Bij aankoop van ƒ35, aan schoolspullen een baseballpet voor van den munckhof bv grotestraat 68 venray, telefoon 04780-82727 PEEL EN MAAS Donderdag 27 juli 1995 - Pagina 10 Bestuurder liet auto achter Zondagmiddag omstreeks 15.30 uur tankte een onbekende bestuur der van Nissan personenauto bij een tankstation aan de Rijksweg te Well .voor een bedrag van ƒ40,-. Na getankt te hebben kwam hij de tankshop binnen. Hij betaalde ech ter niet en ging weer naar buiten. De tankbediende keek de bestuurder na, die liep niet in de richting van de auto maar hij liep weg. De man vond dat vreemd en stelde de politie van een en ander in kennis. Hij gaf ook het kenteken door. De auto bleek op 28 januari van dit jaar ontvreemd te zijn in het Gelderse Winssen. De sleutels zaten nog in het kontaktslot. De politie heeft nog naar de bestuurder gezocht want het signalement was door de tankbediende aan de politie doorgegeven. De auto werd in afwachting van de teruggave aan de gedupeerde 'veilig' gesteld. I 'I. -Um- één piek !S>'. t -rm»v - Ail I?VIM Inbraak auto Vrijdag werd ingebroken in de personenauto van een 32-jarige inwoner van Oostrum, die zijn auto nabij het ziekenhuis had gepar keerd. Door forcering was toegang verkregen en ontvreemd werd de radiocassettespeler. Winkeldievegge aangehouden Bij een supermarkt in De Bleek werd een 44-jarige Venray se betrapt bij het ontvreemden van goederen ter waarde van 127,-. Zij weFd aan de politie overgegeven die haar na vernoor en opmaking van proces verbaal naar huis stuurde. Inbraak in camper In de nacht van vrijdag op zater dag werd ingebroken in een camper staande aan de Geysterseweg te Wanssum. Ten nadele van een oos terbuur werd een koelkast uit zijn camper ontvreemd. Planten vernield Even boodschappen doen bleek voor vandalen voldoende tijd te zijn om potten en planten in een tuin van een woning aan het Bingelkruid te vernielen. De gedupeerde deed van die ergerlijke vernielingen aangifte. De schade voor haar bedraagt meer dan ƒ100,-. Buurtbewoners hebben gezien dat enkele jeugdige knapen in de tuin waren, maar hadden daar verder geen aandacht aan geschonken. Mogelijk kunnen andere getuigen de politie op het spoor van de van dalen zetten. Inbraak in bedrijfsauto In de nacht van donderdag op vrijdag werd ingebroken in een bedrijfsauto die bij een woning stond aan de Horsterweg in Leunen. Door forcering van de achterdeur was toegang verkregen. Ontvreemd werden gereedschappen ter waarde van ƒ1.630,-. Amazone van paard gevallen Dinsdagavond werd een door een 25-jarige Venrayse amazone bere den paard onwillig. De amazone trachtte het paard te kalmeren maar dat lukte niet. Zij werd van het paard geworpen en kwam onder het dier terecht. Zij liep daarbij een gebroken enkel en andere kwets uren op en moest voor behandeling naar het ziekenhuis worden ver voerd. Inbraak in verenigingsgebouw Donderdagmorgen werd ontdekt dat door forcering toegang was ver kregen tot het verenigingslokaal van de PDV De Vredesduif aan de St. Servatiusweg. Ontvreemd wer den een stereo-installatie, gereed schappen en handdoeken. De goe deren waren als prijzen bestemd voor een vlucht van de duiven. Krattendieven aangehouden Een Venrayse zag woensdagmor gen een drietal knapen met lege flessen 'rommelen' bij de Konin krijkszaal aan de Henri Dunant- straat. Zij sprak de jongens aan maar kreeg een grote mond terug. Zij gaf haar bevindingen en hun sig nalement door aan de politie. Zoekaktie van de politie had resul taat en een van de jongens, 16 jaar oud, kon vrij kort daarna worden aangehouden. Later kon de politie ook zijn twee vrienden van 17 jaar aanhouden. Het drietal heeft bekend bij een supermarkt in het Brukske in totaal vijftien kratten met lege fles sen te hebben gestolen. Zij beken den reeds negen kratten te hebben ingeleverd. Het drietal zal vermoe delijk nadat proces-verbaal is opge maakt, doorverwezen worden voor een Halt-projekt. Beginnende brand geblust Woensdagmorgen rond 10.30 uur moest de brandweer uitrukken voor een brand in de woonkamer van een flat aan de Veltumse Kleffen. De 59- jarige bewoonster wist ondertussen de beginnende brand met enkele emmers water te blussen. De schade bleef hierdoor beperkt. De brand weer hoefde daardoor niet in aktie te komen. Teveel alkohol Een 34-jarige bestuurder van een personenauto reed in de nacht van donderdag op vrijdag op de Deur- neseweg dusdanig slecht dat dat de aandacht vroeg van de politie. Die stelde vast dat de bestuurder te diep in het bekende glaasje had gekeken. De blaasproeven rechtvaardigden een rijverbod Van zeven uur en opmaking van proces-verbaal inza ke het rijden onder invloed. Vernieling bromfiets Een 19-jarige Venraynaar deed aangifte van vernieling aan zijn bromfiets die hij had geplaatst aan de Hoenderstraat. Het zadel was kapot gesneden terwijl de brom fietshelm was ontvreemd. Alkoholkontrole In de nacht van zondag op maan dag werd een alkoholkontrole gehouden. Vijf bestuurders van per: sonenauto's die in het bekende pijp je moesten blazen bleken 'schoon' te zijn. Voor een 31-jarige bestuurster was het blazen aanleiding om haar een rijverbod van zeven uur en aan zegging van proces-verbaal inzake het rijden onder invloed te geven. De bestuurster was vorige week ook al wegens alkoholgebruik aange houden en toen was haar rijgedrag de oorzaak.

Peel en Maas | 1995 | | pagina 10