LENTE 1995 MEESTE VOORDEEL! nieuwsblad voor de calculerende burg GROOTSTE TAPIJTHAL BIEDT OOK J. Hofmans: "Wie rekent komt altijd in Cuijk terecht" HALVE PRIJZEN AKTIEÜ! Unieke laagste-prijs-garantie: Uitzonderlijke garantie bij tapijthal Cuijk: Kans van slagen het grootst bij Hofmans Tapijthal Cuijk verschil 10% retour! Unicum in Nederland: 4500 Oosterse kleden bijeengebracht in één hal Ook Groningers kunnen rekenen op gratis gelegd tapijt uit Hofmans Tapijthal HOFMANS LENTEVOORDEEL GOED VOOR DE PORTEMONNEE! Benzinekosten retourtje! Hofmans Tapijthal F1.0,- maart 5 jaar op élke kwaliteit Kopen bij Hofmans betekent niet al- bod en de allerlaagste prijzen. Het be tekent ook absolute zekerheid over de kwaliteit van de produkten. Of het nu gaat over tapijt, vinyl, traplopers of effe Oosterse kleden, de consument krijgt op elk door Hofmans geadviseerd pn> dukt 5 jaar garantie zwart op wit. Zo wel op het produkt als op het lej Zowel op slaapkamertapijt van eer paar tientjes de meter als op een Oov ters kleed van f 1000,= of f 20.000. Dus consumenten die houden van wa terdichte garanties en voor 100% ze ker willen zijn van de hoogste kwali teit voor de allerlaagste prijzen hoe ven slechts naar Cuijk af te reizen. veel Ook in 1995 zal Hofmans Tapijthal in Cuijk niet alleen de grootste, maar ook de voor deligste tapijthal van Nederland blijven. Op een vloeroppervlak van ruim 6800 m2 be vinden zich meer dan 10000) rollen tapijt; een ongekend brede collectie vinyl en marmoleum; duizenden schitterende Oosterse kleden, alle in de handel verkrijgbare traplopers en een beddenhoek van ruim 600 m2 met een fantastische keus in matrassen en dekbedden. Bovendien vindt u in Hofmans Tapijthal ook een verrassend ruime keus in laminaat en parket. Kortom; in de gigantische tapijthal vindt u alle mogelijke vloer bedekkingen in alle voorkomende maten en klassen. Eén ding hebben ze echter ge meen, en dat is de laagste prijs (ook de bekende merktapijten). Want welk soort vloer bedekking u ook uitkiest bij Hofmans: u vindt het nergens goedkoper! Dagelijks bezoeken zo 'n 250 mensen Hofmans Tapijthal in Cuijk. Dit enorme aantal mensen komt niet alleen af op de laagste prij zen. Het is vooral ook het ongelooflijke assortiment dat de men sen ertoe beweegt om rechtstreeks af te reizen naar Cuijk als ze een nieuwe vloerbedekking nodig hebben. Immers, nergens in Nederland is de kans van slagen zo groot als in de immense tapijthal van Hofmans. Nooit tevergeefs De heer Van Dorenmalen is een van de vele vaste klanten bij Hofmans Tapijt hal. "Als je er één keer bent geweest, blijf je terugkomen", zegt de heer Van Dorenmalen. "Ik heb er nu eenmaal een hekel aan om tevergeefs ergens naar toe te rijden. Bij Hofmans weetje gewoon zeker datje vindt watje zoekt. Niet alleen voor tapijt. We hebben hier zelfs precies het matras gevonden waar we naar op zoek waren". Ook voor mensen buiten de regio Cuijk is een reisje naar Hofmans Tapijthal altijd renderend. Het prijsvoordeel gaat niet verloren door een uniek vergoedingensysteem. Zie elders op deze pagina. Als je dc advertenties mag geloven, lijkt het wel of elke tapijt hal vloerbedekking verkoopt tegen de allerlaagste prijzen. Hofmans Tapijthal in Cuijk maakt het echter waar. Neder lands grootste tapijthal hanteert echt de allerlaagste prij zen. En om de consument hiervan te overtuigen biedt Hof mans een unieke laagste-prijs-garantie. Elke klant die na aankoop van vloer- slechts 4 keer voorgekomen dat men bedekking kan aantonen dal hetzelfde elders een lagere prijs aantrof. Dat kan produkt elders goedkoper verkrijg- ook moeilijk. Want of je nu een een- baar is. krijgt het verschil in prijs plus voudig slaapkamertapijtje nodig hebt 10% uitgekeerd. Handje contantje. van rond de f 25,= of een chique Directeur J. Hofmans wil echter zijn woonkamertapijt van f 1200,= per klanten waarschuwen om niet teveel strekkende meter, tijd te investeren in het speuren naar Rij heel Nederland maar af, nergens goedkopere aanbieders. "In de 30 jaar vind je hetzelfde merk goedkoper", van ons bestaan is het tot op heden aldus J. Hofmans. a.s. donderdag, vrijdag en zaterdag grote sortering coupons van 2 tot 16 meter voor de helft van de prijs. Bijv. merktapijten van 329,- nu voor de HELFT VAN DE PRIJS Afspraken zijn afspraken en beloftes worden waargemaakt. Voor Hofmans betekent het ook dat aan de belofte 'gratis leggen' geen concessies wor den gedaan. Vloerbedekking wordt dus, ongeacht de omvang van de or der, altijd gratis gelegd. Waar ook in Nederland. En als dat betekent dat er in Win schoten een badkamer van 6m: gelegd moet worden, dan kiest een van de 12 busjes die dagelijks uitzwermen over Nederland de A50 richting Groningen. Oosterse kleden: handgeknoopt, zacht, onverwoestbaar en fantastisch van kleur. Vroeger heetten ze 'Perzische tapijten'. Sjaak Hofmans noemt het Oosterse kleden omdat ze niet alleen uit het voormalig Perzië worden betrokken, maar uit meerdere landen in het Verre Oosten. Samen met zijn inkoper in Azië, Gert Janssen, heeft Hofmans in de loop der jaren een indrukwekkende collectie Oosterse kleden opgebouwd: ruim 4500 exempla- ren(Van klassiek tot modem, van klein tot groot (3x4 mtr.). Uiteraard alles met certificaat van echtheid. Dus ook voor liefhebbers van Oosterse kleden geldt: neem het zekere voor het onzekere en rij eerst naar Cuijk. Mensen die het prijsvoordeel op hun aankoop verloren zien gaan door de grote afstand naar het verkooppuntkunnen i met een gerust hart afreizen naar Hofmans Tapijthal in I Cuijk. Want als bij Hofmans de rekening wordt opgemaakt, wordt niet al leen de korting afgetrokken. Ook de benzinekosten worden afgetrok ken van de rekening. Voor elke ki lometer die het woonhuis scheidt van de Cuijkse tapijthal krijgt de consument zijn reisgeld terug. Voor de heenweg én de terugweg. Zo zorgt Hofmans ervoor dat u van elk aanbod maximaal kunt profi teren. Donderdag 30 maart 1995 - F VOORDEELKOERIE"

Peel en Maas | 1995 | | pagina 10