berden Rozemarijn en Thijm in Venray Diamant expositie bij Juwelier Camps Seizoens- opening PvdA Water performance door Frans Swartelé Optredens in De Volle Maan Spannende wedstrijd Re£ Stars tegen Amsterdam Ontwerp eer horloge! PEEL EN MAAS Donderdag 14 september 1995 - Pagina Grote Kerk Deken: J. Coenen, Bindstraat 6, tel. 81275; kapelaan H. de Wit ofm, Whistlerstraat 1, tel. 82385; kape laan R. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215 of 80202; kapelaan H. Bouman, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Priester in ernstig noodgeval: via balie zieken huis, tel. 22222. Opgeven misinten- ties: Bindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: HH. Cornelius, Paus en Cyprianus, bisschop, marela- ren9.00 H. Mis Herman van Loo en overl. fam. 11.00 Feestelijke H. Mis en huw. van Jacqueline Linders en Patrick Verrijth. 19.00 H. Mis ouders Voermans-Peeters, zonen Jozef en Anton; jrd. Piet Arts; overl. fam. Hcndriks-Willemse; Gerrit Peeters (koll); Teng Thuyls (verjaar dag); ouders Arts-Dommeck en zoon Jan; Hans van Noorden (koll); Joos Buyssen; jrd. Henny Hanen; jrd. Leo Koopmans; Bert van Vegchel. Zondag: 24e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse Hoogmis opge luisterd door St. Leonarduskoor uit Donk (Beek en Donk); Martha Gerrats-Stienen en zoon Hay; jrd. ouders A. Huijsmans-Turkenburg; José Krcmer-Vullinghs; overl. ouders Janssen-Muis. 11.00 H. Mis jrd. Jacques Gossens, echtgen. Anna Takkenbergen en zoon Johan; overl. fam. Leenders en overl. fam. Janssen; An Swaghoven-van Es (koll); jrd. Jacob de Bruin; overl. ouders W. van Dijck-Duijkers; Jacob Gossens en Anna Gossens. Maandag: 9.00 H. Mis voor Gerarda Broers; Gerardus Cleophas; overl ouders Kersten-Daniels en overl. kinderen; overl. ouders Van Soesl-Swinkels; Theo van Soest en tante Marie; bijz. int. Dinsdag: 9.00 H. Mis voor Gerardus J. Peeters en Johanna M. Claassens (fam. Peetcrs-Bardoel). Woensdag: HH. Andreas Kim Taegon, priester en Paulus Chong Hasang en gezellen, martelaren. 9.00 H. Mis voor overl. ouders Janssen-Huijbers. Donderdag: H. Matteüs, apostel en evangelist.9.00 H. Mis voor Walter Klaassen. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor Paul Kuijpers en echtgen. Catharina Dienneurten: za 19.00: Gijs, Bart T., Stefan, Joost, Bert, Ben zo 9.30: G. Hoppenbrouwers, P. Vosbeek; 11.00: Hoa, Daisy, Bianca, Richelle, Nadine, Elena. Lektoren: za f9.00: G. de Groot; zo 11.00: J. Truijen. Vincent yan Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: Jos Korff; lektrice: Tr. Blom van Brakel. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: Jos Korff; lektor: H. de Jong. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. Maandag: 16.45 Yoga en meditatie in het stiltecentrum. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. 16.45 Yoga en meditatie in het stiltecentrum. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215 of Leunseweg 5, tel. 80202. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 80202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: 18.00 M.m.v. Venrays Gregoriaans Koor; jrg. Harrie Bouten; overl. fam. Koenen- Kleuskens; Martinus v.d. Burgt (koll. 6wkdV Zondag: 8.30 Jacqueline Rijnja- Manders /koll). 10.30 M.m.v. Zonnelied; Martinus Lenssen, echt gen. en overl. kinderen; Coleta Gal; Herman Folbers en Elisabeth Vogel; Sjeng Wilms (koll). Maandag: 19.00 Voor de parochie. Dinsdag: 19.00 Fam. Peters-Arts; Bert Vlemmings; jrg. Grad Swinkels. Woensdag: 19.00 Jrg. Door Hendriks-Arts. Donderdag: 19.00 Voor wereldvre de. Vrijdag: 19.00 Voor religieuze roe pingen. Vredeskerk Opgeven misintenties: Leunseweg 5, ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur, tel. 80202. Zaterdag: 19.15 Vooravondmis voor de 24e Zondag door het jaar. Kinderwoorddienst. Voor Martinus Pontman en Gijsbertus van Blokland; Nellie Snijders-Emans; moeder Thielen-Hendriks; jgt. Mia Willemse-van Helden; Toon Willems; overl. ouders Janssen- Peters en zoons Gerrit en Piet; Mien v.d. Ven-van Eijk (koll); Jan Hendrix (koll); Wim en Antonet Jakobs- Hanen (koll); Dien Bouten- Hendriks; Harrie Claessens (koll). Zondag: 24e Zondag door het jaar. 9.30 Voor het geestelijk en tij delijk welzijn van de parochie; tot bijz. int.; voor overl. ouders Bonants-Jacobs (koll); Rick Barten; jrd. Harry van Meijel en zoon Gerrit en dochter Ans. Vrijdag: 14.00 Kapel: huw. Frank Wilmsen en Jacqueline Classens. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truss; Johan Kleuskens; Herman de Kleijn; jrd. Martin Vermeulen; overl. ouders Broeren-Kersten; Piet Peeters; overl. ouders Lemmens-Stevens; Cor Thielen en zoon Toon; Annie Theeuwen-Derks (Koor Harmony). Zondag: 8.30 Overl. ouders Jans- Verheggen; Mie Staaks-Hermans. 10.00 Overl. fam. Jeuken- Verhulsdonk; overl. ouders Van Huet-Bongers (Gem.koor). Maandag: 9.00 Tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 Voor een zieke. Woensdag: 9.00 Herman Bruggeman (met Rozenkransgebed: voor de vrede in de wereld). Donderdag: 9.00 Herman Bruggeman. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste. 9.00 Voor een goede uitkomst. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Lieke ten Brummelhuis, Els Basten, Loes Kessels, Jacqueline Engels; zo 8.30: Roel van Haeren, Roel v.d. Berg, Merijn Gloudemans; Frank Fredcrix; 10.00 Judith Philipsen, Susan Frederix, Susan Janssen, Maud Lepsi. Rozenkransgebed: Iedere woens dag wordt na de H. Mis van 9.00 uur de Rozenkrans gebeden. Het zijn zoveel rozen die we Maria aanbie den en haar vragen onze voor spreekster te zijn bij haar goddelijke Zoon, Jezus Christus. Uitstelling van het Allerheiligste: Iedere vrijdag wordt voor de H. Mis van 9.00 uur, dus om 8.30 uur, het Allerheiligste uitgesteld om God eerherstel te brengen voor alles wat Hem wordt aangedaan, Hem de Schepper van het leven. Vanzelfsprekend is dan ook ieder een welkom. Overleden: Op 5 sept. jl. overleed op Beukenrode op 68-jarige leeftijd Pierre Wolters, Jan Jofferspas 26. Na de uitvaartdienst op 13 sept. heb ben wij hem begeleid naar zijn laat ste rustplaats op Trans Cedron. Gedoopt: Milou de Bruijn, ..Jofferspas 17. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis; Petronella, Herman en Jacob Rongen; Wim Janssen; Grad Smits en Maria Smits-Jeurissen; Rinus Linskens; overl. fam. Nelissen- Jenniskens; To Willems-Geurts (buurt Zandhoek); Leonie en Mathieu Duijf (ouderenver. H. Machutus. Zondag: 10.00 Hoogmis (Herenkoor); Hendrikus Steeghs en Anna van Rijswijck; Miel Janssen en overl. fam. Janssen-Jenniskens. Woensdag: 9.00 H. Mis pastoor Reijnen; fam. De Folville. Vrijdag: 9.00 H. Mis t.e.v. O.L Vrouw van Lourdes. Parochie Leunen 24e Zondag door het jaar, Vredeszondag. Zaterdag: 19.00 In deze avondmis zingt het gemengd koor Melodia uit Kronenberg; Ism. overl. fam. Versteegen-Moorrees; Wim Jenneskens; Antoon Peeters en Johanna Raaymakers; Mathijs Litjens en echtgen.: Ger Pijpers (Gussenstraat(; Sjeng Vullings en Pierre Lucassen (biljartclub voor ouderen); wkd. Teng de Mulder (4(; jrd. Antoon van Osch en overl. fam. Van Osch-Christiaens; gest. jrd. Bert Voermans, echtgen. en dochter Mia; gest. jrd. Sjang Weijs en Drina Weijs-Direks. Zondag: 10.00 Hgm. Wim Heidens en Drika Heidens-Smits; Jo en Louis Janssen en overl. fam.; wkd. Wiel Keijsers (6). 11.15 Pierre Philipsen en Anna Philipscn- Lenssen. 14.30 Doopviering van Kayleigh Cremers. Maandag: 19.00 Lsm. uit dank baarheid vw een 80-jarige; Piet Janssen en echtgen. en overl. fam. Janssen-Martens; Bertus Vogelsangs en overl. fam. Dinsdag: 19.00 Gest. jrd. Willem Vervuurt en Ida Vervuurt-Keijsers. Woensdag: HH. Andreas Kim Taegon, priester en Paulus Chöng Hasang en gezellen, martelaren. 19.00 Lsm. Pierre Lucassen (vrien den); jrd Harrij Manders. Donderdag: H. Matteüs, apostel en evangelist. 19.00 Lsm. Eduard en Stans Dietz. Vrijdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Koenen-Janssen; jrd. Truus Jenniskens-Droesen en echtgen. Misdienaars: za 19.00: Tom Bos en Joep Jenneskens; za 10.00: Inge Smits en Sanneke v.d. Oetelaar; 11.15: Geert van Gorp en Ellen Geurts. Lektoren: za 19.00: Gonny Weijs; zo 11.15: Harry Bovée. Rektoraat Heide Zondag: 24e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis ggjg. voor Jan Droesen en Josephina Droesen- Janssen; Herman Janssen en Petronella Janssen-Franssen en moeder Van Kempen. Misd.: Tom, Gijs, Wilmar, Niels, Koen en Rob. Donderdag: Feest van de H. Matheus, apostel en evangelist. 9.00 H. Mis uit dankbaarheid. Rektoraat Veulen 24e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. als jgt. To Classens-Swinkels; Grad Classens en Jac. Classens; jgt. Dien Burgers; 5e zwd. Tilla Jenneskens-Poels; mnd. Nelly Fleurkens-Janssen; fam. Janssen-Smulders. Zondag: 10.30 Hgm. t.e.v. H. Machutus (J); overl. fam. Van Staveren-v. Son; voor de parochie. Maandag: 8.00 H. Mis voor de parochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de over ledenen Woensdag: 8.00 H. Mis voor de parochie. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Vrijdag: 14.00 PI. H. Mis bgv 25- jarig huw. Martin v. Staveren en Nelly Janssen. Misdienaars: za: Ruud Bexkens en Steffan Mulders; zo: Roy Smets en Eric Wismans. Parochie Ysselsteyn 24e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Bantoeviering. Eucharistieviering in Afrikaanse stijl. Een aantal kinderen van de basisschool zal de gezongen verzor gen. Het geheel staat onder leiding van dhr. en mevr. V.d. Boom; jrd. Grad Verheijen. Zondag: 9.30 (Gelezen Dienst); mndd. Leonard v.d. Weijer; overl. fam. Maessen-Mans en kinderen. 11.15 Bantoeviering (zie zaterdag); mndd. W. Philipsen; jrd. Wiel Claessens; Fr. Bouwmeister en overl. fam. B. v. Zuijlen; Tr. Mulders en overl. fam. Maandag: 19.00 Overl. parochia nen. Woensdag: 19.00 Overl. fam. Hendriks. Vrijdag: 14.00 T.i.v. bruidspaar Van Schijndel-Janssen. 19.00 Geen dienst. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Mt. en W. Claessens; zo 9.30: Sj. Ewals en R. Keijzer; 11.15: D. Scheepens en I. Poels; ma 19.00: N. Pouwels en S. Claessens; wo en vr: M. Pouwels en M. Verheijen. Gedoopt en daardoor in de kerk opgenomen: Elke Hendrix, Veenmos 12; Sjim Romme, Puttenweg 60; Iris Scheepens, Rouwkuilenweg 27. Doopschema: (sept.-okt.) Op de zondagen 24 sept. en 8 en 22 okt. kan in onze kerk het Heilig Doopsel worden Ibe^ediend. Maak tijdig een afspraak. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. Gerardus Emonts, echtgen. en kinderen; jgt. Harrie Bouten; overl. fam. Eyssen- Vöncken. Misd.: Ellen van Dijck en Yvonne Koppes. Zondag: 10.00 Hoogmis voor de parochie. Misd.: Marielle Poels en Sanne Derkx. Dinsdag: 8.30 Tien de Rijk. Woensdag: 19.00 til Muyzers-van Tilburg (van kennissen). Vrijdag: 8.30 Tien de Rijk. Kerk poetsen: mevr. Michels- Michels en mevr. Jacobs. Zaterdag 16 sept.: Afscheidsmis van pastoor Vincent Fernandes. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Voor de parochie. Zondag: 10.00 M. Jansen. Maandag: 19.00 Voor zieke. Donderdag: 19.00 voor vrede. Misdienaars: za: Mariksa en Mark; zo: Nicole en Karin v.d. Zanden. Lezers: za: Jo Wijnands; zo: Maria Lenkens-Ermens. Rektoraat Smakt Zondag: 10.00 Hoogmis voor .Josephina en Henricus Janssen, Herman Janssen, Sjaak Janssen en Jo Thijssen; Gerardus Gooren; Jeu Custers; Lambert Rouwens en zoon Jan; B. Huberts en bgv 40-jarig huw. uit dankbaarheid. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef; uit dankbaarheid; Maria Petronella Koenen-Derks en fam. Koenen. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 17 september zal in het Zonnelied. Kiosk te Venray, ds. I. Ligtelein uit Venlo voorgaan in de dienst waarin de Maaltijd van de Heer wordt gevierd. Aanvangstijd is 09.30 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindeme- vendienst gehouden. Om 17.00 uur verzorgt de Oecumenische Werkgroep Venray een dienst. Na afloop is er koffie drinken. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Vertroosting vinden in al onze verdrukking in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen kollekte. Oecumenische basisgroep Aanstaande zondag 17 septem ber is er een oecumenische viering Om nog even in de sfeer te blijj van de herplaatsing en onthul van het bekende beeld 'de Zwa plaatsen we deze week een fotoi een van de voormalige eigenai van het hotel De Zwaan. Geen 1 kwaliteit foto, maar toch nog toonbaar. Jan Willem Poels was gehi met (zijn nicht) Hendrina Po Willem, zoals men hem in de vo mond noemde, kocht in 1872 bovengenoemde hotel. Na zijn d in 1900 werd het bedrijf vei gerund door zijn vrouw Hendo In 1908, zij was toen 64 jaar, het hotel verkocht, en kreeg ani maal een nieuwe eigenaar (ei naars!) Hendrina ging het wat rusti aan doen en verkaste naar een ni( i pand aan de Stationsweg. In li bereikte zij de leeftijd van 80 ji Zij mocht zich verheugen in i zeer grote belangstelling van fa lie, vrienden en kennissen. We 2 haar hier op de foto omringd d een zee van bloemen. Jan v.d. Putten in het kader van de week van de vrede. De dienst wordt gehouden om 17.00 uur in het Zonnelied in het Brukskc. Het thema van de viering is: Bouwen. Voor de kinderen van 3 tot 12 jaar is er een kinderneven- dienst. Graag een schoenendoos meebrengen. Wij bevelen deze vie ring in het bijzonder bij u aan. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 04709-87786. Diensten: D.V. zondag 17 septem ber om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ev. J.A.J. Bals, Horst. Zondags tijdens de middagdienst is er kinderoppas. Om 16.00 uur is er zondagsschool voor kinderen van 4- 12 jaar. Bijbelonderwijs/Catechisatie: Vanaf 12 jaar op zondagmiddag om 16.00 uur. Van 6-12 jaar op dinsdag middag om 16.10 uur. Er zijn ook groepen voor volwassenen. Bel gerust. Bijbel/Kontaktavond: De eerstvol gende is donderdag aanvang 20.00 uur. De avonden zijn voor zowel kerkdijken als onkerkelijken. Ze worden zo gegeven dat iedereen het kan begrijpen. M..EnU|||B|E L E N VENRAY, GROTE MARKT 12 VENLO-BLERICK, HEERLEN, - ROERMOND Door alle eeuwen en culturen heen hebben mensen zich met sie raden willen tooien. Sieraden wor den gebruikt om aan te geven tot welke stam of groep men behoort. De status van de drager of draagster is in veel landen af te lezen aan de sieraden. Ook het geven van sie raden is vaak met veel symboliek omgeven. Zo is het sieraad niet alleen een middel om zich te ver fraaien. In onze cultuur neemt het dia mantsieraad een steeds belangrijke re plaats in. Het onvergankelijke en de schittering van een diamant boeit steeds meer mensen. Nederlanders zijn wellicht minder extrovert als de Zuid-Europeanen, maar als diamant in sieraden verwerkt wordt dan is iedere vrouw geïnteresseerd. De kollektie van R&C is ontworpen voor de Nederlandse vrouw. Een heel team van vakmensen is nodig om van perfekt gemaakte diamanten sieraden te maken. Deze vakmensen hebben een bij zondere kollektie sieraden ontwor pen. De kollektie 'Diamant in steen'. Centraal in deze sieraden is een edelsteenobjekt van de Duitse kunstenaar Dieter Loren^. Hij gebruikt vooral kwarts-varietêiten en agaten op een onorthodoxe manier. De goudsmid moet hierna zijn vakmanschap en creativiteit gebruiken om deze stenen tot sie raden te verwerken. Deze bijzonde re kollektie is van 17 tot en met 23 september geëxposeerd bij Juwelier Camps in de Grotestraat. Juwelier Camps werkt al jaren met de R&C kollektie mede door de hoge kwaliteit en fraaie vormgeving van de sieraden. Commercieel is de kollektie 'Diamant in steen' niet, met deze kollektie wil Juwelier Camps echter tonen dat een sieraad erg individueel kan zijn. Juwelier Camps is altijd op zoek naar net dat onderscheidende element in een kollektie en met R&C is hij daar zeker in geslaagd. Iedereen is van harte welkom. Sinds afgelopen donderdag is Venray weer een nieuwe zaak rijker. Rozemarijn en Thijm van het echt paar Welters uit Venlo, heeft nu ook een vestiging in Venray aan de Grote Markt. Rozemarijn en Thijm is een "natuurdrogisterij", die zich grotendeels gespecialiseerd heeft in homeopathie en kruiden. "Daarin zijn we breed gesorteerd" aldus mevr. Welters, "evenals in voedings- plementen, kruidenpreparaten en vitaminepreparaten". Verder heeft Rozemarijn en Thijm in haar assor timent huid- en haarverzorgingspro- dukten op natuurlijke basis en zoveel mogelijk dierproefvrij ont wikkeld. Ook kan men bij Rozemarijn en Thijm vele soorten drop krijgen en is er een klein aan bod aan reformvoeding. Achterin de winkel aan de Grote Markt is een hoek ingericht met kado-artikelen. Alle natuurlijke produkten uit de winkel zijn daar als kado-artikel verpakt. Het echtpaar Welters is 12,5 jaar geleden in Venlo met een klein win keltje begonnen. Venray is voor hen een nieuwe uitdaging. Bijzonder in de Venrayse winkel is het gebruik van een computer. Van alle soorten kruiden, homeopatishe middelen etc. kan via de computer informatie opgevraagd worden en voor de klant worden uitgeprint. Ook geeft de computer alternatieve produkten aan als een bepaald produkt niet voorra dig is. "Maar het blijft leuker om het allemaal, zonder computer, zelf aan de klant te kunnen vertellen" aldus mevr. Welters. Db Partij vamTie Arbeid viert zaterdag 16 september a.s. haar tra ditionele seizoensopening. Door omstandigheden vindt de opening dit jaar wat later plaats dan gebrui kelijk. Het programma bestaat uit twee delen. De wandelliefhebbers kunnen meedoen aan een wandeltocht van ongeveer anderhalf uur in de Boswachterij St.Anthonis. Een des kundige begeleider zal uitleg geven bij hetgeen men op de natuurroute zoal tegenkomt. De deelnemers worden om 12.30 uur verwacht op het verzamelpunt. Dit is de parkeer plaats bij de sportzaal aan de Raadhuislaan in Venray. Het vervoer naar het bos gebeurt door middel van carpoolen. Vanaf 15.00 uur is in wijkcentrum 't Slekske aan de Kruidenlaan een gezellig samenzijn, onder het genot van koffie en gebak. Zij, die niet hebben meegewandeld, zijn hier uiteraard ook welkom. Op woensdag 20 september vindt er om 20.30 uur in café De Bonte Koe een optreden plaats van de bekend Belg Frans Swartelé. Frans Swartelé is uitgenodigd door de werkgroep 'Bonte Wereld', bestaan de uit vertegenwoordigers van de werkgroep Mondiale Vorming, Oikos en café De Bonte Koe aan de Hoenderstraat 4. De aanleiding hier voor is het Waterwijs-festival dat 2 september jl. in Venray plaats vond. Door middel van een ludieke pre sentatie weet Swartelé het publiek van begin tot eind te boeien. De the atrale vorm waar van Swartelé gebruik maakt, is niet zomaar met iets anders te vergelijken. Zijn ver rassende manier van vertellen dwingt de luisteraar tot nadenken, zonder dat de verteller hierbij bele rend wil zijn. Frans Swartelé wordt hierbij gevoed door eigen ervarin gen in andere culturen, en de ver wachting is dat hij ditmaal zijn rug zak uit zal pakken met hetgeen hij in China heeft opgestoken. Frans is daar aanwezig geweest bij de wereldvrouwenconferentie. Tevens zal Frans in zijn verhaal een link leggen naar het Waterwijs-festival. Frans Swartelé is naast lektor aan de universiteit van Leuven, tevens verbonden aan het Centrum Mundiale Vorming in Alken, België. Inlichtingen: tel. 04780-84136 of 86058. Het Venrayse café De Volle Maan. heeft dit weekend weer twee bands op het programma staan. Vrijdag 15 september treedt de Lottumse band Desert Dust op. Deze band heeft met de Venrayse kermis ook gespeeld in het café en dit optreden op kermiswoensdag was zeer suks- esvol. De band speelt covers van Kiss, Grand Funk Railraod, maar ook mooie bluesnummers. Voor de vele vaste trouwe aanhangers van Desert Dust is een bezoek aan De Volle Maan op vrijdag een must, voor degenen die de band nog niet kennen een aanrader. Op zaterdag 16 september treedt de roemruchte formatie Midlife Cruise op in De Volle Maan.De naam Midlife Cruise is veelbeteke nend, immers de jongeren uit de jaren zestig zitten nu zo ongeveer in hun midlife crisis, en kunnen met deze band een cruise naar het verle den maken. Deze populaire band uit Venlo, met dus de stevige muziek van de Beatles, Rolling Stones, Creedence Clearwater Revival en The Who uit de jaren 60, zal einde van dit jaar ophouden te bestaan. Dit optreden is waarschijnlijk het laatste optreden in Venray van deze band. Voor velen de laatste gelegenheid nog eenmaal te genieten van deze Cruise. U kur Vid Vid Co Ko| Afv *0v -H De tweede wedstrijd van dit zoen van dames 1 kende Amsten 78 als tegenstander. Het team gewijzigd, doordat veterane Ji Williams vertrok en Heieen Hop nieuwe kopman aangetrokken wa Wilmie Seuren opende de so met een overwinning tegen el! Fidder. Danielle Poels moest Heli Hop voor laten gaan, waarna Eé Hoogenboom tegen de Chinese P het onderspit moest delven. dubbel Seuren Poels bracht de sü in evenwicht (2-2). Door de ge* zigde regeling gaat een wedstrijd over 7 games, zodat na het dut direct de nummers een van be teams tegen elkaar uitkomen. In spannende duel bleef Amsterdamse Heieen Hop, Wili Seuren net voor, Hoogenboom haar wedstrijd tej Fidder verloor keek red Stars tet een onoverbrugbare 2-4 achterst! aan. Poels maakte in de laatste wi strijd de stand draaglijk door Ping te winnen. Uitslag 3-4. Zaterdag speelt Red Stars tep Hoonhorst. Begin competitie. Zaterdag begint de landeli competitie. De hoofdmacht vanïl wo Stars dat-nu-Tweede Divisie sp heeft een sterke poule getrofl waarbij klassebehoud als voomai ste doel geldt. Het jonge tal Gerbert Loeffen heeft de pli pot ingenomen van Bart Lefel. teruggekeerd is naar Hilverst Verder staan in het standaardti Patrick Zwiers en Ronald Bogaai Titelkandidaat in deze poule" TTV Nedlin uit Veghel, die zich sterkt hebben met John Cardina; Voorts staan in deze poule F (Rotterdam), SAR (Kloosterzanc Hotak (Hoogerheide) en TTC tegen het laatstgenoemde team Weert zal Red Stars de competi openen. Clubkampioenschappen. DE afgelopen twee weekeind werden de clubkampioenschapp verspeeld. Er werd zoals vano» fanatiek gespeeld, waarbij regelt tig fraaie wedstrijden te zien war De clubkanmpioenschappen werd afgesloten met een keurig verzoi buffet en feestavond. De prijswinnaars waren Recreanten B: 1. Ad van kaatl ven. 2. Gerrit van Rosmalen. Frans van Meijel Recreanten A: 1. Math Arts 2. van Hout 3. Wijckie Davids. Meisjes A: 1. Susan Lenssen Sabine Larmene 3. Sanne Koenet Jongens B: 1. Paul Willems Dennis van de Bos 3. Tom Feldet Jongens A: 1. Jeroen Renkens Tom Koenen 3. Raymond Larmei Senioren B: 1. Paul Swinki din Wa (zie (best of the rest) 2. Nicky Sinderen 3. Wil Thijssen Senioren A: 1. Ronald Bogaard Maurice Achten 3. Patrick Zwiers Op modezondag kan de jeugd het plein voor de juwelierszaakv Verlinden Juwelier op een heelt zondere manier meedoen aan moi zondag. Op de Grote Markt sta deze middag de stand van Benetton Promotie Tour. In di stand staan de schildersezels al kli en kunnen kinderen onder begeli ding een ontwerp schilderen vo hun Benetton horloge. Benneton horloges kenmerk zich door de jeugdige uitstraling het frisse kleurgebruik. De nieuw kollekties Benneton horloges, vo het najaar 1995, vindt u ook in de stand geëtaleerd. Hier kun je dan inspiratie opdoen. Een jury zal op het einde van dag het mooist ontwerp uitzoek* De ontwerper(ster) van dit horlq krijgt als prijs een echt Bennek horloge naar keuze, ter waarde v ƒ119,- aangeboden en beschikbs gesteld door Verlinden Juwelier.

Peel en Maas | 1995 | | pagina 18