Tweede Wereldoorlog en bevrijding in Venray e.o. Country-avond in Venray Evenementenkalender Zaterdagavondconcert in de schouwburg Lees mee en... doe mee met de Venrayse Kinderjury Lezing over gedrag en opvoeding van honden Kamerkoor Contrast Venray zoekt leden Expositie in polikliniek ziekenhuis Gimsel Natuurvoeding de smaak van de toekomst! Twaalfde Kennedymars Venray Gezellige kienavond voor slechthorenden OP DE TELEVISIE HEBBEN ZE ALTIJD VAN DIE MOOIE TANDEN Steun het Ouderenwerk, koop ouderenpostzegels ias PEEL EN MAAS Donderdag 6 april 1995 - Pagina 3 De distributie van voedsel en goederen gedurende de oorlog en nog enkele jaren daarna (t/m 1949) werd te Venray geregeld vanuit het distriktkantoor dat aanvankelijk gevestigd was in het Patronaat in de Patersstraat en nadien in zaal Wilhelmina in de Schoolstraat. Het zorgde voor de uitgifte van stamkaarten en vele soorten bonnen waarmee je niet alleen brood, vlees, aardap pelen. thee of koffiesurrogaat, versnaperingen en tabak kon kopen maar ook textiel, brandstoffen, schoenen, rijwiel banden, e.d. De fotot toont u het personeel in zaal Wilhelmina, omstreeks eind 1942, op de bovenste rij, tweede van rechts, herkent u wellicht de nog immer aktieve verslaggever van dit weekblad Peel en Maas, de heer Frits Hovens. E.e.a. is tot en met 31 mei a.s. te bezichtigen in het Geschied- en Oudheidkundig Museum 4t Freulekeshuus aan de Eindstraat 8 te Venray op woensdag, zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. (foto uit privékollektie) Op zaterdag 8 april presenteert GreeniUver Country Danceclub een country-avond in Venray. Deze keer hebben zij de country music band Misty Blue uit Gelderland naar Venray gehaald. De band bestaat uit zes personen en werd medio 1986 opgericht. Zij hebben een zeer gevarieerd repertoi re bestaande uit zeer gevoelige bal lads, nummers uit de billboard (cmt), alsmede een eigentijdse rock en roll set. Nummers van o.a. Vince Gill, Eric Clapton en de Dire Straits worden harmonieus en in eigen arrangement vertolkt. Kwaliteit is de rode draad die men onverbidde lijk tegenkomt bij elk nummer wat gebracht wordt; gedragen en onder steund door een strakke ritme sectie is het kenmerk van Misty Blue. Dus als u wilt genieten van een schitte rende country-avond waar ook stands aanwezig zullen zijn met cd's en country-artikelen noteer deze avond dan en kom genieten van de muziek en het country-dansen. Er is wederom geprobeerd om de entree zo laag mogelijk te houden om het voor iedereen toegankelijk te maken. Het optreden vindt plaats in zaal In den Engel, Poststraat te Venray. Het begint om 21.00 uur en de entree is ƒ7,50. De Bond tot Bescherming van Honden, kortweg Hondenbescherming, houdt op maandag 10 april te Venray in Hotel Asteria een lezing over gedrag en opvoeding van honden. De lezing wordt gehouden door gedragsthera peut Cok Verhoek. De Hondenbescherming is een vereniging met ruim 5.000 leden die zich onder andere inzet voor het welzijn en de gezondheid van hon den. Niet alleen in het belang van de hond, maar ook van het baasje en de omgeving, is de Hondenbescherming van mening dat overlast van honden alleen dan voorkomen kan worden als de hond door de baas op de juiste manier is opgevoed. Nog te vaak denken hondebaasjes dat een hond niet opgevoed hoeft te worden, maar dat dit vanzelf gebeurt. Helaas is niets minder waar. In de asielen zitten honden die bij gebrek aan leiding zelf de baas gingen spelen, waardoor de honden- haters steeds meer aanleiding krij gen om te klagen over honden die niet geleerd hebben hun behoefte op de juiste plek te doen, en over hon den die zich agressief en a-sociaal gedragen, alleen maar omdat de Baas niet voldoende beseft dat een hond, net zoals een kind, regels bij gebracht dient te worden. Cok Verhoek zal u deze avond informeren over het gedrag van de hond, en u uitleggen waarom en hoe een hond opgevoed dient te worden. Vaak ontstaan problemen door onbegrip en het te menselijk bena deren van het dier. Aan de orde komen problemen als slopen, janken en/of blaffen bij alleen thuis zijn, onzindelijkheid, agressief gedrag naar mensen en/of honden. Er is altijd een oorzaak voor afwijkend gedrag bij honden. Een probleem lean ontstaan vanuit het dier, maar ook vanuit de manier waarop we met het dier omgaan. Door het leren begrijpen van en inzicht krijgen in het hondse gedrag kunt u dat plezier met uw hond beleven waarvoor u hem heeft aangeschaft. Deze avond is niet alleen interes sant voor 'beginnende' hondebezit- ters, maar ook voor diegenen die denken 'het allemaal al wel te weten', want Cok houdt er een paar zeer interessante ideeën op na op het gebied van hondenopvoeding. Daarom, beginnend of gevorderd in de hondenliefhebberij, kom op 10 april naar Venray, luister naar Cok Verhoek en u bent verzekerd van een zeer interessante en leerzame avond. Voor de kosten hoeft u het zeker niet te laten, want de toegang is gratis. De lezing vangt aan om 19.45 uur. Inbraak in winkel Door forcering van de toegangs deur was tussen zaterdagavond 17.30 uur en zondagmiddag 12.00 uur toegang verkregen tot de in het winkelcentrum Veltum gevestigde Turkse verswinkel. Ontvreemd wer den de kassa met daarin een geld bedrag van ƒ600,-, een cassetterekor- der, 100 cd's, 80 cassettebandjes, zes klokken, een weegschaal, een kof fiezetapparaat en een telefoontoestel. Totale waarde van het gestolene bedraagt ƒ13.000,-. De aangifte werd gedaan door een 21-jarige inwoner van Cuijk. Contrast is een zangeressen, Kamerkoor enthousiaste onder de muzikale leiding van Ad Voesten, met een brede belangstel ling voor muziek en zang. Ons repertoire bestaat dan ook uit muziek van 'oud tot nieuw' en van 'kerk tot kroeg'. Omdat we in de huidige vorm (vijftien dames) nog niet zolang bestaan zijn we nog volop in de opbouwfase. We kunnen dus nog best mensen die van zingen in een kleine groep houden, gebrui ken. We zijn op dit moment bezig met de voorbereidingen om samen met kamerkoor 'Nuit d'art' uit Cuyk en de organist J.P. Steyvers uit Heythuysen een cd-opname te reali seren. Een kleinschalig, leuk en vooral uitdagend projekt. We repeteren op dit moment wekelijks op vrijdagavond van 19.30 tot 21.00 uur in de oefenruim te van de St. Petrus'bandenkerk in Venray (achterkant van kerk, trap omlaag). Wilt u meer weten kom gerust eens langs op een repetitie avond of neem kontakt op met Ad Voesten (077-662479) of met Carin Coppis (04781-41711). Zij geven graag meer informatie over het zin gen en hun aktiviteiten. In de maanden april en mei expo seert Wiel Houben met tekeningen en schilderijen in de polikliniek van het St. Elisabethziekenhuis. Wiel Houben, de in 1929 geboren kunstenaar uit Berg en Terblijt, had reeds in zijn jeugd interesse in het maken van tekeningen en waterverf schilderijen van de natuur. Wiel Houben volgde de Hogere Textielschool in Verviers (BelgièT. Als textielingenieur specialiseerde hij zich in het ontwerpen van stof fen, tapijten, enz. (designer). De ervaring met kleuren en kleurstellin gen zijn in zijn schilderijen wel te zien. Na zijn pensioen in 1992 is Wiel Houben pas echt begonnen met schilderen. Daarvoor was er weinig tijd om zijn hobby uit te oefenen. Landschappen, stillevens, portret ten, maar ook dorpse taferelen uit lang vervlogen tijden hebben zijn voorkeur als thema, waarbij hij vanaf foto's situaties vast legt die nu niet meer bestaan. In 1992 nam hij deel aan de Rembrandt schilderwed strijd te Leiden, waar hij naast de prijs met lof van de jury ook de publieksprijs in ontvangst mocht nemen. Voor een autodidact is zijn werk zeer opmerkelijk te noemen. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Rozijnenkoek Chatelaine Stéphanie Makkelijke volle rode wijn. Biologische kwaliteit. fVctuunmxUn^.1 Venray, Paterstraat 4, tel: 04780 - 87217 Verloren en gevonden In het tijdvak van 27 maart t/m 2 april werd bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de vol gende goederen: VERLOREN Abonnementskaart voor zwembad en zonnebank; armband met ketting met drie diamanten; bankpassen ABN/Amro, Rabo, Creditcard en Via; DM 60; een bedrag van ƒ400,- aan bankbiljetten; ƒ100,-, zat in bankpasje; portemonnee met ƒ75,- en muntgeld; dameshorloge, Seiko; dameshorloge mech. autom., metalen polsband; klantenpassen Edah, Macro en Mobil; portemon nee van leer, geld; diverse dame sportemonnees met inhoud; twee rechter voetbalschoenen in witte zak rep. V.d. Ven; wieldop Opel Ascona. GEVONDEN Halsketting. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. Het is inmiddels een vertrouwd beeld geworden in het voorjaar: wandelaars die oefenen voor de Kennedymars Venray. De twaalfde Kennedymars Venray vindt dit jaar plaats in het weekend van 27 en 28 mei. De tocht zal wederom een uitda ging zijn voor velen. Een uitdaging om binnen de duur van 20 uren, 80 kilometer te voet af te leggen. Evenals voorgaande jaren staat de Stichting Kennedymars Venray met vele vrijwilligers garant voor het goed verlopen van deze tocht. De wandelaars starten vanaf het Schouwburgplein op zaterdag 27 mei om 22.00 uur en moeten in ieder geval zondag 28 mei voor 18.00 uur binnen zijn om nog in aanmerking te komen voor een her inneringsmedaille. Ook dit jaar heeft de Stichting Kennedymars Venray de VVV-kan- toren in Venray, Horst, Deurne en Venlo om medewerking verzocht bij de voorinschrijving. Dit is mogelijk tegen betaling van ƒ17,50. Wandelaars die zich op zaterdag 27 mei willen laten inschrijven kunnen dit doen van 14.00 tot 18.00 uur en van 18.00 tot 21.00 uur in de schouwburg. De kosten bedragen dan ƒ22,50. Voor verdere inlichtingen kunt u bellen met het VW-kantoor Venray, tel. 04780-10505 en na 17.00 uur met de Stichting Kennedymars Venray, dhr. S. Peeters, tel. 04780- 82233. De Nederlandse Vereniging voor Slechthorenden afdeling Venray- Boxmeer organiseert op vrijdag 7 april een kienavond voor slechtho renden en doven. Deze avond wordt gehouden in zaal De Vier Linden in Vierlingsbeek (tegenover het NS- station). Uiteraard is er weer ringlei ding en overheadprojector beschik baar. Het kienspel begint om 20.00 uur en is toegankelijk voor alle slechthorenden (dus ook niet-leden) en goedhorende familieleden en kennissen. Informatie over de vereniging bij: H. de Wit, De Meidoorn 22, 5831 SM Boxmeer, tel. 08855-71754. Praktijk: Tandtechnicus Tandtechnisch Laboratorium Willems B.V. Patersstraat 16 Venray tel. 04780-10341 Bil. voor k i .1 it 1.1j i:\di INFORM Vi lli. Bromfiets gestolen Een 17-jarige inwoonster van Wanssum deed aangifte van diefstal van haar bromfiets, die zij bij een café aan de Kruisstraat had neergezet. De waarde van de bromfiets bedraagt ƒ800,-. Venraynaren aangehouden Met betrekking tot diverse inbraken in auto's, woningen en een frituurzaak-café en een sigarenwinkel werden afgelopen week twee ver dachten aangehouden. Een 30-jarige Venraynaar werd na verhoor heen gezonden terwijl een 19-jarige Ven raynaar in bewaring werd gesteld. 7 april: 20.00 uur Jeans 5 musical, schouwburg Venray. 8 april: 10.00-16.00 uur Schoolatletiekwedstrijdcn voor basisscholen uit Venray en omgeving op sportpark De Wieën; 10.00 uur Harmonieorkest Noord-Limburg, schouwburg Venray. 9 april: 09.30-19.00 uur Landelijke Rijver. De Peeldraver, concours hippi- que. kruising J. Poelsweg-Deurncseweg te Ysselsteyn; 11.30 uur Zondagochtendconcert m.m.v. harmonie, jeugdorkest, drumband cn blaas kapel Leunen, schouwburg Venray; 20.00 uur Amateurtoneel Tosjopa even eens in de schouwburg. 11 april: 20.15 uur Up with People, show door jongeren uit 20 verschillen de landen in de schouwburg Venray. 15 april: 09.00-18.00 uur Gehandicapten toernooi Tafeltennis, sporthal De Wettel ing. Iedere maandag t/m zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur openstelling Grote Kerk/St. Petrus Banden Kerk. T/m 31 mei is er in museum 't Freulekeshuus een tentoonstelling over 'Tweede Wereldoorlog en Bevrijdingin Venray e.o. Geopend: woensdag, zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. Van 30 maart tot 1 mei in het Nationaal Oorlogs- en Verzetsmuseum in Overloon tentoonstelling: Mensen over leven; realisatie mevr. prof. Eva Chung-Fux. T/m 16 april exposeren in en om galerie Het Theehuis in het Odapark drie Limburgse beeldhouwers:-Nicolas van Ronkenstein. Nick Kooien en Henk Verbeek. Open woensdag t/m vrijdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. Van 9 april t/m 14 mei exposeren Jos Bcurskens, beeldhouwwerk en Piet ^Siegers, schilderijen in galerie De Lochting, Laagheidseweg 16. In de schouwburg De Beejekurf te Venray geeft het Harmonie-orkest Noord-Limburg op zaterdagavond 8 april om 20.00 uur een zeer geva rieerd concert. Het orkest dat vol gend jaar haar eerste lustrum viert, neemt een unieke plaats in binnen de Limburgse blaasmuziek. Ze zijn wel lid van de Limburgse Bond van Muziekgezelschappen, maar ze doen niet mee met concoursen en brengen geen serenades. Dit, om niet in het vaarwater te komen van andere muziekverenigingen. Onder de muzikanten bevinden zich leden van muziekverenigingen uit o.a. Venlo, Velden, Panningen, Venray, Broekhuizen en Bergen. In goed overleg worden de concert agenda's met elkaar afgestemd, zodat ieder naar tevredenheid kan musiceren. Sjef Klinkers uit Horst, mede oprichter en dirigent van dit ui 55 muzikanten bestaande orkest zei eens: 'Wat het Maastrichts Salonorkest doet voor de symfoni sche muziek, zoiets willen wij gaan doen voor de blaasmuziek^. Komende zaterdagavond wil het orkest u dan ook laten genieten van werken uit de zgn. populaire blaas muziek uit de jaren '50-'60. Graag nodigen de dirigent en zijn muzikanten u uit om samen met hen een fijne muzikale avond te beleven. De toegangsprijs is ƒ7,50. Donateurs en kinderen hebben zoals altijd gratis toegang. Ook u kunt donateur worden voor slechts ƒ15,- per jaar. Bij Ariaens Sport in de Grotestraat te Venray zijn al kaartjes in de voorverkoop, ook kunt u daar terecht voor een donateurskaart. Hopelijk tot ziens zaterdagavond 8 april om 20.00 uur. Nog tot 23 mei 1995 organiseert de jeugdafdeling van de bibliotheek Venray een Venrayse Kinderjury. Bij een kindeijury hebben alle kin deren tot en met 16 jaar de kans om mee te 'praten' en te bepalen welke boeken als 'beste' kinderboeken 'n prijs verdienen. De bibliotheek organiseert deze Venrayse Kinderjury in aansluiting op de jaar lijks, landelijk georganiseerde Nederlandse Kinderjury. De Nederlandse Kinderjury geeft als tegenhanger van de 'Griffels en Penselen', die door volwassenen worden toegekend, een goed beeld van de boeken-voorkeur van de jeugd. De prijzen van de Nederlandse Kinderjury worden eveneens uitgereikt in de Kinderboekenweek. In 1994 hebben 31.000 kinderen hun stem laten 'horen'. DOE MEE!!! Kies een of twee boeken uit de kast 'Kinderjury'. Hierin staan de boeken uit 1994 die meedoen, voor zien van een groen kinderjury-eti ket. Lees het boek en beoordeel het (er is 'n voorbeeld cijferlijstje!). Kom naar de bibliotheek en vraag een deelnamepasje aan het inlichtin genbureau van de jeugdafdeling. Vul de naam van de schrijver, de titel van het boek en het cijfer in. Voor elk boek komt er eerv stempel in de pas. Bij vijf stempels is de pas vol, maar... om goed te kunnen kiezen, moeten er zoveel mogelijk boeken gelezen worden. Vraag gerust een tweede pas! Genoeg gelezen? Vraag dan een deelnameformulier en vul de boe ken in volgorde van de cijfers in. Het deelnameformulier wordt opge stuurd naar de Nederlandse Kinderjury. Meedoen met de Venrayse Kinderjury is dus tevens meedoen met de Nederlandse Kinderjury. Half juni zal de uitslag van de Venrayse Kinderjury bekend wor den gemaakt. Uit alle deelnamepas jes worden dan enkele winnaars getrokken die een leuk prijsje ver dienen. Hoe meer pasjes... hoe meer kansen... Lees mee endoe mee!!! De openingstijden van de biblio theek: maandag t/m donderdag van 14.00-18.00 uur; vrijdag van 14.00- 21.00 uur zaterdag van 10.00-13.00 uur. Attentie: Vrijdag 14 april (Goede Vrijdag) ofn 18.00 uur en maandag 17 april (2e Paasdag) is de biblio theek gesloten. Vanaf 11 april is de nieuwe serie ouderenpostzegels weer te koop. Na de thema's 'Langer zelfstandig wonen' in 1993 en 'Veiligheid in de woonomgeving' in 1994, is het thema van dit jaar: 'Ouderen en mobiliteit'. Waarom 'Ouderen en mobiliteit'? Die vraag is niet moei lijk te beantwoorden. Tenslotte wil iedereen graag een aktief leven lei den en deel kunnen blijven nemen aan het maatschappelijk verkeer. En dat geldt ook voor ouderen. Natuurlijk is het heel mooi wanneer ouderen langer zelfstandig kunnen wonen en zich veilig voelen. Maar wanneer ouderen het huis niet uit kunnen, omdat er geen of weinig vervoersmogelijkheden zijn. dan voelen zij zich nog afhankelijk en verliezen een groot deel van hun zelfstandigheid. Ook is de kans groot dat ouderen vereenzamen. Daarom wordt in 1995 extra aan dacht besteed aan allerlei initiatie ven waarmee ouderen langer de mogelijkheid houden zich onder mensen te begeven en niet te afhan kelijk worden van anderen. Ouderenpostzegels zijn postze gels die gewoon te gebruiken zijn. Van de bijslag die u bovenop de frankeerwaarde betaalt, worden de projekten voor ouderen gefinancierd die zo hard nodig zijn. BELANG VOOR DE DIREKTE OMGEVING Naast de ouderenpostzegels is er jaarlijks een assortiment wenskaar ten te koop. De verkoop wordt geor ganiseerd door meer dan 300 plaat selijke afdelingen, waarbij ruim 6.000 vrijwilligers zijn aangesloten. Een deel van de netto-opbrengst van de wenskaarten mag de plaatselijke afdeling besteden aan een zelf uit te kiezen projekt voor ouderen in de eigen woonomgeving. Op deze wijze worden gelden die bijeenge bracht zijn door de eigen gemeen schap ook daar weer besteed. In ons geval is deze opbrengst van vorig jaar naar het 'Den Toever' projekt op het Schuttersveld gegaan WAAR EN WANNEER TE KOOP? De ouderenpostzegels en de wenskaarten zijn vanaf 11 april te koop. Vindt u ook dat het ouderen werk onze aandacht hard nodig heeft? Dan kunt u hieraan een bij drage leveren door de ouderenpost zegels en de wenskaarten te kopen van het Fonds Zomerpostzegels. De speciaal hiervoor ingerichte ver koopstand vindt u vlakbij de ingang van Albert Heyn op het Henseniusplein. De stand staat hier tot en met 14 april. Uiteraard zijn de ouderenpostzegels, net zoals de reguliere postzegels, ook verkrijg baar aan de loketten van het post kantoor. U kunt de ouderenpostzegels en de wenskaarten ook aanschaffen middels een folder met bestelformu lier. Deze kunt u opvragen bij onze plaatselijke afdeling via mevr. L.A. Meesters, Venray, tel. 81704. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Ticl, R.E. Gabeler, Th. Lankvcld, H. Schraven en J. Witteen: za: Th. LANKVELD Langstraat 106, tel. 83558 zo: W. vanTlEL Stationsweg 15a, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon. E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmcctz, D. Vercauteren, J. de Vocht en M. v.d. Acker: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 dkt. Keüzer en dkt. Van Dongen: Weekenddienst voor de patiënten van enzer i Don Dkt. Van DONGEN Past. Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN RAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: C. van GEMERT, tel. 80700 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSENPRAKTIJ K VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 81336 or 86457 E.M. Ruymbcek, J.M. van Winden, W H. dë Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink en G. Gelling Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak G. GELLING en R. GOEDEGEBUURE DIERENARTSEN PRAKTIJK OOSTRUM W. LOON EN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 Spreekuur zaterdag en zondag van 1330-14.00 uur en van 18.00- 19.00 uur en volgens afspraak WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers. mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tei. 82411 Afspraken maken 's middags tus sen 18.00 en 19.00 uur, tel. 13727 MEER WETENSWAARDIGHEDEN Jaarlijks wordt meer dan drie mil- jen gulden aan ruim 250 projekten voor ouderen besteed. Het ronds aan ruim 250 projekten joen gul Zomerpostzegels ontwikkelt deze projekten niet zelf, maar steunt uit sluitend initiatieven van derden. Het Fonds is ook o.a. verantwoordelijk voor de verkoop cn de promotie en verdeelt de opbrengst. Aanvragen voor subsidie kunnen worden inge diend bij het landelijk bureau van het Fonds Zomerpostzegels, Postbus 11, 3980 CA Bunnik, tel. 03405- 76664. De postzegels worden uitge geven door PTT Post. Wie graag aktieve ouderen ziet, frankeert met ouderenpostzegels. Personenauto gestolen Donderdagavond werd tussen 20.30 en 21.30 uur vanaf de parkeerplaats bij een hotel aan de Leunseweg een blauwe Alfa Romeo gestolen. De auto, eigendom van een bedrijf in Den Bosch, had een kilometerstand van 18.000 en een waarde van ƒ40.000,-. Getuigen gevraagd Zaterdagmorgen omstreeks 11.30 uur ontdekte een 23-jarige Ven raynaar op de parkeerplaats bij de Sportlaan dat zijn personenauto be hoorlijke schade had opgelopen. Uit de sporen viel op te maken dat deze door een ander motorvoertuig moe ten zijn veroorzaakt. Die had ver geten zijn visitekaartje achter te laten. Voor de oplossing vraagt de politie de medewerking van ge tuigen.

Peel en Maas | 1995 | | pagina 3