Confetti viert lustrum met concert Prof. Nouwen en burgemeester Waals te gast in literair café REGIOKALENDER Horrornacht in Venrayse bioskopen Reinders' roots in Theehuis 'Unplugged' optredens in de Bonte Koe Filmnieuws Ondernemers ken uw balans Speelgoed- markt Speel-o-theek Muziekdocenten concerteren in de schouwburg Ikonenexpositie in Stiltecentrum Vincent van Gogh Instituut agi( ptEL EN MAAS Donderdag 19 oktober 1995 - Pagina 3 Venrayse close harmonygroep bestaat vijf jaar De Venrayse close harmony-groep Confetti viert dit jaar haar eerste lus trum. Vijfjaar mooi samen (Engels) zin- wordt jekroond met een feestelijk concert in hotel Asteria. Liefhebbers van een perfect stukje samenzang zijn daar op 28 oktober vanaf 20.00 uur welkom om niet alleen Confetti, maar ook muzikale jeestverwanten als Bjjezako en het Weerter Jongemannenkoor te horen. Zingen in een koor, hardstikke leuk, maar niet van die zware stuk ken. Een beetje vlotte muziek in een ongedwongen entourage. Muziek waarmee je zelf bent opgegroeid. Zo fongeveer dachten de oprichters van close harmonygroep Confetti er vijf jaar geleden over en vervolgens zet ten ze die gedachten om in een oproep. Er bleken meer mensen met gelijksoortige ideeën rond te lopen en de vocale groep Confetti was niet lang daarna een feit. Uit de mensen die reageerden konden vier zangpartijen worden ingevuld en Confetti ging aan de slag. Met nummers van popcompo- De tweede avond van het Literair café in het nieuwe seizoen Staat in het teken van de presenta- van het jongste boek van prof. Laurent Nouwen uit Geijsteren. De presentatie van het wellicht laatste werk van deze 92- irige fiscalist en schrijver vindt plaats op vrijdag 20 oktober in De Rl Witte Hoeve aan de Gasstraat te Venray en begint om 20.15 uur. Venraynaar Ad Haans begeleidt de presentatie muzikaal. nisten als Lennon en MacCartney, Billy Joel en ander hedendaags Engelstalig werk van componisten als Irvin Berlin, George Gershwin, Lloyd Webber, Roger Emerson en Kirby Shaw. In de afgelopen jaren heeft Confetti al diverse malen het publiek laten kennis maken met hun frisse aanpak en sprankelende muziek. Ónder andere in de Kasteeltuinen was de Venrayse close harmonygroep te gast. Nog steeds heeft Confetti, dat beschikt over een begeleidingscombo en onder leiding staat van dirigente/pianiste Gertie Sikes, over belangstelling niet te klagen. De groep verkeert in de gelukkige omstandigheden dat ze belangstel- I lende zangers en zangeressen kan kiezen. Confetti zoekt niet alleen passende stem men, maar ook zangers en zange ressen die zich bij de groep thuis voelen. Dat zijn er op dit moment negentien, ver deeld over sopra nen, alten, bassen (van ieder vijf) en tenoren (vier). Zaterdag 28 okto ber neemt Confetti I het publiek mee op een muzikale reis door de Engelstalige vocale muziek. Het publiek wordt op meer muzikale noten getrakteerd door Sezako uit Sevenum, een koor dat zich heeft toegelegd op a capella en close harmony. Ook present is het Jongemannenkoor uit Weert. Dit koor doet naast close harmony aan barbershop singing. Het Jongemannenkoor gaat na afloop van het officiële programma ook voor in het zogenaamde tapzingen, een spontane tak van zangkunst die weinig uitleg behoeft. De band M.O.M. zorgt voor het verdere muzikale vertier na het lustrumcon cert. Het concert naar aanleiding van vijfjaar Confetti is te bezoeken voor 5,- per persoon. Laatste boek van Geijsternaar Het Literair Café heeft deze bijeen komst op touw gezet in nauw amenwerking met de vereniging \delbert Venray. 'Mijn laatste iiecht' is de titel van "het boek. Het zijn, zoals de auteur zelf zegt, kriti sche reflekties van een oud man aan het einde van zijn carrière als schrij ver en fiscalist. Nouwen heeft zowat zijn leven lang geschreven. Als kind hield hij al een dagboek bij en later schreef hij columns in dagbladen als de Maasbode en de Gelderlander. In de jaren 1968 en volgende breidde de heer Nouwen zijn publicitaire bezigheden uit en liet hij vrijwel jaarlijks een boekje verschijnen waarin hij op luchtige wijze een beschouwing ten beste gaf. In 1992 verscheen van zijn hand 'Een heilige diplomaat of een diplomatieke heili ge - Willibrord'. INDRUKWEKKEND Prof. Nouwen presenteert zijn boek zelf op de van hem bekende wijze. Het is de tweede keer dat de ama teur-schrijver Nouwen te gast is in het Literair Café Venray Regio. De eerste keer was dat bij de presentatie van het boek over Willibrord, waar hij een indrukwekkende lezing over hield.-Het £oek y/ordt aangeboden 1 aan Venray's eerst burger, Jos Waals. Die^zaL^voIge^^tölf achter dé katheder gaan staan om te reageren op de inhoud van het boek en een inleiding houden over het thema 'De onbloedige revolutie van 1968'. Overigens is het eerste exemplaar van 'Mijn laatste biecht' vorige week in Venlo aangeboden aan de kom- missaris der koningin in de provin cie Limburg, mr. B. baron van Voorst tot Voorst. Het boek is behalve in de Witte Hoeve verkrijgbaar in de boekhan del voor de prijs van f19,90. In de Peel en Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van evenementen en aktiviteiten uit een wijdere regio, waaraan wy in onze redactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. Zondag 15 oktober t/m zondag 19 november: Tentoonstelling over paddestoelen in het infocentrum van het Limburgs Landschap aan de Hinsbeckerweg op de Groote Heide in Venlo. Tijdens expositie worden ook lezingen en excursies gehouden. De toegang is gra tis. Zaterdag 30 september t/m maandag 23 oktober: Het echtpaar Hans en Mieke van Vroonhoven uit Geysteren exposeert keramiek en schilderijen in het Schepenhuis, Markt 28 in Budel. De ten toonstelling is geopend op zaterdagen, zondagen en maandagen, telkens van 14.00 tot 17.00 uur. Zaterdag 21 oktober: Optreden Amerikaanse punkband 'Kepone' in OJC Niks aan de Doolgaardstraat in Horst. Zaal open 20.00 uur, het concert begint om 22.00 "uur. De entreeprijs bedraagt 5,-. Zondag 22 oktober: Limburgse herfstkeuring voor trekpaarden en Haflingers. In manege de Leistert, Leisterweg 2, Roggel. Aanvang 09.30 uur. Zondag 22 oktober: Mars-, podium-, show- en majorettewedstrijden in Goirle. Deelname uit de regio van het slagiverkensemble van harmonie St. Catharina van Leunen-Veulen en Heide. Hun optreden vindt om 17.00 uur plaats. Het tamboerkorps van schutterij 't Zandakker moet om l£00 uur aantreden. De wedstrijden vinden plaats in evenementenhal de Haspel. Zondag 22 oktober: Philatelistenvereniging Boxmeer en omstreken houdt een najaars-ruil- beurs in hotel Van Diepen, Spoorstraat 74 in Boxmeer. De ruildag duurt van 10.00 tot 16.00 uur. Zondag 22 oktober: 'De hel van Zuid-Limburg'. Tocht voor ATB-fietsen over 25 of 50 km door het Zuidlimburgse Mergelland. Starten tussen 8.30 en 11.00 uur vanaf bet sportterrein van SV Schinnen nabij kasteel Terborg in Schinnen. Voor info: H. Vroomen, 046-4434429. Zondag 22 oktober: Natuur en muziek staan centraal tijdens de wandeling door nationaal park De Groote Peel, in de buurt van bezoekerscentrum Mijl op Zeven. Staatsbosbeheer heeft de wandeling georganiseerd en zorgt langs het pad voor twee klassieke müziekensembles. Alle activiteiten duren van 13.00 tot 16,00 uur. Meedoen kost niets. Het bezoekerscentrum is vanuit Eindhoven met een specale 'natuurtaxi' te bereiken. Voor info: 04951-41497. Zondag 22 oktober: Promsconcert in Grubbenvorst. Populair klassieke werken gebracht door harmonie Sophia's Vereeniging uit Loon op Zand en mannenkoor La Bonne Espérance uit Eindhoven. Het concert begint om 12.30 uur en wordt gegeven in parochiekerk van Grubbenvorst. Zondag 8 oktober t\m zondag 22 oktober: Tentoonstelling van fotografen van Fotogroep NL-70 in Villa Vallen, Antoniuslaan in Blerick. De expositie wordt gehouden in het kader van het 25-jarig bestaan van de fotogroep. Opening op 8 oktober om 15.00 uur. Daarna open in de weekenden, telkens van 14.00 tot 17.00 uur. Vrijdag 13 t/m zondag 22 oktober: Feestweek 25 jaar bestaan jongerencentrum Mafcentrum in Maasbree. Met optredensvan onder meer Lois Lane (woensdag 18 oktober), The n~~ iigal Sons (zaterdag 21 oktober) en het popfestival Breepop (zonaag 22 s-~jber). i Zondag 15 t/m zondag 22 oktober: Expositie 'Kunst met bloemen'. Keramisch werk van het pottenbakkers- thtpaar Geert en Netty Jacobs en schilderijen van Richard Smeets, aange reed met bloemsierkunst door bloemisterij Lucassen. In potterie/galerie De Tramhalte aan de Rijksweg 2 in Nieuw-Bergen. Open dagelijks van 10.00 tot 18.00 uur. In een lekker sfeertje genieten van een 'unplugged' optreden. Vanaf 21 oktober gaat de Bonte Koe twee keer per maand op zaterdag in de vooravond een 'Unplugged' optre den verzorgen. Een prima kans voor jonge muzikanten om podiumerva ring op te doen. Een plaats waar bands hun repertoire eens akoe stisch kunnen brengen. De moge lijkheid om verschillende stijlen muziek ten gehore te brengen. De optredens worden op cassette opgenomen voor de deelnemende muzikanten. Het publiek kan genie ten van een optreden dat qua volume in ieder geval niet te overheersend gaat worden. Een leuk begin van de zaterdagavond. De optredens begin nen om 20.30 uur pn duren tot '22.30 uur. A.s. zaterdag is ^r een optreden van Rudy en Rudi. iNa het optrédenravolgt eenl voor een swingend vervolg van de avond! Naast deze 'Unplugged' optredens op zaterdag blijft de Bonte Koe twee keer per maand op zondag een live-band presenteren. Dus ook in het nieuwe seizoen elk weekend live muziek in de Bonte Koe! Nieuwste lachsukses in premiere Nine Months (negen maanden). De titel zegt het al. Het gaat over een bevalling. Maar dan wel een piet enorm veel komplikaties in de rela tiesfeer. Hugh Grant, de ster uit 'Four weddings and a funeral' brengt andermaal een hit van de eer ste orde. De film is gemaakt door de producenten van Mrs. Doubtfire, en dat weet u dat de lach niet ver te zoeken is. Nog nooit zult u zo gela chen hebben om een bevalling. Bovendien is er een enorme leuke rol te zien van Robin Williams als allochtone dokter. In Amerika breekt Nine Months rekord op rekord en dat zal ook in Europa zo zijn, want de mensen willen niets liever dan lachen. De twee films die vorige week in premiere gingen blijken bij het publiek in hoge mate aan te slaan. Apollo 13, de rekonstruktie van een bijna fatale maanvlucht is zo span- nend, dat het publiek op het puntje van de stoel gaat zitten. Tom Hanks geeft weer een prachtige prestatie weg. De pers is onverdeeld enthou siast, maar nog belangrijker is, dat het publiek het een schitterende film vindt. Braveheart is de tweede film die recht in de roos heeft geschoten bij het publiek. Door velen wordt dit de mooiste film van het jaar genoemd. Deze drie uur durende film boeit van begin tot eind. Geprolongeerd worden tevens Waterworld met Kevin Costner, Mortal Combat en voor de jeugd in déze vakantieweek Frank en Frey van Walt Disney. Tevens kan men deze week genieten van de bekroon de Nederlandse jeugdfilm De Tasjesdief. Zowel voor Frank en Frey als voor de Tasjesdief is de entreeprijs voor de jeugd slechts ƒ7,50. Paard bij botsing gedood Woensdagmorgen omstreeks 05.30 uur, tijdens zware mist, liep op de Maasheseweg ter hoogte van Asteria een drachtige merrie. De bestuurder van een bulkauto kon het dier niet meer ontwijken. Bij de bot sing werd de merrie zwaar gewond en de dierenarts kon voor de merrie en het veulen niets meer doen. Later meldde zich de aan de Rosmolenweg wonenede eigenaar die geen verklaring kon geven waarom de merrie aan de wandel was gegaan. Mogelijk is de merrie ergens van geschrokken. Deze kursus is gericht op het geven van inzicht in de rapportage- vormen van de accountant. Iedere ondernemer ontvangt jaarlijk, half jaarlijks of per kwartaal cijfermatige overzichten van zijn accountant. Door onvoldoende achtergrondken nis worden deze rapporten vaak nauwelijks bekeken of geanalyseerd en derhalve wordt de informatie niet gebruikt voor een optimale sturing van de onderneming. Middels deze kursus zult u inzicht krijgen in de meest voorkomende rapportagevor- men en in staat zijn om in kort tijds bestek de meest essentiële informa tie aan de rapporten te ontlenen welke van groot belang is voor het reilen en zeilen van uw onderne ming. Ondernemers die hun onder neming drijven in de vorm van een eenmanszaak, maatschap, vennoot schap onder firma of besloten ven nootschap kunnen aan deze kursus deelnemen. Ook voor startende of potentiële ondernemers is deze kur sus zeer waardevol. Deze kursus van vier lessen start op donderdagavond 9 november in Venray. Voor informatie kunt u bel len met de Volksuniversiteit Venray, tel. 0478-580185. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 9-15 oktober werd bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de volgende goederen: VERLOREN Armband met gouden plaatje en 3 geëmailleerde vlakjes, bankpasjes ABN/AMRO en Rabo; beautycase; gedichtenboek; PTT brievenbus; cheques; CD-tje; diverse portemon nees; giropas; halsketting met naamplaatje; Labrador; goudkleurig horloge met zwart bandje; map met dokumenten team excellent Rank Xerox; legitimatiebewijs Bibliotheek; lidmaatschapskaart PSV; OV-jaarkaart; ziekenhuispas; vier sleutels; telefoonkaart; toiletar tikelen. GEVONDEN Aanhangwagen, afm. 2.50x1.20 m.; fietsen: Gazelle, Primeur, Union herenfiets; fietstas met inh. plastic fles; portemonnee met daarin 300 gulden en wat kleingeld; grijze lap jeskat; zwart-witte kat; rood-zwart gevlekte kat; rood-bruine kat; OV- jarkaart; rugzak; sleutelbos in groen etui; sportkleding. e"'"" Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op net politieburo aan de Leunseweg. Op zaterdag 28 oktober houdt de Speel-o-theek haar jaarlijkse speel- goedmarkt in wijkgebouw 't Schopke, Veltumse Kleffen te Venray van 13.00-14.30 uur. Verkocht wordt alleen tweedehands speelgoed. U kunt het speelgoed inleveren bij de Speel-o-theek (ingang bibliotheek) aan de Merseloseweg op donderdag 19 oktober tussen 14.00-18.00 uur en op vrijdag 27 oktober van 18.00- 20.00 uur. Van de opbrengst is 2/3 voor u en 1/3 voor de speel-o-theek. De opbrengst en het niet verkocht speelgoed kunt u ophalen op zater dag 28 oktober tussen 15.30 en 16.00 uur in wijkgebouw 't Schopke. Als u speelgoed te koop aanbied maak dan zelf een lijst met de naam en de prijs die u ervoor wilt ontvan gen. Als u het niet weet zet dan een vraagteken achter de naam van het speelgoed. De speel-o-theek houdt het recht om speelgoed dat vuil of kapot is* te weigeren, ook nemen we geen knuf felbeesten aan voor de verkoop. De speelgoedmarkt is open voor ieder een. Als u nog vragen heeft bel dan naar de speel-o-theek tijdens de uit leenuren op woensdag van 14.00- 16.00 uur en op vrijdag van 16.00- 20.00 uur, tel. 586015. U kunt ook bellen naar Annemie, tel. 510138 of naar Paula, tel. 510402. Botsing met gestolen auto Donderdagavond omstreeks 19.25 uur werd op de Mambostraat de personenauto van een 27-jarige inwoonster van Ysselsteyn aangere den door een Volvo-personenauto, die vervolgens zwaar beschadigd er vandoor ging. De auto werd aan de Rondweg Brukske ter hoogte van de Mozartstraat achtergelaten. De bestuurder, volgens getuigen een man van ongeveer 1.80 meter groot, naar schatting tussen de 25 en 30 jaar oud, had een klein snorretje en was gekleed in een lichtgekleurd jack. Toen de man wegrende, sprak hij de getuigen nog in een vreemde taal aan. De auto bleek die avond op de parkeerplaats bij Beukenrode, ten nadele van een inwoner van Nieuwegein gestolen te zijn. De eigenaar had de diefstal nog niet bemerkt en werd door de politie daarvan in kennis gesteld. De poli tie vraagt eventuele getuigen die zich nog niet hebben gemeld kon- takt op te nemen. i Zondag 22 oktober zullen de docenten van de Muziekschool Venray een concert verzorgen, dat zal plaatsvinden in de foyer van de schouwburg De Beejekurf. Aanvang 15.00 uur. Door het zeer gevarieerde pro gramma is er voor elk wat wils; zo zal onder andere het volgende te horen worden gébracht: Argentijnse muziek voor fluit en gitaar; Schubert voor vierhandig-piano; Franse hedendaagse muziek en Duitse Jazz op saxofoon. Natuurlijk zal de 'Lichte-Muziek-Afdeling' zich ook laten zien en horen. De toe gang is vrij en iedereen is van harte welkom. Vanaf 25 oktober exposeert Jenny Maassen uit Ridderkerk met een twintigtal Ikonen in het Stiltecentrum van het Vincent van Gogh Instituut (VvGI). Ikonen, schilderijen van Christus en heili gen, kunnen de banden en gevoelens van mensen met de geestelijke wereld versterken. Het Stiltecentrum is een plek voor bezinning, meditatie en inspiratie. Het is dan ook een zeer geschikte ruimte voor deze expositie. De iko nen dragen bij aan de functie van het Stiltecentrum. Jenny Maassen (1947) volgde een schilder- en tekenkursus bij de Leidse Onderwijs Instelling. Haar interesse in ikonen greep zij aan om haar techniek en inzicht te verbete ren. Het contact met de Finse pater Robert de Caluwé gaf haar kennis over de oude kunst van het schilde ren van ikonen. Eeuwen geleden ontwikkelden monniken de techniek voor het schilderen van ikonen. Zij maakten een stuk hout met lijmwater en krijt nagelwit. Hierop schilderden zij met pigmentverf gebonden met eigeel, water en een paar druppels azijn een afbeelding van een ikoon. Als afdeklaag gebruikten zij olie of ver nis. Jenny Maassen schildert ikonen nog steeds op deze traditionele wijze. Jenny Maassen heeft regelmatig tentoonstellingen in het land. Zo exposeerde zij in 1991 in Landhuis 'de Olifant' in Rotterdam en in 1994 in het Museumklooster in Ter Apel, Goningen. Bij de opening van de expositie in het Stiltecentrum op woensdag 25 oktober om 16.00 uur is Jenny Maassen aanwezig. Zij geeft een demonstratie en vertelt iets over het te gebruiken materiaal voor het vervaardigen van ikonen. De expositie is te bezichtingen van woensdag 25 oktober tot woens dag 6 december in het Stiltecentrum, Kerkdijklaan, eerste verdieping 'Den Kerkdijk' (ingang achterzijde). De openingstijden zijn: maandag tot en met vrijdag van 11.30-13.30 uur. De tentoonstelling is vrij toegankelijk. Ook bent u van harte welkom bij de opening. 'Moeder Gods van de Barmhartigheid', ikoon geschilderd door Jenny Maassen. Zaterdagavond, één minuut voor- middernacht, zal het grootste film spektakel aller tijden losbarsten met maar liefst ruim acht uur horror films. Het gaat hier om de All Night Horror Show, het grootste nacht spektakel van Nederland. Uit een keuze van twaalf films zijn de beste vier gekozen, die achter elkaar ver toond gaan worden. Voor de ware filmliefhebber is dit een uitdaging om naar toe te gaan. De vier films zijn: Wes Craven's New Nightmare (on Elm street), Brainscan, ©eath-Mécbifte^ft-TreF* vervolg op Candyman (Farewell to the Flesh). Dit grootse programma zal heel wat losmaken tijdens de laatste uur tjes van de nacht. Tijdens de pauzes zijn koffie en broodjes verkrijgbaar. De entree is ƒ35,00 per persoon voor de gehele nacht. Losse kaartjes voor één voorstelling worden niet verkocht. Dit unieke, maar zeker ook ludie ke gebeuren bleek reeds in geheel Nederland een groot sukses! Limburgse zanger succesvol met liedjes in dialect De Limburgse zanger/song schrijver Gé Reinders geeft don derdag 26 oktober een concert in het theehuis van het Odapark. Reinders brengt onder meer num mers van z'n veel geroemde laat ste CD 'Truuk nao aafDe derde CD van Gé Reinders, met liedjes in het Limburgs dialect, werd dit jaar genomineerd voor een Edison. Op de CD en in het gelijknamige theaterprogramma bezingt de in Roermond woonachtige Reinders hoe een veertiger evolueert van een snel levende rocker tot een man die in rustiger vaarwater komt en zich kan verbazen over de schoonheid van een slapend zoontje. In 'Truuk nao aaf keert Reinders de Engelse taal helemaal en de rock 'n roll een beetje de rug toe en keert terug naar het Limburgs dialect, omdat hij in z'n moedertaal z'n emoties beter onder woorden kan brengen. 'ONGEWONE SCHOONHEID' Eerder maakte Gé al Limburgse liedjes voor Omroep Limburg. Daarna maakte hij twee Engelstalige CD's, getiteld 'Homecoming' en 'Blood', die beide positief ontvangen werden door de critici. Op die CD's maakte Gé Reinders Amerikaans klinkende muziek. 'Blood' bevatte onder meer het duet 'Stolen love' met countrys- ter Rita Coolidge, maar ook één dia lectnummer. In het theater zong hij een paar seizoenen geleden al dia lectversies van nummers van die beide CD's en met 'Truuk nao aaf is hij helemaal bij het Limburgs geble ven. Ook de reacties van de pers op deze CD waren lovend: 'Ontegenzeggelijk de mooiste Nederlandstalige CD van deze Diefstal bromfiets ondanks drie sloten Een 17-jarige Venraynaar dacht zijn Puch-bromfiets goed te hebben afgesloten in de Bleek, met maar liefst drie sloten. Toen hij terug- keerd bleek zijn bromfiets verdwe nen te zijn. Schade voor de jonge man: ƒ1500,00. zomer' meende Trouw. NRC Handelsblad noemde 'Truuk nao aaf van een 'ongewone muzikale schoonheid' en volgens De Telegraaf heeft de Limburger met 'Amsterdam' 'het mooiste liedje aller tijden over deze stad' geschreven. Het concert van Gé Reinders begint om 20.30 uur. Het theehuis gaat al om 20.00 uur open en de entreeprijs bedraagt 15,-. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Hel, R.E. Gabeler, Th. Lankveld, H. Schraven, J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: zaterdag 21 oktober: R. GABE LER Allegrostraat 43, tel. 582824 zondag 22 oktober: M. van TIEL Stationsweg 15a, tel. 581465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren, J. de Vocht en M. v.d. Acker: zaterdag 21 oktober: G. van LOON Patersstraat 60, tel. 588800 zondag 22 oktober: A. COENEN Patersstraat 60, tel. 588800 Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Kcijzer en dkt. Van Dongen: R. KEIJZÊR Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 0478-541777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 584877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na .telulKgjgche afspraak neemt waar: J. van PELT, tel. 586605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 ,;teh 81336 of 86457 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden, W.H."3é4Vbdfft, R.Gt^é»edëgebuure, V. Geurts, R. Eelderink en G. Gelling V. GEURTS en H. v. WINDEN Dl EREN ARTSENPltAKTU K OOSTRUM W. LOON EN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren H. EERTEN Volen 2A, Heide tel. 0478-513727 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKD1ENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten .en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno-. men door: T. TIGGELOVEN Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel.513727 Gé Reinders. (Foto: Johan Jacobs)

Peel en Maas | 1995 | | pagina 3