e*t fyeMrtèqlny&HiectciAi' Vertrouwd, maar groter i.V. Merselo lumpers'76 Biljarten Red Stars looyse V.K. Darten Venray's rregoriaans Koor Hennie Freriks wint kasteelloop Horst Lopersgroep Peelrunners Bridgeclub Venray HBS Diana Koninklijke Harmonie Euterpe Zangers van St. Frans Ars Musica Harmonie orkest Noord- Limburg Dameskoor Venrode PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Nog lang niet uitgewerkt L EN MAAS Donderdag 29 december 1994 iwj aarsbij eenkomst: zondag 1 ari 1995 nodigen wij alle leden, jorters, begunstigers, vrienden ekenden uit in ons clubhuis voor nieuwj aarsbijeenkomst, pend vanaf 15.00 u. ugd zaterdag 31 dec.: zaalprogramma, gymzaal jhuisstraat. V. 09.45 u. het weekend van 31 december er geen wedstrijden, rijdag 30 december: de trainin- in de Wetteling zoals gebruike- Heren 1 traint van 20.00 tot 10 uur in de gymzaal van 't kske, ingang bij de kerk. De izaal van het Coninxhof is oten i.v.m. onderhoud, inaf de week na nieuwjaar zijn trainingen weer gewoon zoals het begin van het seizoen is gesteld. rogr. zaterdag 7 jan. thuis: 50 uur: Heren 1-Quo Vadis 2. il: Bram Claessens en Floris de 'e. 10 uur: Heren 2-Deume Pioniers il: Meivin Hageman en Mikel ïmerts van Bueren. eidsrechter: Henk Robers. 10 uur: J.Kadetten 1-OBC 1. :1: Edwin Moorren en Jeffrey hoven. Scheidsrechters: Mare »ens en Paul Koekkelkoren. ocht je het weekend van 7 janu- niet aanwezig zijn, regel dan op vervanging!!!!! D.O.S. inlagen 12-DOS 3 *4-HGL6 S5-SNA4 S 1 (3B) - OPM 1^(3B) ItiOr 2-7 9-0 4-3 5-2 2-5 S 2 [3B]-OBK 1(3É IS 5: S. Lubbers 2.00 moyenne, beurten fitslagen KNBB: Horsjoe B-DOS C4 7-2 Programma VBB: laandag 2 jan.: ff 1-DOS 1 S 2-HGL1 S 3-SVD 3 D 4-DOS 5 liesdag 3 jan.: M 1 (3B)-DOS 1 (3B) Voensdag 4 jan.: NTAARN 3-DOS 4 londerdag 5 jan.: |L 2 (3B) - DOS 2 (3B) 'rogramma KNBB: linsdag 3 Jan.: TA-DOS C2 londerdag 5 Jan.: TNABORG A-DOS C2 IS C4-BV DE JORDAAN tondag 1 januari a.s. tussen 14.00 18.00 u houden wij weer onze flitionele nieuwjaarsreceptie in Ciosk la. Tevens zullen er op die t de jubilarissen Jos v.d. Putten Peter Bonants worden gehuldigd, yij heten iedereen van harte wel- ogramma 6 jan.: f 4 Brukske, A. 19.30 'jan.: jen 2 Brukske 1 afspelen van de itaakte wedstrijd, a. 18.00 (mes 2 Brukske 2, a. 16.00, laalwedstrijd volgens afspraak, an.: naar H. America 2 naar Vincent v. Gogh inst., a. .00. impytitie-uitslagen week 51: divisie: inbling Dice-Mean fighters 1-8 divisie: jukske Vl-Coat of Arms 2 7-2 lukske D2-Huukske V2 6-3 Jdivisie: at Agnau-Huukske V3 6-3 Angooi 2-Huukske V4 6-3 sek 52 geen kompetitie in verband kerstmis. Dinsdag 27 december aniseert DC 't Huukske het jaar- se kersttoernooi. Speltype 501. :hrijven voor 19.00 u. Aanvang 30 u. ndag 15 en 29 jan.: Om 11.00 uur »etitie in de St. Annakapel van het 'GI, Noordsingel, terdag 11 februari: (O.L.Vrouw q Lourdes): om 19.00 H. Mis in parochiekerk van Oostrum. ichtingen en afmelden: W. ijders, tel. 82975, Venray. Hoewel het hele land op tweede kerstdag in de greep van de ijzei lag, mocht de organisatie toch nog ruim 150 lopers en loopsters begroeten, dat op diverse afstanden op een redelijk begaanbaar parcours. De uitslagen zyn:9500 m. heren sen.: 1. Hennie Freriks Venray, 31,10; 2. Hans Peeters Kessel, 32,00; 3. Henk Janssen Panningen, 32,12; 4. Peter Scheres Venray, 32,26; 5. Hein Hoeymakers America, 33.35; 6. Gerrit Loonen Oirlo, 34,37. Trainingen: Donderdag 29-12 en 5-1: Interval PHV Horst, 19.00 uur. Zaterdag 31-12: minutenloop Schaakse bossen, vertrek 15.30 u. vanaf de parkeerplaats. Dinsdag: Duurloop, start in Horst 18.50, Sevenum 19.30 uur. Wedstrijdprogramma: Zaterdag 31 dec. sylversterloop te Swartbroek, 3,75 en 7,5 km. Starts zijn om 14.05 en 14.30. Zondag 8 jan. Boekender "oudejaar- sloop" 4,5 en 10 km. Starts om 10.45 en 11.30 u. Om onze naam eer aan te doen hou den we op 22 jan. a.s. een loop door de peel. Informatie hierover staat in het doorloptertje. Opgeven hievoor is NIET nodig. We verwachten een grote opkomst. Als we af mogen gaan op de stem ming en de geluiden uit de zaal was de afgelopen kerstdrive zeer geslaagd. Lekker gespeeld, voor iedereen een prijs en na afloop en bij sfeervol kerstlicht een lekkere hap, verzorgd door Arie en Jo. Twee namen die ook wel eens een keer hier genoemd mogen worden. Zonder hun inzet zouden dit soort avonden niet kunnen doorgaan. Omdat iedereen in de prijzen viel zullen we dit keer de namen niet vermelden. De ruimte hier zou er te klein voor zijn. Wel heeft u nog tegoed de winnaar van de viertallen. Winnaars zijn geworden, met zeer klein verschil met nummer twee, de echtparen Peetjens en Visscher. Als tweede eindigden de echtparen Beerens en Willemsen en op de derde plaats zijn terecht gekomen het viertal van de dames Paris en Stappers. Deze week is er geen bridgen van wege de kerstvakantie. Op vijf janu ari beginnen we met een vrije speel avond en op 12 januari beginnen we met onze tweede kompetitieronde. Vanaf deze plaats verstigen we uw aandacht alvast op een aktiviteit die op dinsdag 21 februari plaats vindt. Samen met de andere drie Venrayse bridgeclubs spelen we dan om de Piëlhaascup. Binnenkort kunt u zich daarvoor opgeven. De leden van de andere clubs ontvangen bij hun eigen club de nodige informatie. Omdat we een aantal open plaat sen hebben zijn nieuwe leden vanaf dit moment weer van harte welkom. Wilt u meer weten of zich opgeven, of een paar weken op proef mee komen spelen, stelt u zich dan in verbinding met H. Verheijen |84292) of J. Jungslager Voor alle lezers geldt: een gezond 1995 met veel bridgeplezier. De OC van 1994/95 gaat dit jaar weer over diverse poules. Op 8 december was de eerste verschie ting. Hier werd in poule A M. Thijssen eerste met +2; in poule B schoot L. v.d. Hoogenhof zich op de eerste plaats met +20 en G. Jacobs haalde de eerste plaats binnen met maar liefst +30. Bij de jeugd en aspiranten won Paul Sijbers met een plus score van +29. Op 17 december wist HBS Diana de winst bij de indoor kompetitie naar zich toe te halen door van RK Diana uit Venlo te winnen en de A- klasse deed hetzelfde bij EHS, ook uit Venlo. Dus zowel de ERE-klasse en A-klasse schoorden beide 2-0. 15 December was de laatste keer dat er geboereld kon worden. En dat hebben we geweten ook. Om de winst van een baan te kunnen bepa len is de passer al niet nauwkeurig genoeg meer, hier moet bijna een micrometer voor komen. De diskus- sies liepen dan ook soms zeer hoog op, het een en ander tot tevreden heid van de lachende derde. De winst was duidelijk voor baan 7 maar op de valreep werd baan 9 van zijn verlies afgeholpen door een schutter van baan 8. En baan 9 scoorde met 4 tienen, waardoor baan 9 nipt tweede werd. Zondag 1 januari zijn wij vanaf 10.00 u. gewoon weer open met oliebollen en zo. Het kersttoernooi is dan weer achter de rug. En HBS Diana begint dinsdag weer met het normale programma. 9500 m. heren vet.:l. Hans Beurskens Horst, 32,08; 2. Paul Coppus Horst, 33,09; 3. Toon Wagemans Deume, 35,59. 4800 m heren sen.:l. Henk Raassens Horst, 14,09; 2. Roderick van Rens Vierlingsbeek, 15,08; ;3. van Rooy Oostrum, 15,43. 4800 m heren vet.:l. Sraat Smits Sevewnum, 17,27; 2. Henk Dinghs Castenray, 17,31; 3. Wiel van Lier Panningen, 17,42. 4800 m. dames sen.:l. v.d. Kroonenberg Venlo, 19,30; 2. Ria v.d. Goor Sevenum, 20,39; 3. Angelique Lenssen Venray, 20,42. Scheidsrechters: 1. Martien Cortenbach Meerlo, 18,23 (tevens clubkampioen COVS Horst- Venray);2. Jan Hellegers Hegelsom, Kempen, 25,20 Tom v.d. 20,11; 3. Jan v. (veteranenwinnaar); 4. Hoek Venray, 25,21 1500 m. jongens t/m 15 jr.:l. Job Dusch Reuver, 5,20; 2. Niels Ebisch Maasbree, 5,24; 3. alex Bos Meerlo, 5,40. 1500 m. jongens t/m 12 jr.:l. Luuk van Lier Panningen, 5,47; 2. Chris Engels Helden, 5,49; 3. Paul Verhaegh Kronenberg, 6,19. 1500 m. meisjes t/m 15 jr.:l. Jolanda Janssen Reuver, 5,47; 2. Suzan Engels Helden, 6,21; 3. Willemijn Bus Venray, 6,22. 1500 m. meisjes t/m 12 jr.:l. Joke Broekmans Beringe, 6,52; 2. Yvonne Heidens Leunen, 7.00. 750 m. jongens t/m 12 jr.: 1. Tom Duykers Horst, 3.24; 2. Teun Tielen Meerlo, 3,22; 3. Daan Tielen Meterik, 4,02. 750 m. meisjes t/m 12 jr.:l. Vaisel Craenmehr Horst, 3.52; 2. Annelies Heidens Leunen, 3,58; 3. Karlien Dinghs Castenray, 4,20. Harmonieorkest Donderdag 29 dec.: 20.00 uur Repetitie. Donderdag 5 jan.: 20.00 uur Repetitie. Afmelden: H. v.d. Steeg, tel. 82539. Agenda: 24 dec.: Kerstviering Grote Kerk. 8 jan.: Nieuwjaarsconcert, 11.30 uur schouwburg. 29 jan.: Joekskapellenfestival. Jeugdorkest Donderdag 5 jan.: 18.45 uur Repetitie. Donderdag 12 jan.: 18.45 uur Repetitie. Afmelden: P. Noten, tel. 87858. Agenda 24 dec.: Kerstviering. 8 jan.: Nieuwjaarsconcert; 11.30 uur schouwburg. Drumband Maandag 9 jan.: 20.00 uur Repetitie. Maandag 20.00 uur Repetitie. Jeugdopleiding: 9 jan.: Les. 17 jan.: les. Agenda 8 jan.: Nieuwjaarsconcert schouw burg, 11.30 uur schouwburg. 29 jan.: Joekskapellenfestival. Bestuur Bestuursvergadering: 22 jan.: a.b. 16 feb.: a.b. Spijkerbroek te lang? Lee m- alle lengtes Jonny Q m- alle lengtes Cars m- alle lengtes Garcia m- alle lengtes Canoe m- alle lengtes Zeer grote keuze!!! Ook voor uw winter- kotlektie en betaalbaar. Vrijdag 30 december: Om 19.00 uur repetitie voor het hele koor. Zaterdag 31 december: 19.00 u. mis in de Paterskerk (in uniform). Na afloop van de mis zijn alle ouders en andere bekenden van harte welkom voor een gezellig samenzijn in de galmhut. Dinsdag 3 jan.: geen repetitie Op dinsdag 10, 17 en 24 jan. proef- direktie. Voor het hele koor repetitie van 19.45 ot 21.30 u. in de Essel, Ursulastraat. Dinsdag 31 jan.: Video-opname te zien van het koncert op 6 nov. j.l. in 3p 6 nov. 20.00 u y in de zien van I de Grote Kerk, om Essel. Dinsdag 21 maart: Ledenvergadering in den Engel, aanvang 20.00 u. Indien u verhinderd bent dan gelieve u zich af te melden bij: mevr. R. Janssen, Adelbertweg 1, tel. 84227 of mevr. E. Coppus, Houtzagerstraat 11, tel. 82235. Oud papier kunt u deponeren in de container bij De la Roy, Gasstraat 6. Openbare repetities: woensdag 4 jan. in zaal 't IGuuspunt, Americaanseweg 105 in Horst- Meterik. Aanvang 20.00 uur. Woensdagen 11, 18 en 25 jan. gewone repetitie.Afmelden: tel. 04709-83665 of 81211. Concerten: 22 jan.: Concert in Boschveldcollege te Venray. Beide concerten m.m.v. Dorris van de Meerendonk. Bestuursvergadering: dinsdag 17 jan. in zaal-café Coppus, Jacob Merlostraat 1, Horst, aanvang 21.00 uur. Iedereen die belangstelling heeft eens een repetitie bij te wonen wordt hiervoor van harte uitgeno digd. Onze donateurs hebben gratis toe gang tot al onze concerten. Wij wensen iedereen fijne feestda gen toe en een goede jaarwisseling. 's Woensdags om 20.00 uur repetitie in zaal Thielen. - Woensdag 4 januari: om 20.00 u. gelegenheid om elkaar het beste te wensen voor het nieuwe jaar en tevens afscheidsavond. - Woensdagavond 11 januari: om 20.00 u. jaarvergadering. Bij verhindering graag uw afmel ding doorgeven aan mevr. Sijbers, tel. 81353 of mevr. Boom, tel. 81168. Nieuwe winkel Boerenbond geopend De nieuwe Boerenbondwinkel is er een zoals het publiek die altijd heeft gekend. Het is geen tuincen trum, geen supermarkt en geen doe-het-zelf-zaak. De vertrouwde winkel van de Boerenbond is in z'n aard dezelfde gebleven, alleen uitgebreid en gemoderniseerd. Dat is de essentie van het verhaal dat Jac Baeten, zaakvoerder van de Boerenbond Venray wil vertellen over de nieuwe behuizing van de Boerenbond aan de Zuivelweg. Om daarmee speculaties en misverstan den bij de twee doelgroepen van de Boerenbond anno 1995 weg te halen: is de Boerenbond er nou voor boeren of voor de 'gewone' burgers. Het antwoord is volgens Baeten, zaakvoerder van de verdwijnende Boerenbond Leunen en 'bouwheer' van de nieuwbouw, eenvoudig: "Voor beiden, maar we houden vast aan onze oorspronkelijke doelstel ling". Dat betekent een winkel waar boeren voor hun zakelijke en huis houdelijke aankopen terecht kun nen. Maar omdat boeren-ook een tuin hebben, een parkiet en klussen in huis en omdat burgers ook wel eens een stofjas dragen, worden Boerenbondswinkels ook door niet- agrarische klanten bezocht. Dat vin den Baeten en z'n tien medewerkers prima. Dankzij de grotere omzet is er meer personeel nodig, waardoor specialisatie mogelijk wordt en dat is waar de markt tegenwoordig om vraagt. De grens ligt voor de Venrayse (en Limburgse) Boerenbond bij het nut voor de agrarische klandizie. "We gaan niet investeren in assortiment en perso neel als de boeren daar niets aan hebben", vat de zaakvoerder samen. RUIMTE Het assortiment is goeddeels het zelfde gebleven, deelt Baeten mee. "Er zijn geen opzienbarende ver nieuwingen. Alle produkten die men van ons gewend was, zijn nu weer terug. Met het verschil dat alles net jes geëtaleerd is en we niet meer hoeven wisselen van zomer- naar winterassortiment". Meer ruimte dan voorheen is beschikbaar voor koper, pvc, electra, werkkleding en schoeisel. Ook het pakket agrarische bedrijfsbenodigdheden is flink uit gebreid. Verruimd zijn ook de openingstij den. Die zijn aangepast aan de win kels en dus is de Boerenbond voor taan van maandag tot en met vrijdag geopend van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 18.00 uur. Op zaterdag kunnen de klanten non stop terecht van 8.30 tot 16.00 uur. TOILET Uit de bouw en inrichting van het pand aan de Zuivelweg blijkt dat boeren en burgers beiden voldoende aan hun trekken komen. Om de dienstverlening te optimaliseren hebben particulieren en bedrijven een aparte ingang, een nieuwe servi ce van de Boerenbond Venray. Beiden hebben parkeerplaatsen in de buurt, in totaal 45. Ook de kassa's voor particuliere verkoop en ver koop op rekening zijn uit elkaar gehaald, zodat een agrariër met een snelle aankoop niet hoeft te wachten op de burger met het hamstervoer. Opvallend op de plattegrond van het gebouw is de toiletgroep in de winkel. Een persoonlijk stokpaardje van zaakvoerder Baeten: Als je mensen in je winkel wilt hebben moet je ook op dit vlak service bie den", vindt Baeten, die zich er aan stoort dat in grote en kleinere win kels zelden of nooit een toilet voor het publiek aanwezig is. Van dat gebrek aan service kan men de Boerenbond Venray niet betichten. Een andere noviteit is de rollen- automaat voor landbouwplastic. Hiervan nemen, ondanks de naam, met name particuliere klanten bij de Boerenbond nogal wat meters af. De rollen zitten voortaan opgeborgen in een automaat. De rol die nodig is wordt naar voren gedraaid. Een oplossing die ruimte en tijd bespaart en zorgt voor een nette aanblik m de winkel. OPEN LOODSEN De winkel is een belangrijk, maar qua oppervlakte slechts een beschei den onderdeel van het Boerenbond- complex aan de Zuivelweg. Van het totale perceel van 7500 m2 is 1800 m2 bebouwd, waarvan ruim eender de deel als winkel in gebruik is. Daar omheen liggen de kantoren en een gedeelte van de magazijnen. Op het buitenterreinen staan nog eens drie loodsen. Twee daarvan zien er uit als uit de kluiten gewassen fiets- stallingen: een grote overkappingen, zonder voor-, zij of achterwanden. Deze manier van bouwen maakt de goederen die wel tegen nattigheid, maar niet tegen koude beschermd hoeven worden optimaal toeganke lijk. Van alle kanten kan de vorkhef truck de produkten, meestal verpakt in zakken, bereiken. Een derde loods, eveneens 25 bij 8 meter, is wel dicht en bevat het zakvoer voor de zakelijke klanten. Gistermiddag, woensdag 28 december, vond de officiële ope ning plaats van de Boerenbond Venray. Burgemeester Jos Waals verrichtte de openingshandeling en pasttoor Ewals van Leunen gaf de zegen van de kerk. Vandaag, morgen en zaterdag zijn er open dagen voor het publiek. Tijdens de nieuwe openingsuren is ieder een welkom. De klanten kunnen rekenen op een kop koffie, een aardige attentie en tal van ope ningsaanbiedingen. Voor de kin deren wordt een kleurwedstrijd gehouden. Kleurplaten zijn nog verkrijgbaar bij de Boerenbond en moeten voor 14 januari bij de winkel aan de Zuivelweg zijn ingeleverd. Eind januari vindt daar ook de prijsuitreiking plaats. Het nieuw "boerenbondsgebouw Vanaf 2 januari a.s. staan alle vestigingen van combi Dom Melskens, in het teken van het veertigjarig jubileum. Met vier vestigingen in Boxmeer, Gemert, Deurne en Venray, is dit bedrijf van direkteur-eigenaar Frank Melskens een van de grootste foto zaken in de regio. Om het veertigjarig bestaan te vieren, komen er net hele jaar door opvallende akties. Een staat er al vast: wie volgend jaar 40 jaar indienst is bij een bedrijf, 40 jaar getrouwd is of 40 wordt, krijgt in een bepaalde periode een gratis por tretopname aangeboden. Veertig jaar geleden werd de basis gelegd voor de huidige Melskens- keten. De vader van Frank, Dom Melskens, was in die dagen foto- Vader en zoon Melskens graaf. Hij greep in 1951 de kans aan om bedrijfsleider te worden van een fotozaak in Boxmeer. Op dat moment ontbrak een goede bedrijfs leiding. Vier jaar later werd hij ook eigenaar en m 1962 doopte hij de zaak 'Foto Dom Melskens Langs bij de pastoors Frank Melskens blikt terug op dir roerige begintijd:'Mijn vader inves teerde heel veel in de zaak. Hij liet dit pand bouwen terwijl zijn omzet nog tamelijk laag was. In Boxmeer zag met het faillisement al aanko men. Vader ging op fiets of brom mer elke week bij ae pastoors uit de omgeving langs om ze te vertellen dat hij bruidsreportages maakte. Na verloop van tijd bouwde hij op die manier een naam op. Ook opende hij zijn zaak op zondagochtend. Dan Combi Dom Melskens kon de boerengemeenschap na afloop van de mis binnenlopen voor een portret'. In de jaren zeventig raakte foto grafie en super-8 filmen enorm in trek. Het assortiment in de wnkel werd uitgebreid met foto- film- en diaapparatuur. 'Mijn vader kwam voor de keuze te staan: fotograferen of de fotohandel. Hij koos voor het5 laatste. Fotografie is nog steeds een belangrijke tak van de winkel, maar vormt niet meer de hoofdmoot van de omzet'. Felle konkurrentie Frank besloot op zijn achttiende het spoor van zijn vader te volgen. Hij liep na zijn diensttijd stage in een ontwikkellaboratorium, om in 1980 in Boxmeer in de winkel te gaan werken. In de loop der tijd haalde Frank de benodigde vakdi ploma's en werd hij direkteur/eige- naar van de drie vestigingen van zijn vader en nam ook een zaak over: het voormalige Combi Foka in Gemert. 'Mijn vrouw Gerrie werd vliegende keep, en dat is ze nog: een onmisba re kracht achter de schermen'. De markt bleef groeien, maar er kwam ook felle konkurrentie. 'Natuurlijk hebben we te lijden gehad onder de opkomst van de goedkopere aanbieders en de 1-uurs fotoservice in onze regio', vertelt Melskens jr. 'Maar we winnen weer terrein. Mensen komen uiteindelijk voor kwaliteit en vakmanschap. We zien nu dat klanten ontevreden zijn over de kwaliteit van de snel-service afdrukken van supermarkt en krui denier en dat ze graag bij ons terug komen'. Eén grote familie Dom Melskens sloot zich rond 1975 met een aantal samenwerken de kollega's uit de regio Brabant/Zeeland aan bij Combi. Melskens was daarmee een van de grotere leden. Frank Melskens is tevreden over het lidmaatschap. 'Het is één grote familie. We kunnen voor informatie altijd terecht bij het hoofdkantoor in Nijkerk of bij onze 210 kollega's. Combi laat de leden vrij om besliss ingen te nemen over het assorti ment. Melskens koos er bijvoor beeld voor om ontwikkelen en afdrukken in alle gevallen binnens huis te laten doen: 'Wij kunnen moeilijk betere kwaliteit leveren dan onze ontwikkelcentrale waar 650 vakmensen werken. De prijs is belangrijk maar wij hechten grote waarde aan kwaliteit. Daarbij hoort ook een persoonlijke benadering van de klant. Het fijnste, van het werk is een goede relatie opbouwen met de klant. Zelf vind ik het ook prettig om persoonlijk te worden aangesproken in een winkel'. Inzet van medewerkers 'We hebben heel hard moeten werken om zover te komen. Dat komt niet alleen door de inzet van Gerrie en mij, maar vooral die van onze mensen in de winkels. Onze veertien medewerkers vormen als het ware een gezin binnen de Combi-familie. Dagelijks heb ik kontakt met de vestigingen en ik spring meteen in als iemand van de medewerkers afwezig is'. Zijn dochters zijn inmiddels vijf en zes jaar. Ze zeggen wel eens: 'Pap, ik wil bij jou in de winkel komen werken als ik groot ben. Maar ja, ze willen heel veel. Mijn opvolging is dus nog niet geregeld. En ik ben trouwens nog lang niet uitgewerkt. Het is een fantastisch vak'.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 7