WKEUJKE 0/1 mrnrn m&m 25 Jaar Modehuis Berden Uitdagend, stijlvol en gezond! Klant van Edah Venray wint prijs in Reforma Voorjaarsaktie PEEL EN MAAS OPEN DAG r 0 commissies W.A.O. VAN SOEST PEEL EN MAAS Donderdag 29 september 1994 - Pagina Grote Kerk Deken J. Coenen, Eindstraat 6. tel. 81275; kapelaan II. de Wit ofm, Pa- tersstraat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855; kapelaan R. Woutering, Ilor- sterweg 57, Castenray, tel. 71215. Opgeven misintenties: ma t/m vr (niet op do) 09.30-10.30 uur Eindstraat 6. Zaterdag: H. Theresia. 8.45 Rozen hoedje (Mariamaand!) 9.00 H. Mis voor Dina Wismans en overl. ech- tel. J. Tillemans-Duijf. 11.30 Feeste lijke H. Mis b.g.v. het zilveren huw. dhr. en mevr. Loeffen. 19.00 H. Mis voor An Geurts-Versteegen en overl. lam.: Sjraar Poels; Til Janssen- Pelzer (koll.); Jan Peeters en overl. lam.; ouders Van Dyck-Cox en overl. lam.; Herman Philipsen (koll.); Jo hannes Th.J. Martens (koll.); Ber Heidens (koll.); jrd. Louis Verstrae- len: ouders Seuren-Linssen en overl. lam.; ouders Hanen-Willems; overl. ouders Arts-Verkoeien, klein kinderen en lam. Zondag: 27e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse Hoogmis overl. ouders Gerardus Thijssen-Maters, overl. kinderen en overl. fam: Martha Gerrats en zoon Hay; Wim Fleur- kens: Anneke Vrinssen-Goessens. 11.00 GEZINSMIS Jan M.H. Jans sen. overl. ouders en overl. broers; Leo Gooren. Maandag: 8.45 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis voor Ben Schim van der loeff; jrd. Jan Smits en overl. fam. Dinsdag: H. Franciscus. 8.45 Ro zenhoedje. 9.00 H. Mis overl. ouders Janssen-Hilbertz; Tb Jansen- IIermans (koll.); om Gods rijkste ze gen voor de Franciscanen die nu nog in Venray wonen. Woensdag: 8.45 Rozenhoedje. 9.00 II. Mis Hoos Sanders (koll.); voor een overleden oom. Donderdag: 8.45 Rozenhoedje. 9.00 II. Mis voor Teng Hagens en fam; ouders Van Osch-H ebben; jrd. Drien Pouwels. Vrijdag: H. Maagd Maria van de Rozenkrans. 8.45 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis mevr. II. Jansen- Hilbertz (buurt). Akolieten: Zo: 9.30 Peter Harrewijn en Wilbert van Ham. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Suzanne en Silvia Laurensse, Hoa Bui, Judith Janssen en Stefan Bos hoven; lektor: T. Verbeek. Zo: 11.00 Ties en Sanne Koopmans, Koen Voennans en Riehelle Wetzels. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: J. Korff. Lektrice: II. Brouwer. Ver trek bus om 18.15 uur vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: J. Korff. Lektrice: H. de Jong. Vertrek bus om 09.45 uur vanaf de St. Servati uskapel. Maandag: 16.45 Yoga en meditatie in het stiltecentrum. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 11.00 Leesgroep in het. stiltecentrum. 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. 16.45 Yoga en meditatie in het stiltecentrum. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woute ring, Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215 of Leunseweg 5. tel. 80202. Opgeven misint. ma t/in vr 09.30- 10.30 uur, Leunseweg 5 of tel. 80202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor vrijdagmorgen 10.30 uur. Voor verering van H. Antonius is de kerk op dinsdag geopend van 10.00-12.0C) uur. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 ZONDAGSVIERING; Simon Gieling. Antoon Jenneskens van de buurt; Lies Ewals- Holtackers; Els Hendriks- Jen niskens en ouders; Petronella Ilennsen-Jacobs; Uit dankbaarheid voor 40-jarig huwelijk en overleden fam. leden. Zondag: 8.30 Fam. Peters-Arts. 11.30 pl. Hoogmis m.m.v. Zangers van St. Frans b.g.v. het 35-jarig be staan; uit dankbaarheid; Ibm Gili- an. 16.00 feesteoneert Zangers van St. Frans b.g.v. het 35-jarig bestaan w.o. Requiem. Maandag: 19.00 t.e.v. St. Franciscus; Fhm. Hendriks-Hendriks. Dinsdag: 19.00 H. Franciscus; fam. Peters-Arts: Ouders Arts-Dommeck en zoon Jan; uit dankbaarheid. Woensdag: 19.00 voor alle zielen. Donderdag: 19.00 overl. ouders Derickx-Jacobs en Karei; Constant en Clemens Pij Is. Vrijdag: voor levende en overle den fam. 19.00. Parochie Brukske Bereikbaarheid priesters: kapelaan A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215 of Leunseweg 5. tel, 80202. Opgeven misint. ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Leunseweg 5 of tel. 80202. Zondag: 10.30 Hoogmis; Coleta Gal en Elly Gal 'n abonnement waard Vredeskerk Zaterdag: 8.00 geen H. Mis; 10.30 rozenkrans en bichtgelegenheid; 11.15 H. Mis; 13.00 Kruisweg, uit stelling van het Allerheiligsten, sluitingslof; 18.00-18.30 Gelegen heid om te biechten. 19.00 Voor avondmis voor de 27e zondag door het jaar. Voor Sraar Evers; Piet Swaghoven; Bep Kateman- Gommans; Giel Vullings; Grad Swinkels. Zondag: 27e Zondag door het jaar. 8.30 Harrie Janssen en overl. fam. 10.00 Hoogmis, Nederlands Voor Maria Bouten-Linssen. Maandag: 8.00 Tbon Albers en overl. lam. Albers-Huybers; voor de zieken van de parochie. Dinsdag: 19.00 opa v.d. Heuvel nms oma, kinderen en kleinkinderen; Hermine v.d. Laar-van Els; uit dank baarheid b.g.v. 80e verjaardag van oma van Meijel. Woensdag: 19.00 Marie Linders; Grad Swinkels. Donderdag: 19.00 H. Uur, uitstel ling van het allerheiligste, voor ouders Derikx-Geurts en fam; Jac Backus. Vrijdag: 18.30 Kruisweg 19.00 ouders Thielen-Hendriks en overl. fam.; Jan v.d. Laar; overl. ouders Pouwels-Peeters. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 overl. leden voorm. bakkersvereniging Venray; overl. ouders van Arsen-Loonen; overl. fam. Janssen; Ties Joosten; overl. ouders -Janssen-Peeters en Lies Janssen-Wolters; uit dankbaarheid; Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie; overl. ouders Manders-Emons. Zondag: 8.30 Antoon Jansen, overl. ouders Jans-Verheggen. 10.00 overl. ouders Jeuken-Verhulsdonk en Gerda Janssen: overl. ouders Mulders-Verhulsdonk en kinderen; Lei en Ger Janssen. Cor en Toon Thielen, Bert Daniels en overl. fam. Uit dankbaarheid; overl. ouders Loonen-van Rens en deken Loonen; Fien Broeren-Kersten; Piet Peeters, overl. ouders Lemmens-Stevens; Sef v.d. Brand en Luisa Weijs; overl. ouders Haegens-van Lin; Herman Verheijen; Tbon Muller-, Annie Theeuwen-Derks; Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Maandag: 9.00 tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 jrd. Aleide Claessens- Teeuws en Albert Claessens. Woensdag: 9.00 jrd. Martinus Ver heijen ,en. echtgenote.met Rozen-, kransgebed. Donderdag: 9.00 Hanneke van Arsen-van Soest. Vrijdag: 9.00 uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie. Misdienaars: Za: 19.00 Iris v. Dijk, Judith Philipsen. Susan Frederix, Annet Jeucken. Zo: 8.30 Ralph Kes- sels, Maurice v. Mill; 10.00 Erna Gooren, Laura Op den Camp, Simo- ne Geraerdts, Susan Nellen. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (met kinderkoor); Jan Houwen; st. Ber nard Janssen en Wilhelmina Pe ters; Frank Voermans; Wim Vogelzangs; overl. ouders Lponen- Raymakers; overl. fam. Noyen- Claessens. Zondag: 10.00 Hoogmis (Heren koor); overl. ouders v. Rijswijck- Baltussen en zoon Mathieu; Gerrit ten Haal'; Annie Nelissen-Gerards; Frans Michels; Martinus Custers nms fam. Litjens; Gerrit Itutten; uit dankbaarheid fam. Gommans- Maassen. Woensdag: 9.00 H. Mis Jan Muijzers Vrijdag: 9.00 H. Mis t.e.v. H. Hart en voor priesterroepingen; Henrica v.d. Ven-Hagens. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Wilhelmina v. Kuijck-Munsters; Han Reijnders; Harrie Pingen; overl. ouders Rambags-Smits en zoon Ger; overl. ouders Smulders-Philipseri; overl. ouders Philipsen-Vousten en Mien Philipsen: Marie en Sjang van Kuyck en overl. ouders van Kuyck- Verrijdt; voor de levende en overl. leden van de LVB. Woensdag: 9.00 Anna Rambags-Smits. Misdienaars: zaterdag: 19.00 Thijs en Suzanne. Parochie Leunen Zaterdag: 19.00 Lsm. uit dankb. vanwege een 80 jarige; Teng Ilou- ben; overl. fam. v. Dijck-Bouten; Wim Bouten: Drina Weys-Direks; Bert. Geurts DE BERGHAAG Regio dierenspeciaalzaak Meer dan 75 soorten honde en kattevoeders uit voorraad leverbaar. Door zeer grote in koop lage prijzen, tevens fabri kant van volieres en andere dierenverblijven. Industrieter. De Witte Vennen Vennenweg 5 Oostrum 04780-82512 fax 13003 zondag 2 okt. Zondag: 10.00 Iigm. Gerard Thy sen en Fien Thijsen-Hesen; 11.15 Her man van Leipsig en Marie van Leipsig-Wilms en zoon Frans. Maandag: 19.00 Lsm. Han Keijsers- Kusters. Dinsdag: 19.00 Lsm. overl. fam. houben-Broekmans. Woensdag: 19.00 Lsm. Pierre Phi lipsen en Anna Philipsen-Lenssen. Donderdag: 19.00 Lsm. Frans Ver- koeyen en overl. fam. Verkoeijen- Janssen. Vrijdag: 19.00 Lsm. t.e.v. H. Hart; Jaap Josten, v.a. 8.45 uur zieken communie. Misdienaars: Za: 19.00 Roel Litjens en 'ibm Bos. Zo: 10.00 Nanette v.d. Berg en Kim Berkers; 11.15 Inge Smits en Marleen Sonnenberg. Ma t/m vr: 19.00 Rick Cremers en Rene Timmermans. Lektoren: Za: 19.00 Gonny Weijs. Zo: 11.15 Annie Reintjes. Rektoraat Heide Zondag: 9.30 Hoogmis Stephania Coppus-de Groot.; overl. ouders Spee-Aits; Piet van Kempen. Misdie naars Gemma en Sanne. Donderdag: 9.00 H. Mis tot bijzon dere intentie. Rektoraat Veulen Zaterdag: 19.00 Hgm. overl. fam. van Soest-Cox: voor priesterroe pingen. Zondag: 10.30 Hoogmis voor Tteng Hagens; Jan Reintjes en echtgeno te; Christian Erben. Maandag: 8.00 H. Mis v.d. parochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de over ledenen. Woensdag: 8.00 H. Mis. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Vrijdag: 8.00 H. Mis t.e.v. H. Hart. Akolieten: Za: Ruud Bexkens en Marcel Vermui st Misdienaars: Zo: Yvonne Emonts en Sandra Smets Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 (kinderkoor); ouders Teunissen-Gerrits; Feus Keijsers; H. Philipsen; levende en overleden leden LLTB; Zondag: 9.30 F. Bouwmeister. 11.15 Tren Poels, Jan Dobbe; overl. fam. Janssen-Smeets. Maandag: 19.00 overl. fam. Vergeldt-Geurts; Godefr. Vermeulen en echtgenote. Woensdag: 19.00 overleden paro chianen. Vrijdag: 19.00 t.e.v. H. Hart voor Priesterroepingen. Misdienaars: Za: 19.00 B. en I. Slan gen. Zo9.30 M. Spreeuwenberg en D. Scheepens;'rll. 15 M. Arts en R, Keyzer. Ma: 19.00 N. Pouwels en M. Verheijen. Wo en vr. 19.00 j W. Claessens en W. Verheijen. Op maandag, woensdag en vrij dag in oktober wordt voor de H. Mis, na het luiden van de klok het rozenhoedje met litanie gebeden. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Marie v. Osch, Misd. Kristel Poels en Yvonne Koppes. Zondag: 10.00 Martinus en Gerardi- na Aits. Misd.: Marielle Poels en Jo se de Jong. Dinsdag: 8.30 Grad Bongers; Tien de Rijk. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 Martinus van Dijck, Franci- sca Steegs; Ben van Meyel; Anna Mertens; Tien de Rijk. Donderdag: 8.30 schoolmis. Kerk poetsen: Mevr. Peeters en Arts-Cremers. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 voor roepingen. Zondag: 10.00 Dam. Huys-v. Enc- kevort. Maandag: 19.00 Maria Peters- Hakvoort Donderdag: 19.00 voor de vrede. Vrijdag 8.30 schoolmis; 14.00 uit dankb. bij 25-jarig huwelijk v. Vegchel-Janssen. Misdienaars: Za: Anke en Karin v.d. Zanden. Zo: Roel en Mark. Lektoren: Za: Josien Claessens. Zo: Jan Classens. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis fam. Stevens-Wolfs en overl. echtgenoot: uit dankbaarheid. Zondag: 8.30 H. Mis te Ilolthees voor alle zieken en gehandicapten; voor byz. int.,- uit dankbaarheid. 10.00 Plechtige herdenking van de gevallenen uit onze gemeenschap en de gesneuvelde soldaten in onze streek tijdens de oorlog. Stille tocht en kranslegging. Int. Rene Buijzen, Henricus van Kernen en overl. fam. Pieters en overl. echtgenoot; voor overl. fam. Coppis-Barents en mej. Loyens. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef; uit dankbaarheid. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 2 oktober zal in het InterVe-n College, Leunseweg 2a te Venray, ds. Weersma voorgaan in de dienst. Aanvangstyd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderop vang en wordt er kindemeven- dienst gehouden. Na afloop van de dienst is er koffie drinken. We nemen deze week een kijkje in de brood- en banketbakkerij van Sraar Berkens (anno 1928) die ge legen was in de Patersstraat. Zoals gebruikelijk in die tijd werd de oven nog gestookt met takkebos- sen (schanse), turf, later ook bri ketten. Behalve voor brood en banket, kon men in zijn winkel ook terecht voor diverse levensmiddelen en was er een depot gevestigd van J. Ja- min uit Rotterdam. De mensen die we hier geposeerd zien in de bakkerij zijn v.l.n.r.: Teng Seijkens, Sraak Berkens (bakker), Toon Thijssen (broodbezorger), on bekend en Roel van Geen en. Jan v.d. Putten Afgelopen vrijdag vierde mode huis Berden in de Grotestraat het feit dat dit modehuis al 25 jaar bestaat. Met maar liefst zes mode shows werd de klant getrakteerd op de nieuwe herfst- en winterkollek- tie. Het kopje koffie, het gebak of een ander drankje werd daarbij vriendelijk geserveerd. Voorheen was in het pand op de hoek met de Wilhelminastraat het bekende 'Magazijn De Zon' van de familie Koenen gevestigd. Hier was alles op het gebied van textiel ver krijgbaar. In 1969 werd Magazijn De Zon overgenomen door dhr. en mevr. Bloemen-Berden. Zy doopten de zaak om in Modehuis Berden, naar liet gelijknamige familiebe drijf in Blerick. Mevr. Bloemen- Berden had daar al ruime ervaring opgedaan in de modebranche. Langzaam maar zeker specialiseer de het bedrijf zich in de dames-, heren- en kindermode. In de loop der jaren heeft het be drijf zowel aan de binnen- als aan de buitenkant regelmatig een face lift ondergaan om maar zoveel mo gelijk bij de tijd te blijven. Iets wat in de modebranche zeer belangrijk is. Bij Berden kan de klant op eigen wijze winkelen. Wil men het advies van de deskundige verkopers/sters dan kan dat. Wil men echter vrij rondkijken en zelf de keuze bepa len dan is ook dat geen probleem. Berden voert eeh cöllècte van gere- noimmee'rde merken in een'goede prijs-kwaliteit verhouding. Zeer bij zonder bij Berden is de laagste prijs garantie. Indien men een by Ber den gekocht kledingstuk elders goedkoper heeft kunnen krijgen dan betaalt Berden het verschil! M.B.v.O. - Stijldansen 55 Styldansen is een gezellige, stijl volle bezigheid. U leert of oefent nog eens diverse dansen; foxtrot. Engelse wals, tango en chachacha. Niet alleen de moderne dansen, maar ook dansen als veleta, ber- nardwals, kruispolka en Spaanse wals komen aan bod. Doordat het tempo en de moeilijkheidsgraad van de dansen aan uw mogelijkhe den zijn aangepast, is MBvO- stijldansen niet moeilijk maar juist ontspannend. Perfekt maatgevoel is echt niet nodig. Een dansgroep bestaat ui circa 20 personen. De dansles staat onder leiding van een gediplomeerd Gezinsviering De vredesweek komtg eraan. Daarom vieren wij op zondag 2 ok tober om 11.00 uur onze eerste ge zinsviering van het nieuwe schooljaar. Samen met jullie willen we praten over vrede Komen jullie ook naar de Grote Kerk. Venraynaar mishandeld Dader meldt zich 13 uur later In de nacht van vrijdag op zater dag was een opmerking tussen twee Ven ray naren in de buurt van een uitgaansgelegenheid in het centrum aanleiding voor een vecht partij waarbij een inwoner zeer ern stig letsel opliep en naar het ziekenhuis moest worden vervoerd met verwondingen aan zijn hoofd. Een politiepatrouille die ter plaatse werd geroepen vond de gewonde Venraynaar nog op de grond lig gend. De dader was verdwenen. Na behandeling in het ziekenhuis kon hij weer naar huis, maar in de loop van zaterdag bleken de ver wondingen toch ernstiger te zyn, zodat hij in het ziekenhuis moest worden opgenomen. Het onderzoek in die zaak was nog doende toen de dader, een 18-jarige Venraynaar, zich vrijwillig kwam melden op het politiebureau. Uit zyn verklaringen bleek dat het slachtoffer begonnen zou zyn en hij alleen uit pure zelfverdediging had geslagen. De politie tracht me de aan de hand van getuigen een juist beeld te krijgen over wat er waar is van het verhaal van de da der. Het slachtoffer moet nog ge hoord worden, maar proces-verbaal van een en ander is opgemaakt. MBvO-dansleid(st)er. met specifieke kennis op gebied van bewegen voor ouderen. Zowel mannen als vrouwen in de leeftijd van 55 jaar en ouder, die re delijk goed ter been zijn kunnen deelnemen aan MBvO-stijldansen. Stijldansen betekent gezelligheid, fijne muziek, veel sociale kontak ten en lekker in beweging zyn. Ook worden er jaarlijks verschillende dansavonden georganiseerd waar u 'dansers' uit diverse andere ge meenten ontmoet. Iedereen kan het leren! Waarom zou u het niet proberen! Donderdagavond 6 oktober star ten we met een nieuwe beginners- groep te Venray in zaal In den Engel. Inlichtingen en opgave: Ans, tel. 82623 of Gerda, tel. 87368. Maandagavond 17 oktober star ten we eveneens met een begin- nersgroep in Ysselsteyn, zaal Forest (Roelanzie). Inlichtingen en opgave: Gonny, tel. 83975 of Riet. tel. 46669. Vernielingen Zondagmiddag 11 september jl. werd voor een bedrag van ongeveer anderhalve ton vernielingen aange richt op het terrein en in de gebou wen van Amstelland Materieel Service aan de Stationsweg in Oostrum. Gebouwen en materieel werden beklad en met een heftruck werden vernielingen aangericht. Met geweld was toegang verkre gen tot het terrein en vervolgens met spuitbussen verf gespoten op de gebouwen en op het meubilair. De waterkranen werden openge draaid waardoor een deel van de be drijfsgebouwen waterschade opliep. In het weekend van 18 september nam de vader van twee jongens (11 en 13 jaar) kontakt op met de poli tie en deelde mee dat zyn zonen be trokken waren geweest by de ver nielingen. Tijdens het verhoor kwam vast te staan dat het tweetal in gezelschap was geweest van een 14-jarige jon gen en een 12-jarig meisje (broer en zus) uit een ander gezin en een 14-jarige jongen uit een derde ge zin. Het vijftal heeft een bekentenis afgelegd. Tevens kwam vast te staan dat een 20;jarige broer van de laat ste jongen, het weggehaalde gereed schap had gekocht en doorver kocht. NOTITIES EN MEDEOELI VAN DE GEMEENTE VENRAY Onderwijs, sport en sociaal-cultureel werk Op donderdag 6 oktober a.s. vindt een openbare vergadering van de commissie onderwijs, sport, en sociaal-cultureel werk plaats, welke zal worden gehouden om 19.00 uur in het bedrijfsrestaurant van het ge meentehuis te Venray. De agenda voor deze vergadering treft u hieronder aan. 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken. 4. Vaststelling verslag van de verga dering d.d. 8 september 1994. 5. Gewestaangelegenheden. 6. Bespreking gemeentebegroting 1995. 7. Concept-raadsvoorstel inzake vaststelling overzicht gewenste vermeerdering van voor blijvend gebruik bestemde huisvestings voorzieningen ten behoeve van het basisonderwijs voor het jaar 1996. 8. Rondvraag en sluiting. Financiën en economische zaken Op woensdag 5 oktober a.s. vindt eén openbare vergadering van de commissie financiële en economi sche zaken plaats, aanvang 19.00 uur, in het bedrijfsrestaurant van het gemeentehuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Vaststelling verslag van 7 sep tember 1994. 4. Begroting 1995. 5. Raadsvoorstel overname risico's woningbouwleningen door Waarborgfonds Sociale Woning bouw. 6. Raadsvoorstel uitvoering kwijt- scheldingsbeleid. 7. Gewestaangelegenheden. 8. Economische aangelegenhe den. 9. Ingekomen stukken en mede delingen. 10. Rondvraag. 11. Sluiting. Algemene zaken Op maandag 3 oktober a.s. vindt een openbare vergadering van de commissie algemene zaken plaats, welke zal worden gehouden, aan vang 19.00 uur, in het bedrijfs restaurant van het gemeentehuis. De agenda voor deze vergadering treft u hieronder aan. 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken. 4. Verslag van de openbare verga dering van 5-9-1994. 5. Gewestaangelegenheden. 6. Politie-aangelegenheden: Ter inzage liggen de vergaderstuk ken van het Districtelijk Drie hoeksoverleg Venray d.d. 16 september 1994. 7. Ontwerp-raadsvoorstel inzake vaststelling Reglement van Or de voor de Gemeenteraad. 8. Ontwerp-raadsvoorstel inzake aanpassing commissieverorde ning i.v.m. nieuwe wijze van agenderen raadsstukken. 9. Verslagen zittingen hoorcom- missie klachtencommissie in zake een tweetal klachten, met daarbij het advies van de hoor- commissie. 10 Communicatiebeleidsplan. 11. Behandeling van de ontwerp- Begroting 1995, voorzover het de aangelegenheden betreft die behoren tot het werkgebied van de commissie AZ. 12. Rondvraag en sluiting beëdigd makelaar en taxateur in onroerende goederen VOOR AL UW TAXATIES Gemmadal 12, 5801 Venray Telefoon 04780-86408 Dhr. Iloeymakers, klant van Edah Venray heeft uit handen van dhr. Aarts, medewerker van Reforma een Nomad Chque ter waarde van ƒ200,- ontvangen. Dhr. Hoeymakers heeft de derde prijs gewonnen in de landelijke prijsvraag die uitge schreven is door Reforma. De Refor ma Spaaraktie liep tot 30 juli. Iedere twee weken was er een groot prijzenpakket van ruim ƒ6.000,- te winnen. Door het sparen van aktie- punten en het afmaken van een slagzin, maakte men kans op een prijs. Deelnemers konden zo vaak meedoen ais ze wilden. Het thema van de Reforma Voorjaarsaktie was: Met Reforma genieten van de natuur! Onder het merk Reforma worden natuurprodukten in de supermarkt aangeboden. Steeds vaker worden we opgeschrikt met berichten over levensmiddelen waarmee iets mis is. Het is daarom niet verwonderlijk dat produktcn met zo min mogelijk toevoegingen steeds sterker in de belangstelling komen te staan. Pro- dukten van Reforma zijn gemaakt op basis van puur natuurlijke in grediënten. Er wordt zo weinig mo gelijk aan toegevoegd en zo min mogelijk aan onttrokken. Dit maakt Reforma produkten lekker en gezond. Bovendien worden de produkten geproduceerd onder strenge kwaliteitseisen. Reforma maakt, dus produkten voor mensen die bewust willen ge nieten van het goede uit de natuur. Let bij uw volgende bezoek aan de supermarkt eens op het groene schap, u zult verbaasd staan over de rijke variatie aan heerlijke ar tikelen. Vl.n.r. dhr. Van Els, dhr. Hoeyma kers en dhr. Aarts

Peel en Maas | 1994 | | pagina 18