Wet Geluidhinder/ Wet op de Ruimtelijke Ordening Vergadering gemeenteraad Ophalen kca i wet milieubeheer - wet milieubeheer woningwet - wet ruimtelijke ordening Nieuw beleid bij huisuitzettingen PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS PEEL EN MAAS Donderdag 15 december 1994 - Pagina: Wet milieubeheer Vergunningaanvragen. Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krach tens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ont werp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit. Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. Zanders Pluimveebedrijven B.V., Zandhoek 13a, 5808 BK Oirlo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 Wet milieubeheer voor een pluimveebedrijf en land- bouwproduktiebedrijf, gelegen aan de Meerloseweg ongenummerd te Oirlo. 2. G. Jenniskens, Paardekopweg 9, 5813 AT Ysselsteyn voor een nieuwe de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 Wet milieubeheer voor een kalkoe nen- en varkenshouderij en land- bouwproduktiebedrijf, gelegen aan de Paardekopweg 9 te Ysselsteyn. 3. Maatschap Vcrstappcn-Peelen, Gunhoekweg 8, 5808 AP Oirlo voor een vergunning voor het verande ren/uitbreiden van de inrichting en/of veranderen van de werking van de inrichting en het in werking hebben van de veranderingen op grond van artikel 8.1 lid 1, sub b van de Wet milieubeheer voor een var kenshouderij en landbouwproduk- tiebedrijf, gelegen aan de Gunhoekweg 8 te Oirlo. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrek king hebbenae stukken liggen ter inzage van 15 december 1994 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). Tot 12 januari 1995 kunnen de stukken ook, na telefonische afspraak (04780-23630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkin gentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ont werp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daarte gen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij een vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1. Bouwmij. Janssen B.V., Postbus 2, 5800 AA Venray voor een vergun ning op grond van artikel 8.1 lid 1 van de Wet milieubeheer voor het oprichten van een kantoor en werf, gelegen aan Keizersveld ongenum merd te Venray. De vergunning wordt onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben geweigerd aan: 1. J. Emekli, Imkerstraat 8, 5801 EW Venray voor het oprichten en in werking hebben op grond van artikel 8.1 lid 1 van de Wet milieu beheer, van een horecabedrijf, gele gen aan de Langstraat 6 te Venray. De vergunning wordt geweigerd in het belang van de bescherming van het milieu. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 15 decem ber 1994 tot 26 januari 1995 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen ook, na telefonische afspraak (04780-23630), op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de tennzageleggmg beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzit ter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voor dat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meIdingen. Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal cate gories van bedrijven vrijgesteld van de vergunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.-meIdingen zijn binnenge komen van: 1. P.J. Lenders, Nieuweind 36, 5804 BT Venray voor het uitbreiden of wijzigen van een herstelinrichting voor motorvoertuigen dan wel van het veranderen van een daarin gebe zigde werkwijze, gelegen aan de Wilhelminastraat 29a te Venray; 2. P. Jacobs Zn., Akkerweg 49, 5802 AG Venray voor het van toepassing worden van het Besluit doe-het-zelf- bedrijven milieubeheer op een reeds opgericht doe-het-zelfbedrijf, gele gen aan de Akkerweg 49 te Venray; 3. Boomkwekerij Arts B.V., Zandhoek 17,5808 BK Oirlo voor het van toe passing worden van het Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer op een reeds opgericht akkerbouw- of tuinbouwbedrijf, gelegen aan de Zandhoek 17 te Oirlo; 4. Doeland Seegers, Zuidsingel 16, 5802 EG Venray voor het van toe passing worden van het Besluit doe- het-zelfbedrijven milieubeheer op een reeds opgericht doe-het-zelfbe- drijf, gelegen aan de Zuidsingel 16 te Venray. De meldingen kunnen worden ingezien van 15 december tot 29 december 1994 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (04780-23630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Venray, 15 december 1994 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer, Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. het bouwen van een praktijkruimte aan de Aronskelk 74-78 te Venray tnv H.A. Cats, Adelbertweg 42; het bouwen van een woning aan het Zevenblad 9 te Venray tnv Familie Werkman, p/a Postbus 126 te Oirschot; het bouwen van een woning aan het Zevenblad 11 te Venray tnv Familie Ten Brückc, p/a Postbus 126 te Oirschot; fiet bouwen van een woning aan de Smakterveldweg 11 te Venray tnv J.E.M. Beterams, Polkastraat 15; het bouwen van een woning aan de Smakterveldweg 13 te Venray tnv M. Derks, Boterbloem 46. het bouwen van een woning met garage/berging aan de Smakterveldweg 9 te Venray tnv Th. Leenders, Verkleijstraat 12; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wet houders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en Wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw toestemming afgegeven. - het bouwen van een tuinhuisje aan de Buitenhof 18 te Oostrum tnv T.G. van Wee, Buitenhof 18. Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die ter mijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagteke ning van deze publikatie wordt inge diend. Procedurestart artikel 18a WRO t.b.v. bouwmeldingen/bouwa anvraag Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse gelden de dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouw- meldingen/bouwaanvraag: het bouwen van een tuinhuisje aan de Melisse 5 te Venray tnv W.C. Linders, Melisse 5; het bouwen van een duivenhok aan de Hoofdstraat 10b te Oirlo tnv E. Peeters, Hoofdstraat 10b; het bouwen van een tuinhuisje aan de Ranonkel 19 te Venray tnv P. Gielen, Ranonkel 19; het plaatsen van een schotelantenne aan de Kruisdistel 16 te Venray tnv H.J.C.E. Jochijms, Kruisdistel 16; het bouwen van een tuinhuisje aan de Kamperfoelie 24 te Venray tnv J.H.T. Bems, Chopinstraat 16. De op de bouwmelding betrekking heb bende stukken liggen met ingang van 16 december 1994 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewerken. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bezwaren bij burgemees ter en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw- aanvragen medewerking te verle nen. het bouwen van een berging/hobby ruimte aan de Sleutelbloem 21 te Venray tnv C.P.M. Michels, Sleutelbloem 21; - het vergroten van stallingsruimte aan de Langeweg 63 te Venray tnv B.P.M. Jansen, Langeweg 63; het bouwen van een serre aan de Vullingsstraat 62 te Leunen tnv L.M.H. Litjens, Vullingsstraat 62; het vergroten van de woning aan de Hagelweg 28 te Venray tnv JJ.P.van Gerven, Herderstasje 6. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 16 december 1994 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewerken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren bij burgemees ter en wethouders worden inge diend. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen: het bouwen van 15 patio woningen aan de Landweertweg te Venray tnv Smits Bouwbedrijf, Postbus 23 te Someren; het uitbreiden van de garage aan de Buitenhof te Oostrum tnv J.A.M. v.d. Sluis, Mgr.Hanssenstraat 52; het bouwen van een woning en prak tijkruimte aan de Reigersbek te Venray tnv J.A.R. Bekkers, Heggewikke 10; het bouwen van een loods/wasplaats aan de Teeuwenhofweg 4 te Leunen tnv Gebr. Litjens, Teeuwenhofweg 4; - het vergroten van de loods aan De Hees 4 te Merselo tnv P. Hendrix, De Hees 4; het vergroten van de woning aan de Hagelweg 28 te Venray tnv J.J.P. van Gerven, Herderstasje 6; het bouwen van een woning aan het Zilverschoon te Venray tnv P.C.F. Hogervorst, Mees 45 te Boxmeer; het bouwen van een berging en car port aan de Wasbloem 2 te Venray tnv A.G.J.G. Smits, Pastoor v.d.Gaetstraat 14; het verbouwen en uitbreiden van de woning aan de Veldstraat 22 te Merselo tnv R. Smits, Veldstraat 22; het bouwen van een woning en gara ge aan de Smakterveldweg te Venray tnv J. Cox, Aronskelk 68; het vergroten van horecaruimte en woning aan het Grootdorp 40 tc Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat bij hen is ingekomen een bouwplan van Woningstichting Noord-Limburg te Venray, tot het bouwen van een woonzorgprojekt aan de Beukenlaan/Eikenlaan en een bouw plan van BBOM te Sittard, tot het bouwen van zes woningen aan de Smakterveldweg. Het gevraagde woonzorgprojekt en de gevraagde woningen zijn gele gen binnen een zone van een weg, de Leunseweg, respektievelijk de Venloseweg, als bedoeld in artikel 74 van de Wet Geluidhinder. De geluidsbelasting op de gevel van het woonzorgprojekt en de betreffende woningen bedraagt in beide gevallen maximaal 55 dB(A) en overschrijft derhalve de ingevol ge artikel 82 van de Wet Geluidhinder primair toegestane waarde van 50 fB(A). Het voornemen bestaat aan Gedeputeerde Staten te verzoeken een hogere grenswaarde vast te stel len en wel tot 55 dB(A). De ontwerp-verzoeken met bijbe horende stukken liggen van 16 december tot 30 december 1994 voor eenieder ter inzage bij de vak balie van de sektor gemeentwerken. Gedurende die termijn kunnen schriftelijk opmerkingen bij burge meester enwethouders worden inge diend. Verder zal op 22 december 1994 om 10.00 uur, Kamer 1.35 een openbare hoorzitting worden gehou den, waarbij opmerkingen monde ling kunnen worden toegelicht. Namens burgemeester en wethou ders, chef onderafdeling bouwbeheer. De gemeenteraad vergadert dins dag 20 december, aanvang 19.00 uur in het gemeentehuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenda. 5. Notulen van de openbare vergade ring van de raad der gemeente Venray, gehouden op dinsdag 25 en woensdag 26 oktober 1994 6. Ingekomen stukken 7. Onderzoek geloofsbrief mevr. W. Koster-Maris 8. Nota Grondbedrijf 9. Taakstelling kostendekkende tarie ven 10. Vaststelling grondprijzenkaart 1995 11. Milieuverslag 1994 12. Financiïle afwikkeling ten behoeve van Vliegbasis De Peel en het ver richten van transacties 13. Evaluatie taakstellingen 1993 en 1994-1997 14. Derde algemene aanpassing begro ting 1994 15. Bedrijfsplan Afvalstoffen 16. Actualisering van het gemeentelijk volkshuisvestingsplan 17. Aanstelling van de heer J.J. Ouderland tot adjunct-directeur van de openbare basisschool "De Keg" ingaande 1 april 1995 of zoveel eer der als hem uit zijn huidige betrek king ontslag wordt verleend 18. Voorziening in vacature wethouder Truijen 19. Kort-kredietfaciliteit 1995 20. Aangaan vaste geldleningen 1995 21. Wijziging gewestbegroting 1994 22. Beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van planvoorbereiding en toezicht alsmede aanleg openbare werken in bestemmingsplan Smak- terheide. 23. Wijziging van de vigerende Afvalstoffenverordening welke is vastgesteld in de gemeenteraad d.d. 1 juni 1989 en is goedgekeurd door de Gedeputeerde Staten van de Provincie Limburg d.d. 17 oktober 1989 24. Wijziging rechtspositie (Gemeenteblad 1994, nr. 202). 25. Vaststelling bestemmingsplan "Woningen Matterhomlaan/Silvesterweg" 26. Aanpassing van het verdeelbesluit BWS 1994 27. Voorbereidingsbesluit voor een agrarisch bedrijventerrein nabij Ysselsteyn 28. Sluiting. De gemeente Venray zal per 1 januari 1995 overgaan tot een nieuw beleid in huisuitzettingen. Voor de nieuwe werkwijze gelden de vol gende uitgangspunten: 1. De gemeente heeft geen verant woordelijkheid voor de inboedel van een ontruimd pand. Concreet betekent dit dat de gemeente van een exploit van de deurwaarder kennis neemt, maar geen actie zal ondernemen voor inbewaring nemen van de inboedel. De gemeente zal geen container beschikbaar stellen noch opslag van de inboedel verzorgen. De gemeente neemt als taak op zich de openbare weg vrij en begaanbaar te houden zoals onder punt 2 wordt beschreven. De gemeente zal niet treden in de eigendomssituatie van de inboedel. 2. De gemeente zal overgaan tot ver wijdering naar de stort van de inboedel die op de openbare weg is geplaatst Evenals nu het geval is zal de deur waarder voor de uitvoering van zijn taak de inboedel buiten het te ontrui men pand plaatsen. Anders dan voorheen is er in de nieuwe werk wijze geen container beschikbaar waardoor de deurwaarder genood zaakt is de inboedel op de straat te plaatsen dan wel zelf voor een oplossing zorg te dragen. De inboedel die op straat wordt gezet, zal de gemeente dezelfde dag nog afvoeren naar de sportplaats. Daarbij geldt de volgende werkwij ze: De huisuitzetting zal vóór 12.00 u. plaatsvinden. De betrokkene heeft de gelegenheid tussen 12.00 en 16.00 uur de inboe del te verwijderen, elders op te slaan etc. Alles wat op de dag van de uitzet ting, na 16.00 u., nog op straat aan wezig is, zal worden verwijderd en afgevoerd naar de stortplaats. Voor deze goederen wordt aangenomen dat hiervan afstand is gedaan. 3. De gemeente zal betrokkene in kennis stellen van haar handelwij ze. Betrokkene dient zelf tegen diefstal of verlies van de inboedel te waken. Aan de nieuwe regeling zal per 1 januari 1995 strikt de hand worden gehouden. Merselo tnv J.J.G. van Meijel, Grootdorp 40; het bouwen van een woning en gara ge aan het Ridderspoor 2 te Venray tnv M.T.M. Rutten, Ridderspoor 2. Bouwvergunning aangevraagd (artikel 18 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouw- aanvraag. - het bouwen van een tuinhuisje aan de Kamperfoelie 24 te Venray tnv J.H.T. Bems, Chopinstraat 16. De op de bouwaanvraag betrekking heb bende stukken liggen met ingang van 16 december 1994 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewerken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren bij burgemees ter en wethouders worden inge diend. Venray, 15 december 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer Vernieling auto Woensdagmiddag omstreeks 12.50 uur reed een personenauto, bestuurd door een 26-jarige inwoner van St. Oedenrode over de Juliana- singel. Ter hoogte van een vlucht heuvel stond op de middenberm een man met twee zg. poolhonden te wachten. De bestuurder meende dat de man voor hem stond te wachten en reed door. Op het moment van het passeren hoorde hij de man vloe ken en tegen de auto schoppen. Iets verderop stopte hij en konstateerde een deuk in zijn auto. Van die ver nieling heeft hij aangifte gedaan. De politie is nu op zoek naar de man met de twee honden, teneinde zijn lezing van het verhaal te horen. Ook worden getuigen gevraagd om kon- takt op te nemen met de politie. Bestuurder overleden Woensdagmiddag omstreeks 14.40 uur werd de brandweer gealar meerd, dat op de grensweg tussen Castenray en Meterik een persone nauto in brand zou staan en dat de bestuurder nog in de auto zou zitten. Die bestuurder, de 79-jarige Sjeng Verhaegh uit Horst bleek onwel te zijn geworden waardoor zijn auto van de weg raakte en via de berm in de struiken tot stilstand was geko men. De bestuurder had echter nog kan gezien om uit zijn auto te kruipen. Toevallig passerende scholieren had den alarm geslagen. De bejaarde werd per ambulance naar het ziekenhuis overgebracht, waar hij, nadat hij een hartaanval had gekregen, enkele uren later over leed. Op onderstaande drfta komt de chemo-car in uw w(jk om het klejpl chemisch afval op te halen: p1 Smakterhelde Landweer! - maandag 19 september Locatie 1 12.30 - 12.45 uur SpUrkterweg (nabij Spurkterhof) Locatie 2 12.45 - 13.00 uur Hoek Maashescweg - Zand bleek Locatie 3 13.00 - 13.15 uur Hoek Dr. Kortmonnweg - Mackenhof Locatie 4 13.15 - 13.30 uur Maasheseweg 33 Locatie 5 13.30 - 13.45 uur Hoek Bosweg - Maasheseweg Locatie G 13.45 - 14.00 uur Hoek Willemstraat - St. Odastraat Locatie 7 14.00-14.15 uur De Seilier 8 Locatie 8 14.15 - 14.30.uur Hoek Boterbloem - Christoffelkruid Locatie 9 14.30 - 14.45 uur Boterbloem 27 Locatie 10 14.45 - 15.00 uur Hoek Honingklaver - Herik 15.00 - 15.15 uur pauze Locatie 11 15.15-15.30 uur Herderstasje 8 Locatie 12 15.30 - 15.45 uur Honingklaver 38 Locatie 13 15.45 - 16.00 uur Gentiaan 25 Locatie 14 16.00 - 16.15 uur Hoek Edelweiss - Boterbloem Locatie 15 16.15-16.30 uur Akelei 140 Locatie 1G 16.30 - 16.45 uur Akelei 96 Locatie 17 16.45 - 17.00 uur Bolderik 12 Locatie 18 17.00 - 17.15 uur Hoek Bolderik - Akelei - Balsemien Locatie 19 17.15 - 17.30 uur Hoek Kruidenlaan - Christoffelkruid 19.00 uur Christoffelkruid 18 20.00 uur Hoek St. Odastraat Nieuweind Landweert - dinsdag 20 december Locatie 1 Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Locatie 18 Locatie 19 Locatie 20 Locatie 21 Locatie 22 Locatie 23 Locatie 24 10.30 - 10.45 uur 10.45 - 11.00 uur 11.00 - 11.15 uur 11.15 - 11.30 uur 11.30 - 11.45 uur 11.45 - 12.30 uur 12.30 - 12.45 uur 12.45 - 13.00 uur 13.00 - 13.15 uur 13.15 - 13.30 uur 13.30 - 13.45 uur 13.45 - 14.00 uur 14.00 - 14115 uur 14.15 - 14.30 uur 14.30 - 14.45 uur 14.45 - 15.00 uur 15.00 - 15.15 uur 15.15 - 15.30 uur 15.30 - 15.45 uur 15.45 - 16.00 uur 16.00 - 16.15 uur 16.15 - 16.30 uur 16.30 - 16.45 uur 16.45 - 17.00 uur 17.00 - 17.15 uur 17.15 - 17.30 uur - 19.00 uur - 20.00 uur Pinksterbloem 16-18 Hoek Vingerhoedskruid - Teunisbloem Hoek Rozemarijn - Reseda Hoek Sleutelbloem - Ridderspoor Hoek Penningkruid - Silene Pauze Kruidenlaan 6 Kruidenlaan 36 Aronskelk 35 Aronskelk 6 Kruidenlaan 101 Hoek Kruidenlaan - Lupine Hoek Kruidenlaan - Kroonkruid Marjolein 57 Marjolein 13 Kruisdistel 18 pauze Lathyrus 20 Klaproos 26 Koningkaars 16 Hoek Koningskaars - Kroonkruid Klaproos 70 Kamperfoelie 82 Kamperfoelie 56 Kamperfoelie 38 Look 1 Supermarkt Kruidenlaan 101 Kruidenlaan 228 Helde en Leunen - woensdag 21 december Locatie 1 Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Locatie 18 12.30 12.45 13.00 13.15 13.30 14.00 14.15 14.30 14.45 15.00 12.45 uur 13.00 uur 13.15 uur 13.30 uur 13.45 uur 14.15 uur 14.30 uur 14.45 uur 15.00 uur 15.15 uur 15.15 - 15.30 uur 15.30 - 15.45 uur 15.45 - 16.00 uur 16.00 - 16.15 uur 16.15 - 16.30 uur 16.30 - 16.45 uur 16.45 - 17.00 17.00 - 17.15 17.15 - 17.30 Hoek Volen - Ysselsteynseweg Hoek Heidseweg - Meester Driessensstraat Hoek Groenenweg - Meester Driessensstraat Hoek Spiekert - Heidseweg Hoek Scheiweg - Teeuwenhofweg Hoek Albionstraat - St. Catharlnastraat Rondeveld 33 Hoek Meester de Haanstraat - Loenerveld Hoek Reet. Nabbenstraat - Weth. Reintjesstraat pauze Hoek Steegse Peelweg - Vullingsstraat Vullingsstraat 30 Hoek van Megenstraat - Trijnesstraat Gussenstraat - Weipas Vicarieweg 44/46 Hoek Gussenstraat - Vicarieweg Hoek Brienshoekweg - Molenhofweg Hoek Leunseweg - Molenhofweg Hoek Past. Strijkersstraat - Verkleijstraat Avondlocatie 1 18.00 - 19.00 uur Leunen (St.ApoHoniastraat bij "brievenbus') Avondlocatie 2 19.15 - 20.00 uur Heide (Heidseweg nabij school) Leunen Oirlo Castenray - donderdag 22 december Locatie 1 Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Lokatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Locatie 18 Avondlocatie Avondlocatie 12.30 - 12.45 - 13.00 - 13.15 - 13.30 - 13.45 - 14.00 - 14.15 - 14.30 - 14.45 - 15.00 - 15.15 - 15.30 - 15.45 - 16.00 - 16.15 - 16.30 - 16.45 - 17.00 - 1 17.45 2 19.00 12.45 uur 13.00 uur 13.15 uur 13.30 uur 13.45 uur 14.00 uur 14.15 uur 14.30 uur 14.45 uur 15.00 uur 15.15 uur 15.30 uur 15.45 uur 16.00 uur 16.15 uur 16.30 uur 17.15 ui 18.45 u 20.00 u Hoek Veulenseweg - Overbroekseweg Hoek Horsterweg - Hoogriebroekseweg Hoek Zandhoek - Pauwweg Hoek Pastoor Gerardsstraat - Gertrudisstraat Hoek Gertrudisstraat - Oirloseweg Haalakker 11 Hoek Haalakker - Deputé PetersBlraat Hoek Meerloseweg - Boddenbroek Hoek Gunhoekweg - Oirloseweg Hoek Hogeweg - St. Machutusstraat pauze Hoofdstraat 43 Hoek Castenrayseweg - Molenhoek Klein Oirlo 4 Hoek Tunnelweg - Roffert Castelostraat 18 Hoek .Lo|Iebeekweg - Past. Verheggenstraat Hoek Lollebeek - Vliegert Horsterweg tegenover nr. 40 Castenray Matthiasstraat (nabij kerk) Oirlo Pastoor Gerardsstraat 4 Omgeving ziekenhuis Merselo Vredepeel - vrijdag 23 december Locatie 1 Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Avondlocatie 12.30 12.45 13.00 13.15 13.30 13.45 14.00 14.15 14.30 - 14.45 15.00 15.15 15.30 - 15.45 16.00 16.00 1 16.30 17.15 - 2 18.00 3 19.15 - 12.45 u - 13.00 u' - 13.15 u' - 13.30 ui - 13.45 ui - 14.00 ut - 14.15 ut - 14.30 ut - 14.45 ut 15.00 ut - 15.15 ut 15.30 ut 15.45 ut 16.00 ut 16.15 ut 16.15 ut - 17.15 i 18.00 ut - 19.00 i - 20.00 c Hoek Merseloseweg - Hoopweg Hoek Werckenslaan - Venrodelaan Biezenvenneke 9 Hoek Merseloseweg - Aan de Dril Hoek Merseloseweg - Beek Hoek Grootdorp - Kleindorp (kerk) Hoek Veldstraat - Grootdorp Hoek Haag - Weverslo Hoek Weth. Pubbenstraat - Past de Botstraat Hoek Coppelenberg - Past. VercoulenstrBat Dorperveld 21 Kruising Kleindorp Kruising Beekweg - Kleindorp pauze Vredeweg 5 Twistweg 5 Vredepeel Johan van Stalbergweg Pauze Merselo Kleindorp tegenover de kerk Hoek Merseloseweg - Van Venrodelaan OPENINGSTIJDEN GEMEENTEWERF (Acaciastraat 13, naast de brandweerkazerne) ma. t/m do.: 08.00 tot 12.00 uur 13.00 tot 17.00 uur vr: 08.00 tot 12.00 uur "t a tijdens de inzamelronde za: 10.00 tot 13.00 uur (10-17-24 dec.)iti Jeugdige vandaaltjes aangehouden Zaterdagmiddag zag het bewa kingspersoneel van het Vincent van Gogh Instituut dat drie jeugdige per sonen er vandoor gingen bij het kerkhof van dat instituut. Pools hoogte nemende, werd ontdekt dat drie grafstenen op dat kerkhof ver nield waren. In samenwerking met de politie werden een 15-jarige jong en, een 14-jarige jongen en een 12- iarig meisje aangehouden. Die be kenden de grafstenen op het kerkhof te hebben vernield. Tijdens het ver hoor gaven zij toe zich aan meerdere vernielingen op het terrein van het instituut te hebben schuldig ge maakt. Daarbij ging het om ingooi en van een drietal ruiten van de was serij en twee ruiten van andere ge bouwen. Tevens hebben zij bekend verschillende autobanden en fietsban den te hebben lek gestoken. Na verhoor en opmaking van pro ces-verbaal werden de drie jeugdige vandalen aan hun respektievelijke ouders overgegeven. Inbraak in woning Bij thuiskomst zondagavond, ont dekten de bewoners van een woning aan de Handelstraat dat er ongewenst bezoek was geweest. Ontvreemd werden gouden armbanden, een gou den ketting met gouden kruis, een videorekorder, een cassetterekorder, een spelcomputer en computerspelle tjes. De waarde bedraagt vele duizen den guldens. De inbraak moet zijn gepleegd tussen vrijdagavond en zon- Winkeldief in Boxmeer h en Venray aktief g In Boxmeer werd een inwoner van die plaats op heterdaad bij een wink- eldiefstal betrapt. Tijdens het ver-j|j, hoor bekende de man in het tijdvak 1g van 25 en 29 november jl. in een jus zaak in gereedschappen in de Hof- loc straat vijf dopsleutelsets, vier setsjVi torsiesleutels en vier spaarlampen te Zo hebben gestolen. Dat alles ter waar- jta de van ƒ1.400,-. |8( jet Bromfietser kwam de weg op j£ Een nog onbekend gebleven be- stuurder van een bromfiets kwam donderdagavond omstreeks 17.50, uur, komende vanaf de Breevenne- 1 weg de Veulenseweg oprijden. Een j 37-jarige bestuurder van een bestel-: 1 bus moest, om een botsing te voor-Si komen, uitwijken. Bij die uitwijk-l» manouvre ging de bestelbus schui-L' ven. Voordat de bestuurder de busjc onder kontrole had was deze in eenE bermsloot tot stilstand gekomen. Dej,, bestuurder liep geen noemenswaar-f® dig letsel op, maar er was wel scha-£ de aan de bestelbus. De bestuurder J van de bromfiets stopte nog, keek om en ging er toen vandoor. De po litie is nu op zoek naar die bestuur- 1 der en naar eventuele getuigen. Vernieling verkeersborden Namens Provinciale Waterstaat s werd aangifte gedaan van vernieling: j van twee verkeersborden staande bij de grote kruising in Ysselsteyn.j Schade ƒ400,-.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 20