Collecte woningwet Prijsvraag naam voor sporthal Landweert Denkt u aan vergunning voor reclameborden? - wet ruimtelijke ordening j Aanpassing gele parkeer- verbodstrepen in Venray Wet ruimtelijke ordening Tips ter voorkoming vastvriezen gft-afval C commissievergaderingen Hogere grenswaarde i< woningen Puttenweg r wet milieubeheer - wet milieubeheer PEEL EN MAAS GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Fax: 04780-23222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Informatiebalie: maandag t.m. vrijdag 09.00-17.30 uur. Telefonisch 08.00-18.00 uur. In de oneven weken op vrij dag tot 13.00 uur. Vakbalies van Burgerzaken, Sociale zaken, Financiën en Gemeentewerken: maandag 09.00-17.30 uur; dinsdag t.m. vrijdag 09.00-13.00 uur. De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspraken- spreekuur (tel. 23236 of 23237). Maandag 08.30- 17.30 uur, dinsdag t.m. don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00-17.00 uur; vrijdag 08.30-13.00 uur (en in de even weken ook van 14.00- 16.30 uur) Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel 04780-23311 (alleen voormiddag). Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. Om een passende naam te vinden voor de nieuwe sporthalin Landweert schrijft de gemeente Venray een prijsvraag onder bur gers uit. AJle inwoners van Venray kunnen op deze manier meebeslis sen over de naamstelling van de accommodatie aan de Kmidenlaan. De prijsuitreiking voor de beste naam vindt plaats tijdens de officiï- le opening in januari 1996. Als u mee wilt doen aan de prijs vraag kunt u uiterlijk vrgdag 24 november naamsuggesties per briefkaart bij de afdeling Voorlichting van de gemeente Venray indienen (Postbus 500, 5800 AM). Zonodig mogen ideeïn van een korte uitleg voorzien zijn. Meer dan één inzending insturen mag. Om kans te maken op een prijs is aan de naamstelling een aantal voorwaarden verbonden. Het is de bedoeling dat de nieuwe naam bestaat uit maximaal twee Nederlandse of Venrayse woorden. Bovendien mag het geen naam van een bestaande welzij nsaccommoda- tie in Venray zijn. Een deskundige en onafhankelij ke jury zal de inzendingen op origi naliteit beoordelen. Inzendingen die verwijzen naar de wijk (Landweert), het gebied of naar Venray heboen een grote kans ver kozen te worden. De nieuwe sporthal wordt volgens planning in december in gebruik genomen. Begin volgend jaar volgt de officiïle opening. Door de 'reclame' het bos niet meer zien Deze uitdrukking kan zeker opgaan voor enkele (winkelstraten. Steeds meer winkels of bedrijven willen door het aanbrengen van recla me aandacht vragen voor hun produkten. Door het overladen aanbod ver liest het reclamebord zijn werking. Dit kan nooit de bedoeling zijn geweest. Daarnaast zijn helaas sommige reclames, bijv. door hun afmetingen of vorm, zo dominant dat deze het straatbeeld ontsieren. Dit is niet wenselijk. In enkele gevallen kan zelfs de verkeersveiligheid in het geding zijn. Daarom gelden er regels voor het aanbrengen van ilicht)rec!ame ter bescherming van ieders belang. Is men van plan om reclame aan te bren gen. dan dient men een vergunning aan te vragen. Toch constateert de gemeente regelmatig dat er reclameborden zonder toestemming worden aangebracht. Hiervoor dient men alsnog een vergunning aan te vragen. Helaas moeten in sommige gevallen dure aanpassingen of zelfs verwij deringen plaatsvinden. Verstandiger was geweest om vooraf een vergun ning aan te vragen, om problemen achteraf te voorkomen, voor meer informatie kunt u bellen met de vakbalie Gemeentewerken, tel. 523536 Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen weck bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen: het bouwen van een woning en gara ge aan de Kerkweg te Ysselsteyn tnv J. Linders, Kerkweg 19; het veranderen en vergroten van een café/bar aan het Schoutenstraatje 1 te Venray tnv Expl.Mij. "Venrode", Postbus 2\ het bouwen van een carport aan de Morgenster 8 te Venray tnv W.F. Lutter, Morgenster 8; het bouwen van een carport aan de Morgenster 10 te Venray tnv W.P.M. Fleurkens, Morgenster 10; het bouwen van een carport aan de Brennerlaan 10 te Venray tnv J.C.M. Verdaasdonck, Brennerlaan 10; het bouwen van een carport aan de Van Broekhuizenstraat 7 te Oostrum tnv B.H.H. Assen, Van Broekhuizenstraat 7; het uitbreiden van een bakkerij aan de Timmermannsweg 2 te Ysselsteyn tnv G.H.M. van Gassel, Timmermannsweg 8; - het uitbreiden van de woning aan de Melisse 6 te Venray tnv J.v.d. Pas, Melisse 6; - het gedeeltelijk vergroten van berg ruimte aan de Wederik 3 te Venray tnv L. ter Wcelc, Wederik 3. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen weck voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. het bouwen van een centraal maga zijn aan de Stationsweg 46 te Venray tnv Vincent van Gogh Instituut, Postbus 5; het wijzigen van de gevel van een stalling/bergruimte aan de Tccuwenhofweg 16 te Leunen tnv Maatschap Cornelissen, Tccuwenhofweg 18; het vergroten van de entree aan de Van Beurdenweg 6 tnv J.H.J anssen, Van Beurdenweg 6; het bouwen van een carport aan de Kruidenlaan 128 te Venray tnv L.W.M. Kersten, Kruidenlaan 128; het herbouwen van een sorteercen- trum aan de Witte Vennenweg 6 te Oostrum tnv Ncstlé Nederland B.V., Postbus 5004; het veranderen van een winkelpand aan de Grotcstraat 21 te Venray tnv Free Record Shop B.V., Essebaan 55 te Capelle a/d IJsscl; het bouwen van twee woningen aan de Timmermannsweg 4 en 4a te Ysselsteyn tnv M.J. Teunissen B.V., Lovinckplein 5; het vergroten van de woning aan de Langstraat 53 te Venray tnv J.F. Bolwerk, Langstraat 53; het bouwen van een serre aan de Jofferspas 15 te Oostrum tnv B.J.J. Ruhl, Jofferspas 15; het plaatsen van een dakkapel aan de Marjolein 22 te Venray tnv D. Mihoglu, Marjolein 22; het bouwen van een woning aan de Puttenwcg 78 te Ysselsteyn tnv Maatschap Swinkels, Paardekopweg 13; - het bouwen van een veranda/over kapping aan de Oostsingel 26a te Venray tnv C.T.C. Linskcns, Oostsingel 26a. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. het bouwen van een serre aan de Haammakerstraat 1 te Venray tnv H. Cataloglu, Haammakerstraat 1 het bouwen van een tuinhuisje aan de Moderatostraat 3 te Venray tnv J.M.E.M. Jeucken, Moderatostraat 3. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmingen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel 19 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti kel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan dc volgende bouwaanvraag. - het bouwen van een bedrijfshal met kantoor aan de Mctaalweg/Macroweg te Venray tnv M M-Bouw, Postbus 46 te Venlo. Dc op de bouwaanvraag betrekking heb bende stukken liggen met ingang van 10 november 1995 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewerken. Gedurende deze ter mijn kunnen eventuele bezwaren bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouwaan vragen medewerking te verlenen. - het maken van slaapkamers op zol der en het plaatsen van dakkapellen aan dc Kattestaart 17 te Venray tnv J.G.P. van Vegchel, Kattestaart 17; - het bouwen van een carport aan de Brennerlaan 10 te Venray tnv J.C.M. Verdaasdonck, Brennerlaan 10. Dc op dc bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 10 november 1995 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewerken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwa ren bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Procedurestart artikel 18a WRO t.b.v. bouwmelding Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti kel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestem mingsplan ten behoeve van de volgende bouwmelding: het bouwen van een tuinhuisje aan de Weegbree 2 te Venray tnv J. Swaagman, Weegbree 2. De op de bouwmelding betrekking heb bende stukken liggen met ingang van 10 november 1995 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewerken. Gedurende deze ter mijn kunnen schriftelijk bezwaren bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 9 november 1995 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer In het verleden zijn op diverse plekken in Venray gele ononderbro ken strepen op het trottoirband aan gebracht ten teken dat men daar niet mocht parkeren. Als gevolg van een wijziging in de wegenverkeerswet moeten in 1995 de ononderbroken strepen worden gewijzigd in onderbroken strepen. Mits het weer het toelaat worden daarom de gele strepen in de week van 13 t/m 17 november aangepast. Het parkeerverbod - met een onderbroken gele streep langs de trottoirbanden - geldt voor de vol gende wegen en straten: Mgr. Hanssenstraat, Min. Charles Ruysstraat, Beukenlaan, Bongerdstraat, Raadhuisstraat, Einastraat, Langeweg, Kruitweg, Kennedystraat, Langstraat, Antoniusstraat, Leunseweg en Kiosk. Bomenkap: Stremming Rozendaal Het college van burgemeester en wethouders heeft injuiï j.l. toestem ming verleend om de eiken in de monumentale bomenlaan langs beide zijden van Rozendaal te ver wijderen om zo de beuken in deze laan te kunnen behouden. De werkzaamheden starten op maandag 13 november a.s. en nemen 4 5 dagen in beslag. In deze periode kan de weg tijdelijk gestremd zijn. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de vakbalie Gemeentewerken, tel. 523536. Deze afdeling is iedere dag bereikbaar van 9.00 tot 13.00 uur en op maandag van 9.00-17.30 Uitwerkingsplan Ysselsteyn Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 5, lid 3 van de voorschriften van het bestem mingsplan "Ysselsteyn", juncto arti kel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat voor een ieder een ontwerp-uitwerkingsplan (gedeeltelijk een partiïle herziening) ter inzage ligt, met betrekking tot een perceel grond, gelegen aan de Pater Tulpstraat te Ysselsteyn, bestemd voor "Woondoeleinden (uit te werken ten behoeve van autochto nen)". Het ontwerpplan beoogt de bouw mogelijk te maken van een woning op perceel M-982 (ged.) ten behoe ve van de heer Th. Jenneskens, Veenmos 14 te Ysselsteyn. Het ontwerpplan met bijbehoren de stukken ligt met ingang van 10 november 1995 gedurende veertien dagen ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisstraat 1 te Venray, bij de vakbalie gemeentewerken, op maandag van 09.00 tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 tot 13.00 uur. Gedurende die termijn bestaat voor belanghebbenden gelegenheid eventuele bedenkingen tegen het ontwerpplan kenbaar te maken aan burgemeester en wethouders van Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Herziening woongebied Landweert Burgemeester en wethouders van Venray maken, gelet op het bepaal de in artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en het bepaal de in artikel 2, lid 3 van de Inspraakverordening voor de gemeente Venray, bekend, dat ter inzage ligt een voor-ontwerp van het bestemmingsplan "herziening woongebied Landweert, deelgebied W3 (gedeeltelijk)". Dit bestemmingsplan beoogt de bouw mogelijk te maken van 10 woningen in het gebiedje ten oosten van de Smakterveldweg. Het voor-ontwerp en de overige daarop betrekking hebbende stuk ken liggen met ingang van 13 november 1995 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, bij de vakbalie gemeente werken, op maandag van 09.00 tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 tot 13.00 uur. Gedurende die termijn van vier weken bestaat voor een ieder gele genheid zijn zienswijze omtrent het voor-ontwerpplan schriftelijk ken baar te maken aan burgemeester en wethouders van Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Op maandag 20 november 1995, aanvang 19.30 uur, zal in het gemeentehuis een openbare inspraak-/informatiebijeenkomst worden gebouden. Uitwerkingsplan Landweert Burgemeester en wethouders van Venray maken, gelet op het bepaal de in artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en het bepaal de in artikel 2, lid 3 van de Inspraakverordening voor de gemeente Venray,. bekend, dat met betrekking tot het bestemmingsplan Landweert ter inzage liggen een voor-ontwerpplan tot wijziging van de woningdientheden per hectare en een voorontwerp-uitwerkingsplan voor het woongebied Landweert deelgebied W2 en W3 (gedeelte lijk). Het Iet uitwerkingsplan beoogt de bouw mogelijk te maken van ca. 95 woningen in het gebied globaal begrensd door Stationsweg, Klaproos, Kroonkruid en Smakterveldweg. De voor-ontwerpen en de overige daarop betrekking hebbende stuk ken liggen met ingang van 13 novempèr .1995 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, bij de vakbalie gemeente werken, op maandag van 09.00 tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 tot 13.00 uur. Gedurende die termijn van twee weken bestaat voor een ieder gele genheid zijn zienswijze omtrent de voor-ontwerpen schriftelijk kenbaar te maken aan burgemeester en wet houders van Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Op maandag 20 november 1995, aanvang 19.30 uur, zal in het gemeentehuis een openbare inspraak-/informatiebijeenkomst worden gebouden. Venray, 9 november 1995. Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, secretaris. Om te voorkomen dat het gft-afval vastvriest aan de gft-container geven wij u hieronder enige tips. Leg het gft-afval zo droog mogelijk in de container. Leg een eierrekje op de bodem Zet de container bij extreme kou voor het aanbieden op een beschutte plek Gebruik composteerbare zakken van max. 15 liter Het belangrijkste advies blijft echten hoe droger, hoe beter. Als het gft-afval desondanks vastvriest, kan de inzamelaar de container niet leegmaken. Meestal wordt dit dan later op de dag opnieuw geprobeerd. Maar bij aanhoudende vorst biedt ook dit geen soelaas. U blijft dan waar schijnlijk 14 dagen met een volle container zitten. In de tussentijd kunt u grote hoeveelheden gft-afval kwijt op het milieustation. Heeft u nog meer vragen over gft of over ander afval, belt u dan met de Afval-infolyn, tel. 523232. Commissie volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en grondbedrijf De commissie volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en grondbe drijf vergadert op maandag 13 november 1995 vanaf 19.00 uur in het gemeentehuis. De agenda luidt als volgt. 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken 4. Vaststelling verslag van de vergade ring van 9 oktober 1995. 5. Gewestelijke zaken. 6. Jaarverslag Woningstichting Noord- Limburg. 7. Raadsvoorstellen tot het aangaan van grondtransacties. a. Verkoop woningbouwkavel van ca. 703 m2 aan de Oeldershof in bp. Oirlo; b. Verkoop gemeentelijk aandeel in een tweetal percelen grond aan het Grootdorp in Merselo; c. Verkoop van ca. 1982 m2 grond in bp. Landweert. 8. Raadsvoorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit op verzoek van De Witte Vennen bv, voor het bouwen van 23 recreatiewoningen. 9. Lijst aandachtspunten cie-VROG. 10. Rondvraag en sluiting Het Diabetesfonds collecteert in de week van 12-18 november in Venray. Wet geluidhinder ea Burgemeester en wethouders va jq Venray maken gelet op het bepaald eie in de Wet geluidhinder en hi fct Besluit grenswaarden binnen zont w; langs wegen bekend dat zij voornt fa mens zijn met betrekking tot ht en bestemmingsplan Ysselsteyn/Puttenweg bij het collt ge van Gedeputeerde Staten va Limburg een verzoek om toeken ning van een hogere waarde in i dienen ten behoeve van zestien nu te realiseren woningen, gesitueei c langs de Puttenweg in Ysselsteyn. Het ontwerp van het verzoek n de daarbij behorende stukken ligeJp) met ingang van 10 november 199 rht gedurende vier weken ter inzage ii Gei het gemeentehuis, Raadhuisstraat! 2 te Venray, bij de vakbalie gemeenli werken, op maandag van 09.00 to 17.30 uur en op de overige werkdi J?1 gen van 09.00 tot 13.00 uur. Jj| Gedurende genoemde termijn V2 vier weken bestaat voor een iedt gelegenheid schriftelijk opmerki™ gen ten aanzien van het ontwerp te dienen bij het college van burge 1 meester en wethouders van Venrai P Postbus 500, 5800 AM Venray. Mondelinge opmerkingen ovfEL het ontwerp van het verzoek kan ea E'1 ieder maken op de openbare zitting die in het gemeentehuis wori gehouden op 21 november 1995 aanvang 16. 00 uur. Venray, 9 november 1995. Burgemeester en wethouders voor noemd drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester jü drs. A.W.M. de Bever, secretaris Wi Wet milieubeheer Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de moge lijkheid tot intrekking van de milieuver gunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Nadat het bevoegd gezag haar voornemen tot intrekking heeft aangegeven, wordt het ontwerp- besluit genomen. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescherming van het milieu de vergunning gedeeltelijk wensen in te trekken van: 1. P.H.G. Leijssen, Steegse Peelweg 83,5814 AS te Veulen voor de op 22 mei 1985 verleende milieuvergun ning, nr. 519, voor een pluimvee houderij en timmerwerkplaats, gele gen aan de Steegse Peelweg 83 te Veulen. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de Bremmenkamp 2 4 en 21andhoek 13a te Oirlo. Het ontwerp van het besluit en alle rele vante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 9 november 1995 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie Gemeentewerken). Tot 23 november 1995 kunnen de stukken ook, na telefo nische afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van twee weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemo tiveerde bedenkingen indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge beden kingen of een mondelinge gedachten- Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Venray, 9 november 1995 Burgemeester en wethouders voor noemd namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, Gelet op artikel 8.19 van de Wet milieubeheer, maken bekend dat zij de melding van Marclas Beheer b.v., in deze rechtsgel dig vertegenwoordigd door de heer M. Marcellis, Eijkenhofweg 8, 5814 AM Veulen, accepteren. Deze melding impliceert dat de inrichting, gelegen aan de Wusterweg 1 te Castenray, voldoet aan alle eisen, zowel wat betreft de eisen aan de uitvoering als de eisen aan het gebruik, van het Groen Label-nr. BB 93.06.008 voor de diercategoric legkip pen en opfokhennen. Deze melding zal dan ook deel uitmaken van de reeds op 20 april 1993 verleende milieuvergun ning nr. 92.14444. De melding plus de daarbij behorende stukken liggen vanaf 8 november 1994 voor belanghebbenden gedurende een termijn van 6 weken ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur. De stukken kunnen ook na telefonische afspraak (0478-523536) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien bij de Vakbalie Gemeentewerken. Gedurende een periode van 6 weken met ingang van de dag na de terinzage- legging kunnen belanghebbenden schriftelijke en gemotiveerde bezwaren indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray, Postbus 500, 5800 AM VENRAY en een voorlopige voor ziening aanvragen bij de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-GRAVENHAGE. De beschikking tot acceptatie van de melding wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de termijn afloopt voor het indienen van een bezwaarschrift. Indien gedurende die termijn bij de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voor ziening is gedaan, wordt het besluit niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 9 november 1995 Burgemeester en Wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling VROM Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrich tingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning wor den milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ont werp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofd stuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krach tens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. Schaeffers dakbedekkingen b.v., Weverstraat 1, 5801 CZ te Venray voor een vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning voor een dakbedekkingsbedrijf, gelegen aan de Weverstraat 1 te Venray. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle ove rige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage van 9 november 1995 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). Tot 7 december 1995 kunnen de stukken ook, na telefonische afspraak (0478- 523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wet houders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedad ten te wisselen hetzij tot het mondeliw inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hel ben ingebracht op de bovenomschrevei wijze en degenen die aantonen daartcx redelijkerwijs niet in staat te zijt geweest, zijn later tot het instellen va beroep gerechtigd. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voo veranderingen van die inrichting en vai de werking daarvan in bepaalde gevallet worden volstaan met een melding krach tens artikel 8.19 van de Wet milieube heer. Voorwaarde hierbij is dat redelij kerwijs moet worden aangenomen it de veranderingen geen gevolgen hebba voor de aard en omvang, dan wel uil sluitend gunstige gevolgen hebben voer de omvang van de nadelige gevolg» voor het milieu, die de inrichting ver oorzaakt. Burgemeester en wethouders vai Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: 1. Mts. Schepers, Rouwkuilenweg 39, 5813 BH te Ysselsteyn voor het uit breiden van de inrichting met ea machineberging, gelegen aan Rouwkuilenweg 39 te Ysselsteyn. De melding kan worden ingezien van 5 november tot 23 november 1995 in hel gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tol 17.30 en op op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie h gemeentewerken). De stukken kunnen gedurende genoem de weken ook, na telefonische afspraal (0478-523630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.31 uur. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wel milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuui (A.M.v.B.) een aantal categorieën vai bedrijven vrijgesteld van de vergunning plicht. In deze algemene maatregel vai bestuur zijn voor die inrichtingen alge mene regels gesteld welke nodig zijn ii het belang van de bescherming van hei milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B. meldingen zijn binnengekomen van: 1. HID Behang B.V., De Hulst 9, 5801 EW te Oostrum voor het van toe passing worden van het Besluit opslag goederen milieubeheer op een reeds opgerichte inrichting voa de opslag van goederen, gelegen aai De Hulst 9 te Oostrum; 2. P.J.M. Jeuken, Maasheseweg 91, 5817 AA te Smakt voor het oprich ten van een propaantank in het kader van het Besluit opslag propaan milieubeheer, aan de Maasheseweg 91 te Smakt; 3. G.H.M. van Gassel Timmermannsweg 2, 5813 AN te Ysselsteyn voor het uitbreiden of wijzigen van een brood- of banket bakkerij, dan wel het veranderen vai de werking daarvan, gelegen aan i' Timmermannsweg 2 te Ysselsteyn. De melding kan worden ingezien van november tot 23 november 1995 in hel gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tol 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraa (0478-523630), worden ingezien o elke donderdag van 16.30 uur tot 19.31 Venray, 9 november 1995

Peel en Maas | 1995 | | pagina 16