Euterpe eert jubilerende muzikanten REGIOKALENDER Sneldichter in boekhandel Jubilarissen in Veulen Silvesterparty weer in aantocht Ierse akoestische muziek en Electric Horsemen in De Volle Maan Handwerk- tentoonstelling Leunen Maske in Blau in Venray Harmonieën concerteren in Raaylandcollege HOT brengt De Cactusbloem' Vlooienmarkt in Veulen Ernst Langhout vanavond in 't Podium Oud papier Sukses voor Bekse Klinkertjes 3 DAGEN MEENEMEN VOOR DE HELFT BIJ CAESAR-BROUWER mannenmode VENRAY O Sportieve Sweaters (bekend topmerk!) van 298,- Pantalons zuiver wol o.a. marine blauw, antraciet grijs en zwart van 198-298 Shirts onze bekende topmerken van 139-189 Dassen zuiver zijde 3 stuks Sportief shirt 100% katoen in 3 kleuren Coll trui antraciet grijs en zwart van 149,- CAESAR BROUWER lü! oQEQ St. Nicolaas wandeltocht in Merselo EN MAAS Donderdag 23 november 1995 - Pagina 3 Tijdens Ceciliafeest: Afgelopen zaterdag 18 novem- ■|er hebben de leden van Venray's koninklijke Harmonie Euterpe iun jaarlijks Ceciliafeest gevierd. Vaditioneel wordt daarbij ook landacht besteed aan bijzondere ebeurtenissen of gedenkwaardig- leden binnen het korps. Zo was er iitmaal sprake van twee jubile- ende muzikanten. TWAN VAN ELS Dit jaar is het 40 jaar gelden, dat 'wan van Els zijn eerste stappen als nuzikant zette. Als telg uit een zeer nuzikale familie kreeg hij de nuziek als het ware met de paplepel I ngegeven: hij kreeg zijn eerste les- 1p, en van zijn vader, en alras ontpopte lij zich als een rasmuzikant. De wat oudere Venraynaren zullen :ich ongetwijfeld uit de jaren '50 het lansorkest van Jo van Els herinne en, dat toen in diverse zalen speel- le in Venray en wijde omgeving, 'wan maakte hiervan deel uit. Verder was er praktisch geen ïuziekgezelschap denkbaar, waar ij geen deel van uitmaakte. In zijn nihtaire diensttijd speelde Twan in Je muziekkapel van de Marine, hij ilies een prominente partij mee in Ie PCV-Harmonie, het toenmalige luisorkest van het Vincent van j— ïogh Instituut en maakte ook deel Wl jit van de big band van Rank Xerox. Ook stond hij aan de wieg van de tereblaoskapel, de voorloper van bekende Rooyse Hofkapel en is jij lid van de Plaarzèk, de oudste skapel in Venray, alsook van het ionaal Orkest Horst. natuurlijk - is hij lid van iterpe. Zijn verdiensten voor dit orps zijn talrijk en veelzijdig. Hij was de grote promotor van het ver enigingsblad'Harmonieus', en had een grote inbreng in het jubi- imboek ter gelegenheid van het i25-jarig bestaan van Euterpe. Hij entwierp het bekende Euterpe-logo, 248 was aktief in de leerlingenopleiding trok dit vooijaar nog met het igdorkest naar Oostenrijk voor :en aantal concertoptredens in Vorarlberg. Sinds 1994 is Twan in de VUT, maar neemt daardoor in muzikaal opzicht geenszins gas terug: momenteel speurt hij allerlei archie ven na om de 'roots' van Euterpe op te sporen: de vereniging schijnt ouder te zijn dan nu bekend is. FRANK PETERS De tweede jubilaris die in het zon netje wordt gezet is Frank Peters. Hij is begonnen bij het toenmalige Jachthoornkorps Sint Petrus Banden, waar hij de opleiding tot hoornist kreeg. Al snel werd hij ingezet bij het groot orkest, waar hij als jong broekie nogal moeite had om de grote hoorn mee te torsen. Daardoor ging het met marcheren dan ook wel eens fout. Frank was dermate verdiept in het blazen, dat hij rechtdoor marcheerde terwijl het orkest de bocht om ging. Frank heeft zich veel voor het korps ingezet, zoals meer leden van de familie peters, overigens. Later schakelde Frank over van jacht hoorn op trombone. Onder het motto 'zonder ventiel, da's mijn stiel' nam hij lessen schuiftrombone aan de Muziekschool. In 1983 stapte hij over naar Harmonie Euterpe. Daarnaast speelt hij ook in het bekende orkest The Basement Boys alsmede in de hier boven al eerder genoemde Hofkapel. Ook is hij aktief op het gebied van arrangeren. Zo zijn enkele nummers op de onlangs gepresenteerde camavals-CD door hem met veel gevoel voor ritme en stijl bewerkt. Frank is een gedreven muzikant. Naast het blaasinstrument bespeelt hij ook met grote vaardigheid de toetsen. In het Venrayse uitgaansle ven^ is hij bekend als de toetsenist van het orkest Design. A propos uit gaansleven, daarin is Frank ook zeer aktief als enthousiast stapper, samen met zijn makkers van vriendenclub PRUT (Periodiek Rooys Uitgaans Team). Kortom, een echte levensge nieter, die de muziek hoog in zijn vaandel heeft staan. Afgelopen zaterdag mochten beide muzikanten de versierselen in ontvangst nemen, die bij dergelijke gelegenheden behoren. Inde Peel en Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van evenementen en aktiviteiten nit een wydere regio, waaraan wy in onze redactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. u Zaterdag 25, zondag 26 en woensdag 29 november: Blijspel 'Zwart schaap, witte lammetjes', gespeeld door toneelvereniging _J|Voethcnt uit Milheeze. Plaats van handeling: zaal de Linde. Kerkeind 34 in vlitheeze. Aanvang 20.00 uur. Zondag 26 november: Lezing over 'bier in de Middeleeuwen'. Vincent van Vüsteren, conserva- J tor middeleeuwse archeologie van het Drents Museum in Assen spreekt vanaf 15.00 uur over dit thema in het Limburgs Museum in Venlo. De lezing vindt plaats in het kader van de tentoonstelling over de volksdrank die in het museum aan de Goltziusstraat te zien is. Zondag 1 december: Sailmountains Blues Festival in uitgaanscentrum Apollo, Blasiusstraat 7- 9 in Deume-Zeilberg. Aanvang 21.30 uur. zaal open 20.30 uur. Optredens van Michael de Jong en Guy Forsyth the Real Deal uit de USA, The Electric Kings uit België en Tuxedo Buck uit Nederland. T/m 16 februari: Expositie 'As de sterre dao baove straole - Carnaval in Limburg' in Limburgs Museum te Venlo. Over ezelsmis, foekepot en andere (histori sche) aspecten van carnaval. Museum is open dinsdag tot en met vrijdag van lO.OO tot 16.30 uur; zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. T/m zondag 3 december: Tentoonstelling 'Kijk mij nou'. Fotoportretten van verstandelijk gehandi capten, gemaakt door fotograaf Errmndo Armino en van onderschriften voorzien door dichteres Emma Crebolder. Ook worden foto's tentoonge steld die zijn gemaakt door verstandelijk gehandicapten. Te zien in de Horster Oudheidkamer, Steenstraat 2, Horst. Geopend op dinsdag van 12.00 tot 17.00 uur, woensdag van 14.00 tot 16.00 uur, vrijdag van 19.00 tot 21.00 uur en zondag van 15.00 tot 17.00 uur. Entree 2,50 voor vol wassenen. Kinderen 1,- en 65-plussers ƒ2,-. T/m zondag 7 januari: Expositie 'Het geheugen van de hand, de vergankelijkheid van sculptuur'. -Tentoonstelling over sculpturen en beelden uit de hele wereld,'van 1250 voor Chr. tot nu, samengesteld door de beeldhouwer Eduard Wind. In jtnaseum De Wieger, Oude Liesselseweg 29, Dcurne. Open dinsdag t/m zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Wie kent dat niet? Een leuke surp rise voor een familielid, maar dan dat rijmpje. Altijd maar ploeteren roet de woorden. U kunt het U a.s. zondag een stuk gemakkelijker maken. Bij boekhan del van den Munckhof zit dan, tij dens de koopzondag in Venray, een heuse sneldichter, die dit lastige kar wei van U over zal nemen. Jaap Zuigerveld, sneldichter van beroep, zal tussen 12.00 uur en 17.00 uur aanwezig zijn in deze boekhandel in de Grotestraat. De enige voorwaarde die hieraan verbonden is, is dat U uw surprise hij boekhandel van den Munckhof tóopt. Verloren en gevonden In het tijdvak van 13 tot en met 19 november werd bij de politie aangif te gedaan van vermissing van de volgende goederen: 6 6 VERLOREN Europas tnv Van Els; 4 Eurocheques; portemonnee met bankbiljet, kleingeld en pasje Maxwell; klapbeursje met ƒ400,-, pinpasje en videopas; rijbewijs. GEVONDEN Bromfiets Puch Maxi; herenfiets met sticker Wapen van Gelderland; herenfiets; damesfietsen, Primeur en Sparta; Gazelle omafiets; herenfiets, Union. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. Dinsdagavond hebben twee leden van het Gemengd Koor van Veulen de zilveren speld van de Gregoriusvereniging ontvangen. Beide leden, Annie Thissen- Hendriks en Nell Fleurkens-Janssen zijn 25 jaar lid van het gemengd koor. Tijdens de Cecilia-avond van het koor kregen zij van hun respec tievelijke echtgenoten, dit kleinood opgespeld. Ook dit jaar zal in de Venrayse schouwburg weer een Silvesterparty worden gehouden. Vanaf volgende week, 30 november, gaat de voor verkoop van dit spetterende evene ment weer van start. Iedereen kan vanaf 21.00 knallend het nieuwe jaar in gaan. De kaarten zijn ver krijgbaar voor fl. 17,50 bij Videotheek a la Carte. Voor meer informatie, tel. 0478-582964. De liefhebbers van volksmuziek trekken vrijdag in groten getale naar het café van De Volle Maan. Sinys Co is een formatie uit Nijmegen die zich volledig op Ierse volksmu ziek heeft toegelegd. Muziek van de Dubliners, de Pogues en Shane MacGowan, waarbij zeker de tradi tional 'Wild Rover' niet zal ontbre ken, vult het café. Hoewel Guinness een Engels bier is, geen Iers, past het bier goed in de sfeer van aan staande vrijdag. Het is dan ook te koop in De Volle Maan. Zaterdag 25 november Electric Horsemen in de zaal. Sip van den Berg, Pieter Bexkens, Jeff Meyers en Peter Derks vormen een band die live het best tot zijn recht komt. Omroep Limburg heeft reeds twee maal een live optreden van Electric Horsemen opgenomen en uitgezon den. Dampende songs tot broeierige ballads, sixties^-rock tot 80er jaren garagerock. De band heeft een link met de band Samson's Barber die onlangs in De Volle Maan een per- fekt optreden verzorgde. Micniel v.d. Berg, drummer van Samson's Barbers, is een zoon van, jawel, Sip v.d. Berg van de Horsemen. Pappa is niet van plan onder te doen voor het optreden van zoonlief. Op zondag 26 november houdt de handwerkgroep voor ouderen haar jaarlijkse tentoonstelling, nu in zaal Martens. Alle zelfgemaakte werkstukken zijn te koop tussen 14.00 en 16.00 uur. Daarna vindt de trekking van de loterij plaats en kan men de gekoch te spullen ophalen. De groep hoopt op een grote belangstelling. Op zaterdag 25 november om 20.00 uur vindt in de schouwburg van Venray de derde voorstelling plaats van de operette 'Maske in Blau' door de Operette Gezellen uit Sint Anthonis. Zoals het de laatste jaren gebrui kelijk is komen ook dit jaar de Operette Gezellen uit Sint Anthonis naar Venray voor een uitvoering van hun operette. In hun bijna 35-jarig bestaan heeft deze vereniging een enorme ontwikkeling meegemaakt. Aanvankelijk werd er slechts lokaal opgetreden tijdens middenstands avonden en onder begeleiding van een piano. Ook was er toen nog geen sprake van een echt operette maar gebruikte men allerlei melo dieën uit het licht-klassieke genre waar dan een verhaal bij gemaakt werd. Ongeveer tien jaar geleden is men echter overgestapt naar volledi ge operettes en toen ontstond er ook een eigen orkest met op het ogen blik 23 leden. Dit is zeker in deze regio erg uniek. Operettes die op het repertoire staan zijn o.a. Der Bettelstudent, Frau Luna, Die Lustige Witwe, Eine Nacht in Venedig en Der Zigeunerbaron. Deze keer komen de Operette Gezellen met koor, orkest, ballet en solisten naar Venray met Maske in Blau van Fred Raymond. Een ope rette vol mooie muziek en een prachtig verhaal dat zich omstreeks 1930 afspeelt in San Remo in Italië en aan de Rio Negro in Argentinië. Twee heel verschillende werelden met hun eigen muziek. Naast bij voorbeeld wals, czardas en foxtrot hoort u ook het vurige temperament van de tango en de rumba. Bekende melodieën zijn: Frühling in San Remo; Ja, das Temp'ra-ment; Die Juliska; Schau eine schone Frau; Sassa, sassa en Am Rio Negro. Muziek die uitnodigt tot dansen. Dit alles geeft deze operette de sfeer van een revue-achtige show. Een operette die u eigenlijk niet mag missen. VOORVERKOOP Kaarten voor deze voorstelling zijn te verkrijgen bij de volgende voorverkoopadressen: Cultureel Centrum De Beejekurf, Schouwburgplein 1 te Venray; bak kerij De Scnoester in Ledeacker; Rabobank Peelrand in Sint Anthonis en het VVV-kantoor in Sint Anthonis. U kunt ook telefonisch kaarten bestellen bij bakkerij De Schoester, tel. 0485-381407. Aanstaande zondag 26 november vindt er in de aula van het Raaylandcollege aan de Zuidsingel 1 te Venray een harmonieconcert plaats. Het wordt georganiseerd door Venray's Koninklijke Harmonie Euterpe en te gast is har monie St. Cecilia uit Blerick. In het verleden verzorgden beide harmonieën reeds vaker uitwisse lingsconcerten en onlangs besloot men, om deze goede gewoonte weer eens nieuw leven in te blazen. St. Cecilia staat onder leiding van haar dirigent Sef Suilen en zij speelt in de superieure afdeling. Regelmatig tiaadt het gezelschap op met bekende artiesten, zoals Marco Bakker en het duo Mini en Maxi. Vorig jaaptodhaalde het fcofps grote suksessen tijdens een concertreis naar Spanje, waar men in Valencia optrad. Euterpe is er trots op, de Blerickse gasten zondag te kunnen verwelko men. Het Venrayse korps staat onder leiding van Stijn Rutten en beide gezelschappen zullen een zeer geva rieerd scala van muziekstukken ten gehore brengen. Ook de drumband van Euterpe neemt een programma-onderdeel voor haar rekening. Onder leiding van Frits Lucassen brengt zij een aantal boeiende percussiewerken ten gehore. Het concert begint om 11.30 uur en de entree is gratis. Voor de derde maal band kapot gestoken Voor de derde maal was een band van een personenauto, die voor de woning van de 66-jarige eigenaresse aan de bevrijdingsweg stond, met een spijker kapot gestoken. Voor de dame een schadepost van 600,-. Zoals elk jaar speelt het Overloons Toneel (HOT) eind november begin december haar nieuwe toneelproduktie. Dit jaar is de keus gevallen op De Cactusbloem, een Franse comedie van P. Barillet P. Grédy. Niemand minder dan Remco Campert zorgde voor de schitterende vertaling. Onder regie van Frans Vrijdag s.s.s. wordt al maandenlang gerepe teerd. Het stuk speelt in Parijs. 'Een avondje stappen' moet kunnen, denkt Julien en belt zijn vriendin af. Hij-is die avond op stap met een vrouwelijke collega-tandarts. De gesprekken zullen wel niet over kie zen zijn» gegaan. Zijn .vriendin pro-r- beert ten einde raad zelfmoord te plegen. Dankzij een charmante Buurjongen mislukt dat gelukkig. Waarheidsgetrouw als zij is, wil zij zijn 'vrouw' ontmoeten. Als zij tot overmaat van ramp zijn vrouw ziet met drie kinderen, zijn alle moge lijkheden voor komische verwarrin gen aanwezig. Heeft tandarts Julien niet ook nog een assistente. En heeft zij als verstokte vrijgezel(lin) ook nog een minnaar. Wie is mevrouw Desforges en wie zijn haar drie kin deren. Tegen het einde van het stuk vallen alle stukjes op zijn plaats. Maar met wie tandarts Julien Desforges uiteindelijk in het huwe lijksbootje stapt, zult u dan pas weten. De opvoeringen vinden plaats op zaterdag 25 en zondag 26 november in het gemeenschapshuis te Overloon. Aanvang 20.00 uur. In de zaal is voor gehoorgestoorden een ringleiding aanwezig. Kaartverkoop bij de Rabo-bank, gemeenschaps huis, 't Kadohuus en bij het VVV- kantoor (bij de Post). Allen te over- loonuur. Zondag 26 november is er een Vlooienmarkt in Veulen. Op deze van oudsher bekendste spullenmarkt is weer van alles te koop. Allerhande goederen zijn van hein de en verre bijeengebracht en liggen breed uitgestald op tafels met prij zen vanaf ƒ0,25. Er is voor elk wat wils. Ook is er een echte ouderwetse veiling waar een heuse veilingmees ter bij opbod veilt. Iedere bezoeker krijgt bij binnen komst een gratis lot om mee te din gen naar een levensmiddelenmand ter waarde van 75,-, waarvan de loting na de veiling plaatsvindt. Wilt u een gezellige middag, kom dan naar Veulen. De toegang is gra tis. Aanvang 13.00 uur. Verkoop bij opbod, aanvang 13.30 uur; einde markt 17.00 uur. Waar??? Café zaal Het Veulen, Veulenseweg 49. Vanavond, donderdag 23 novem ber om 21.00 uur is de zanger Ernst Langhout te gast in café 't Podium. De zanger brengt Ierse folk, meezin gers en folkcovers. Uitstekende muziek om een nieuw bier van 't vat te introduceren, namelijk Brand Silvester bier, een bier voor de komende koude dagen. Vrijdag 24 november de inmid dels welbekende Amsterdamse avond, Kroegbaas Geert Pelzer heeft weer enkele nieuwe nummers en ontvangt gasten. Meezingen en meedeinen dus; aanvang 21.00 uur; entree beide dagen vrij. VELTUM Vrijdag 24 nov.wordt er in Veltum (gedeelte gelegen tussen Langstraat, Weg in den Berg, Kempweg en Westsingel) weer oud papier opgehaald door leaen van bil jartvereniging DOS. Men wordt verzocht om het papier in dozen of goed gebundeld vanaf 13.00 uur aan de straatkant gereed te zetten. Op het tweede FND toernooi vmf dit seizoen, wat afgelopen zondag gehouden werd te Gemert, dansten de Bekse Klinkertjes uit Vierlingsbeek met sukses. Bij de solo's junioren B eerste divisie behaalde Ellen Groot evenals Loes de Groot beide 277 punten, goed voor een eerste plaats. Elke Houben behaalde een vierde plaats met 265 punten. De meisjes van de Garde junioren B eerste divisie werden in hun cate- forie eerste met 265 punten. De eeldansers uit Ysselsteyn werden tweede met 257 punten en de Zelfkanthennekes uit Haps werden derde met 254 punten. Brisantgranaat aangetroffen Tijdens graafwerkzaamheden op een bouwwerk aan de Kruidenlaan kwam een nog intakt zijnde brisant granaat naar boven. Dat oorlogstuig, 30 cm lang met een doorsnede van 10 cm, werd in afwachting van de EOC, veilig gesteld. Gedurende 3 dagen vr. za. en zo.kunt u bij CAESAR-BROUWER mannen mode profiteren. Naast veie artikelen die met 50 zijn afgeprijsd, {waaronder vele kostuums, kolberts, pantalons, pullovers en shirts) hebben wij 6 zéér speciale Sint Nicolaas aanbiedingen voor u: nu 149,- nu 159,- nu 98,- nu 100,- nu 35,- nu' 75,- CAESAR TOT ZIENS BIJ JONGE MANNEN MODE VENRAY-VENLO Grotestraat 43, Venray, 04780-10943 e spectaculaire aanbiedingen vindt u op onze parterre afdeling ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Hel, R.E. Gabelcr, Th. Lankveld, H. Schraven, J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: za: M. van TIEL Stationsweg 15a, tel. 581465 zo: B. v. CASTEREN-v. GILS Langstraat 106, tel. 585289 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coencn, F. Schmeetz, D. Vercauteren, J. de Vocht en M. v.d. Acker: D. VERCAUTEREN Merseloseweg 75, tel. 582200 Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: R. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselstevn tel. 0478-541777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur Z1EKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 581255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitena na telefonische afspraak neemt waar: B. PETERS, tel. 583478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSEN PRAKTIJ K VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink en G. Gelling S. de VREEDE en R. GOEDEGE BUURE DIEREN ARTSENPRAKSU K OOSTRUM W. LOON EN Mgr. HanssemtTMt 42, Orttrom tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren M. VERMAZEREN, tel. 0478- 532273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: H. EERTEN Volen 2A, Heide tel. 0478-513727 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel.582411 Zondag 26 november organiseren De Natuurvrienden in Merselo voor de 20e keer een Sint Nicolaastocht. De start is in zaal Het Anker, Grootdorp 73, tel. 0478-546217. Er zijn routes van 5,10 en 20 km. De starttijden hiervan zijn als volgt: 5 en 10 km.: van 09.00-13.00 uur; 20 km.: van 09.00-12.00 uur. Zoals ieder jaar brengt St. Nicolaas ook een heleboel Pieten mee. Zij starten om 13.30 uur precies voor een wandeling van ongeveer 5 km door de mooie bosrijke omge ving van Merselo. Na afloop ont vangen alle deelnemers een speciale herinneringsmedaille of cijfertje en een verrassing van de Sint. Kinderen met ouders en iedereen zijn van harte welkom op deze wan deltocht. Het inschrijfbureau sluit om 17.00 uur. Inlichtingen: De Natuurvrienden, Endepoel 20, tel. 0478-546496 of 0478-586035. Jongen wist te ontkomen Er werd aangifte gedaan van dief stal van een paar sportschoenen uit een aan de Grotestraat gelegen schoenenzaak. Toen het alarm afging rende een jongeman weg. Getuigen hebben gezien dat de jon gen, waarvan het signalement be kend is, een paar sportschoenen in zijn helm deed en toen wegwandel de. Toen echter het alarm afging had hij het op een lopen gezet en ver dween in het winkelend publiek van de Grotestraat.

Peel en Maas | 1995 | | pagina 3