fyeMMiycttyAtUeucvé' Venray's Mannenkoor Koninklijke Harmonie Euterpe Zangers van St. Frans Gemengde Zangverenigi ng Crescendo MMSK St. Petrus Banden Kinderkoor De Bandelieren Jeugdkoor Tomorrow People De Hakkespits Rincón Espanol Huisvrouwen kontakt Brukske Wijkgebouw Op 't Nipperke De Springplank Voedingsbond FNV Alliance Francaise Danscentrum Janssen een (nieuwe) kennismaking waard M.B.V.O. de Meerpaal UW P.H.V. Bij dag en nacht Piraten bij Jong Nederland Schutters Gilde St. Anna Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan LVB Oostrum Dizzy, center voor Jazzdance, Step-Aerobic, Bodyword. Ouderenbond KBO VVV-nieuws M.B.v.O /Stijldansen 55+ Omroep Venray zoekt medewerkers na 1J>EEL EN MAAS Donderdag 17 augustus 1995 - Pagina, 1$. ponderdag 17 aug.: Om 19.00 uur tpetitie voor de tenoren en om 50.00 uur voor het hele koor. Ponderdag 24 aug.: 19.30 uur repe- jtie voor de bassen en om 20.00 uur voor het hele koor. Donderdag 31 aug.: 19.30 uur repe titie voor de tenoren en om 20.00 uur voor het hele koor. ponderdag 7 sept.: 19.30 uur repeti tie voor de bassen en om 20.00 uur voor het hele koor. Donderdag 14 sept.: 19.30 uur repe titie voor de tenoren en om 20.00 uur voor het hele koor. Donderdag 21 sept.: 19.30 uur repe titie voor de bassen en om 20.00 uur voor het hele koor. Donderdag 28 sept.: 19.30 uur repe titie voor de tenoren en om 20.00 uur voor het hele koor. Donderdag 5 okt.: 19.30 uur repeti tie voor de bassen en om 20.00 uur voor het hele koor. Donderdag 12 okt.: Vertrek naar Slowakije en Tsjechië voor de 6- daagse reis met de dames. Optredens: Maandag 21 aug.: feestmis in de Grote Kerk b.g.v. het gouden huwe lijk van Jan en Tony Oudenhoven, om 20.00 uur receptie bij dans school Janssen. Op 27 augustus worden nieuwe sta tiefoto's gemaakt. Plaats en tijdstip volgen nog. 30 Sept.: gezamenlijk koncert met Zangvereniging Venrode in de Venrayse schouwburg de Beejekurf. Oud papier kunt u afleveren bij de kontainer aan de Molenhofweg. Aftnelden bij J. Janssen, tel. 12610 tussen 18.30 en 19.15 uur. Harmonieorkest jDonderdag 17 aug.: 20.00 uur Repetitie. jDonderdag 25 aug.: 20.00 uur Repetitie. 'Afmelden: H. v.d. Steeg, tel. 82539. Agenda: 15 sept.: Serenade. Jeugdorkest Donderdag 24 aug.: 18.45 uur Repetitie. Donderdag 31 aug.: 18.45 uur Repetitie. Afhielden: P. Noten, tel. 87858. Drumband 21 aug.: 20.00 uur Repetitie. Maandag: 20.00 uur Repetitie. Agenda: 15 sept.: Serenade. Jeugdopleiding: Eerste les na de vakantie: 21 aug. Bestuur Bestuursvergadering: 17 aug. db 19.30 uur Perdstal, 21 aug. ab 20.00 uur26 okt. db 20.00 uur Perdstal. Vrijdag 18 aug.: 19.00 uur repetitie voor het hele koor. Zaterdag 19 aug.: tussen 10.00- 12.00 uur oud papier inleveren bij de papierkontainer bij Eurodump aan de Nieuwhuisweg. (Maandag 21 aug.: 19.00 uur repeti tie alten. Dinsdag 22 aug.: 19.00 uur repetitie [sopranen. Woiensdag 23 aug.: 15.45 uur repe titie voor de nieuwe zangers. Na een enerverende reis naar Canada en de USA beginnen we met frisse moed aan het nieuwe koorjaar. Er staan al enkele optre dens op het programma, maar daar over hoor je meer tijdens de repeti ties. Maar eerst zien we elkaar weer op vrijdag 18 augustus om 19.00 uur. Tot dan! Na een zonovergoten vakantie gaanwe weer aan de slag op 23 augustus. Elke woensdag repetitie in bejaardencentrum 't Schuttersveld van 17.30-19.00 uur. 2 September feestavond in Den Engel. Nadere berichten volgennog. Afmelden: Mevr. A. v.d. Bekerom, tel. 80409 of Mevr. A. Tonen, tel. 85676. Hoewel we ons mogen verheugen op enkele nieuwe leden is er nog steeds plaats voor u. Houd u van zingen en hebt u nog wat vrijw tijd, aarzel dan niet en kom eens een repetitie bijwonen. Niet alleen sop ranen en alten, maar vooral tenoren en bassen zijn zeer welkom. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Opleidingsorkest Leerlingen groepsrepetitie woens dagavond van 19.00 tot 20.00 uur. Majorettes Repetities majoretten: zondag van 10.00-12.30 uur en woensdag van 18.30-20.30 uur in het verenigings gebouw De Opmaat, Oostsingel 37. Muzikanten Repetities muzikanten woensdag avond van 19.30-21.30 uur en zon dagochtend van 10.30-12.30 uur in De Opmaat. Overige korpsaktiviteiten Woensdag 16 aug.: Helpen met kie nen: fam. Weyers. Maandag 21 aug.: Helmpen met kie nen: G. Derks. Maandag 28 aug.: Helpen met kie nen: J. Derks. Zaterdag 2 sept.: Taptoe St. Geert ruid. Maandag 4 sept.: helpen met kie nen: M. Dokter. Woensdag 6 sept.: helpen met kie nen: fam. Boelaars. Maandag 11 sept.: helpen met kie nen: fam. Baltissen. Indien men verhinderd is om te hel pen bij het kienen, dient men zelf voor vervanging te zorgen. Opgave en inlichtingen nieuwe leden tijdens genoemde repetitie- uren. Afmelden: majorettes en het opleidingsorkest en korpsleden bij: H. Linskens (koipsbegeleiding), tel. 83307, gaarne uiterlijk een half uur voor de repetitie. Bij geen gehoor in De Opmaat (verenigingsgebouw), tel. 13593. 21 Augustus: koorrepetitie van 15.30 tot 16.30 uur. Kinderkoor de Bandelieren nodigt jullie uit! Zing je graag en wil je dat doen met een groep enthousiaste kinderen, dan ben je welkom op onze openba re repetitie op maandag 21 augustus om 15.45 uur.in het zaaltje onder de Grote Kerk aan de achterkant. Wil je eerst meer informatie, dan kun je bellen met Nelly Beckers, Aronskelk 80, tel. 87847. Afmelden bij Doortje, tel. 83888. 12 September: aspirant-koorleden koorrepetitie van 18.30 tot 19.30 uur; Koorleden koorrepetitie van 19.00-20.30 uur. Jeugkoor Tomorrow People nodigt nieuwe leden uit op onze inlooprepetitie: Dinsdg 12 september om 19.00 uur in het zaaltje onder de Grote Kerk aan de achterkant. Wil je eerst informatie, dan kun je bellen met José Kusters, tel. 85083 of mw. Beckers, tel. 87847. Afmelden bij Patrick, tel. 86496 of José, tel. 85083. Folkloristische dansgroep Na een mooie warme zomervakantie (tenminste wat de oefenavnoden betreft) gaan we er weer flink tegen aan. Helemaal stilzitten was er niet bij. Zo was er een bruiloft waar we acte de presance hebben gegeven. Afgelopen zondag waren we in Nederweert-Eind i.v.m. het jaarlijks terugkomende festival van oude ambachten, hobby en kunst. Dit trekt erg veel bezoekers, ook mede door de grote Limburgse optocht. Een lust voor het oog. Op 27 augus tus trekken we naar Raalte voor het Distriktsfestival. Maar eerst gaan we oefenen en wel op maandag 21 augustus in de Kiosk, aanvang 20.30 uur. Wilt u informatie, om welke reden dan ook, bel dan 04789-1837 t.a.v. T. Dik. Rincón esta de nuevo con ustedes despues de unas (para muchos) cor- tas vacaciones, (para los que menos) largas, en fin que como nunca llueve a gusto de todos, habra que confor- marse, nosotros les deseamos a todos un buen regrese y fuerza para empezas de nuevo al trabajo. El centro estara anierto a pertir del proximo sabado dia 19 del presente, y asf tendremos tiempo de contar nuestras aventuras veraniegas. El Sr. antonio Sanchez Quiles, tiene pensado marchar definitiva- mente para Espana en el mes de sep- tiembre, a su tierra natal que es Murcia, mucha suerte le deseamos en sü nueva etapa. Un saludo de HACE. Na een zeer zonnige vakantie gaan wij 29 augustus weer van start en wel met een informatieochtend over yoga, waarbij ook enkele een voudige oefeningen op een stoel zullen worden gegeven. Het is raad zaam makkelijk kledig aan te trek ken. Vervolgens gaan we 12 septem ber het atelier van een beeldhouwster te Oirlo bezichtigen en zullen we daar zelf ook iets mogen maken. 26 September krij gen we bezoek van mensen van de Wereldwinkel. Deze ochtend zullen m.n. mode en sieraden, die in de winkel te koop zijn, centraal staan. Op 10 oktober kunt u deelnemen aan een ekskursie naar een zieken zorgwinkel van het Groene Kruis. Zo langzamerhand is het dan 31 oktober; tijd voor een kreatieve morgen met als thema: 'Hoe verpak ik geld tot een kado'. Midden in de herfst, 14 november, nemen we vervolgens een kijkje bij een komposteerfabriek. Na dit uitje kunt u zich op 28 november uitleven bij hetmaken van gipsen maskers en tot slot sluiten we op 19 december het jaar af met onze gebruikelijke kerstochtend. Zoals u ziet, het is weer een wille keur aan programma's, waar wel licht naar we hopen ook iets voor u bij is. Heeft u interesse in een of meer aktiviteiten, komt u dan gerust op de desbetreffende datum een kijkje nemen. Onze programma's vinden altijd plaats in of vanaf wijk centrum de Kiosk op dinsdagoch tend van 09.00-11.15 uur en zijn voor iedereen toegankelijk voor de prijs van ƒ3,- (is inkl. een kop kof fie! Wij zijn noch geloofs- nocht politiekgebonden en kennen geen lidmaatschap. U kunt dus geheel vrijblijvend aan welke aktiviteit dan ook deelnemen. Wilt u meer informatie? Belt u dan naar Lenie Gosling, tel. 81059 of Ria van Brederode (tel. 87042). Tot ziens! Voor verdere informatie en opga ve kun u bellen naar Ria v. Brederode (tel. 87042). Tot ziens! Maandag 09.00 uur Volksdansen. Biljartclub Op 't Nipperke, aanvang 19.00 uur. Dinsdag 14.00-17.00 uur Vereniging voor Ouderen Ons Genoegen. Kaarten en biljarten. Country- en dansgroep Green River met de country-dansles, aanvang 20.00 uur. Woensdag 09.00 uur Beter bewe gen, daarna koersbal. Country- en dansgroep Green River, 20.00 uur. Donderdag Kaarten en biljarten van 19.00-23.00 uur. Zondag 27 augustus Luikse Markt, Kraamhuur 35,-, bij inschrijving betalen. Tel. 04780-80858 of 86724. Zaterdag 19 augustus opening van het seizoen 1995-1996. Om 13.00 uur gaat op het veldje langs ons clubgebouw een tienkamp van start. Iedereen mag hier gratis aan deelne men. Van te voren inschrijven. De prijsuitreiking wordt rond de klok van 16.00 uur verwacht. Zaterdag 19 augustus start van de zaterdag- avondgroep. Dit is voor de jeugd van 12 t/m 15 jaar. De avond duurt van 19.30 tot 22.30 uur. Maandag 21 augustus start voor de kleintjes van de groepen 3 en 4. Van 18.30 tot 20.00 uur kan men kennis maken met de andere kinde ren. Eveneens op maandagavond 21 aug. exploitatie-vergadering. Aanvang 20.15 uur. Dinsdag 22 aug. eerste avond voor de jeugd van de groepen 7 en 8. Ook hier is het kennis maken met iedereen. De avond duurt van 18.30 tot 20.00 uur; aansluitend om 20.15 uur teamvergadering voor bestuur en leiding. Ouders: voor degenen die onbe kend zijn met de spelregels van de Springplank: elk kind mag een avond komen kijken of het ook leuk is. Opgeven als lid kan op de betreffende clubavond. Regionale Lourdes Ziekenmiddag Horst LIAS ziektekostenverzekeraar en de FNV organiseren weer een zie kendag, en wel op 3 september 1995 om 14.00 uur in de Merthal, Gasthuisstraat in Horst. Programma: 14.00-16.00 uur: ontspanning; 16.00-17.00 uur: pauze met koffie en vlaai; 17.00-18.00 uur: Eucharistieviering met zegening zieken. De middag wordt afgesloten met de uitreiking van een attentie aan de zieken. Opgaveformulieren en inlichtin gen zijn verkrijgbaar bij: B. v.d. Hoogenhof, van Broekhuizenstraat 1, 5807 AJ Oostrum, tel. 04780- 87147. De Astense afdeling van de Alliance Frangaise organiseert op maandag 28 augustus in het Gemeenschapshuis te Asten een informatieavond voor allen die belangstelling hebben voor de Franse taal en kuituur. De avond begint om 19.30 uur precies. Men kan dan een kijkje komen nemen in de boeken die voor de kursussen worden gebruikt, kennis maken met de leraren en ook zal het programma van de lezingen voor het nieuwe sei zoen worden gepresenteerd. Op donderdag 31 augustus wordt voor de nieuwe kursisten (uitgezon derd de beginners) een test afgeno men in het gemeenschapshuis in Asten om 19.30 uur, dit om het nivo te bepalen. Er worden namelijk les sen gegeven voor beginners, gevor derden en alles wat daar tussenin zit. Begin van de kursussen begin sep tember. Van meet af aan zullen de lessen gericht zijn op het leren spreken en schrijven in het Frans. Er zijn ook kursussen met video voor gevorder den en leesgroepen. Ook wordt er bij voldoende belangstelling kom- mercieel Frans gegeven aan kleine groepjes. Enige basiskennis van het Frans is hiervoor nodig. Mocht u niet naar de informatie avond kunnen komen, dan kunt u voor alle inlichtingen terecht bij: mw. Joke Ter Steeg-Beudeker, Vlinkert 17 Asten-Heusden, tel. Zo'n dikke vijftien jaar geleden hadden Jeanne en Paul Janssen van het gelijknamige dans partycen trum gelegen aan de Raadhuisstraat 6 te Venray niet kunnen bevroeden dat de huidige akkomodatie het resultaat zou zijn van al hun inspan ningen om een zo breed mogelijk publiek het plezier van het kunnen dansen bij te kunnen brengen. In de beginjaren werd er gestart met enke le avonden in de week, en dit is van wege de enorme toename uiteinde lijk uitgegroeid tot zeven dagen per week bezig zijn met dansen, en wat daar verder nog meer bij komt kij ken, en dat is nogal wat. Want behalve het verzorgen van dansles sen hebben ook reeds vele bruidspa ren en bedrijven uit de wijde regio de weg weten te vinden naar deze ruime en sfeervolle akkomodatie die voor velen al het dekor is geweest voor een onvergetelijke dag of avond. Omdat men steeds van de nieuwste ontwikkelingen op de hoogte wil blijven is voordurend scholing in binnen- en buitenland nodig om steeds de meest aktuele zaken te kunnen toevoegen aan het kursusaanbod, wat al niet gering is. De laatste is men zich ook gaan bezighouden met het organiseren van meerdaagse reizen naar het bui tenland. Dat dit zeer sukselvol genoemd mag worden getuigd wel het grote aantal deelnemers aan deze aktiviteiten. Met ingang vanhet nieuwe sei zoen kunnen ook ale single's die ouder zijn dan 21 jaar terecht op de Single Party, die voortaan elke laat ste vrijdagavond van de maand georganiseerd wordt. Een doelgroep die ook in steeds grotere getale hun weg vindt en beslist niet alleen om danskennis op te doen... Ook het interieur wat absoluut bij deze tijd past, wordt toch voortdu rend gemoderniseerd. Als u een dezer dagen binnen stapt tijdens een van de open dagen die op het pro gramma staan kunt u met eigen ogen zien wat er na een interne ver bouwing weer voor verfraaiing is aangebracht om zodoende iedereen thuis te laten voelen in zoals zij het zelf noemen 'de grootste huiskamer van Venray'. U bent van harte wel kom. Op woensdag 16 en vrijdag 18 augustus beginnen wij weer met het zwemmen in het van Gogh Insituut aan de Stationsweg, 's Woensdags om 18.00 uur en vrijdags om 16.00 uur. Wie graag inlichtingen heeft kan zich aan de balie vervoegen of bel. tel. 83309. De kontributie is 35,- per kwartaal. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Afgelopen zondag waren de kam pioenschappen van de 'Kring noord 72'. PHV Bij dag en nacht waren met drie kombinaties vertegenwoor digd. Toon Wilms met Sunny werd eerste, dus kampioen. Hij vertegen woordigde de krijg bij die vijf krij gen. Hans Barents met Rambo werd derde en Jo Rambags met Kim werd achtste. Jong Nederland Venray opent nieuw seizoen Op zaterdag 19 augustus a.s. zal op het terrein van Jong Nederland Venray het nieuwe seizoen 1995- 1996 worden geopend. Er is een knotsgekke spellenmiddag, met ver rassende spelen. Aan deze spellen middag kan alle jeugd in de leeftijd van vijf tot 17 jaar meedoen (leden en niet-leden). Dit alles vindt plaats bij onze blokhut gelegen aan Kempweg 162. Dit jaar hebben we knotsgekke spellen, wat dat precies inhoud, kun je met je eigen ogen komen bekijken en doen. Verder blijft het een verrassing wat er komen gaat. Om 13.00 uur is het terrein voor iedereen geopend. Na de inschrijving gaat de spellenmid dag van start. Rond de klok van 16.00 uur zal het eindsignaal klin ken. Met slecht weer gaat de spel lenmiddag helaas niet door. Jong Nederland speelt met alle kinderen in de leeftijd van vijf tot zeventien jaar. Er wordt gespeeld rondom de drie spelpeilers spel/sport, buitenleven en kreativi- teit. Wekelijks spelen bij onze ver eniging ongeveer 130 leden. Dit jaar starten wij met een nieuwe jongens- groep. Jongend die in groep twee of drie zitten kunnen op woensdag avond van 18.00 tot 19.00 uur gerust eens komen kijken en lid worden. Jong Nederland is er ook voor jou! Voor meer informatie over onze vereniging kunt u kontakt opnemen met: Eric Geuyen, tel. 077-662588 (na 18.00 uur). Afgelopen zondag was het kam- pioenschieten van het Gilde en onder stralend weer was het Pieter van de Broek die de titel over 1995 naar zich toehaalde. Er werdt ook nog een ekstra ronde geschoten, de uitslag was als volgt: 1. P. v.d. Broek, 22 p.; 2. J. Willems, 21 p.; 3. R. Kromhout, 18 p.; 4. P. Willems, 16 p.; 5. M. Kromnout, 16 p.; 6. J. de Bruin, 13 p.; 7. L. Pullens, 13 p.; 8. J. Achten, 8 p. Heden donderdagavond: oefenen schieten, aanvang 19.30 uur op de Schuttersweide in de Endepoel. Zondag 20 aug.: derde Bondsfeest van de Bond Juliana, dit zal gaan gebeuren bij de Schutterij St. huber- tus te Kessel. We komen om 12.30 uur bijeen bij het gildehuis cafe Klomp. Om 12.45 uur vertrekken we naar Kessel. In de optocht en tijdens de wed strijden hebben we nummer acht. Maandag 21 augustus wordt er een algemene ledenvergadering gehouden in het gildehuis cafe de Klomp, aanvang 20.00 uur. Alle leden aanhang zijn welkom. Dinsdag 22 augustus: fietsen. We vertrekken om 19.00 uur bij de Rabobank. De vakantie zit erop. Wij zijn weer helemaal klaar voor een nieuw aktief schooljaar, boordevol nieuw ideeen. Vanaf maandag 21 augustus starten alle lessen van Dizzy weer. De lessen van Bodywork o.l.v. Ine beginnen in september weer. We gaan ons dit jaar voorbereiden op een nieuwe uitvoering in de schouwburg en ook ons lesprogram ma is uitgebreid met een aantal nieuwe aktiviteiten. Behalve jazz dance (waaronder kinderjazz en kleuterdans), step-aerobic en funky aerobic, start een kombinatieles step dance. Ook mannen kunnen dit seizoen bij ons terecht, voor een power-hour for men. Een echte kon- ditieles voor mannen die eens iets anders willen dan een balsport. Verder starten we met een twaalf weken durende kursus: 'Met gezon de voeding en meer bewegen naar een beter gewicht'. Voor meer infor matie omtrent deze kursus bent u op dinsdag 29 augugstus om 10.30 of om 20.00 uur van harte welkom op de informatiebijeenkomst. Door de snelle groei van het aan tal leden van Dizzy hebben wij een extra leslokatie gezocht. Een aantal kindergroepen heeft dit schooljaar les in de gymzaal van 'de Essel', St. Ursulastraat 15. Alle leerlingen die dit jaar les hebben in de Essel krij gen hierover persoonlijk bericht. Bel voor meer informatie: Wilma Keyzers, tel.04780-11845 of Ine Clarke, tel. 04780-89097. Maakt u gebruik van uw rechten? Er zijn veel ouderen, die moeten leven van hun AOW-pensioen en er zijn er ook vclen,d ie naast de AOW nog een klein ander pensioentje hebben. Als deze mensen komen te staan voor wat extra uitgaven komen zij dikwijls in de problemen Die extra uitgaven kunnen bijvoorbeeld te maken hebben met de gezondheid of met ziekte van familieleden, die in een ziekenhuis liggen en die men wil bezoeken. Veelal weet men niet.dat er via de Bijzondere Bijstand de mogelijkheid bestaat voor een vergoeding van de extra kosten. Ook kan het zijn, dat men sen niet goed om Bijzondere Bijstand willen vragen, omdat zij denken dat het een gunst is. Niets is minder waar! Bijzondere Bijstand is een recht en geen gunst. Maak daar om gebruik van uw recht als daar reden voor is. Enkele voorbeelden van kosten, die door Bijzondere Bijstand kunnen worden vergoed zijn:eigen bijdrage van bejaarden zorg; eigen bijdragen van medisch vervoer; de kosten van een bril; dc eigen bijdrage van medische vers trekkingen, bijvoorbeeld een kunst gebit, elastieke kousen, steunzolen en hoortoestel; duurdere dieëtpro- dukten; reiskosten in verband met bezoek aan een familielid in het zie kenhuis of verpleeghuis; extra kos ten voor kleding, bewassing of ver warming ten gevolge van ziekte of handicap; de extra kosten om langer zelfstandig te kunnen blijven wonen. En zo zijn er nog andere kosten die voor vergoeding in aan merking komen. Weest u dus niet onnodig beschei den en maak gebruik van uw rech ten. Telefonische informatie kunt u krijgen bij de Gemeente Venray, telefoon 23236 en 23237. Ook de KBO wil u graag helpen als dat nodig is en u kunt zich dan wenden tot een van de hieronder genoemde personen. En bent u nog geen lid van de KBO, dan kunt u zich gelijk als lid aanmelden. Agenda aktiviteiten: 30 aug.: Bezoek aan museum en streekboerderij De Locht in Melderslo. Kosten ƒ12,50 incl. entree en koffietafel. Een bezoek aan De Locht is echt de moeite waard. U zult er veel zien wat met onze streek te maken heeft. Houdt u daarom daarom deze dag vrij en ga mee naar De Locht. 13 sept.: Muziekmiddag in zaal Thielen waarbij u mee kunt doen mét liedjes en gedichten. 17 sept.: Bezoek aan de Passiespelen in Tegelen. Kosten ƒ45,- incl. reis, entree en koffie. 4 okt.: Wandelen in Geysteren met na afloop een kop koffie met vlaai. 11 nov.: Camavalsbijeenkomst. 14 dec.: Adventsviering in zaal In den Engel. Voor inlichtingen over het lid maatschap van de KBO en over de aktiviteiten kunt u bellen met een van de volgende personen: mevr. I. Claessens, Handelstraat 55, tel. 85123, mevr. P. v.d. Kerkhof, Helfrichstraat 80, tel. 83122, mevr. A. Noy, Rooseveltstraat 5, tel. 83494 of dhr. J. Lipman, Isabellahof 17, tel. 84897. Hieronder volgt een greep uit de vele voorstellingen die u bij ons kunt boeken. Augustus: 10-24: Fleurig '95, Bameveld 14-31:Walibi Flevo, Biddinghuizen 14-31: Archeon, Alphen a/d Rijn 19, 20: Draakfeesten Beesel, Beesel 24-31 Nationale Taptoe, Breda 25 Down Town Party, Arnhem 25-27: Formule I Grand Prix, Francorchamps 27: Rolling Stones, Luxemburg September 1,2: Nationale Taptoe, Breda 1-30: Walibi Flevo, Biddinghuizen 1-30: Archeon, Alphen a/d Rijn 2: Sjravel Festival, Amby Maastricht 2: Megarave 7, Rotterdam 2: 12e Bluesrockfestival, Tegelen 13, 14: L Fura Dels Baus, Kerkrade 21-26: Total Art fair, Breda 30: Fragment, Rotterdam Oktober: 1-29: Walibi Flevo, Biddinghuizen 1-29: Archeon, Alphen a/d Rijn 5: Rene Froger, Kaatsheuvel 7: Golden Earing, Hoogvliet 14: The Everly Brothers, Rotterdam 15: Norma. Den Haag 22: Clouseau, Amsterdam November: 4: John Denver, Rotterdam 5: Aida, Den Haag 25: BZN Horst-Meterik Behoorlijke buit bij insluiping Bij een insluiping in een woning aan de Pastoor Vercoulenstraat in Merselo in de nacht van zaterdag op zondag blijken naast de videocame ra (waarde ƒ2250,-), bankbeschei- den en sieraden ter waarde van ƒ1500,- ook de diploma's van het echtpaar en de kinderen alsmede schoolrapporten, trouwboekje, spaarbankboekje, inentingspapieren en de boekingspapieren voor een reis naar New York, in september, te zijn ontvreemd. Na een sukselvol jaar willen wij nieuwe leden de gelegenheid bieden om mee te gaan doen oij onze weke lijkse aktiviteit stijldansen. Heeft u nooit gedanst, geen nood, ook u kunt het leren en het is het proberen waard. Ervaar wat bewegen op muziek inhoud. Leer uw eigen gren zen kennen en verleggen. Stijldansen betekent gezelligheid, fijne muziek, vele sociale kontakten en lekker in beweging ziin. Ook worden er jaarlijks verschillende dansavonden georganiseerd, waar u 'dansers' uit diverse andere gemeen ten ontmoet. U leert diverse dansen, zowel de moderne ballroom en Latin, maar ook de oude dansen waaronder de Bcrnhardwals, Vclcta. Kruispolka enz. Doordat het tempo en de moei lijkheidsgraad van dc dansen aan uw mogelijkheden zijn aangepast, is M.B.v.O./stijldanscn niet moeilijk maar juist ontspannend. GROEPSGROOTT E EN DESKUNDIGE BEGELEIDING Een dansgroep beslat uit ca. 20 personen. De dansles staat onder lei ding van een gediplomerd M.B.v.O.-dansleid (st)er, met speci fieke kennis op het gebied van bewegen voor ouderen. zowel man nen als vrouwen vanaf 55 jaar kuncn deelnemen. Ook dames kun nen samen dansen. Wij dansen in zaal 'Forest' te Ysselsteyn. Voor nieuwe leden opgave mogelijk vanaf heden. Wij starten de eerst week van sep tember. Bestaande groep(en) startfen) op dezelfde dag/tijd als voorneen. Inlichtingen: Riet, tel. 04780-46669 of Gonny, tel. 04780- 83975. De Lokale Omroep Venray heeft zich de laatse jaren uitgewerkt naar een vaste en goed beluisterde omroep in Venray en omstreken. De vele programma's worden gemaakt door enthousiaste mensen, allemaal vrijwiligers, die 'gek van radio' zijn. Om nu de gelederen van Omroep Venray te versterken en uit te breiaen zoekt de omroep nieuwe medewerkers. Jong en oud, leeftijd is geen pro bleem, voor zowel vóór of achter de mikrofoon, of in de techniek, of in het redaktieteam, iedereen is werl- kom. Hebt u interesse, neem dan kon takt op met: mw. Schellens, tel. 83170. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 24 juli tot en met 13 augustus werd bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de volgende goederen: VERLOREN 14-karaat armband, smal aan elkaar geperst motief; front van autoradio; diverse bank en giropas- sen; blouse; 2 leesbrillen en 2 zon nebrillen, groene glazen, op sterkte; diverse foto's, verschillende geldbe dragen, waaronder 2500 US- Dollars; Golden Retriever reu, draagt wurgkettin; Labrador reu, draagt wurgketting; kruising-bou vier, draag penning met opschrif v.d. Veen; verschillende horloges waaronder een Cartier; westemkie- ding (komplcte cowboyuitrusting, waarde ƒ750,-); verschillende legiti matie en lidmaatschapskaarten, w.o. van de ANWB, OV-jaarkaart enz.; verschillende portemonnees en por tefeuilles met o.a. geld en bank/giropasjes; semafoon; zwart etui met sleutels; sleutels aan ring, waarvan 1 audisleutel; linnen tas met inhoud, w.o. paspoort en rijbe wijs; linnen etui. inh. lees- en zon nebril; chauffeursvergunning perso nenvervoer; verblijfsvergunning overl. vrouw; verzekeringsplaatje bromfiets; canon videocamera, waarde ƒ2500.-; wieldop Alfa Romeo; vogel (agapomis). GEVONDEN Bankpas; brievenbus PTP, cass. ree. merk Realistic; tijgerkleurige poes, diverse fietsen; hengelsportar tikelen; horloge Accurist; grijw- wittc kat; kilometerteller Speedy voor fiets; wit konijn met rode ogen; krat met groenten; gegraveerd medaillon met naam en straat; OV- jaarkaart; paspoort; kinderausweis; gouden ring met gekleurde steen; herenschoen; sloffen. Inlichtingen omtrent dc verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politicburo aan de Leunsewcg. Bestuurder werd onwel Vrijdagmiddag omstreekd 15.00 uur vond op de Langstraat een ver keersongeval plaats tussen twee personenauto's waarbij materiele schade te noteren viel. Een van de bestuurders, een 68-jarige Venraynaar ging mee naar het poti- tieburo voor opmaking van het pro ces verbaal, óp het buro wera de man onwel en werd per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis, waar werd vastgesteld dat de man een hersenbloeding had gekregen, en als voorloper daarvan mogelijk onwel was geworden, waardoor hij uit dc juiste koers geraakte. Dc man bleef te observatie in het zieken huis.

Peel en Maas | 1995 | | pagina 13