"TCen&elij&e cUe*t4te*t VENLO VENRAV ROZEMARIJN THDM Met Optimax Kinder Multi Vitaminen de winter door UW Sterke botten, gezonde groei en meer weerstand Rozemarijn Thijm De speciaalzaak voor uw gezondheid Internationale Chinchilla show Q Oude fat* Watchman solo in 't Podium PEEL EN MAAS Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 581275; kapelaan H. de Wit ofm, Whistlerstraat' 1, tel. 582385; kape laan R. Wouterine. Horsterweg 57. Castenray. tel. 571215 of 580202; kapelaan H. Bouman, Dr. Poelsstraat 4, tel. 511664. Priester in ernstig noodgeval: via balie zieken huis. tel. 522222. Opgeven misin- tenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: Maria op Zaterdag. 9.00 H. Mis Nol Broers. 19.00 Jrd. Randy Taminiau; Daniel Bouhuijs (koll). Zondag: 2e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse hoogmis echtl. Verstegen-Cox (koll); overl. echtp. H. Gerrits-Hermans en overl. ouders; Henri Coenders; jrd. Martha Lips-Goumans. 11.00 H.' Mis overl. ouders Keijsers-Derckx; Cor Vink en beide echtgen.; Huub Stoef; Martha v, Valkengoed-v. Bijlevelt. Maandag: 9.00 H. Mis overl. ouders Thiessen-Simons. I Dinsdag: 9.00 H. Mis overl. fam. Weys-Houben. Woensdag: H. Antonius, abt. 9.00 H. Mis Piet v. Zwamen (koll); tot zekere int. Donderdag: 9.00 H. Mis bijz. int. (NN). Vrijdag: 9.00 H. Mis voor alle zie ken en overledenen. Dienbeurten: za 19.00: Suzanne, Claudia, Elena, Nadine; zo 9.30: L. Truijen, F. Mingels, Maickel, Ronny P.. Danny, Bart de R.; zo 11.00: Jacomijn. Daisy, Wendy. Maartje. Lektoren: za. 19.00: T. Verbeek; zo 1 1 00: L. Truijen. Vincent yan Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger. G. van Loe'nen: lektrice: zr. Jacinta. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: G. van Loenen; lektor: L. Straetmans. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. Maandag: 16.45 Yoga en meditatie in hel stiltecentrum. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St, Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 11.00 Psalmengroep in het stiltecentrum; 16.45 Liturgie viering in de St. Annakapel. 16.45 j Yoga en meditatie in het stiltecen- L trum. j Paterskerk i Bereikbaarheid priesters: A. - Woutering, Horsterweg 57, Casten ray of Leunseweg 5, tel. 580202. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pas torie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: 17.00: Gelegenheid om te biechten. 18.00 Martien Wilms (koll); ouders Léo v. Helden en Bertha Laumen; vooreen 91-jarige. Zondag: 8.30 Ouders Philipsen- Goossens Luijpers-Sanders. 10.30 Toon Relouw (koll); overl. ouders Driessen-Klaassen (koll); overl. ouders Poos-Theunissen; Pierre Lemmen (koll). 12.00 Doop Mandij Smits. Marimbastraat 20. Maandag: 19.00 Overl. ouders Jenneskens-Elbers en fam. Dinsdag: 19.00 Voor onze militai ren in Bosnië. Woensdag: 19.00 Voor een gezond kerkelijk klimaat in ons bisdom. Donderdag: 19.00 Engelbert Jans- sen; ouders Van Ass-Delhoven. 1 Vrijdag: 19.00 Sjang Spee. Gebedsweek voor Eenheid van 18 t/m 24 januari. Vredeskerk Opgeven misintenties: Leunseweg 5, ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur. tel. 580202. Zaterdag: 19.15 Vooravondmis voor de 2e Zondag door het jaar. Kinderwoorddienst. Voor Wim en Antonet Jakobs-Hanen; overl. ouders Van Bergen-Stiphout en zoon Jos; overl. Hendrika Huisman. Zondag: 2e Zondag door het jaar. 9.30 Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochies. Helm v.d. Ven, zoon, schoonzoon en kleindochter; overl. fam. Van Rossum-Janssen. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. Zondag: 8.30 Jan v.d. Berg; overl. ouders Jans-Verheggen; Mie Staaks- Hermans. 10.00 Jrd. Lei Janssen; Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs; Toon Muller; Giel Vennekens en echtgon. en wederz. fam. (Venray's Mannenkoor). Maandag: 9.00 Tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 Uit dankbaarheid. Woensdag: 9.00 Voor de vrede in onze gezinnen (met Rozenkrans gebed). Donderdag: 9.00 Voor een zieke. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste. 9.00 Uit dankbaar heid t.e.v. O.L. Vrouw. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Loes Rouwette, Auke Reijnders. Rianne Rijshouwer. Annemiek t Moraal; zo 8.30: Marco Janssen, Richard Duin, Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel; 10.00: Daniël Wijnen. Marlie Schlepers, Mieke Emons, Renee Bertram. Kerstgeschenk zuster Truus Lemmens: Degenen die nog graag een bijdrage willen geven voor het Kerstgeschenk voor zuster Truus Lemmens kunnen dit nog doen tot en met zondag in de offerblok achter in de Mariakapel. Hartelijk dank! Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Dameskoor); Wim van Rhee: Antoon Gerritsen; Lei Ewals; Piet Janssen en zoon Harrie en overl. ouders Ewals-v.d. Loo. Zondag: 10.00 Hoogmis (Heren koor); st. Martinus Philipsen en Leonie Verdellen; st. Arnold de Pont, Petronella Duijf, Louisa Hovens en kinderen. Woensdag: 9.00 H. Mis voor de parochie. Vrijdag: 9.00 H. Mis T.e.v. O.L. Vrouw van Lourdes. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Overlo. ouders Cox-Janssen en zoon Ger; overl. fam. Emonts-Cremers en voor een 80-jarige; jrd. Grad Tielen; jrd. Jan Thielen; jrd. overl. ouders Smits- Friesen; overl. ouders Janssen- Emonts en kinderen. Woensdag: 9.00 O.L. Vrouw van Altijd Durende Bijstand (zij die offerden). Misdienaars: za 19.00: Rianne en Annet. Parochie Leunen 2e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Lsm. Jan v.d. Bergh; Harrie Smits (buurt); Ger Pijpers (Gussenstraat); wkd. Teng van Vegchel (4); mndd. Teng Houben. Zondag: 10.00 Hgm. Wim Heidens en Drika Heidens-Smits; Wiel Keijsers; wkd. Fien Loonen- Duijkers (5); gest. jrd. Marie Keijsers-Hendrix en Piet Keijsers. 11.15 Lsm. Harry Heesen. 14.30 Doopviering Pim Weijs. Maandag: Z. Arnold Janssen, priester. 19.00 Lsm. Pierre Philip sen en Anna Philipsen-Lenssen. Dinsdag: 19.00 Gest. jrd. Antoon Michels en Johanna v.d. Voort. Woensdag: Geen avondmis. Donderdag: 19.00 Lsm. Teng van Vegchel (Vullingsstraat). Vrijdag: 19.00 Gest. jrd. Wim Manders. Misdienaars: za 19.00: Marleen Sonnenberg en Susanne Jenniskens; zo 10.00: Ineke Voermans en Jeanne Theunis; 11.15: Geert van Grop en Dennis v.d. Heuvel. Lektoren: za 19.00: Goen Reintjes; zo 10.00: Annie Reintjes; 11.15: Lies van Bavel. Overleden: Op 4 jan. 1996 overleed in Het Schuttersveld te Venray Sjef Mariens in de leeftijd van 92 jaar. Na een plechtige Uitvaartdienst in onze parochiekerk op 9 jan. legden wij hem te rusten op ons parochie- kerkhof in Leunen. Sjef Mariens was van 1959 t/m 1974 kerkmeester en daarna ere-kerkmeester van onze parochie. Voor zijn vele verdiensten voor onze parochie en voor zijn maatschappelijke betrokkenheid bij vele verenigingen en instellingen ontving hij op 21 juni 1975 de hoge kerkelijke onderscheiding "Pro Ecclesia et Pontifice'. Op 5 jan. 1996 overleed in het zie kenhuis te Venray Pieter Zwambach uit Venray, voorheen woende in Leunen in de Boodenstraat. in de leeftijd van 32 jaar. Na een plechtige Uitvaartdienst op 10 jan. in onze parochiekerk namen we voorgoed afscheid van hem in het crematori um Berkendonk te Helmond- Brouwhuis. Rektoraat Heide Zondag: 2e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis ggjt. Hubertus Janssen en Hubertha Janssen- Gellings; jgt. Nellie Claessens- Derikx en tot int. van overl. fam. Van Kempen. Misd.: Tom, Inge, Rob, Roel, Margje en Caroline. 15.45 Doopviering Maureen Drabbels. Donderdag: 9.00 H. Mis uit dank baarheid. Rektoraat Veulen 2e Zondag door het jaar Zaterdag: 19.00 Hgm. gest. jgt. overl. fam. Wilms-Heesen-v. Lin; mndd. Petronella Aarts-Roosen- uit dankbaarheid (B); Gerardus Hendrikx en Hendrina v. Dijk. Zondag: 10.30 Hgm. overl. fam. Nijsen-Coolen; jgt. Piet Janssen; voor de parochie. Maandag: 8.30 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen. Woensdag: 8.30 H. Mis voor de overledenen. Donderdag: 8.30 H. Mis voor de parochie. Vrijdag: 8.30 H. Mis voor de pa rochie. Misdienaars: za: Marcel Vermulst en Sjef Classens; zo: Tom Derks en Nico Knapen. Parochie Ysselsteyn 2e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 (Samenzang); Toon Jaspers; Fr. v.d. Pas; jrd. Harrie Verhoeven: H. Philipsen; Tr. Swinkels-Claessens: Jan en Toon- Janssen. Zondag: 9.30 (Gelezen Dienst): jrd. Petr. Verl inden-Volleberg: jrd. echtg. Nulders-Thissen; overl. fam. Claessens-Zanders. 11.15 Tr. Mulders en overl. fam. Maandag: 19.00 Toon Jaspers (Immenhof). Woensdag: 19.30 Overl. leden LVB. Vrijdag: 19.00 Overleden parochia nen. Misdienaarsbeurten: za 19.00: M. en E. Spreeuwenberg; zo 9.30: W. en S. Claessens; 11.15: 1. en R. Poels; ma 19.00: M- Verheijen en R. Hesselmans; wo en vr: Mt. Claessens en W. Verheijen. Doopschema: (februari) Op de zon dagen 11 en 25 febr. kan in onze kerk het Heilig Doopsel worden toe gediend. Maak tijdig een afspraak. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Til Muyzers. Misd.: Paul Engels en Johan Loonen. Zondag: 10.00 Voor de parochie. Mis.: José de Jong en Linda Engels. Dinsdag: 8.30 Jgt. Antonius Wismans en Maria Michels. Woensdag: 19.00 Petronella v.d. Zanden-Meijer (koll); Marie Janssen-Muyzers (koll). Vrijdag: 8.30 Voor de parochie. Kerk poetsen: mevr. Franssen-Arts en mevr. Troisfontaine. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Maria Peters- Hak voort. Zondag: 10.00 Voor de parochie. Maandag: 19.00 Voor een zieke. Donderdag: 19.00 Voor vrede. Misdienaars: za: Anita en Ronnie; zo: Grard en Luc. Lezers: za: Josien Claessens; zo: Jan Classens. Rektoraat Smakt Zondag: 10.00 In de St. Jozefkerk: 2e Zondag van het jaar: Hoogmis voor Arnoldus Hubertus de Hoog; overl. ouders Janssen-Huijbers; Herman Janssen; Lambert Rouwens en zoon Jan. Dienb.: Geert Geurts. In de St. Jozefkape: T.e.v. St. Jozef. Woensdag: 9.30 H. Mis voor de overl.; tot zekere int. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 14 januari zal in het Zonnelied, Kiosk te Venray, ds. W.Ch.P. Weersma voorgaan in de dienst waarin de Maaltijd van de Heer wordt gevierd. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kinderne- vendienst gehouden. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Is het voor God de tijd om de wereld te regeren? inde Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen kollekte. Oecumenische basisgroep Aanstaande zondag 14 januari is er een woorddienst van de oecu menische basisgroep Heel de Kerk Heel de Wereld. Hel thema van de woorddienst is: De wijzen uil het Oosten. Plaats: kapel van het bejaar dencentrum Het Schuttersveld, Bergweg te Venray. Tijd: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kinderne- vendienst. U bent van harte welkom. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppen- pedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag 14 januari om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: dhr. kandidaat A. Simons. Nw. Lekkerland. Tijdens de middag- dienst is er kindercrèche. Bijbel/Kontaktavond: Donderdag 11 jan., aanvang 20.00 uur. Thema: 'De klop aan de deur'. Iedereen is van harte welkom. 'Zie, ik sta aan de deur en klop' In het kader van de week voor de eenheid van 18 tot 25 januari zal op zondag 21 januari om 17.00 uur onder het thema 'zie, ik sta aan de deur en klop' een Viering van Woord en Gebed plaatsvinden. Deze vie ring is voorbereid door de Oekumenische Werkgroep Venray e.o. waarin vertegenwoordigd zijn de Protestantse Kerkgemeenschap Venray e.o., de Molukse Evange lische Gemeente Venray, de Basisgroep Heel de Kerk Heel de Wereld en het dekenaat Venray van de Rooms Katholieke Kerk. Voor deze dienst, die zal plaats vinden in St. Petrus' Banden, de Grote Kerk aan de Grote Markt wil len wij u van harte uitnodigen. Om 16.45 uur wordt begonnen met het oefenen van enkele liederen. Na afloop is er gelegenheid om onder het genot van een kopje koffie nog wat na te praten over de viering. Voor de kinderen van 3 t/m 12 jaar zal een kindernevendienst gehouden worden, waarin zij op een voor kinderen begrijpelijke manier ook bezig zullen zijn met hetzelfde thema als de volwassenen. Wil je hierbij zijn, breng dan van thuis een lege schoendoos mee. Natuurlij is er voor jullie limonade na afloop van de dienst. Tot 21 januari! PEEL EN MAAS WEEKBLAD UW VOORDEEL: Geldig tJm zaterdag 20 jan. 1996 DEZE PRODUKTEN ZIJN EXCLUSIEF VERKRIJGBAAR BIJ: (077^3545086 0 6Z0 ft d fl d S W1 ft k C lS GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL OPTIMAX KINDER VITAMINE X Sterke botten X Gezonde groei X Meer weerstand In zijn geboorteplaats Venray had op 6 januari (Driekoningendag) 1932 de plechtige bisschopswijding plaats van mgr. P. Verriet.I In een bomvolle en prachtig ver sierde St. Petrus'Bandenkerk'werd door mgr. Janssen, aartsbisschop van Utrecht met assistentie van de bisschoppen van Den Bosch en Breda resp. mgr. Van Diepen en mgr. Hopman de bisschopswijding verricht. We zien op deze foto de smaakvol versierde Grotestraat. Talrijke slin gers met honderden kleine vlagge tjes, afwisselend met veel groen d$ feestelijk driekleur. Jammer dat dat door het stor machtige weer en de neerplenzende regen niet tot zijn recht kwam. De feestelijke stoet vertrok hier vanaf de Grote Kerk naar het met een grote ereboog versierde woon huis van zijn zwager dhr. Willem Laurensse aan de Patersstraat waar ook de verdere feestelijkheden en de druk bezochte receptie plaats von den. Mgr. P. Verriet werd op 4 novem ber 1880 te Venray geboren. Priester gewijd op 15 augustus 1905. Op 67- jarige leeftijd stief hij tijdens een visitatiereis op Aruba op 11 maart 1948. Jan v.d. Putten A.s. weekeinde wordt in hotel Asteria voor de tweede keer een Internationale Chinchillashow gehouden. De organisatie is in handen van de Nederlandse Vereniging van Chinchillafokkers. Op zaterdag 13 januari zal de keuring van de diertjes plaatsvin den terwijl voor de zondag de show staat gepland. De leiding van de show is in han den van W. Vervuurt uil Leunen, in de Chinchilla-wereld een zeer bekende fokker die al vele prijzen in de wacht heeft gesleept. De openbare tentoonstelling, zon dags, is van 10.00 tot 15.00 uur. PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Donderdag 11 januari 1996 - Pagina 18 Zondag 14 januari komt een van de bekendste folk-country-blues zangers. Watchman naar café 't Podium. Solo zal hij nummers van zijn vier cd's ten gehore brengen. Hij staat vooral bekend om zijn meesterlijke fingerpicking op de slidegitaar. In muziekkrant 'OOR" stond hij met zijn laatste cd in de top 5 van 1994. Zijn nieuwe cd Placefull-artil- lery, uitgebracht via platenmaat schappij VAN Record belooft weer veel goeds. Nu nog net voor zijn toernee door Duitsland en Canada, a.s. zondag in 't Podium Aanvang 20.30 uur, entree ƒ5,-. Diefstal ijzeren poortjes Namens Rijkswaterstaat werd aangifte gedaan van diefstal van twee ijzeren poortjes, groen van kleur, vanaf de in aanleg zijnde A73. De waarde van de poortjes bedraagt ƒ1.000,-. f Medicijnen "N verloren Vrijdagavond had een inwoon ster van Merselo medicijnen gehaald bij de apotheek. In een plastic zakje had ze deze medicij nen, voor Kinderen zeer gevaarlij ke slaapcapsules, van het merk Temazepam, toen ze ging winkelen in een supermarkt in De Bleek, in het daarvoor bestemde vak van de winkelwagen gedaan. Bij het uitla den van haar boodschappen vergat ze echter het plastic zakje met de medicijnen: er uit te nemen. Toen ze dat bemerkt ging ze op zoek. Daarbij kreeg ze de medewerking van het personeel van deze super markt. De zoekaktie in de winkel wagentjes had geen resultaat. De capsules lijken op snoepjes en kun nen gevaar opleveren als kinderen V die innemen. j Jas gestolen Uit een café aan het Schouten straatje werd ten nadele van een 25- jarige inwoner van Broekhuizen- vorst zijn jas ter waarde van ƒ329, - gestolen. Ruit vernield In de nacht van zondag op maan dag omstreeks 02.45 uur werd met een kerstboom de etalageruit van een winkel in het Schoutenstraatje vernield. Een getuige had vier kna pen bezig gezien met hun 'helden daad' die, toen ze zich betrapt voel den, er als een haas vandoor gingen. De politie kon, aan de hand van de opgegeven signalementen, even later twee inwoners van Venray, 19 en 21 jaar oud, aanhouden. Die wer den overgebracht naar het politiebu reau en daar ingesloten. Tijdens de verhoren ontkenden beiden bij het vandalisme betrokken te zijn geweest. Het onderzoek is nog niet afgesloten. Veel botsingen door gladheid Het afgelopen weekend vonden er in de gemeente Venray verschillen de botsingen plaats ten gevolge van spiegelgladde wegen. Alleen al op de A73 werden vijf botsingen gemeld; in alle gevallen tegen de vangrail aan. Verder vonden in Venray en de kerkdorpen nog een tiental botsin gen plaats. Bij een botsing waren drie auto's betrokken. Het bleef overal bij materiële schade. MEERDERE PRODUKTEN PER WAARDEBON MOGELIJK Wanneer de R in de maand is, hebben kinderen extra vitami nen nodig. Iedereen weet dat. U wilt toch het beste voor uw kind(eren)? Optimax Kinder Multi Vitaminen zijn samenge steld uit stoffen die ook in onze voeding zitten. Puur natuur. Beter kan het niet. Kinderen hebben niet alleen veel energie nodig om zich geestelijk en lichamelijk goed te ontwikkelen, ze zijn vaak de hele dag actief, hetgeen eveneens de nodige energie vergt. Voeg daarbij de energie die nodig is om het lichaam gezond en weerbaar te houden tegen invloeden van bui tenaf, zoals water- en lucht verontreiniging en tal van infectieziekten, en iedereen zal beseffen dat kinderen extra bouwstoffen nodig heb ben om gezond op te groeien. Gezonde toekomst Zitten er dan niet voldoende opbouwende stoffen als vita minen en mineralen in hun voeding? Helaas niet altijd. De kwali teit van de voeding wordt er niet beter op. Groente en fruit bevatten beduidend minder vitaminen en mineralen dan vroeger. En omdat kinderen nu eenmaal dol zijn op limonade en snoep, krijgen ze nogal wat smaak- en kleurstoffen en conser veringsmiddelen binnen. Daarnaast eten ze veel te veel snacks en andere vettigheid. Dat kan op korte termijn leiden tot klachten als lusteloosheid, gebrek aan eetlust en een verminder de weerstand, waardoor vaker ver koudheid optreedt. Op den lange duur kunnen de problemen echter nog groter worden. Nu al zien we een groeiend aantal kinderen, dat aller gieën en klachten aan de luchtwegen heeft. En steeds vaker krijgen artsen te maken met de schadelijke gevolgen die sommige toevoegingen in bij voorbeeld snoep en limonade op kin deren hebben. Het is bekend dat deze stoffen rechtstreeks in relatie staan tot hyperactiviteit en agressiviteit en dat ze tot concentratiestoornissen en leerproblemen kunnen leiden. Verder is het alarmerend dat er op steeds jeugdigere leeftijd ziektebeelden ont staan die normaal gesproken alleen bij ouderen voorkomen. Zoals een niet optimaal functionerend hart- en bloedvatensysteem bijvoorbeeld, een te hoge cholesterolspiegel en over gewicht, met alle (orthopedische) gevolgen van dien. Reden genoeg dus om serieus over het nut van extra vitaminen voor kinderen na te den ken. Beresterke hulp Dat vindt ook Anne Langhout van het Centrum voor Groeidiagnostiek in Nijmegen. Om het nog kwetsbare afweersysteem van kinderen te onder steunen, vooral bij kinderen die veel verkouden zijn, wordt een vitamine supplement, dat zich speciaal richt op de weerstand en stofwisseling van uw kind, door haar zeer aanbevolen. Op tima Kinder Multi Vitaminen (in de vorm van leuke beertjes) bevatten naast onmisbare stoffen als calcium, zink en de vitamines B, C, D3 en E ook kruiden en bioflavonoïden. Samen met de aanwezige vitaminen en mineralen zorgen deze en de gese lecteerde kruiden voor sterke botten, gezonde tanden, verhoogde weer stand, extra énergie, betere leerpres taties en een optimaal concentratie vermogen. De Optimax Kinder Multi Vitaminen zijn daarbij letter lijk en figuurlijk een berester ke en veilige hulp. En dankzij de sinaasappelsmaak zijn ze nog lekker ook... Optimax Kinder Multi Vitaminen kun nen gewoon gekauwd wor den. Door de leuke beertjes- vorm en de natuurlijke sinaasappelsmaak vragen uw kinderen er zelf om. Ze vin den de beertjes het einde.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 18