredens van enkele dichters en schrijvers/vertellers van verhalen. In de week van 5 februari start het Groene Kruis weer met een kursus 'Goed gewicht in zicht' op verschil lende plaatsen in Noord-Limburg. De kursus bestaat uit zes bijeen komsten die in een periode van twee maanden gegeven worden. Tijdens deze bijeenkomsten staat de zelf- kontrole methode centraal. Onder leiding van een diëtist leert men de eigen eetgewoonten kennen en hoe deze aan te passen en te beheersen. Ook wordt er aandacht besteed aan produktinformatie om zo tot een verantwoorde keuze te komen uit het grote aanbod aan levensmiddelen. Daarnaast wordt er in één bijeen komst onder deskundige leiding advies gegeven over houding en beweging. Zowel de diëtist als de kursisten zijn er enthousiast over deze werkwijze. Door de steun die de deelnemers elkaar geven, gaat het afvallen beter dan wanneer men hier alleen mee worstelt. Voor alle duidelijkheid: de steun bestaat niet uit de kompetitie wie het meest afvalt, het gewicht wordt in een aparte ruimte individueel bepaald zonder omstanders. De kursus is ook geschikt voor groepen, o.a. de tennisclub, de kaartclub, de gymclub, vrouwen bond, etc. Zij kunnen speciaal voor hun club een aanvraag voor de kur sus indienen. Bent u met ongeveer tien mensen die allemaal aan het gÊWifchi willen werkërr dan is ait misschien iets voor u! De kosten voor zes bijeenkomsten incl. materiaal bedragen ƒ75,- (voor leden van het Groene Kruis met een pluspakket zijn de kosten 60,-). Aanmeldingen en/of inlichtingen via Bureau Klantenservice Groen Kruis, maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur, tel. 077- 3874800. Zaterdag 13 januari is er in 't Schöpke te Veltum jeugd-disco van 19.15 tot 22.00 uur met medewer king van drive-in disco 'Starlight'. Deze avond met disco, dans, en demonstratie is toegankelijk voor jeugd vanaf 9 jaar. De entree bedraagt ƒ1,50 voor leden en 2,50 voor niet-leden. Er zijn alleen alkoholvrije kon- sumpties verkrijgbaar a 1,25. De organisatie is in handen van Wijkvereniging Veltum. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 1 tot en met 7 januari werd bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de vol gende goederen: VERLOREN Plastic tas met daarin medicijnen, sigaretten, en een videoband 'zout op mijn huid'; bankpas Rabo; OV- jaarkaart; sieraden, dubbele ring aan elkaar gesoldeerd. GEVONDEN Fietsen: Batavus Intercycle, herenfiets Cove, Gazelle kinder fiets, Rivella damesfiets, Union damesfiets; klein wit hondje, Bobtail, grote oren, teef, tatoeage in oor, vrij jong. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. Een keuze uit de nieuwe studieboe ken. Bracke, Rita: Bewegingsopvoe ding voor kleuters. Praktijkboek. Burton, Robert: Vogeltrek. Uitg. in samenwerking met Vogelbescher ming Nederland. Fentener van Vlissingen, P.: On dernemers zijn ezels. Kirschner, Josef: Levenstraining. Trainingsprogramma om het eigen bestaan de baas te worden. Leeuwen, Jan van: Minicursus WordPerfect 6./1 voor Windows. Inleidend overzicht. Sacks, Oliver: Migraine. Snoecks: Snoecks 96. Jaarboek op het gebied van literatuur, kunst, film, toneel, mode en reizen. Spruit, Harry: Communicatie vol gens Bartjens. Uitleg over de ver schillende manieren waarop met een personal computer gecommuniceerd kan worden met de buitenwereld. Walton, Stewart: Het komplete interieurboek. Adviezen in woord en beeld. Weber, Ken: Nog meer misdaad- raadsels. Vijfentwintig misdaad raadsels. waarbij de lezer op de stoel van de politieman of detective mag gaan zitten. Vandaag, donderdag 11 januari, is er in de schouwburg een voorstelling van het Haarlems Toneel. Uitgevoerd wordt "Rembrand was mijn buurman" van Eli Asser, een spel vol spanning en onverwachte humor. Het verhaal schets met humor en compassie de geschiede nis van Nederland tussen 1925 en 1995. Het verhaal handelt over een architect die geconfronteerd wordt met het verleden en gedachten terug laat gaan naar 1943, toen hij een beslissing op leven en dood moest nemen. Van een hele andere orde is, op don derdag 18 januari, het Danstheater Badma Seseg. uit Buryatia. in het zuiden van Siberië. De dansgroep combineert liederen en dansen van de Buryatten en andere bevolkings groepen uit Buryatia. De dansgroep Brengt folklore in de originele'vorm met toch een nieuwe vorm en bete kenis. De dansgroep telt 35 mede werkers. Met name de kleding, gemaakt van zijde, fluweel, broca de, bont en leer met veel ornamen ten laten een onvergetelijke indruk achter. Beide voorstellingen beginnen om 20.00 uur. Is uw plafond een zorgenkind? Vochtplekken en scheuren Of pas het plafond niet meer bij de uitstra ling van uw interieur? Een dagelijk se ergernis om telkens weer tegen dit achtergebleven gebied aan te moeten kijken? Plameco is het gelukt een uniek onderhoudsvrij plafond te ontwer pen dat alle genoemde problemen ineens oplost. Een plafond met een sfeervolle uitstraling en dat aansluit bij uw smaak en wensen. Een-pla fond dat ook nog eens geschikt is voor de keuken, badkamer en ande re vochtige ruimten. Door het praktische montagesys teem van Plameco Spanplafond is het in één dag te monteren! Voordelen Plameco Spanplafond Het Plameco Spanplafond staat altijd strak en is uit één geheel. Het is scheur- en schilfervrij en volledig afwasbaar. Het is schimmel-, algen- en bacteriënwerend. In dit unieke plafond is de bestaande verlichting te integreren en kan tevens worden voorzien van inbouwverlichting. Naast al deze voordelen heeft het Plameco plafond een warmte- en geluid-isolerende werking. Verder is Plameco Spanplafond brandveilig (TNO getest). Plafondideeën voor elke stijl Plameco Spanplafond kent vele toepassingsmogelijkheden en is leverbaar in vele kleuren en opper vlakte strukturen. Het past zowel in een modem als in een klassiek inte rieur. Het kan worden voorzien van ornamenten en randen (eventueel met bies) in diverse stijlen en kleu ren. Zo kan een plafond worden samengesteld dat geheel voldoet aan de wensen. Het Plameco Spanpla fond kan worden gemonteerd met gordijnrail, speciale koven en met hoogteverschillen. Ook gecompli ceerde plafonds behoren tot de mogelijkheden. Spanplafonds von den hun toepassing tot voor kort alleen in bedrijfspanden en bij reno- vatieprojekten. Door de ontwikke ling van het Plameco Spanplafond is het mogelijk om dit type plafond ook in de eigen woning toe te pas sen. In één dag! Geen gesjouw en verhuisachtige toestanden! Het Plameco Spanpla fond kan door het unieke montage systeem in één dag op maat worden gemonteerd, zonder hak- en breek werk. Denk je dat veranderen voor jou niet mogelijk is? Dat jouw situatie zo uitzichtloos i$ datje toch niet te helpen bent? Ben je het zat en wil je eindelijk wel eens aan de slag? Merk je dat alleen maar bezig zijn met je problemen je ook niet verder helpt en je alleen nog meer ver zwakt? Wij hebben op woensdagochtend een kursus waarin jij een nieuwe start kunt maken. De problemen die je hebt kunnen wij niet van je afne men. Deze kunnen wel het uitgangs punt zijn om aan de slag te gaan. Daarvoor is moed nodig, zelfver trouwen, energie, een positief zelf beeld en een veilige omgeving. Wij kunnen je helpen je daarin te ont wikkelen. De problematiek van de mensen die deelnemen aan deze groep loopt nogal uiteen: van A (ademhalings problemen), B (buitenbeentje zijn), C (contactproblemen) tot Z (zwaar moedigheid). De gemeenschappelij ke noemer is: de uitdaging aangaan om samen op weg te gaan en daarin te werken aan jezelf, ieder op zijn eigen speciale manier en op zijn eigen nivo. Het vertrekpunt ben jij, op het punt waar je nu zit, met al je mogelijkheden en onmogelijkheden. De kursus wordt begeleid door Gerda Keijsers en Cecile Spinnewijn, beiden therapeut Heb je belangstelling of wil je informatie, bel dan even naar: Gerda. tel. 0478-581216 of Cecile, tel. 0478-531506. Chakra Bezig zijn met mediteren heeft tot gevolg datje beteren meer vanuitje kern gaat funktioneren. Je wordt vollediger mens. De ondersteuning die hierbij geboden wordt bestaat uit: het doen van dynamische en meditatieve oefeningen, bezig zijn met klank en geluid, visualiseren en mediteren. Ook zullen er oefeningen worden gedaan om de chakra's te ontwikke len. Daardoor krijg je meer inzicht in hoe je omgaat met de verschillen de psychische energieën zoals zekerheid, zelfvertrouwen, emoties, gevoel, zelfrealisatie en identiteit. Het is een spel van leren ontdekken dat uiteindelijk alle mogelijkheden liggen opgeslagen in je lichaam. De sleutel ligt in jezelf. De kursus wordt gegeven op maandagavond van 20.00 tot 21.30 'uur im't Stekskte' te Landweert. Heb je belangstelling voor deze kursus, bel dan even naar: Gerda, tel. 0478-581216 of Cecile, tel. 0478-531506. Voor het beheren van een café- of barbedrijf, een cafetaria, een disco theek of een dancing, een sportkan tine of gemeenschapshuis, een res taurant of een slijterij, eist het Ministerie van Volksgezondheid. Welzijn en Sport vanaf 1 januari 1996 een 'SVH Verklaring Sociale Hygiëne'. De Sociale Hygiëne omvat o.a. de ontwikkeling van alcoholgebruik, illegaal druggebruik en gokken in Nederland; de werking van alcohol, illegale drugs en gok ken op de mens; misbruik van alco hol, illegale drugs en gokken; de hulpverlening aan verslaafden, behandelingsmethoden en reclasse ring; de wettelijke strafbepalingen. Verder ook nog de bedrijfshygiëne; sanitaire installaties; brandpreventie en brandbestrijding. Zowel de beheerder als de bedrijfsleider moeten aan de eisen van Sociale Hygiëne voldoen. De leerstof is nu nog beperkt, maar zal in 1997 verdubbeld worden, dus veel méér en moeilijker. Voor 1996 bedragen de kursuskosten ƒ135,-. De examens worden in 1996 zes maal afgenomen, namelijk iedere laatste vrijdag in januari, maart, mei, juli, september en november. U heeft dus zelf de keuze wanneer u het examen aflegt. CAFÉBEDRIJF De 'SVH Verklaring Sociale Hygiëne' houdt in dat men voldoet aan de minimumeisen. Een stukje vaktechiek ontbreekt dus. Daarom is het voor u zelf wenselijk, maar ook voor de bedrijfstak Horeca en kre- dietverstrekkende organisaties (ban ken), dat u toch de opleiding Vakbekwaamheid Cafébedrijf volgt. Behaalt men het diploma Vak bekwaamheid Cafébedrijf op 5 juni 1996, dan voldoet dit aan de nieuwe eisen van Sociale Hygiëne. U krijgt bij het diploma ook de SVH Verklaring verstrekt dat u voldoet aan de nieuwe eisen van Sociale Hygiëne. Degenen die al in het bezit zijn van het diploma Vakbekwaam heid Cafébedrijf en na 1 januari 1996 een horecabedrijf willen star ten, kunnen bij het Onderwijscen trum Horeca. Postbus 303. 2700 AH Zoetermeer een 'SVH Verklaring Sociale Hygiëne' aanvragen. AOV DIPLOMA Nederland heeft op 1 januari 1996 weer één vestigingswet. Daarmee wordt eenvoud en duidelijkheid bereikt. Onder meer valt de detail handel dan weer, net als 20 jaar geleden, onder de Vestigingswet Bedrijven. Alle branches hebben de mogelijkheid om het nieuwe Algemene Ondernemersvaardig heden (AOV) diploma 'in te kleu ren' naar hun eigen branche. Dit betekent dat er straks verschillende Ov-diploma's komen. Echter ieder Ov-diploma is geschikt voor iedere branche. Zo is het Horeca Ondernemersvaar- dighedendiploma (HOV) het ves tigingsdiploma voor het hele Midden- en Kleinbedrijf. Dus niet alleen voor de Horeca, maar ook voor de gehele detailhandel, ambu lante handel, dienstverlenende ambachten, winkelambachten en ambachten. Het examen HOV bestaat uit een certifïcatensysteem. Dat wil zeggen dat er zes certificaten te behalen zijn, die samen in te wisselen zijn voor het SVH-diploma HOV. De deelexamens zullen worden afgenomen op 5 en 6 mei 1996. Zou u dat nog te vroeg vinden voor enkele deelexamens, dan kunt u in januari 1997 examen doen enz. enz. U kunt namelijk zelf bepalen wan neer en in welke deelexamens u examen doet. INFORMATIE Degenen die belangstelling heb ben voor een of meerdere kursussen kunnen geheel vrijblijvend de gratis studiegids aanvragen bij het Instituut Vakonderwijs, Postbus 1555, 5602 BN Eindhoven, tel. 040- 2425526 (ook 's avonds) of 0475- 315440. De Stichting Rise is op zoek naar vrijwilligers die willen meehelpen bij een aktiviteit voor jongeren. Tijdens de aktiviteit is er de moge lijkheid om spelletjes te doen. te tafelvoetballen, tijdschriften te lezen, video kijken, muziek luiste ren of gewoon gezellig te kletsen. De jongeren die de aktiviteit bezoe ken zijn tussen de 14 en 18 jaar. De aktiviteit vindt plaats in de avondu ren. Ben je ouder dan 20 jaar, sta je stevig in je schoenen en vind je het leuk en interessant om met jongeren om te gaan neem dan kontakt op met Harry Driessen van de Stichting RISC. tel. 0478-586245. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel, R.E. Gabeler. Th. Lankveld, H. Schraven, J. Wittgen en B. van Casteren- van Gils: za: Th. LANKVELD Langstraat 106, tel. 583558 zo: B. v. CASTEREN-v. GILS Langstraat 106, tel. 585289 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren, J. de Vocht en M. v.d. Acker: A. COENEN Patersstraat 60, tel. 588800 Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: Dkt. Van DONGEN Past. Jeuckenstraat 6, America tel. 077-4641707 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 580140 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: S. BILLET, tel. 581458 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSEN PRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H. de Vocht. R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink en G. Gelling V. GEURTS en W. de VOCHT DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren H. EERTEN Volen 2A, Heide tel. 0478-513727 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30. tel. 582411 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur. tel. 513727 PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA. Venray Ttel. 0478-582727 Fax 0478-510916 RedaMe Bert Albèrs Christ van den Munckhof Efits Hovens Bezorging Dondeidagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en veienigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur. Edwin Claassen uit Venray is aan de Universiteit van Tilburg geslaagd voor zijn doctoraal examen vrij- etijd-wetenschappen.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 3