Hallo Venray in 't Podium Theehuis in kerstsfeer Afscheid dirigent Selm Nelissen tijdens kerstconcert Oirlo Evenementenkalender Raadselige Rozen terug in Limburg Kerstconcert Collegium Vccale Venray 'Shit! Wiend Ien' speelt voor de weeskinderen van Lithouwen -1 Kerstwandeling in Geysteren Kerstoptredens in De Volle Maan Dansavond in kerstsfeer Dansavond Geslaagd N KWESTIE VAN EEN BETERE Bibliotheek- nieuws Kerstprogramma OJC Gryphus De Bonte Koe muzikaal het jaar uit Kerstconcert in Vierlingsbeek L EN MAAS EN MAAS Donderdag 29 juni 1995 - Pagina 3 )p donderdag 28 december komt Haagse band Hallo Venray naar e 't Podium. De band is de afge- ■ten jaren als een komeet omhoog choten. De band heeft een geheel én stijl, herkenbaar en recht door [o speelden ze op de grootste fes- ils van Nederland. Pinkpop en itropolis. In het buitenland ston- i ze in het voorprogramma van de band Texas, ook speelden ze in Olympia in Parijs. CD's volgden elkaar op en enkele CD-singles wer den een hit. De band bestaat uit: Henk Hoorn, zang, gitaar; Toon Moerland, zang, gitaar; Dim Veldhuizen, drums, zang; Peter Konings, bas, zang. Aanvang ca. 22.00 uur, entree let toch al sfeervolle Theehuis het Odapark doet er deze gen nog een schepje bovenop, ids vorige week is in het ieehuis een expositie te zien van Imy Peeters en Cor de Ree. De ide kunstenaars, die ook vorig ir rond deze tijd in het jeehuis hun werk lieten zien, ii present met nieuw werk dat is ateld 'Een reis door Spanje'. Warm en mooi' dat is de kwalifi- die het Theehuis zelf geeft aan expositie en de sfeer in het pouw. De werken van Wilmy iters en Cor de Ree zijn geïnspi- ird door Spanje. De landschap- ji, de vergankelijkheid, de kleu- I, de passie, heilige huisjes, de en de middeleeuwen. Die sfeer kunt u gaan proeven van woensdag tot en met zondag van 14.00 tot tot 17.00 uur en bovendien op tweede kerstdag op gedurende dezelfde uren. DE VRIES De eerste activiteit in het Theehuis in 1996 mag er ook zijn. De bekende hoboïst Han de Vries geeft op zondag 7 januari een con cert. De Vries maakt deel uit van een trio dat verder bestaat uit Henk Guittart (altviool) en Ivo Janssen (piano). Voor informatie en reserve ringen kunt u terecht bij het Theehuis tijdens de openingsuren (tel. 51 36 90) of bij F. Renirie (tel. 58 24 72). CCf CIc )p le Kerstdag vindt in de kerk te lo het traditionele kerstconcert ats door 't Jonge Garde Koor. ui 36 meisjes bestaande koor, ngt zowel oude kerstliederen als Üjes in een moderner jasje ten hore. Tijdens dit concert zal aandacht jrden besteed aan het afscheid van hgent Selm Nelissen, die hen ruim ijaar heeft begeleid. Selm heeft, leeftijdsredenen, te kennen ^even te willens toppen. Hij heeft t koor echter altijd met veel ple- ir begeleid bij het zingen van der andere H. Missen. Ook de elname aan het jaarlijkse Linde- ncert en het tweejaarlijks terugke- ïd Korenfestival van de gemeente inray, werden onder zijn leiding ji sukses. Een grote gebeurtenis or zowel hem als het koor waren (reizen naar, en het zingen in de pte basilieken in Lourdes, en ook I culturele weekend in het Duitse aatsje Prüm was voor hen over- Hdigend. Mede dankzij het feit dat Selm altijd pro Deo heeft gediri geerd, heeft het koor ook hun 10- jarig bestaan niet ongemerkt voorbij laten gaan. Het koor is opgericht door wijlen pastoor Lempens, maar ook de hui dige pastoor Te Plate is altijd trots geweest op het koor en hun dirigent Selm Nelissen, die overigens ook al ruim 40 jaar koster is van de H. Gertrudis te Oirlo. Selm zal op le Kerstdag zijn laat ste optreden gaan verzorgen en daarbij in het zonnetje worden gezet. De leden van het Jonge Garde Koor hopen dat hij nog vele jaren in goede gezondheid door zal brengen, samen met zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Ook de bezoekers aan dit jaarlijks terugkerende kerst concert zullen in de gelegenheid worden gesteld na het concert Selm te bedanken. Aanvang van het concert is om 16.00 uur en het is vrijblijvend om in en uit te lopen. De toegang is gra- Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 4 tot 18 decem- werd bij de politie aangifte waan van vermissing van de vol- nde goederen: VERLOREN Jibliotheekkaart en schoolpas .v. Koyurtgen; rugzak met o.a. loolspullen; portemonnee met rij wijs. spaarkaart, geld, bankpas; rtemonnce met geld. Rabopas, icomunten Timen, OV-jaarkaart studentenkaart; portemonnee, kleuren; handschoen; legitima- bewijs; Adidasschoen; schake- mband; bankpassen ABN/Amro Rabo; trainingsbroek; halsketting :t briljanten hanger; Boerenfox. GEVONDEN 3enetrometer en grijze koffer met Idecrapparaat; poes, zwart/bruin streept: Bouvier; kat wit/bruin; rennets, zwart is ged. overgeschil- rd; mountainbike met 18 versnel- gen: Atlas damesfiets; kinderfiets se/rood, merk Forever; herenfiets ►comoticf. Sparta: Seilo horloge; ïziekkoffer met trompet met ngston, muziekstandaard; porte- onnee met inhoud. Inlichtingen omtrent de verloren gevonden goederen tijdens kan- oruren op het politieburo aan de unseweg. Op 2e Kerstdag, dinsdag 26 december, organiseert het Kon. St. Willibrordusgilde uit Geysteren weer een wandeloriëntatietocht. Het gilde hoopt nu weer eens op een gewone wandeldag. na de tegensla gen van voorgaande jaren met in 1993 hoogwater en in 1994 's mor gens nog beijzelde wegen. De wandeling voert door bossen en landerijen van het landgoed Geysteren. Er zijn twee routes uitge zet: een langere (plusminus 2,5 uur) en een kortere (plusminus 1,5 uur). Uiteraard zitten er weer vragen en opdrachten in de route.en zijn er prijzen te winnen. Op de pauze plaats in de route is koffie en warme chocomel verkrijgbaar. Men kan als enkeling deelnemen of in zelf samengestelde groepen, bijvoorbeeld met hel hele gezin. Kinderwagen/wandelwagen meene men is mogelijk, daarmee is reke ning gehouden in de routes. Starten kan tussen 11.30 en 14.00 uur vanuit het gildehuis, zaal Kleeven aan de Nieuwlandsestraat in Geysteren. De deelnamekosten zijn voor personen van 16 jaar en ouder ƒ3,- en voor jongeren van 11 t/m 15 jaar ƒ1,50 per persoon; kin deren beneden 11 jaar doen gratis mee. I dec.: 21.00-05.00 uur Svlvesterparty, foyer schouwburg Venray. T/m 1 jan. kerststal met levende dieren op de Grote Markt in Venray. Tot eind dec. exposeren in galerie De Lochting Marleen v.d. Steeg, kera- lische beelden en Lex Grote, olieverfschilderijen. Zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.30 uur en op afspraak. Vrijdag 22 december is er in het café-gedeelte van De Volle Maan een optreden van de groep Blijf Lief. Voor de liefhebber van count- ry-rock een echte aanrader. Nummers van en in de stijl van Neil Young, Eagles, enz. Aanvang optre den ongeveer 22.30 uur. Zaterdag 23 december treedt Robbie is watching TV op in de zaal van De Volle Maan. Deze lokale band met een grote aanhang in Venray speelt covers in diverse muziekstijlen. Aanvang 22.00 uur. Zondag 25 december om 23.00 uur is er weer café-theater in De Volle Maan door de Bukken en Beuken Groep. Norbert en PP zullen het levensverhaal van J. Christus op een geheel eigen wijze ten tonele voeren. De oorspronkelijke verhaal lijn is verplaatst naar de 20e eeuw. Hoe zou Jezus deze tijd ervaren heb ben? Maandag 26 december wordt door De Volle Maan het vanouds bekende Goud van Oud festival georgani seerd. Dit festijn trekt altijd vele bezoekers uit Venray en omstreken. Ook dit jaar is er weer gezorgd voor een aantrekkelijk programma. De jaren 50, 60 en 70 worden vertegen woordigd door afzonderlijke bands. De jaren 50, Rock Roll en Rockabilly, worden vertolkt door Keessie and The Seltens of Swing. De tijd van de vetkuiven, de nozems en de beginjaren van de Rockmuziek. De roerige jaren 60, waarin de popmuziek uitgroeide tot de belang rijkste muziekvorm en cultuurbepa- ler van die tijd wordt vertegenwoor dig door de roemruchte Sparks uit Horst en Venray. De Sparks spelen nummers van groepen als Spencer Davis Group, de Rolling Stones. The Scorpions, enz. Whrooaagh is een band die zich toelegt op de vroege 70er jaren, de jaren van de Glitterrock. Gary Glitter, T-Rex, David Rowie, Slade en Alice Cooper zijn beroemde namen uit die periode. Het imago de show en de outfit van de popsterren uit die tijd was van groot belang voor hun populariteit. Whrooaagh zorgt dan ook voor een spetterende show met aandacht voor de glitter van de Glitterrock. Aanvang 16.00 uur, entree 7,50. Er gebeurt heel wat in De Volle Maan. Op zaterdag 23 december houdt dansvereniging Amusement haar gezellige dans- en ontmoetings avond voor de leden. Deze avond zal in een prettige kerstsfeer gehou den worden. Ook niet-leden zijn welkom. Deze avond wordt gehouden zoals altijd in zaal In den Engel in Venray aan de Poststraat. De aanvang is 21.00 uur. Fanclub De Zwerver organiseert op vrijdag 22 december een gezelli ge dansavond in zaal In den Engel, aanvang 20.00 uur. De muziek wordt verzorgd door het orkest Jersey. Dus wilt u een gezellig avondje uit en wilt u weer eens ouderwets dansen, dan nodigen wij u uit op deze avond. Deze avond is voor iedereen toegankelijk. De twee exemplaren van de 'Raadselige Roos 1995'. de litera tuurprijs van het 1 iterair Café Venray-regio. zijn w -er terug in Limburg. Wiek i cr.ssen uit Sevcnum won de pot/ie-. Katinka Emes uit Landgraaf de proza-prijs. Vorig jaar gingen beide prijzen naar Oostbrabanders. Lenssen won de wisseltrofee in de categorie poëzie met zijn gedicht 'Het lied van de Sjamaan'. Vorig jaar was de Scvenummer de tweede prijs toegekend. Die was ditmaal voor Margreet Spoelstra uit Deume. die vorig jaar de Raadselige Roos mee naar huis nam. Ze viel opnieuw in de prijzen met haai gedient 'Dal hel er was'. Derde m de categorie poëzie werd Ann Philipsen uit Helden met 'Harie'. In de categorie proza werd de wis seltrofee gewonnen door Katinka Ernes uit Landgraaf met haar ver haal 'Nachtvlucht van een drinker'. Esther Verhagen uit Helmond werd met 'Surprise' tweede en Icnas Beneis uit Oploo zag zijn verhaal 'De broers' beloond met de derde prijs. De winnaars zijn vrijdagavond 15 december bekend gemaakt Venrays burgemeester J. Waals reikte de Raadselige Roos-exemplaren en andere prijzen uit. Aan de derde wedstrijd van hel Venrayse Literair Café namen 32 amateurschrijvers en -dichters deel. onder wie zes met een dubbele inzending, zowel een gedicht als een verhaal. Bij de prijsuitreiking in conferen tie-oord De Witte Hoeve werd ook de uitslag bekend gemaakt van de dichtregcTwedstrijd, waarbij deelne mers elke maand bij een opgegeven regel het juiste gedicht moeten vin den. De wedstrijd werd ditmaal met een gelijk aantal punten gewonnen door de dames L. Col sen. ook vorig jaar winnaar, en W. Nelisscn- Wijnhoven. beiden uit Venra". Derde werd A. Kroft uit Venray. Op zondag 24 december verzorgt het kamerkoor Collegium Vocale Venray onder leiding van Marca Kusters, een kerstconcert in de H. Catharinakerk te Leunen, om 15.00 uur. Medewerking wordt verleend door Heieen Bartels. harpiste. Er worden tijdens dit concert, dat onge veer een uur zal duren, alleen Engelse carols gezongen. Op het programma allereerst 'a capella'-werken van verschillende componisten o.a. M. Jihaw. D. Willcocks.~Th. Wood, r Bertalot. Daarna is er een harpsolo. Heieen Bartels speelt variaiies op het bekende kerstlied "O Little Town of Bethlehem'. Heleen Battels heeft harp gestudeerd aan het Conservatorium in Arnhem bij Stefica Zuzek. Sinds 1993 is zij als harpdocente verbonden aan de muziekschool te Nijmegen. Tot slag zal Collegii n Vocale 'A Ceremony of Carols' Op. 28 van Benjamin Britten ten 'chore bren gen. Brittens grote zeggingskracht en oorspronkelijkheid, geworteld in de Engelse traditie, komen met name naar voren in veel van zijn vocale werken. Dit <s zeker het geval in zijn in 194.. geschreven kerstcyclus, voor hoge stemmen en een harp. Dit werk is later bewerkt voor gemengd koor. Het is een ver zameling van kerstliederen; deesten Collegium Vocale aan het repeteren stammen uit de 12e eeuw van ano nieme dichters, maar er zijn ook gedichten van James, John en Robert Wedderbum. Robert Southwell en William Cornish gebruikt. De cyclus begint en eindigt met een processie, waarbij het gregori aanse Hodic Christus natus est!' ('Heden is Christus geboren') fees telijk klinkt. Sommige carols wor den solistisch uitgevoerd. Dit bijzondere kerstconcert kan een mooi begin van het lange kers tweekeinde zijn. Het programma boekje. tevens toegangsbewijs, kost ƒ5.-. Kinderen t/m 12 jaar (onder geleide) hebben gratis toegang. Sander Gielen is geslaagd aan de Rijksuniversiteit te Groningen voor Economie en Financiën. Marlies Vossen uit Venray is aan de Universiteit van Utrecht geslaagd voor haar doctoraal examen Geneeskunde. Reeds langere tijd leefde er bij de kinderen van basisschool St. Antonius van Padua te Veulen het idee 'iets' te doen voor een goed doel. Het oog viel uiteindelijk op de weeskinderen van Lithouwse. Via een Nederlander die getrouwd is met een Lithouwse vrouw is men er zeker van dat het geld daar terecht komt waar het voor bestemd is: de kinderen van Lithouwen. De Veulense kinderen hebben zelf nagedacht over een manier om geld in te zamelen. Hieruit kwam het idee naar voren om de plaatselijke band 'Shit! Wiend Ien' te vragen een optreden te verzorgen. Aan dit ver zoek werd graag gehoor gegeven door de leden van deze pretband. Het optreden zal plaats vinden op zaterdag 30 december in Hel Podium te Venray vanaf 21.30 uur. De entree is ƒ2,50 per persoon. De eigenaren van Het Podium hebben reeds toegezegd ook een duit in het zakje te doen. 'Shit! Wiend Ien' is een 14 nians/vrouws formatie welke garant slaat voor een avond \ol muzikaal plezier. Op het repertoiie staan num mers als de Clown. Manuela, 't Busje, I will survive, de nacht, enz. Al deze nummers worden op een ludieke wijze 'verpakt en gebracht' door genoemde pretband. Er wordt gebruik gemaakt van .nstrumenten als bestek, tam tam, cl.oes. cowbel, drums, diverse gitaren, blaasinstru menten, wasbord, ace rdeon. con trabas. enz. Voor de weeskinderen van Lithouwen en voor een gezellig avondje uit in Het Podium te Venray: 30 december s. om 21.30 uur: 'Shit! Wiend Ien' zo Hollands als een wolkbreuk! Wegens reorganisatie vanaf 1 lan. 1996 geen koopavond. Dinsdag 2 jan. wegens balansdag gesloten VELTUMSE KLEFFEN 62 VENRAY TEL 0478-511122 ■Wij danken u vóór het in ons gestelde vertrouwen en wensen u allen Prettige Kerstdagen en een Uitstekend 1996. Bart - Karin Tiny - Maartje EXTRA ATTENTIE Wist u van de bibliotheek: dat het aantal bc/ockcrs nog steeds toeneemt dat er bijna 9000 leden genoteerd Maan dat rondkijken en lezen in de biblio theek gratis is dat er allerlei folders, niet alleen Postbus 51. gratis verkrijgbaar zijn dat u voor de gemiddelde prijs van één boek een jaar lang kan genieten van boeken vol spanning, romantiek, informatie enz. nieuwe tarieven per I januari 19%: jeugd t/m 17 jaar: gratis houders CJP: ƒ20. volwassenen t/m 64 jaar: ƒ30.- 65 jaar en ouder: ƒ15,- mstellingen: 35.- dat er een Turkse en Arabische kol- lektie boeken en een Turkse krant de 'miliyet' aanwezig is dat u de literom kunt raadplegen, een cd-rom met 43.000 Nederlands talige literatuunccencics dat er kollekties geluidscassettes voor de jeugd en gesproken boeken voor volwassenen zijn dat u voor ƒ!.- boeken of andere materialen kunt reserveren dat u boeken kunt aanvragen in andere bibliotheken. Voor nadere informatie is de biblio theek bereikbaar op tel. 0478- 581970. De openingstijden zijn: maandag t/m donderdag 14-18u vrijdag 14-21 u zaterdag I0-I3u Dinsdag 26 december: Kerst wandeling. Inschrijven vanaf 13.30 uur; inschrijfgeld ƒ2.50 Op 2e Kerstdag staat zoals elk jaar weer de kerslwandcling op het programma. Op.deze middag deren vrieskou, regen en ander ongemak ons niet. we zijn immers blij dat we na anderhalve dag eten en uithuiken de deur eens uit kunnen. Er is een route uitgestippeld die de wande laars zal voeren naar de mooiste plekjes van ons dorp. Na afloop wacht de deelnemers een heerlijke kop erwtensoep. Dinsdag 26 december: Concert The Teddy Bears. Aanvang 18.00 uur. entree gratis. Aansluitend aan de kerstwande ling is het podium vrij voor The Teddy Bears. Ken trio muzikanten dat haar sporen in de muziekwereld allang heeft verdiend. Immers. Bart Jan Baartmans speelt (speelde) gitaar bij onder andere Arthur Ebeling, Chainmen en Stcclbrot- hers; zanger Mare Lange is bekend van ondermeer Hank s Got The Hiccups, Midnight Hout en Steelbrothers en in Jan Hendriks horkenncn we de gitarist van Doe Maar. Voorwaar een sterk team! Wat de heren spelen.' Mooie ballades, aanstekelijke rock roll-klassiekers en gloedvolle soulschuivers. En alles met een hoge herkenbaarheids- faktor. Woensdag 27 december: Film marathon. Aanvang 19.00 uur. entree ƒ5.-. Vanaf 19.00 uur draait er een drie tal uitstekende speelfilms op een grootbeeldscherm. In een kleine zaal is er tegelijkertijd een alterna tief filmprogramma Titels en beschrijvingen zijn te vinden in de Gryphus-folder. Donderdag 28 december: 9e Popkwis. Inschrijven vanaf 21.00 uur. deelname gratis. Voor de 9e keer een pittige proef voor de ware liefhebber popmuziek van hun parate kennis. Deze zal worden getest aan de hand van vra gen en geluidsfragmenten. Te win nen is onder andere de spiksplinter nieuwe editie van OOR's Popencyclopedie. De komende feestdagen laat de Koe zich muzikaal van haar beste kant zien. Afwisseling, variatie is ook nu weer het motto bij dit muziekprogramma. Op zondag 24 december verzor gen de zanger en toetsenist van Nancy Works on Payday een zeer bijzonder Unplugged optreden vanaf 19.00 uur. Het uitzonderlijk talent van zanger Alex valt hierbij vooral op. Na een rustige kerst heeft het publiek de kans hun konditic op peil te brengen bij de swingende feluidcn van de soul-rock formatie even Point One. Deze 7-mansfor- matie uit de regio Niimegen-Bergen treedt op vanat 19.0(5 uur. De entree bij deze twee optredens bedraagt 5 gulden. Vrijdag 29 december verzorgt dj Wim Baltusscn traditioneel zijn top 30 van het jaar 1995. Zijn muziek kennis staal garant voor een afw is selende reis door het muziekaanbod dit jaar. Zaterdag 30 december zullen 'de Nijmeegse Meisjes' pogen het suks es volle Unplugged optreden van het Oostrumse Grumm te evenaren waarna dj Rick en Rob gedurende oud op nieuw de Koe op stelten zul len zetten. Als knaller zullen de in deze regio bekende Ruby Fruit Jungle uit het Boxmeerse het nieuwe jaar inluiden. Deze soul-funk formatie begint om 19.00 uur. Volgens de traditie hoeft er voor dit optreden géén entree betaald te worden. De Bont Koe. al jaren een garantie voor nieuwe afwisselende live muziek. ook in 1996! ZONDAGSDIENST HITSARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M van 'Hel. R E Gabelcr. Th. Lankveld. H Schraven, J Wittgen en B. van Castercn san Gils za-zo: J. WITTGEN langstraat 106, tel. 586082 ma: Th. LANKVELD langstraat 106. tel. 583558 di: M san TIKI Stationsweg 15a. tel. 581465 Weekenddienst voorde patiënten van P Corvcr, G. van Loon. E, de Muinck Keizer, A. Coenen. F. Schmcetz. D. Vcrcauicren. J. de Vocht en M. v.d. Acker za-zo: F. SCHMKF.1 Aronskelk 76. tel. 585900 ma: K. de MUINCK KEIZER Patersstraat 60. tel. 5888(81 di: D. VERCAI'TEREN Merseloseweg 75. tel. 582218) Weekenddienst voor dc patiënten van dkt. Kcijzer en dkt. Van Dongen R. KEIJ/.EK Van Beurdenweg 10. Ysselstevn tel. 0478-541777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.(8) uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op dc genoemde data bij de genoemde doktoren terecht 's morgens van 10 00 tot II ihi uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2. tel. 580144) van vrijdagavond 18.(8) uur tot volgende week vrijdag Openstelling: zaterdag van 10.00 lot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.(8) uur zondag van 10.00 tot 11 (8) uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEVN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: za-zo: C. v. GEMEKT, tel. 5807(8) ma-di: G. VALLEN, tri. 58664)5 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTS EN PRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumse weg 26 tel. 581336 of 586457 F.M. Ruvmbcek. J.M. van Winden. W.H. dc Vocht. R.C. Goedegebuurv V. Geurts. R. Eclderink en G Gelling za-zo: V. GEURT S en S. de VREEDE ma: R. GOKDKGKBIT'RE en G. GELLING di: R. KELDERINK en H. van WINDEN DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOON EN Mgr. Hanssenstraat 42. Oostrum tel. 582694) aalcrdag en tomlat LO'-Uui uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor dc prakrijken van mc\r Raaymakers. mevr. Van Ecricn, mevr. Tiggcloven cn mevr. Vcrmazeren T.TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 582411 vanaf vrijdag 12 tol maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst \an dc praktijk van mevr. Van Ecrtcn en mevr Tiggcloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: T.TIGGELOVEN Blauw ververstraal 30. tel. 582411 Afspraken maken 's middags lussen 18.00 en 19.00 uur. tel 82411 Op 2e Kerstdag zal om 11 (8) uur in de parochiekerk te Vicrlingsbcck weer het jaarlijkse kerstconcert wor den gehouden Harmonie Dc Herleving, onder leiding van diri gent Hans Pastoor, en gemengde zangvereniging Vondel, onder lei ding van dirigent Rien Vos. /uilen borg staan voor een uurtje mu/ikali teil van hoog gehalte Zangvereniging Vondel /ingt 'Hodic Emmanuel' van M Price (met begeleiding van een drietal slagwerkers). L' adieu des Berg es van H. Berlioz (met pianobcgclci ding) en de 'Coventry Carol een traditioneel Engels kerstlied Verder zal Vondel 'Magnificat' van Theo Cranen zingen, Begeleid door een ensemble van Dc Herleving. Harmonie Dc Herleving zal dc Second Suite' van Gustav Holst en 'Oregon' van Jacob dc Haan ten gehore brengen Gezamenlijk zullen dc beide ver enigingen 'Cantate 147 VM J S Bach. 'Psalm 150* van César Frank en het fraaie hymne uit 'Finlandia' van Sibelius uitvoeren Een paar stukjes samenzang completeren een gevarieerd en sfeervol geheel Vondel cn Dc Herleving werken hard naar du concert toe en hopen dal velen dc weg naar dc kerk weten te vinden op 2c Kerstdag.

Peel en Maas | 1995 | | pagina 3