E En zoë was 't ien Venroj.... is 'n mooi kerstkado Hobbyclub Ysselsteyn Boeiend concert in Geysteren The Prodigal Sons in Gryphus Verkrijgbaar in de boekhandel Zittingsavonden De Karklingels Oostrum LVB Oostrum Volkse kerst met 'Mallemoer' in Geysteren Oliebollen- aktie Jeugd Rode Kruis Venray Eindejaarssho^i bij Opel deale^J Atebe Garage ke Speel-O-theek 10 jaar PEEL EN MAAS Donderdag 15 december 1994 - Pagii EL Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 81275; kapelaan H. de Wit ofm, Patersstraat 29, tel. 82385 bgg 85855; kapelaan R. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215; kapelaan H. Bouman, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Opgeven misintenties: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 9.00 H. Mis voor W. Broers, echtgen. en overl. kinderen. 19.00 H. Mis als jrd. Chris Smits; mevr. Wismans-Laumen; ouders De Lauw-Linders; Harrie Derikx (koll); Dries van Mil (koll). Zondag: 4e Zondag van de Advent. 9.30 Latijnse Hoogmis voor Lies Konings; Martha Gerrats- Stienen en zoon Hay; overl. ouders P. Oudenhoven-Thijssens en overl. kinderen; overl. ouders Lodewijk Truijen overl. fam.; jrd. Jo Wennekers; voor zal. burgemeester Janssen en zoon. 11.00 H. Mis voor Lambertus v. Haren en Wilhelmina v. Haren-v.d. Hoogen; Wim Verheijen (koll); Cor vna Geffen (koll); Huberdina Remmen-Hesen; overl. ouders Arts-Sikis; voor de 85- jarige Joke Custers-Oudenhoven. Maandag: 9.00 H. Mis voor Sjeng Verkoeijen en fam. Beterams. Dinsdag: 9.00 H. Mis voor Huberdina Remmen-Hesen (koll). Woensdag: 9.00 H. Mis voor Gertruda van Meijel-Truijen. 19.00 Boeteviering als voorbereiding op Kerstmis (aansluitend biechtgele genheid). Donderdag: 9.00 H. Mis voor vrede in de wereld. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor Lies Konings. 16.00 Feestelijke H. Mis b.g.v. het zilveren huwelijk van ouders Arts-de Haas. 19.00 Boeteviering als voorbereiding op Kerstmis (aansluitend biechtgele genheid). Dienbeurten en lektoren: za 19.00: Koen, Bart, Bianca, Loek; lektor: J. Truijen; zo 11.00: Ties, Hoa, Joost, Richelle; lektor: T. Verbeek. Akolieten: zo 9.30: de heren Truijen en Vosbeek. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: W. den Hartog; lektrice: B. Kuiper, Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: W. den Hartog; lektrice: zr. Jacinta. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. Maandag: 16.45 Yoga en meditatie in het stiltecentrum. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. 16.45 Yoga en meditatie in het stiltecentrum. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215 of Leunseweg 5, tel. 80202. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 80202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: 4e Adventszondag. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Zus Janssen en overl. fam.; Wfm Lormans (koll); Liesbeth Vermeulen-Lommen (koII); overl. ouders Maassen-Kerstjens. Zondag: 8.30 Voor de parochie. 10.30 M.m.v. Zangers van St. Frans (Latijnse Zang); overl. fam. Claessen-Philipsen; t.e.v. Ver. De Kiosk; jrg. Gerrit Martens; jrg. Guus van Dam; jrg. Sharon Oomens. 12.00 Doop Bianca Jenneskens, Kuiperstraat 9. Maandag: 19.00 Fam. Hendriks- Hendriks. Dinsdag: 19.00 T.i.v. lev. en overl. leden KW; fam. Peters-Arts; Toon Jeuken; Bert Schoenmakers. Woensdag: 19.00 Tot zekere int.; Fien en Kathy Litjens-Hüls. Donderdag: 9.00 Kerstspel Bongerd. 18.30 Boeteviering als voorbereiding op Kerstmis. 19.00 Francisca Ras-de Kroon (koll). 19.30 Biechtgelegenheid. Vrydag: 9.30 Kerstviering Foekepot. 19.00 Voor de parochie. Vredeskerk Zaterdag 8.00 T.e.v. het Onbevlekt Hart van Maria. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de 4e Zondag van de Advent. Kinderwoorddienst. Gerritje Hendriks (koll); Theo van Thiel (koll); Antoinette Janssen- Kusters (koll); Bep Kateman- Gommans (koll); tot bijz. int. (S); tot bijz. int. (G); Mart Linskens (koll); Doortie van Waaijenburg- Thuijls (koll); Maria Matijsen- Peeters (koll); jgt. Louise Rouvroye-Ritzen; LLarijs Knapen (koll); jgt. ouders Franssen-van Gerven en Grada Huibers. Zondag: 4e Zondag van de Advent. 8.30 Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. 10.00 Gregoriaanse Hoogmis; overl. fam. Delauw-Thijssen; Trees Dericks-Onkels (koll); tot bijz. int. (S); jgt. Piet Willems-Tijssen; jgt. Allegonda Jansen-van Sambeek en Peter Haegens. Maandag: 8.00 Voor de zieken van de parochie. 19.00 Biechtviering, d.w.z. gemeenschappelijke voorbe reiding met gelegenheid tot per soonlijke biecht en absolutie. Tijdens deze biechtgelegenheid wordt h et Allerheiligste ter aanbid ding uitgesteld en het Rozenhoedje gebeden. Dinsdag: 19.00 Greet den Holder en overl. fam.; Mia Willems-van Helden; Guus de Jong-Sijs (koll). Woensdag: 19.00 Elisabeth Geurts en fam.; uit dankbaarheid. Donderdag: 19.00 Overl. fam. Van Zeeland-v.d. Weijer. Vrijdag: H. Johannes van Kenry, priester. 19.00 Jan v.d. Laar (koll). Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Boeteviering voor Kerstmis; Frits Veugen; Annie Theeuwen-Derks (bewoners Valkenkampstraat); Wim Heidens; vader Raedts; overl. ouders Graat- Verhaag; papa en moeke Vermeulen en dochter Truus; Bér van Dijk; Marion Vermeulen; Cor Thielen en zoon Toon; Nel v.d. Berg-Linskens; Martien Vermeulen; Fien Broeren- Kersten; overl. ouders Lemmens- Stevens; Giel Vennekens en echt- gen. en wederz. fam. (Koor Harmony). Zondag: 8.30 Overl. ouders Jans- Verheggen. 10.00 Voor het geeste lijk en tijdelijk welzijn van de parochie; Giel Vennekens en echt- gen. en wederz. fam. (Herenkoor). Maandag: 9.00 Gerardus Derks. Dinsdag: 9.00 Antoon van Arsen en echtgen. en Harry en overl. fam.; Sjan Pans-Kersten en overl. fam.; tot bijz. int. 19.30 Adventsviering OVCB (Koor Harmony). Woensaag: 9.00 Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen (met Rozenkransgebed voor dezelf de intentie). 14.00 Adventsviering voor de bejaarden (Kinderkoor). Donderdag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Vrijdag: 9.00 Uit dankbaarheid voor een verkregen gunst. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Susan Frederix, Susan Janssen, Maud Lepsi, Maud Kessels; zo 8.30: Rik Op den Camp, Frank Janssen, Frank Frederix, Tom Gielens; di 19.30: Linda Camps, Lieke ten Brummelhuis; wo 14.00: Rik Op den Camp, Els Basten. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Boeteviering met eucharistieviering (Jonge Garde Koor); Antoon Rongen, Huberdina Houba, Hieronimus Rongen en Elizabeth Brüncken; jrd. overl. ouders Loonen-Raymakers; Wim van Rhee (Ouderen biljartver.); jrd. Truus Guffens-Swinkels; Maria Smits-Jeurissen; Jan Houwen (ver jaardag); uit dankbaarheid (L). Zondag: 10.00 Boeteviering gevolgd door Hoogmis (Herenkoor); Harrie en Truus Rongen-v.d. Berg; Grad Rongen; Martinus Custers; overl. fam. Janssen-Jenniskens; Maria Nelissen-v.d. Sterren (fam. Nelissen); Theodora Willemsen- Opheij en overl. fam. Woensdag: 9.00 H. Mis voor de parochie Vrijdag: 9.00 H. Mis tot zekere intentie. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Jacobus Emonts; Toon Classens; Leo Willemssen; uit dankbaarheid van een 85-jarige. Maandag: 19.00 Boeteviering. Woensdag: 9.00 O.L. Vrouw van Altijd Durende Bijstand (zij die offerden). Misdienaars: Suzan, Wilma en Sandra. Parochie Leunen 4e Zondag van de Advent. Zaterdag: 19.00 In deze avondmis is de Woordddienst een Boeteviering als voorbereiding op Kerstmis. Lsm. Mathijs Litjens en echtgen.; Gerrit Bouten en overl. fam.; Fer en Marie Lucassen; overl. fam. Jilesen-v.d. Steeg; weekd. Johan Meijers (4); jrd. Teng Manders en overl. tam. Manders- Hendrikx en overl. fam. Vullings- Joosten; gest. jrd. pastoor Gerrit Litjens; gest. jrd. Comelis Kuenen en echtgen. Zondag: 10.00 Hgm. Wim Heidens en Drika Heidens-Smits; weekd. Dien v.d. Berg-Vermeulen (5); jrg. Thei Heidens; jrg. Petronella v. Bavel-Potters; gest. jrd. Teng Noijen; gest. jrd. Michel Loonen en Marie Loonen-van Rens, Elly Loonen en Elly van Berlo. 11.15 Lsm. Piet de Louw. 14.30 Doopviering van Jackelien en Susanne Vink. Maandag: 19.00 Lsm. pastoor Jacques Haenen en overl. fam. Dinsdag: 19.00 Lsm. Piet Bots (buurt). Woensdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Martens-Ewals; mndd. Wilhelmina Loonen, Antoon en Bernard Loonen en beide echtgen., Johanna Verheijen-Loonen en echtgen., Joos Loonen en Maria Loonen-Scheffers. Donderdag: 19.00 Lsm. Boeteviering als voorbereiding op Kerstmis. Van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid voor privé-biecht. Vrijdag: 19.00 Gest. jrd. Petronella Litjens. Misdienaars: za 19.00: Tom Bos en Erik Litjens; zo 10.00: Henk de Klein en René Timmermans; 11.15 Inge Smits en Jenny Jenniskens; ma t/m vr 19.00: Inge SMits en Sanneke v.d. Oetelaar. Lektoren: za 19.00: Jan Jenniskens; zo 11.15: Jan Reintjes. Gedoopt: Elke Willems, Hubertusstraat 22, Venray; Kai Claessens, Rector Nabbenstraat 14. Rektoraat Heide Zondag: 4e Zondag van de Advent. 9.30 Hoogmis ggjt. Jan v. Dijck en Petronella v. Dijck- Wismans; Piet Ewals (buurt); Piet v. Kempen (koll); overl. ouders Peeters-Janssen; jgt. Grad Derikx en Nellie Claessens-Derikx. Misd.: Gemma en Sanne. Dinsdag: 19.00 Boeteviering. Donderdag: 9.00 H. Mis H. Mis. Rektoraat Veulen 4e Zondag van de Advent. Zaterdag: 19.00 Boeteviering; hgm. Jacobus Ewals en Maria Ewals- Holtackers; overl. ouders Clephas- Geurts en zoon Wim. Zondag: 10.30 Boeteviering; Hgm. als jgt. rektor Verbugt en rektor Geurts; jgt. Petronella Steegh en Jac v. Wylick; Wilhelmina Geurts- Ambrosius (familie). Maandag: 8.30 H. Mis voor de parochie. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor Gertruda en Willem v. Opbergen en overl. fam. Woensdag: 8.30 H. Mis voor de overledenen. Donderdag: 13.30 H. Mis in de zaal voor lev. en overl. leden van de ouderenvereniging. Vrijdag: 19.00 H. Mis als Adventsviering van de KPJ. Misdienaars: za: Richard Mulders, Steffan Mulders en Richard Classens; zo: Tom Derks, Eric Wismans en Wim Classens. Parochie Ysselsteyn 4e Zondag van de Advent Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); Jrd. Jan Janssen (Thielen); tot zekere int. Zondag: 9.30 Gezongen dienst met Latijnse en Nederlandse gezongen. 11.15 Fr. Bouwmeister en overl. fam. Bouwmeister-van Zuijlen; Gerard Puts en zonen en Nico Beers. Maandag: 19.00 Jrd. G. Coenen en echtgen.; t.g.a. Mara (opa's en oma's); tot zekere int. Woensdag: 19.00 Boeteviering als voorbereiding op Kerstmis. Vrijdag: 19.00 Overl. fam. Mulders-Maessen. Misdienaarsbeurten: za 19.00: W. en M. Verheijen; zo 9.30: N. Jaspers en B. Slangen; 11.15:1. Poels en N. Pouwels; ma: M. en W. Claesens; wo: M. Arts en K. Jaspers; vr. M. Peters en M. Spreeuwenberg. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. Math. Muysers; Han Bardoel. Misd.: Bianca Zegers en Elke Claessens. Zondag: 10.00 Hoogmis lev. en overl. fam. Janssen-Pubben; jgt. Jan Wilms. Misd.: Particia Arts en Ingrid Willems. Dinsdag: 8.30 Tien de Rijk; alle overl. van de parochie. Woensdag: 19.00 Jgt. G. v.d. Hogenhof en Aleida v. Rijswijck; jgt. Peter Joh. Michels en Amoldina v. Vegchel; Jaak Hendriks. Vrijdag: 8.30 Hen de Rijk. Kerk poetsen: mevr. Poels- Driessen en mevr. Verstegen-Wilms. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Overledenen van fam. Claessen-v.d. Weijer. Zondag: 10.00 Jgt. Harrie v. Vegchel. Maandag: 19.00 M. Jansen. Donderdag: 19.00 Fam. Comelissen-Hendriks. Misdienaars: za: Anke, Karin v.d. Zanden; zo: Roel en Grard. Lezers: za: Jo Wijnands; zo: Maria Lenkens-Ermens. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor Lambert Rouwens en Jan Rouwens; Harrie Pingen en Wim Michiels; vader en moeder Zegers-Smits; Leo Spreeuwenberg; Jo Smits. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees uit dankbaarheid en v.b.i. 10.00 Hoogmis voor Jan Fontein; Josephina en Henricus Janssen; Sjaak Janssen en Jo Thijssen; Gerardus Gooren; Herman Janssen; ouders Coppus-Schoenmakers. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef; uit dankbaarheid en voor gevraagde intenties en stichtingen. Protestantse Het rijke Roomse leven! Op augustus 1887 ontvingen Bel Hoedemaeckers en haar broer Sj Hoedemaeckers, resp. 19 en 21" oud, uit handen van pater Albei Pluymaekers het kleed van de De Orde. Op 25 augustus 1937 was 50 jaar geleden en wérd er f| gevierd. Uit handen van de h| eerwaarde pater Prudentius i Leusden ontvingen zij beiden) gouden kroontje. Bij deze feestJ ke aangelegenheid werd voorf beide jubilarissen buiten vóóri Hof van Zeven Smarten deze t gemaakt. Staande achteraan v.I.n.r. herk nen we: Maria Ambrosius, p Arcadius v.d. Hoeven, pater Lu, Berben, pater Silvester Coenen Willem de Haen uit Leun Midden: Bertha Cus Hoedemaeckers, pater Pruden van Leusden en Sj-i— Hoedemaeckers. De misdiem zijn v.I.n.r.: Jeu Janssen, Si Clevers, Hans v.d. Munckhof Pierre Bertrams. Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 18 decemberzal in het InterVen College, Leunseweg 2a te Venray, ds. Weersma voorgaan in de gezinsdienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderop vang en er wordt kindemevendienst gehouden. Als u oliebollen wilt bestellen kunt u dit doorgeven aan mevr. F. Westdijk. Opbrengst van de aktie is bestemd voor de aankoop van Het Zonnelied. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Hoe geestelijk wak ker blijven in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aan vang 10.00 uur. Gratis toegang; geen kollekte. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 04709-87786. Diensten: D.V. zondag 18 decem- berom 10.00en 14.30 uur. Voorganger: ds. P. de Vries, Elspeet. Zondags tijdens de middagdienst is er kinderoppas. Na de middag- dienst, tijdens de zondagsschool is er gezamenlijk koffiedrinken. Bijbelonderwijs/Catechisatie: Deze week zijn er geen catechisa ties. De catechisaties beginnen weer maandag 16 en dinsdag 17 jan. 1995. Bijbel/Kontaktavond: De eerst volgende is donderdag 12 jan. 1995, aanvang 20.00 uur. Kerstavond. Op zaterdag 24 dec. wordt er een Kerstavond georgani seerd, samen met de kinderen. Er wordt een kerstvertelling gehouden, gezongen en een spannend verhaal verteld. De avond geldt voor ieder een, zowel de kleinen als de groten en alleenstaanden. Een mooie gele genheid om eens te komen kijken en te luisteren. Alle kinderen (dus niet alleen van Rehoboth) krijgen een mooi leesboek mee naar huis met wat lekkers. De avond begint om 19.00 uur. Hobbyclub Ysselsteyn organi seert op zondag 18 december een grote tentoonstelling in gemeen schapshuis Smelehof te Ysselsteyn. Op deze tentoonstel ling zijn produkten van diverse hobby's te bezichtigen, o.a. lam pekapjes, cadeauverpakkingen, tekenwerken, schilderstukken, pergamano, poppen, schitterend handerwerk, houtsnijwerk, glas graveren, vlechten, enz., te vee om op te noemen. Vermeldenswaard is het zeker dat al datgene wat u daar te zien krijgt uitsluitend is gemaakt door inwoners uit Ysselsteyn. Deze hobbyclub is gestart in 1991 met 27 leden en telt nu 90 aktieve leden. öm 11.00 uur gaan de deuren open om u te laten genieten van een prachtige tentoonstelling, die hele maal in kerstsfeer is opgezet. De tentoonstelling duurt tot 18.00 uur. De entree is 2,50 (kinderen bene den 12 jaar gratis). Voor nadere inlichtingen kunt u terecht bij dhr. Jan Michels, tel. 04780-41563 of mw. An Jenniskens, tel. 04780-41371. Een boeiend jfrogramma wordt u dit jaar geboden op het kerstconcert op zaterdagavond 17 december. Het mannenkoor Die Sevensanghers uit Sevenum o.l.v. Wim Reijnders ver tolkt een keur aan kerstliederen waaronder 'Het was een maged uit verkoren', dat wordt uitgevoerd met vrouwenkoor en het blokfluitensem ble En Bloc. Nog een tweede lied wordt uitgevoerd samen met En Bloc uit Venray dat onder leiding staat van Ans Thijssen. Ook zal dit fameuze ensemble zelf een aantal stukken spelen, o.a. de canzone van J. Pachelbel en een deel uit het Weihnachtskonzert van F. Manfredini. Uiteraard zingt de organiserende vereniging, het Pastoor Kemmerekoor uit Geysteren ook een aantal stukjes uit haar eigen repertoire; en ook de St. Willibrorduszangertjes, het Geysters jeugdkoor, zullen in hun eigen parochie niet ontbreken. Het concert vindt plaats in de Sint Willibrorduskerk van Geysteren en begint om 20.30 uur. De toegang is gratis. Op zaterdag 17 december geven The Prodigal Sons een concert in jongerencentrum Gryphus in Vierlingsbeek. Dit concert vindt plaats in het kader van de festivitei ten rondom het 25-jarig bestaan van het jongerencentrum. De doorbraak van The Prodigal Sons kwam met de vorig jaar ver schenen debuut-cd 'Wine of Life'. Degelijke Amerikaanse roots-rock, energieke en toch melodieuze num mers, afgewisseld met semi-elektri- sche ballades. Een geluid dat bij vla gen doet denken aan Black Crowes, Jayhawks, The Free en (de vroeg jaren zeventig) Rolling Stones. Louter positieve recensies vielen de jonge Zwollenaren ten deel en de single 'You still think' werd zelfs een hit. Binnen een jaar zijn The Prodigal Sons uitgegroeid tot een van de toppers van de vaderlandse popmuziek. Talloze optredens in zalen (zoals voorprogramma's van Pearl Jam en Jayhawks), op festivals (waaronder Pinkpop) en op radio en televisie (Twee Meter Sessies) heb ben de ster van het kwartet rond zanger/gitarist Erwin Nijhoff doen stijgen tot grote hoogten. Gryphus is geopend vanaf 21.00 uur. Het concert van The Prodigal Sons begint om 22.30 uur. Kaarten zijn in de voorverkoop a ƒ10,- ver krijgbaar bij Tracks in Boxmeer, Music World in Venray en Gryphus in Vierlingsbeek. 's Avonds aan de kassa van de zaal kosten de kaarten (indien voorradig) ƒ12,50. Jongetje even spoorloos Dinsdagmiddag omstreeks 16.15 uur kwam bij de politie een melding binnen van ongeruste ouders omdat hun 4-jarig zoontje vanaf 15.15 uur zoek was. De ouders, die pas enkele dagen in de Marimbastraat wonen, maakten zich daarover ernstig ong erust. Ze riepen de hulp van de poli tie in nadat ze met buurtgenoten al een zoekaktie hadden verricht. Ook de politie ging in de buurt zoeken. Omstreeks 17.00 uur kreeg de poli tie een telefoontje binnen van een bewoner van de Marimbastraat dat in zijn woning een kind was, die de weg naar huis niet meer wist. Dat bleek het vermiste zoontje te zijn. Op vrijdag 6 en zaterdag 7 januari a.s. worden in Oostrum weer de zit tingsavonden gehouden in het gemeenschapshuis. Een groot aantal artiesten zullen op deze avonden voor het voetlicht treden. Het muzi kale gedeelte is in vertrouwde han den van de Eikenhofkapel. Leden van onze vereniging hebben vrije entree maar moeten wel in het bezit zijn van een entreebewijs. Tot en met 17 dec. af te halen op het adres Randenrade 50, tel. 84114. Kaartverkoop Zondag 18 dec. is de vrije ver koop van entreekaartjes voor de zit tingsavonden. Aanvang 11.00 tot 13.00 uur in het Allemanscafé. Indien er nog kaartjes over zijn blij ven deze te koop bij 't Allemenscafé en op Randenrade 50. Donderdag 22 dec. is er om 19.30 uur, in het gemeenschapshuis een kerstavond met als onderwerp de straatkinderen van Brazilië. De Meerlose journalist René Poels ver zorgt een deel van de kerstavond met een interessante en boeiende inleiding met dia's over de straatkin deren in Brazilië Het zet zich al jaren in voor de -straatkinderen in Brazilië en kent hun problemen als geen ander. De Meerlonaar slenterde dagen tussen de straatkinderen van Rio de Janeiro en bezocht de gevaarlijke krotten wijken. In deze stad leven 30.000 kinderen dag en nacht op straat. Ze leven door schoenen te poetsen of hier en daar wat te stelen. Regelmatig worden straatkinderen doodgeschoten. Op verschillende plaatsen in de stad zijn opvangcen tra en hulpposten ingericht voor de zwerfjeugd. Begin september bracht de jour nalist nog een bezoek aan een pro- jekt voor straatkinderen in Recifa, Noord-Brazilië. Daar ontmoette hij met name straatmeisjes die al dan niet gedwongen zijn om in de pros titutie te werken. Aan de hand van de dia's en zijn verhaal beleeft u zijn ontmoetingen mee. OP zondag 18 december verzorgt de volksmuziekgroep Mallemoer m zaal Kleeven te Geysteren haar jaar lijkse kerstconcert, aanvang 20,00 uur. De groep zal volkse liederen en melodieën ten gehore brengen, die geschreven zijn rond het kerstfeest, de jaarwisseling en het driekonin genfeest. Zoals altijd staan er ook nu weer enkele nieuwe nummers op het repertoire. Het optreden van Mallemoer wordt afgewisseld met een optreden van Els Denissen (harp), onder steund door Pieter Simons en Charles van Dommelen. Ierse melo dieën en balladen staan daarbij cen traal. Iedereen die geïnteresseerd is in dit 'volkse concert' is van harte wel kom. Entree ƒ5,-, geen voorver koop. Diefstal vanaf wasrek Van een wasrek in een afdeling van een instituut aan de Stationsweg werden een badpak, twee bh's en een topje ontvreemd. Waarde ƒ360,-. Vernielingen Een 47-jarige inwoner deed aangif te dat zijn, voor zijn woning aan de Dempsystraat geparkeerde persone nauto, met een scherp voorwerp was bekrast. Een 39-jarige inwoonster deed aangifte dat binnen de veertien dagen haar aan de Veltumse Kleffen gepar keerde personenauto tweemaal met een scherp voorwerp was bekrast. De vernielingen hebben steeds in de weekenden plaats gevonden. Ol In de periode van 12 tot en december komen de jongeen van Venrayse Jeugd Rode Kruis bij) inwoner van Venray en Vredepl aan de deur voor het inschrijven onze jaarlijkse oliebollenverkoop Deze oliebollen-pakketten kos ƒ5,- per zak. Een pakket bestaat acht bollen met rozijnen of net bollen zonder rozijnen. Deze ol bollen worden gebakken doof bi kerij P. Pijpers, een vertrouwd ad wat staat voor kwaliteit! De olieb len worden op zaterdag 31 dece ber na 12.00 uur bij u thuis bezoi of bij afwezigheid afgegeven bij buren. U dient bij inschrijving betalen. Help ons Helpen. De opbrenj van deze aktie komt geheel I goede aan ons projekt 'Kinderthi Brazilië' dat geleid wordt door oud-Venraynaar Benoit Lucassi Voor meer informatie kunt u dhr. mevr. Troch bellen, tel. 0478 89873. Van 28 november tot 31 decern! organiseert Opel dealer Ate Garage wederom de tradition! Opel eiridejaarsshow. Dit jaar wo de aandacht gevestigd op de ruii uitrustingspakketten, waarmee a Opelmodellen kunnen worden ge verd. Daarnaast is de feestelij decembermaand ook bij uitst geschikt om met de Opel deal 'feestelijk' zaken te doen. De heer Jacques Brauckmann v Opel dealer Atebe Garae 'Tegenwoordig stelt de automobil veel meer prijs op een hoog uitm tingsniveau van zijn/haar auto d vroeger. Daarvoor zijn er veel exl accessoires apart leverbaar, ma ook in de vorm van komplete pa ketten. Wat men niet altijd beseft dat het vaak voordeliger is om e model te kiezen met een volled pakket extra uitrusting van access! res afzonderlijk te bestellen. Zo de GLS uitvoering van on Opelmodellen voor veel mensen ei zeer aantrekkelijk alternatief. Zek in de maand december!' In de showroom staan alle 19! modellen van Opel - uiteraard opgesteld. Natuurlijk de niem Omega in diverse uitvoering! maar ook de Astra en Vectra in vernieuwde 1995 vejsie. Daarnaa organiseert Opel dealer Atel Garage aanvullende aktiviteiten o een bezoek aan het bedrijf nog aai trekkelijker te maken. Nogmaals de heer Jacqui Brauckmann: 'December is bij ui stek een uitstekende periode oi eens lekker te gaan 'shoppen'. W spelen daar volledig op in door h in onze showroom extra gezellig i maken. Iedereen is van harte we kom om al het Opel-nieuws te aai schouwen en te profiteren van onz speciale eindejaars-aanbiedingen'. (adv.) In het kader van het 10-jari bestaan, organiseert de speel-o theek Venray een kindermidda voor leden en niet-leden. Op don derdag 29 december zal kindeii theater Keereweere een voorstellinj geven met de titel: 'Het land van d| andere kant'. Deze middag duurt van 14.00 tc 16.00 uur en wordt gehouden i wijkgebouw 't Schöpke in Veltum De toegang is gratis en iedereen i welkom.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 22