^^2 c D Parkeerverbod De Diepeling woningwet Zaterdag verkoop compost Blerick Geld Anjerfonds voor Venrayse verenigingen - wet ruimtelijke ordening J Ook vaccinaties voor reis naar Tïirkije, Marokko en Ttinesie Op vakantie? Is uw paspoort in orde? vy Kap- vergunning verleend voor zieke bomen Aantal instellingen vrijgesteld van precario- heffing Vragen? Wendt U tot de gemeentelijke voorlichter commissievergaderingen Aanleg fietspad St. Servatiusweg maandag gestart werk aan de weg wet milieubeheer - wet milieubeheer PEEL EN MAAS Donderdag 29 juni 1995 - Pagina 18 1 GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Fax: 04780-23222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VFNRAY Openingstijden: Informatiebalie: maandag t.m. vrijdag 09.00-17.30 uur Telefonisch 08.00-18.00 uur. In de oneven weken op vrij dag tot 13.00 uur. Vakbalies van Burgerzaken, Sociale zaken, Financiën en Gemeentewerken: maandag 09.00-17.30 uur; dinsdag t.m. vrijdag 09.00-13.00 uur. De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspraken- spreekuur (tel. 23236 of 23237). Maandag 08.30- 17.30 uur, dinsdag t.m. don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00-17.00 uur; vrijdag 08.30-13.00 uur (en in de even weken ook van 14.00- 16.30 uur) Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 04780-23311 (alleen voormiddag). Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de Zoals iedere eerste zaterdag van de maand is ook a.s. zaterdag 1 juli de compostfabriek Venlo tus sen 9.00 en 12.00 uur gopend voor de verkoop van GFT-compost aan particulieren. De prijs per m3 compost bedraagt vijf gulden. De compostfabriek is te berei ken op het Ecopark (Trade Port West) in Venlo. aan de James Cookweg 10. Hier komt u vanuit Venray door over Horst, Sevenum richting Venlo te rijden. Na recy clingbedrijf Keunen gaat u links, einde weg links en vervolgens na 100 m rechts. Het Anjerfonds Limburg heeft in het eerste half jaar van 1995 bijna f 25.000 geschonken aan vijf Venrayse verenigingen ter ondersteuning van uiteenlopende activiteiten. Het gaat om de gemengde zangvereniging Ars Musica en dameskoor Venrode die respectievelijk f 2500 en f 900,- ontvin gen voor de aanschaf van uniformen. De kerkelijke fanfare drumband jeugd orkest St. Oda uit Merselo en harmonie Sub Matris Tutela uit Oostrum ont vingen ieder f 7500,- voor de aanschaf van instrumenten. Majorettenvereniging de Kiosk Kids kreeg f 1300,- voor de aanschaf van twirlpakjes en batons en Stichting Odapark tot slot kreeg f 5000,- te besteden voor culturele inrichting. Over heel Limburg ging dit jaar in totaal 400.000 gulden naar amateurs actief op het gebied van beeldende kunst, toneel, muziek, cultuur maar ook vrijwilligers werkzaam op het terrein van natuurbehoud. De gelden werden tot 1 juli als volgt over de diverse sectoren verdeeld: muziek: 282.000 gulden, culturele vorming: 65.000 gulden, theater: 7.000 gulden letteren: 7.500 gulden, monumenten: 19.200 gulden, natuurbehoud: 15.000 gulden Het Anjerfonds kan deze bijdragen toewijzen dank zij steun van het Prins Bemhard Fonds, maar ook de jaarlijks gehouden Anjerloterij in de provincie Limburg. Het gemeentebestuur van Venray heeft na overleg met de regiopoli tie en de gemeente Meerlo- Wanssum besloten een tijdelijk parkeerverbod bij de ontgron dingspias De Diepeling in te voe ren. Het parkeerverbod geldt voor de volgende straten: Valkenberg, Spoordijk. Diepeling, Reijnbroekerweg (gem. Meerlo- Wanssum). Het parkeerverbod geldt voor een periode van 4 maan den vanaf heden. 29 juni 1995. De ontgrondingspias de Diepeling is verboden terrein voor onbevoegden. Het rekreatief gebruik voor zwemmen, surfen e.d. is niet toegestaan en zelfs gevaarlijk. Met name de stijle wan den enkele meters uit de kant vor men een gevaar, enerzijds door afkalving en anderzijds door het plotselinge grote temperatuurver schil van het water tussen ondiepe en diepere gedeelten. Op veel plaatsen is de plas 15 meter diep. Daarnaast veroorzaakt het verbo den gebruik schade aan het jonge oevergewas. De regiopolitie heeft toegezegd het parkeerverbod te handhaven via frekwente kontrole. Ingekomen bouwaanvragen. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen: - het bouwen van een berging aan de Zandbleek 24 te Venray tnv G.P.M.Verweij, Zandbleek 24; - het veranderen van een kantoorpand aan de Leunseweg 53 te Venray tnv Witron Engineering B.V., Leunseweg 53; - het aanbouwen van een keuken en ber ging aan de Bolderik 22 te Venray tnv J.A.A.M.van Kreij, Bolderik 22; - het uitbreiden van een pluimveestal aan de Rouwkuilenweg 31 te Ysselsteyn tnv A.J.C.van de Pas. Rouwkuilenweg 31 - het bouwen van opslagruimte aan de Oostsingel 41 te Venray tnv Scouting Venray, p/a Etudestraat 15; - het veranderen van de voorgevel aan de Meester de Haanstraat 29 te Leunen tnv A.A.M. van Dijck, Meester de Haanstraat 29; - het bouwen van een garage/berging aan de Noordsingel 25 te Venray tnv H.J.H.Wijnhoven, Noordsingel 25; - het bouwen van een woning aan de Noordhof te Venray tnv A.H.M.Smits, Nieuweind 23; - het gedeeltelijk vernieuwen van voor gevels van pluimveestallen aan de Rouwkuilenweg 31 te Ysselsteyn tnv A.van der Pas. Rouwkuilenweg 31 - het vergroten van de woning aan de Pettevenweg 7 te Ysselsteyn tnv T.M.J.Janssen, Pottevenweg 7; - het bouwen van een woning aan het Zilverschoon te Venray tnv P.Janssen, Meester Driessensstraat 7; - het bouwen van een varkensstal aan de Peel weg 43 te Ysselsteyn tnv Maatschap Franken, Kempkensberg 30; - het bouwen van een garage aan het Groene Hart 1 te Venray tnv J.E.H.A.Janssen, Groene Hart 1; - het bouwen van een garage aan het Groene Hart 5 te Venray tnv H.J.G.van Donzel, Groene Hart 5; Bouwvergunning verleend. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. - het bouwen van een woning aan de Randenrade 59 te Oostrum tnv A.M.L.M.Derks. Volen 5; - het uitbreiden van de woning aan de Knopkruid 35 te Venray tnv J.J.Simpelaar-Meiz. Knopkruid 35; - het vergroten van een varkensstal aan de Begijnhofweg 5 te Heide tnv Maatschap Derikx-van Rengs. Begijnhofweg 5; - het aanbouwen van een berging aan het Penningkruid 91 te Venray tnv W.L.M.Janssen, Groeneweg 24; - het vergroten van varkensstallen aan de Rouwkuilenweg 30 te Ysselsteyn tnv M.J.M.van Asten. Rouwkuilenweg 30; - het bouwen van een overkapping aan de Prins Bernhardstraat 30a te Venray tnv W.J.G.Smits. Prins Bernhardstraat 30a: Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. - het bouwen van een tuinhuis aan de Wederik 19 te Venray tnv G.M.Janssen, Wederik 19; - het bouwen van een tuinhuis aan de Nieuwlandstraat 24 te Venray tnv WH.A.van der Ven, Nieuwlandstraat 24; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmingen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Procedurestart Artikel 18A Wro T.b.v. Bouwmelding. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti kel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestem mingsplan ten behoeve van de volgende bouwmelding: >- het bouwen van een tuinhuisje aan de Niessenstraat 16 te Venray tnv J.A.M.Raedls, Niessenstraat 16; De op de bouwmelding betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 30 juni 1995 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewerken. Gedurende deze ter mijn kunnen schriftelijk bezwaren bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Bouwvergunning Aangevraagd. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouwaan vragen medewerking te verlenen. - het vergroten van de woning aan de St.Catharinastraat 5 te Leunen tnv A.P.J.Jeuken, St.Catharinastraat 5; - het veranderen en vergroten van de woning aan de Wethouder Reintjesstraat 31 te Leunen tnv A.S.M.Sonnenberg. Wethouder Reintjesstraat 31; - het bouwen van een carport en haard- houtopslag aan de Julianasingel 28 te Venray tnv B.G.C.M.Ruijten, Julianasingel 28; - het bouwen van een garage/berging aan de St.Jozeflaan 10 te Smakt tnv T.H.Derckx, St.Jozeflaan 10; - het bouwen van een schuur aan de Lollebeekweg 57 te Castenray tnv T.A.Stam. Lollebeekweg 57; - het bouwen van een berging aan de Zandbleek 24 te Venray tnv G.P.M.Verweij, Zandbleek 24; - het bouwen van een carport aan de Vicarieweg 42 te Leunen tnv H.J.G.Nabben. Vicarieweg 42; - het bouwen van een carport aan de Vicarieweg 40 te Leunen tnv W.M.G.Verheijen, Vicarieweg 40; - het bouwen van een serre en berging aan de Pinksterbloem 2 te Venray tnv A.L.M.van Vegchel, Pinksterbloem 2; - het bouwen van een varkensstal aan de Peel weg 43 te Ysselsteyn tnv Maatschap Franken, Kempkensberg 30; De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 30 juni 1995 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewerken. Gedurende deze ter mijn kunnen eventuele bezwaren bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Bouwvergunning aangevraagd. (artikel 19 WRO/50 Woningwet). Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti kel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaanvraag. - het plaatsen van een sirene aan de Merseloseweg te Venray tnv Ministerie van Binnenlandse Zaken, Postbus 20011 te Den Haag; De op de bouwaanvraag betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 30 juni 1995 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewerken. Gedurende deze ter mijn kunnen eventuele bezwaren bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Ingekomen verzoek voor ingebruikneming Burgemeester en wethouders zijn voornemens medewerking te verlenen aan het verzoek van G.Kees, Vivaldistraat 51 te Venray voor het vesti gen van een technisch tekenburo aan de Vivaldistraat 51 De op het plan betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 9 juni 1995 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeen tewerken. Gedurenden deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij ons worden ingediend. Venray, 29 juni 1995 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen. chef onderafdeling bouwbeheer Bij de voorbereidingen voor de vakantie hoort ook het voorkómen van ziektes. Dat geldt zeker voor een reis naar de (sub)tropen, waar onder ook Turkije, Egypte, Marokko en Tunesie, maar ook voor bepaalde Oost-Europese landen. Voor reizen naar gebieden in Aziï, Midden- en Zuid-Amerika, Afrika en Oost-Europa kunnen vaccinaties nodig zijn. Soms zijn vaccinaties zelfs een voorwaarde om het land binnen te komen. Vaccinaties heb ben tijd nodig om in te werken. Verstandig is daarom bij voorkeur 6 weken voor vertrek bij de GGD te informeren naar de vaccinaties die nodig zijn. Informatie en vaccinatie De GGD heeft elke werkdag van 9.00-10.00 uur een telefonisch spreekuur (tel. 077-598888). Hier kunt u terecht voor informatie over hygiïneregels en voor het maken van een afspraak voor vaccinatie. Voor een vaccinatie kunt u ook terecht in het GGD-kantoor aan de Eindstraat 24 in Venray (afspraak wel in Venlo maken). Het college van burgemeester en wethouders heeft een kapvergun- ning verleend aan het Vincent van Gogh Instituut voor het vellen van: 1 inlandse eik, 2 esdoorns, 1 moe raseik, 1 beuk, 3 amerikaanse eiken en 2 acacia's. Drie bomen staan op het terrein aan de Stationsweg en zeven bomen op het terrein aan de Noordsingel. De kapvergunning wordt verleend omdat de betreffende bomen door zwammen zijn aangetast en daar door een gevaar vormen voor de omgeving. De bomen zullen zo snel mogelijk gerooid worden en in het najaar worden vervangen door nieu we. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met de vakbalie Gemeentewerken, tel. 23536. Deze balie is bereikbaar op maandag van 9.00-17.30 uur en op overige werk dagen van 9.00 tot 13.00 uur. Rectificatie BOUWVERGUNNING AANGEVRAAGD. (artikel 19 WRO/50 Woningwet). Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaanvragen. - het bouwen van 24 vrije sektor-woningen. St Antoniusveld (e Venray, t.n.v. Janssen en de Jong Plan Coördinatie b.v., J. Smitzlaan 4 G te Eindhoven; - het bouwen van 24 sociale huur-woningen, St. Antoniusveld te Venray. t.n.v. Janssen en de Jong Plancoördinatie b.v„ J. Smitzlaan 4 G te Eindhoven. Deze twee bouwplannen hebben reeds eerder ter inzage gelegen doch het aantal te bouwen woningen is aangepast van 23 vrije sektor-woningen naar 24 vrije sektor woningen en van 20 sociale huurwoningen naar 24 sociale huurwoningen. Reeds eerder ingediende bezwaren/bedenkingen blijven echter van toepassing. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stuk ken liggen met ingang van 30 juni 1995 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewerken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren/bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer. Burgemeester en wethouders van Venray hebben, gelet op het bepaal de in artikel 7, onder letter b, van de "Precarioverordening 1988", beslo ten dat: 1 .De hierna onder letter a. tot en met g. genoemde categorieïnvan instellingen voor de toepassing van artikel 7 van de "Precarioverordening 1988" worden gelijkgesteld met cultu rele of maatschappelijke instel lingen als genoemd onder letter b. van aangehaald artikel: asportverenigingen; b. recreatieve verenigingen; c. culturele en educatieve verenigin gen en instellingen; d. geschiedkundige en historische verenigingen en instellingen; e. wijk- en buurtverenigingen; f. kerkelijke en charitatieve vereni gingen en instellingen; g. winkeliersvereniging, voorzover het activiteiten met een collectief karakter betreft. 2.De opsomming van de onder 1. genoemde categorieïn van instel lingen een niet limitatief karkter heeft. 3.De geldigheidsduur van dit besluit zich uitstrekt tot en met 31 december 1995. Algemene Zaken De commissie Algemene Zaken vergadert op maandag 3 juli 1995 vanaf 21.00 uur in het gemeente huis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda, mede delingen 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen stukken 4. Vaststelling verslag van de openbare vergadering d.d. 6 juni 1995 5. Gewestaangelegenheden 6. Politie-aangelegenheden 7. Ontwerp-raadsvoorstel' inzake vast stelling van een nieuwe verordening "geldelijke voorzieningen raads- en commissieleden" 8. Ontwerp-raadsvoorstel inzake vast stelling van een nieuwe destructie verordening 9. Rondvraag en sluiting Vervallen De openbare vergadering van de commissie onderwijs, sport en soci aal-cultureel werk, gepland op maandag 3 juli, komt te vervallen. Dat geldt ook voor de commissie openbare werken, die gepland stond voor woensdag 5 juli. De eerstvol gende vergadering van deze com missie vindt plaats na de vakantie op 9 september. Ook de commissie culturele, maatschappelijke en sociale zaken, gepland op 6 juli, gaat niet door. De eerstvolgende vergadering is op 7 september. De gemeente Venray is deze week gestart met de voorbereidingen voor de aanleg van een fietspad langs de St. Servatiusweg en daarnaast twee fietsoversteekplaatsen op de Stationsweg en de Henri Dunantstraat. Deze oversteekplaat sen zorgen voor aansluiting respec tievelijk op het Fluitekruid in de wijk Landweert en op de wijk Brukske. De St. Servatiusweg is daartoe sinds maandag voor alle verkeer afgesloten. Dat zal naar verwachting duren tot en met 11 augustus. De Stationsweg wordt waar schijnlijk vanaf komende maandag 3 juli afgesloten. Er komt een nog nader te bepalen omleidingsroute. De gemeente moet hierover nog nadere afspraken maken met de aan- Onderhoud aan De Hoef Van 3 tot 14 juli vinden er weg werkzaamheden plaats aan De Hoef in Venray. De werkzaamhe den zullen bestaan uit: - het aanpassen van bestrating; - reconstrueren van de oude asfalt- laag - aanbrengen van een nieuwe - afwerken van de wegbermen - aanbrengen van belijning Omwonenden worden voor het begin van de werkzaamheden op de hoogte gesteld in een brief die huis aan huis wordt verspreid. We zullen proberen de overlast tot een minimum te beperken. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer P. Schoenmakers, tel. 23591. Wet milieubeheer. Vergunningaanvragen. Een groot aantal bedrijven en inrich tingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning wor den milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ont werp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofd stuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Besluiten. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieu beheer hebben verleend aan: 1. W. Strijbos, Klein Oirlo 3, 5811 AW Castenray voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid 1 van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een loon bedrijf, gelegen aan Klein Oirlo 3 te Castenray; 2. R Verrijdt, Geysterseweg 29, 5807 AT Oostrum voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid 1 van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een plant goed-, perk- en kuipplantenkweke- rij, gelegen aan de Geysterseweg 29 te Oostrum; 3. L. Poels, Deumeseweg 120, 5813 AB Ysselsteyn voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid 1 van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een loon bedrijf, gelegen aan de Deumeseweg 120 en 122 te Ysselsteyn. 4. V.O.F. Sierteeltkwekerij "Oostrum", Stationsweg 175, 5807 AA Oostrum voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid 1 van de Wet milieu beheer voor het oprichten en in wer king hebben van een plantgoed- en boomkwekerij, gelegen aan de Stationsweg 175 te Oostrum. 5. M.J.P. Arts, Ysselsteynseweg 49,5813 BK Ysselsteyn voor een vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet Miffeubeheer voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning voor een slachtkalkoenen- en vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Ysselsteynseweg 49 te Ysselsteyn. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken lig gen ter inzage van 29 juni tot 10 augus tus 1995 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen ook. na telefonische afspraak (04780-23630), op elke don derdag van 16.30 uur tot 19.30 uur wor den ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voor lopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopi ge voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.V.B.-meldingen. Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene "Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieïn van bedrijven vrijgesteld van de vergunning- plicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen alge mene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1. Maatschap Weys, Steegse Peelweg 51, 5809 ED Leunen voor het oprichten van een inrichting voor zover dit oprichten betrekking heeft op het bewaren van propaan, in het kader van het Besluit opslag pro paan milieubeheer, gelegen aan de Houbenweg 7 te Veulen; 2. Mevr. Janssen-van Berlo, Spurkterdijk 5, 5807 EE Oostrum voor het oprichten van een inrichting voor zover dit oprichten betrekking heeft op het bewaren van propaan, in het kader van het Besluit opslag pro paan milieubeheer, gelegen aan de Spurkterdijk 5 te Oostrum; De meldingen kunnen worden inge zien van 29 juni tot 13 juli 1995 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken) De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (04780-23630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Ambtshalve wijziging. Burgemeester en Wethouders van Venray maken, gelet op de bepalingen van de Wet milieubeheer en van de Algemene Wet Bestuursrecht, bekend zij in het belang van de bescherming van het milieu hebben besloten om ambts halve ex artikel 8.23 van de Wet milieu beheer aanvullende voorschriften te ver binden aan de verleende milieuvergunning van: 1Stichting Vincent van Gogh Instituut, Stationsweg 46, 5803 AC Venray, gedateerd 5 oktober 1993. Deze aan vullende voorschriften hebben betrekking op de drukkerij behoren de bij de inrichting. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken lig gen ter inzage van 29 juni tot 10 augus tus 1995 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen ook, na telefonische afspraak (04780-23630) op elke donder dag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit tèn opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet, in tweevoud, worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voor lopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een. voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 29 mei 1995 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer

Peel en Maas | 1995 | | pagina 18