De Berghaag KERSTAANBIEDING DE BERGHAAG REGIOKALENDER Erwtje, Talkshow en Montezuma in De Volle Maan Dansen in De Wis Oud papier Inschrijven boek Bosnië ƒ4.500,- voor Stichting Watjang?!? Oirlo Spreekuur voor arbeids ongeschikten Wijziging telefoonnummer Stichting RISC NIEUW: zeskant kamervolières in groen en blauw zeer mooi! Zittingsavonden De Karklingels Oostrum Receptie fanfare De Peelklank Dansen voor alleengaanden KPJ goes Veulen! OJC Dingus Advents- concert Country- avond in Venray Bibliotheek- nieuws Volkse kerst met 'Mallemoer" in Horst en Geysteren Fiësta in De Bonte Koe s4$e*td<z VVV-nieuws 'na^ÉL EN MAAS In de Peel en Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van renemenlen en aktiviteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze tdactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. Zondag 10 december: Karaokeshow in zaal Wilhelmina te Swolgen. Aanvang 21.00 uur. De innaar mag later deze maand meedoen aan de landelijke finale met als lofdprijs een reis naar Curacao. Deelnemen is gratis. Zondag 10 december: Trimloop in de Gasselse Bossen, georganiseerd door rijwieltoerclub de ouden Leeuw uit Grave. Senioren kunnen 4000, 8000 of 12000 meter pen, de jeugdioop gaat over 2000 m en start om 10.30 uur. De overige standen om 11.00 uur. Inschrijven bij gemeenschapshuis de Viersprong Gassel. Voor inlichtingen: 0486-473043 of 473601. Zondag 10 december: Kerstmarkt en koopzondag in Roggel Meer dan honderd standhouders, •rstmannen. Glühwein en warme chocolademelk. Tussen 11.00 en 17.00 ir zijn ook de winkels geopend. Zondag 10 december t/m 21 januari: Expositie '...vanuit Griendtsveen' in de Horster Oudheidkamer. Kunst an zeven mensen die actief zijn vanuil Griendtsveen. Te zien is werk van in Althuizen, Jan Hermes, Ans Kanters, Marïj Knapen. Shelly Lapré en [onika Wijlaars. Wethouder Peerbooms van Horst opent de tentoonstel- ng. Dc Oudheidkamer in de Steenstraat is geopend op zondag van 15.00 it 17.00 uur, dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur, woensdag van 14.00 tot >.00 uur en vrijdag van 19.00 tot 21.00 uur. Zondag 10 december: Lezing over de Noordlimburgse brouwnijverheid in deze eeuw door juseummedewerker en (bier)historicus Sef Derkx. Hij schetst de teloor- ang van brouwerijen in Limburg. In het begin deze eeuw waren er nog 50, anno 1995 nog acht. De lezing begint om 15.00 uur en is de laatste in en serie rondom een expositie over bier in het Limburgs Museum. De tpositie loopt nog tot en met 7 januari 1996. Vrijdag 15 december: Concert van The Prodigal Sons in jongerencentrum Giyphus. Inmiddels leeft de Zwolse band twee CD's uitgebracht. De entreeprijs bedraagt 10,- i de voorverkoop. Kaarten onder meer verkrijgbaar bij Music World in fenray. Dinsdag 26 t/m vrijdag 29 december: Reizen door de Kerst van toen in het Openluchtmuseum in Arnhem. Het ele museum is in kerstsfeer, voor de kinderen is er poppenkast en als het onker is een lampionoptocht. Geopend van 11.00 tot 19.00 uur. Voor iformatie: tel. 026-3576111. T/m zondag 7 januari: Expositie 'Het geheugen van de hand, de vergankelijkheid van sculp- uur'. Tentoonstelling over sculpturen en beelden uit de hele wereld, van 250 voor Chr. tot nu, samengesteld door de beeldhouwer Eduard Wind. In nuseum De Wieger, Oude Liesselseweg 29, Deurne. Open dinsdag t/m ondag van 12.00 tot 17.00 uur. T/m 16 februari: Expositie 'As de sterre dao baove straole - Carnaval in Limburg" in .imburgs Museum te Venlo. Over ezelsmis, foekepot en andere (histori- che) aspecten van carnaval. Museum is open dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 16.30 uur, zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. Vandaag, donderdag 7 december. het weer volle maan, en dus tijd oor het Volle Maansfeest. Dit keer gekozen voor slechts één band en el een heel bekende voor Venray. rwtje's Ouwe Leem band heeft in ënray al menig suksesvol optreden fgewerkt. Na een paar jaar afwe- gheid is Erwtje weer terug in enray. Erwtje en zijn band spelen hythm and Blues en Boogie foogie in een hoog en aanstekelijk impo. Het publiek wordt, naarmate e avond vordert, opgezweept door et aanstekelijk enthousiasme van ooral Erwtje. Omdat Erwtje zijn ptredens altijd naar een climax toe- 'erkt is dit keer een tweede optre- en niet ingepland. Uiteraard is er te 1 weer de sfeer en het geheimzin- ige Volle Maansdrankjc. Vrijdag 8 december een primeur het café van 'De Volle Maan'. De 4it Mien Drien' Show. Een sensa tionele talkshow met 'Mien Drien'. Muziek, gasten en een unieke loterij met vreemde en vrolijke prijzen. De 'Mit Mien Drien' Show met o.a. Mien Drien, Vrouw Vrouw-Janssen en Dr. A. Gabra. Aanvang 22.00 uur, entree gratis. Zaterdag 9 december speelt in de zala de MOntezuma Blues Band. Covers van Eric Clappton, Howlin' Wolf en B B. King vullen de zaal en het café, bezetting: toetsen, Rob Fogtaialex-J^aviumJ, gitarist Harrie Houtters (ex-Gelders Blues orkest), bassist Christiaan Hamimi, zang Rinus OUdehand (ex-Doctor's Orders), drummer Rudi Marks (ex- White Blues Band). Montezuma is een nieuwe band met een lange voorgeschiedenis. Zij slaat garant voor een avondje met heerlijke blues waarop ook geswingd mag worden. Er gebeurt heel waï in De Volle Maan. Maandag 11 december is er weer en gezellig 50+-bal in gemeen- :hapshuis De Wis te Castenray. Aanvang 20.00 uur. De Zangers van St. Frans halen 'oensdagavond in Landweert I en II ud papier op. U kunt uw oud ipier vanaf 18.00 uur goedgebun- eid aan de straat zetten. Bij voor- aat dank. Groenten gestolen Donderdagmiddag kreeg een groenteteler in de Pastoor Jacobs- peel een mededeling van een kennis, dat op zijn groenteveld, kool werd afgesneden. Hij ging kijken, maar diegene die de groenten had afge sneden was verdwenen. Vijftien witte kolen en vier boerenkolen waren illegaal gerooid. Diefstal sportschoenen Een 41-jarige Venraynaar deed aangifte van diefstal van zijn sport schoenen uit het kleedlokaal van de sportzaal in het Brukske. De schade post is 260,-. De diefstal vond maandagavond plaats. Het boek 'Het Balkanmoeras', waarin Venraynaar Frank Peters z'n wederwaardigheden in Bosnië en Albanië beschrijft, wordt uitge geven als er voldoende belangstel ling is. Wie het boek in januari of februari wenst te ontvangen kan nu intekenen op een lijst bij boek handel Van den Munckhof. Het boek is ongeveer 140 pagina's dik en is ruim geïllustreerd met foto's. 'Het Balkanmoeras' kost 25,-, exclusief verpakkings- en ver zendkosten en verschijnt bij de stichting De Nederlandse Biografie, Kerkstraat 14, 1483 BN De Rijp. Inschrijven kan tot 15 januari 1996. Het Juliana Welzijn Fonds heeft aan Stichting Watjang?!? Oirlo te Oirlo een bijdrage toegekend van ƒ4.500,- voor de vervanging van de inventaris van de jongerenruimte als gevolg van brandschade. Watjang?! was een van de gedupeerde vereni gingen in Oirlo na de brand op Koninginnedag in het gemeen schapshuis. Het Juliana Welzijn Fonds steunt in het hele land groepen en organi saties die zich inzetten voor het maatschappelijk welzijn. Aktiviteiten die het Fonds steunt zijn onder andere: maatschappelijk werk, vrijwillige hulpdiensten, akti viteiten van en voor ouderen, bege leid wonen, opvanghuizen, wijkcen tra, opbouwwerk en organisaties van minderheden en vrouwen. Het Arbeidsongeschikten Platform Limburg houdt iedere maandag in deze regio spreekuur voor mensen in de ziektewet, men sen met een gedeeltelijke WAO-uit- kering cq. invaliditeitspensioen. Men kan o.a. terecht met vragen over verschillende uitkeringen en de samenloop daarvan, die kontakten met de bedrijfsvereniging, de herbe oordeling. In Horst op maandagmorgen vatT' 10.00-12.00 uur, Meterikseweg $2, tel. 077-3985071. In Venlo op maandagmiddag v3n 14.00-16.00 uur in het gebouw van de Volksuniversiteit, Leutherweg 8. Voor meer informatie kunt u bel len met 077-3515281 (op werkda gen van 10.00-12.00 uur). Met ingang van 1 december 1995 is het telefoonnummer gewijzigd van het Aktiviteitencentrum voor Ouderen De Kemphaan. Voor aan meldingen en informatie over voor zieningen van het ouderenwerk dient u het volgende nummer te kie zen: 0478-584444. U wordt dan ver bonden met het Meldpunt voor Hulp, Advies en Informatie. Bij dit meldpunt zijn aangesloten de Stichting RISC, afd. Ouderenwerk, de Algemene Hulpdienst en het Gehandicaptenplatform. Op verzoek van u kunt u doorverbonden worden met een van de ouderenwerkers van de Stichting RISC. afd. Ouderenwerk Venray. Meer dan 100 soorten honde- en kattevoeders, een grote sortering dierenbenodigdheden. Een greep uit ons assortiment: - super runderbeen gerookt, ±1500 gr nu - Cesar vaste lage prijs - Sheba vaste lage prijs - Biokatz topkwaliteit kattebakvulling - Seniorbrokken zak a 10 kg - Varkensoren zak a 10 st - Bullepees heel - Vogelvoederhuisje op post 6,90 1,89 1,49 18,45 20,50 7,50 5,50 39,00 Uit eigen werkplaats: - Voliere diverse maten leverbaar - Kippe- en konijnenkooien - slaaphokken voor uw hond Venneweg 5, Oostrum, Ind.ter. Witte Vennen 0478-582512 Op vrijdag 12 en zaterdag 13 januari a.s. worden in Oostrum weer de zittingsavonden gehouden in het gemeenschapshuis. Aanvang 20.00 uur. Hoe komt men aan kaartjes? Zondag 10 dec. worden de leden van onze vereniging in de gelegen heid gesteld om gratis entreekaartjes af te halen in het Allemanscafé vanaf 11.00 tol 13.00 uur onder het vertoon van het lidmaatschapsbe- wijs. Indien u verhinderd bent neem dan tijdig kontakt op met Sjef Arts. tel. 584114. Zonder entreebewijs heeft men geen toegang tot de zittin gen. Ook hier heeft men de mogelijk heid zich aan te melden als lid van de carnavalsvereniging. Zondag 17 dec.: vrije verkoop van 11.00 tot 13.00 uur. wederom in het Allemanscafé. Verloren en gevonden voorwerpen In hel tijdvak van 27 november tot en met 3 december werd bij de poli tie aangifte gedaan van vermissing van de volgende goederen: VERLOREN Bankpassen ABN/Amro, Rabo; bril. zilver/groen montuur, ovale glazen; leren portemonnee met 650.- en persoonlijke bescheiden: knip portemonnee met messing rand; Yorkshire terrier, halsband met naam; jack; dictaatschrift dopen; kentekenplaat JLNY 93; pieper RT0183473. GEVONDEN damesfietsen. Vulkaan, Gazelle, Ravestein; Lejeune racefiets; Peugeot racefiets; linker hand schoen; Bouvier, teefje, vrij jong; plastic tas Scapino, inh. sleutels, horloge en radio; jas groen/blauw/rood met sleutel; kater tje grijs/zwart/wit. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. Afgelopen zondag 3 december hield fanfare De Peelklank uit Ysselsteyn een receptie in de Smelehof i.v.myhet behalen van een ^eerste prijs in de ereafdeling op zon dag 22 oktober te Posierholt. De Ysselsteynsénanfare befmfdc daar het mooie resultaat van 294 punt. Mooi omdast het de eerste keer was dat de Peelklank in de ere-afdeling op concours ging. In 1992 behaalde zij het landskampioenschap in de afdeling uitmuntend. Het is in een hogere afdeling dasn toch weer altijd even wennen. Na het behalen van bovengenoemd resultaat mag geconcludeerd worden dat de dames en heren van de Peelklank er onder leiding van Geert Jacobs in geslaagd zijn te bewijzen dat zij de ere-afde- ling waardig zijn. Dit laatste niet in het minst dank zij de kundige en enthousiaste direktie van dirigent Geert Jacobs uit Leunen. Afgelopen zondag waren dan ook veel zuster verenigingen, het Ysselsteynse ver enigingsleven alsmede inwoners van Ysselsteyn present om dirigent met echtgenote, bestuur en leden in het zonnetje te zetten. Onder het tonen van diverse marsen, uitgevoerd door de recipierende muzikanten, pass- serden velen de receptietafel. Ook de Vriendenkring van de fanfare liet zich op deze receptie niet onbetuigd en schonk deze keer een muziek werk naar eigen keuze aan de fanfa ren. De vriendenkring is een niet meer weg te denken organisatie bij de Ysselsteynse fanfare en schonk in het verleden reeds tal van instru menten aan fanfare en drumband. Een bedankwoord ook vanaf deze plek is dan ook meer dan op zijn plaats. Ondanks de goede verhoudingen kreeg Geert Jacobs van de muzikan ten een paar videobanden aangebo den met de titel Stars War. Hier stak echter geen bijbedoeling achter, integendeel, want de muzikanten weten dat Geert na een inspannende repetitie thuis nog wel eens naar een video wil kijken ter ontspanning. Voor de toekomst gaat het Ysselsteynse muziekkorps voorlo pig werken aan de viering van het 75-jarig bestaansfeest van Ysselsteyn, de viering van het 40- jarig bestaan van haar drumband in april 1996 alsmede de viering van het 50-jarig bestaan van de fanfare in 19971. Voorlopig dus feesten geblazen in Ysselsteyn. Vrijdag 8 december is er een gezellige dans- en ontmoetings- uvond voor single's en alleengaan den bij Danscentrum Janssen. Raadhuisstraat 6 in Venray. Aanvang 21.00 uur. Vrij entree. Toegankelijk voor leden en niet-leden. Info: tel. 0478-510500 Onder deze titel organiseert KPJ Regio Noord-Limburg op vrijdag 8 december een Bonte Avond met veel sfeer, gezelligheid en humor. De avond wordt gehouden in zaal 't Veule. Veulenseweg 49 te Veulen (gem. Venray). Het programma wordt volledig door KPJ-leden gerealiseerd. Op het toneel staan is voor veel jongeren een onbekende ervaring. KPJ Regio Noord-Limburg heeft haar leden de kans geboden om het toneel te bestijgen! Jongeren uit Melderslo. Veulen, Sevenum. Hout Blerick en Lomm zijn reeds enkele weken druk aan het repeteren voor KPJ goes Veulen! Er vinden ook centrale repetities plaats in het LFA-theater De Garage te Venlo. Deze repetities staan onder leiding van regisseuse/actrice Jacqueline Kerkhof uit Maastricht. Het programma is uiterst geva rieerd. Zo zal er te genieten zijn van dansnummers. een showprogramma met aktieve deelname van het publiek, het thema reklame. toneel, playback en last but not least zal de KPJ-band uit Melderslo voor de eer ste keer optreden! KPJ goes Veulen is een bonte avond van. voor en door KPJ-leden. KPJ Regio Noord nodigt iedereen van harte uit om op 8 december een kijkje te komen nemen in Veulen. De avond is in zaal 't Veule en begint om 20.00 uur. De toegang is gratis Nadere inlichtingen: Sonja Reintjes. tel. 0478-512092. Top 100 weekend in Dingus Op 8 en 9 december wordt voor de vijfde keer de Dingus Top 100 gehouden. Natuurlijk ook met tal van video's zoals Pink Floyd, Neil Young. Slayer, Smashing Pumpkins, Queensryche en nog vele andere. Dit moet je gewoon gezien en gehoord hebben. Dus kom vrijdag 8 en zaterdag 9 december naar Dingus en geniet van jullie eigen gekozen muziek. Op beide dagen is het café om 20.00 uur geopend en beginnen we rond 20.30 uur met de Top 100. Op vrijdag hoor je de nummers 100-51 en op zaterdag de nummers 50-1. Tevens worden op zaterdag enkele kleine prijsjes verloot onder degenen die een formulier hebben ingeleverd. De entree is natuurlijk vrij. Harmonieorkest Noord-Limburg geefVop zondag 40 december om 15.00 uur nun jaarlijkse Adventsconcert, traditiegetrouw in de Norbertuskerk in Horst. Dit con cert, dat elk jaar weer veel bezoe kers trekt, zal u ook dit jaar weer verrassen met veel mooie muziek stukken, zoals Andante in G, Pavane in blue, Jesus Christ Superstar en nog vele anderen. Ook de bekende sopraan uit Horst, Dorris van de Meerendonk zal weer van de partij zijn en ze zal u laten genieten van La Virgini del Angeli. Hel Harmonieorkest Noord- Limburg, dat nu al bijna vijf jaar onder leiding staat van medeoprich ter en dirigent Sjef Klinkers uit Horst, is ook erg blij met de mede werking van het Horster Mannenkoor, onder leiding van hun dirigent Boyke Brand uit Boxtel. Het koor zal u laten genieten van o.a. Come Again van John Dowland. Cantate Domino van Hassler. Steal away van M. Celis. Soliste, koor en harmonie willen u een sfeervol Adventsconcert aan bieden. Dorothe Cox zal u weer door het programma voeren. Wij hopen u te mogen begroeten in de Norbertuskerk op 10 december om 15.00 uur. Het programmaboekje, dat tevens entreebewijs is. kost slechts ƒ7.50. Donateurs en kinderen hebben zoals altijd bij al onze concerten gratis toegang. Ook u kunt donateur wor den van het Harmonieorkest Noord- Limburg voor 15,00 per jaar. De Green River Country Danceclub uit Venray houdt zater dag 9 december weer een country- avond in zaal In den Engel. Poststraat I in Venray. De band Misty Blue speelt van het oude tot het nieuwe country-genre in een perfekte stijl. Er zullen ook weer stand slaan met cd's en platen voor de verzame laar en kleding en sieraden De entree is ook dit keer weer zeer laag gehouden: ƒ7,50. Aanvang 21.00 uur, zaal open om 19.30 uur Inlichtingen: tel. 0478-588102. Bromfiets flink opgevoerd Een politieman in burger reed met zijn personenauto, vrijdagmorgen, over de Henri Dunantstraat. Terwijl zijn kilometerteller 70 km aangaf werd hij ingehaald door een brom fiets. Hij liet die bromfietser stop pen omdat die met een snelheid van meer dan 80 km per uur reed. De bestuurder, een 17-jarige inwoner van Well, kreeg proces-verbaal aan gezegd, omdat zijn bromfiets meer dan 71 cc cylinderinhoud aangaf. De onderdelen werden in beslag geno men. Leesprogramma 'Nooit niks te doen?' Uitslag ballonwedstrijd Op woensdag 29 november heeft de jeugdafdeling van dc bibliotheek Venray het leesprogramma voor de jeugd met een teestmiddg afgeslo- ten7 Het leesprogramma had als thema 'Boeken met een staartje'. Het doel van het organiseren van een leesprogramma is: kinderen tot lezen stimuleren door er een belo ning tegenover te stellen: de 142 kinderen die meegedaan hebben en een pasje hebben 'vol' gelezen, wer den uilgenodigd voor deze 'Middag met een staartje'. Tijdens deze mid dag kregen kinderen in de leeftijd van 7-12 jaar uitleg over de Dierenbescherming. Ook werd er een korte demonstratie gegeven van een 'gehoorzaamheidstraining' met twee honden. Daarna kregen de kin deren in de leeftijd vna 4-9 jaar uit leg van dierenarts de Vocht over zijn werk bij de Dierenkliniek Venray. Na afloop werden er door de kinde ren zeer interessante vragen gesteld! In totaal namen 118 kinderen deel aan de 'Middag met een staartje'. Tevens ontvingen alle deelnemers een oorkonde waaruit blijkt dal zij zijn opgenomen in de 'Club van Lezende Dierenvrienden". In plaats van een boek kon er ook gekleurd worden, of iets geschreven of gete kend op een 'staartje'. De prijswin naars van de mooiste kleurplaten en de leukste 'staartjes' zijn: Saloua Adarghal. Remco Bok. Charlotte Broers. Niels Driegen. Stijn van Enckevort, Elke Euwes. Karin v.d. Heuvel, Annemiek Jeuken, Djamilla Juliana. Janine Juliana. Sandra Moorrees. Kirsten Peelers. Eva Scheers en Samantha v.d. Vorle. UITSLAG BALLON WEDSTRIJD Als afsluiting van de Open Dag (40 jaar Bibliotheek Venray) op 6 en 7 oktober, gingen er honderden bal lonnen de lucht in. Aan iedere bal lon was een deelnemerskaartje bevestigd met het verzoek dit naar de Openbare Bibliotheek Venray terug te sturen. Er werden 24 kaart jes teruggestuurd, allemaal uit Duitsland. De ballon van Willem v.d. Riet kwam het verst, namelijk in Salzkotten (vlakbij de stad Paderborn). Alle binnengekomen kaartjes zijn op het prikbord van de Jeugdbibliotheek opgehangen. Prijswinnaar Willem v.d. Riet zal van de bibliotheek een boekenbon ter waarde van ƒ20.00 en een ver- rassingsprijs krijgen. In het weekend van 16 en 17 december treedt de volksmuziek groep Mallemoer twee keer op met een programma van volkse kerstlie deren. 16 december om 20.30 uur in 't Östenriekske. Noordsingel 75 te Horst en 17 december om 20.00 uur in zaal Kleeven. Nieuwlandsestraat 3 te Geysteren. De groep zal liederen en melo dieën ten gehore brengen, die geschreven zijn rond het thema Kerst, de jaarwisseling en het drie koningenfeest en die komen uit Brabant. Vlaanderen. Frankrijk. Engeland en Italië. Het optreden in Geysteren zal worden afgewisseld door muziek die gebracht wordt door een kope rensemble uil Merselo. samenge steld uit enkele leden van Die Fidelen Rosentaler. Ook zij spelen muziek in de kerstsfeer. Mallemoer kent al een kerstoptre den-traditie van jaren en heeft ook dit jaar weer kans gezien een aantal nieuwe nummers aan het repertoire toe te voegen. De toegangsprijs voor beide optredens is ƒ3.50: kinderen en koningen hebben gratis toegang. Zondag 10 december zijn ze er weer. onder de naar Rataplan treden dan weer Max Tax ysus banditos op. Na hun suksesvolle optreden afgelo pen kermis, hebben deze cowboys diverse malen in onze regio opgetre den. Gewapend met sombrero's en cowboyboots zorgen deze illustere outlaws voor vrolijke fiëstaklanken Zij overvallen je bij verrassing en voeren je mee op een reis langs uit gestrekte prairies, tropische stran den en zompige moerassen. Feest dus. in De Bonte Koe vanaf 18.00 uur. entree ƒ5.-. Belang te weten is verder dat De Bonte Koe gedurende de winterpe riode als vanouds iedere zondag middag een live-optreden verzorgd, steeds vanaf 18.00 uur. Zondag 17 december treedt de Watchman in het spotlight. Winkeldiefstal Een 44-jarige Venraynaar werd donderdagmiddag omstreeks 14.30 uur door personeel van een winkel aan het Gouden Leeuwterrcin betrapt, toen hij met een schilderij ter waarde van 39,75 de winkel wilde verlaten zonder te betalen. De man werd aan de politie overgege ven en die bood hem een transaktic ter waarde van ƒ200,- aan. Donderdag 29 juni 1995 - Pagina 3 ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel. R.E. uabcler. Th. Lank veld, H Schreven, J. Wittgcn en B. van Castcren-van Gils: za: Th. LANKVELD Langstraat 106. tel. 583558 zo: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 582824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Ixxrn. E. de Muinck Keizer. A. Cocnen. F. Schmectz. D. Vercauteren. J. de Vocht en M. v.d. Acker: J. de VOCHT Henseniusstraat 13a. tel. 581878 Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: R. KEIJZER Van Beurdenweg 10. Ysselstevn tel. 0478-541777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17 (H) tot 18 (H) uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage I, tel. 581255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11 ,(H) uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. HAMMINGA, tel. 511132 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruynibcek. J.M. van Winden. W.H. de Vocht. R.C. Goedegehuure. V. Gcurts. R. Eelderink en G. Gelling V. GEURTS en R. GOEDEGE- BUURE DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM \v. rxrtvvr.N Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdog én zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakcrs. mevr. Van Eerten. mevr. Tiggcloven en mevr. Vermazeren H. EERTEN Volen 2A, Heide tel. 0478-513727 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelovcn worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: H. EERTEN Volen 2A. Heide tel. 0478-513727 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur. tel.582411 WAO VAN SOEST B.v. Taxaties Advies onroerend goed Kruitweg 13. 5801 XR Venray Telefoon 0478-586408 Hieronder volgt een greep uit de vele voorstellingen die u bij ons kunt boeken. December: 7: Lois Lane. Rotterdam 9: The Boombox (houseparty). Dcinum II t/m 13: Glory of Gospel. AMsterdam 16: André Rieu. Den Bosch 16: BZN. Eindhoven 16 t/m 30 (behalve 18. 24): Evita. Den Haag 20: Kerstconcert met Marco Bakker. Den Bosch 21 t/m 30: Wereldkerstcircus Amsterdam 22: Kcrstgala. Amsterdam 23: Tuur on Tour. Amsterdam 25-26: Kerstdiner Dansant. Kaatsheuvel 27 t/m 31: Klap op dc Vuurpijl. Amsterdam 30: Pavarotti. Antwerpen 31Oud-Nieuwjaarshal. Kaatsheuvel

Peel en Maas | 1995 | | pagina 3