3 I EPILEPSIE: wet milieubeheer - wet milieubeheer f woningwet - wet ruimtelijke ordening ,s| I UW Soms is hij even weg. NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Openbare gemeenteraadsvergadering e n I G Agenda voor de openbare ver- I gadering van de gemeenteraad te houden op dinsdag 29 augustus I 1995, aanvang 19.00 uur, in het n gemeentehuis, Raadhuisstraat 1, alhier. Onderdeel A: 1.Opening. 2. Mededelingen. 3.Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenda. 5.Aanbieding gemeentebegroting ER! 1996 (Gemeenteblad 1995, nr. 95). ó.Notulen van de openbare verga dering van de raad der gemeente Venray, gehouden op dinsdag 27 juni 1995 (Gemeenteblad 1995, nr. 89). /.Ingekomen stukken (Gemeenteblad 1995, nr. 91). Hjj Onderdeel B. 8.Voorziening in vacatures in diverse commissies (Gemeenteblad 1995, nr. 92) 9.1ntrekken raadsbesluit reinigen gft-containers (Gemeenteblad 1995, nr. 93). s Onderdeel C. 10. Vaststelling verdeelbesluit m Diefstal kaarsen Namens het kerkbestuur van de Paterskerk werd aangifte gedaan j van diefstal van vijf kaarsen, waar van de waarde vijfïg gulden bedraagd. Er is een signalement van de vermoedelijke daderes bij de politie bekend. In kennelijke staat Getuigen vonden het zondag- avond maar een vreemde zaak dat bij een tankstation in Horst een 39- jarige bestuurder van een personen auto twee lekke banden aan het ver wisselen was en dat deed op een 1 manier zoals alleen personene met een beneveld brein dat doen. Omdat de getuigen vreesden dat de man I achter het stuur zou kruipen met alle mogelijk gevaren vandien, werd j de politie gewaarschuwd. De politie vond de man liggend naast zijn auto. Hij kreeg proces verbaal terza ke openbare dronkenschap en kreeg i een rijverbod, terwijl de politie zorgde dat de auto weer naar Venray _J kwam. De politie was zeer te spre ken over het initiatief van de I omstanders. Tijdens koele duik Zaterdag nam een 20-jarige inwo ner van Horst een koele duik in de zandafgraving 'de Diepeling'. Toen hij bij zijn auto terugkeerde ontdek te hijd at een ruit was ingeslagen. Uit de auto werd de stereo-appera-. tuur ter waarde van F2500,00 ont vreemd. I Diefstal trilplaat In de nacht van vrijdag op zater dag werd op industrieterrein Keizersveld ten nadele van een grondverwerkingsbedrijf een tril plaat gestolen. Het apparaat heeft een waarde van f 15.000,00. Wet Milieubeheer. Vergunningaanvragen. Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krach tens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1.de rase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2.de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in afwijking van de ontwerp beschikking een vergunning krach tens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: l.Gebr. Zanders, Bremmenkamp 2, 5808 AD te Oirlo voor een ver gunning op grond van artikel 8.1 lid 1 van de Wet milieubeheer voor het veranderen/uitbreiden van de inrichting en/of verande ren van de werking van de inrichting en het in werking heb ben van de veranderingen voor een pluimveehouderij, gelegen aan de Bremmenkamp 2-4 en Zandhoek 13a te Oirlo. De vergunning wordt onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk- woninggebonden subsidies 1995 (BWS) (Gemeenteblad 1995, nr. 94). 11. Verkoop pand Lovinckplein 12 te Ysselsteyn aan de neer P. Stiphout, Litsenbergweg 18 te Ysselsteyn (Gemeenteblad 1995, nr. 96). 12.Beïindiging van het recht van opstal met betrekking tot het perceel P-97 aan de Rietweg te Castenray (Gemeenteblad 1995, nr. 97). 13.Aangaan van een samenwer kingsovereenkomst tussen Janssen Projekt b.v., Janssen De Jong Plancoördinatie b.v. en gemeente met betrekking tot de realisatie van een deel van plan St. Antoniusveld (Gemeenteblad 1995, nr. 98). 14.Gewestraadsbesluit vervan gingsinvesteringen brandweeroplei dingen (Gemeenteblad 1995, nr. 99). 15.Vaststelling nieuwe "verorde ning geldelijke voorzieningen raads- en commissieleden" (Gemeenteblad 1995, nr. 100). ló.Wijziging gewestbegroting 1995 (Gemeenteblad 1995, nr. 101). 17.bluiting. Pomp met sproeier gestolen In de nacht van zaterdag op zon dag werden uit een tuin aan de Brugpas in Veulen een waterpomp en vier sectorsproeiers gestolen. Brandjes De berm langs het fietspad van de Kiekweg was in brand gestoken, zo vermoedt de brandweer, die maan dagmiddag omstreeks 17.00 uur in aktie moest komen. Ook werd uitbreiding van brand voorkomen maandagavond toen struiken achter een garagebedrijf in brand waren geraakt. Ook hier bleef de schade beperkt. Oliespoor De brandweer moest maandag avond in aktie komen voor het ver wijderen van een oliespoor over een lengte van 300 meter van de Puttenweg in Ysselsteyn. De ver oorzaker kon nog niet worden ach terhaald. Polen deden afstand auto Maandagavond kreeg de politie een melding binnendat in een sloot langs de Oosterbosweg een auto in de bermsloot zou liggen. Daar bleek inderdaad een auto op z'n dak te lig gen. De bestuurder en de inzitten den waren zonder kleerscheuren uit de auto gekomen. De drie personen hadden de Poolse nationaliteit. De auto was van valse kentekenplaten voorzien en bleek niet verzekerd te zijn. De bestuurder deed afstand van de auto. Het onderzoek is ver der in handen gesteld van de vreem delingendienst. ken liggen ter inzage van 17 augus tus tot 28 september 1995 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen ook, na telefonische afspraak (04780-23630), op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a.degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b.de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c.degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d.belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen. Wanneer voor een inrichting reeds Me,en vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer. Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veran deringen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevolgen heb ben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een melding is binnengekomen van: l.Van Mierlo B.V., Vennootstraat 2, 5804 CN te Venray voor het tij delijk uitbreiden van de inrich ting met 1.920 m2 voor opslag en sortering van spares, gelegen aan de Vennootstraat 2 te Venray. De melding kan worden ingezien van 17 augustus tot 31 augustus 1995 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op Vernielingen Het afgelopen weekend werden, van de basisschool St. Petrus Banden een de Dr. Poelsstraat drie ruiten vernield. Van basisschool de Kruudwis aan de Klaproos werd 1 ruit vernield en werden regenpijpen en het logo van de school vernield. Winkeldiefstal Uit een zaak in de Bleek werd zaterdag een paar sportschoenen ontvreemd. De dader, een 20-jarige Venraynaar werd betrapt en buiten de zaak aangehouden door het per soneel, dat de man aan de politie overdroeg. Na opmaking van proces verbaal werd hij huiswaarts gezon den. Bij diefstal kratten betrapt Een 18-jarige man uit Venray werd op heterdaad betrapt bij dief stal van twee kratten met lege fles sen bij een supermarkt aan de Bongerdstraat. De man werd aan de politie overgegeven die hem na opmaking van proces verbaal naar huis stuurde. Diefstallen van personenauto's Maandagavond omstreeks 21.30 uur parkeerde een 33-jarige inwonef van Helmond zijn Mercedes 190 op het Blekersveld. toen hij om 23.50 uur op de parkeerplaats terugkeerde bleed de auto, met een waarde van ƒ23.000,- gestolen te zijn. In dezelf de nacht werd aan de Horsterweg in Castenray ten nadele van een inwo ner van Castenray zijn Opel Corsa, met een waarde van ƒ6000,- gesto len. De politie vermoedt dat deze .diefstal verband houdt met de inbraak in Veulen. maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen gedurende genoemde weken ook, na telefoni sche afspraak (04780-23630), wor den ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal cate- gorieïn van bedrijven vrijgesteld van de vergunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.-meldingen zijn binnenge komen van: 1.Pijpers P.C.P.A., Akelei 76, 5803 CB te Venray voor het uitbreiden of wijzigen van een horecabe drijf, dan wel het veranderen van de werking daarvan, gelegen aan de Watermolenstraat 1 te Oostrum; 2.G. Karakas, Patersstraat 9, 5801 AT te Venray voor het uitbreiden of wijzigen van een horecabe drijf, dan wel het veranderen van de werking daarvan, gelegen aan de Patersstraat 9 te Venray; 3.1. Emekli, Imkerstraat 8, 5801 EW te Venray voor het van toepas sing worden van het Besluit horecabedrijven milieubeheer op een reeds opgericht horecabe drijf, gelegen aan de Langstraat 6 te Venray; 4.W.J.P.M. van Waaijenburg, Kempweg 41d, 5801 VM te Venray voor het oprichten van een horecabedrijf, gelegen aan de Kempweg 2b te Venray; 5.Vincent van Gogh Instituut, Stationsweg 46, 5800 AA te Venray voor het oprichten van een inrichting voor de opslag van goederen, gelegen aan de Stationsweg 46 te Venray. De meldingen kunnen worden ingezien van 17 augustus tot 31 augustus 1995 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (04780-23630), worden ingezien op elke donderdag van 1630 uur tot 19.30 uur. Venray, 17 augustus 1995 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer, PEEL EN MAAS WEEKBLAD Vechtende hond door stadswacht gevangen Maandagmorgen om 08.45 uur kwam een melding binnen dat een loslopende grote witte hond het op andere honden had voorzien. Een 49-jarige bewoner van Brukske liep met zijn aangelijnde hond op het zgn. zwarte pad toen die witte hond op zijn hond afkwam. Om zijn hond te beschermen weerde hij de andere hond af, en kwam daarbij zo onge lukkig ten val dat hij zich onder medische behandeling moest stel len. Later kwamen nog twee mel dingen binnen van bewoners van Brukske die mededeelden dat ook hun hond door een witte hond was aangevallen. Het lukte de stads wachten om de hond omstreeks 11.30 uur te vangen en over te bren gen naar het asiel. Later kwam de eigenaar van een witte hond aangif te doen van vermissing van zijn hond. Dat bleek hetzelfde dier te zijn. Hij kreeg proces verbaal omdat zijn hond met aangelijnd was geweest. Hij zal nog een cibiele vor dering tegemoet kunnen zien van de gevallen bewoner van het Brukske. Inbraak in kledingzaak Grotestraat Terwijl de politie bezig was met het onderzoek van de inbraak in het Veulen kwam een inbraakmelding binnen uit een kledingzaak in de Grotestraat. Daar bleek met een steen de ruit van de toegangsdeur te zijn ingegooid. Uit de zaak werd de gehele winterkollektie ontvreemd. Hoe groot de waarde is kon nog niet worden medegedeeld. De auto waarmee de gestolen goederen zijn vervoerd werd dinsdagmorgen onbeheerd aangetroffen in het Bekerveld in Merselo. Het is nog niet bekend of die auto elders gesto len is. Ingekomen Bouwaanvragen. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen: -het bouwen van een volière aan de Vossestaart 33 te Venray tnv A.G.T.H.Arts, Vossestaart 33; -het vergroten van de woning aan de Kloosterstraat 15 te Oostrum tnv P.A.W.M.van Dijck, Kloosterstraat 15; -het vergroten van de woning aan de Marjolein 35 te Venray tnv M.L.G.v.d.Markt, Marjolein 35; -het plaatsen van een silo met filter aan de Macroweg 4 te Venray tnv De Vezelpers B.V., Laan van Beek en Roijen 40 te Zeist; -het bouwen van een woning aan de Horsterweg te Castenray tnv G.H.P.M.J.Dinghs, Castelostraat 7; -het vernieuwen van een loods aan de Spurkterdijk te Oostrum tnv M.A.G.van Osch-Custers, Hoefslag 5; -het bouwen van een serre aan het Nieuweind 20 te Venray tnv J.T.W.Bruijsten, Nieuweind 20; -het bouwen van een serre aan de Aronskelk 71 te Venray tnv HA. A. Schoenmakers, Aronskelk 71; -het vergroten van de woning aan de Meerloseweg 14 te Oirlo tnv L.G.M.Peeters, Meerloseweg 14; -het bouwen van een garage/berging aan de Puttenweg 15 te Ysselsteyn tnv M.J.G.de Wit, Puttenweg 15; -het bouwen van een garage/berging aan de Puttenweg 17 te Ysselsteyn tnv J.W.G.M.Geurts, Puttenweg 17; Venray, 17 augustus 1995 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer, C.Th.van Velzen Bouwvergunning Verleend. Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. -het bouwen van een serre aan de Randenrade 72 te Oostrum tnv W.Keijsteren, Randenrade 72; -het veranderen en vergroten van de woning aan de Wethouder Reintjesstraat. 31 te Leunen tnv A.S.M.Sonnenberg, Wethouder Reintjesstraat 31; -het bouwen van een woning aan de Wilhelminastraat 35a te Venray tnv J.W.M.Spreeuwenberg, Veulenseweg 55; -het bouwen van een woning aan het Zilverschoon 6 te Venray tnv P.Janssen, Mr.Driessensstraat 7; -het bouwen van een garage aan het Grootdorp 53 te Merselo tnv J.M.L.M.Zegers, Grootdorp 53; -het bouwen van een rundveestal aan de Vredeweg 7-9 te Vredepeel tnv Maatschap van Bakel, Vredeweg 7-9; -het plaatsen van een dakkapel aan de Marjolein 26 te Venray tnv C.S.M.Bootsma, Marjolein 26; -het bouwen van een kalkoenenstal aan de Paardekopweg 9 te Ysselsteyn tnv G.Jenniskens, Paardekopweg 9; -het vergroten van de woning aan de Langeweg 88 te Venray tnv R.P.M.van Tiel, Mambostraat 13; -het bouwen van een tuinkamer aan de Dr.Kortmannweg 1 te Venray tnv J.W.Meerdinkveldboom, Dr.Kortmannweg 1; -het bouwen van een berging en car port aan het Knopkruid 25 te Venray tnv J.M.Beerkens, Knopkruid 25; -het verbouwen van een kerkge bouw aan de Kiosk 6 te @gptab:Venray tnv Prqtestantse Kerkengemeenschap Venray e.o., p/a Etnalaan 21; -het veranderen van een kantoorge bouw aan de Leunseweg 53 te Venray tnv Witron Engineering B.V., Leunseweg 53; -het bouwen van een woning aan de Albionstraat 15 te Leunen tnv M.C.M.Michels, Bershof 1; -het bouwen van een varkensstal aan de Peelweg 43 te Ysselsteyn tnv Maatschap Franken, Kempkensberg 30; -het bouwen van een carport aan de Steegse Peelweg 5 te Leunen tnv L.H.J.M.Geurtjens, Steegse Peelweg 5; -het bouwen van een carport en hou topslag aan de Julianasingcl 28 te Venray tnv B.G.C.M.Ruijten, Julianasingel 28; -het bouwen van een carport aan de Vicarieweg 42 te Leunen tnv H.J.G.Nabben, Vicarieweg 42; -het bouwen van een carport aan de Vicarieweg 40 te Leunen tnv W.M.G.Verheijen, Vicarieweg 40; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van ae Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toe gezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Venray, 17 augustus 1995 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer, C.Th.van Velzen Bouwvergunning Aangevraagd. (Artikel 19 Wro/50 Woningwet). Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouw- aanvraag. - het bouwen van een woning aan de Feldberglaan te Venray tnv K.W.Jagers, Heidesteinlaan 27 te Heelsum; De op de bouwaanvraag betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 18 augustus 1995 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewer ken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren bij burgemees ter en wethouders worden inge diend. Venray, 17 augustus 1995 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen. chef onderafdeling bouwbeheer, C.Th.van Velzen Bouwvergunning Aangev raagd. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verle nen. -het bouwen van bergingen aan de Deken Berdenstraat 1, 3, 5, 7, 15, 17, 19, Bevrijdingsweg 6, 8, 10, 12, 14, 16 en St.Ursulastraat 42, 44, 46, 48, 54, 56 te Venray/Leunen tnv Woningstichting Noord- Limburg, Postbus 210; -het bouwen van een speelkamer aan de Vicarieweg 52 te Leunen tnv J.F.W.FIeurkens, Vicarieweg 52; -het verbouwen van de woning aan de Oude Oostrumscweg 49 te Venray tnv B.W.H.M.Barents, Oude Oostrumseweg 49; De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 18 augustus 1995 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewer ken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren bij burgemees ter en wethouders worden inge diend. Venray, 17 augustus 1995 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer, C.Th.van Velzen Procedurestart Artikel 18A Wro T.b.v. Bouwmeldingen. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse gelden de dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouw- melding: -het bouwen van een tuinhuisje aan de Wolfskers 22 te Venray tnv A.H.Leerkamp, Wolfskers 22; De op de bouwmelding betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 18 augustus 1995 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewer ken. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bezwaren bij burgemees ter en wethouders worden inge diend. Venray, 17 augustus 1995 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer, C.Th.van Velzen Epilepsie is een korte storing in de werking van de hersenen. Alsof de radio even uitvalt Iemand kijkt plotseling afwezig, frummelt aan kleding, raakt soms onverwacht bewusteloos. Honderdduizend mensen hebben het. Daar zitten veel kinderen bij: onze toekomst! HEIT DE 40.000 KINDEREN MET EPILEPSIE. GIRO 222111. Nationaal Epilepsie Fonds- De Macht van het Kleine. Al meer dan 100 jaar actief. Postbus 9587,3506 GN Utrecht Tel. 06-821 24 11 ^PTV* '1 STEUN DE 7TG5A/AANVAL OP HET ONVERWACHTE na' PEEL EN MAAS Donderdag 17 augustus 1995 - Pagina 15 GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Fax: 04780-23222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Informatiebalie: maandag t.m. vrijdag 09.00-17.30 uur Telefonisch 08.00-18.00 uur. In de oneven weken op vrij dag tot 13.00 uur. Vakbalies van Burgerzaken, Sociale zaken, Financiën en Gemeentewerken: maandag 09.00-17.30 uur; dinsdag t.m. vrijdag 09.00-13.00 uur. De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspraken- spreekuur (tel. 23236 of 23237). Maandag 08.30- 17.30 uur, dinsdag t.m. don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00-17.00 uur; vrijdag 08.30-13.00 uur (en in de even weken ook van 14.00- 16.30 uur) Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 04780-23311 (alleen voormiddag). Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur.

Peel en Maas | 1995 | | pagina 15