6*t l/etvuzy F "jBC Venray'8« admintonclub Venray Midgetgolf Buitenlust Honk- en Softballvereniging Red Caps Biljarten Dartclub De Piëlhaas Bowlen Red Stars Tennisclub Venray HSV 't Alvertje Tennisclub Rodhe Twaalfde Hemelvaart- toernooi Sportivo uit Overlojon I iriM HBS Diana Jumpers '76 Heren 1 promoveert. Tennisvereniging Ysselsteyn Atletiek Vereniging Venray-Regio Bridgeclub Venray EL EN MAAS ichc het voorjaar nadert zijn er weer :ral wedstrijden. Hieronder vol de voor ons bereikbare wedstrij- april doubl. bij JBC Maasstad Uterdam; 16 april tripl. bij 't ver in Asten; 17 april tripl. bij PV jjlc '94 en de Soepele Pols in tersel; 22 april doubl. bij JBC de ;t in Sittard. Op 23 april eerste i>van de nationale kompetitie. 26 dl doubletten bij JBC Épetanque Epe en van 24 t/m 28 april bij jklust in Eindhoven; 29 april ubl. bij PC Amitié in Best en op april tripl. bij Boule de Boeuf in nei tripl. bij La Donnée in Tilburg op 5 mei bij JBC Jagershoef in uui ndhoven. 5 mei doubl. bij PV euwegein en JBC Jagershoef in ndhoven. Op 6 mei is er tripletten j CdP 't Gein in Nieuwegein. 7 ei tweede dag van de nationale impetitie bij 't Lover in Asten. 21 ei is de derde dag van de nationale ïpetitie bij JBC de But in Sittard. eerste grote wedstrijd in 1995 lfy|n onze vereniging, Het Hhazentoemooi op zondag 9 april pt as ondanks het geringe aantal vl elnemers (20 doublets) een suk- s. Hieronder volgen de namen van Cl, - winnende teams. )ule A: 1. doubl. Grootjans van hibou uit Susteren 5w=+44; 2. ibl. Broers van JBC Venray'80 ;nray 4w=+19; 3. doubl. Cochet PC Overpelt (België) 4w=+17. Mile B: 1. doubl. Snelders PC verpelt 4w=+29; 2. doubl. ossêfermeren PC Overpelt 4w=+27; 3. lubl. Van Erp JBC Venray 4w=+6. a een spannende finale tussen de jplopers van poule A en B,.het oubl. Grootjens en Snelders, is de isselbeker gewonnen door het u jubl. Grootjans met een uitslag 13-12. Viering 20-jarig bestaan Afgelopen zaterdag vierde de admintonclub haar 20-jarig Nastaan in wijkgebouw 't Stekske in andweert. Tijdens een zeer eslaagde feestmiddag voor de ugd was er de feestelijke uitrei- iing van de 'John Slevin wisseltro- I teen', een sinds 1981 bestaande sti- luleringspxijs voor!.. ompeti bespelende, jeugdleden, ihn Slevin, mede-oprichter en eer- e voorzitter, was voor deze gele enheid uit Engeland overgekomen, oland van Dorrestein en Maartje anssen, winnaars van het afgelopen ompctitieseizoen, mochten de tro feeën uit handen van de schenker in mtvangst nemen. 's Avonds vierden een 100-tal enioren het lustrum tijdens een [oed georganiseerde feestavond. In het kader van het 20-jarig lestaan organiseert de BCV op 23 april a.s. haar clubkampioenschap- len en wordt gestart met een leden- verfaktie, gericht op de bewoners 'an Landweert, omdat de club ook in de nieuwe sporthal in Landweert ladmintonaktiviteiten wil gaan ont dooien. Inlichtingen hierover bij ac Engel, ledenadministratie, tel. '5984. Clubkampioenschappen Inschrijfformulieren voor de op :ondag 23 april a.s. te houden club- tampioenschappen kunnen nog uiterlijk morgen, vrijdag 14 april worden ingeleverd (of doorgebeld) )ij Fransis Aarts, Laurahof 20 te Venray. tel. 85971. Vogelexcursie Op zondagochtend 7 mei (vertrek 5 uur, terug 10.00 uur) wordt onder leiding van Henk Alards een vogelexcursie georganiseerd naar Wariapeel. Ten behoeve van de organisatie wordt belangstellenden '.evraagd zich thans zo spoedig nogelijk op te geven, via de bad- lintonbrievenbus op de speelavon- [en of telefonisch (85971) bij tansis Aarts. Jeugdontmoeting Ook op zondagmorgen 7 mei (van 10.00 tot 13.00 uur) worden in sporthal De Wetteling wedstrijden gespeeld tussen een selektie uit de eigen jeugd tot 14 jaar en die van enkele clubs uit de regio. Voor deze p ontmoeting zal de trainer de komen- ^de weken een achttal jeugdspelers selekteren op inzet en prestatie. "Oud-Venraynaar" John Slevin tijdens de uitreiking van "zijn wis seltrofee Twee uitwedstrijden en twee thuiswedstrijden stonden er voor onze teams gepland afgelopen weekend. De uitwedstrijden werden alle twee gewonnen en op de eigen banen behaalden we 50% winst. Een weekend om zonder meer met een trots gevoel op terug te kijken. Allereerst was er ons eerste team, dat eventjes op bezoek ging bij Eindhoven 1 en zomaar twee van de vier te spelen ronden in winst kon omzetten doordat zij in totaal negen slagen minder nodig hadden om deze vier ronden af te werken, brachten zij 2,5 winstpunt mee naar huis. Beste speler was hier Jan Litjens, met een totaal van 98 slagen over vier doorgangen. Ons derde team speelde eveneens in Eindhoven, tegen het 3e aldaar en stevende regelrecht op een 3-0 over winning af. Door alleen in de derde ronde een slag af te geven met z'n vieren, werd de komplete overwin ning geen moment in gevaar gebracht. Beste speelster was hier Liesbeth v.d. Kerkhof met 112 sla gen over vier ronden. 's Zondags was het dan de beurt aan het tweede en vierde team, die beiden een thuiswedstrijd speelden. Het tweede team ontving Zicht Nirve 1 uit Nuth en de onzen deden wat van hen verwacht werd: drie ronden op rij werd er gewonnen, alleen in de laatste doorgang kwam men twee slagen tekort, doch dit bracht de totaal overwinning niet meer in gevaar. Beste speler was hier Gerard Arts met 101 slagen over vier ronden. Het vierde team verloor welis waar kansloos de thuiswedstrijd tegen Heeze 2 doch er werd door onze jongens bijzonder sterk gespeeld: beste speler was Piet v.d. Eist met 108 slagen over deze vier doorgangen, terwijl tevens de pres tatie van Arie Meyer niet onopge merkt voorbij zal gaan; als wissel speler zijnde speelde hij gewoonweg 111 slagen in deze wedstrijd. Het was alleen jammer dat er af en toe 'n 'vergissinkje' in zat, anders had hij menige andere speler in de hogere klasse laten zien hoe er gegolfd kan worden... Hij mag zeker op een bijzonder geslaag de wedstrijd terug zien. Volhouden zo! Voor deze week staat er naast de onderlinge kompetitie, die zoals bekend donderdagavond om half zeven begint, bok het internationale toernooi te Mierlo op het program ma. De vertrektijd en plaats van bij eenkomst zullen a.s. donderdag na afloop van de clubavond vastgesteld worden. Uitslagen: HBp: Red Caps-Mulo 5-10 HBj: Red Caps-Nuenen 14-1 SBj: Mulo-Red Caps 16-6 De senioren honkbal eindigden op een teleurstellende laatste plaats bij een toernooi in Cuyk. De aspiranten werden 5e van de 8 deelnemende teams bij een toernooi in België. De softballsters eindigden bij de strijd om de Limburg Cup op een 4e plaats. Programma zaterdag 15 apr.: HBj: Geldrop-Red Caps v.09.45 SBj: Mulo-Red Caps a. 11.00 HBsl: Red Caps-Bisons (D)a. 14.00 Programma zondag 16 apr.: SBs: Bisons-Nuenen a.14.00 Programma maandag 17 apr.: SBs: Bisons-Gemert a.14.00 HBs: Mulo-Bisons a.14.00 HBsl: Deelname aan de Limburg Cup in Maastricht. We zijn nog op zoek naar jonge mensen van 9 tot 18 jaar voor onze honk- en softballteams. Voor inlich tingen kunt u terecht bij Hennie Ariens, tel. 86050 of bij Richard Draaisma, tel. 82907. We zijn nog steeds op zoek naar nieuwe leden in alle leeftijdsklas sen. Dit zowel bij het honk- als bij het softball. Ook zoeken we nog enkele coaches om een optimale begeleiding te krijgen bij m.n. de jeugdteams. Voor meer inlichtingen kun je bellen naar Hennie Ariens, tel. 86050. D.O.S. Uitslagen KNBB: DOS Al -BC Tegelen 5-2 DOS A2-De Lichtenberg 5-2 DOS A3-De Toerist 0-7 DOS B1 -BC De Jordaan A 3-4 Programma VBB: Dinsdag 18 april: DOS Al-BV Touché DOS A2-De Peel Toernooien: Op 13,14 en 15 april zijn de voor rondewedstrijden libre 6e klasse; Joyce Voesten en Sur Lubbers spe len op donderdag, vrijdag en zater dag bij BCY in Ysselsteyn. Jolanda Voesten en Harry Bongaerts spelen op dezelfde dagen hun wedstrijden bij OGO in Overloon terwijl op vrij dag en zaterdag Frits v.d. Waerden in aktie komt bij VOP in café Halfweg. Joyce Voesten heeft in het afgelo pen weekend een fraai sukses geboekt. Zij is distriktskampioene geworden van de Lady Cup in het distrikt Venlo e.o. Zij behaalde 12 matchpunten en was daardoor onbe reikbaar geworden voor haar naaste konkurrenten. Door dit resultaat is zij een van de drie afgevaardigden van het distrikt naar de gewestelijke finales die op 11,12 en 13 mei wor den gespeeld in Maastricht. Clubkamp. driebanden Voor zover nog niet alle wedstrij den sijn gespeeld kan er op onder staande data nog gespeeld worden: poule A: 25 april; poule B: 18 en 25 april. KNBB-toernooi Op zaterdag 15 april vindt er in d'n Oldtimer een toernooi plaats voor de periodetitel van de C4-klas- se. Vier teams komen dan in aktie. De winnaar mag zich periodekam pioen noemen. V.O.P. Uitslagen KNBB: BI: VOP-De Jordaan B 3-4 Piet Volleberg won zijn partij met 5.35 gem. BIDe Jordaan A-VOP 4-3 Ook in deze wedstrijd kwam alleen Piet Volleberg tot winst. Piet speelde 6.00 gem. B3: Inaborg-VOP 5-2 Winst was er voor Ger Snijders met 0.88 gm. B3: VOP-De Jordaan 5-2 Met een hoogste serie van 61 en een gemiddelde van 36.66 leverde René Dericks een topprestatie. René had sléchts 3 beurten nodie om ziin Dar- tij in de bandstootkompetitie uit te maken. Piet Denissen won zijn par tij met 0.89 gem. K: BC Tegelen-VOP 0-2 De winstpartijen waren voor René Dericks met 83.33 gem en Jan Zanders met 21.87. Het kaderteam van VOP is als eerste geëindigd in poule 7 van de nationa le kaderkompetitie en speelt op 6 en 7 mei in Wijchen of Wageningen poulewedstrijden voor eventuele plaatsing in de nationale finale. C3: Het C3 team, periodekampiioen van de eerste periode, speelt op 15 april in Arcen om de distriktsbeker in de C3 klas. Het team bestaat uit Pierre Volleberg, Wim Janssen, Henk Kamerman en Theo Voesten. V.B.B. Voorrondewedstrijden PK's 5e klasse In een 4-tal lokaliteiten zijn in de afgelopen week de voorrondewed strijden 5e klasse gespeeld. Het resultaat is dat zich voor de finale hebben geplaatst: 1. R. Smolders RLZ; 2. C. Michels VOP; 3. P. Smits BCY; 4. G. Snijders VOP; 5. J. Creemers SNA; 6. W. Arts BCY; 7. A. Opheij OOO; 8. W. Henckens OGO; Ie res. J. de Bruy BIOS; 2e res. G. Toonen BIOS. Finalewedstrijden PK's 3e klas se In de afgelopen week zijn de Fina lewedstrijden 3e klasse gespeeld in vafé d/n Oldtimer en door biljartver eniging DOS georganiseerd. Het is een uitermate spannende finale geworden mede omdat een barrage- partij moest uitmaken wie de uitein delijke kampioen zou worden. Kampioen en nr. 1 is geworden M. Siebers van HGL met 12 match- punten. Een eervolle tweede plaats was voor A. Poels van RLZ die 10 matchpunten behaalde. De derde plaats kwam in handen van F. Wanrooy van OOO (8 matchpun ten). Verdere uitslag: 4. F. Bonants HGL 8mp; 5. M. Janssen VOP 6mp; 6. H. Robben HGL 6mp; 7. G. de Haart DOS 4mp; 8. G. Stiphout 't Anker 4mp. Tweede Paasdag, maandag 17 april, organiseert de dartclub van café De Pielhaas weer het jaarlijkse Paastoemooi. De tombola en prijzen zijn aangepast aan het paasfeest. Eenieder die hieraan deel wil nemen kan zich tot 13.15 uur laten inschrij ven. Dit kan ook telefonisch onder nr. 82187. Het toernooi begint om 13.30 uur. De uitslag van het whiskeydarten is: Winnaarsronde: 1. Peter Willems; 2. John de Bruyn. Verliezersronde: 1. Mart Barents; 2. Hetty Jeuken. Bowling Vereniging Venray Uitslagen poule A BT Jamin-SVCB 9-23 Red Arrows-Treffers 17-15 Sigma's/RB V-Club Up 9-23 Magic Line-Arts Schil.bedr. 9-23 De staartclubs roerden zich, op B.T. Jamin na, geweldig op deze speelavond. Hekkesluiter Arts Schildersbedr., met de sterk spelen de Sjaak Reijntjes (game 223 en Wim Baltussen (204) verraste run- ner-up Magic Line, waarin alleen Bert Tax zijn normale nivo bereikte. Club Up, de laatste weken toch al goed op dreef, liet met Henk Janssen (O) als beste man (serie 521) de Sigma's de verkeerde kant van de score zien ondanks 200- games van Hay Lenssen (215) en Harrie Peeters (201 en de hoogste serie met 585). Red Arrows sloop naderbij door met miniem verschil de Treffers af te troeven. Bij Red Arrows was Ria Latimer met haar 195-game de hoogste en liet Marlies Thijssen met 518 de hoogste serie noteren. Jeanne Swinkels overtroef de haar mannelijke bowlingcolle ga's van S.V.C.B. en ook die van tegenstander B.T. Jamin. Samen met Frank van Lier, die 3 persoonlijke duels van zijn directe opponent won, zorgde zij voor een afgeteken de overwinning. Uitslagen poule B: Strikers-Scores 23-12 BLS/Close Enc.-Hit Miss 7-28 Pinhunters- WDOB 25-10 Golden Wonder-Altijd Raak 18-17 Toon Fleurkens (game 210- serie 581) en Peter Cleven (204) onder streepten de kampioensaspiraties, die de Pinhunters beginnen te krij gen. Het mag een prestatie worden fenoemd, dat W.D.O.B. toch nog ans zag 10 punten te veroveren. Altijd Raak, waarin Truus Claessens heel goed bezig was, begint de hete adem van de achtervolgers steeds beter te voelen en gesterkt (of ver zwakt?) door twee invallers werd een kleine nederlaag geslikt tegen de nummer drie: Golden Wonder, dat geen echte uitblinkers kende. Regina Eijzinga scoorde een schitte rende 232-game en Leon Verbeek haalde 3 persoonlijke punten voor de Scores, maar veel meer zat er niet in, omdat de Strikers, zonder echte uitschieters, zich in de breedte ster ker toonden. Hit Miss en B.L.S./Close wisselden op de rang lijst van plaats. Bij H M scoorde Gerty Arts een game van 220; bij Close Encounters toonde Eveline v.d. Laan, dat ze de laatste weken in een goede vorm steekt (serie 526). Uitslagen Trio-league: WeJeBe-Treffers 11-18 Dream Team-Hit Miss 21-8 BT Jamin-Mennekes 10-19 Crash-Sigma's/RBV 14-15 De Mennekes deden goede zaken door hun zege op B.T. Jamin. Robert Peeters (220 en 200) en René Clephas met de hoogste heren- game (221) waren de mannen bij de Mennekes; bij B.T. Jamin bood Geert Reys goed weerwerk met zijn serie van 555 pins. Het Dreamteam gaf traditioneel de eerste game af aan Hit Miss, maar stond onder leiding van Andy Latimer verder geen game meer af. De handicap van de Treffers was voor WeJeBe een grotere tegenstander dan de Treffers zelf, want scratch zou de uitslag er heel anders hebben uitge zien, maaT aangezien die handicap een wezenlijk onderdeel van het spel is, helpt zelfs een 212-game van Albert Teunissen daar weinig aan. Hoge scores kenmerkten de wedstrijd tussen de nummers een en drie, Crash en Sigma's. Bij Crash kwam Toos Janssen tot de hoogste dames-game van de avond met 228 en zette zij ook de hoogste serie neer met precies 600. Sigma Joos Peeters overschreed 3 maal de 200- grens met 206, 204 en 214, een serie dus van 624. Klasse Karlijn Jacobs wint eigen" jeugdtoemooi Zondagmiddag 16.30 uur. Overal tevreden gezichten. De organisatie is blij met het verloop van het toer nooi, want echte moeilijkheden heb ben zich gelukkig niet voorgedaan. Vele deelnemers gingen ook met een tevreden gevoel huiswaarts, waaronder ook Vele niet-prijswin- naars. 111 Deelnemers, die uit alle windstreken van Nederland en zelfs uit België kwamen, hebben gepro beerd de 8 finale-plaatsen bij de jon gens of meisjes te bereiken. 5 Van de 23 Venrayse deelnemers slaagden daarin; bij de meisjes werden de plaatsen 3, 4 en 5 bezet door Kitty Camps (865), Karlijn Jacobs (830) en Mariska van Dinther (812), bij de jongens ging Mark Mijling met 921 (scratch 825 in 4 games aan de leiding en kwam Dave Tijssen als laatste aan de start (848) Bij de meisjes liet Karlijn Jacobs zien, dat ze over stalen zenuwen beschikte door in de ailesbeslissende laatste game een 202-score neer te zetten, die de tegenstandsters te machtig was. Met 8 pins verschil zegevierde zij over Ilse Stoops uit Oosterhout, die tweede werd en Anne van Dongen uit Eindhoven, die van de eerste naar de derde plaats duikelde. Kitty Camps hield zich keurig staande op de vierde plaats en Mariska moest een plaats prijsge ven. Bij de jongens verspeelde Mark Mijling door een zwakke eerste game zijn goede kansen en finishte uiteindelijk als vijfde. Dave Tijssen toonde zijn vechtersmentaliteit en trok zich van niemand iets aan en toen de balans werd opgemaakt bleek hij met gelijke pinfall (1539) plaats drie te nebben veroverd. De winnaar kwam uit België; Tim Vastmans scoorde 1543 pins en bleef daarmee concurrent Dennis de Bree uit Utrecht welgeteld 4 pins voor. Doek gevallen Het herenteam van Red Stars is gedegradeerd. Na vier seizoenen eerste divisie zal volgend seizoen in de tweede divisie het verloren gega- ne terrein herwonnen moeten wor den. De definitieve nekslag werd uitgedeeld door Vitesse uit Hengelo. Patrick Zwiers speelde een goede eerste wedstrijd maar verloor nipt. Ronald Bogaard, Bart Lefel en het dubbel Bogaard Zwiers kwamen eveneens niet aan scoren toe. Pas bij een 6-0 achterstand scoorde eerst Lefel en vervolgens Bogaard nog tegen. Maar verder dan twee punten konden Venrayenaren niet. De laat ste wedstrijd op 22 april a.s. tegen Westa is nog slechts een formaliteit. Dames verlies tegen Hoonhorst Het damesteam speelde de laatste wedstrijd van de nacompetitie tegen Hoonhorst. Doel was voldoende punten bij elkaar te sprokkelen om de laatste plaats te ontlopen. En dat is gelukt. Danielle Poels, Wilmie Seuren en Edith Hoogenboom scoorden ieder eenmaal en het dub bel Poels/Seuren won eveneens het dubbel. Met de uitslag 4-6 behaalde Red Stars voldoende punten om Cosmos achter zich te laten. Echter er zal nog wel een promotie-degra datie duel gespeeld moeten worden tegen de kampioen van de eerste divisie. Deze wedstrijd zal om op 6 mei a.s. gespeeld worden. Tegenstander is hoogstwaarschijn lijk Amsterdam. Red Stars toernooi. Het paasweekend zal wederom in het teken staan van het tafeltennis. Tijdens de Paasdagen wordt in sporthal de Wetteling het Red Stars paastoemooi gespeeld. Het toernooi wordt gespeeld in meerkampvorm, waarbij in iedere klassen mooie prijzen te winnen zijn. Deelnemers komen uit Zuid en Oost Nederland. Zaterdag begint het toernooi met de gehandicapten. In samenwerking met ISV wordt een van de grootste toernooien van Nederland voor de minder validen gespeeld, waarbij de toppers aanwezig zullen zijn. Zondag speelt de jeugd waarbij met name de organiserende vereni ging Red Stars de belangrijkste titel kandidaten zal leveren. Bij de senioren zal de strijd gaan tussen de Rhenense spelers Bilius en Bruinekreeft en de Venrayenaren Zwiers en Bogaard. Uitslagen Heren: Vitesse 1-Red Stars 1 8-2 Red Stars 2-Unicum 9-1 Red Stars 3-Valkenswaard 0-10 K'lust 1-Red Stars 4 0-10 Armada 2-Red Stars 5 0-10 TTC 3-Red Stars 6 6-4 Red Stars 7-TTC 2 3-7 Red Stars 8-NOAD 1 6-4 Red Stars 9-Maasbree 2 8-2 Red Stars 10-Panningen 4 5-5 Red Stars 11 -K'lust 6 6-4' Dames: Hoonhorst 1-Red Stars 1 6-4 Jongens: Hotak-Red Stars 1 3-7 Red Stars 2-Blue Star 1 4-6 Espede 1-Red Stars 3 7-3 Red Stars 4-Never Despair 1 3-7 Asterix 1-Red Stars 5 3-7 TTC 2-Red Stars 6 3-7 Helden 1-Red Stars 7 4-6 Red Stars 8-Armada 2 2-8 TTC 4-Red Stars 9 9-1 Red Stars 10-Panningen 3 4-6 DVO 2-Red Stars 11 10-0 Stella Duce-Red Stars 12 3-7 Meisjes: Nieuwenhagen 1-Red Stars 1 0-10 Red Stars 2-Maasbree 2 9-1 Maasbree-Red Stars 3 1-9 Red Stars 4-K'lust 1 6-4 Red Stars 5-Armada 1 5-5 Uitslagen: GSB2kl: Hom 1-Venray 1 4-1 3kl: Venray 2-de Gelimmet 1 2-3 4kl: Boekend 1-Venray 3 0-5 Venray 4-Rulec 4 4-1 Venray 5-Weert 1 2-3 HAhfdkl: U.o.Worms 1-Venray 10- 6 lkl: Venray 2-Ray Prickers 1 4-2 3kl: Apollo 2-Venray 3 2-4 4kl: Venray 4-GTR 6 6-0 HBlkl: Venray 1-Nuth 1 1-5 4kl: Lottum 3-Venray 2 2-4 Apollo 4-Venray 3 0-6 HD45+lkl: Kerkrade 1-Venray 10-4 3kl: Venray 2-Maasbree 1 1-3 G5kl: Venray 1-Eresloch 2 6-2 6kl: Budel 2-Venray 2 7-1 7kl: De Ren 1-Venray 3 3-5 H7kl: Venray 1-Westerhoven 1 5-1 G35+4kl: Arcen 2-Venray 1 3-2 H35+lkI: Venray 1-de Slenk 1 2-4 2kl: Maasbree 1-Venray 2 4-2 Bij de nationale wedstrijd te Meerkerk is het korps van het Alvertje eerste geworden. Individueel was de eerste prijs voor Peter Haegens, ook van het Alvertje. Bij de 5-dorpen van Horst was: 1 Henk Cox; 2. Henk Theeuwen; 3. Twan Verhaegh; 7. Toon Sanders; 8. René Wijnhoven; 9. Mart v.d. Ven; 10. Toon Langenkamp en 11. Harrie Theeuwen. Zaterdag 15 april koppelwedstrijd van Siebengewals. Maandag 17 april 5-dorpenwed- strijd van Oostrum. Opgeven voor deze wedstrijden tot donderdag 20.00 uur bij Pieter Kunen, tel. 077-662920. Sportvisakte en vergunningen zijn verkrijgbaar bij de sekretaris H. Lenssen, tel. 87606 en bij Van Grootels Dierengilde aan de Stationweg te Venray. Uitslagen: gj4kl: Rodhe-De Meulenslag 3-2 gsa3kl: Rodhe-BSO de Burght 1-4 Rodhc 2-Daalhof 2-3 gsa4kl: Rodhc 3-Kaetelbcrg 2 0-5 gsbh: Rodhe-Bcrg 3-2 gsblkl: Weert-O-Rodhc 2 2-3 gsb4kl: Rodhc 3-Lottum 1-4 ha3kl: Grubbcnvorst 3-Rodhe 0-6 ha4kl: Bercnbos 2-Rodc 2 4-2 hb2kl: Ativu-Rodhc 1-5 hb4kl: Volharding-Rodhc 2 1-5 h5kl: Wettcnscind-Rodhe 2-4 h6kl: Maarheeze-Rodhe 2 3-3 h7kl: Rodhe 3-Helden 3 1-5 h8kl: Bronshout-Rodhe 4 5-1 g7kl: Ropdhc-Neerkant 5-3 g35+3kl: Rodhe-Oirschot 2-3 g35+4kl: Dukenburg-Rodhe 2 5-0 n35+4kl: Rodhc-Deume 5-1 Tennislessen In week 16 start dc trainer met trainingen en lessen voor leden van onze vereniging. Hebt u zich aange meld en nog geen bericht gehad wanneer u moet lessen, neem dan zelf even kontakt op met trainer Don Mulders, tel. 83165 zodat u verze kerd bent er vanaf het begin bij te horen. Reizend Circuit Voor de goede orde vermelden wij, dat dinsdag 25 april om 19.30 uur een bijeenkomst belegd wordt voor ALLE deelnemers van het Reizend Circuit. Dus zowel de don derdag- als dc vrijdagdeelnemers. Overigens is er nog plaats voor deel name. Mocht u belangstelling heb ben neem dan kontakt op met het sekretariaat of Rob David. Pasjes/pasfoto's Het mag bekend verondersteld worden, dat geen pasjes aangemaakt kunnen worden zonder pasfoto. Hebt u nog geen pasfoto ingeleverd en/of uw kontributie niet voldaan, dan kunt u niet afhangen, dus geen gebruik maken van de banen. Neem in geval van twijfel altijd even kon takt op met het sekretariaat. Nieuwe leden Mocht u belangstelling hebben om eens wat nader kennis te maken met de tennissport of bent u lang geleden gestopt en hebt u weer krie bels om het toch maar weer eens te gaan proberen, dan is nu de kans: neem kontakt op met het sekretari aat, tel. 86274 en u krijgt alle infor matie die u wenst. Traditiegetrouw organiseert Sportivo ook dit jaar weer op Hemelvaartsdag, donderdag 25 mei, een groots opgezet buitenvolleybal toernooi op de voetbalterreinen van sportpark De Raay. Men kan die dag volleyen in twee klassen, namelijk de rekreantenmixklasse en de gezel- ligheidsmixklasse. Vooral de gezel- ligheidsmixklasse kan zich verheu gen in een grote belangstelling van Familie-, buurten-, verenigings- en vriendenteams. Veel teams doen ieder jaar weer mee en zien het toernooi als een gezellig sportief dagje uit. Wij hopen op stralend weer en willen iedereen dan ook uitnodigen om deel te nemen aan het Sportivo Hemel vaarttoemooi. Inschrijfformulieren en/of nadere informatie zijn te verkrijgen bij: Liset Coopmans, Baansestraat 36, 5825 BX Overloon. tel. 04781- 42448 b.g.g. 04781-41887 Het afgelopen weekend was voor H.B.V. Diana weer een ouderwets druk weekend. Het begon op de donderdagavond met de O.C. Dc uitslag hiervan komt volgende week wanneer alle schictrcsultaten binnen zijn. Na de O.C. werd Donderdag ook nog even een shoot off gehou den. De spanning bleef tot het laat ste schot aanwezig. Mart Barents moest afspannen terwijl alleen Harry van den Hoogcnhof en Mari Thijssen voor de eer gingen. Harry schoot in de roos en Mari helaas net maar een 9. Harry gaf daarna nog een ereschot weg! Een 10. Van de driekamp te Ysselsteyn was nog geen definitieve uitslag binnen bij het schrijven van deze regels evenals van het Linde toer nooi te Milheeze.. H.B.V. Diana had er ook een Jeugd team aan de meet staan waarvan het grootste gedeelte in de prijzen viel bij zowel de dag prijzen als de Loterij prijzen. Een schutter werd zelfs uitgenodigd om met de racefiets de score op het te gaan bekijken. (En dat in een over dekt Doel huis.) Bij de 3e ronde van de H.H.B. Beker (1/4 finale) plaatste de Alpenjagers uit Sittard zich voor de halve Finale met een teamscore van 1407 punten. Zo werden ook De volgelingen uit Eysden;Willem Teil uit Geverik en Souranus uit Boukoul geplaatst voor de halve finale. Deze laatste drie bleven net onder de 1400 punten grens. Programma: Vanavond 13 april trainen voor het konings-schieten. Zaterdag 15 april wordt iedereen om 12.30 uur op D'n Doel verwacht voor het maken van de groepsfoto In verenigings shirt of trui. Om 13.30 uur zal dan de loting plaatsvinden voor dc baanindeling en om 14.00 uur precies beginnen we met het Konings-schieten. Het Heren senioren 1 team van basketball-vereniging Jumpers'76 heeft een goed seizoen acnter de rug. Een aanvulling met jonge spe lers en een full-time trainer/coach wierpen al snel hun vruchten af. Gaandeweg het seizoen bleek slechts één team dc kampioenstitel in de weg te staan: JRC uit Boxtel. Het onder ling resultaat viel uit in het voordeel van JRC. Promotie van de le klasse kern naar le klasse rayon was echter wel moge lijk, maar dan moest dc 2c plaats gehandhaafd worden. Als de wed strijd tegen Tantalus uit Eindhoven van afgelopen zaterdag gewonnen werd, was de promotie binnen. Het werd een nerveuze wedstrijd met weinig scores, maar de eindstand van 48-42 was voldoende voor winst. Heren 1 speelt ook nog mee in de Brabant Bokaal. De eerste tegen stander is Erp '70, een team dat in de middenmoot van de 2e klasse kem is geëindigd. Op papier dus een team waarvan ze moeten kunnen winnen. Maar ook een team dat zeer gemotiveerd zal zijn om voor de volle winst te gaan. Senioren KNLTB kompetitie: Neer 1-Heren 1 3-3 Heren 2-VTC 4-2 Dorpenkompetitie Programma vrijdag 14 apr.: P6TVY2-TVY4 18.00 Programma zaterdag 15 apr.: P5 TVOi/Ca-TVY 2 18.00 P5 TV Oostrum-TVY 1 18.00 P6TVY3-TVLVH 18.00 Programma zondag 16 apr.: P3 TVOi/Ca-TVY 09.00 P4TVY1-TVY2 12.00 Piet Litjens Toernooi 2e Paasdag wordt het Piet Litjens toernooi gespeeld met een rekord aantal van 80 deelnemers. Aanvang van de wedstrijden is 08.30 uur. De poule-indelingen en wedstrijdsche ma's hangen bij de kantine. Pyramide De loting van de Pyramide heeft plaats gevonden, dus hiervoor kan weer gespeeld worden. Na afloop s.v.p. de uitslag op het inschrijffor mulier vermelden. Rackettos Iedereen kan weer tossen op zon dagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Junioren PIP toernooi: Hieraan kunnen alle KNLTB jeugdleden mee doen. Meer informatie hierover vindt je in het YNB w w FAS —ft Opgeven kan bij Jose. Uitslag Afgelopen zondag werd in Kerkrade een wedstrijd afgewerkt voor pupillen en C/D-junioren. Met een overwinning en drie persoonlij ke rekords opende Arna Vriens zijn eerste wedstrijd zeer sterk in het nieuwe baanseizoen. Op de technische onderdelen kogel en speer behaalde Arno een pr. Het favoriete loopnummer 1000m leverde een overwinning op voor de AV Venray-atleet. Hij legde deze afstand af in de keurige tijd van 3.09 min. Dit was tevens zijn derde pr. Mededeling: 19 april vooijaarsvergadering in 't Wisselpunt, aanvang 20.00 uur. Bestemd voor: atleten, lopers, ouders en alle anderen die bij de club betrokken zijn. Praat mee en beslis mee. De eerste aanmeldingen voor de Koninginnedrive zijn reeds binnen Mocht u de komende weken op don derdag verhinderd zijn om de cluba vond te bezoeken, geeft u dan even telefonisch door als u ook op zater dag 29 april van de partij wilt zijn in de schouwburg. In dc uitslag van vorige week zijn de namen van de twee paren wegge vallen die ex-aequo als derde in de groene groep waren geëindigd: ds. Arts-v. Well en ds. Blok-v.d. Brink. De uitslag van donderdag 6 april is: Geel: 1. ds. Dclsing-Verheijen; 2. ds. Cals-Poels; 3. hr. t. Horst-Vos. Rood: 1. ep. Visscher; 2. hr. Goumans-mw. Meyer; 3. ep. Janssen-Grachten. Groen: 1. ds. Bisscheroux- Mutsaers; 2. hr. Keizers-Teunisscn; 3. ds. Keizers-Martens. Op 20 en 27 april spelen we onze laatste twee avonden voor de kam- piocnskompetilie. Vanavond, aanvang om 20.15 uur, telt als vrije avond mee voor de kompetitie van vrije speelavonden. Leest u het artikel in de weer zeer zorgvuldig samengestelde Nakaarter nog maar eens door om te kijken hoe een en ander in z'n werk gaat en of u nog kans maakt op het einde van het seizoen met wat eeuwige roem kunt gaan strijken. Veel sukses ermee. Vanavond en uiterlijk 20 april kunt u zich op de club nog opgeven voor de Oranjedrive. Doet u mee? Natuurlijk.

Peel en Maas | 1995 | | pagina 17