iJMtelmmd iml/etmf öotde Geslaagde carnavalsavond voor gehandicapten 't Dartele Veulen Zagewetters Merselo Karklingels Oostrum Commissie volkshuisvesting ruimtelijke ordening en grondbedrijf Jeugdprins Hetsbeule Tom 1 PEEL EN MAAS Donderdag 9 februari 1995 - Pagii Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 81275; kapelaan H. de Wit ofm, Patersstraat 29, tel. 82385 bgg 85855; kapelaan R. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215; kapelaan H. Bouman, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Opgeven misintenties: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 9.00 H. Mis voor Harrie Messemaeckers; 19.00: H. Mis voor Theodora de Bruijn-Gerrats; ouders Arts-Dommeck en zoon Jan; overl. ouders H.Th.H. Oudenhoven-Rutten en overl. kinderen. Zondag: Zesde Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse Hoogmis voor Wout en Piet Lenssen-Jeuken; overl. echtgen. H. Gerrits-Hermans en overl. ouders; Martha Gerrats- Stienen en zoon Hay; overl. fam. P. Janssen-Oudenhoven en overl. fam.; ouders P. Oudenhoven-Thijssen en fam. 11.00: H. Mis voor Cor Janssen; fam. v.d. Vegt-v.d. Bogaard; voor Leonardus v.d. Hurk. Maandag: 9.00 H. Mis voor de een heid van de christenen. Dinsdag: 9.00 H. Mis voor Theodorus Pouwels. Woensdag: 9.00 H. Mis voor Jan Buijssen (koll). Donderdag: 9.00 H. Mis voor Martha Goummans en overl. echte lieden (koll). Vrijdag: 9.00 H. Mis voor roepin gen tot het priesterschap. Dienbeurten en lektoren: za 19.00: Koen, Gijs,Stefan en Joost, lektor: G. de Groot; zo: Ties, Hoa, Sanne en Danny, lektor J. Truijen Akolieten: zo 9.30: de heren Hoppenbouwers en Mingels. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: Jos Korff, lektrice: Zr. Jacnta. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: Jos Korff, lektor: L. Bruekers. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. Maandag: 16.45 Yoga en meditatie in het stiltecentrum. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. 16.45 Yoga en meditatie in het stiltecentrum. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215 of Leunseweg 5, tel. 80202. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 80202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de •astorie opgegeven te worden /OOR deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Toon jeuken (koll); Gerarda Schoenmakers (koll); jrg. Hay Cleeven; Piet Vollenberg (koll); uit dankbaarheid; fam. Arts-Peeters. Zondag: 8.30 voor de parochie; 10.30: m.m.v. Zonnelied; ouders Jenneskens-Deenen. Maandag: 19.00 Toon v. Ooi en fam. v. Ooi-Althuizen; Dinsdag: 19.00 voor alle zieken van de parochie; Woensdag: 19.00 fam. Janssen- Krijns; Donderdag: 19.00 fam. Martens- Fleurkens; fem. Peters-Arts; Vrijdag: 19.00 voor de overledenen van de parochie. pa V< Vredeskerk Zaterdag Onze Lieve Vrouw van Lourdes: 8.00 t.e.v. de Onbevlekte Ontvangenis van Maria; 18.00- 18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de Zesdee Zondag door het jaar. Gregoriaans; voor Doortje v. Waaijenburg-Thuijls (koll); Maria Matijsen-Peeters (koll); Laurijs Knapen (koll); overl. ouders Pelzer-Verpoort: tot bijzon dere intentie (S); levende en overl. fam. leden van Ravensteijn-Leijten; Mien v.d. Ven-v. Eijk; voor een zieke moeder; overl. fam. Gommans-v. Waaijenburg. Zondag: Zesdee Zondag door het jaar. 8.30 voor het geestelijk en tij delijk welzijn van de parochie; 10.00: Tot bijzondere intentie (K); jgt. Harrie janssen; overl. ouders Bouten-Linssen; levende en overl. fam. de Haart-Creemers; Julia v.d. Weiden-De Adelhard Toorop (koll); voor genezing van een zieke (C). Maandag: 8.00 voor de zieken van de parochie; Dinsdag HH. Cyrillus, monnik, en Methodius, bisschop. Patronen van Europa: 19.00Uit dankbaar heid b.g.v. een verjaardag; Guus de Jong-Sijs (koll); Nelly Janssen (v.d. buurt); Woensdag: 19.00 voor Martinus Pontman en Gijsbertus van Blokland; Bert Zegers. Donderdag: 19.00 voor Herman en Sjaak v. Ass en fam.; Vrydag De zeven H. Stichters van de Servieten: 19.00 voor Bèr Beerkens; Mededeling Dit weekend zal er zoals vorige week is aangekondigd in de brief van de bisschop een deur- kollekte worden gehouden voor de slachtoffers van de watersnood. Ook kunt u een geldelijke bijdrage stor ten op banknummer 22.98.75.750 van het Bisdom met als vermelding 'Watersnood 1995'. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 over. fam. v. Heijster; jrd. Harrie Claessens, Bert Daniels en overl. fam; Giel Vennekes en echtgen. en wederz. fam. (Gregoriaans koor o.l.v. Wim Snijders); Zondag: 8.30 voor het geestelijken tijdelijkwelzijn van de parochie; 10.00: overl. fam. v. Heijster; Herman Verheijen; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (Gem. Koor); Maandag: 9.00 tot bijzondere intentie; Dinsdag: 9.00 voor de vervulling van een vurige wens; Woensdag: 9.00 voor het behoud van het geloof in onze gezinnen (met Rozenkransgebed: dezelfde intentie); Donderdag: 9.00 voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen; Vrijdag: 9.00 Cor Thielen en zoon Toon; Misdienaarsbeurten: za 19.00: Dianne v.d. Mortel, Loes Rouwette, Auke Reijnders en Iris v. Dijk; zo. 08.30: Ralph Kessels en Maurice v. Mill; 10.00: Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel, Tom Rouwette en Frank Frederix. Extra kollekte voor de water snood In dit weekend in alle H. Missen kollekte voor de getroffenen van de watersnood. Het bedrag van deze kollekte zal onmiddellijk wor den overgemaakt op banknr. 22.98.75.750 van het Bisdom Roermond met als vermelding 'Watersnood 1995'. Ik verwacht dat wij die gespaard zijn gebleven van deze ramp, van harte onze bijdrage willen geven in deze kollekte voor al die mensen die slachtoffer zijn geworden van deze watersnood. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Dameskoor); Jan en Mie Classens- Volleberg; Martien en Gon Peeters en overl. ouders Peeters-Hermans; Wim Janssen; Wim v. Rhee; Annie Goossens-Hesen, overl. ouders Hesen-Heijligers en zoon Harrie; overl. ouders Tielen-Verstappen; Catharina Maessen-Gooren namens buurt Boddenbroek; Zondag: 10.00 Hoogmis (Herenkoor); st. Gerardus Kemmelings en Petronelle Wilhelmina Ewals; st. Jacobus Bots; Maria Dings en Anna Maria v. Arsen; st. Jozef Versleijen en Maria Joosten; Miel Janssen; Bert v.d. Ven. Woensdag: 9.00 H. Mis Johannes Versteegen en Johanna Cleofas; Vrijdag: 14.00 PI. Gez. H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. 40-jarig Huwelijksfeest echtpaar Loonen- Philipsen. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 overl. ouders Janssen-Emonts en kinderen; Jacob Emonts; Harrie Pingen; Jan Thielen (namens kaartclub Horsterweg); Marie en Sjang v. Kuyck en overl. ouders v. Kuyck-Verrijdt; Woensdag: 9.00 O. L. Vrouw van Altijd Durende Bijstand (zij die offerden); Misdienaars: za 19.00:Rianne en Peggie. Parochie Leunen Zesdee Zondag door het jaar, Kerkdeurkollekte 'Watersnood 1995'. Zaterdag: 19.0Ö Lsm. Sjeng Philipsen en Door Philipsen- Verdijk; Dien v.d. Berg-Vermeulen (v.w. de buurt); Jan Loenen; Maandd. voor Michel Loonen en Marie Loonen-v. Rens, Elly Lonen en Elly v. Berlo; gest. jrd. Henri Weijs, echtgen. en overl kinderen; Zondag: 10.00 Hgm. Piet Keijsers en Marie Keijsers-Hendrix; Henricus Bom, echtgen. en overl. kinderen;Johanna Beclet; 11.15: Maandd. Piet de Louw; Maandag: 19.00. maandd. Hendrik Philipsen en Catharina Philipsen- Methodius, bisschop, patronen van Europa: 19.00 Lsm. Bert Geurts en overl. fam.; Woensdag: 19.00 maandd. overl. ouders Martens-Smedts en Henri Martens; Donderdag: 19.00 Lsm. Wim Manders en overl. fam. Mand'ers- Litjens; Vrijdav.: GF.EN AVONDMIS; Misdienaars: n\ 19.00: Tom Bos en Henk dc Klein, zo: 10.00: hgm. Sanneke v.d. Oetelaar en Inge Smits; 11.15 Susanne Jenniskens en Marleen Sonnenberg; Vrijdag is er GEEN avondmis. Lektoren: za 19.00: dhr. Jan Jenniskens; zo 11.15: mevr. Annie Reintjes; Gedoopt: Marloes Koonings, Kroonkruid 24, Venray; Brecht Claessens, Overbroekseweg 3; Roy Janssen, Stokstraat 54, Horst. Opbrengst deurkollekte voor Memisa: ƒ490,20. Rektoraat Heide Zondag: Zesdee Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis voor Piet Ewals v.w. (koll); misdienaars: Gijs, Simone, Chiel en René; Donderdag: 9.00 H. Mis voor Helm v. Rens. Rektoraat Veulen Zesde Zondag door het jaar Zaterdag: 19.00 Hgm. als mnd. Piet Spreeuwenberg; Jan v.d. Aker; Zondag: 10.30 Hgm. als jgt. Teng Hagens; voor de parochie; Maandag: 8.30 H. Mis voor de parochie; Dinsdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen; Woensdag: 8.30 H. Mis voor de parochie; Do >onderdag: 8.30 H. Mis voor de overledenen; Vrijdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen; Misdienaars: za: Richard Mulders en Sjef Classens; zo: Annelie Reintjes en Nico Knapen; Parochie Ysselsteyn Zesde Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); jrd. Jan Lemmen; Wim Willems (CDA- Venray); Zondag: 9.30 /Gelezen dienst): overl. fam. Fleurkens-Zanders; 11.15: geestelijk welzijn van onze parochie; Maandag: 19.00 uit dankbaarheid (R); Woensdag en Vrijdag: 19.00 voor onze overl. parochianen; Misdienaarsbeurten: za 19.00: B. en J. Slangen; zo 9.30: M. Pouwels en I. Poels; 11.15: M. Arts en Sj. Ewals; Ma. 19.00: N. Pouwels en M. Peters; Woe en vrij. 19.00: D. Scheepens en W. Verheijen. Doopschema: (febr. en maart) Op de zondagen 19 feb., 5 en 19 maart kan in onze kerk het Heilig Doopsel worden toegendiend. Maak tijdig een afspraak! Gedoopt en daardoor in de kerk opgenomen: Sven Aarts, Moosdijk 6. Proficiat! Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Mathilda Muysers-v. Tilburg (van fam. v. Tilburg); misd. Danny Willems en Roy Stevens; Zondag: 10.00 Hoogmis Pierre Mertens: misd.: Kristel Poels en Yvonne Koppes; Dinsdag: 8.30 Antoon v. Rijswijck en echtg.; Tien de Rijk; Woensdag: 19.00 Cornelis Pluk en Petronella Ewals; jgt. Sibertus Muysers en Anna M. Weys; fam. Pubben-Janssen; Tien de Rijk; Kerk poetsen: mevr. Franssen-Arts en mevr. v. Kempen. Opbrengst Memisakollekte: ƒ479,50. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 fam. Claessens v.d. Weijer; Zondag: 10.00 mevr. v. Kasteren- Jacobs, v.w. veijaardag; Dindsdag: 19.00 voor vrede; Donderdag: 19.00 fam. Cornelissen-Hendriks; Misdienaars: za: Karin v.d. Zanden en Anita; zo: Nicole en Leonie; Lezers: za: Josien Claessens, zo.: Jan Classens. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis als dank voor een goede genezing, voor onze zieken en overledenen en voor alle stichgingen en fundaties. Zondag: Holthees GEEN viering; 10.00: Hoogmis voor overl. fam. Coppis-Barents en kinderen; Rector Creemers en uit dankbaarheid t.z.i.; Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef; voor alle gevraagde intenties. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag zal in het InterVen College, Leunseweg 2a te Venray, ds. Weersma voorgaan in de dienst waarin tevens de Maaltijd van de Heer wordt gevierd. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindeme- vendienst gehouden. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema 'Het leven heeft wer kelijk een doel' in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Deze mensen zitten niet op hondekar, maar staan erachter. 1 is een kiekje uit 1943, en gemaakt in de buurtsch Roosendaal, achter de Ballonzuil Merselo. Vanaf de pachtboerderij (van sl ger Chris Goumans uit Venraj gaan v.l.n.r. Nora, Miet, Grac Nardus en Piet Janssen met de ho dekar naar de wei om de koeien melken. De fam. Janssen zijn bewoners van deze pachtboérde en tevens de verzorgers van het he boerenbedrijf. Jan. v.d. Putten. Gratis toegang; geen kollekte. Oecumenische basisgroep Aanstaande zondag is er een woorddienst van de oecumenische basisgroep Heel de Kerk Heel de Wereld. Het thema van de woord dienst is: 'Kleur bekennen in en wereld van verschil'.Plaats: kapel van het bejaardencentrum Het Schuttersveld, Bergweg te Venray. Tijd: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kindernevendiens. U bent van harte welkom. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 04709-87786. Diensten: D.V. zondag om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. K.M. v. Dijk, Opheusden. Zondagsschool: zondagmiddag om 16.00 uur voor kinderen van 4-12 jaar. Bijbelonderwijs/Catechisatie: Vanaf 12 jaar op zondagmiddag om 16.00 uur.Van 6-12 jaar op dinsdag middag om 16.15 uur. Voor andere tijden kunt u bellen met de evange list. Bijbel/Kontaktavond: Vanavond in gebouw Rehoboth, aanvang 20.00 uur. Onverwacht en ongedacht kan een mens veel overkomen. Het thema voor deze avond luidt: 'Het lot'! Na de pauze is er gelegenheid om vragen te stellen. Iedereen is welkom! Op 27 januari werd de gebruike lijke carnavalsavond voor gehandi capten gehouden in het gemeen schapshuis De Brink in Leunen. Uitgenodigd waren de LKIB af. Horst en de WAO/AAW groep. In samenwerking met de carnavalsver eniging van Leunen en Oirlo werd deze avond tot een groot sukses femaakt. De joekskapel 'Luuster fkes' uit Veulen blies er aardig de stemming in. Na het openingswoord door de sekretaris konden de vele opgekomenen hun hart ophalen. De 'Kiosk Kids'-minirettes betenmet hun dansen het spits af wat een wer velend geheel was. Hierna volgde een buut van Jac Cuypers als 'Jantje Jat', die de show stal. Hierna traden de Kiosk kids-majorettes op met een daverende dans, waarna net solo- opt Kaï impioene Twirlen het hoogtepunt was. Ook was deze avonde uitgenodigd de rolstoel-dans-groep Venray. Hun demonstratie rolstoeldansen ontlok te veel applaus. Mevr. v. Rooy van de dansschool aan de Raadhuisstraat gaf daarbij uitleg. Verder was er nog een buut van Ger Schattevoet als 'Visser', die ook veel hilariteit teweeg bracht. Later op de avond trade er nog animators uit het publiek op die het geheel een spontaan aanzien gaven. Tussen de bedrijven door was er gelegenheid tot polonaises en vrij dansen, zodat iedereen aan zijn trekken kwam.Wij kunnen dan ook terugzien op een bijzonder geslaagde avond voor jong en oud, gehandicapt en niet gehandicapt geïntegreerd samen werkte om de gehandicapte mede mens een ontspannende avond te bezorgen. Ondertussen had de Vorst van de Leunse carnavalsvereniging nog iedereen bedankt voor zijn geweldi ge inzet voor deze avond, die zeeer zeker voor herhaling vatbaar is. Schrikdraadapparaat gestolen Een 67-jarige inwoner van Mer selo deed aangifte van diefstal van een schrikdraadapparaat vanaf een weide aan de Hansenberg. De waarde van dat apparaat bedraagt ƒ500,-. De diefstal heeft op 2 of 3 februari plaatsgevonden. Het Boerenbruidspaar van 't Dartele Veulen in Veulen wordt dit jaar gevormd door Annie, dochter van Thei van Marie en Gradus' Deters en van Jo van Anna en Handrie Maos en Leon, zoon van Jan van Anna en Handrie Reintjes en van Leo van To en Nöl van Eist. Zij zullen op carnavalszondag door Prins Hayke IX in een onecht huwelijk aan elkaar verbonde wor den. Prinsenpro klamatie Zaterdagavond 28 januari kwam aan het eind van een fraaie prinsen- proklamatie in een donkere zaal de nieuwe Prins uit een goochelkast tevoorschijn. Prins Martien de eer ste (Versteegen) is de nieuwe heer ser vn de Zagewetters 1995. Hij zal in zijn regeerperiode worden bijge staan door nar Robert (v. Kempen). Jeugdprinsebal Niet zoals gebruikelijk zal een prins over de jeugd regeren, maar in een gezellig jeugdhuis werd vrijdag avond Prinses Selma de eerste (Direkx) als heerseres van de Zagewetters bekend gemaakt. Om haar taak goed te kunnen vervullen wordt zij daarin bijgestaan door nar- rinneke Gerry (Fransscn). Floor I Jeugdprins c.v. 'de Karklingels' Op het jeugdprinsebann een volle warme zaal gingen we terug naar de oertijd. Fred Flinstone was met zijn familie ook aanwezig, net zoals nog enkele oermensen en zelfs gevaarlij ke dinosaurussen. Voor jeugdprins Roy I, Vorst Ji[ en nar alex werd dit hun laatste optreden. Het trio werd omgetoverd tot Romeins senator, een middeleeuwse ridden en een oerman. Ze werden een wonder baarlijke grot ingestuurd om ieder in hun eigen tijd te zoeken naar goede opvolgers. Natuurlijk konden ze niet eerder de grot in voordat ze afscheid hadden genomen van hun karklin gels en karklingellinnekes.Na een korte periode zonder jeugdprins(geen nood, want prins Hendri 1 was ook aanwezig) moest er toch een nieuwe jeugdprins komen. Jip en Alex hebben we niet meer terug zien komen uit de grot. maar Roy daarentegen wel. Hij had goede opvolgers gevonden, had ze wat geleerd, maar was ze kwijt geraakt. Volgens hem waren ze door een dino opgeslokt. Onze taak dus om de grote dino te imponeren. We probeerden vuur te maken, hebben zware stenen getild, zelfs de Rhoda- rups gemaakt, maar de dino reageer de niet. Totdat iedereen flink ging schreeuwen. De dino werd wakker, knipperde met zijn ogen, zijn neus stoomde en zijn muil ging open. Tot onze vreugde werden we van de spanning verlost en kwamen de nieuwe jeugdprins Floor I (Crijns), Vorst Bob (van Mil) en nar Roel (Kessels) tevoorschijn. Philipsen vormen dit jaar het jeugd- boerebruidspaar van 'de Karklingels'. Zij worden op vastela- ovesdinsdag in zaal van Dijk in de onecht verbonden Zaterdag_ll februari Aldewieverbal Op zaterdag 11 februari wordt in het gemeenschapshuis van Oostrum het aldewieverbal gehouden. Deze avond is voor jong en oud toeganke- lijk en de aanvang is 20.30 uur. In het kader van het 60-jarig jubileum van de voetbalvereniging wordt de boerebruiloft dit jaar door hun geor ganiseerd. Rond 22.11 uur zal cere moniemeester Harry Kessels het nieuwe boerebruidspaar aan het publiek voorstellen. Tevens zal op deze avond carnavalsvereniging 'de Vöskes' uit Meerlo een tegenbezoek brengen aan Oostrum. Op maandag 13 februari 19! wordt om 19.00 uur in het raadhu (kamer 0.33) een openbare vergad ring gehouden van de commiss volkshuisvesting, ruimtelijke ord ning en grondbedrijf. De agenda voor deze vergader' luidt als volgt: I.Opening, vaststelling agenda mededelingen. 2.Spreekrecht publiek. 3.Ingekomen stukken. a.Overzicht via raadsmachtig afgewerkte grondtransacties. b.Overzicht grondverkopen 1 t/m maand januari. c.Brief weth. Kersten aan be ners wijk Molenklef mbt. het v onbepaalde tijd opschorten van woningbouwplannen loca Molenklefweg/Hagelweg. d.BenW-besluit inzake opdra tot ontwikkeling Brabander. e.Brief commissie ouderenhu vesting inzake te bouwen oudere woningen in Brukske. f.BenW-besluit d.d. 24 jan. 19 nr. 95.748, tot aankoop van 2.50 ha grond in bp. Centrum van Vereniging voor Middelbi Onderwijs in Limburg. 4.Vaststelling verslag van de ve gadering van 9 januari 1995. 5.Gewestelijke Zaken. ó.Raadsvoorstel tot vaststellinj| van de Nota Grondbedrijf. 7.Raadsvoorstellen mbt. grom transacties. a.Verkoop bedrijf Geijstersewe 28 te Oostrum aan de heer P.J./ Wijnhoven. b.Verkoop strookje grond aI Matterhornlaan aan de heer Koenen, Matterhornlaan 35 Venray. c.Beëindiging opstalrecht Gel van Dooren's Perzen mbt. een stukj grond in het Schoutenstraatje. 8.Raadsvoorstel tot wijziging v< de Bouwverordening van gemeente Venray. 9.Raadsvoorstellen tot het nemi van voorbereidingsbesluiten. a.Voor het realiseren van het niei we waarschuwingsstelsel op 13 sire ne-locaties in de gemeente Venra in opdracht van het Ministerie va Binnenlandse Zaken te Gravenhage. b.Voor het bouwen van een win keiruimte met drie bovenwoninge aan Henseniusplein 5 e Leeuwstraat te Venray door de hee F.W.G.M. Janssen te Boxmeer. c.Voor bouwplannen hoeksituat: Paterslaan/Kruisstraat tnv. de heer Jansen (verbouwen/uitbreide snackcorner) en de heer A. Tokta (bouwen woningen). 10.Lijst aandachtspunten cie-vroj d.d. februari 1995. II.Rondvraag. 12.Sluiting.

Peel en Maas | 1995 | | pagina 20