Copy Cat Trap in Oostrum Venrayse wint zonnehemel Spio Lourdeswerk Heil der Zieken PEEL EN MAAS Lopersgroep Peelrunners AFV Venray Swingparty Amnesty International Lopersgroep Venray Projekt Huiswerk begeleiding Allochtonen Venray Themamiddag Geldzaken en ouderdom Triathlon Vereniging Regio Venray Frans Lemmers Woninginrichting: mooi wonen en goed slapen na Heel en maas Donderdag 1 december 1994 - Pagina 15 Wedstrydzwemmen Helaas gaat de geplande sportken- jsmaking in december niet door. e surprise-avond van vrijdag 2 ec. in de vergaderruimte van De prank natuurlijk wel. Ook is er op eze avond gewoon training. Maar enk er aan dat de training van 5 ec. komt te vervallen vanwege interklaasavond. Vergeet vooral niet de brevet- ivemwedstrijd van 14 dec. Deze ordt gehouden tijdens de training B an 17.30 tot 19.00 uur. Kunstzwemmen aterdag 3 dec.: Sinterklaas, dereen is van 16.45-19.00 uur aan- ezig. Wat we verder gaan doen is jg een verrassing. ondag 4 dec.: van 08.00-09.00 ur: duet ol3j: groep ol3j; duet 15j; groep ol5j; solo ol7j; groep ^et F-diploma: Anne Janssen, Lea inssen, Eefke Kleine, Alette teeghs, Suzan Nellen, Amandine d. Ven, Femke Dirkx, Moniek lassens, Nancy Janssen, Yvonne ranssen, Wendy Fransen. Uitslag wedstrijd te Horst In Agegroup 1 heeft Fieke loedemaekers de 9e plaats behaald iet 46.620p, Claire van Nispen ">43p en Auarey inssen 16e met 44.954p. Alle drie meisjes hebben hiermee het Cl- iploma behaald. rIn Agegroup 2 behaalde Christel an Bracht de 6e plaats met 7.552p, Marijke Derkx 7e met 7.520p, Anja van Leuken 10e met Tessa Essing lie met 6.460p, Silvia Jacobs 12e met 6.313p en Kelly Swinkels 15e met 4.916. Marly Janssen zwom buiten ïededinging mee en behaalde 8.397p. Ook in deze categorie heb- en alle meisjes het C2-diploma ehaald. Marie-Martine v.d. Ven behaalde i Agegroup 3 een 6e plaats met 2.017p, Bianca v.d. Heuvel 9.212p, goed voor de 16e plaats en etra Berkers 17e met 49.137p. )eze drie dames hebben hiermee et B-diploma gehaald. Verder wommen in deze categorie Marly hoef, 48.757p 19e, Esther fennekens, 47.591p 22e en Maartje iwalts, 46.708p en 26e. Tenslotte de Fina 4-tallen. Josien iieles behaalde de 3e plaats met 8.612p, Marieke Emonts 5e met 6.958p, Ingrid Franssen 6e met 6.559p. Ingrid heeft hiermee voor e tweede keer de limiet gehaald en ïag nu deelnemen aan de NJK en IK. Harriet Flinsenberg behaalde e 10e plaats met 54.292p, Trudy .d. Haghen lie met 53.574p, lonica Clephas 12e met 53.563p, lanon Clarke 13e met 53.562p, inette Custers 14e met 53.431p en latasja Schuurmans 15e met 3.010p. Natuurlijk een woord van dank oor de trainster die meegewerkt ebben aan het behalen van alle iploma's en een pluim voor de wemsters. Goed gedaan allemaal!!! Waterpolo Yainingen: A.s. maandag 5 dec. is r geen training. Vrijdag op de nor- nale tijden. Programma zaterdag 3 dec.: 'halassa-Jeugd v.15.40 )verige teams zijn vrij. Ieren 1 - Zeps 1 7-3 ipio dat momenteel de lijstaanvoer- ler is in de kompetitie, moest het ipnemen tegen Zeps uit Sittard. 'eps met 1 punt minder, wilde kost rat kost winnen om de koppositie )ver te nemen. Spio had eenter de wedstrijd snel in zijn grip. Verdedigend stak het bijna perfekt n elkaar en zienderogen brokkelde iet fanatisme af bij Zeps. Spio speelde de wedstrijd móói uit en stuurde de Zuidlimburgers zonder >unten naar huis. Periodestanden: 2- 2-1 1-0 2-1. Op zaterdag 3 dec. halen we oud >apier op aan de route Vredeskerk. Vilt u het papier goed gebundeld, lege dozen opengevouwen, aan de traat zetten. De container aan de lubenhof is iedere zaterdagmorgen ipen. elke week nieuws Dader vernielingen aangehouden Door een 48-jarige exploitant van :en horecagelegenheid in de Hense- ïiusstraat werd aangifte gedaan van 'emieling van een ruit van de voord- ur van zijn zaak en vernieling van en tafelvoetbalspel. De politie kon de vernieler, een 50-jarige Venray- laar aanhouden. Die kon na ver- loord te zijn met de mededeling dat egen proces-verbaal inzake vemie- ingen is opgemaakt weer naar huis erugkeren. Trainingen: Donderdag 1 en 8 dec.: Interval PHV Horst, 19.00 uur. Zaterdag 3 dec.: Testloop in de Schadijkerbossen, vertrek 15.30 uur vanaf parkeerplaats. Dinsdag 6 dec.: Duurloop, Horst 18.50, Sevenum 19.30 uur. Wedstrydprogramma: Zaterdag 3 dec.: St. Joosttrimloop 3, 6, 9,12 en 15 km, starts vanaf 15.00 uur. Zondag 4 dec.: IJzeren Manloop te Weert, div. afstanden vanaf 10.00 uur; Kurt Weichart Crosslauf, Suchteln (D), 4.6 en 9.2 km (Chris Beurskens heeft hierover meer informatie). Zondag 11 dec.: Steenbergcross te Kronenberg. Maandag 26 dec. (2e Kerstdag): Kasteelloop te Horst. Uitslagen: Zeven Heuvelenloop te Nijmegen: Bert van Wijlick 1.00.01; Jan Nellen 1.06.50; Piet Verrijth 1.06.15; Carla Meyer 1.09.59; Martien Thuyls 1.11.09; Hans Hermkens 1.15.16. Halve marathon Swartbroek: Andre Roelink 1.41.03. Aangezien er zeer veel Peelrunners aanwezig waren in Helden op de Koebergcross worden deze tijden niet opgenomen in de weekbladen. Ook de uitslagen van de overige crossen die meetellen voor de Dagblad Cup zullen hierin niet worden geplaatst. T.z.t. worden uitslagenlijsten op de training vers trekt. Denk a.s. zaterdag aan de Testloop! De rondreiskollektie en eigen werk vormden afgelopen clubavond de hoofdmoot. De rondreiskollektie waarbij foto's werden getoond van fotoclubs uit Deventer, Rotterdam en Nieuw Vennep werd als interes sant bevonden. Het eigen werk van ap Kaan, Wiel en Frank werd door le de leden besproken en beoordeeld. Jaap was de eerste die foto's van de 'doe-avond- toonde, experimenteel en mooi. Wiel vond troost in de win ters van weleer, sneeuw is een door vele fotografen veel gekozen onder werp waarbij de moeilijkheid van de 'witte vlakken' overbrugd moeten worden. Natuurfotografie in zwart/wit is een moeilijk doch inte ressant onderwerp. Frank heeft in deze kwestie helderheid gebracht door dit soort foto's aan ons te pre senteren. Het resultaat van het samenwer- kingsprojekt LCV en AFV is bin nenkort te bewonderen in het Boschveldcollege te Venray. De kommissie van de AFV, Ger Verstappen en Wil Friesen, heeft tij dens ae clubavonden de volgende mededelingen gedaan: De foto's en gedichten kunnen op donderdag 1 dec. tussen 14.00-17.30 uur worden afgeleverd bij het Boschveldcollege. De volgende personen hebben zich vrijwillig aangemeld om de foto's en gedichten te positioneren op de daarvoor bestemde panelen: Wil Friesen, Ger Verstappen, Jaap Kaan en Bob Reijnders. De weekeinden tijdens de exposi tie worden ondermeer door leden van de fotoclub bemand. Zaterdag 3 dec. Bob Reijnders en Martin Goumans; zondag 4 dec. Geert Clephas en Kees Roodnat; zaterdag 10 dec. Jaap Kaan en Wiel; zondag 11 dec. Wil Friesen en Ger Verstappen. Zouden er nog wijzigin gen optreden, worden de desbe treffende personen op tijd geïnfor meerd. De clubavond van heden, 1 dec., staat in het teken van Sint Nicolaas; de aktiviteitencommissie is weder om in staat geweest een programma neer te zetten waarvan Sint en de Pielen reeds kostelijk genoten heb ben. We vragen daarom ook de leden die hedenavond aanwezig zijn, hun camera's mee te brengen, alsmede diverse attributen voor een portretreportage, zoals een hoed, sjaal, pijp, wandelstok, regenjassen. Breng ook zaklampen mee!? Alle leden zijn weer van harte welkom op de clubavond, die gehouden wordt in het clubgebouw De Kemphaan aan het Kennedyplein 1 te Venray. De avond begint om 20.00 uur. Op zaterdag 3 dec. is er een swingparty in net café van jongeren centrum Dingus aan de Hoenderstraat in Venray. Wij zijn geopend vanaf 20.00 uur en de swingende beats worden verzorgd door ons Dream Team. Bovendien zal het café op een eigentijdse manier zijn ingericht. De avond wordt georganiseerd door de vrij willigers van het scholierencafé. Dus zorg datje er bij bent. De entree is f2,50. Amnesty-groep Venray zoekt voor in het winkelcentrum kollektanten op 10 dec. Voor info en/of opgave: tel. 87158. The Copy Cat Trap is inmiddels geen vreemde meer in OJC Iduna. Zij speelden al meerdere malen in Iduna en wisten ook altijd een geweldig optreden neer te zetten. Ditmaal komen zij naar Oostrum om hun nieuwe CD 'About Time' te presenteren aan het Noordlimburgse Eubliek. Dat deze CD van bijzonder oge kwaliteit is mag blijken uit de vele goede recensies in de toonaan gevende muziekbladen van Nederland. Hierin wordt vooral de nadruk gelegd op de sublieme manier waarop de groep vanaf het begin naar een climax toewerkt, de finale van de CD. 'About Time' wordt dan ook betiteld als een van de betere Nederlandse produkten van de laatste jaren. De muziek van The Copy Cat Trap is heavy... maan niet metal, melodieus... maar niet soft, gevoe lig... maar wars van elk sentiment. Hier is een band met een eigen gezicht. Het werd tijd, de Roermondse formatie, The Copy Cat Trap, op vrijdag 2 december op de planken bij OJC Iduna in Oostrum. (foto: J.R Reijnen) Zevenheuvelenloop De elfde editie van de Zevenheuvelenloop zondag 20 nov. werd, in tegenstelling tot vorig jaar, gekenmerkt door relatief hoge tem peraturen. De uitslagen van deze wedstrijd over 15 km: Twan Lensen 56.41; Jan Kirkels 1.01.02; Henk van Dijck 1.06.06; Egbert Knol 1.07.15; Ger Litjens 1.08.25; Peter Bos 1.08.39; John Coppus 1.08.40; Herman Bexkens 1.08.40; Jan Ehillipson 1.11.00; Mat Heuvelman 1.12.55 en Marjo van Heysteiify 1.15.10. Trainingen: Nivo 1Dinsdag en/of donderdag 19.00 uur, start vanaf de atletiek baan Venray. Nivo 2: Dinsdag en donderdag 19.00 uur, start vanaf de atletiek baan Venray. Zaterdag 16.00 uur bostraining, start vanaf de Oude Barrier, Maasheseweg. Nivo 3: Dinsdag 19.00 uur inter- valtraining op de atletiekbaan. Donderdag 19.00 uur kwaliteitstrai ning op de weg en/of bos, start vanaf de atletiekbaan. Zaterdag 16.00 uur bostraining vanaf de Oude Barrier, Maasheseweg. Nivo 4: Dinsdag 19.00 uur inter- valtraining op de baan. Verder indi vidueel. Agenda: 26 nov.: 4 dec.: Zandboscross Deume. 11 dec.: Steegbergcross Sevenum. Informatie: Gert Vermeulen, tel 80999, Frank Rijshouwer, tel. 86268, Anja Gooren, tel. 89486 en Marjo van Heijster, tel 82397. Evenals in de voorgaande jaren gaat ook dit jaar het Projekt Huiswerkbegeleiding Allochtonen weer van start. Dit projekt is gericht op buitenlandse kinderen van klas 1 en 2 van het voortgezet onderwijs. Bij voldoende aantal vrijwilligers wordt dit uitgebreid met buitenland se kinderen van groep 8 van het basisonderwijs. De kinderen kunnen onder bege leiding van vrijwilligers hun huis werk maken. Het projekt zal iedere woensdag en donderdag plaatsvin den van 18.45-20.30 uur in de Moskee, Eindstraat 6a te Venray, met ingang van 7 december 1994. Voor het begeleiden van de kinde ren worden nog vrijwilligers gezocht, die wekelijks op ae woens dag- of donderdagavond beschik baar zijn, van 7 dec. 1994 tot en met mei 1995. Bent u geïnteresseerd maar op genoemde tijdstippen niet, maar bijvoorbeeld op de middagen wel beschikbaar, geef ook dan uw naam en adres door. Overwogen wordt om het projekt na de start uit te breiden met kinderen van groep 8 van het basisonderwijs. Heeft u interesse om dit projekt te gaan begeleiden, dan kunt u zich aanmelden bij Kees Moerkerk of Nicole van Veghel van de Stichting RISC, tel. 04780-86245. Niet slim Een 62-jarige inwoner handelde dinsdagmorgen niet al te slim. Voor het weekeinde had hij een lamp ge kocht in een zaak in het centrum. Omdat deze qua lichtsterkte niet vol- Donderdagmiddag 8 december organiseren de Stichting RISC, afd. Ouderenwerk Venray en de KBO een themamiddag. Deze middag zal vooral in het teken staan van ouder dom en geldzaken. U wordt uitgebreid geïnformeerd over onder andere: de financiële konsekwenties bij opname in een verzorgingstehuis; verkoop eigen twdning; schenking,, schenking op papier; tps|arpent; wat verder ter tafel komt. Uiteraard kunt li vragen stellen over zaken die u bezig hou den op dit gebied. De middag wordt verzorgd door mr. E.W.Th. Goossens als notarieel- juridisch adviseur verbonden aan de A&A-Groep te Roermond. De mid dag vindt plaats in het Aktiviteitencentrum voor Ouderen De Kemphaan, Kennedyplein 1 te Venray. De aanvangstijd is 14.00 uur en de toegang is gratis. Wanrandaloop Tilburg Na zijn goede prestatie in de Zevenheuvelenloop waar hij met de prominenten meestreed zette Henk Raassens in de Warandaloop in Tilburg, een wedstrijd over 10 km, een tandje lager. Twee topprestaties in een week was ook wat veel van het goede. Met een plaats achter de kopgroep en een tijd van even in de dertig minuten kon iedereen tevre den zijn. Dagbladcrosscup Koebergloop te Helden. In de eerste aflevering van de Dagbladcup die werd verlopen in de fraaie Heidense bossen op een afwisselend parcours bestaande uit deels verhar de weg, waar ook verraderlijke plak ken los zand werd ook weer sukses- vol door Venrayse atleten gestreden. Op de tien km werd Hein Hoeymakers vierde in een tijd van 34.02 min. wat deed vermoeden dat het parcours iets langer was dan aangegeven. Gerrit Loonen volgde onmiddellijk daarna op de zesde plaats in de tijd van 34.55 min. Peter Scheres bezette de achtste plaats in 35.03 en Mart van Rooij sloot de rij van de Venrayse atleten met een tiende plaats op 35.13 min. Op de 5 km werd Huu Aben - terug van weggeweest bij de Triathlonclub Venray - derde bij de veteranen. lY-ainingstyden: Zaterdag: 08.00-09.00 Zwemmen in De Sprank; 09.15-10.45 uur Looptraining Overloon De Vers. Zondag: 09.00 uur Mountainbikeroute GeVevi-tocht. Dinsdag: 19.15-20.15 uur zwem men in De Sprank. Woensdag: 19.00-22.30 uur baan- training. Wedstrydagenda: 13 nov.: Leukermeerloop. 4 dec.: Zandboscross Deume. 11 dec.: Steegbergcross ^Dagbladcup); Duindigtcross Den deed ging hij dinsdag terug naar de winkel om de lamp te ruilen. Hij deed dat echter zelf, waarna bij het verlaten van de winkel het alarm af ging. De man werd aan de politie overgedragen. Hij had zich beter bij de klantenservice kunnen melden. Overloon krijgt 'Harry van Daal'-plein Vijf jaar na zijn dood zal Harry van Daal toch geëerd worden door de gemeente Vierlingsbeek. Geëerd voor hetgene wat Harry van Daal heeft gedaan voor de bevolking van Overloon, en in het bijzonder voor zijn levenswerk, de stichting van een Nationaal Oorlogs- en Verzets museum waarmee hij de vredesge- dachte levendig wilde houden. Vanaf de stichting, mogelijk gemaakt door veel inwoners van Overloon, heeft Harry tot aan zijn dood, vijfjaar ge leden, zich voor 'zijn museum' inge zet. Het voorstel van het college van de gemeente Vierlingsbeek om in het centrale hart van het uitbrei dingsplan 't Helder in Overloon een pleintje te realiseren met 'zijn' naam zal in de vergadering van donderdag 15 december a.s. worden behandeld. Potloodventer aangehouden Afgelopen woensdag werd in Ven ray een 27-jarige inwoner van Horst aangehouden, die zich heeft schuldig gemaakt aan openbare schennisple- ging, in de volksmond bekend als potloodventen'. De man heeft, zoals nu kon worden vastgesteld, de laat ste drie maanden zeker vijftien keer schennis gepleegd ten overstaan van vrouwen en meisjes. De man heeft vijftien gevallen toegegeven maar het is niet uitgesloten dat hij het vaker heeft gedaan, maar dat daarvan geen aangifte is gedaan. Als dat zo is, dan is het in het belang van het onderzoek nodig dat ook die vrou wen of meisjes alsnog aangifte doen bij de politie. Wil eigenaar van Labrador zich melden? Dat verzoek doet de politie na mens een 26-jarige eigenaar van een personenauto die behoorlijk werd beschadigd doordat een bruine Labra dor tegen zijn auto is aangelopen. Dat gebeurde vorige week dinsdag avond omstreeks 22.35 uur op de Kulutweg. Daar stak de hond de weg over op het moment dat de auto naderde. De bestuurder heeft nog getracht de hond te ontwijken, maar dat lukte niet. De hond botste tegen de zijkant van de auto. Daardoor ontstond er niet alleen een diepe deuk, maar ook werd het stuurslot ontzet. De hond moet behoorlijke verwondingen hebben opgelopen. De bestuurder - en later ook de poli tie - heeft nog naar de hond gezocht, maar die bleef onvindbaar. Navraag bij dierenartsen of daar die avond of de dag daarna een bruine Labrador voor verwondingen is behandeld leverde geen resultaat öp. Het is niet uitgesloten dat de £ewonde hond toen bij de eigenaar, is teruggekeerd. Het verzoek is of die eigenaar zich voor de regeling van de schade in verbinding wil stellen met de poli tie. De eigenaar van de auto is be hoorlijk gedupeerd. Doorrijder achterhaald dankzij getuigen Zaterdagmiddag omstreeks 17.50 uur kreeg ae politie een melding dat een bestuurder van een personenauto nabij de Allegrostraat een bocht niet goed had ingeschat en daardoor uit de juiste koers was geraakt. Bij het weer achteruit rij oen werd vervol gens een hekwerk geramd. De be stuurder reed door zonder dat zijn identiteit kon worden vastgesteld. Enkele getuigen hadden echter het kenteken genoteerd. Ze verklaarden tevens het vermoeden te hebben dat de bestuurder dronken was. Ongeveer drie uur later werd de personenauto in Venray gesignaleerd toen deze bij een woning geparkeerd stond. In die woning kon de politie de bestuurder aanhouden. Het bleek een 25-jarige man te zijn met de Poolse nationaliteit. De politieman nen stelden ook vast dat de bestuur der onder invloed van drank verkeer de maar die weigerde ook na vorde ring in het bekende pijpje te blazen. De politie ontdekte dat de man ook niet over de vereiste papieren beschikte en dus werd hij als illegale vreemdeling bestempeld. Nadat van een en ander proces-verbaal was op gemaakt en de man in zijn paspoort een stempel kreeg dat hij als onge wenste vreemdeling werd beschouwd werd hij over de grens gezet. Brievenbussen gekraakt Tussen vrijdagmiddag en zondag middag wercf een rode PTT-brieven- bus aan de rondweg Brukske, ter hoogte van de Pavanestraat met een breekijzer opengebroken. De op dat moment gedeponeerde poststukken werden ontvreemd. Dat was ook het geval met de aan de Kiosk staande brievenbus. Tevens was getracht de aan de Kiosk staande postzegelautomaat te kraken, maar dat was niet gelukt. Eventuele getuigen worden dring end verzocht kontakt op te nemen met de politie. Maandagmorgen werd langs de Oostsingel een plastic tas met daarin geopende poststukken aangetroffen, die zeker afkomstig zijn van de twee rode PTT-brievenbussen. De tas werd door de politie overgedragen aan de PTT die zal trachten de post op de bestemde adressen te bezorgen. Het is niet uitgesloten dat de dader gezocht heeft naar geld. Het is be kend dat buitenlanders via de post geld overmaken aan hun familie in het land van herkomst. Ook kan ge zocht zijn naar cheques die geregeld per post worden verzonden. Dit ver moeden kon niet door de politie worden bevestigd. Al 20 jaar succesvol door eigenzinnig en deskundig advies! Frans Lemmers Woninginrichting bestaat deze maand twintig jaar. Een moment, dat de eigenaar en zijn team van medewerkers niet zonder meer voorbij willen laten gaan. Uit erkentelijkheid voor zijn cliënten houdt het bedrijf enkele vriendelijke acties. Zoals een gratis praktisch cadeau bij een besteding vanaf hon derd gulden. Een actie tijdens het tien dagen durende open huis. In deze periode kunnen de klanten tevens de vernieuwingen in de zaak aan de Patersstraat bewonderen. "Geen groot feest, geen receptie", zegt Frans Lemmers. "Met een twintigjarig bestaan vinden we dat wat overdreven. Maar het leek ons wel een prima moment om onze dankbaarheid te uiten aan onze cliënten. En daar mag dan best een je voor hen bij. Bovendien is iet voor onze klanten ook aardig om eens ongedwongen onze zaak te komen bekijken. Lekker ontspannen met een kopje koffie erbij. En ik hoop dat we vele 'oude' gezichten mogen ontmoeten om met hen te kunnen bijpraten." Slaapsystemen Het twintigjarig bestaan van de woninginrichtingszaak valt samen met een vernieuwde indeling van de zaak aan de Patersstraat. "De totale ruimte is eigentijds en meer efficiënt ingedeeld. De afdeling slaapsyste men - technisch slapen - is nu erg overzichtelijk. Duidelijk en zicht baar op een rij gepresenteerd. Hier kunnen we de klant optimaal advi seren en de verschillende systemen laten zien. Van wezenlijk belang, want goed en gezond slapen begint met de keuze van het juiste systeem en de juiste matras. Een mooi ledi kant verkopen kan iedereen maar goed advies over slaapsystemen is deskundig werk", aldus Frans Lemmers, die de klant ook de moge lijkheid van proefslapen biedt. "De klant krijgt dan twee slaapcombina- ties in de maat 90 x 200 thuis. Maximaal een week en geheel vrij blijvend. Het proefslapen is een suc ces; de klanten kunnen voelen of het systeem bij hen past." Goed slapen betekent ook goed slapen onder het juiste bedtextiel. Op dit gebied is er een ruime keuze. Schuifdeurwanden In het vernieuwde winkelgedeelte van Frans Lemmers Woninginrichting is veel aandacht voor schuifdeurwanden en kastinde Hel team van Frans Lemmers Woninginrichting aan de Patersstraat 31 in Venray. lingen. Deze worden op maat gemaakt; kamerhoog en op elke gewenste breedte. De kastindeling kan zowel door de woninginrichter als door de gebruiker zelf worden verzorgd. Fraai van stijl zijn ook de nieuwe kasten van Auping. In de zaak zijn enkele sfeervolle themati sche hoeken gecreëerd: een roman tische, een natuurlijke en een moderne hoek. Woningtextiel Frans Lemmers Woninginrichting is twintig jaar geleden gestart met vloerbedekking en gordijnen. Nog steeds is woningtextiel een belang rijke afdeling in de zaak. Gekozen kan worden uit een grote collectie gordijnen van gerenommeerde mer ken; van klassiek tot modem, van effen tot dessin. Dit geldt ook voor de vloerbedekking. Frans Lemmers heeft aan deze afdeling naast tapijt, vinyl en linoleum nu ook laminaat vloeren toegevoegd. De tapijten zijn eveneens van befaamde merken; exclusief kunnen de Vorwerk-col- lectie en Obca-tapijt (met duizend dessins) worden genoemd. Ook behang wordt door de Venrayse woninginrichter geleverd. "Zo is het plaatje voor de zes wanden geheel compleet. Alles kan op kleur en des sin worden afgestemd." Het juiste advies... Frans Lemmers Woninginrichting onderscheidt zich van anderen op het gebied van service en vakkundig advies. "Het produkt zou je elders ook voor dezelfde prijs kunnen kopen. Wij bieden toen wat extra's: het juiste deskundige advies. En... met meer aandacht voor de afwer king. Neem bijvoorbeeld het leggen van linoleum. Dat is een specialiteit van ons. Niet zomaar strak, maar als de klant dat wenst in fraaie patro nen." Van 24 november tot en met 3 december houdt Frans Lemmers Woninginrichting open huis. Ook op zondag 27 november is de zaak geopend. In deze periode is iedereen welkom om de veranderin gen van de zaak te komen bekijken. Wie honderd gulden of meer besteedt, ontvangt gratis een hoesla ken. Bij aankoop van kamertapijt ontvangt de klant gratis behang. En in verband met het twintigjarig bestaan biedt Frans Lemmers op de dekbedovertrekken een korting van 20 procent. Mevrouw Verhoef uit Venray is de gelukkige winnares geworden van een zonnehemel ter waarde van byna 1300 gulden. De zonne hemel was de hoofdprijs van een inruilaktie bij de Textielbeurs in de Poststraat. Personen die toen hun oude naaimachine inruilden voor een Singer Favorite, konden een slagzin inleveren en meedin gen naar de zonnehemel, beschik baar gesteld door Bruinings- centrum Boxmeer.Met "Met singer merk ik terecht, nu begint mijn hobby pas echt" was het Mevrouw Verhoef die volgens de jury voor de zonnehemel in aanmer king komt. Mevr. Verhoef is nu dub bel gelukkig. "Eerst de naaimachine met alle denkbare mogelijkheden zodat diverse stoffen verwerkt kun nen worden. Hij naait moeiteloos door de dikste stoffen" aldus de winnares, waarop zij vervolgden "En dan nu die zonnehemel". Mocht U overigens geïnteresseerd ijn in de Singer Favorite met al ziin voordelen, voor de prijs van fl. 799 (incl. inruil), loop dan gerust eens binnen bij de Textielbeurs in de Poststraat voor een demonstratie. De Textielbeurs heeft inmiddels een goede naam opgebouwd in service en kwaliteit. U kunt er met al uw merken naaimachine terecht voor reparatie. En bovendien verkoopt men Singer, niet voor niets de meest verkochte naaimachine ter wereld.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 15