c Bespaar meer met minder energie! Informatiebijeenkomst Structuurplan NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Gescheiden inzameling afval op begraafplaats woningwet - wet ruimtelijke ordening j wet milieubeheer - wet milieubeheer AUTO LENDERS NIEUW bi] Wil ma Hair Line joëlle PEEL EN MAAS Donderdag 23 november 1995 - Pagina 20 GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Fax: 04780-23222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Informatiebalie: maandag t.m. vrijdag 09.00-17.30 uur. Telefonisch 08.00-18.00 uur In de oneven weken op vrij dag tot 13.00 uur. Vakbalies van Burgerzaken, Sociale zaken, Financiën en Gemeentewerken: maandag 09.00-17.30 uur; dinsdag t.m. vrijdag 09.00-13.00 uur. De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspraken- spreekuur (tel. 23236 of 23237). Maandag 08.30- 17.30 uur, dinsdag t.m. don derdag 08.30-13,00 uur en 14.00-17.00 uur; vrijdag 08.30-13.00 uur (en in de even weken ook van 14.00- 16.30 uur) Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, Tel. 04780-23311 (alleen voormiddag). Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. Op de begraafplaats 'Bosch-hui zen' zijn onlangs 22 containers geplaatst voor het gescheiden inza melen van afval. De 11 groene en 11 grijze bakken zijn over de begraaf plaats verspreid; de groene zijn voorzien van de aanduiding GFT en bestemd voor 'groen' afval, zoals plantenresten en bloemenafval (géén kunstbloemen); de grijze heb ben de aanduiding RESTAFVAL. Hierin kan al het overige afval gede poneerd worden. De bestuurscommissie Begraaf plaats vraagt van alle bezoekers medewerking om ook op de begraafplaats het afval gescheiden in te zamelen en te deponeren in de daarvoor bestemde containers. Voorlichtingsbus komt naar Venray Ook in oktober hebben weer enkele honderden mensen een bezoek gebracht aan de bus van de voorlichtingscampagne 'Bespaar meer met minder energie'. Deze voorlichtingscampagne wordt geor ganiseerd door het energiebedrijf MEGA Limburg en het Samenwerkingsverband Milieuvoorlichting Limburg (SMVL). Bezoekers aan de bus kunnen mee doen met een verlo ting. Iedere maand worden twee winnaars getrokken. Eind november en begin decem ber kunnen inwoners van Venray en omgeving een bezoek brengen aan de bus. In de bus wordt informatie gegeven over energiebesparing in het huishouden. Het gaat met name om besparingsmogelijkheden die eenvoudig zijn uit te voeren en die geen grote investeringen vergen. In de bus kunnen mensen op eigen gelegenheid rond kijken. Er worden diverse materialen tentoon gesteld en er is een cd-i waarmee informatie kan worden opgevraagd. Ook is er altijd een voorlichter van het SMVL aanwezig die verdere informatie geeft en vragen beant woordt. Een bezoek aan de bus is gratis. De standplaatsen van de bus voor Venray en omgeving zijn als volgt: Dinsdag 28 november: lokatie: wijkgebouw Landweert, 't Stekske, Kruidenlaan 16 van 13.30 tot 16.00 uur 1. Donderdag 30 november: loka tie: centrum Venray, op de hoek van het Schouwburgplein/Henseniusplein van 11.00 tot 14.30 uur. Donderdag 7 december: lokatie: t Brukske bij wijkgebouw De Kiosk van 13.30 tot 16.00 uur. Vrydag 8 december: lokatie: bij het gemeenschapshuis aan de Watermolenstraat in Oostrum van 13.30 tot 16.00 uur. Vijf thema's centraal in rapport 'visievorming' Donderdag 30 november vindt in de burgerzaal van het gemeente huis om 20.00 uur een informatie bijeenkomst over het rapport Structuurplan-visievorming plaats. Het rapport visievorming kan wor den beschouwd als een tussenstap op weg naar het ontwerp-structuur- pian dat volgend jaar verschijnt. In de visie en tijdens de informatie avond komen vijf gebieden globaal aan de orde. Het gedetailleerde structuurplan zal in een later stadi um meer duidelijkheid verschaffen. Maar voordat het zover is, wil de gemeente eerst met belangenorgani saties van gedachten wisselen over hoe deze stukjes gemeentegrond er in de toekomst uit moeten gaan zien. Overige belangstellenden zijn uiteraard ook van harte welkom. Zoals gezegd worden tijdens de informatiebijeenkomst, die om 20.00 uur begint, vijf onderwerpen op hoofdlijnen behandeld, name lijk: 1. buitengebied 2. kerkdorpen 3. bedrijventerreinen 4. stadsrand 5. centrum. In het thema "buitengebied" zal aandacht worden besteed aan wat de gemeente wil behouden en wat ze wil ontwikkelen. Geprobeerd wordt een optimale afstemming te vinden tussen natuur en landschap enerzijds en anderzijds de agrarische belan gen in het gebied. Bij het thema "kerkdorpen" staat de leefbaarheid in de dorpen centraal. Kwaliteitsverbetering van bedrij venterreinen is een ander belangrijk onderwerp dat op 30 november aan de orde komt. Ook wordt er stil gestaan bij de ontwikkelingen; aan de randen van de stad. Dat Venray sterk groeit mag niet ten koste gaan van het milieu. Dit is ook belangrijk bij de inrichting van nieuwe wijken. Het thema "centrum" ten slotte zal ingaan op het stadshart Venray. De aandacht gaat hierbij uit naar een compact en herkenbaar stedelijk gebied met voldoende kwaliteit van het winkelaanbod. Exemplaren van het rapport 'Structuurplan visievorming' kunt u (tegen kostprijs) krijgen bij de vak balie Gemeentewerken van de gemeente. U kunt het daar ook inzien. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen: het vergroten van een varkensstal aan Haag 23 te Mcrselo tnv Maatschap Janssen-Jcnniskcns, Haag 23; het bouwen van een carport aan het Kamgras 1 te Venray tnv P. van Schaaik, Kamgras 1; het uitbreiden van de woning aan liet Knopkniid 3 te Venray tnv R.C. Korevaar. Knopkruid 3; het vergroten van een schoolgebouw aan de Boterbloem 45 te Venray tnv Gemeentebestuur Venray, Raadhuisstraat 1; het uitbreiden van de woning aan de Isabellahof 40 te Venray tnv W. van der Linden, Isabellahof 40; het bouwen van een woning aan Op de Rics te Merselo tnv R. Michcls, Op de Ries 13; het bouwen van een machincberging aan de Rouwkuilenweg 39 te Ysselsteyn tnv Maatschap Schepers, Rouwkuilenweg 39. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. het bouwen van een garage/berging aan de Pater Tulpstraat 10 te Ysselsteyn tnv G.M. Geurts, Pater Tulpstraat 10; het plaatsen van een luifel aan dc Eisenhowerstraat 19 te Venray tnv M.G.M. Kruijscn. Eisenhowerstraat 19; het plaatsen van een luifel aan dc Eisenhowerstraat 17 te Venray tnv A.M.A.J. Janssen, Eisenhowerstraat 17. Zij die menen door dc afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw toestemming afgegeven. het bouwen van een tuinhuisje aan de Weegbree 2 te Venray tnv J. Swaagman, Weegbree 2. Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kun nen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray eeu gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Rectificatie Bouwvergunning aangevraagd (artikel 16 WRO/50 Woningwet). Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 16 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouw aanvragen. - het bouwen van twee woningen aanhet Kroonkruid/Kaardebol te Venray tnv B.B.O.M., Postbus 680 te Sittard. De op de bouwaanvraag betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 24 november 1995 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeente werken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren bij burgemees ter en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verle nen. het vergroten van de woonkamer aan de Wasblocm 11 te Venray tnv W.P.B. Bouwsema, Wasbloem 11; het bouwen van een tuinkamer aan de Engclenstraat 8 te Venray tnv H.van Els, Engelenstraat 8; het vergroten van de woning aan De Hulst 15 te Oostrum tnv J.L.H.M. Manders. De Hulst 15; het verbouwen van een winkelcen trum (sportschool) aan de Veltumse Kleffen te Venray tnv V.H.S. Onroerend Goed Mij., Haverkamp 210 te Den Haag; het wijzigen van een winkelcentrum (bakkerij) aande Veltumse Kleffen te Venray tnv V.H.S. Onroerend Goed Mij, Haverkamp 210 te Den Haag. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 24 november 1995 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeente werken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren bij burgemees ter en wethouders worden inge diend. Venray, 23 november 1995 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer, C.Th.van Velzen Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krach tens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit. Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1. N.F. Martens BV, Herstraat 42, 5961 GH te Horst voor een vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning voor een nertsenfokkerij, gelegen aan de Lollebeekweg 22 te Castenray. De vergunning wordt onder opleg ging van voorschriften en/of beper kingen in het belang van de bescher ming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 23 novem ber 1995 tot 4 januari 1996 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen ook, na telefonische afspraak (0478-523630), op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening (waaronder een scnorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal cate gorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.-meldingen zijn binnenge komen van: 1. Autobedrijf Gommans en de Wit, Gezellenbaan 8, 5813 EA te Ysselsteyn voor het van toepassing worden van het Besluit motorvoer tuigen herstelinrichtingen milieube heer op een reeds opgerichte herstel inrichting voor motorvoertuigen, gelegen aan de Gezellenbaan 8 te Ysselsteyn; 2. Th. Philipsen, Hoofdstraat 11, 5808 AR te Oirlo voor het oprichten van een propaantank in het kader van het Besluit opslag propaan milieube heer, gelegen aan de Hoofdstraat 11 te Oirlo; 3. MEGA Limburg, Postbus 163, 5900 AD te Venlo voor het oprichten van een gasdrukregel- en meetstation, gelegen aan de Meerloseweg 5 te Oirlo; 4. MEGA Limburg, Postbus 163, 5900 AD te Venlo voor het oprichten van een gasdrukregel- en meetstation, gelegen aan de Timmermannsweg 89 te Ysselsteyn. De meldingen kunnen worden ingezien van 23 november tot 7 december 1995 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (0478-523630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Venray, 23 november 1995 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer, Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Nadat het bevoegd gezag haar voor nemen tot intrekking heeft aangege ven, wordt het ontwerp- besluit genomen. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescher ming van het milieu de vergunning geheel wensen in te trekken van: 1. W.C.M.M. Baltussen, Rosmolenweg 11, 5807 EM te Oostrum voor de op 30 maart 1977 verleende milieuvergunning, nr. 536, voor een varkenshouderij, gele gen aan de Rosmolenweg 11 te Oostrum. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichtingen aan de Volen 6 te Heide, Teeuwenhofweg 18 te Leunen en aan de Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn; Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescherming van het milieu de vi gedeeltelijk wensen ii van: 2. J.J.F. Hendrickx, Horsterweg 18, 5809 ES te Leunen voor de op 5 januari 1977 verleende milieuver gunning, nr. 26, voor een melkrund- veehouderij, gelegen aan de Horsterweg 18 te Leunen. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de Beekweg 81 te Merselo; 3. J.M. Claessens, Heidsepeelweg 46, 5813 AJ te Ysselsteyn voor de op 27 september 1972, resp. 6 mei 1981 en 23 oktober 1990 verleende milieuvergunningen, nrs. 1382, resp. 433 en 1112, voor een leg-' pluimveebedrijf en varkensmesterij, vergunningei i in te trekkei gelegen aan de Heidsepeelweg 46 te Ysselsteyn. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichtingen aan de Peelweg 43 te Ysselsteyn, Castenrayseweg 2a te Oirlo en aan de Bremmenkamp 2-4 en Zandhoek 13a te Oirlo; 4. Zanders Pluimveebedrijven B.V., Zandhoek 13A, 5808 BK te Oirlo voor de op 7 februari 1995 verleen de milieuvergunning, nr. 94.5635, voor een pluimveebedrijf en land- bouwproauktiebedrijf, gelegen aan de Meerloseweg ongenummerd te Oirlo. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichtingen aan de Horsterweg 27 te Castenray en aan de Castenrayseweg 2a te Oirlo. Het ontwerp van het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens lig gen ter inzage van 23 november 1995 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie Gemeentewerken). Tot 7 december 1995 kunnen de stukken ook, na telefonische afspraak (0478- 523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van twee weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders bedenkingenter mijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge bedenkingen of een mondelinge gedachtenwisseling. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluit horecabedrijven milieubeheer Openbare kennisgeving Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, Gelet op paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht, maken bekend dat zij ambtshalve ten behoeve van de horeca-inrich- ting, bekend onder de naam "café- bar Sono, gelegen aan de Patersstraat 9 te Venray, een ont- werp-besluit tot het stellen van een nadere eis, zoals bedoeld in voor schrift 2.13 van het Hoofdstuk Geluid- en Trillinghinder behorende bij het Besluit Horecabedrijven Milieubeheer, hebben genomen. Deze nadere eis is genomen ter voorkoming van iedere vorm van geluidsoverlast en houdt voor de exploitant van de onderhavige inrichting de verplichting in een geluidsbegrenzer, afgesteld op 70 dB(A) op alle binnen de inrichting aanwezige muziekapparatuur, te plaatsen onder de daarbij gestelde voorwaarden. Dit ontwerp-besluit plus de daar bij behorende stukken liggen vanaf 24 november 1995 voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur. De stukken kunnen ook na telefonische afspraak (0478-523536) op de donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien bij de Vakbalie Gemeentewerken. Gedurende een periode van twee weken met ingang van de dag na de bekendmaking, kan een ieder schrif- tl telijke en gemotiveerde bedenkin gen tegen dit ontwerp-besluit indie nen bij het College van Burgemeester en Wethouders van de femeente Venray, Postbus 500, 800 AM VENRAY. Er bestaat geen Mi mogelijkheid tot het indienen van IVi mondelinge bedenkingen. Degene (Ve die schriftelijke bedenkingen 8( inbrengt, kan het bevoegd gezag verzoeken zijn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Ontwerp-besluit ex artikel 8.19 van de wet milieubeheer Openbare kennisgeving Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, Gelet op artikel 8.19 van de Wet milieubeheer en paragraaf 3.5.6 (beknopte variant) van de Algemene wet bestuursrecht; maken bekend dat zij de melding van Zanders Pluimveebedrijven B.V., Zandhoek 13a, 5808 BK Oirlo accepteren. Deze melding impli ceert dat twee stallen van de inrich ting aan de Meerloseweg 7 te Oirlo voldoen aan alle eisen, zowel wat betreft de eisen aan de uitvoering als de eisen aan het gebruik, van het Groen Label nr. BB 93.06.008. De melding plus schriftelijke acceptatie zal dan ook deel uitmaken van de reeds verleende milieuvergunning nr. 92.12064. De melding en alle daarbij beho rende stukken liggen vanaf 23 november 1995 voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur. De stukken kunnen ook na telefonische afspraak (0478-523536) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien bij de Vakbalie Gemeentewerken. Gedurende een periode van 2 weken na kennisgeving van dit ont werp-besluit kan een ieder schrifte:, lijke en gemotiveerde bedenkingen indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray, Postbus 500, 5800 AM VENRAY. Deze kan hier bij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot een gedachtenwisseling noch tot het mondeling inbrengen van bedenkin gen. Venray, 23 november 1995 Burgemeester en Wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling V.R.O.M., Vergadering commissie financiën De commissie financiën en alge mene zaken (alleen voor agenda punt 4) vergaderen op woensdag 29 november a.s. vanaf 19.00 uur in het woensdag 29 gemeentehuis. De vergadering is openbaar voor publiek. De agenda ziet er als volgt uit: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Vaststelling verslag van 1 november 1995. 4. Beleidsbegroting 1996 (in aanwe zigheid van de leden van de cie AZ) 5. Economische en agrarische aangele genheden. 6. Algemene aanpassing -begroting 1995. 7. Taakstellingen overzicht 1993-1997. 8. Gewestaangelegenheden. 9. Ingekomen stukken en mededelin gen. 10. Rondvraag. voor service en kwaliteit in onderhoud en reparatie alle merken auto's APK iücl. basis inspectiebeurt vanaf ƒ149,- GESPEC1AUSEERD in het aanmeten en vervaardigen van een GEBfTSPROTHESE. Ook voor REPARATIES (30 min service) ontspannende en stimulerende hoofdhuid massage van donderdag 24 november t/m zaterdag 2 december gratis ontspannende hoofdhuidmassage t.w.v. ƒ20,50 bij een volledige knip- en kleurbehandeling HAARMODE VOOR'^WDAMES EN HEREN Grote Markt 215801 BL Venray, tel. 0478-588592 Maak vrijblijvend kennis met een TAHOPROTHET1 IET1CUS voor informatie en advies Behandeling na telefonische afspraak 0478-588895 b^.g. 510108 De Gouden Leeuw 3, Venray Ud Organisatie van Nederlandse tandprothetici van den munckhof bv RAMEN DEUREN KOZIJNEN in ALUMINIUM KUNSTSTOF HOUT. Alle soorten GLAS, TIMMERWERKEN. VERBOUWINGEN e.d. J. van de Ligt Timmer/Onderhoudsbedrijf De Cuyperstraat 37 WANSSUM 04784-2184 Hp voor de SM Een reisgids voor de vakantie '96 Buitenlandse Zak en 'fcfcbtir*»0 Kapelaanspad 12 tel. 515155 Maja Kateman-van Opbergen Miriam Thuijls-Schelbergen Zeer interessante HERFSTA AN BIEDINGEN Bij ..joëlle Couture" 'couture!

Peel en Maas | 1995 | | pagina 20