Maakt GFT-container compostvat werkeloos? Eikeprocessierups kan tot uitslag en jeuk leiden NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Schoolverlaters: inschrijven bij arbeidsbureau Ballonwedstrijd kermis Venray TE HOOR woningwet - wet ruimtelijke ordening wet milieubeheer PEEL EN MAAS uonaei Venray een jaar na start compostvatenactie GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Fax: 04780-23222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Informatiebalie: maandag t.m. vrijdag 09.00-17.30 uur. Telefonisch 08.00-18.00 uur. In de oneven weken op vrij dag tot 13.00 uur. Vakbalies van Burgerzaken, Sociale zaken, Financiën en Gemeentewerken: maandag 09.00-17.30 uur; dinsdag t.m. vrijdag 09.00-13.00 uur. De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspraken- spreekuur (tel. 23236 of 23237). Maandag 08.30- 17.30 uur, dinsdag t.m. don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00-17.00 uur; vrijdag 08.30-13.00 uur (en in de even weken ook van 14.00- 16.30 uur) Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 04780-23311 (alleen voormiddag). Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. Ook dit jaar wordt er ter gelegen heid van de Venrayse kermis een ballonwedstrijd georganiseerd voor kinderen tot 12 jaar. Deelnemerskaarten kun je krijgen bij het VVV-kantoor aan de Grote Markt, de bibliotheek en bij de Informatiebalie in het gemeente huis. Op vrijdag 4 augustus vanaf 14.30 uur worden kinderen met de ingevulde deelnemerskaarten ver wacht op het kermisterrein aan het Raadhuisplein. Daar worden de kaarten aan speciale kermisballon nen vastgemaakt. Om 16.00 uur zal bij de kermisat tractie 'The Jurassic River' het start schot voor de ballonwedstrijd wor den gegeven, waarmee de Venrayse kermis tegelijkertijd officieel geo pend zal worden. De teruggestuurde kaarten dien je vóór 15 september weer in te leve ren bij de Informatiebalie van het gemeentehuis. In oktober zullen de winnaars van de prachtige prijzen bekend worden gemaakt in Peel en Maas. Jongen raakte richtingwijzer Zaterdagavond omstreeks 22.00 uur fietste een jongen uit Venray over de weg van het Oostrums veld. Op de bagagedrager zat een 17-jari- ge jongen uit de VS. Toen de perso nenauto, bestuurd door een 44-jari- ge inwoner van Venray passeerde, raakte het been van de Amerikaan de richtingaanwijzer van de auto waardoor beide jongens ten val kwamen. Het liep gelukkig goed af, wat schrik en scnaafwonajes en de schade bleef beperkt tot de fiets. Jeugdige motorcrosser kwam ten val Een 13-jarige motorcrosser uit Veghel was op een particulier ter rein aan de Bakelsedijk aan het crossen toen hij de kontrole over zijn motor verloor. Hij kwam zo ongelukkig te vallen dat hij een beenfraktuur opliep en voor behan deling naar het ziekenhuis moest worden vervoerd. Het ongeluk vond zondagmiddag plaats. De politie verklaarde dat het niet verboden is te crossen op particulier terrein als de motor maar verzekerd is. Inbraak in woning Door de scharnieren van een raam van een woning aan de Stationsweg er uit te lichten was toegang tot de woning van een 23-iarige Venray- naar verkregen. Uit de woning wer den audio- en videoapparatuur, de telefoon, en een faxapparaat ont vreemd. De totale waarde van het gestolen goed bedraag ƒ4.500,-. De inbraak vond plaats in de nacht van vrijdag op zaterdag. Het is ruim een jaar geleden dat de gemeente Venray de actie thuis composteren nieuw leven inblies: de gemeente gaf een flinke subsidie op de aanschaf van compostvaten. De actie vormde de aanzet tot het verder scheiden van huishoudelijk afval zo dicht mogelijk bij de bron. De compostvatenactie was een suc ces: in drie maanden tijd gingen bij de Boerenbondwinkels meer dan 1000 vaten over de toonbank. Een half jaar na het begin van de actie thuis composteren werd in heel de gemeente de GFT-cqptainer inge voerd. Alle composteerbare afval uit het huishouden kan hierin wor den gedeponeerd. Eenmaal per twee weken worden de containers geleegd. In een speciale fabriek in Blerick wordt van het groente-, fruit- en tuinafval compost gemaakt. Sinds 1 januari kan de Venrayse burger zijn of haar composteerbaar afval dus op twee manieren kwijt: in de GFT-container of in het com postvat. Overdreven en kan het compostvat verdwijnen nu de GFT- container is ingevoerd? Of kunnen beiden naast elkaar gebruikt wor den? En wat doen de Venraynaren die massaal een compostvat aan schaften met hun vaten? Hebben ze al compost geoogst We zetten de verschillen en overeenkomsten op een rijtje en maakten een telefoni sche rondgang langs mensen die in 1994 een compostvat kochten. Een antwoord op de eerste vraag is relatief eenvoudig te geven. Compostvat en GFT-container kun nen goed naast elkaar gebruikt wor den. In feite was dat ook de bedoe ling van de gemeente bij de start van de actie in mei 1994. Ger Josten van de afdeling Openbare Werken en één van de mensen 'ach ter het vat': "We wisten dat per 1 januari 1995 de gescheiden afvalin zameling verplicht zou worden ingevoerd. Daarom wilden we de burger tevoren aan een compostvat laten wennen. Thuis composteren vermindert namelijk de hoeveel heid afval in de GFT-container en dus de verwerkingskosten voor de gemeente. Voor de burgers betekent dat dat de afvalstoffenheffing min der stijgt dan zonder thuis compos teren". SELECTIEF GEBRUIKEN Gescheiden afval inzamelen - GFT in de container, de rest in de grijze vuilniszak- is sinds 1 januari verplicht. Dat is een belangrijk ver- Venray tnv Van Haren Schoenen BV. Postbus 2 te Waalwijk; het bouwen van een woning aan de Merseloseweg 147a te Venray tnv J.H.M. Laurensse aan de Schutsboom 8 te Venray; het vergroten van de woning aan de Wijnruit 26 te Venray tnv Bouwbedrijf Th. Teunissen. Jan Poelsweg la te Ysselsteyn; het bouwen van een serre aan de Landweertweg 14 te Venray tnv S.C.P. Jeurissen, Landweertweg 14 te Venray: het bouwen van een opslag/stal lingsruimte aan Klein Oirlo 17 te Oirlo tnv M. Hubers. Klein Oirlo 17 te Oirlo; het wijzigen van het dak aan de Horsterweg 52 te Castenray tnv G.J.M. van Houdt-Flinsenberg, Horsterweg 52 te Castenray; het bouwen van een berging en car port aan de Katlestaart 17 te Venray tnv J.G.P. van Vegchel. Kattestaart 17 te Venray; hel vernieuwen van het pannendak aan de Grotestraat 40 te Venray tnv Exploitatiemij. Sanders Venray BV. Markstraat 20 te Uden; het uitbreiden met een tennispavil- joen aan de Kempweg te Venray tnv Tennisclub Venray. P/a Brennerlaan 16 te Venray; het bouwen van 8 huurwoningen aan de Anjerstraat 1 t/m 15 te Venray tnv Woningstichting Noord- Limburg. Postbus 210 te Venray; het bouwen van een wooncomplex en verzorgingsruimte aan de Beukenlaan/Berkenstraat te Venray tnv Woningstichting Noord-lim- burg. Postbus 210 te Venray; het bouwen van een woning aan de Strübenlaan 2 te Venray tnv H. Verhorevoort. Burg. van Houtlaan 4a te Helmond; het bouwen van een carport aan de Mattehornlaan 8 te Venray tnv JA.F. van Oosterhout, Mattcrhomlaan 8 te Venray; het bouwen van een serre aan de Jofferspas 22 te Oostrum inv A.H.M. van Kessel. Jofferspas 22 te Oostrum. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn schil met composteren dat op vrij willige basis gebeurt. Maar dat is niet het enige verschil. Ook in het dagelijks gebruik zijn GFT-contai ner en compostvat niet zonder meer uitwisselbaar. In de groene contai ner kan alle organische afval, inclu sief etensresten, botjes en ga zo maar door. Ook in grotere hoeveel heden. De GFT-container is een echte alleseter, die bovendien eens per twee weken wordt geleegd. Het compostvat daarentegen heeft een gevoeliger natuur. Grote hoe veelheden gras, te dikke takken, veel aardappelschillen of schillen van citrusvruchten verstoren het proces van gisten en rotten dat in het vat plaatsvindt. Etensresten trekken ongedierte aan. Bovendien duurt het zeker een half jaar voordat alle ingrediënten tot compost zijn ver worden. Maar selectief gebruik van het compostvat kan de hoeveelheid afval dat in de GFT-container -en dus tegen relatief hoge kosten ver werkt moet worden- aanzienlijk terugbrengen. Bijkomend voordeel is dat de kwaliteit van de zelf gemaakte compost er ook op vooruit kan gaan. Alle materialen die min der goed gecomposteerd kunnen worden gaan immers de GFT-con tainer in. MINDER Een kleine steekproef bij inwo ners van de gemeente die ongeveer een jaar geleden een compostvat aanschaften. Gebruiken zij het com postvat inderdaad selectiever of heeft de container het compostvat verdrongen? Dat laatste is letterlijk het geval bij de Venrayse familie die zegt het vat al na enkele weken te hebben teruggebracht naar de Boerenbond. "De buren klaagden over stank en hoewel we zelf niets roken hebben we omwille van de lieve vrede het vat teruggebracht". Gelukkig is dat niet bij iedereen het geval, maar de meeste ondervraagden zeggen hun compostvat inderdaad rtiinder te gebruiken na de invoering van de gescheiden afvalinzameling. "Hij staat in de hoek van de tuin", zegt mevrouw Camps, eveneens uit Venray. "We hebben het vat destijds uit milieuoverwegingen aange schaft, maar sinds een half jaar wordt het nauwelijks meer gebruikt". Eenzelfde geluid bij de familie Biezenaar, al wordt daar het compostvat nog wel gebruikt. "Sinds de GFT-container minder. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaan vragen: het bouwen van een berging aan de Wederik 8 te Venray tnv E.W.M. Sneyers, Wederik 8 te Venray; het bouwen van een woning aan de Etnalaan te Venray tnv K.W. Jagers. Heidesteinlaan 27; het uitbreiden van de portiersloge aan de Maasheseweg 89-91 tnv Rank Xerox Man. BV, Maasheseweg 89-91 te Venray; het verbouwen van een bedrijfs woning (proefboerderij) aan de Vredeweg 1 te Vredepeel tnv L.L.T.B., Wilhelminasingel 25 te Roermond; het bouwen van een bergfng aan de St Servatiusweg 11 te Venray tnv Dhr. A.A.M. Tinnenbroek, St Servatiusweg 11 te Venray het bouwen van een tuinbouwkas aan de Stationsweg 175 te Oostrum tnv J.L.P.M. Weijs, Stationsweg 175 te Oostrum; het bouwen van een garage aan de Dorperveld 12 te Merselo tnv H.G.M. Troisfontaine, Dorperveld 12 te Merselo; het bouwen van een tuinhuisje aan het Lenteklokje 4 te Venray tnv L.RM. van Ooi, Lenteklokje 4 te Venray. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. het veranderen van garage's/ber- ging aan de St. Apolliniastraat te Leunen tnv H.RJ. Voermans aan de leunseweg 47a te leunen; het inbouwen van een schoenen winkel aan de Grotestraat 65 te Het vat zit halfvol, we hebben nog niets eruit gehaald. De GFT-contai ner staat dichter bij huis, dat is gemakkelijker. Je moet er echt aan denken dat je nog een compostvat hebt staan". Bij de heer Van Wegberg uit Castenray zit het compostvat perma nent vol en er wordt ook regelmatig compost geoogst. De familie Van Wegberg vult het vat selectiever sinds de gescheiden inzameling. "Maar als ik op dit moment een compostvat zou moeten aanschaf fen, zou ik het misschien niet meer doen", aldus de Castenrayer. NET BLOEMENAARDE De Venrayse mevrouw Laurensse heeft volop vertrouwen in het vat. Ze heeft heel eenvoudig de GFT- container samen met het compostvat wat verder.in de tuin gezet en ver deelt de resten over beiden. Bij de familie Wester staat de GFT-contai ner er voor spek en bonen bij. "Ik zet hem nauwelijks aan de straat", zegt mevrouw Wester. "Ik vraag me wel 'ns af wat er bij andere mensen toch allemaal in moet zitten". Maar ja, niet iedereen heeft twee com postvaten én een zoon die kippen heeft! "Een groot en een klein vat. In de grote blijft het zitten tot de winter. De kleine heb ik al 'n keer leeggehaald. Zó mooi, ik stond er van te kijken. Het was net bloemen- zand. Of ik het in de winkel had gekocht", vertelt een enthousiaste mevrouw Wester. "En de etensresten gaan naar de kippen. We hebben overal een oplossing voor", besluit de Venrayse mevrouw haar pleidooi voor het compostvat. Zoveel mensen, zoveel zinnen. Enkele meningen uit de dagelijkse praktijk van het thuis composteren en het gescheiden inzamelen van huishoudelijk afval. De teneur lijkt echter duidelijk: het compostvat heeft minder klandizie sinds de komst van de GFT-container. Het gemak van de container bij de ach terdeur weegt wellicht zwaarder. Of misschien zijn de Venraynaren nog te weinig doordrongen van het feit dat elke kilo afval die niet verwerkt hoeft te worden ten goede komt aan het milieu en is de financiële prikkel niet groot genoeg. Daar kan moge lijk verandering in komen indien de afvalstoffenheffing gedifferentiëerd wordt op basis van gewicht en/of volume, zodat degene die minder aanbiedt -de thuiscomposteerder- financieel voordeel heeft. getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van bur gemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uit gereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw toestemming afgegeven. het plaatsen van een tuinhuisje aan de Reigersbek 5 te Venray tnv F.J.M. Elshof, Reigersbek 5 te Venray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoe- stemmingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wet houders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uit gereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouwaanvragen medewerking te verlenen. het bouwen van een woning aan de Albionstraat te Leunen tnv Deze maanden komen veel jonge ren van school en gaan op zoek naar werk. Sommigen hebben al direct een baan maar velen zullen de komende maanden nog een baan moeten zoeken. Dan is het erg belangrijk datje ingeschreven staat bij het arbeidsbureau. Dit kan je hel pen bij het vinden van een baan. Deze tijdige inschrijving is ook belangrijk wanneer je géén baan vindt en te maken krijgt met de Jeugdwerkgarantiewet. Uitkering Omdat je niet meer op school zit, vervalt het recht op kinderbijslag of op studiefinanciering. Als je niet meteen een baan hebt, zit je dus vanaf 1 juli zonder inkomen. Als je 21 jaar of ouder bent, heb je wellicht recht op een bijstandsuitke ring. Hiervoor moet je ingeschreven staan bij het arbeidsbureau. De schoolverlaters van 18 t/m 20 jaar hebben vanaf 1 juli opnieuw recht op kinderbijslag. Ook hiervoor moet je ingeschreven staan als werkzoekende bij het arbeidsbureau. Géén baan en dan? Als je na 6 maanden, ook wel de zoek-tijd genoemd, geen werk hebt kunnen vinden, krijg je te maken met de Jeugdwerkgarantiewet (JWG). Tenminste als je jonger bent dan 22 jaar of in 1995 nog 22 jaar moet worden. Dat betekent dat je eind 1995 door het arbeidsbureau wordt verwezen naar de Stichting Werk op maat (WOM), voor een baan op grond van de JWG. Een tij delijk gevonden baan in de vrije sec tor kan de zoektijd van 6 maanden opschorten. De JWG-baan is altijd tijdelijk en duurt telkens voor een periode van een halfjaar. Omdat je recht hebt op een JWG-baan, krijg je geen bijstandsuitkering. De Jeugdwerkgarantiewet is geen vrij blijvende aangelegenheid, maar een wettelijke verplichting voor de werkloze schoolverlater, het arbeidsbureau en de gemeente. Informatie Wil je meer hierover weten? Bel dan even met de afdeling sociale zaken van de gemeente Venray, tel. 23326 of 23327. Vragen??? wendt U tot de gemeentelijke voor lichter M.Ch.M. Michels, Bershof 1 te Leunen; het bouwen van een woning aan de Zilverschoon te Venray tnv P. Janssen, Mr. Driessensstraat 7 te Heide; het bouwen van een tuinkamer aan de Dr. Kortmannweg 1 te Venray tnv J.W. Meerdinkveldboom, Dr. Kortmannweg 1 te Venray; het uitbreiden van de portiersloge aan de Maasheseweg 89-91 te Venray tnv Rank Xerox Manufacturing BV, Maashesewg 89- 91 te Venray; het bouwen van een rundveestal aan de Vredeweg 7-9 te Vredepeel tnv Maatschap van Bakel, Vredeweg 7-9 te Vredepeel; het bouwen van een berging aan De Leng 5 te Oirlo tnv H.J.J. Steeghs, De Leng 5 te Oirlo; het bouwen van een showroom-ver- koopruimte aan de Zuidsingel 6 te Venray tnv Beerkens Profile Tyrecenter BV, Broekestraat 23-27 te Venlo; het bouwen van een aanbouw aan de langeweg 88 te Venray tnv R.P.M. van Tiel, Mambostraat 13 te Venray; het bouwen van een garage aan het Groene Hart 1 te Venray tnv J.E.H.A. Janssen, Groene Hart 1 te. Venray; het bouwen van een garage aan het Groene Hart 5 te Venray tnv H.J.G van Donzel, Groene Hart 5 te Venray; het bouwen van een berging aan de Wederik 8 te Venray tnv E.W.M. Sneijers, Wederik 8 te Venray; hel bouwen van een serre aan de Veonmos 43 te Ysselsteyn tnv J.J.M. Claessens, Veenmos 43 te Ysselsteyn. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 14 juli 1995 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewerken. Gedu rende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray 13 juli 1995 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer De afgelopen dagen is op een aan tal plaatsen in Noord-Limburg en Brabant de eikeprocessierups gesig naleerd. Deze rups is in eikebomen in het westen van de gemeente Venray waargenomen. De giftige netelharen van dit rupsje kunnen bij sommige mensen vervelende gezondheidsklachten veroorzaken. De plaag eikeprocessierups steekt de laatste jaren in toenemende mate de kop op. Het venijn van de proces sierups zit in de vele, zeer kleine, gif bevattende netelharen. De beestjes maken webachtige nesten dicht bij de grond op stammen en takken van eikebomen. De rupsen, met een zwarte kop, zitten op een kluitje bij elkaar in een nestje van witte dra den; dit lijkt op een witte suikerspin. Hierin verblijven ze overdag, 's Avonds kruipen de rupsen langs de stam en de takken omhoog om zich in de boom vol te vreten met eike blaadjes. Tijdens het groeiproces vervellen de rupsen zes keer. De nesten zitten dan ook vol met giftige haartjes, die met de wind verspreid worden. De haartjes kunnen op de huid komen of worden ingeademd en kunnen hierdoor een jeukende huid uitslag veroorzaken. Door krabben of wrijven vindt verdere versprei ding over de huid plaats. Na inade ming kan slijmvliesirritatie en slijm vliesontsteking ontstaan en klachten geven die lijken op hooikoorts of astma. Soms ontstaat bij sommige mensen die hier extra gevoelig voor zijn, een ernstige allergische reactie. Dit is echter zeldzaam. Omdat de haartjes met de wind worden meegevoerd, kunnen ze op Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krach tens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit. Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal cate- gorieïn van bedrijven vrijgesteld van de vergunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke 13 juli 1995 - Pagina 1Qó enige afstand van de bomen nog voorkomen. Het grootste gevaar schuilt echter in het directe contact met de nesten. Het is dus erg belangrijk de nesten met rust te laten. De nesten bevinden zich vaak dicht bij de grond. Het is raadzaam kinderen erop te wijzen uit de buurt van de nesten te blijven en er niet aan te komen. Indien contact met de netelharen heeft plaats gevonden: ga dan niet krabben of wrijven, omdat daardoor de haren verspreid worden over de rest van het lichaam; spoel de huid overvloedig met water af; trek de netelharen er met plakband af, wanneer ze op beperkte plaatsen van het lichaam zitten; trek andere kleding aan; bestrijd jeuk eventueel met een antij- eukmiddel (bijvoorbeeld menthol- houdendepoeder of lotion verkrijg baar bij de drogist); neem bij ernstige klachten contact op met uw huisarts; bij wandelen en fietsen onder eike bomen is het raadzaam de huid zoveel mogelijk te bedekken. In veruit de meeste gevallen ver dwijnen de verschijnselen vanzelf. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de GGD Noord- Limburg, telefoon 077-598888. Afgelopen week is de gemeente begonnen met de bestrijding van de eikeprocessierups langs de openbare wegen in het westen van Venray. Mocht u nesten gesignaleerd hebben of nog vragen hebben, dan kunt u de vakbalie Gemeentewerken bellen op maandag tussen 9.00-17.30 uur en op overige werkdagen van 9.00- 13.00 uur, tel. 23544. nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een A.M.v.B.-melding is binnengeko men van: 1. M.Arts, Pas 1,5815 CT te Merselo voor het oprichten van een inrichting, voor zover dit oprichten betrekking heeft op het bewaren van propaan, in het kader van het Besluit opslag propaan milieube heer, gelegen aan de Pas 1 te Merselo. De meldingen kunnen worden inge zien van 13 juli tot 27 juli 1995 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat lp te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (04780-23630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Venray, 13 juli 1995 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer Nieuw te realiseren Kiosk aan straatkant winkelcentrum VELTUM5E KLEPPEN uitermate geschikt als verkoop van bloemen/planten Huur ƒ900,-- per maand excl. servicek. en BTW Oplevering +/- 1 december 1995 Inlichtingen: VHS Den Haag tel. 070 - 385 40 77 Voor een aanbieding.... Buitenlandse Zal? en ^isburea^ Kapelaanspad 12 tel. 15155 Maja Kateman-van Opbergen Miriam Thuijls-Schelbergen

Peel en Maas | 1995 | | pagina 10