VAXCX I All? i;oa\i:o Oude foto. Dat krijg je als je een Rabo JongerenRekening opent. Twee debuut optredens in OJC Iduna Jeugd vis-, doe en speldag PEEL EN MAAS Donderdag 8 juni 1995 - Pagina 14 Grote Kerk Deken: J. Coenen, Bindstraat 6, tel. 81275; kapelaan H. de Wit ofm, Patcrsstraat 29, tel. 82385 bgg 85855; kapelaan R. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215; kapelaan H. Bouman, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Priester in ernstig noodgeval: via balie zieken huis, tel. 22222. Opgeven misinten- ties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 9.00 H. Mis voor Harrie Messcmaeckers; dr. Sjoerd de Jong. 19.00 H. Mis als jrd. voor Jo Swinkels; Theodora de Bruyn- Gerrats (koll); ouders Aben-Janssen; overl. ouders Van den Boom- Custers; jrd. To Janssen-Loonen; Tonij Cox-Derikx; Jacob de Bruijn; zal. Antonius v. Oorschot, Marie Ellerbeck en tante Jo. Zondag: H. Drieëenheid. 9.30 Latijnse Hoogmis voor Cornelis Barents; Martha Gerrats-Stienen en zoon Hay; overl. ouders Janssen- Muis; overl. echtel. H. Gerrits- Hermans en overl. ouders; jrd. deken A. Loonen; Toon Voesten (koll). 11.00 Feestelijke H. Mis opgeluisterd door gem.koor St. Servatius uit Schijndel; Henri Martens (buurt); Harrie Hanssen. Maandag: 9.00 H. Mis voor roepin gen tot het priesterschap. Dinsdag: H. Antonius van Padua. 9.00 H. Mis voor de eenheid van alle christenen. Woensdag: H. Lidwina. 9.00 H. Mis voor die overledenen aan wie niemand meer denkt. Donderdag: 9.00 H. Mis voor Mathieu Arts; Jan Buyssen; Kitty Pouwels. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor de wereldvrede. 12.30 Feestelijke vie ring en huw. Stevan van Tol en Agnes van Helden. 14.00 Feestelijke H. Mis en huw. bruidspaar Jenneskens-Willemsen. Dienbeurten: za 19.00: Koen, Mark, Stefan en Joost; zo 11.00: Jacomyn, Daisy, Bianca en Richelle. Akolieten: zo 9.30: dhr. Van Ham en Harrewijn. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: G. van Loenen; lektrice: Tr. Blom van BrakeL Vertrek'bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: G. van Loenen; lektor: B. Kuiper. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. Maandag: 16.45 Yoga en meditatie in het stiltecentrum. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. 16.45 Yoga en meditatie in het stiltecentrum. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215 of Leunseweg 5, tel. 80202. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 80202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 M.m.v. Crescendo; Liesbeth Vermeulcn-Lommen (koll); overl. ouders Oudenhoven- Evers en dochter Bertha; lev. en overl. fam. Swinkels; Johanna v.d. Wijst-Kuijpers (koll); Teng Arts en overl. fam.; Harry v.d. Munckhof (koll). Zondag: 8.30 Voor priesterroepin gen. 10.30 M.m.v. Zangers van St. Frans; Franciscus Cuppen (koll). Maandag: 19.00 Voor de parochie. Dinsdag: Feest van de H. Antonius. 19.00 M.m.v. Zonnelied; fam. Arts-Janssen. Woensdag: 19.00 Josephina Jacobs- Bonants (koll); jrg. Harry Swuste; fam. Van Ooi-Althuizen. Donderdag: Sacramentsdag. 19.00 Fam. Janssen-Krijns; ouders Lenssen-Heiligers. Vrydag: 19.00 Fam. Peters-Arts. Vredeskerk Zaterdag: 8.00 T.e.v. het Onbevlekt Hart van Maria. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor het Hoogfeest van de H. Drieëenheid. Kinderwoorddienst. Mien v.d. Ven van Eijk (koll); Riek Willems- Vousten (koll); jgt. Jan Nellissen; Gon van kempen-v.d. Pasch (koll); Anna Claassens-de Wit (koll). Zondag: Hoogfeest van de H. Drieëenheid. 8.30 Voor het geeste lijk en tijdelijk welzijn van de parochie. 10.00 Gregoriaanse Hoogmis. Harrie Janssen; Julia v.d. Weiden-de Adelhard-Toorop tot bijz. int. (C); Jan Schmits; Harrie Claessen (koll); Louis Koppers *1); Thérèse Bouwman; Antonet B» jakobs-Hanen (koll). Maandag: 8.00 Voor de zieken de parochie. Dinsdag: H. Antonius van Padua, priester en kerkleraar. 19.00 Antoon Creemers; fam. Grubben; overl. fam. Jansscn-Manders. Woensdag: Feest van de H. Lidwina, Maagd. 19.00 Martinus Pontman en Gijsbertus van Blokland; uit dankbaarheid. Donderdag: 19.00 Tot bijz. int. (L); overl. fam. Pas-Manders. Vrijdag: 19.00 Voor priesterroepin gen. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Overl. ouders Achten-Verdijk en kinderen; jrd. Johannes Rongen; jrd. Wim Heidens, Giel Vennekens en echt- gen. en wederz. fam. Zondag: 8.30 Mie Staaks-Hermans. 10.00 Sacramentsprocessie - H. Mis op Transcedron (celebrant mgr. F. Wiertz, bisscnop van Roermong). Overl. ouders Jans- Verheggen; Johan Kleuskens; overl. fam. Vriens-Kerkhof; overl. ouders Derks-Janssen; Antoon van Arsen en echtgen. en Harry; Jean v.d. Pans-Kersten en overl. fam.; overl. ouders Muyres-Dupont; gest. jrd. Jos Thielen en Maria Rutten; Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs (Gem. koor en Harmonie). Maandag: 8.30 Tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 Gest. jrd. Gertrudie Derks; gest. jrd. Theodora Camps- Strijbosch, Sjang Camps. Woensdag: 9.00 Pap en moeke Vermeulen en dochter Truus; Ber van Dijk; Marion Vermeulen. Donderdag: 9.00 T.e.v. O.L. Vrouw. Vrijdag: 9.00 Uit dankbaarheid. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Linda Camps, Lieke ten Brummelhuis, Simone Geraedts, Auke Reijnders; zo 8.30: Emil Moure, Wim Clephas, Tom Gielens, Arjan Kempen; 10.00: Susan Janssen, Maud Lepsi, Loes Kessels, Linda Wijnhoven, Suzan Nellen. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Dameskoor); overl. ouders Versteegen-Lenssen (Vereniging van Ouderen St. Machutus); uit dankbaarheid b.g.v. 25-jarig huw. echtp. Gooren-Kuppen. Zondag: Hoogfeest Allerheiligste Drieëenheid.10.00 Hoogmis (Herenkoor); St. Engelbertus Martens en Maria Philipsen; st. Maria Heidens-Snellen; Sjaak Lemmen. Woensdag: 9.00 H. Mis Piet Steeghs, Johanna Bisterfels en dochter Anna. Vrijdag: 9.00 H. Mis Engelbertus Lenssen en ouders; Hendrikus Houwen en Margaretha Boyens. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Toon Classen; Harrie Pingen; overl. ouders Van Rhee-Drabbels en kinderen; jrd. Gerrit Rambags; overl. ouders Janssen-Vollenberg; overl. ouders Maes-Baeten en zoon Martien. Woensdag: 9.00 Onze Lieve Vrouw van Altijd Durende Bijstand (zij die offerden). Misdienaars: Marian en Peggie. Parochie Leunen Hoogfeest van de H. Drieëenheid. Zaterdag: 19.00 Lsm. Liza Breugelmans-Radt; Dien v.d. Berg- Vermeulen; weekd. Sjeng Vullings Ja i; jrd. overl. ouders Jan Janssen en 'oanna Janssen-Achten en zoon Gerrit. Zondag: 10.00 Hgm. Aloys Lucassen; Jo en Louis Janssen en overl. fam. Janssen; Bert Custers en overl. fam.; overl. leden LLTB Leunen Veulen Heide; weekd. Mina Heesen-Voesten (1). Geen H. Mis om 11.15 uur. Maandag, dinsdag en woensdag: Geen avondmis. Donderdag: 19.00 Lsm. Leo Loonen en echtgen.; t.e.v. H. Antonius van Padua (KJ). Vrijdag: 19.00 Lsm. overl. ouders Croymans-Peeters en Marin Croymans; gest. jrd. Jo Weijs, overl. ouders en Piet Weijs. Misdienaars: za 19.00: Tom Bos en Roel Litjens; zo 10.00: René Timmermans en Joep Jenneskens. Lektoren: za 19.00: Goen Reintjes; zo 10: Jan Reintjes. Gedoopt: Robin Vermeulen, Vic arieweg 68; KamieL Rongen, Bershof 4. Huwelgksafk.: Mare Claessens en Miranda Claassen beiden uit Merselo (2e roep); Geert Goumans en Miranda Siebers beiden uit Maashees (le roep). Overleden: Op 30 mei 1995 over leed in het bejaardencentrum 't Schuttersveld Mina Heesen-Voesten in de leeftijd van 93 jaar. Na een plechtige uitvaartdienst in de St. Catharinakerk te Leunen op 3 juni legden wij haar te rusten op ons kerkhof. Rektoraat Heide Zondag: Hoogfeest van de H. Drieëenheid. 9.30 Hoogmis jgt. Cornelis v. Meijel en Gertruda v. Meijel-Seijkens en zoon Leo; overl. ouders Maas-Janssen; Petronella v. Kempen-Willems (koll). Misd.: Gemma, Karen, Niels, Gerard, Martijn en Rob. Donderdag: 9.00 H. Mis uit dank baarheid. Rektoraat Veulen Hoogfeest Allerheiligste Drieëenheid. Zaterdag: 19.00 Hgm. als mnd. Piet Spreeuwenberg; voor de parochie. Zondag: 10.30 Hgm. als gest. jgt. Wilhelmina Geurts-Ambrosius; voor de parochie. Maandag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Dinsdag: 8.00 H. Mis t.e.v. St. Antonius t.i.v. offeraars; gest. jgt. Peter Mathijs Künen; Maria Sybilla v. Rens en Gerardus v. Rens. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de parochie. Vrijdag: 13.30 Hgm. b.g.v. zilveren huwelijk Jan Litjens en Mila Fransen. Misdienaars: za: Steffan Mulders en Sjef Classens; zo: Tom Derks en Nico Knapen. Parochie Ysselsteyn Heilige Drieëenheid. Zaterdag: 19.00 Jrd. ouders Eeren- Heijnen; Ria Koonings-Zanders; samenzang. Zondag: 9.30 Wiel Philipsen (vrienden van de stamtafel). 11.15 Geestelijk welzijn van onze parochie. Maandag: 19.00 Overl. fam. Verhoeven-Arts. Woensdag: 19.00 Overl. parochia nen. Vrijdag: 19.00 Overl. parochianen. Misdienaarsbeurten: za 19.00: H. v.d. Hof en K. Jaspers; zo 9,30: M. Pouwels en D. Scheepens; 11.15: R. Keijzer en Sj. Ewals; ma 19.00 M. en E. Spreeuwenberg; wo en vr: I. Poels en M. Claessens. Spreuk van de week: In de naam van de Vader en de Zoon en de H. Geest! Doopschema: (juli) Op de zonda gen 9 en 23 juli kan in onze kerk het Heilig Doopsel worden toegediend. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. Joep Versteegen en Cath. Arts. Misd.: Kristel Poels en Bianca Zegers. Zondag: 10.00 Jgt. Henricus Michels en Gertruda Friezen; uit dankbaarheid 90e verjaardag. Misd.: Elke Claassens en Jose de Jong. Dinsdag: 8.30 Tien de Rijk. Woensdag: 19.00 Jgt. Peter Gerardus van Enckevort en ouders; Til Muysers (buurt). Donderdag: Sacramentsdag. 8.30 H. Mis; Tien de Rijk. Kerk poetsen: mevr. Poels en Mevr. Hendriks-Flinsenberg. Opbrengst kollekte Nederlandse Missionarissen 227,-. Heel harte lijk dank. Rektoraat Smakt Zondag: Feest van de H. Drievuldigheid. 10.00 Hoogmis fam. Cuppen-van Veghel; Hendrika Martens-Michiels; Martinus Martens; Theo Arts; fam. Trienes; t.z.i.; fam. Klerkx uit dankbaarheid en v.b.i. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef en t.e.v. de H. Lidwina van Schiedam, patrones der zieken en uit dankbaarheid. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 11 juni zal in het Zonnelied, Kiosk te Venray, ds. A. Krijger uit Elzendorp voorgaan in de dienst waarin tevens de Maaltijd van de Heer wordt gevierd.. Aanvangstijd is 09.30 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindernevendienst gehouden. In de Ned. Herv. Kerk, Maasweg 9 te Blitterswijck zal ds. A. Krijger eveneens voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 11.00 uur. Hier is geen kinderopvang en geen kinder nevendienst. Na afloop van de dienst is er koffiedrinken. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 04709-87786. Diensten: D.V. zondag om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: Zondags tijdens de middagdienst is er kinder oppas. Zondagsschool: Zondagmiddag om 16.00 uur voor kinderen van 4-12 lijbelonderwijs/Catechisatie: «L Vanaf 12 jaar op zondagmiddag om 16.00 uur. Van 6-12 jaar op dinsdag middag om 16.15 uur. Voor andere tijden kunt u bellen met de evange list. Bijbel/Kontaktavond: De eerstvol gende is donderdag aanvang 20.00 17 EN 18 JUNI OP HET SPORTTERREIN OOSTSINGEL VENRAY KOM COMEO HELPEN Als je het al moeilijk genoeg vindt om keuzes te maken, is het misschien beter om maar geen JongerenRekening bij ons te openen. Maar ja, dan loop je wel wat mis. Zoals je eigen pas waarmee je gratis kunt pinnen. En een prima rente. En natuurlijk het gratis cadeau dat je krijgt. En !SWOP. Welke cadeaus we hebben? Ze zweven hieronder, en het is aan jou om nu bij de Rabobank een JongerenRekening te openen en er eentje te kiezen. Succes! Rabobank Meerlo-Wanssum 04784-8200, Venray-Oostrum 04780-83000, Zevenrode 04780-30300 Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 29 mei tot en met 4 juni werd bij de politie aangif te gedaan van vermissing van de volgende goederen: VERLOREN Armband (bedel met ezeltje, lie veheersbeestje en balletje; bankpas sen Rabo; damesbril, zilverkleurig; Fuji fototoestel met ingeb. flits en draaibare lens; gouden horloge met steentjes langs klokje; identiteitspa pier van de Krijgsmacht; paspoort; herenportemonnee; zilveren rozen krans met kleine kraaltjes. GEVONDEN Conifeer; verschillende fietsen; kinderfiets; rieten mand; herenpor temonnee en portemonnee met inhoud; slaapzak en tas met toiletar tikelen. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. Op zaterdag 10 juni spelen twee uit Oostrum afkomstige nieuwe bands. Dit zijn De Brajopies en Grum. De Brajopies bestaat uit vijf band leden die naast een aantal covers ook eigen werk spelen. De muziek van de Brajopies is een mengel moesje van een aantal invloeden verpakt in een gitaaijasje. Hierna is het de beurt van Grum. Ooit begonnen zij met twee man geluiden te produceren, inmiddels doen zij dat met vijf muzikanten. Het werk van Grum bestaat geheel uit covers 'van o.a. Frank Black, Nirvana, Fatal Flowers enz. De deuren openen om 20.00 uur en de entree is gratis. Even niet opletten Een bewoner van Lupine was in zijn tuin aan het werken en legde zijn zaktelefoon van het merk 'Mulciat' op een zijmuur. In een onbewaakt ogenblik was de telefoon ter waarde van ƒ1.500,- verdwenen. De diefstal vond vrijdagmiddag Vernieling auto Een 33-jarige Venrayse deed aan gifte dat haar op 't Liene geparkeer de personenauto doelwit van vanda len is geweest. Er waren enkele deuken in het plaatwerk getrapt. Ook was de radio-antenne vernield. Ruim twee jaar geleden speelde de vermaarde Venrayse Burlesk een groots afscheidsconcert in de Venrayse Schouwburg. Meer dan 1000 "fans" waren daar getuige van. Tijdens dat con cert zijn foto 's gemaakt door de Venrayse fotograaf Paul Franssen. Uit deze unieke fotoserie is nu een selectie van achtentwintig foto 's femaakt, die de omende maand in café De Bonte Koe worden geëxposeerd. De expositie is het gevolg van de steeds weer terugkerende vraag om deze foto 's, die eigendom zijn van de bandleden, aan derden tentoon te stellen. De expositie wordt vrijdagavond gestart, waarbij naast de fotograaf ook de bandleden zoveel mogelijk aanwezig zullen zijn. Het is nog niet duidelijk of zij hun instrumenten meenemen om, als het begint te kriebe len, toch nog een paar nummers samen te spelen. De foto's zijn overigens niet te koop. Vandaag, donderdag 8 juni, start in Venray weer de jaarlijks terugke rende wandelvierdaagse. Een wand elfestijn voor jong en oud, groot of klein, alleen of in groeps- of vereni gingsverband. In 1958 werd de wandelvereni ging 'Venray's Glorie' opgericht. Een vereniging die bestond uit jeug dige wandelaars en wandelaarsters uit de buurtschappen Maasheseweg, Smakterweg, Oda- en Willemstraat, enz. Initiatiefnemer was o.a. dhr. Jan Coppus van de Maasheseweg. Het was een schot in de roos. De vereniging mocht zich verheugen in een groeiende belangstelling zowel binnen als buiten de regio Venray. Op deze foto, die waarschijnlijk gemaakt is in 1961, stellen een groep jeugdleden, uitgedost in keu rige en kleurige nieuwe uniformen zich aan u voor. Ze poseren voor het oog van de camera van dhr. Ed Asselbeghs in de riante achtertuin van dhr P. Burgman aan de Beekweg. Hun namen: staande v.l.n.r.: Siska Janssen, Engelbert Theeuwen, Math. Loonen, Beemer, Elle Janssen, Joep Linders, Harrie Coppus, Ine Bertrams, Ine Thuyls, Gerrie Rongen, Sraar Janssen, Annie Rongen, Siska Hendriks, Tiny Goumans, Oda Linders, Joke Beerkens, Hermien Laurensse. Zittend: Mia Janssen, Annie Derks, Toos Stevens, Trudi Oudenhoven, Nelly Camps, Carla Beemer, Els Geurtjens. Om onbekende redenen is 'Venray's Glorie' in 1972 ter ziele gegaan. Jan v.d. Putten Diefstal sporttas Even niet opletten in een cafetaria kan gevolgen hebben. Dat onder vond een 33-jarige inwoner van Leunen vorige week in de nacht van zondag op maandag. Hij had zijn sporttas naast zich neergezet maar toen hij die weer wilde oppakken bleek die verdwenen te zijn. De tas werd later in een taxi teruggevon den. Wel waren er enkele stuks sportkleding verdwenen. Staartstukken gevonden Tijdens werkzaamheden in zijn tuin aan het Wijnruit werd een bewoner gekonfronteerd met souve- niers uit de Tweede Wereldoorlog. Deskundigen stelden vast dat de souveniers drie staartstukken van afgeschoten mortiergranaten waren. In afwachting van de ruiming door de manen van de EOC werden die veilig gesteld. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Op zondag 11 juni organiseert de jeugdcommissie van hengelsportfe deratie De Vriendschap Noord- Limburg in samenwerking met de wedstrijdcommissie een Jeugd vis-, doe en speldag. Alle kinderen tot en met 17 jaar die willen meedoen aan deze leuke en leerzame 'vishappe- ning' zijn om 09.30 uur welkom bij zaal Onder de Linden, Grotestraat 96 te Well. Ook ouders zijn natuur lijk van harte welkom op deze dag die tot ongeveer 16.00 uur zal duren. Bij jongeren is een groeien milieubesef aanwezig. De jeugd commissie meent dat ook zij hieraan kan bijdragen door het organiseren van deze visdag. Niet alleen het vis sen komt aan de orde, maar vooral ook het verantwoord omgaan met de gevangen vis en de regels waar een 'echte' sportvisser zich aan moei houden. Veel aandacht zal worden besteed aan de natuur en het milieu in en om het water. Wateronderzoek en hel herkennen van vissen, waterdiertjes en waterplanten staan hierbij cen traal. Tussendoor worden allerlei spelletjes gedaan die met vissen te maken hebben. Dit alles gebeurt onder leiding van gediplomeerde jeugdbegeleiders. Deelname is gratis, de kinderen hoeven geen lid te zijn van een hen gelsportvereniging, wel moeten de deelnemertjes zelf zorgen voor regenkleding, laarzen en een vis stoeltje. Kinderen die geen hengel hebben krijgen een hengel in bruik leen. Tussen de middag eten de vis sertjes gezamenlijk een broodmaal tijd. Aanmelden voor deze dag kan tot en met 9 juni bij mevr. Els Berden, tel. 04702-3207 of dhr. Henny Vissers, tel. 04784-1684. Kentekenplaten gestolen Een 29-jarige medewerkster van Beukenrode kwam tot een zeer ongewone ontdekking. Van haar op de parkeerplaats van Beukenrode geparkeerde personenauto waren zowel voor als achter de kenteken platen weg. Dierenkwelling Vrijdagavond werd de politie gekonfronteerd met een ergerlijke vorm van dierenkwelling. In een .wei aan de Heidseweg werd een koe aangetroffen die ernstig verwaar loosd was. De twee achterpoten ble ken zo ernstig gewond dat de ontbo den dierenarts geen ander oplossing wist, dan de koe te laten inslapen. Tegen de 50-jarige in Ysselsteyn wonende eigenaar werd proces-ver baal opgemaakt. i i i i

Peel en Maas | 1995 | | pagina 14