f* Reconstructie kruispunt in Ysselsteyn Glasinzameling loopt goed woningwet - wet ruimtelijke ordening Verzoek voor ingebruik neming van drukkerij Verkeers maatregelen kermis Vervaldag aanslag verlopen GFT-tip van de week Goedkeuring uitwerkingsplan bestemmingsplan 'Vredepeel' wet milieubeheer - wet milieubeheer 12prci CM 14 A A Q PEEL EN MAAS Donderdag 3 augustus 1995 - Pagina 13 GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Fax: 04780-23222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Informatiebalie: maandag t.m. vrijdag 09.00-17,30 uur. Telefonisch 08.00-18.00 uur. In de oneven weken op vrij dag tot 13.00 uur. Vakbalies van Burgerzaken, Sociale zaken, Financiën en Gemeentewerken: maandag 09.00-17.30 uur; dinsdag t.m. vrijdag 09.00-13.00 uur. De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspraken- spreekuur (tel. 23236 of 23237). Maandag 08.30- 17.30 uur, dinsdag t.m. don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00-17.00 uur; vrijdag 08.30-13.00 uur (en in de even weken ook van 14.00- 16.30 uur) Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 04780-23311 (alleen voormiddag). Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. De inzameling van glas via de glasbak heeft zich in de afgelopen jaren positief ontwikkeld. Dat valt te lezen in het 'Nieuws uit de glas bak', een uitgave van de Stichting Promotie Glasbak. Zo werd in het afgelopen jaar in heel Nederland 77,5% van de hoeveelheid eenma lig glas in de glasbak gegooid. Hiervan werd 40% op kleur (wit, bruin en groen) gescheiden. Dit resultaat is vooral te danken aan de bereidheid van de burgers om het glas naar de glasbak te bren gen. In Nederland stonden in 1994 20.445 glasbakken en deden 374 gemeenten mee aan de gescheiden inzameling op kleur. In het Convenant verpakkingen is als doel gesteld om aan het eind van dit jaar landelijk een inzamelpercen tage van 80% te behalen, waarvan 50% op kleur gescheiden moet zijn. In het jaar 2000 moet gemiddeld 25 kilogram glas per inwoner per jaar ingezameld worden. In 1994 lag dit gemiddelde op ca. 22 kilo per inwo ner. Venray Ter vergelijking: in de gemeente Venray werd vorig jaar in totaal 670 ton glas ingezameld. Dat komt neer op ruim 19 kilo gemiddeld per inwoner. Daar zit dus nog rek naar boven in. De gemeente zamelt nog niet op kleur in. Dat gaat in de toekomst wel gebeuren. Het wachten is nog even op een landelijk onderzoek dat bekijkt welke kleuren het best gescheiden kunnen worden. Internationaal Internationaal gezien is Nederland absolute koploper wat betreft het gescheiden inzamelen van glas. Werd in 1992 in ons land 73% van het glas apart ingezameld, in Duitsland was dit maar 65% en in Japan 56%. In de VS wordt nog maar 20% opgehaald. De mate van samenwerking tus sen overheid, handel en industrie is ook van belang voor het succes van de glasinzameling. Verenigd in de Stichting Promotie Glasbak streven de drie partijen naar het optimalise ren van het recyclingproces en naar een adequate voorlichting van alle publieksgroepen. r KIStN écArf ÓÓc ÓCAf! OUf w OA étAfBAK! Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van dé Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen: - het bouwen van een woning met carport aan de Feldberglaan te Venray tnv K. Poll, Claudiahof 18; - het bouwen van een wegrestau rant aan de Rijksweg A 73 te Venray tnv A.C. Restaurants en Hotels, Merwedeweg 4 te - Breukelen; - het vergroten en renoveren van een pluimveebedrijf aan de Eijkenhofweg 18 te Veulen tnv Maatschap Baetsen, Eijkenhofweg 18; - het bouwen van een hellend dak op de garage aan de Pettenmakerstraat 16 te Venray tnv P.J. Wientjens, Pettenmakerstraat 16. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. - het bouwen van een garage/ber ging aan de St. Jozeflaan 10 te Smakt tnv T.H. Derckx, St. Jozeflaan 10; - het bouwen van een serre en ber ging aan de Pinksterbloem 2 te Venray tnv A.L.M. van Vegchel, Pinksterbloem 2; - het plaatsen van een dakkapel aan de Urbanusweg 10b te Leunen tnv J.A.G.J. Fransen, Urbanusweg 10b; - het bouwen van een garage/ber ging aan de Noordsingel 25 te Venray tnv H.J.H. Wijnhoven, Noordsingel 25. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toe gezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. - het bouwen van een berging aan de Eikenlaan 43 te Venray tnv F.G.M. Franssen, Eikenlaan 43; - het bouwen van een berging/overkapping aan de Landweertweg 1 te Venray tnv F.J.C. Comelissen, Landweertweg 1. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestem- mingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verle nen. - het uitbreiden van een woning en bouw carport aan de Honingklaver 20 te Venray tnv B.H.H. Jansen, Honingklaver 20; - het verbouwen van de woning aan de Helfrichstraat 27 te Venray tnv J.J.C. Oudenhoven, Helfrichstraat 27; - het verbouwen van de noordge vel en renovatie bedrijfspand aan de Smakterweg 64 te Venray tnv Profnorm Leo Hendriks, Hofstraat 6; - het bouwen van een kantoor/tuinkamer aan het Groene Hart 8 te Venray tnv J.F.A. Schaeffers, Groene Hart 8; - het uitbreiden van een hal aan de Alaertslaan 10 te Venray tnv F.A. van Hooft, Alaertslaan 10. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 5 augustus 1995 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewer ken. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bezwaren bij burge meester en wethouders worden ingediend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel 19 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan ae volgende bouw- aanvraag. - het plaatsen van een sirene tbv waarschuwing burgers aan de Merseloseweg 10-60 te Venray tnv Ministerie van Binnenlandse Zaken, Postbus 20011 te Den Haag. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 5 augustus 1995 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewer ken. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bezwaren bij burge meester en wethouders worden ingediend. Procedurestart artikel 18a WRO t.b.v. bouwmeldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse gelden de dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouw meldingen: - het bouwen van een tuinhuisje aan de Aronskelk 9a te Venray tnv J.T.M.A. Cuppen, Aronskelk 9a; - het bouwen van een schuur aan de Adelbertweg 18 te Venray tnv W.F.M. Jansen, Adelbertweg 18; - het bouwen van een tuinhuisje aan het Zevenblad 7 té Venray tnv P.A. den Breems, Zevenblad 7; - het bouwen van een schuur aan de Serenadestraat 45 te Venray tnv C.H.M. Hanen, Serenadestraat 45; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Tangostraat 7 te Venray tnv P. Haaksma, Tangostraat 7. De op de bouwmeldingen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 5 augustus 1995 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewer ken. Gedurende deze termijn kun nen schriftelijk bezwaren bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray, 4 augustus 1995 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer Burgemeester en wethouders zijn voornemens medewerking te verle nen aan het verzoek van de heer N. v.d. Hoek, Weegbree 19 te Venray voor het vestigen van een drukkerij in het pand Heuvelstraat 9b te Venray De op het verzoek betrekking heb bende stukken liggen met ingang van 4 augustus 1995 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewerken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 3 augustus 1995 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer C.Th.van Velzen Evenals vorig jaar zullen in ver band met de kermis op de locaties Schouwburgplein, Henseniusplein, Grote Markt, Raadhuisstraat (gedeeltelijk) en Raadhuisplein de volgende verkeersmaatregelen van kracht ziin: Afgesloten voor alle verkeer, behalve voetgangers van woens dag 2 t/m donderdag 10 augustus 1995 De rijbanen en fietspaden van het Schouwburgplein, Henseniusplein en Grote Markt. De Raadhuisstraat van Julianasingel tot en met de aansluiting van de Stationsweg. Het Raadhuisplein. De Stationsweg blijft vanaf de Oostsingel voor bestemmingsver keer bereikbaar tot apotheek De Burggraaf. De Raadhuisstraat blijft vanaf de Noordsingel bereikbaar tot aan het gemeentehuis en danscentrum Janssen. Het BP-tankstation aan de Raadhuisstraat blijft bereikbaar via de Noordsingel en Tuinstraat. Weekmarkt tijdens de kennis De weekmarkt vindt kermismaan- dag 7 augustus plaats op de Julianasingel tussen de Wilhelminastraat en de Prins Bernhardstraat. Hiervoor wordt dit gedeelte van de Julianasingel op deze dag volledig voor het verkeer afgesloten. De parkeergarage bij Leo van Schaijik aan de Julianasingel blijft tijdens de weekmarkt bereikbaar via de route Julianasingel- Pr.Bernhardstraat- Pr.Hendrikstraat- Wilhelminastraat-Julianasingel. Vervallen bushaltes In verband met de gedeeltelijke afsluiting van de Raadhuisstraat vervallen met ingang van woensdag 2 augustus t/m donderdag 10 augus tus de bushaltes aan de Raadhuisstraat en de Stationsweg tussen de Oostsingel en de Raadhuisstraat. Taxi-standplaatsen Tijdens de kermisdagen (4 t/m 9 augustus) worden aan ae Poststraat bij het postkantoor 's avonds vanaf 19.00 uur 4 taxi-standplaatsen inge richt. De laatste vervaldag van de 31 maart opgelegde gemeentelijke aan slag 1995 is inmiddels verstreken. In de laatste week van augustus zal de gemeente de aanmaningen ver sturen. Voordat de aanmaningen worden verzonden, stelt de gemeente inwo ners die niet "tijdig" betaald hebben alsnog in de gelegenheid te betalen. Is het bedrag binnenkort niet betaald, dan wordt f 10,- aan aanma- ningskosten extra in rekening gebracht. De belastingplichtigen die straks een aanmaning ontvangen en daarna het bedrag zonder de aanma- ningskosten betalen, zullen worden vervolgd voor deze aanmaningskos- ten. Een openstaand bedrag van f 10,- wordt ingevorderd door een dwangbevel waarvan de kosten van f 50,- bij de belastingplichtige in rekening worden gebracht. Belastingplichtigen worden daar om vriendelijk doch dringend ver zocht tijdig te betalen en als dat onverhoopt niet lukt ook de aanma- ningskosten te betalen. Zo voorkomt men extra problemen. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met de heer Jos Smits, tel. 23490. Vorige week riepen wij lezers op ons tips toe te sturen die kun nen helpen om het afval te ver minderen of de gescheiden inza meling van afval gemakkelijker te maken. Mevrouw Swaghoven uit Venray gaf gehoor aan deze oproep en stuurde ons de volgen de tip: Ter voorkoming van stankover last in de GFT-container adviseert zij in de keukenafvalbak een dikke papieren bodem (bijv. een tijd schrift of krant) in een pedaalem merzak te leggen. Hierin trekt veel vocht. In een warme periode zet zij de pedaalemmerzak met inhoud zo lang in de GFT-contai ner. Op de ophaaldag gooit ze de inhoud om in de container. De pedaalemmerzak met de papieren bodem gaan in de vuilniszak. Heeft u ook een tip, laat het ons dan weten en stuur een briefkaart met uw naam, adres en telefoon nummer naar de gemeente Venray, t.a.v. Ingrid Molenaar (voorlich ting), postbus 500, 5800 AM VENRAY. De meest originele tip wordt beloond met een leuke i attentie. Burgemeester en wethouders van Venray, maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 11, lid 6 van dc Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat Gedeputeerde Staten van Limburg bij besluit van 11 juli 1995. nr. 95/35355M hebben goedgekeurd een uitwerkingsplan van het bestemmingsplan Vrcdepeer. Dit uitwerkingsplan beoogt de realisering van een woning op het aan de Johan van Stalbergweg te Vredepeel gelegen perceel sectie K, nrs. 128/165 (ged.), t.b.v. J.E. Coppy te Stolzenau. Het goedgekeurde uitwerkingsplan en de overige daarop betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 4 augustus 1995 gedurende zes wexen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 tc Venray, bij de vakbalie gemeentewerken, op maandag van 09.00 tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 tot 13.00 uur. Gedurende deze periode bestaat voor belanghebbenden gelegenheid tegen het goedkeuringsbesluit van Gedeputeerde Staten beroep in te stellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Venray, 3 augustus 1995 Burgemeester en wethouders voornoemd, V Omleiding van augustus tot november Van 8 augustus tot medio november wordt in opdracht van de provincie het kruispunt "Ysselsteyn" op de provinciale wegen Eindhoven-Well (N 270) en Zeeiand-Kessel (N 277) gereconstrueerd. Het kruispunt, dat nu met verkeerslichten is geregeld, wordt straks een rotonde met vrijliggende fietspaden. Tijdens de werkzaamheden zal de Middenpeelweg (N 277) tussen het kruispunt Ysselsteyn en Vredepeel voor alle doorgaande verkeer uitgezonderd fietsers worden afgesloten. Het doorgaande verkeer wordt omgeleid via Ysselsteyn - Venray - Rijksweg 73 - Boxmeer - Elsendorp. Het lokale verkeer via Ysselsteyn - Venray -Vredepeel (via de Beekweg). De omleiding geldt voor beide richtingen. De afsluiting gaat in op 14 augustus om 7.00 uur en zal duren tot medio november. Het verkeer op de Deurneseweg Deume - Well zal normaal doorgang kunnen vinden. Ook dc Midden Peelweg vanaf het kruispunt richting Ysselsteyn/Roermond blijft open voor het doorgaande verkeer. Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krach tens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn vergunningen krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. Maatschap Janssen-Jenniskens, Weverslo 2,5815 CA te Merselo voor een vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkens- mesterij, gelegen aan de Haag 23 te Merselo; 2. J. en J. Slangen, Eijkenhofweg 7, 5814 AM te Veulen voor een ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een melkvee- en vleesvarkenshoude rij en zuivelbereiding, gelegen aan de Eijkenhofweg 7 te Veulen. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 3 augustus 1995 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). Tot 31 augustus 1995 kunnen de stukken ook, na telefonische afspraak (04780-23630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkin gentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ont werp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daarte gen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in afwijking van de ontwerp- beschikkig vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1. Mts. Baetsen, Eykenhofweg 18, 5814 AM te Veulen voor een ver gunning op grond van artikel 8.1, lid 1 sub b van de Wet milieubeheer voor het verande ren/uitbreiden van de inrichting en/of veranderen van de werking van de inrichting en het in wer king hebben van de veranderin gen voor een pluimveehouderij en varkenshouderij, gelegen aan de Eykenhofweg 18 te Veulen. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 3 augustus tot 14 september 1995 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen ook, na telefonische afspraak (04780-23630), op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie Tede- lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 4s-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal cate- goriein van bedrijven vrijgesteld van de vergunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een A.M.v.B.-melding is binnengeko men van: 1Viguurs Vlees BV, Vechtstraat 8, 5347 KP te Oss voor het oprich ten van een slagerij in het kader van het Besluit slagerijen milieu beheer, gelegen aan de Kempweg la te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 3 augustus tot 17 augustus 1995 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (04780-23630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tol 19.30 uur. Venray, 3 augustus 1995 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer Wet milieubeheer Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van dc milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van dc Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Nadat het bevoegd gezag haar voor nemen tot intrekking heeft aangege ven, wordt het ontwerp- besluit genomen. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescher ming van het milieu de vergunnin gen geheelwensen in te trekken van: 1. P. Nabben, Brcmmenkamp 16. 5808 AD te Oirlo voor de op 13 maart 1967 verleende milieuvergunning, nr. 255, voor een pluimvee-opfokin- richting, gelegen aan de Bremmenkamp 16 le Oirlo. Dc intrekking geldt ten behoeve van dc uitbreiding van dc inrichting aan de Rotven 8 en Rotven ong. te Oirlo; 2. H.M.H. Clacsscns, Ripseweg 3. 5816 AC tc Vredepeel voor de op 4 januari 1978 verleende milieuver gunning, nr. 23, voor een rundvee houderij, gelegen aan de Ripseweg 3 tc Vredepeel. Dc intrekking geldt ten behoeve van dc uitbreiding van de inrichting aan dc Rotven 8 en Rotven ong. tc Oirlo. Het ontwerp van het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens lig gen ter inzage van 3 augustus 1995 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie Gemeentewerken'). Tot 17 augustus 1995 kunnen de stukken ook, na telefonische afspraak (04780-23630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van twee weken met ingang van de dag na de dag waarop net ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan ccn ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders bedenkingenter mijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge bedenkingen of een mondelinge gedachtenwisseling. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Venray, 3 augustus 1995 Burgemeester en wethouders voor noemd namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer.

Peel en Maas | 1995 | | pagina 13