I Jubilarissen bij Gymnastiekvereniging St. Christoffel Sporttrofee Voor Anke Keijsers Taekwon-do Vereniging Tong-il weer suksesvol Bowlen t Ruitersport St. Jan Merselo Red Stars Goede prestaties ponyruiters tijdens JIM Bridgeclub Venray Schietvereniging De Roos HBS Diana H.S.V. De Roerdomp Luchtbuks schietvereniging De Treffers HSV 't Alvertje PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Atletiek Vereniging Venray-Regio :el en maas Donderdag 1 december 1994 - Pagina 11 Bowling Vereniging Venray Uitslagen 15 nov. poule A id Arrows-Clup Up 22-10 23-9 22-10 24-8 bter- JP hild. Arts-SVCB agic Line-BT Jam in oma's-Treffers Uitslagen 22 nov.: efifers-BT Jamin 24-11 ;ic Line-Sigma's 26-9 'B-Red Arrows 30-5 ub Up-Schild. Arts 18-17 'Nu beginnen we echt", zei cap- n Toon van Seccelen van de leffers na de stevige overwinning het sterk geachte B.T. Jamin. effer Cyriel Winters zette 2 200- mes en de op een na hoogste renserie (608) neer. Henk Janssen Jamin-zijde ging eveneens feemaal over de 200-grens. De aloude rivalen Magic Line en gma's/Rest.Bowl.Venray bowlden a wedstrijd op hoog niveau met Magic Line van iedere speler een O-game met Jan Janssen (228) als ogste; bij de Sigma's scoorde Leo d. Rijt met 230 de hoogste game in de avond en kwam Hay Lenssen ;t bi 1216 pins. Met een Mike Berghammer in jvorm, getuige zijn serie 188-214- 3 totaal 615, kon koploper V.C.B. weinig gebeuren tegen de d Arrows, die door Dorothe ihoglu (213) en Maria Siebers :,ortl01) nog een paar puntjes veilig )pel :lden. De S.V.C.B.-ers Frank van '213 en 203) en Jos Martens overschreden ook de 200- ens. me /il oi Joos Hoex zorgde met drie per- ;la "unten voor het doorslaan de bafans naar Club Up-zijde in gelijkopgaande match van Club i en Schildersbedrijf Arts. Bij ib Up was Joos Hoex de beste, bij scoorde Ger Camps de hoogste e stand aan kop .C.B. 247,5p; 2. Magic Line 2p; 3. Schild. Arts 217,5p. Uitslagen 15 nov. poule B: Close Enc.-WDOB 32,5-2,5 asta Sport-Scores 10-25 olden Wonder-Strikers 12-23 nhunters-Hit Miss 11-24 Uitslagen 22 nov.: 't Miss-Strikers 24-8 ilden Wonder-Pinhunters 25-7 ores-BLS Close Ene. 12-20 )OB-Masta Sport 7,5-24,5 Ja twee games was er een pin schil in de totaalscore ten gunste d Hit Miss in hun wedstrijd koploper Strikers, die een vol gen offday schenen te hebben, >ral in hun laatste game. Jolden Wonder, met Gé iniskens en Rosita Jansen in ede doen, profiteerde volop van misstap van de leiders door met een en drie pins games te winnen n de volkomen van slag zijnde ïhunters, waarin John Hellegers uitzondering in de goede zin des lords was met de hoogste heren- me (213) en serie (554) in deze mie. '.L.S./Close Encounters hand aft zich ook in de top ten koste n de altijd op een verrassing uit nde Scores. Karin Kooien (204) k Eveline v.d. Laan staken daar (men met Marcel Jeurissen echter d stokje voor; bij de Scores eiste s Cox drie persoonlijke punten or zich en haar team op. Altijd Raak raakte de pins weer i vanouds en Firmin Apers en ruus Claessens namen daarin het lortouw. Als 'slachtoffer" fungeer- J e W.D.O.B., waarin Selma w innema een alleszins acceptabele 6-serie scoorde. De stand aan kop is hier: 1. rikers 277p; 2. Golden Wonder 17,5p; 3. B.L.S./Close Ene. 246p. Uitslagen TVio-Ieague 16 nov.: 9-20 T Jamin-Dreamteam gma's-Treffers ash-WeJeBe it Miss-De Mennekes Uitslagen 23 nov.: T Jamin-Hit Miss èJeBe-Sigma's ennekes-Dreamteam tash-Treffers 22-7 20-9 14-15 22-7 4-25 26-3 2-27 Crash beleefde de meest onpretti- avond sinds het begin van de io-league. De Treffers troffen les wat er maar te treffen was en j ster Zegers en Bert Alards behaal- f in beiden de maximale drie pun- Ïn. Bij Crash sputterde Fien nniskens, die de hoogste game en rie (resp 189 en 539) scoorde, nog el stevig tegen, maar meer dan 'ee punten zaten er voor haar en i rash niet in. Het Dream Team verging het al et veel beter tegen de Mennekes, aarin René Clephas en Robert eeters de 200-grens haalden (202 i 227). Andy Latimer was bij reamteam met 2 punten de beste. Leo v.d. Rijt (223 en 204, serie 22), en Joos Peeters (207) zorgden voor, dat de Sigma's hun leidende Jsitie verstevigden. Tegenstander 'eJeBe had in Cor van Ewijck ,ame 208) zijn beste speler. B.T. Jamin, met een in goede verkerende Henk Janssen, liet nog zien aspiraties op de titel te •ben en daarom moest Hit er aan geloven. De eerste twee les gingen nog gelijk op, maar in laatste sloeg B.T. Jamin gretig 'De stand aan kop: 1. 'gma's/R.B.Venray 214,5p; 2. reffers 203,5p; 3. De Mennekes Nationale League. Dames-trio-league, le klasse: Red Arrows-Tramstation 1-2 Red Arrows-Y.N.C.T. 3-0 Red Arrows-Brovo 2-1 De Red Arrows nemen na de derde speeldag de tweede plaats in met 17 punten, drie minder dan lei der Tramstation uit Nistelrode. Marlies Thijssen scoorde 2 200- games (tweemaal 205) en Ria Latimer 214. Heren-trio-league, 3e klasse: Magic Line-v.d.Ven, N'rode 1-2 Magie Line-Eurobowling Ehv 3-0 Magie Line-BVM 4, M'tricht 2-1 Magic Line heeft de leidende positie versterkt en leidt met 21 punten, voor Unitron Venlo met 15 en BVM 4, Maastricht met 13 pun ten. Han Rooijakkers liet een 212- game noteren; zijn serie (6 games was 1108 pins. Jeugd In de Nationale Jeugd Trio League werd de derde wedstrijddag ver speeld. Venray 1 kon biede games van de eerste wedstrijd tegen Mill nipt winnen (2x15 pins), wat genoeg was voor de eerste 3 punten. De tweede wedstrijd tegen Vegchel was iets moeilijker. Werd de eerste game met 20 pins verschil gewonnen, de tweede ging met bijna 90 pins verlo ren. Er werd dus maar 1 puntje aan deze wedstrijd overgehouden. René Geurts was de beste speler met 176 gem. over 4 games. Venray 2 moest tegen Den Bosch en ondanks goed spel van Pascal Cornelissen en Micha Bessems werd de wedstrijd met 2-1 verloren. De tweede wedstrijd tegen EBB Eindhoven werd eveneens met 2-1 verloren. Micha Bessems was hier de uitblinker. Hij gooide over de 4 games een gemiddelde van 186 pins. In de stand staat het eerste team nog steeds aan kop al is de afstand tot de nummer twee, EBB Eindhoven, geslonken tot 2 punten. Venray 2 staat in deze league op de 5e plaats. In de handicapleague had Venray 3 twee tegenstanders uit Den Bosch te verwerken. De eerste wedstrijd tegen het le team werd met 2-1 gewonnen en de tweede wedstrijd tegen het 3e team eveneens. Al met al een produktieve dag. Dave Tijssen was hier de aanvoerder. Hij gooide 145 gemiddeld over 3 games. In de stand staat het 3e team op een 6e plaats, al is de afstand tot de koploper maar 4 punten. A.s. zdtèrdag is êr thuis Moonlightbowlen in verband met Sinterklaas. Aanvang 11.45 uur. Bedrijvenkompetitie Uilslagen 5e klasse: Verbeeten 1-J. Linders 1-3 Key sers-Walraven 1-3 Manders Mach.-Ford v. Haren 21-3 Wanssum Beton 1-Rabo Herenuit- gest. Uitslagen 6e klasse: Kersten Wanssum 2-Rabo Dames uitgest. Rest.Bowl.V. 2-V. Rattingen 2 4-0 Spiral Horst-Wismans 0-4 Nestlé 3-Franssen Keukens 0-4 Uitslag tussenronde 7e klasse: 1. Nieuw Spraeland 6; 2. Plussertjes Verbeeten 2 5; 3. Hofstee de Tbrfhoeve 4; 4. Oud Coenen Boys 3; 5. Wanssum Beton 2 2 en 6. Acc.ktr Theunissen 1 punt. Nieuw Spraeland heeft zich door dit resultaat aan kop genesteld met 11 punten met als tweede de Oud Coenen Boys met 9 en Wanssum Beton 2 en de Turfhoeve met 8 pun ten op de gedeelde derde plaats. Uitslag tussenronde 8e klasse: 1. Cactus Houterman 6; 2. Hoeymakers V 5f3. Hoeymakers 2 4; 4. Edah 2 3; 5. Rabo Zevenrode 2 2; 6. Bamev. Eierhandel 1 punt. Cactus Houterman gaat aan de lei ding metT2 punten, gevolgd door Hoeymakers 1 met 11 en Hoeymakers 2 met 8 punten. Afgelopen weekend werd in de manege van Sevenum de tweede selektiedressuurwedstrijd voor ponyruiters verreden van de kring Noord-Limburg. Karin Winnen behaalde met haar pony Cenade een mooie tweede plaats in de klasse DM1 met 136p. Petra v. Dijck met Beauty behaalde een vierde plaats in de klasse CL1 met 124p. Dames naar eredivisie Op de valreep werd het dames team van Red Stars toch nog kam pioen. De dames, onder leiding van coach Maurice v.d. Tillaart, gingen dit seizoen matig van start. Maar gaandeweg het seizoen groeide de vorm. Zaterdag zou alles, in de laatste wedstrijd van dit seizoen beslist moeten worden. Voor aanvang van de wedstrijd stond Red Stars gelijk met Amsterdam. Amsterdam moest tegen het laag geclasseerde Blue Star spelen, terwijl Red Stars tegen Vitesse moest aantreden. De Venrayse dames begonnen voortvarend aan hun wedstrijd. Wilmie Seuren, Edith Hoogendam en Danielle Poels wonnen voor de pauze allen hun singles en Seuren/Poels het dubbel. Bij rust werd bekend dat in Venlo eenzelfde tussenstand was bij Amsterdam- Blue Star. Er moest dus nog doorge gaan worden. Ook na de pauze werd de ene wedstrijd na de andere gewonnen. Toen het achtste punt binnen was werd bekend dat Blue Star 2-5 had fescoord. Hiermee werd Red Stars ampioen en kon het feest kon beginnen. In de afsluitende twee wedstrijden moest alleen Danielle Poels een tegenstandster feliciteren. Door het kampioenschap promo veert het damesteam naar de eredi visie. Proficiat. Verlies tegen Shot Het herenteam speelde zaterdag tegen Shot. De wageningers hadden nog kans om kampioen te worden. Maar moesten dan twee punten goedmaken op de koploper SKF. Patrick Zwiers beet de spits af tegen de Hans den Boer. Deze "oude rot" met z'n lastige spel werd door Zwiers goed onder druk gezet, Maar met twee keer 22-20 ging de wed strijd naar Wageningen. Bart Lefel verloor tegen Leefering. Hierna bracht Ronald Bogaard me winst in de single en samen met Lefel in het dubbel de stand gelijk (2-2). Hierna had Red Star een minder goede periode. Hoewel er goed gespeeld werd, met onder meer een prachtige match Lefel de Boer, scoorde de Venrayers niet meer. Pas bij 2-6 kreeg Red Satrs weer een punt op het scorebord, door een overwinning van Bogaard op den Boer. De laatste wedstrijd verloor een sterk spelende Swiers nipt van Leefering: 3-7. Kampioenen Puiten dames een werd ook jon gens 6 kampioen: Gustave van Brederode, Remco van Rossum en Willem Janssen. Voorts wist verrassend genoeg heren twee degradatie te ontlopen. Proficiat Meerkampen Zondag werden Baarlo de regio nale ronde van dejeugdmeerkampen gespeeld. Maar liefst 8 van de 13 Red Stars spelers gingen door: Paul Willems, Jeroen Renkens, Susanne Zeegers en Jolanda in 't Zand wer den tweede. Een eerste plaast was weggelegd voor Susan Lenssen, Anouska Schmitz, sabine Larmene en een zeer sterk spelende Judith Linders. Uitslagen: Heren: Red Stars 1-Shot 3-7 Nieuwenhagen 1-Red Stars 2 5-5 Red Stars 3-Konngslust 1 6-4 Wap In 1-Red Stars 4 1-9 DVO 1-Red Stars 5 6-4 DVO 2-Red Stars 6 7-3 Red Stars 7-Maasbree 2 10-0 Red Stars 8-Blue Star 8 10-0 Red Stars 9-Looping 4 6-4 Koningslust 4-Red Stars 10 8-2 Dames: Red Stars 1-Vitesse 1 9-1 ATC 1-Red Stars 2 9-1 Jongens: Red Stars 1-Cosmos 1 2-8 Red Stars 3-Cosmos 3 2-8 Oki 2-Red Stars 4 9-1 Belke 1-Red Stars 5 2-8 Maasbree 4-Red Stars 6 0-10 Red Stars 7-Panningen 7 4-6 Maasbree 5-Red Stars 8 3-7 TTC 3-Red Stars 10 7-3 Meisjes: Helden 1-Red Stars 1 5-5 Red Stars 2-Ilac 1 4-6 Red Stars 3-Koningslust 1 3-7 Red Stars 4-Maasbre 6 9-1 Maasbree 5-Red Stars 5 2-8 PEEL EN MAAS 'n abonnement waan) Tijdens het Jumping Indoor Maastricht (JIM) in het tjokvolle en oergezellige MECC behaalde Mieke Janssen uit Ysselsteyn een eerste prijs. Ge Poels uit Heide werd twee de en Silvie Gommers uit Ysselsteyn werd vierde. Voor de ponyclub Ons Genot werd de extra prijs van 500,uitge loofd omdat zij hun favoriet het best en hard aanmoedigde. Deze resultaten werden zaterdag behaald om de Rabo Springcup. Op maandag 21 november jl. hiel den wij onze jaarlijkse ledenverga dering in wijkgebouw De Kiosk in het Brukske. de vergadering werd bezocht door ongeveer 45 leden. De voorzitter ging in zijn voorwoord onder meer in over het sterk groei end aantal leden bij de vereniging. Tegelijkertijd wordt het echter steeds moeilijker om bekwame lei ding te vinden. Aftredend en her kiesbaar waren Th. Marcellis, W. Giliam, A. Groenen en T. Hout. Zij werden met algemene stemmen her kozen. Ria Appeldoorn werd geko zen als nieuw bestuurslid. De dames K. Zandbergen en E. van Zwol had den dit jaar de kas gekontroleerd en alles goed bevonden. De kascom- missie bestaat dit jaar uit de dames E. van Zwol en W. Gommans. Dit jaar hadden we vijf jubilaris sen in ons midden. De dames T. Cleven en A. Raaymakers ontvingen van de voorzitter de zilveren speld van de KNGB voor 25 jaar lidmaat schap; 12,5 jaar lid waren Natasja Smits, T. Steeghs en de penning meester Theo Marcellis. We namen afscheid van Truus Weel als leidster. Zij kon het les geven niet meer kom- bineren met haar werk. De avond werd afgesloten met een oriëntatie- tocht. V.l.n.r.: Toos Steeghs, T. Cleven, Th. Marcellis, A. Raaymakers en N. Smits. Surfster Anke Keijsers uit Maashees heeft jl. vrijdag in het Cultureel Centrum De Órangerie te Roermond de 'Sporttrofee' en de 'Bijzondere Waardering' uitgereikt gekregen tijdens het sportgala van Roermond. Uit handen van wethou der André Bloemen en boxer Arnold v.d. Leijden nam Anke een bronzen beeldje en oorkonde in ontvangst. Anke die lid is van surfclub Drusus in Herten-Ooi, werd geno mineerd door haar eerste plaats tij dens het Nederlands Jeugd Kampioenschap en eerste dame bij het Nederlands Mistral Kampioen schap. Daarna werd ze nog gehuldigd door de prominente gasten Lisanne Lejeune en Hans van Breukelen. Anke wordt gefeliciteerd door Stephan v.d. Berg na het behalen van het Nederlands Jeugd Kampioenschap. Vanavond houden we onze tradi tionele Sinterklaasdrive. Natuurlijk hopen we op een grote opkomst. Net zoals de afgelopen weken toen we aan het viertallen waren. Nog een ronde daarvoor op 15 dec. Dan zal bekend zijn wie er dit jaar de kam pioenen zijn. Vorige week hebben we met bestuur en technische commissie vergaderd. Een aantal voor u belangrijke zaken zijn: 1. We hebben een begin gemaakt met de gedachtenvorming voor de aanstaande Piëlhaasdrive op 21 febr. a.s. Als de voortekenen niet bedrie gen wordt het weer een ouderwets gezellige avond. Leden en de andere bridgeclubs zullen binnenkort geïn formeerd worden. 2. Ten tweede hebben we een paar zaken opgepakt om het spelen op de club wat aardiger te maken. In januari bij het begin van een nieuwe kompetitieronde starten we tegelij kertijd met een Slem-kompetitie. Alle paren die klein dan wel groot slem uitbieden en natuurlijk ook nog maken, krijgen daarvoor resp. 10 en 25 punten. Aan het einde van het seizoen wordt dan de Slemkampioen bekend gemaakt. Ook de vrije speelavonden gaan we wat aantrekkelijker maken in de hoop dat er ook dan weer meer leden deze avond zullen bezoeken. Hierover de volgende keer meer. Tot slot nog de uitslag van de groene vrije groep van afgelopen donderdag: 1. ep Janssen-Grachten (na hertelling); 2. ds. Borssen- Gorree; 3. ep. Van Toor. Uitslagen: Sevenum 2-Leunen 1 1080-1060 Beste schutter: L. Bartels, 273r. Meerlo 1-Leunen 2 1058-996 Beste schutter: J. v. Soest/J. v. Ass, 257r. Leunen 3-Meerlo 3 977-786 Beste schutter: J. v. Rhee, 254p. Bij het boerelen was het weer feest, Baan 8 is met 70-40 voor geweest. Toch wist baan 9 te winnen, En de prijs hiervoor te innen. Toen vroeg men om revance, Na enig overleg na baan 9 deze chance. Het mooie van z'n strijd, zei baan 9 'Wij winnen altijd;. De shoot-off gaf een beter beeld, De scores waren reeds verdeeld. Annie Thijssen viel als derde af, En iedereen stond toen paf. Tweede werd Harry v.d. Hoogenhof, En Mart Hendriks won met lof. De indoorstrijd was zaterdag, Ook een strijd die er wezen mag. De ere-klas keek de tegenstand aan, Ze zeiden 'Die kunnen wij wel aan'. Door de A-klas gold de waarheid, Geen tegenstander dus winst geheid. Zondag was er tijd voor de aspirant, Deze jongelingen zitten niet aan de kant. Danny Rongen, 182 punten gescho ten, Werd door Guy Branje terug geflo ten. Een score van 197 deed hem goed, Daarvan kreeg Guy weer goede moed. Het OOL trof zondag GS heel fijn, Maar hoe kon het anders zijn? De Dames en Junioren winst met 100 vóór, Dat ging voor de Heren helaas niet door. Men had slechts 1 punt te weinig opgelopen, Dus ging GS deze winst even dopen. Bij de kampioenen na-kamp wat later, Was de winst voor Richard Vreugdewater Voor vanavond nog een ding, Er is dan een ledenvergadering. Om 10.00 uur gaan we beginnen, Hopelijk is dan iedereen binnen. Zaterdag weer afdelingskompetitie, En wie schiet deze nie? Diana 1, 2 en 3 om 19.00 uur thuis, Hun wedstrijd is dan in eigen huis. Helaas voor zestal nummer vier, Zij blijven niet hier. Om 18.00 uur zo denk ik. Vertrekken zij naar Blerick. Tijdens de onlangs door de Taekwon-do Bond Nederland geor ganiseerde dan-examens (zwarte band examens) mochten zeven leden van onze vereniging hun nieu we dangraad in ontvangst nemen. Voor hun eerste dan slaagden Emil v.d. Burght, Erik Degen, Roel de Klerk, Morad Ouchen en Frank v.d. Ven. Daarnaast slaagden John Kempen en Ruud Deenen resp. voor hun tweede en derde dangraad. Opvallend was dat het technische nivo van de kandidaten tijdens deze examens op een bijzonder hoog peil was, hetgeen mag blijken uit het feit dat van de ca. 50 kandidaten 80% slaagde, waar normaal gesproken zo'n 40-50% slaagt. Dit nivo kan dan ook alleen bereikt worden door een sterke wil en doorzettingsver mogen en een intensieve trainings periode. Daarnaast is de inzet en motivatie van hoofdtrainer Rob Greevink (5e dan) en de hulptrainers Ruud Deenen (3e dan), Frans Flinsenberg (3e dan) en Ben Martens (3e dan) van doorslagge vende betekenis. NEDERLANDSE STIJL-KAMPIOENSCHAPPEN In hetzelfde weekend nam een team van Tong-il deel aan de Nederlandse stijlkampioenschappen in Den Bosch. De verwachtingen voor dit toernooi waren hoog gespannen, temeer daar de vereni ging al vele prijzen op dit jaarlijks georganiseerde toernooi veroverde. Tijdens de wedstrijden worden de deelnemers beoordeeld tijdens het lopen van stijlfiguren (tuis). Hierbij is behalve de juiste uitvoering van de technieken ook de uitstraling (kracht-concentratie, explosiviteit) van .belang. Aan het einde van het ""toernooi waren er eerste" jirijzën voor alle vier de teams van Tong- il, te weten het heren aspiranten A- team (Ferrie Greevink, Morad Ouchen en Ray Zorg), het heren senioren A-team (Rod Greevink, Ruud Deenen en Frans Flinsenberg), het dames junioren A- team firma Maassen, Heidi Litjens en B. Brouwers) en het dames seni oren B-team (Monique Hoogstraten, Tanja de Smalen en Susan Boom). Bij de individuele deelnemers waren er tweede prijzen voor Heidi Litjens, Tanja de Smalen, Morad Ouchen, Marije Mens (B-cat. dames junioren) en Rob Greevink. Tenslotte waren er nog derde prijzen voor Monique Hoogstraten, Ferrie Greevink en Ronnie v.d. Burght (A- cat. heren junioren). Een bijzonder geslaagd toernooi dus waarbij voor al de verrichtingen van de teams in het oog springen! OPEN NEDERLANDSE KAMPIOENSCHAPPEN STIJL EN SEMI-KONTAKT SPARREN In het afgelopen jaar heeft Tong-il reeds verschillende keren deelgeno men aan semi-kontakt wedstrijden, zoals de Europese kampioenschap pen in Engeland in augustus. Ondanks het feit dat Tong-il norma liter de vol-kontakt wedstrijd stijl beoefent - welke duidelijk verschilt van de semi-kontakt stijl - gooit de vereniging regelmatig hoge ogen tij dens de semi-kontakt toernooien. Zo ook tijdens de open Nederlandse kampioenschappen in Tegelen op zondag 20 november jl. Een team van maar liefst 38 deelnemers uit Venray (voor zowel het onderdeel stijl als voor het semi-kontakt spar ren) nam deel aan dit druk bezette toernooi. In totaal gingen 21 prijzen naar de Venrayse vereniging! Bij het onderdeel stijl (tuis) waren er eerste prijzen voor Tom van Kempen (C-cat. heren asp.), Ferrie Greevink, Mariie Mens en Tanja de Smalen. Tweede prijzen waren er voor R. Molencraft (C-cat. heren junioren), Monique Hoogstraten en Marianne Flinsenberg (A-cat. dames). Tenslotte waren er nog derde prijzen voor Derek Smit (B- cat. heren asp.), Emil Jansen (b-cat. heren junioren), Susan Boom en Heidi Litjens. Opvallend zijn de dames B-categorie waar alle prijzen naar ToUg-il gingen en de dames A- categorie waar de tweede en derde plaats naar Tong-U gjngen. Bij het onderdeel sparren werd stevig geknokt in de verschillende poules. Alhoewel de EHBO z'n han den vol had aan het verzorgen van bloedneuzen en kneuzingen bleven ernstige blessures gelukkig uit. Aan het einde van het toernooi - welk maar liefst vier uur uitliep - konden de volgende leden van Tong-il met eremetaal huiswaarts keren: Tom van Kempen (le, +54kg), Derek Smit (2e, -40kg), Ferrie Greevink '1e, +45kg) en Emil v.d. Burght il J Tc 3e), EmiT Janssen (2e, -64kg), tanja de Smalen (le), Irma Maasen (le). Bij de heren senioren waren er in de A-categorie -83kg een eerste prijs voor Erik Degen en een tweede prijs voor Ruud Deenen. Een 'Tong- il onder-onsje' dus in deze finalepar tij- Zaterdag 3 dec. koppelwedstrijd van Het Noorden Venlo in de haven van 12.00 tot 15.30 uur. Voor vergunningen: H. v.d. Heuvel, Klaproos 1, tel. 11215 of bij Van Grootel Hengelsport, Stationsweg te Venray. De TVeffers-SVK 2 999-979 Hoogste schutter: AmoVullings, 255r. Zaterdag stond de wedstrijd tegen het tweede team van SVK (Kessel) op het programma. Het team van Kessel was inmiddels opgeklommen naar de derde plaats in de vierde klasse KLSB. Spanning werd aldus verwacht en ook gebracht. In een zeer spannend duel, wist A. Vullings wederom de beste teamprestatie neer te zetten en leidde daarmee het team naar een krappe overwinning. Hierdoor kon ons team haar tweede ihandhaven. Het komend weekend staat in het teken van de Sinterklaasaktiviteiten en wordt er niet geschoten. De zaterdag daarna staat het sleutelduel tegen koploper Leunen op het pro gramma. Dan staat dus de eerste plaats in de vierde klasse KLSB voor de winnaar als beloning te wachten. U ziet, voldoende span ning staat er nog op het programma. Wilt u ook deelnemen aan een spannende kompetitie en elke week strijden om de overwinning en heeft u interesse in de schietsport? Kom kennis maken met de Treffers. Wij trainen iedere maandagavond vanaf 20.00 uur in café Hulsman. Meldt u! De uitslag van de derde wedstrijd van het winterkoningsvissen is: 1. Hans Vermeulen; 2. Andre Gooren; 3. Toon Langenkamp; 4. Rene Wijnhoven; 5. Wiel Vernaegh. Zaterdag 3 dec. koppelwedstrijd van Het Noorden in de haven van Blerick. Voor deze wedstrijd opge ven bij Pieter Kunen, tel. 077- 662920 tot a.s. donderdagavond. Inlichtingen over de hengelsport bij de sekretaris H. Lenssen, tel. 87606 en bij Van Grootel Hengelsport, Stationsweg te Venray. Wedstrijden: 4 dec.: Zaadboscross Deume. 11 dec.: IJzerenmanloop Weert. Mededelingen De atleten die zich hebben aange meld voor de wedstrijd van 4 dec. te Deume dienen uiterlijk om 10.40 uur aanwezig te zijn in het Wisselpunt aan de baan, om van daaruit gezamenlijk te vertrekken. Het reisgeld is vastgesteld op ƒ2,50 dit te voldoen bij vertrek. Bij ver hindering aan deze wedstrijd tijdig afmelden bij Ge. Schonenberg, tel. 04783-1420. Het vervoer zal verzorgd worden door: Linssen, Broers, Nabuurs; reserve: Gloudemans.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 11