Aostrumse Zangkompeneej van I carnavalskoor naar de ere-afdeling omeo bestaat 30 jaar Dansvoorstelling met jazz, klassieke en moderne dans jrootse Country-avond in De Witte Hoeve Voorlichtingsavond voor mensen met fobieën en dwangstoornis Wanssumse Havenfeesten Al vijfjaar een zomers familiefestijn Wandelroute in het Odapark wordt 'officieel geopend' C /tyetuUi, EAKY I ilIK COAII:» Si Evenementenkalender Venrayse muziekkorpsen naar Peeltoernooi ZOMERAVOND CONCERTEN Geslaagd Kinder vakantiewerk zoekt leiding! Oud papier basketball- vereniging. Bibliotheek- nieuws Ontdek dansend de hele wereld Schutters- picknick voor Ouderen 2 L EN MAAS Donderdag 15 juni 1995 - Pagina :h?i e Aostrumse Zangkompeneej, ër-é |er leiding van de heer Frans 8,llts hofstad, promoveerde afgelo- 051 zaterdag 10 juni, tijdens een ots opgezet internationaal gconcours te Made, van de eling uitmuntendheid, rubriek aar de ere-afdeling. )e jury, bestaande uit de heren P. thart, J. Ivens en A. v.d. Hoeven, 1 voor het verplichte werk van I oHassler 'Nun fanget an' totaal u 1.5 punten en voor net vrijgeko- I inummer 'My Bonny Lass' van I amas Morley 180.5 punten. Het ™^al van 359 punten was voldoen- voor een eerste prijs met promo- forte omschrijving van de gezon- stukken: Nun fanget an, een moeilijk lied, canonisch gezon- imet wisseling van verschillende maarden en My Bonny Lass, een laatmiddeleeuws romantisch lied met wisselende tempo's. De deskundig jury beoordeelde het koor als volgt: 'prachtige eerste tenoren, voortreffelijke prestatie, koorzang van hoog gehalte, zeer muzikale dirigent die weet wat 'agogiek' is, keurige intonatie, keu rig op toon en goed op spanning gehouden'. Ook kreten als 'bravo' en 'ga zo door' kwamen voor in het juryrap port. De uitspraken van dirigent Frans Verhofstad dat het repetitielo kaal de kraamkamer van alle sukses is en dat een pilsje na een goede prestatie beter smaakt dan anders, bleken weer eens geen loze uitspra ken te zijn. De kompeneej repeteert wekelijks in de gezelligste huiskamer van Oostrum tegenover de kerk, en zal niet rusten voordat het hoogste op gebied van koorzang bereikt is. Komend weekend weer een fancy fair n 1995 bestaat het COmité voor issie En Ontwikkelingshulp lissieclub Comeo) van het Vincent i Gogh Instituut in Venray 30 i De Missieclub wil dit niet onge- :rkt voorbij laten gaan.De jaarlijk- fancy fair wordt gehouden op iü erdag 17 en zondag 18 juni. idat de opbrengst van de fancy en de loterij ten goede komt aan Venrayse missionarissen en ont- ckelingshelpers, zal ruim aan- Kiht worden geschonken aan de siegebieden waar deze missiona- en en ontwikkelingshelpers :kzaam zijn. Via informatiebor- imet foto's worden de projekt, de blemen en de missionarissen wat (lelijker voor u. Het zal voor de oekers mogelijk zijn om via de lektebus, de projekten zelf te inen. 'erder zijn er natuurlijk ook de bruikelïjke attrakties aanwezig lis het befaamde Rad van ontuur, de diverse stands en de grote loterij, waarvan de trekking op zondagavond 18 juni om 22.30 uur plaats heeft. Als leuke nieuwe attraktie van de jeugd tot circa 10 jaar zal op beide dagen van 14.00 tot 17.00 uur de mogelijkheid worden geboden om gratis een huifkartocht mee te maken. Dan moet men de puzzel inleveren bij de centrale tafel en zich opgeven voor zo'n tocht. Speciaal voor de jeugd is ^r een aparte, zeer-uitgebreide snoepwin kel aanwezig, waar ze hun hartje kunnen ophalen. Op zondagmorgen zal er om 10.00 uur in de fancy fair tent een eucharistieviering plaatsvinden bij gelegenheid van het 30-jarig bestaan van Comeo. Deze viering is voor iedereen toegankelijk. Het Annakoor van het Vincent van Gogh Instituut zal deze viering opluiste ren. Na de viering zal aan de aanwe zigen koffie met belegde broodjes worden aangeboden door Comeo. Iedereen is van harte welkom. itichting kunstzinnige vorming iord-Limburg, afd. Venray eft op 24 en 25 juni een dans- iktakel op haar programma an. )reiging, vliegtuigen, ontploffin- n, maar ook hoop en solidariteit, ize thema's worden door leerlin- lin verschillende dansstijlen ver- :ld tot een gevarieerd geheel in de orstelling: 'Oorlog is een gekte', der leiding van Karin Janssen, feerdere dansen zullen live bege- d worden door de pianisten: Von ijnders en Jack Peeters, het slag werk door het ensemble van de Venrayse Muziekschool o.l.v. Jan Voermans. Hanneke Roggen speelt cello en Ilja Croquè, leerling van Lynn Stevens, zingt. De dansvoorstellingen zijn in schouwburg de Beejekurf in Venray op zaterdag 24 juni om 19.30 uur en zondag 25 juni om 14.30 uur. Entree ƒ10,-, tot 16 jaar ƒ7,50. Kaarten zijn telefonisch te bestel len, tijdens kantooruren, bij de Stichting Kunstzinnige Vorming Noord-Limburg in Venlo, tel. 077- 540241. Vrijdag 16 juni a.s. is er in De itte Hoeve aan de Gasstraat een ootse country-avond m.m. van est Virginian Railroad en de owdansgroep Première. De ganisatie van deze avond is in aden van de Contryclub The ine Rangers uit Venray en de ichting Country Promotion uit ss. De Country-avond begint om 20.30 uur en vindt plaats in de zaal en op het buitenterrein van De Witte Hoeve. Kaarten zijn voor 10 gulden te verkrijgen aan de kassa of in de voorverkoop bij De Witte Hoeve, Gasstraat 5, tel. 81626 (tussen 9.00 en 17.00 uur of bij H. Claessens van The Lone Rangers, Spinetstraat 15, tel. 80490. In de weekeinden van 17 en 24 juni wordt in de regio weer het larlijkse Peeltoernooi gehouden. Dit jaar is dat in Koningslust in en ond dorpshuis De Sprunck. Op zaterdag 17 juni spelen o.a. de drumbands van de Kon. Iarmonie Euterpe, van Sub Matris Tutela, van de Vriendenkring uit ■-* Eerloon en van de kerkelijke fanfare St. Oda uit Merselo. Op zondag 18 juni spelen fanfare De peelklank uit Ysselsteyn, Jnfare de Vriendenkring uit Overloon en de kerkelijke fanfare St. Ma uit Merselo. Op zaterdag 24 juni spelen de drumbands van De Peelklank en ®n St. Catharina uit LeunerFVeulen-Heide. Op de slotdag, zondag 25 juni speelt de harmonie van Euterpe. 2 juni t/m 30 juni tijdens de koopavonden van +19.00 tot 21.00 uur Heidie Wijnands is in Nijmegen geslaagd voor HBO 1W. Marion Poels is aan de Hogeschool Amsterdam geslaagd in de studierichting Personeel en Arbeid. Aan de school voor Klassieke Homeopathie te Amersfoort is geslaagd Jacqueline Gerrits-Pas. Ellen Gerrits is aan de Katholieke Universiteit te Nijmegen geslaagd voor het doctoraal examen spraak- en taalpathologie. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 5 t/m 11 juni werd bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de volgende goederen: VERLOREN Ralleynummer van Tripmph Competytion; agenda; bankpassen ING, Europas, ABN/Amro; Rabo; beurs, flapmodel; bril in zwart brile- tui, brillekoker met bril; portemon nees; giropas Postbank; identiteits papier E-dokument; kentekenplaat; pas Air Miles; giropas en klokpas Loohorst; Nederlands paspoort; sleutelbos met o.a. 2 bromfietssleu tels; wandelwagen, blauw/wit gestreepte buggy; Ierse setter, Eamon. GEVONDEN Zonnebril; omafiets; herenfietsen; kilometerteller Cateye. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. De organisatie van het ^Kindervakantiewerk'"1^ bezig Öe*' laatste voorbereidingen te treffen. Er zijn door de diverse werkgroe pen bergen werk verzet om het pro gramma rond te krijgen. De draai boeken van de diverse dagen geven aan dat de Venrayse jeugd een leuke week tegemoet gaat. Tijdens diverse dagen hebben we echter ook vrijwilligers nodig die bij een programma-onderdeel willen helpen. Op maandag en donderdag hebben we vrijwilligers nodig tus sen 10.00 en 15.30 uur. Ook op de sportdag (woensdag) kunnen we nog mensen gebruiken die scheids rechter willen zijn. Onze grootste zorg is echter op dit moment of we inderdaad voldoende leiding voor de week zelf krijgen. Alhoewel in het verleden een beroep op de jeugd van Venray van boven de 15 jaar nooit tevergeefs is geweest, beleven we toch weer spannende weken. Op dit moment hebben we net voor de helft van de groepen leiding. Wij doen dan ook weer een uitdrukkelijk beroep op deze jeugd en alle eindexamenkan didaten, die hun spannende tijd nu hebben afgesloten, om je op te geven als leiding. Maar vooral ook oudere jongeren zijn welkom, zoals ouders, ooms, tantes, etc. De enige voorwaarde die wij aan leeftijd stel len is dat je ouder bent dan 15 jaar. Verder moet je je thuis voelen bij kinderen en een groep van rond de tien kinderen willen en vooral ook kunnen begeleiden. Ben je met de hele week van 3 t/m 7 juli beschikbaar, maar kun je wel een of enkele dagen uithelpen, dan ben je toch van harte welkom. Elke hulp, in welke vorm dan ook, kun nen wij gebruiken. Opgeven kun je bij ons sekretari- aat: 04780-87560 b.g.g. 84687 of 88606. Aanstaande zaterdag 17 juni is het weer de derde zaterdag van de maand. Wij komen dan oude papier ophalen in de wijk die omsloten wordt door de volgende straten: Julianasingel (vanaf Zuid Ooster) - Raadhuisstraat - Dr. Kortmannweg - Industriestraat - Nieuwe Maasheseweg - Oostsingel - Min. Ch. de Ruysstraat - Kolkweg. Ook in de hier genoemde straten komen we het papier ophalen. U kunt uw papier vanaf 09.30 uur buiten zetten. Als het papier bij u niet is opge haald kunt u dit melden bij Tineke Lamers, telefoon 81445. Wij komen het dan alsnog halen. Op woensdagavond 28 juni zal in de personeelskantine van het St. Elisabeth ziekenhuis te Venray een voorlichtingsavond worden gehouden voor mensen met fobieën en dwangstoornis. Misschien bent u wel een van de vele duizenden Nederlanders met angst die zich richt op dingen of situaties, die normaal gezien geen angst hoeven op te roepen. Deze angsten blijken vaak door de tijd heen verworven te zijn. Men kan hierbij spreken van 'aanleren', de angst kan ook weer worden afge leerd! Veel voorkomende fobieën zijn: straatvrees, sociale fobie (kontak- tangst, bloosangst, trilfobie), ziekte fobie, smetvrees (poetsdwang, was- dwang) en kontroledwang. Vaak raken mensen met een fobie in een isolement en durven niet over hun angsten te praten. In 1987 richtte een ex-fobicus de Stichting Zelfhulpgroepen voor mensen met fobieën op ómdat zij tijdens haar genezingsproces het kontakt en de steun van lotgenoten zo had gemist. De Stichting Zelfhulpgroepen voor mensen met fobieën heeft inmiddels groepen in de meest centraal gelegen plaatsen in Limburg, waar de mensen eens per veertien dagen bij elkaar komen onder begeleiding van een ex-fobi cus. In deze zelfhulpgroepen, bestaan de uit zes tot acht personen, kunnen mensen met fobieën praten over hun angsten en leren - vooral van elkaar - hoe zij hun problemen kunnen overwinnen. Dit gaat d.m.v. opdrachten die men zichzelf geeft en waarmee men probeert stapje voor stapje de grenzen te verleggen. Ademhalings- en ontspanningsoefe ningen, positief denken en motive ren van elkaar zijn belangrijke aspekten van de bijeenkomsten. Het accent ligt op zelfwerkzaam heid, men krijgt daarbij steun van de groepsleden; net zijn dan ook doe- groepen en geen praatgroepen. Vooral het onderlinge kontakt (lotgenotenkontakt) blijkt een heil zame faktor. Men gaat samen weg om de fobie te lijf te gaan! Op de voorlichtingsavond wordt een inleiding gehouden door drs. R. Hoekstra, klinisch psycholoog, aan de Rijksuniversiteit Limburg te Maastricht. In zijn werk heeft hij veel ervaring opgedaan met mensen met angstklachten. Ook zal het woord gevoerd worden door dhr. H.Crompvoets, voorzitter van de Stichting Zelfhulpgroepen voor mensen met fobieën. Verder spreken een aantal mensen die aan een van de groepen deelnemen of dat heb ben gedaan. Daarna is er gelegen heid tot het stellen van vragen. De avond begint om 19.30 uur en duur tot ongeveer 22.00 uur; de toe gang is gratis. Voor nadere inlichtingen over de informatieavond en de aktiviteiten van de stichting kan met bellen met de volgende telefoonnummers: 046- 743969 of 043-479237. In het derde weekend van juni worden aan de Wanssumse jacht haven voor de vijfde keer in suc cessie de havenfeesten gehouden. Mede dankzij Omroep Limburg wordt het festijn deze keer op een wel zeer speciale wijze gevierd. Optredens van onder andere De Havenzangers en De Heideroosjes staan op het programma, er is een speciale autoshow van oldtimers en daarnaast zullen tal van andere verrassingen het dorpsfeest oplui steren, dat op* vrijdag 16 juni na met de onthuflii wordt geopend met de onthulling erk, ter herinoe- nte overVtroitiih- Van een kunstwerk, ter herinne ring aairêe rèeei Het begin van de Wanssumse havenfeesten dateert terug naar eind jaren zestig, toen door de voetbal club en de fanfare jaarlijks een dorpsfeest werd georganiseerd. Na een onderbreking van enkele jaren werd de draad in 1991 weer opge pakt. Dat gebeurde mede door de inzet van praktisch het gehele plaat selijke verenigingsleven. In 1995 wordt de eerste 'jubileu meditie' van de Wanssumse haven feesten gehouden. Reden om weer eens bijzonder uit te pakken. Dat geschiedt mede met benulp van nog een jubilaris, die dit jaar iets te vie ren heeft. Dat is Omroep Limburg, die precies vijftig jaar geleden voor het eerst de lucht in ging. Een en ander heeft geleid tot een unieke samenwerking met de havenfeesten. Gedurende het hele feestelijke weekend, zal de Omroep Limburg, met haar radiospektakel Mosa Nova, in Wanssum aangemeerd zijn. Vanaf een boot zullen radioprogramma's worden uitgezonden, waarbij publiek van harte welkom is. Tevens vinden er in een spiegeltent, die tegenover de tent van de havenfees ten geplaatst zal worden, aktivitei ten plaats. Dat betekent al met al dat bezoekers kunnen profiteren van een zeer uitgebreid feestprogramma, waarbij men letterlijk ogen en oren tekort zal komen. Alsof het nog niet genoeg is, worden de feesten dit jaar geopend met de onthulling van een monument ter herinnering aan de recente overstromingen. Dat kunst werk, vervaardigd door de Swolgense kunstenaar Mathieu Knippenberg, wordt door het plaat selijke bedrijfsleven verenigd in de Industriële Contactgroep Meerlo- Wanssum, geschonken aan de Wanssumse bevolking. PROGRAMMA Op vrijdag 16 juni worden er de hele dag door live-radioprogram ma's van de Omroep Limburg uitge zonden. Ook vinden er diverse andere aktiviteiten plaats, waaron der een'kleurrijk straattheater. Om 17.00 uur worden de feesten offi cieel geopend. Burgemeester J. Hahn zal dan het Wanssumse water snoodgedenkteken onthullen. Vanaf 20.00 uur zullen de Havenzangers een avondvullend programma op het podium brengen. De entree bedraagt ƒ15,-. Ook op zaterdag zal Omroep Limburg weer de hele dag in de lucht zijn. Verder is er voor de lief hebbers een oldtimers-autoshow, die om 11.00 uur begint. Tevens worden er om 14.00 uur fietstochten georga niseerd. Om 19.00 uur treedt het Wanssums jongerenkoor op. De avond is, vanaf acht uur, gevuld met muziek. Achtereenvolgens treden in de grote feesttent aan de jachthaven op: De Wanssumse band From Beyond, de rock 'n roll groep Crocats en De Heideroosjes. Deze formatie was in 1992 de eerste win naar van de talentenjacht Havenpop. Bij gelegenheid van de jubileumedi tie van de havenfeesten keren De Heideroosjes, inmiddels een lande lijk bekend band met twee cd's, terug naar Wanssum, de plaats waar het sukses voor hen begon. Op zondag 18 juni wordt als van ouds de gezellige buurtenzeskamp georganiseerd. Daarnaast kunnen bezoekers kijken naar een sponsor loop voor de jeugd en luisteren een optreden van de plaatselijke harmo nie. Deze aktiviteiten worden aan gevuld door live radio-uitzendingen en straattheater. In het centrum van Venray ligt een prachtig stuk natuur, dat dankzij vele inspanningen gelukkig behou den is gebleven voor de hele Venrayse bevolking. Het IVN Geysteren Venray vindt dit gebied zo waardevol, dat zij daaraan aandacht wil besteden in het kader van de landelijke campag ne 'Natuur in stad en dorp'. Het Odapark is een stuk natuur, welis waar gemengd met cultuur, maar dat geeft het juist zijn charme. In het park is een wandelroute uit gezet en daarbij hoort een beschrij ving. Deze beschrijving, in de vorm van een boekwerkje is vanaf 18 juni te koop in het theehuis van het Odapark en uiteraard bij het sekreta- riaat van het IVN. Op zondag 18 juni a.s. zal op een officiële manier dit pad geopend worden. U kunt die dag vanaf 12.00 uur terecht in het theehuis, waar een expositie is ingericht met als thema: 'Hoe richt ik mijn tuin natuurvrien delijk in?' Bij het Theehuis kunt u een voor beeld zien van zo'n 'ecologisch' ingericht tuintje. Bovendien kunt u op die dag meedoen aan excursies door het Odapark en het aangren zend Vlakwatergebied onder leiding van gidsen van het IVN. Dc vertrek tijden van deze excursies zijn: 12.00 uur, 14.00 uur en 16.00 uur. U komt toch ook? Het Odapark is gelegen aan de Merseloseweg, tegenover het zie kenhuis van Venray. Inbraakalarm Donderdagmorgen omstreeks 06.30 uur kwam bij de politie inbraakalarm binnen van een super markt in het Brukske. Hoewel de politie in rekordtijd ter plaatse was, was of waren de dader(s) verdwe nen. Met een trottoirtegel was een ruit ingegooid waarna de dader in de supermarkt is geweest en daar een sigarettenrek heeft geforceerd. Met een onbekend aantal pakjes sigaretten heeft hij kans gezien er vandoor te gaan voor de politie arri veerde. Een keuze uit de nieuwe studieboe ken. Berg, Cors van Den: 2 Unlimited no limits. Gesprekken met de twee leden van de bekende Nederlandse housegroep. Boot, Adrian: Bob Marley songs of freedom. Overzicht in woord en beeld van leven en werk van de Jamaicaanse reggaezanger (1945- 1981). Italiaanse: De Italiaanse keuken. Kerkhoffs, Jan: Droomvlucht in coma. Autobiografisch verslag van een zakenman over zijn ervaringen gedurende zijn comateuze toestand na een operatie. Margriet. Margriet feest kookboek. Feestgerechten. Mijn: Mijn bevrijding. Nederland vijftig jaar bevrijd; herinneringen van ooggetuigen van de bevrijding, in woord en beeld bijeengebracht door Ivo Niehe. Verkammen, Matty: om 't spel en de knikkers. 40 jaar betaald voetbal in Nederland. Overzicht in woord en beeld van de Nederlandse profvoet balkompetitie. Watersnood: Watersnood 1995. Overzicht in woord en beeld. Een wereldreis maken is iets wat voor veel mensen een droom blijft, voor slechts weinigen werkelijk heid. Maar we kunnen de wereld ook naar ons toe halen: kennisma ken met landen en volkeren door het lezen van boeken, het bekijken van dokumentaires, of in musea zeden en gebruiken eigen maken. Onlangs hebben een tiental mensen zich drie maanden teruggetrokken om te leven als onze voorouders in de ijzertijd. Een wereld ging open, erkenden ze na het experiment. Cultureel kunnen we ook leren hoe andere volken leven en zich ont spannen: muziek maken op vreemde instrumenten bijvoorbeeld. Opanka in Venray doet het dan send. Door de dansen van andere landen leren de dansers en danseres sen veel van de gebruiken en gewoonten van andere mensen op de planeet. Wie interesse heeft kan na de grote vakantie weer terecht voor een beginnerskursus. Deze is dit keer helemaal gewijd aan de dan weer ingetogen, dan weer zeer uitbundige Israëlische dansen. En aan de grati- euze, dan weer acrobatische of stoe re dansen van landen Uit het voor malige Joegoslavië. Bij voldoende deelname wordt de kursus tien weken achter elkaar gegeven op dinsdagavond, starten dop 13 september, van 19.30 tot 20.00 uur in het wijkcentrum 't Stekske in Landweert. Iedereen van zestien jaar en ouder is welkom. Voor opgave en informatie: Joke Postma, tel. 81131 of Jolanda Jaspers, tel. 10995. Ook dit jaar wordt er weer een zomerse aktiviteit georganiseerd door de picknickcommissie. Deze commissie bestaat uit afgevaardig den van het Verpleeghuis Beukenrode, Verzorgingshuis Het Schuttersveld, KBO-Venray en de Stichting RISC, afdeling Ouderenwerk. De picknick voor ouderen vindt dit jaar plaats op 28 juni 1995, op de terreinen van het schuttersgilde Sint Jan te Merselo, aanvang 14.00 uur, einde picknick 16.00 uur. Onder het genot van een drankje en een hapje kunt u genieten van tal van optredens. Ook zijn er leuke prijzen te winnen, daarvoor zit een lotje reeds op het entreebewijs. De Scnutterspicknick doet zijn naam eer aan; er wordt ook echt geschoten op de hark, ook u kunt daaraan mee doen! Toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij bovengenoemde instellingen, in de voorverkoop ƒ5,- en op de dag zelf ƒ6,-. Voor informatie kunt u kontakt opnemen met de Stichting RISC, afdeling Ouderenwerk Venray, tel. 04780-86706 of 89066. Voor ver voer kunt u gebruik maken van de deeltaxi, tel. 14070. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Hel, R.E. Gabelcr, Th. Lankvcld, H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 86082 Weekenddienst voor dc patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercautcren, J. de Vocht en M. v.d. Acker: G. van LOON Patersstraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen:Dkt. Van DON GEN Past. Jeuckenstraat 6, America td. 04764-1707 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER, tel. 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 81336 of 86457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eclderink en G. Gelling E. RUYMBEEK en R. GOEDE GEBUURE DIERENARTSENPRAKTtJK OOSTRUM W. LOON EN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur Inbraak in schouwburg In de nacht van woensdag op don derdag was door het inslaan van een ruit aan de Schoolstraat toegang verkregen tot de schouwburg. In de kantoorruimte werden laden en kas ten doorzocht en een bedrag van ƒ3.400,- ontvreemd. Hond beet jongeman Vorige week woensdagmiddag kreeg een 17-jarige scholier uit Horst op de Drabbelsweg met z'n scooter een lekke band. Hij plaatste die bij een bedrijf en kwam latcf met gereedschap de scooter opha len. Maar daarvan kwam niets terecht, want een herdershond kwam vanaf het erf op de jongeman af en beet hem in zijn linker kuit been. De jongeman werd door de politie naar de EHBO-post gebracht waar hij werd behandeld. De eigenaar van de hond komt voor de schade op, zijnde ƒ150,- voor de broek en 260,- voor ver leende diensten van de EHBO. KOM EN DOE MEE 17 EN 18 JUNI-SPORT TERREIN OOSTSINGEL 16 juni: 19.00-21.00 uur Muziek-Zomerfestival, beide pleinen, Venray; 20.30-01.00 uur Countryavond, De Witte Hoeve Venray. 17 t/m 20 juni: Kermis Heide. 17 juni: 10.00-16.00 uur Zeskamp, Watermolen Oostrum; 20.30-02.00 uur Jazzfestival, De Witte Hoeve, Venray. 18 juni; 12.00-18.00 uur Dorpszeskamp, P. Janssenweg, Ysselsteyn. 19 juni: 20.15-22.45 uur Rasti Rostelli Show, Dans- en partycentrum Janssen, Venray. 23 juni: '19.00-21.00 uur Muziek-Zomerfestival, beide pleinen, Venray, 24-25 juni: Circus Aramannt, Landweert. 24 t/m 27 juni: Kermis Merselo. Tot en met 30 juli in galerie De Lochting, Laagheidseweg 16, expositie diverse kunstenaars. Open zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.30 uur. Expositie in het Oorlogsmuseum in Overloon van 23 mei tot 20 sept. Kleding op de bon i.s.m. Libelle; bijzondere kleding, gemaakt en samenge steld met veel creativiteit, van particuliere bezitters. Half juni t/m sept. iedere woensdag Wandeling door de Peel met demon stratie turfsteken. Start 13.15 uur rotonde Heidsepeelweg in Ysselsteyn. Iedere maandag t/m zaterdag van 14.00-16.00 uur Openstelling Grote Kerk/St. Petrus Banden kerk. Vanaf 20 juni t/m 12 sept. iedere dinsdag 1330 uur stadswandeling o.l.v. een stadsgids.

Peel en Maas | 1995 | | pagina 3