Uw spaargeld verdient bij ons beter. Tweede Wereldoorlog en Bevrijding in Venray e.o. Ge veltj es wandeltocht in Venray op woensdag 7 juni Evenementenkalender Nieuwe dirigent Ars Musica Amnesty vraagt aandacht voor Soedan Schutters 't strijden om Zandakker koningstitel 1 Geslaagd Lenteconcert te Castenray Luikse Markt Dansen in de Wis Rommelmarkt Bibliotheek nieuws NCRV zoekt scholen voor Magie Paperclip Tour Feestweekend Soos Midgard in Wanssum 'T HAPT NIET MEER ZO LEKKER WEG? ÜJ el en maas Donderdag 4 mei 1995 - Pagina 3 irmate de oorlog vorderde eiste de bezetter steeds meer van onze natie. Zo werden o.a. vele jonge mannen van 8 jaar verplicht een half jaar lang te werken in onze bossen en moesten zij tevens zandwegen aanleggen en onder- ouden onder het regime van de Nederlandse Arbeidsdienst. In het Vlakwater te Venray werden hiervoor barakken gebouwd met eenvoudige stapelbedden. Na de oorlog heb- iendie barakken nog enkele jaren dienst gedaan voor gerepatrieerde Molukkers. Eind zestiger jaren zijn die onder- omens afgebroken. De foto toont u zo'n groep jonge mannen, gewapend met schop, vóór die barakken. In de middelste rij, 3e van inks Grad Verbeek uit Venray en in dezelfde rij uiterst links Jan Duykers uit Castenray. E.e.a. is tot en met 31 mei a.s. te bezichtigen in het Geschied- en Oudheidkundig Museum 't Freulekeshuus aan cEindstraat 8 te Venray op woensdag, zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. I.v.m. de viering van 50 jaar bevrijding is vrijdag 5 mei het museum ook open van 14.00 tot 17.00 uur. 'foto uit privékollektie) Ondanks de talrijke verbouwin- m in het centrum van Venray zijn lie mooie geveltjes bewaard geble- en. Een wandeling door Venray iet aandacht voor deze monument- is dus zeker de moeite waard. Daarom zal de Stichting /ondvierdaagse Venray op woens- 7 juni 's middags een eltjestocht organiseren. Deze :ht loopt door het centrum van nray en is ongeveer 3 km lang. Er ook een wat langere variant met meer mooie geveltjes. Deze wandeltocht is een onder deel van een Informatiemiddag voor Senioren. Diverse verenigingen en instanties zullen dan uitgebreid ingaan op alles wat er op sportief gebied voor Venrayse ouderen te doen is. Let op de weekbladen en de Kabelkrant. De komende weken volgt er meer nieuws. Bent u al nieuwsgierig geworden en wilt u meer weten dan kunt u terecht bij: mevr. G. v. Ham, Kerkpad 1, 5801 BK Venray, tel. 04780-83765 Tot 5.0% op de Rabobank Rendement Rekening U wilt zoveel mogelijk met uw spaargeld Contant en zonder opzegtermijn. Bovendien kent verdienen en toch vrij over uw geld kunnen de Rendement Rekening geen minimum inleg, beschikken. Daar hebben we bij de Rabobank Elk gewenst bedrag is mogelijk. Open daarom de Rendement Rekening voor nu een Rabobank Rehdement Rekening en laat Daarop krijgt u een hoge rente over uw spaargeld beter verdienen. Als u even langs- uw spaargeld, terwijl u toch zonder kosten komt bij de Rabobank, vertellen we u er graag iedere maand ƒ25.000 kunt opnemen. 4-, Rabobank Meerlo-Wanssum, Venray-Oostrum, Zevenrode 5 mei: vanaf 15.00 uur Herdenkingsfeesten 50 jaar bevrijding met o.a. optocht oud legermateriaal, concert harmonie en fanfares Venray en vuur werk, centrum. 5 t/m 8 mei: Autoshow/verkoop Ver. Automobile en garagebedrijven Venray, feesttent De Boggerd. 7 mei': 12.00-17.00 uur Rommelmarkt, Perdstal Kempweg; 10.00-18.00 uur Hoeve Braderie met kleding, sieraden, hobbyartikelen, eten/drinken; 14.00-18.00 uur Korenfestival jongerenkoren, Bosch veldcollege Zuidsingel. 12 t/m 14 mei: Diverse aktiviteiten i.v.m. 50-jarig bestaan SV Venray, feesttent De Boggerd. 13 mei: 14.30 uur Wedstrijd SV Venray Heren 1 - Europees elftal van oud- intpmationals, sportpark De Wieën; 18,30 uur receptie 50-jarig bestaan SV Venray; 20.45 uur Feestavond 50-jarig bestaan SV Venray voor leden, sup- liters, etc. m.m.v. De Venrayse Hofkapel (dit alles in de Feesttent De Jggerd; 09.00-17.00 uur Landelijke fietsdag; 10.30 uur Reünie Boschveldcollege t.g.v. 25-jarig bestaan; 20.00-01.00 uur Marokkaans feest met live muziek. Kiosk, Brukske. 13 t/m 16 mei: Kermis, Oirlo. 14 mei: 11.00 uur Frühshoppen met twee Egelander orkesten; feestavond voor oudere jeugd m.m.v. Design, in de Feesttent De Boggerd. Iedere maandag t/m zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur openstelling Grote Kerk/St. Petrus Banden Kerk. T/m 31 mei is er in museum 't Freulekeshuus een tentoonstelling over 'Tweede Wereldoorlog en Bevrijding in Venray e.o. Geopend: woensdag, zaterdag en zondag van 14100 tot 17.00 uur. Van 9 april t/m 14 mei exposeren Jos Beurskens, beeldhouwwerk en Piet Siegers, schilderijen in galerie De Lochting, Laagheidseweg 16. Open zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.30 uur. Expositie Tekenen en Schilderen van de Vrije Akademie in de foyer van de scnouwburg t/m 6 mei van 10.00-18.00 uur. Expositie in het Oorlogsmuseum in Overloon van 23 mei tot 20 sept.: kleding op de bon i.s.m. Libelle; bijzondere kleding, gemaakt en samenge steld met veel creativiteit, van particuliere bezitters. Van 28 mei t/m 30 juli in galerie De Lochting, Laagheidseweg 16, expo sitie div, kunstenaars. Open zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.30 uur Aan de Rijksuniversiteit Limburg te Maastricht slaagde Raymond Bisscheroux als doctorandus bedrijfseconomie. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 17 tot en met 30 april werd bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de vol gende goederen: VERLOREN Kleine zwarte agenda; zilveren armband; bank- en europas Rabo; bejaardenpas op naam J. Engelsman; twee boren van garage bedrijf; 1 bord van Bovag; 1 bord van Veilig Verkeer Nederland; kin- derbril in gele brillendoos; euroche ques in wit mapje; bankbiljetten; giromaatpas; keeshond, halsband 1 met belletje efi^flSamkoker; "trflain. Rakker; Casto horloge; kat, zwarte I diéï rood/brm^P&ckken, wflrc^ef en poten; pas-65 met buskaarten; gouden muntstuk van ƒ10,-; div. portemonnees: 2x zwart leer, bruin/zwart, donkerblauwe met rits; zwart leer met knipsluiting, zwart leer langwerpige; kipling zwart/groen; regenpak maat M; trouwring Mariette 27-12-61; heup tas, bruin. GEVONDEN Bromfiets Honda MB5; dames fietsen, Rodeo en Sparta; herenfiets Sonycycle; bankbiljet; herdershond; bouvier; malthezer hondje; dames horloge Remax, rond model; groen/zwart/paarse kinderjas mt 128; div. pasjes, bibliotheek, InterVen College en Rabobank; por tefeuille, portemonnee, klein leren; nylontas met T-shirt, shampoo en zeep. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. Zondag 7 mei organiseert de Castenrayse fanfare het jaarlijkse Lenteconcert. Medewerking hieraan verlenen: fanfare Dorpsklank Castenray, fan fare Concordia Einighausen, harmo nie Semper Crescende Reek. Het concert vindt plaats in gemeenschapshuis De Wis, aanvang 19.30 uur. De entree is gratis. Op zondag 21 mei organiseert tafeltennisvereniging Red Stars een Luikse Markt. Plaats van handeling is de tafeltennishal, gelegen aan de Kiosk la (Brukske, links van de Foekep'ot) te Venray. Aanvang 10.00 uur, einde 15.00 uur. Om 12.00 uur wordt gestart met een openbare verkoop per opbod. Artikelen kunnen van te voren wor den bezichtigd. Nadere informatie: Jac Linders, tel. 88411 of Peter Bouwmans, tel. 89134. De entree is gratis. Maandag 8 mei is er weer een gezellig 50+-bal in gemeenschaps huis de Wis te Castenray. Aanvang 20.00 uur. Op zondag 7 mei is er in wijkcen trum Den Hoender van 09.30 tot 13.00 uur een grote rommelmarkt. De gemengde zangvereniging Ars Musica heeft sinds kort Cees Wouters uit Reusel als nieuwe diri gent. Cees Wouters werd op 30 oktober 1955 geboren in Reusel. Bij Jan Matter studeerde hij Muziek Vakonderwijs akte A. Daarna stu deerde hij bij Jacques Wijnen voor het Praktijkdiploma Hoofdvak Koordirektie, gevolgd door het diploma Docentschap Koristen Opleiding in 1991. Cees is als diri gent verbonden aan het Veldhovense Gemengd Koor en aan theaterproducerende vereniging Operakoor Concordia in Tilburg, alsmede aan Studentenkoor Vokolage en strijkorkest Ma Non Tropp, welke beide verbonden zijn aan de Technische Universiteit van Eindhoven. Cees heeft bij de diri genten Jan Stulen en Andre Presser lessen in Orkestdirektie gevolgd. Gelijktijdig heeft het koor ook een pianist/repetitor aangetrokken in de persoon van Hans van den Eijnden. Beiden zullen de kar gaan trekken op inhoudelijk muzikaal gebied. Er zal nog meer dan voorheen aandacht zijn voor een goede repertoirekeuze. Dit heeft al geresulteerd in het op het repertoire nemen en uitvoeren in mei 1996 van het requiem van John Rutter. De repetities hiervoor starten in mei. Voor geïnteresseerden in het zin gen bij een gemengd koor nu een mooie gelegenheid om eens te komen luisteren en kijken op onze openbare repetitie die gehouden zal worden op 23 mei van 20.00 tot 22.15 uur. Er wordt dan voor het koor al bekend, alswel nieuw werk gerepeteerd. U kunt uw stem dan al laten horen! De repetities vinden plaats in De Opmaat, Oostsingel 37 te Venray. i Op 25 januari 1995 bracht Amnesty International een rapport uit over de grove wijze waarop zowel de militaire regering als de gewapende oppositie in Soedan de mensenrechten schenden. Hieraan werd in kranten en op televisie aan dacht geschonken. Maar omdat we inmiddels drie maanden verder zijn en er zoveel andere landen zijn waar het begrip mensenrechten niet (meer) op de politieke agenda's voorkomt, willen wij hierbij nog eens uw aandacht vragen voor Soedan. De regering van president el- Bashir kwam in 1989 door een mili taire staatsgreep aan de macht. Sindsdien wordt iedere vorm van oppositie hardhandig onderdrukt door vermeende tegenstanders te detineren en te martelen in geheime detentiecentra van de veiligheids troepen. Daarnaast worden mensen rechten ook! op grove wijze geschonden door de twee belang rijkste oppositiebewegingen SPLA en SSTA. Hoewel de regering blijft ontkennen, zijn er sinds 1989 vol gens Amnesty International honder den mensen gemarteld. Regeringstroepen, de SPLA en de SS1A hebben in het zuiden en in het Nubagebergte, gebieden waar de burgeroorlog woedt, duizenden bur gers gedood of laten 'verdwijnen'. Hierdoor raakten miljoenen mensen op drift. Alle bij het konflikt betrok ken partijen hebben zich schuldig gemaakt aan het verjagen van dor pelingen en aan het plunderen en vernietigen van gewassen en eigen dommen. Amnesty International sprak bijvoorbeeld met mensen die wisten te ontsnappen aan regerings troepen toen deze moordend langs de noord-zuid spoorverbinding trok ken. De 'verschroeiende aarde'-tak- tiek die deze troepen in dit gebied voerden resulteerde in honderden politieke moorden, verkrachtingen en ontvoeringen van kinderen. Duizenden burgers raakten ont heemd. Volgens Amnesty International heeft Soedan slechts een toekomst als in het hele land meer respekt voor de rechten van de mens wordt getoond. De bloedbaden die in het zuiden plaatsvinden, vormen slechts de helft van het verhaal. Ook in gebieden waar de oorlog beduidend minder invloed heeft, wordt de bevolking verscheurd door wrede mensenrechtenschendingen. Amnesty International is van mening dat de catastrofale mensen rechtensituatie een van de belang- riJRStp-oorzaken is van de humani taire ramp die zich in Soedan Om dagerreden dringt Amnesty International bij de VN| aan op het instellen van een interna tionaal team van waarnemers die het de troepen van de regering en de oppositie moeilijker maken onge hinderd mensen te doden, te marte len en willekeurig te detineren. Vrijdag 5 mei van 13.30 tot 16.30 uur staan leden van de Venrayse groep van Amnesty International met een stand (bij de Muziekschool) met informatie over Soedan en voorbedrukte kaarten die u kunt ver sturen naar de regering van Soedan. Tevens kunt u bij de stand terecht voor informatie over het werk van Amnesty International. Zondag 7 mei 1995 is het weer de dag van de Venrayse schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan uit Venray. Deze dag zal er namelijk gestreden worden om de koningsti tel. KONINGSSCHIETEN Eeuwen geleden waren de schut terijen al bekend met het konings schoten en door de jaren heen is het koningsschieten blijven bestaan, ondanks alle gebeurtenissen die zich inmiddels hebben afgespeeld. Vooral de laatste jaren worden de schutterijen bedreigd door de inmid dels bekende milieuproblemen. Toch blijft de animo voor dit koningsschieten nog altijd groot onder de schutters, elk jaar weder om wordt er weken van tevoren al gespekuleerd over wie de nieuwe koning wordt van de Venrayse schutterij. Velen verenigingen richt ten hun vizier op een plaat, waar een vogel op afgebeeld staat, andere schutterijen doen het met het schie ten op blokjes, maar de Venrayse schutterij schiet als een van de wei nige schutterijen op een 'echte' hou ten vogel. VROEG De dag begint voor de Venrayse schutterij al vroeg. Om 09.00 uur zullen de schutters in volle paraat heid staan op de parkeerplaats bij het winkelcentrum in het Brukske om het koningspaar André halen in de Chopinstraat, om vervolgens naar de Vredeskerk te gaan om aldaar een gildemis bij te wonen. De Venrayse schutters krijgen daarna een bourgondische koffie tafel aangeboden op hun schutters- weide aan de Loonsedijk, om dan de schuttersweide om te toveren in een koninklijk paradijs. Tafels worden geplaatst, de vogels worden ter paal gehangen en alles staat klaar. Om 13.45 uur zal de schutterij zich op gaan stellen op het parkeer terrein van de schuttersweide om die weide op te marcheren. Blinkend koper, schitterende unifor men, echte authentieke wapens, kortom een schutterij die in volle glorie bestaat en hopelijk nog lang mag regeren in Venrays en Limburgs schuttersland. De voorzit ter zal in samenwerking met iemand van de burgerlijke en geestelijke overheid de koning André de Gooyert ontdoen van zijn konings zilver. Teven zal de erekoning van vorig jaar, Pieter van den Broek, onderscheiden worden vanwege dit erekoningsschap. De beide titels zijn vakant, de strijd kan losbarsten. Ongeveer twintig mannelijke schutters staan gereed om een felle strijd te leveren. Naast deze koningsschietwedstrijd van de Venrayse schutters is er ook een strijd, zoals elk jaar, voor het publiek georganiseerd. Daarnaast kan het publiek kennismaken met een mengeling van het Limburgs en Brabants schieten, het zogenaamde Geluksharkschieten. Na het bekend worden van de beide koningen zullen de leden van de Venrayse schutterij onmiddellijk overgaan tot het opstellen voor een opmars op de schuttersweide. Bij de installatie van de nieuwe koning zal onze voorzitter worden bijgestaan door een afgevaardigde van de wereldlijke autoriteiten. Even betalen Vrijdagmiddag tankte een 26-ja- rige inwoner van Hapert bij het ben zinestation aan de Leunseweg en ging na het tanken betalen. Zoals gebruikelijk sloot hij de auto niet af en in dat moment werd uit zijn auto de tas weggenomen. Daarin zaten een geldbedrag van ƒ75,-, bankpas, enkele Eurocheques en persoonlijke spullen. De waarde van de tas bedroeg ƒ100,- Een keuze uit de nieuwe romans. Bunn, T. Davis: Erfenis van de oorlog. Vlak na het einde van de Tweede Wereldoorlog krijgt een Amerikaanse legerofficier een gevaarlijke opdracht bij de grens tussen Duitsland en Frankrijk. Dorsten, Johan van: Zwoegers zonder geld. Het leven in een chris telijk gezin wordt er niet gemakke lijker op door de dreiging van wer keloosheid. Feenstra, Jack: De adelaar. De lot gevallen van een joods gezin in Amsterdam in de Tweede Wereld oorlog. Gates, David: Jernigan. Een 39- jarige alcoholist speelt voortdurend spelletjes met zichzelf en anderen. Gurnah, A.: Paradijs. Als hij 12 jaar is, wordt Yusus door zijn vader als delging van schulden meegege ven aan een rijke koopman. Van net eenvoudige Afrikaanse platteland komt hij plotseling terecht in het complexe stadsleven. Höweler, Marijke: De waarheid houdt van vrolijke gezichten. Verhalen over ouder wordende men sen. Koontz, Dean R.: Wintermaan. Een politieman uit Los Angeles erft een afgelegen ranch in Montana die onveilig wordt gemaakt door bui tenaardse wezens met gruwelijke krachten. Moravia, Alberto: Romeinse ver halen. Verhalen over arme mensen in Rome kort na de 1\veede Wereld oorlog. Polak, Chaja: Stenen halzen. Een dochter speurt naar het verzwegen verleden van haar door de Tweede Wereldoorlog getekende moeder. Attentie: De bibliotheek is gesloten op vrijdag 5 mei (Bevrijdingsdag) en op zaterdag 6 mei. Ook in 1995 organiseert de NCRV weer een Magie Paperclip Tour langs twaalf scholen door heel Nederland. Scholen die de Tour wil len ontvangen kunnen informatie opvragen bij de NCRV in Hilversum. De Magie Paperclip Tour belooft ook dit jaar weer een groots spekta kel te worden. Op de dag dat de Magic Friends Sjors Fröhlich en Peter Plaisier bij een geselekteerde school langskomen, zullen er tal van aktiviteiten worden georganiseerd. Er zijn live optreden van artiesten uit binnen- en buitenland, een live Uitzending-van het radio 3 program ma Magic Friends, een opname van het programma Paperclip Magazine, waarin schoolbands kunnen optre den en ter afsluiting een party met een grandioze lasershow. Verder staat de school de hele week cen traal in allerlei radio 3 programma's. Vorig jaar was de Magie Paperclip Tour een groot sukses. Er kwamen in totaal meer dan tienduizend bezoekers, en er werd meer dan tienduizend gulden ingezameld voor een goed doel. De NCRV zoekt ook dit jaar weer scholen die dit spektakel willen ont vangen. Geïnteresseerde scholen kunnen informatie opvragen bij de NCRV, Postbus 25000, 1202 HB Hilversum of via fax 035-719246 Onlangs is de jongerensoos Midgard in Wanssum in een nieuw jasje gestoken. Ze heeft een nieuw fris kleurtje gekregen en tevens heeft een nieuw bestuur zijn intrede gedaan. Reden te meer om dit groot te vieren in het weekend van 5-6-7 mei. Eind vorig jaar heeft de Stichting Jeugd en Jongerenwerk Wanssum ingestemd met het vormen van een onafhankelijk bestuur voor de Soos Midgard, wat een onderdeel is van de Stichting Jeugd en Jongeren werk. Deze kans hebben enkele soosgangers met beide handen aan gepakt en na enkele weken was er een bestuur. Om nu meteen wat om handen te hebben en om de nieuwe soos meteen officieel te openen, heeft het bestuur besloten in het voorjaar van 1995 een feestweekend te organise ren. In dit weekend is voor iedereen wel wat te doen. Zo is er op vrijdag 5 mei een reünie voor alle oud-soos- gangers. Dus iedereen die wel eens in de soos is geweest, is welkom. Wel dient men een kaartje te kopen, zodat wij kunnen inschatten op noc- veel personen we kunnen rekenen. Dit kaartje kost ƒ2,50 en karr fekocht worden bij Kwalitaria de Jeyn, cafetaria Poels, bakkerij Vcrcleuzeldonk en René Sprunken (tel. 04784-2195). Voor deze kleine bijdrage ontvangt u op de avond twee konsumptiebonnen. De avond zal opgeluisterd worden door enkele bandleden van de enige twee band die Wanssum rijk is, te weten Diep Shit en From Beyond. Deze verras sende kombinatie zal een groot genot zijn voor de bezoekers. Ook zijn enkele oud-dj's gevraagd om de avond te vullen met eigentijdse muziek. finale van Havenpop in Wanssum en is mede hierdoor nu een aardige bekendheid in de regio. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel, R.E. uabeler, Th. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgcn: vr: II. SCHRAVEN Stationsweg 15a, tel. 81465 za en zo: Th. LANKVELD isweg 1! o: Th. I Langstraat 106, tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren, J. de Vocht en M. v.d. Acker: vr: E. de MUINCK KEIZER Patersstraat 60, tel. 88800 za en zo: D. VERCAUTEREN Merseloseweg 75, tel. 82200 Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: vr: R. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04780-41777 za en zo: Dkt. Van DONGEN Past. Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tol 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN, tel. 87273 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTUK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 81336 of 86457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V..Geurts, R. Lelderink en G'. Gelling R. EELDERINKen G. GELLING DIERENARTSENPRAKTUK OOSTRUM W. LOON EN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren H. EERTEN Volen 2A, Heide tel. 04780-13727 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno- men door: T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel.13727 Praktijk: Tandtechnicus Tandtechnisch Laboratorium Willems B.V. Patersstraat 16 Venray tel. 04780-10341 It I I. OOK Ki l Itl I J\ I NI) INKOKM VI II-;. Op zaterdag 6 mei staat er een zeskamp op het programma. Dit is niet zo maar een zeskamp, maar een zeskamp die zich afspeelt in de Stijl. Meer informatie over de opga ve bij Richard van Els, tel. 04/84- 2189. Op zondag 7 mei is er vanaf 15.00 uur een open dag voor alle jongere inwoners van Wanssum en omge ving. Ook ouders zijn van harte wel kom. Daar wij als bestuur niet eeu wig aan het bewind zullen zijn, vinden wij het belangrijk dat er voor continuïteit wordt gezorgd. Deze middag zal in het teken staan van spellen als darts, tafelvoetbal en nagelen. Aansluitend zal er een optreden van de band Hobson's Choice plaatsvinden. Deze top-40 formatie stond vorig jaar nog in de

Peel en Maas | 1995 | | pagina 3