Pierre Pijpers Dubbelexpositie in galerie De Lochting Basementband speelt met "jazz-giganten" in 't Podium Watjang is Back! ru Lezing bij IVN BRUN Nieuw initiatief Bonte Koe Veel muziek tijdens kermis in Wanssumse soos Nieuwe gespreksgroepen maatschappelijk werk Philip Kroonenberg in 't Podium Handwerk en hobby tentoonstelling WEEK VAN HET BROOD GEZONDHEIDSWEEK Met de klok 'n uur terug kan de winter beginnen. En uw vitaminepeil dan? Percussie concert in Overloon Hocus de Tovenaar Geslaagd Demonstratie in museum Freulekeshuus Scapino in Venray ftlL tN MAAb Donderdag 29 juni 1995 - Pagina 3 De Harmoniefeesten in Leunen draaien op volle toeren. Vrijdagavond was het feest in de tent met Rowwen Hèze. De band had zelf een jubileum te vieren. Hoogtepunt van deze avond was de komst van Jack Spijkerman die het nieu we boek over de Americaanse band, op zijn geheel eigen wijze, ten doop hield. Van l.t.m. 31 oktober exposeren Henk van Hemert en Rado Konecnik in galerie De Lochting aan de Laagheidseweg te Venray. Beide kunstenaars doen dat onder het thema "Kruispunt van ver kenningen". De ontmoeting tusssen Henk van Hemert (uit Meerlo) en Rado Konecnik omschrijven de kunste naars zelf als een culturele uitwisse ling van beeldelementen waaruit een nieuwe werkelijkheid onstond met veel avontuur. Die werkelijkheid bevat een mengeling van mytholo gie en interesse in universele rela ties. Onvermoede raakvlakken inspireren en stimuleren tot het creëren van nieuwe werken. Het kruispunt van verkenningen is slechts een momentopname: hun tocht is niet te stoppen en hun route laat zich niet uitstippelen. Henk van Hemerts schilderijen beelden een harmonieus samenspel uit van bewuste en onbewuste beeldelementen. Emotie staat cen traal in zijn onophoudelijke verken ning van steeds weer nieuwe en eer der ontdekte bronnen. Het verdiepen in de menselijke relatie komt tot uit drukking in zijn schilderijen. De objecten van Rado Konecnik vormen een fantasiewereld met veel organische, dierlijke en menselijke beeldelementen, die een erotische uitwerking hebben. Erotiek in abs tracte zin, een wereld van de waar heid en van het leven zelf. De expositie in De Lochting wordt op zondag 1 oktober om 15.00 uur geopend. Burgemeester J. Hahn van Meerlo-Wanssum zal een toelichting geven op de schilderijen en objecten. De opening zal worden opgeluisterd met muziek van de Sloveense gitarist Sacha Malenovic. Galerie De Lochting is op zater dag en zondag van 13.00 tot 17.30 uur geopend en na telefonische afspraak. Op zondag 30 september is er in café 't Podium een zeer bijzonder optreden. De Venrayse Basement Band zal dan samen optreden met twee Nederlandse "jazz-gigan- ten", nl. Ben van den Dungen (trompet) en Jarmo Hoogendijk (saxofoon). Het concert begint om 21.00 uur. Het concert staat in het teken van het 12,5 jarig bestaan van de Basementband. In die periode heeft deze Venrayse big-band al diverse shows gegeven in de schouwburg, haar medewerking verleend aan de Night of the Proms en, eerder dit jaar, haar eerste cd gepresenteerd. Vanwege het jubileum kost het bij zondere concert in 't Podium, 0,0 niks! Ben van Dungen en Jarmo Hoogendijk hebben diverse jaren samen in verschillende groepen gespeeld waaronder het "Ben van den Dungen/Jarmo Hoogendijk Quintet" en "Nueva Manteca". Ben van den Dungen heeft ook een bekende naam als arrangeur/compo nist en speelde onder andere met Amerikaanse grootheden zoals Mal Waldron, Art Taylor, Woody Shaw en Jimmy Knepper. Jarmo Hoogendijk starte al op jonge leeftijd met trompet spelen en slaagde cum laude aan het conserva torium van Den Haag. Voor hem was de trompettist Woody Shaw het grote voorbeeld en beiden hebben ook een tijd samen gespeeld. Jarmo Hoogendijk is sinds 1991 ook aktief als trompet-leraar bij de jazz-afde- ling van het Rotterdamse conserva torium en leidt hij mede de trompet faculteit van het Haagse conservatorium. Maandag 9 oktober houdt de IVN afdeling Geysteren/Venray een diaiezing over Staatsbosbeheer en de boswachte- rij St. Anthonis. Boswachter Frank van Kalleveen vertelt iets over het 830 ha grote natuurge bied bij St. Anthonis en over het beleid van Staatsbosbeheer. De lezing wordt gehouden in zaal 't Trefpunt in Geysteren, aanvang 20.00 uur. Zondag 29 oktober houdt het IVN een paddestoelenwandeling. Die start om 10.00 uur vanaf restaurant de Heksenboom aan de Bosweg 36 in St. Anthonis. Vertrek vanaf de parkeerplaats tegenover Van Gerven, om 09.15 uur. Kontrole vuurwapenvergunningen De politie van de basiseenheid Venray heeft een kontrole gehouden bij de vergunninghouders ingevolge de vuurwapenwet omtrent het opbergen van vuurwapens. Bij drie vergunninghouders werden tekort komingen gekonstateerd en die krij gen binnenkort een schrijven om hun wapens beter op te bergen daar anders de vergunning zal worden ingetrokken. Diefstal Volkswagen In de nacht van woensdag op don derdag is de aan de Wilhelminastraat geparkeerde per sonenauto Volkswage Coado met een waarde van f26.000,-. gestolen. De benadeelde is een 27-jarige inwoner. ƒ22,50 per persoon, zondags vanaf 11.00 uur Voor een klein bedrag kunt u in ons café genieten van een heerlijke zondagse brunch. U zit in een gezellige ruimte met veel privacy. U eet en drinkt zoveel u wilt Vbor ƒ22,50 bieden wij u diverse soorten brood, soep, iets warms, fruit en een toetje. In de prijs is het gebruik van koffie, thee, jus d'orange, melk en chocomel inbegrepen. Mogen wij u vriendelijk uitnodigen om eens een keer deel te nemen aan de brunch. Reserveren vooraf is wel gewenst, echter niet noodzakelijk. Voorlopig is het maximaal aantal deelnemers 35, dus niet gereserveerd kan leiden tot teleurstelling. Gaarne tot ziens Café "De Volle Maan" Café DE VOLLE MAAN Merseloseweg 96, 5801 CE Venray, Telefoon 0478-510036 Café de Bonte Koe start met een initiatief dat (jonge) muzikanten de gelegenheid biedt zich kort muzikaal te presenteren. Onder het motto 'Jonge mensen laten van zich horen' krijgt nieuw talent de mogelijkheid elke zater dag in de vroege avonduren het podium te beklimmen om een klein half uur muziek te maken. Diversiteit is het uitgangspunt; zowel klassiek als pop en alles wat daar tussen zit, kan aan bod komen. De bedoeling is dat er elke zaterdag twee muzieksoorten te zien en te horen zijn. Het zaterdagavond-muziekpro gramma komt in de plaats van de zondagse live optredens. Een band is relatief duur en het bleek dat het publiek er vaak niet op zat te wach ten. Daarom is het café in juni met deze programmering gestopt en heeft zich vervolgens bezonnen op een invulling. Met live muziek op de vroege zaterdagvond vult De Bonte Koe de rustige uren voor het op gang komen van de uitgaansstroom. Het podium van het café staat tussen 20.30 uur en 22.30 uur ter beschikking van de jonge muzikanten fm groepen voor een grotendeels akoestisch optre den. Kwalitatief hoeft het volgens cafébaas Wilbert^Jeuken enwpro**1 grammeur Jan Fleurkens niet per definitie an alle normen te voldoen. Presentatie van een zo breed moge lijke waaier van muziek staat voor op. De deelnemers ontvangen in ruil voor hun bijdrage een geluidsregis tratie van het optreden. Geïnteresseerde musici kunnen con tact opnemen met Wilbert Jeuken of Jan Fleurkens, beiden bereikbaar via 04780-10137. Vier dagen vol live muziek ser veert jongerencentrum Midgard tijdens Wanssumse kermis. De topattractie is de Nederlandstalige rockband Van Speyk. Vrijdag 27 oktober speelt de Amerikaanse singer/songwri ter Heather Dodson met haar band in de Wanssumse soos. De surfpunkers van Phill's day off uit Venlo bijten zaterdag het spits af. De surfgolf van begin jaren zestig spoelt meer dan dertig jaar later, overgoten met een punksaus, aan op het Nederlandse muziekstrand. Zondag 1 oktober speelt Van Speyk, de band die op dit moment rock met de Nederlandse taal com bineert. 'Messcherpe rock met bra men' zo luidt de slogan van de Utrechtse band, die van het woord 'ouderwets' niet wil weten. Maandag is het funk, metal en rap wat de klok slaat bij Noisy Stuff uit Meerlo. Dinsdag zijn de Mighty Jackals, ook al uit Utrecht, te gast. Feestmuziek waarin alle stromingen uit de popmuziek zijn terug te vin den. Tijdens de kermisdagen is Midgard elke dag vanaf 20.00 uur geopend, zondag vanaf 15.00 uur. MIX Een kruising tussen Melissa Etheridge en Betty Serveert, zo noemt het Nederlandse management de Amerikaanse singer/songwriter Heather Dodson. De uit Florida afkomstige zangeres leeft sinds enkele jaren in Europa, waar ze ook haar eerste CD heeft opgenomen. Haar muziek is een mix van country, traditionele folk en jaren zeventig rock, zowel up tempo nummers als ballads. Heather Dodson speelt op 27 oktober in de Wanssumse soos. Ze wordt begeleid door een Engels/Nederlandse band. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Het regionaal instituut voor maatschappelijk werk start in oktober met gespreksgroepen voor gescheiden vrouwen en voor mensen die in een rouwproces zit ten. De gespreksgroep voor geschei den vrouwen behandelt de verwer king van allerlei gevoelens na afloop van de juridische procedure. Gevoelens van verdriet en opluch ting, berusting, boosheid en onze kerheid komen in tien wekelijkse bijeenkomsten aan de orde. Een gespreksgroep bestaat uit circa acht personen en wordt geleid door twee maatschappelijk werkers. Vooraf vindt een kennismakingsgesprek plaats. De gespreksgroep wordt op dinsdagochtend gehouden van 09.30 tot 11.30 uur in de grote zaal van De Clockert. De kosten bedragen 10,- In de gepreksgroep rouwverwer king komt de emotionele verwer king van het verlies van een dierbare aan de orde. Praten met lotgenoten en luisteren naar eikaars ervaring kan dan heel bevrijdend zijn. In de praatgroep wordt tevens gewerkt aan het zelfvertrouwen. Ook deze gespreksgroep is bedoeld voor circa acht mensen en duurt eveneens twee uur. De groep rouwverwerking telt twaalf bijeenkomsten, steeds op de vrijdagochtend in de periode van 6 oktober t/m 22 december. Kosten en plaats zijn hetzelfde als bij de gespreksgroep voor gescheiden vrouwen. Voor aanmelding of meer informatie kunt u terecht bij het Algemeen Maatschappelijk Werk (R1M), Bergweg 4, Venray, telefoon 04780-83100. Contactpersonen voor de groep rouwverwerking zijn mevr. M. Swinkels en mevr. A. Arntz. Voor de groep gescheiden vrouwen kunt u contact opnemen met mevr. B. van Beekum of mevr. P. Gerrits. Na een te lange afwezigheid, waarvan de oorzaak een brand was, is o.j.c. Watjang weer helemaal terug van weggeweest. Ter gelegen heid van het bijna voltooide herstel en het feit dat de soos weer toegan kelijk is door een deur (en niet alleen door een raam), zal zaterdag 30 september de formatie Zoë's Zip een daverend optreden verzorgen. Deze viermans-formatie staat garant voor eeh'swingend spektakel, én weten o.a. met een aantal eigen nummers en covers van the Breeders en Magnapop, het publiek laaiend van enthousiasme uit hun dak te laten gaan. Iedereen die zater dag zin heeft om dit gebeuren bij te wonen is van harte welkom vanaf 20.00 uur in o.j.c. Watjang in Oirlo. Nb.: Dit optreden mag gezien worden als een voorproefje van 14 15 oktober, wanneer het festival ZOMAARPOP weer los zal barsten, dit jaar voor de tiende maal en met bands zoals o.a. de Heideroosjes, Brotherhood Foundation en Let's Quit. Meer hierover de komende weken. Zondag 1 oktober is zanger, gita rist en liedjesschrijver Philip Kroonenberg te gast in 't Podium. De Band bestaat naast Kroonenberg, uit twee levende legendes uit de Nederlandse muziekgeschiedenis. Het zijn -still alive and kicking- Jan Hendriks op Bas en Louis de Bij op drums. De optredens kenmerken zich telkens weer door een warme energieke sfeer. Je hoort swamp - calypso en bluesinvloeden, maar bovenal een heel persoonlijke stijl waarin verschillende Amerikaanse muzieksoorten worden samenge smeed tot een uniek geluid. Het is duidelijk dat hier iemand staat die niet alleen zijn wortels kent, maar er ook nog vanaf stamt. Binnenkort brengt hij ook een CD uit op het Munich-label. Opgenomen met deze band en aangevuld met muzikanten zoals Rens van der Zalm en B.J. Baartmans. Veertien prachtige num mers in één keer opgenomen. Zondag 1 okt.: aanvang 20.30 uur, entree ƒ5,-. Ook dit jaar organiseert 'Missienaaikring Oirlo' weer een handwerk- en hobbytentoonstel ling, die gehouden wordt in feest- zal 'De Ruif', Hoofdstraat 43 te Oirlo. Wij zullen het zeer op prijs stellen u tijdens deze tentoonstel ling te mogen begroeten, uiter aard zijn ook uw vrienden en bekenden van harte welkom. De entree is gratis. Openingstijden: zaterdag 30 sep tember: 14.00 tot 21.00 uur; zondag 1 oktober: 10.30 tot 15.30 uur. Ook kunt u tijdens de tentoonstelling ten allen tijde terecht voor een kop kof fie met gebak of andere versnape ring. rii i rozemarijn&thum1 gezondheidswinkels Grote Markt 20 tel 0478 515504 Op zaterdag 30 september organi seert Fanfare Vriendenkring in het kader van Proms Fanfaresque een groots opgezet percussion concert. Aan dit concert werkten mee: de drumband St. Nicacius uit Heeze o.l.v. Jo Wijnen; de drumband De Vooruitgang uit Stiphout o.l.v. Maarten Meulendijks en de drum band Vriendenkring uit Overloon o.l.v. Wil v. Horck. Het geheel belooft een schitteren de muziekavond te worden, temeer omdat veel muziek die gebracht gaat worden, behoort tot het sumum van de hedendaagse slagwerkmu- ziek. Aansluiten organiseert Freunde Echo zijn jaarlijks terugkomend Oktoberfeest. Dit veelzijdige orkest zal muziek presenteren uit alle windstreken. Deze muziekavond wordt gehouden in het Gemeenschapshuis te Overloon, aanvang 20.00 uur, toegang gratis. Het Limburgs Jeugdtoneel komt op zondag 1 oktober 1995 om 14.30 uur in de Venrayse schouwburg met een grote kinder- en familievoorstel ling van het prachtige sprookjesver- haah ilJWocus de Tovenaar'. Dit is een geheel nieuw program-, ma, waarvan jullie, van het begin tok het einde volop zullen genieten van de spannende toverkusnten van Hocus de Tovenaar en de oerkomi- sche grappen van zijn toverleerling Fanto. 'n Programma dat jullie niet zullen vergeten. Entree: ƒ6,-; kaartverkoop: maan dag-vrijdag van 10.00-16.00 uur en op de dag des uitvoering vanaf 13.30 uur. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van werd bij de politie aangifte gedaan van vermis sing van de volgende goederen: VERLOREN Een bijbel, bankpasjes: ABN- AMRO; 2 maal Rabobank; beugel met blauw bandje; herenportemon nee emt ƒ100.-; herenportemonnee met een bedrag van ƒ50,-; dame sportemonnee met daarin 285,-; giropas; kortharige hond met witte borst, witte pootjes, heeft een leren halsband; horloge; kater, klein wit vlekje op de buik; wit vlooienbandje naam in kokertje; koffer merk Curver, inhoud: 2 microfoons en verloopstekkers t.w.v. ƒ6300,-; OV- jaarkaart; rekenmachine; telefoon kaart t.w.v. ƒ10,-. GEVONDEN Schakelarmband; bankpas; bui tenlands boek; Fietsen: dames (zon der merk), dames (Batavus), heren (Birmingham!, dames (Executive!; heren (Rivel); dames (Union), mountainbike (Wheeler); halsket ting met sterreoeeld; Malthesertje (klein wit hondje); dameshorloge; kat zwart/wit; jonge kat; 3 maal por temonnee zonder inhoud. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. Voor het doctoraal examen Biologie-Biochemie is aan de Universiteit van Nijmegen geslaagd Judith Jeuken uit Venray. Oorlogstuig gevonden In een bosperceel aan de Blakterweg onder Oirlo werd een veertig cm lange brisantgranaat van Duitse makelijk aangetroffen.Die werd in afwachting van de ruiming door de EOC veilig gesteld. Inbraak in woning Door forcereing van een raam was toegang verkregen tot de woning van een 63-jarige inwoner aan de Merseloseweg. Alle laden en kasten waren doorzocht maar ken nelijk heeft de dader niet gevonden wat bij zocht. 3,95 2,95 4,95 10 Melkbollen 10 gesorteerde harde broodjes 5 roombotercroissants Tarwe vloerbrood met ta/wevlokken 800 gram 2,25 Sesam wit vloerbrood soo gram 2,25 Rozijnenbrood 400 gram 2,75 Kersenvlaai 10 pers. 9,95 bereid met roomboter en gevuld met echte vruchten Blenenstich 11,50 gevuld met kersen en slagroom meesterteken van vakmanschap brood- en banketbakkerij Grote Markt 19, tel. 581284 De Stichting Museum 't Freulekeshuus" en de Brabantse Boekbinders-gilde uit Grimbergen hebben gezamenlijk de tentoonstel ling 'Focus op boeken' ingericht en hebben gemeend via een viertal demonstraties ook een aantal tech nieken van boekbinden dichter bij de bezoekers te brengen. De eindprodukten van deze tech nieken, zijnde de tentoongestlede nieuwe en gerestaureerde boeken, zijn en blijven natuurlijk eveneens een bezoek aan het museum waard. Op zaterdag 30 september aan staande is de vierde en tevens laatste demonstratie die dag gepland in het museum 't Freulekeshuus aan de Eindstraat 8 te Venray. De navolgen de demonstraties vinden plaats: Het maken van papier, een aktiviteit, die buiten is gepland en dus enigszins weersafhankelijk is. De wijze, waarop 'Goud op Snee' op boeken aangebracht wordt. Huidige en oude boekbind- technieken. Technische analyses van de wijze waarop boeken hersteld kun nen worden. Hersteltechnieken. Het graveren van omsla gen. (Tegen vergoeding van tien gulden kunt u op boeken initialen laten graveren.) Op deze gaterdag is het museum geopend van 10.00 tot 16.00 uur en is toegankelijk tegen de geldende toegangsprijzen. Jubilerend Scapino Rotterdam presenteert het dans/muziek theaterstuk Romeo Julia op 29 september 1995 in cultureel cen trum De Beejekurf in Venray. Ter gelegenheid van het jubilieu- mjaar 1995, waarin Scapino 50 jaar bestaat, creëerde direkteur en chore ograaf Ed Wubbe de spektakulaire en suksesvolle dans/muziektheater- produktie Romeo Julia. Shakespeares onsterfelijke en nood lottige vertelling van twee geliefden die van elkaar gescheiden worden gehouden, is één van de hoogtepun ten in de westerse kuituurgeschiede nis. Eeuwenlang verschenen talloze varianten op het verhaal met Shakespeare's briljante plot als lei draad. In deze geheel nieuwe versie heeft Wubbe met zijn eigen energie ke bewegingsidioom, zowel het uni versele als het eigentijdse karakter vanhet klassieke thema benadrukt door een hedendaagse vormgeving en de inbreng van verschillende kui turen. Hij heeft het verhaal terugge bracht tot twaalf scènes die de essentie van de tragedie weergeven. Behalve de 28 dansers van het gezelschap participeert een multi- kultureel ensemble van zes musici live in de voorstelling. De Turkse, Surinaamse, Argentijnse, Nederlandse, Afrikaanse en Indiaase musici hebben nieuwe fascinerende komposities ontwikkeld, geïnspi reerd op muziek uit de verschillende kuituren. Het gezelschap maakt van eind september tot half januari 1996 een juoileumtoemee door het hele land. Hoewel Scapino zich niet meer zoals voor heen specifiek richt op de jeugd, heeft het gezelschap gemeend, met respekt voor de oor- spronkelije doelstelling van de oprichters, in dit jubileumjaar een deel van de aandacht aan eena ndere bijzondere instelling te geven en wel aan UNICEF, het kinderfonds van de Verenigde Naties. Het projekt dat het gezelschap wil steunen is 'Kinderen en oorlog'. De opbrengst van de premierevoorstelling op 16 juni jl. is in zijn geheel naar UNI CEF gegaan. De tournee die Scapino van eind september trot en met half januari 1996 door het land maakt, zal voor een deel ten bate van UNICEF zijn, mede dankzij de mederwerking van diverse theaters. In Cultureel Centrum de Beejekurf in Venray op vrijdag 29 september 1995, aanvang 20.00 uur; voor inlichtingen: tel. 04780- 822468. Voor meer informatie: Scapino Rotterdam afd. Publiciteit, Boomgaardsstraat 69, 3012 XA Rotterdam, tel. 010-4142414, fax: 010-4132250 ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel, R.E. Gabeler, Th. Lankveld, H. Schraven, J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: 30 september: H. SCHRAVEN Stationsweg 15a, tel. 81465 1 oktober: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren, J. de Vocht en M. v.d. Acker: A. COENEN Patersstraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: R. KEUZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04780-41777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN, tel. 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTUK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 81336 of 86457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H. de vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink en G. Gelling E. RUYMBEEK en W. de VOCHT DIERENARTSENPRAKTUK OOSTRUM W. LOON EN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 zaterdag ën ?9Pdag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren H. EERTEN Volen 2A, Heide tel. 04780-13727 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: H. v. EERTEN Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 82411 Doorrijdingen De politie vraagt dringend of getuigen zich met haar in verbin ding willen stellen. Zaterdag werd en op de Overloonseweg en op de parkeerplaats van de Gouden Leeuw enkele personenauto's aan gereden door andere motorvoertui gen. De auto's liepen behoorlijke schade op maar de benadeelden konden geen visitekaartje van de veroorzakers vinden. Zaterdagmiddag werd tussen 15.00 en 16.00 uur op de parkeer plaats bij de Kiosk in het Brukske de personenauto van een 27-jarige inwoonster van Leunen aangereden. Ook die bestuurder is, zonder iden titeit achter te laten, er vandoorge- gaan. Een buurtbewoner heeft nadat nij een klap had gehoord, gezien dat een bruin/goud gekleurde Jeep, die schade heeft veroorzaakt (deuken in het plaatwerk en een kapotte kop lamp) maar die getuige neeft jam mer genoeg niet het kenteken op kunnen nemen. Mogelijk zijn er nog andere getuigen die meer hebben tezien of mogelijk de identiteit van ie doorgereden bestuurder of bestuurster kennen. Vleesafval gedumpt Bij de politie kwam een melding binnen dat in de wegberm van de Weg in de Berg drie vuilniszakken lagen die een behoorlijke stank ver spreiden. De politie vond die zak ken en stelden vast dat de inhoud bestond uit vleesafval en bonen. De politie vond ook een lot met daarop een firmanaam vermeld. Die goede man wist van niets. Het onderzoek wordt door de politie voortgezet.

Peel en Maas | 1995 | | pagina 3