J r Timmermannsweg afgesloten NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Bedrijventerrein in Ysselsteyn in voorbereiding Afvalstoffen verordening van kracht woningwet - wet ruimtelijke ordening wet milieubeheer -wet milieubeheer commissievergaderingen Inzameling GFT start op 2 januari Versnippering van kerstbomen op 7 januari Nieuwe uitgave gemeentegids deze week uit PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS PEEL EN MAA§ ELKE WEEK UW NIEUWS ■^EL EN MAAS Donderdag 29 december 1994 - Pagina 11 iK IGEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 =ax: 04780-23222 Dorrespondentie-adres: 3ostbus 500 >800 AM VENRAY Dpeningstijden: Informatiebalie: maandag t.m. vrijdag 09.00-17.30 uur. Telefonisch 08.00-18.00 uur. In de oneven weken op vrij dag tot 13.00 uur. Vakbalies van Burgerzaken, Sociale zaken, Financiën en Gemeentewerken: maandag 09.00-17.30 uur; dinsdag t.m. vrijdag 09.00-13.00 uur. De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspraken- spreekuur (tel. 23236 of 23237). Maandag 08.30- 17.30 uur, dinsdag t.m. don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00-17.00 uur; vrijdag 08.30-13.00 uur (en in de even weken ook van 14.00- 16.30 uur) uur leden college b. en w. lurgemeester en wethouders hou- ben elke maandag van 10.00- 111.00 uur spreekuur. Bezoek is klleen mogelijk na telefonische ik, tel. 04780-23311 (alleen ormiddag). laadsvergadering Jlke laatste dinsdag van de maand, 'aanvang 19.00 uur. Bomen geveld: Van 2 tot en met 13 januari 1995 worden noodzakelijke boomvellm- gen uitgevoerd aan de Tiramennaoosweg tussen de Ringweg en de Ysseisteynseweg (gemeente Horst). De Timroermansweg zal daartoe dagelijks tussen 8.08 en 1630 uur in gedeelten wordt afgestoten voor alle verkeer u' De werkzaamheden met bijbehorende wegafsluitingen worden als volgt uitgevoerd: DeTSmmetmansweg tussen Paardefcopweg en Ysselsteynseweg (gemeente Horst) van maandag 2 januari tot en met vrijdag 6 januari 1995. De Tlmroermannsweg tussen de Paardcknpweg en Ringweg van maandag 9 janu ari tot en met vrijdag 13 januari 1995. Tijdens het vellen van de bomen dient óók het bestemmingsverkeer Voor nadere informatie kant contact opnemen met de opzichter, mevrouw M. de Bresscr (tel. 23581} of de uitvoerder op bet werk, de heer P.Jenneskens, te bereiken via tel. 23273. De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het bepaalde irFarti- kel 22, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeen teraad van Venray in zijn vergadering van 20 december 1994 een bestem mingsplan in voorbereiding heeft verklaard, dat voorziet in de realisatie van een agrarisch bedrijventerrein te Ysselsteyn. Dit morbereidingsbesluit treedt in werking met ingang van 29 december 1994 ei ligt voor eenieder ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray bij de vakbalie gemeentewerken, op maandag van 09.00 tot 17.30 uur en Dp de overige werkdagen van 09.00 tot 13.00 uur. Het allege van B en W van Venray maakt bekend dat de afvalstoffenveror- dening aals vastgesteld in de gemeenteraad van 6 december j.l. op 5 januari 1995 vaikracht wordt. INGEKOMEN BOUWAANVRAGEN Ter voldoening aan het bepaalde i artikel 41 van de Woningwet treft ónderstaand aan een overzicht van in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray gekomen bouwaanvragen: iet bouwen van 14 appartementen aan de Landweertweg te Venray tnv Woningstichting Noord-Limburg, Postbus 210; iet vergroten van de carport aan de Vollenbergstraat 24 te Venray tnv J.AJ.Pellens, Vollenbergstraat 24; iet veranderen van een garagebedrijf aan de Langstraat 110 te Venray tnv Autobedrijf Strijbosch, Langstraat 110; Set bouwen van een industrieïl gebouw op het Keizersveld te Venray tnv Technische Centrale, Postbus 1030 te Eindhoven; BOUWVERGUNNING VERLEEND Burgemeester en wethouders heb- ien in de afgelopen week voor inderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend, het bouwen van een carport aan het Zevenbd 19 te Venray tnv H.A.W.Ws, Gertrudisstraat 10; -het bouweivan een woning aan het Zilverscjon 15 te Venray tnv J.A.J.Leisen, Boterbloem 56; -het bouwervan een carport aan het Zevenbla 17 te Venray tnv N.de Graaff, O/erturestraat 25; -het bouwen in een bijkeuken aan de Pinksterbem 3 te Venray tnv M.AJ.Korings, Pinksterbloem 3; -het vergrotervan de garage aan de Zwanebloa 32 te Venray tnv H.F.Bethle.m, Zwanebloem 32; -het bouwen u een berging aan de Kerkweg te Ysselsteyn tnv LJ.Spreemnberg, Kerkweg 28; -het bouwen va een tuinhuisje aan de Smakterveleeg 11 te Venray tnv J.E.M.Betens, Polkastraat 15; Zij die menedoor de afgifte van een of meer vadeze vergunningen rechtstreeks iixun belang te zijn getroffen, kunm op grond van de Algemene Wet estuursrecht daar tegen bij het col^e van burgemees ter en wethoud? van Venray een gemotiveerd bewaarschrift indie nen en wel binn 6 weken na de dag, waarop de kchikking is toe gezonden of uitgtikt. Die termijn woi in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift bien 5 weken na dagtekening vaneze publikatie wordt ingediend. BOUWVERGUNNING AANGEVRAAGD Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw- aanvraag medewerking te verlenen, -het renoveren van een serre aan de St.Jozefweg 10 te Venray tnv A.J.J.M.van Dooren, St.Jozefweg 10; -het gewijzigd plan voor de bouw van een sporthal aan de Kruidenlaan te Venray tav de Gemeente Venray, Raadhuisstraat 1 te Venray; -de bouw van een berging met carport aan de Wasbloem 2 te Venray tnv A.G.J.G. Smits, Past. van der Gaetstraat 14 te Venray; De op de bouwaanvraag betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 30 december 1994 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeente werken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren bij bur gemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 29 december 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen,chef onderafde ling bouwbeheer Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en is verplicht om krach- ens de Wet milieubeheer een aan te vragen. In milieuvergunning worden •pilieuvoorschriften opgenomen in j7»et belang van de bescherming van let milieu, ïrtj De procedure kent 2 fasen: l.de fase van het opstellen van het jntwerp van het besluit; 2.de fase van het opstellen van het jesluit; i Bij iedere fase wordt de beslissing lp een aanvraag ingevolge de Wet frilieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt jhoofdstuk 13 Wet milieubeheer en ifdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van ie gemeente Venray maken bekend lat zij voornemens zijn een vergun- ling krachtens de Wet milieubeheer jè verlenen aan: 11. J. Wismans, Lollebeekweg 15,5811AJ Castenray voor ièn revisievergunning op grond van irtikel 8.4 Wet milieubeheer voor jpn varkensfokkerij, gelegen aan de Lollebeekweg 45 te Castenray. <2. Maatschap Loenen, riorsterweg 9, 5809 ER Leunen 5 «Dor een revisievergunning op grond van artikel 8.4 Wet milieu- voor een varkensfokkerij, aan de ftorsterweg 9 te Leunen. 3. Poels Varkefokbedrijven, Volen 8,5812 AG Hje voor een revisievergunning opond van arti kel 8.4 Wet mihbeheer voor een varkenshouderij t land- bouwproduktiebedritaelegen aan de Volen 1 te Hen Dit onder oplegging v voorschrif ten in het belang vale bescher ming van het milieu. Het ontwerp van hbesluit en alle overige op de aan'ag betrek king hebbende stukkei iggen ter inzage van 29 deceml 1994 tot het einde van de beroeermijn in het gemeentehuis, Raaoisstraat 1 te Venray, op maanda&n 09.00 uur tot 17.30 uur en op, overige werkdagen van 09.00 mot 13.00 uur (vakbalie gemeenteveen). Tot 26 januari 1995 kunnen stukken ook, na telefonische ifspraak (04780-23630) op elke iderdag van 16.30 uur tot 19.30 uworden ingezien. Gedurende een perioden vier weken met ingang van dena de dag waarop het ontwerpm het besluit ter inzage is gelegdm een ieder schriftelijk gemteerde bedenkingen indienen bij Icolle- ge van burgemeester en weuders bedenkingentermijn). Dj kan hierbij verzoeken zijn persdijke gegevens niet bekend te mak Een ieder wordt, na telefsche afspraak, gedurende de betkin- gentermijn in de gele&eid gesteld met betrekking tot hjnt- werp van het besluit van gedten te wisselen hetzij tot het moning inbrengen van bedenkingen óte- gen. Alleen degenen die bedenken hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen Van beroep gerechtigd. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal cate- gorieïn van bedrijven vrijgesteld van de vergunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.-meldingen zijn binnenge komen van: 1. Euro Venray B.V., Henri Dunantstraat 25, 5807 ES Oostrum voor het uitbreiden of wijzigen van een herstelinrichting voor motor voertuigen, gelegen aan de Henri Dunantstraat 25 te Oostrum; 2. J. Kuunders, Langstraat 97, 5752 RK Deume voor het van toepassing worden van het Besluit opslag pro paan milieubeheer op een reeds opgerichte propaantank, gelegen aan de Meerselsepeel 9 te Ysselsteyn. De meldingen kunnen worden ingezien van 29 december 1994 tot 12 januari 1995 in het gemeente huis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie Commissie algemene zaken De commissie algemene zaken vergadert op dinsdag 3 januari om 19.00 uur in het gemeentehuis. De agenda luidt als volgt: l.Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2.Spreekrecht publiek 3.Ingekomen stukken 4.Verslag van de openbare verga dering van 7-11-1994 5Gewestaangelegenheden 6.Politie-aangelegenheden 7.Nota inzake terugblik totstand koming begroting 1995 en planning begroting 1996 8.0ntwerp-raadsvoorstel inzake "standpunt over advies inzake samenwerking en fusie van de gewesten Noord- en Midden- Limburg (rapport Hennekens)" 9.0ntwerp-raadsvoorstel inzake delegatie bevoegdheid tot benoe ming van directies van openbare scholen aan burgemeester en wet houders 10. Ontwerp-raadsvoorstel inzake benoeming van de heer C. Klaverdijk, burgemeester van Bergen, tot lid algemeen bestuur Bestuursacademie Zuid-Nederland 11 Ontwerp-raadsvoorstel tot acht ste wijziging van de "uitkerings- en pensioenverordening wethouders 1970" 12Nota inzake vervanging kasten t.b.v. opslag Historische Atlas c.a. 13Rondvraag en sluiting Commissie milieu De commissie milieu vergadert op dinsdag 3 januari om 19.00 uur in het gemeentehuis. De agenda luidt als volgt: l.Opening 2.Spreekrecht 3.Mededelingen/ingekomen stuk ken 4.Gewestaangelegenheden 5.Vaststelling verslag d.d. 6 december 6-Beleidsplan verkeer en vervoer 7.Handhavingsprogramma milieu 1995 van de gemeente Venray 8.Rondvraag 9.Sluiting Vergaderingen twee commissies vervallen De vergaderingen van de commis sie onderwijs, sport en sociaal-cul tureel werk (gepland voor 5 januari 1995) en van de commissie financiï- le en economische zaken (gepland voor 4 januari 1995) vervallen. De reden daarvan is dat er onvol doende agendapunten voorliggen. De gescheiden inzameling van groente-, fruit- en tuinafval gaat in de week van maandag 2 januari a.s. van start Hel zal zo zijn dat de containers met GFT-afval steeds in de oneven weken worden opgehaald en het overi ge afval (in de gewone inrisvuHzak) in de even weken. Over de ophaalda gen en de ophaalroutcs wordt u uitvoerig geïnformeerd in een brief die bij ^iedereen tussen Kerst en nieuw bezorgd zal worden. Ook dit keer zorgt de gemeente weer voor de versnippering van kerstbomen. De afdeling openbare werken (tst. 23585) is verantwoor delijk voor de uitvoering. De ver snippering vindt plaats op zaterdag 7 januari. Hieronder kunt u zien hoe laat en in welke wijk u de bomen kunt aanleveren. BRUKSKE: wijkcentrum, van 13.00 tot 15.00 uur. Wijkvereniging: Hr. W. Marsman, Mozartstraat 20, tel. 10402. LANDWEERT: wijkcentrum, van 13.00 tot 14.30 uur. Wijkvereniging, Mevr. W. Nooyen, Mariolein 27, tel. 11376. OOSTRUM: watermolen, van 10.30 tot 11.30 uur. Werkcomité, Hr. T. Swemers, Mgr. Hanssenstraat 13, Oostrum, tel. 83952. LEUNEN: dorpsplein, van 11.00 tot 12.00 uur. Wijkvereniging, Mevr. E. Clermonts-Thijssen, Loenerveld 17, tel. 80878. De bovengenoemde verenigingen delen gedurende de versnippering ter plaatse een bon (lot) uit tegen elke ingeleverde kerstboom. Deze bonnen kunnen een dag eerder, op 6 januari, op het politiebureau bij de administratie op de eerste verdie ping worden afgehaald. De trekking van de loterij vindt plaats op het politiebureau door de chef van de basiseenheid Venray, waarna de winnende nummers in Peel en Maas en in de dorps- en wijkbladen bekend worden gemaakt. De nieuwe uitgave van de gemeéfltegkls van de gemeente Venray komt eind deze week uit, De informatie in de gids 1995/1996 is geactualiseerd en gaat onder meer in op de taken van het gemeentebestuur en de gemeentelijke dienstverlening, zoals het aanvragen van bouwvergunningen, het aankopen van een bouwkavei, het storten en ophalen van huisvuil, de herziening van bestemmingsplannen, de nieuwe gemeentelijke belastingtarieven, enz. Verder bevat de gids een actueel overzicht van instellingen, organisaties, verenigingen, clubs en belangen groeperingen die in Venray actief zijn. Nieuw in de gids zijn het postcoderegister van Venray en een plattegrond van het centrum van Venray met de bestaande parkeermogelijkheden De gids wordt vrijdag 38 december nu i$ aan huis verspreid, behalve bij die woningen die zijn voorzien van een ja-nee/nee-nee-sticker. Bewoners van deze adressen kunnen een exemplaar afhalen bij de Informatiebalie van het gemeentebuis. Nieuwe inwoners krijgen een exemplaar bij inschrijving in de gemeente. V Veroorzaker achterhaald Woensdagmiddag 21 december had op de zogenaamde 'doorsteek' bijj de Sambastraat in Brukske een botsing plaats tussen twee fietsers. Een 67-jarige inwoonster kwam daarbij zo ongelukkig ten val dat ze per ambulance naar het ziekenhuis moest worden overgebracht met een kniefraktuur. De fietser, vermoedelijk een jon gen van ongeveer tien jaar, reed na het ongeval gewoon door, zonder dat zijn identiteit kon worden vast gesteld. Dankzij getuigen kon de politie die jongen, van naar later bleek acht jaar, achterhalen. Hij bekende dat hij de botsing had veroorzaakt, maar omdat hij bang was geweest was hij er vandoor gegaan. Na verhoor kre gen wel de ouders te horen dat zij voor het ongeval aansprakelijk kun nen worden gesteld. Grote buit bij inbraak In de nacht van dinsdag op woensdag werd weer eens een keèr ingebroken in de winkel met tabaks artikelen aan de Langstraat. Deze keer hadden de inbrekers zich via de winkeldeur toegang weten te ver schaffen. Niet alleen werd geld uit de kassa (ongeveer ƒ400,-) meege nomen. Ook verdwenen 170 sloffen sigaretten van verschillende merken. De totale schade bedraagt ongeveer ƒ11.000,-. De gedupeerde winkelier is een 69-jarige inwoner. Verduistering computerlasergeweer. Op vier december j.l. had een 59- jarige inwoonster van Leunen een computergeweer gehuurd bij een plaatselijke videotheekhouder. Zij had het vergeten voor de bewuste datum terug te brengen. De video theekhouder deed bij de politie aan gifte van verduistering van dat geweer. Uit het door de politie inge stelde onderzoek kwam vast te staan dat de vrouw dat computerlaserge weer ten eigen bate hadverkocht. In overleg met de officier van Justitie werd de vrouw en een 31- jarige inwoner van Leunen aange houden. Na verhoor en opmaking van proces verbaal werden beiden weer huiswaarts gezonden. gemeentewerken). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (04780-23630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Venray, 29 december 1994 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer 'Aftak-assen' ontvreemd Een inwoner van Oirlo deed aan gifte van diefstal van vier 'aftak- assen' vanuit een loods achter zijn bedrijf aan de Koepas. De diefstal heeft plaats gevonden in een tijdvak van de afgelopen weken. De exacte datum is niet méér te achterhalen. De waarde van die vier assen bedraagt ƒ4200,-. Diefstal snorfiets Donderdagmorgen omstreeks 10.00 u. plaatste een 16-jarige jon gedame haar snorfiets van het merk Vespa bij het postkantoor. Ze deed die snorfiets op slot maar toen zijn om 11.15 u. op die plaats terugkeer de bleek haar snorfiets ontvreemd te zijn. Afscheidingshaag in brand gestoken Vandalen hebben het 'leuk' gevon den om een erfafscheiding van een woning aan de Oude Oostrumseweg in brand te steken. De geallarmeerde brandweer behoefde voor die brand, die donderdagavond omstreeks 21.15 u. werd ontdekt, niet in aktie te komen omdat deze al door de bewoner en buurtbewoners was geblust. Nu bleef er een zwart gebrande haag over. Vreemd rijgedrag In de nacht van donderdag op vrij dag rond 01.00 u. zag de politie een personenauto rijden op de Langstraat. Het rijgedrag van de bestuurder was aanleiding voor de politie om een onderzoek in te stel len. Die bestuurder, een 27-jarige inwoner, bleek alcohol te hebben genuttigd. De blaasproeven recht vaardigde een rijverbod van vier uur en de aanzegging dat proces verbaal terzaken het rijden onder invloed zal worden opgemaakt. De auto bleek niet verzekerd te zijn en werd daarom veilig gesteld bij het politieburo. Dure sigaretten Een 28-jarige inwoner pakte vrij dagmorgen omstreeks 09.20 u. m een supermarkt aan de Kiosk een pakje sigaretten zonder die af te rekenen. Hij werd door het perso neel aangehouden en aan de politie overgegeven. Nadat proces verbaal was opgemaakt werd hij naar huis gestuurd. Auto tegen boom In de nacht van zondag op maan dag, omstreeks 03.00 u., geraakte door het be-ijzeld wegdek een per sonenauto, bestuurd door een 43- jarige inwoonster, op de Twistweg van de weg. De auto kwam tegen een links van de weg staande boom tot stilstand. De bestuurster moest met een gebroken been en met ver wondingen aan het gelaat voor behandeling naar het ziekenhuis worden vervoerd. Ondanks de gladheid bleef het in Venray bij slechts één ongeval met letsel. Wel kwamen nog enkele mel dingen binnen van botsingen maar daar bleef het bij blikschade. Kerstmaal Uit een vijver voor een boerderij aan de Loobeek zijn in de kerstnacht twee 'boerderij-eenden' gestolen. Mogelijk zijn die eenden gebruikt als hoofdschotel van de kerstmaal tijd. Anto vernield Op kerstavond werd een aan het Kerkpad geparkeerde personenauto van een 45-jarige inwoner door een vandaal met een scherp voorwerp bekrast. Die vandalenstreek vond plaats tussen 20.20 en 23.00 u. De schade wordt op enkele honderden guldens geraamd. 'Potloodventer' bekende schuld De laatste tijd kwamer er bij de politie nogal wat klachten binnen, dat langs de Sparrendreef in Oostrum, een potloodventer aktief zou zijn, die het vooral gemunt had op fietsende meisjes. Dankzij het feit dat een drietal meisjes een goed signalement van die man konden opgeven gelukte het de politie deze, naar later bleek 60-jarige inwoner van Venray, te achterhalen. Hij bekende zich reeds eerdere malen hieraan te hebben schuldig gemaakt. Banden lek gestoken Er kwamen bij de politie een acht tal aangiften binnen van het kapot- steken van autobanden. Het betrof personenauto's op de Wilhelminastraat, Pr. Hendrikstraat, Dr. Poelsstraat en Dagoberhof. Die bandenstekers waren aktief in de nacht van vrijdag op zaterdag. De politie hoopt dat meae dank zij geti- fen het zal lukken die vandaal aan te ouden. Oorlogstuig gevonden Tijdens landbouw-werkzaamhe- den in de Spurkt kwam nog enig oorlogstuig naar boven. Het betrof een brisantgranaat en een onderdeel van een raket. Omdat ook deze oor- logssouveniers nog gevaarlijk zijn, zal de EOD dit opruimen. Eurocheques gestolen. Uit de kleding in het kleedlokaal van het zwembad, werden ten nade le van een 33-jarige inwoonster, vier eurocheques gestolen. Het pasje werd niet gestolen. Rookpluim Op Kerstavond kwam er bij de politie een melding binnen van bewoners van Oostrum, die een grote rookpluim hadden waargeno men in de buurt van de bossen aan de Geysterseweg. De politie-ging op onderzoek uit en konstateerde dat een bewoner van de Geysterseweg rotzooi aan het opstoken was achter zijn woning. Hij verklaarde dat hij die rotzooi niet meer had kunnen afleveren bij het overslagstation waarna hij besloten had dit maar achter zijn woning op te stoken. Hem werd door de politie te ver staan gegeven dat voor dit verbran den achter de woning een vergun ning nodig was. De man kreeg aanzegging dat bij herhaling tegen hem proces verbaal zal worden opgemaakt. Bij de brandweer kwam een auto matische brandmelding door, van een brand in het ziekenhuis. Het bleek dat een krant in brand was geraakt, maar dat brandje was door personeel geblust. De brandweer ging wel kijken of alles in orde was. Op kerstavond kwam een automa tisch brandalarm binnen vanuit Beukenrode. Ook hier bleek dat een kaarsje was omgevallen maar dat ook deze beginnende brand door personeel in de kiem was gesmoord. Ook hier kontroleerde de brandweer of alles goed uit was. Mishandeling In de kerstnacht omstreeks 02.00 u. kwam bij de politie een melding binen dat in een café in het centrum een 23-jarige inwoner mishandeld zou zijn door een plaatsgenoot, waarvan de identiteit nog niet kon worden vastgesteld. Er was eerst een woordenwisse ling ontstaan waarna het tweetal op de vuist was gegaan. De 23-jarige was gevallen, waarbij een vinger werd gebroken. Hii werd naar de EHBO in het ziekenhuis gebracht. De politie is op zoek naar getui gen om de vechtersbaas proces ver baal aan te kunnen zeggen.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 11