(commissievergaderingen J wet milieubeheer - wet milieubeheer Controle op parkeerverbod bedrijfsstraatje Bekendmaking Extra opening Burgerzaken woningwet - wet ruimtelijke ordening W.A.O VAN SOEST EAKY I All COAU20 PEEL EN MAAS Donderdag 8 juni 1995 - Pagii GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Fax: 04780-23222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Informatiebalie: maandag t.m. vrijdag 09.00-17.30 uur Telefonisch 08.00-18.00 uur. In de oneven weken op vrij dag tot 13.00 uur. Vakbalies van Burgerzaken. Sociale zaken, Financiën en Gemeentewerken: maandag 09.00-17.30 uur; dinsdag t.m. vrijdag 09.00-13.00 uur. De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspraken- spreekuur (tel. 23236 of 23237). Maandag 08.30- 17.30 uur, dinsdag t.m. don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00-17.00 uur; vrijdag 08.30-13.00 uur (en in de even weken ook van 14.00- 16.30 uur) Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 04780-23311 (alleen voormiddag). Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. Openbare vergadering commissie Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Grondbedrijf Op maandag 12 juni 1995 wordt een openbare vergadering gehouden van de commissie volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en grondbe drijf, aanvang 19.00 uur in het gemeentehuis, vergaderlokaal 0.33. De agenda luidt als volgt; 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken. a. Overzicht via raadsmachti- ging afgewerkte grondtransactics. b. Overzicht grondverkopen 1995 t./m maand mei. c. Nota mbt. aankoop pand Patersstraat 29 door Woningstichting Noord-Limburg. d. Terinzagelegging (definitief) ontwerp-bestemmingsplan St. Antoniusveld. e. Nieuw model woonruimtever deling door corporaties. f. Terinzagelegging vooront werp-bestemmingsplan omgeving St. Jozef- klooster. 4. Vaststelling verslag van de vergade ring van 8 mei 1995. 5. Gewestelijke zaken. 6. Notitie mbt. procedure ontwerp- bestemmingsplan uitgaanscentrum Dc Steeg. 7. Raadsvoorstel tot vaststelling van de jaarrekening grondbedrijf 1994. 8. Raadsvoorstel tot het aangaan van een exploitatie-overeenkomst met B.B.O.M. b.v. te Sittard mbt. de realisatie van plan St. Jozefterrein. 9. Raadsvoorstel tot verdaging beslis sing op bouwaanvraag Racdts Bouwbedrijf B.V. mbt. bouwplan 6 woningen in Oirlo. 10. Lijst aandachtspunten cic-VROG. 11. Rondvraag. 12. Sluiting. Belangstellenden zijn van harte wel kom. Openbare vergadering commissie Onderwijs, Sport en Sociaal- Cultureel Werk Heden donderdag 8 juni wordt een openbare vergadering van de commissie Onderwijs, Sport en Sociaal-Cultureel Werk gehouden, aanvang 19.00 uur in het gemeente huis te Venray. De agenda voor deze vergadering luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken: a. Netwerk nr 398 t/m 401; b. Infopunt jrg 3, nr. 1, april 1995 Intergemeentelijk Steunpunt Arbeidsvoorziening; c. Plan te komen tot realisatie Verlengde Schooldag OBS De Flierefluit; d. Aangaan van een over eenkomst met het RDC-Limburg betreffende de bemiddeling van niet- lccrplichtige schoolverlaters kwar taalrapportage lc kwartaal 1995 Regionaal Meld- en Coördinatiepunt (RMC) Voortijdige Schoolverlaters; e. Afrekening Volksuniversiteit 1994; f. Overzicht afgehandelde ver zoeken ex artikel 74 WBO ten behoeve van de commissie OSSW; g. Areaal-uitbreiding Welzijn. 4. Vaststelling verslag van de vergade ring d.d. 3 april 1995. 5. Gewestaangelegenheden. 6. Concept-raadsvoorstel inzake over heveling logopedie van gemeente naar GGD. 7. Concept-raadsvoorstel inzake beschikbaar stellen van een krediet ad ƒ20.414,voor uitbreiding van Wet milieubeheer Kennisgeving van het besluit. Het Dagelijks Bestuur van het Zuiveringschap Limburg maakt, gelet op artikd 7b tweede lid van de Wet Verontreiniging Oppervlaktewateren juncto artikel 14.3 tweede lid van de Wet milieubeheer mede namens het col lege van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray, bekend dat bij besluit van 31 mei 1995 respectievelijk 1 juni 1995 onder een aantal voorschrif ten aan Zeef/Safe Productions VOF, Bindstraat 28 te Venray zijn verleend: een vergunning ingevolge dc Wet Verontreiniging Oppervlaktewateren voor het lozen van bedrijfsafvalwa- tcr, huishoudelijk afvalwater en hemelwater, afkomstig van het bedrijf gelegen aan de Eindstraat 28 te Venray, via de gemeentelijke rio lering en dc rioolwaterzuiveringsin stallatie (rwzi) Venray op oppervlak tewater (ingeschreven onder num mer V94-782); een oprichtingsvergunning op grond van artikel 8.1, eerste lid van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een inrich ting voor zeefdrukactiviteiten, gele gen aan dc Eindstraat 28 te Venray. Dc besluiten en andere ter zake zijnde stukken liggen van 9 juni 1995 tot en met 20 juli 1995 ter inzage en wel; op het kantoor van genoemd zuive ringschap. Maria Thcresialaan 99 te Roermond van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (afdeling Vergunningen Handhaving); ten gemeentehuize van de gemeente Venray. Raadhuisstraat 1 te Venray (vakbalie gemeentewerken) gedu rende dc kantooruren op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op dc overige werkdagen van.09.00 uur tot 13.00 uur alsmede na telefonische afspraak (04780-23630) elke don derdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Ingevolge de artikelen 20.1 eerste lid en 20.6 van dc Wet milieubeheer staat tot het einde van de beroepstermijn beroep open bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van dc gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit: c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Een besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorzie ning. Een besluit wordt alsdan niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het beroepschrift moet, in tweevoud, worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Een verzoek tot het treffen van een voor lopige voorziening moet worden gericht aan dc voorzitter van dc afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Rocrmond/Vcnray, 8 juni 1995 Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrich tingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning wor den milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ont werp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofd stuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krach tens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. Maatschap Janssen, Peel weg 19, 5813 AD Ysselsteyn voor een ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een nieu we, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een fok- en vlees- varkenshouderij, gelegen aan de Pcclweg 19 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking heb bende stukken liggen ter inzage van 8 juni 1995 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). Tot 6 juli 1995 kunnen de stukken ook, na telefonische afspraak (04780-23630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wet houders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedach ten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krach tens artikel 8.19 van dc Wet milieube heer. Voorwaarde hierbij is dat redelij kerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor dc aard en omvang, dan wel uit sluitend gunstige gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting ver oorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: 1. M. Hubers, Klein Oirlo 17, 5811 AW Castenray voor het bijbouwen van een overdekte opslag-/stallings- ruimte bij een kippenopfokbedrijf, gelegen aan Klein Oirlo 17 te Castenray. De meldingen kunnen worden ingezien van 8 juni tot 22 juni 1995 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen gedurende genoem de weken ook. na telefonische afspraak (04780-23630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergunning plicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen alge mene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een A.M.v.B.-melding is binnengekomen van: 1. M. Kogak, Simon van Leeuwenstraat 58, 5652 SH Eindhoven voor het oprichten van een horecabedrijf (Tearoom Exquize) in het kader van het Besluit horecabedrijven milieubeheer, gele gen aan de Langstraat 21a te Venray. De meldingen kunnen worden ingezien van 8 juni tot 22 juni 1995 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (04780-23630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Venray, 8 juni 1995 Burgemeester en wethouders voor noemd. namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer, Voor het bedrijfsstraatje tussen dc Grotestraat en de Julianasingel geldt een parkeerverbod. Dit straatje ligt namelijk in het gebied van de par keerverbodszone van het centrum van Venray. In deze zone is het ver boden te parkeren, behalve op de daarvoor ingerichte parkeerplaatsen. In de bedrijfsstraat zijn dergelijke plaatsen er niet. Nu de bedrijfsstraat veelvuldig wordt gebruikt voor het bevoorra den van de winkels van de Grotestraat en het bouwproject hal verwege de Grotestraat, blijkt dat geparkeerde auto's dit moeilijk tot onmogelijk maken. Daarom is nu met de politie afge sproken de controle op de naleving van het parkeerverbod in het bedrijfsstraatje te verscherpen. het aantal groepen onderwijsleer pakket en meubilair ten behoeve van openbare basisschool De Landweert. 8. Concept-raadsvoorstel inzake beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van de uitbreiding onderwijsleerpakket en meubilair van de 7de en 8ste groep bij basis school De Kruudwis. 9. Concept-raadsvoorstel inzake voor lopige vaststelling van dc uitgaven en ontvangsten m.b.t. materiële instandhouding van de openbare scholen over het jaar 1991. 10. Bespreking voorontwerp Regionaal Educatief Plan 1996. 11Rondvraag en sluiting. Burgemeester en wethouders van Venray, maken, gelet op het bepaal de in artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordeningen het bepaal de in artikel 2, lid 3 van de Inspraakverordening voor de gemeente Venray, bekend, dat ter inzage ligt een voor-ontwerp van het bestemmingsplan "Omgeving St. Jozefklooster". Dit bestemmingsplan beoogt de bouw van ca. 110 woningen moge lijk te maken op een voormalig kloosterterrein aan de St. Jozefweg in Venray; ca. 80 woningen in drie appartementengebouwen en ca. 30 patiowoningen. Het voor-ontwerp en de overige daarop betrekking hebbende stuk ken liggen met ingang van 9 juni 1995 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, bij de vakbalie gemeentewerken, op maandag van 09.00 tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 tot 13.00 uur. Gedurende bovengenoemde ter mijn van vier weken bestaat voor een ieder gelegenheid zijn zienswij ze omtrent het voor-ontwerpplan schriftelijk kenbaar te maken aan burgemeester en wethouders van Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Venray, 8 juni 1995. Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, secretaris Sinds 1 januari dit jaar dient iedereen persoonlijk zijn of haar reisdokumenten af te halen. Gezien de te verwachten drukte zal de afdeling Burgerzaken in de maanden mei en juni op een aantal dagen extra lang geopend zijn. Op de maandagen 22 en 29 mei en de maandagen 12, 19 en 26 juni is de afdeling doorlopend geopend van 09.00 tot 19.00 uur. De openingstijden op de andere werkdagen zijn van 09.00 tot 13.00 uur. Ingekomen bouwaanvragen. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen: het bouwen van een kalkocnestal aan de Paarde kopweg 9 te Ysselsteyn tnv G. Jenniskens, Paardekopweg 9; het bouwen van een carport aan de Matterhornlaan 8 te Venray tnv J.A.F. van Oosterhout, Matterhornlaan 8; het bouwen van een schuur aan de Lollebeekweg 57 te Castenray tnv T.A. Stam, Lollebeekweg 57; het bouwen van opslag/stallings ruimte aan Klein Oirlo 17 te Castenray tnv M. Hubers, Klein Oirlo 17. het bouwen van een serre aam de Landweertweg 14 te Venray tnv S.C.P. Jeurissen, Landweertweg 14; het wijzigen van het dak aan de Horsterweg 52 te Castenray tnv G.J.M. van Hout/Flinsenberg, Horsterweg 52; het aanbouwen aan de woning aan de Langeweg 88 te Venray tnv R.P.M. van Tiel, Mambostraat 13; het bouwen van een serre aan de Eligiusweg 27 te Venray tnv B. Westphal, Eligiusweg 27; het bouwen van een serre aan de Jofferspas 22 te Oostrum tnv A.H.M. van Kessel, Jofferspas 22; het plaatsen van een dakkapel aan de Urbanusweg 10b te Leunen tnv J.A.G.J. Fransen, Urbanusweg 10b; het bouwen van een garage aan het Grootdorp 53 te Merselo tnv J.M.L.M. Zegers, Grootdorp 53; het vergroten van de woning aan de St.Catharinastraat 5 te Leunen tnv A.P.J. Jeuken, St.Catharinastraat 5. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. het bouwen van een dubbele woning met garage/berging aan de Hogeweg 5 en 5a te Oirlo tnv M.H.M.A. Peeters, Hogeweg 5; het uitbreiden van de woning en bouwen carport aan de Oostsingel 26d te Venray tnv T.A. van den Berg, Oostsingel 26d; het bouwen van een carport aan de Largostraat 16 te Venray tnv G.J.H. Ewalts, Largostraat 16; het bouwen van een carport aan de Largostraat 18 te Venray tnv H.J.C. van der Putten, Largostraat 18; het bouwen van een berging aan de Akelei 12 te Venray tnv J.H. van Bergen, Akelei 12; het bouwen van een serre aan de Vendel 1 te Venray tnv M.P. Kanters, Vendel 1. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen weck voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. het plaatsen van een dakkapel aan de Vicarieweg 50 te Leunen tnv J.M.A.G. Kunen, Vicarieweg 50; het bouwen van een tuinhuisje aan de Walstro 2 te Venray tnv H.T.R. van Zeeland, Walstro 2; het bouwen van een tuinhuisje aan de Schutsboom 2 te Venray tnv W.J.J. Schellen, Schutsboom 2; het bouwen van een tuinhuisje aan de Vlinderbloem 3 te Venray tnv C.M.G. Verhaegh, Vlinderbloem 3. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmingen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouwaan vragen medewerking te verlenen. het bouwen van een woning met garage aan de Matterhornlaan te Venray tnv P.J.M. Swinkels, Claudiahof 1 het bouwen van een berging/bijkeu ken aan de Wasbloem 6 te Venray tnv J.P.M. Smits/B.P.J.W.A. Jans, Wasbloem 6; het bouwen van een bijkeuken aan de Koningskaars 39 te Venray tnv H.W.J. Duijkers, Koningskaars 39; het bouwen van een garage/berging aan het Grootdorp 55 te Merselo tnv F.G.M.H. Hendriks, Grootdorp 55; het verplaatsen van een plantenkas aan de Eikenlaan 76 naar St. Jozefweg 2 te Venray tnv Vereniging Middelbaar Onderwijs in Limburg, Agricolastraat 75 te Sittard; het vergroten van dc woning met carport en berging aan de Wijnruit 26 te Venray tnv Bouwbedrijf T. Teunissen B.V., Jan Poelsweg la; De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 9 juni 1995 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewerken. Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren bij burgemeester en wet houders worden ingediend. Procedurestart artikel 18a WRO t.b.v. bouwmeldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti kel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestem mingsplan ten behoeve van de volgende bouwmelding: het bouwen van een tuinhuisje aan de Nieuwlandstraat 24 te Venray tnv W.H.A. v.d. Ven, Nieuwlandstraat 24. De op de bouwmelding betrekking bende stukken liggen met ingang juni 1995 gedurende 2 weken vooi ieder ter inzage bij dc vakbalie gen tewerken. Gedurende deze termijn kunnen st telijk bezwaren bij burgemeester en houders worden ingediend. Bouwvergunning aangevraag M< 58 (artikel 19 WRO/50 Woningwi Burgemeester en wethouders voornemens om met toepassing van kei 19 van de Wet op de Ruimte Ordening en/of artikel 50 van Woningwet medewerking te verl aan de volgende bouwaanvragen. het plaatsen van een sirene waarschuwing burgers aan Watermolenstraat te Oostrum Ministerie van Binnenlandse Zi Postbus 20011 te Den Haag; het plaatsen van een sirene tbv schuwing burgers aan de Vijve te Ysselsteyn tnv Ministerie Binnenlandse Zaken, Postbus 3 te Den Haag; het plaatsen van een sirene tbv schuwing burgers aan Matthiasstraat te Castenray Ministerie van Binnenlandse Z Postbus 20011 te Den Haag; het plaatsen van een sirene tbv1 schuwing burgers aan Haag Merselo tnv Ministerie Binnenlandse Zaken, Postbus te Den Haag; het plaatsen van een sirene tbv schuwing burgers aan de Joha! Wyttenhorstweg 1 te Vredepee Ministerie van Binnenlands* ken, Postbus 20011 te Den Haa het plaatsen van een sirene tbv i schuwing burgers aan Hoofdstraat 34 te Oirlo Ministerie van Binnenlandse Z Postbus 20011 te Den Haag. De op de bouwaanvragen betrek hebbende stukken liggen met inj van 9 juni 1995 gedurende 2 weken een ieder ter inzage bij de vakt gemeentewerken. Gedurende deze termijn kunnen evt ele bezwaren bij burgemeester ent houders worden ingediend. Venray, 8 juni 1995 Burgemeester en wethouders Venray, namens dezen, chef onden ling bouwbeheer, C.Th.van Velzen Ingekomen verzoek voor ingebruikneming Burgemeester en wethouders voornemens medewerking te verk aan het verzoek van L. P; Kruidenlaan 207 te Venray voor gebruiknemen van een gedeelte garage voor de vestiging van een k Ion aan de Kruidenlaan 207. De op het plan betrekking hebh stukken liggen met ingang van 9 1995 gedurende twee weken voot ieder ter inzage bij de vakbalie tewerken. Gedurende deze termijn kunnenc tuele bedenkingen bij ons wo%rdenï diend. Venray, 9 juni 1995 burgemeester en wethouders Venray, namens dezen, chef onden ling bouwbeheer, C.Th.van Velzen beëdigd makelaar en taxateur in onroerende goederen VOOR AL UW TAXATIES Gemmadal 12, 5801 Venray Telefoon 04780-86408 Vernielingen Namens het varkensfokcentrum Dalland werd aangifte gedaan van vernieling van een aan het Roozendaal geplaatst reklamebord. Schade ƒ1.200,-. Met een gestolen vlag van de Rabobank in Leunen waren vernie lingen aangericht aan het gemeen schapshuis. Een ruit van 120 bij 140 cm was met de vlaggestok vernield, terwijl ook de gordijnen en het klankbord schade hadden opgelo pen. Dinsdagavond kwam bij de poli tie een melding binnen dat met ste nen werd gegooid vanaf een viadukt van de A73. De politie trof niemand meer aan. Een 61-jarige inwoonster deed aangifte dat uit haar tuin in de Vivaldistraat een boompje was weggehaald. Het boompje werd in de buurt vernield aangetroffen. Een 33-jarige inwoonster van Merselo deed aangifte, dat de vlag die zij ter gelegenheid van de fees ten in Merselo aan de woning in de Wethouder Pubbenstraat had gehan gen, van de vlaggestok was gehaald. Een inwoner deed aangifte dat de kentekenplaten van zijn aan de Wilhclminastraat geparkeerde auto waren gehaald. Regenbui veroorzaakte verkeersoverlast Maandagmorgen omstreeks 09.15 uur ontlaadde zich boven Venray een enorme regenbui die zo heftig was dat de rioolkolken op de krui sing Paterslaan-Kruisstraat-Hense- niusstraat de watermassa niet meer konden verwerken. De weg werd tij delijk afgesloten. Tijdens de hevige regenval raakte op de Westsingel een personenauto, bestuurd door een 22-jarige inwoner van Meerlo, uit de juiste koers. De auto kwamtegen een lichtmast tot stilstand. Naast schade aan de auto moest personeel van de Mega in aktie komen om maatregelen te nemen zodat de mast geen gevaar voor het verkeer opleverde. Betrapt bij lozen dieselolie Vorige week woensdag werden twee inwoners van Venray betrapt door de politie bij het lozen van die selolie in de berm van de St. Antoniusveldweg. De mannen, 29 en 30 jaar oud, hadden de tank van hun vrachtauto gevuld met oude dieselolie. Kennelijk ontstonden door de slechte kwaliteit van de oliei problemen met de motor. Na al een Keer olie uit de tank te hebben gepompt, besloten beide mannen de tank te demonteren en de inhoud over te gieten in een jerrycan. Daarbij viel de jerrycan enkele keren om en liep de nodige diesel olie in de wegberm. In totaal kwam ongeveer 10 liter dieselolie in de bodem terecht. Tegen de beide mannen werd pro ces-verbaal opgemaakt. De veront reinigde grond wordt door personeel van de gemeente afgegraven en op de voorgeschreven wijze afgevoerd. De rekening zullen de mannen gepresenteerd krijgen. Twee Venrayers aangehouden In de nacht van maandag op dins dag vond een insluiping plaats in de gebouwen van de Mgr. Mutsaarts- stichting in Venlo. Bij die insluiping werd een personenauto gesignal eerd die op naam stond van een 20- jarige inwoner van Venray. De gealarmeerde politie kon de inslui pers niet meer aantreffen en gaf het verzoek door aan de Regiopolitie van Venray. Die zag de auto staan in de Chopinstraat. Bij kontrole zagen de politiemannen een inzittende die zich 'heel klein' wilde maken, maar toch werd gezien. Dat bleek in 18- jarige Venraynaar te zijn en op dat moment kwam de eigenaar en bestuurder van de auto aanlopen. Het tweetal werd aangehouden en overgebracht naar het politiebureau en later werden ze overgedragen aan de Regiopolitie van Venlo voor het onderzoek. Parkeerder was het niet eens... Een 25-jarige inwoner van Venray werd vrijdagavond op het Gouden Leeuwterrein gekonfronteerd met een parkeerbon onder zijn ruitewis- ser. Op dat moment liepen er twee larkeerwachters in de buurt. De 'enraynaar was het niet eens met de bon en ging verhaal halen. Na een woordenwisseling sloeg hij vervol gens een van de parkeerwachters enkele keren in net gezicht. De Venraynaar stapte vervolgens in zijn auto en ging er vandoor. Het kentekennummer kon aan de politie worden doorgegeven. Vlak bij zijn woning in het Brukske kon de man door de politie worden aan gehouden en naar het politiebureau worden overgebracht. Nadat proces verbaal inzake het beletten van een ambtshandeling, het plegen van ver zet en mishandeling was opge maakt, kon de man weer naar huis. pa V« 17 EN 18 JUNI M. H( Hi M 21 De 58 tel Pe Mi Jil M; OP HET SPORTTERI OOSTSINGEL VENI KOM COMEO HELPEI RE| id Op stap met een spie In de vroege zaterdagmoi] omstreeks 02.30 uur zag een po! patrouille dat een man 'iets grot naast de snookerhal aan de Juli: singel neerzette. Daarna reed man op zijn fiets weg. Natuur wilde ae agenten wel eens zien de man daar had neergezet, bleek een grote spiegel te zijn. De man kon worden aange! den. Deze 18-jarige Venraynaar klaarde de spiegel 'te het gevonden'. Het verhaal werd geloofd en tijdens het verhoor de man uiteindelijk toe de spi van de muur van een zaak aai Patersstraat te hebben gehaald man kreeg proces-verbaal ini diefstal en de eigenaar heeft dei gel inmiddels terug. RENOVATIE LEIEN DAKEN BITUMINEUZE DAKEN LOOD-, ZINK-, KOPERWERKEN 04780-11094 Julianasingel 35 Venray Pt El

Peel en Maas | 1995 | | pagina 12