Openbare kennisgeving ontwerp-afvalstoffenverordening NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY wet ruimtelijke ordening Bekendmaking Tijdelijke afsluiting Mgr. Hanssenstraat Aanleg water transportleiding Meer gemeente praat op pagina kerkelijke diensten PEEL EN MAAS Donderdag 29 september 1994 - Pagina' GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Fax: 04780-23425 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden Informatiebalie: maandag t/m vrij dag 09.00-17.30 uur. Telefonisch: 08.00-18.00 uur. In de onéven we ken op vrijdag tot 13.00 uur. Vakbalies van Burgerzaken, Socia le Zaken, Financiën en Gemeente werken: maandag 09.00-17.30 uur, dinsdag t/m vrijdag 09.00-13.00 uur. De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspraken-spreek uur (tel. 23326 of 23327). Maandag 08.30-17.30 uur, dinsdag t/m don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00- 17.00 uur en vrijdag 08.30-13.00 uur (en in de even weken ook van 14.00-16.30 uur). Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00-11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mo gelijk na telefonische afspraak, tel. 04780-23269 (alléén vóórmiddag). Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. Het College van Burgemeester en Wethouders maken bekend dat de vigerende afvalstoffenverordening gewijzigd gaat worden. De afvalstof fenverordening heeft ten doel de in zameling van de huishoudelijke afvalstoffen afkomstig van het grondgebied van de gemeente Ven- ray te reguleren en ten uitvoer te brengen. Inmiddels is er een ontwerp-afvalstoffenverordening opgesteld. Hierin zijn ten opzichte van de bestaande verordening een aantal belangrijke wijzigingen op genomen. Indien de ontwerp-afvalstoffen- verordening van kracht wordt, is een ieder voortaan verplicht het groente-, fruit- en tuinafval geschei den van de overige huishoudelijke afvalstoffen aan te bieden. Van ge meentewege zullen hiervoor de be nodigde inzamelmiddelen worden verstrekt. Daarnaast is de gemeente voornemens om een aantal bestanddelen van het huishoude lijk afval aan te wijzen die eveneens gescheiden van het overige huis houdelijke afval aangeboden die nen te worden. Het gaat hierbij om de volgende afvalcomponenten, te weten: kleine gevaarlijke of chemische afvalstoffen: textiel; de koel- en vriesapparatuur; asbest- en asbesthoudende mate rialen; (groot)snoei-afval en het papier en karton, doch hier voor geldt een extra by zonder heid. Het papier en karton zal alleen in bepaalde nader aange wezen gebiedsdelen afzonderlijk worden ingezameld. Voor de ove rige gebieden geldt deze afzon derlijke inzameling niet doch van gemeentewege zullen in deze ge bieden papierbakken c.q. containers worden geplaatst waardoor toch de mogelijkheid wordt geboden deze afvalcompo- nent gescheiden van het overige huishoudelijke afval aan te bieden. Het grof huisafval kan te zijner tijd niet meer aan de reguliere inzamel- dienst worden aangeboden, doch hiervoor zal een systeem op afroep gaan gelden. De inzameling van de huishoude lijke afvalstoffen dient op grond van de Wet milieubeheer in begin sel wekelyks en by ieder perceel te geschieden, echter op grond van doelmatigheidsoverwegingen kan een andere inzamelfrequentie wor den vastgesteld en kunnen bepaal de gebiedsdelen van de (afzonderlijke) inzameling worden uitgesloten. Is dit het geval dan dient er binnen de gemeente ten minste één plaats te worden aange wezen, waar dergelijke afvalstoffen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week by bur gemeester en wethouders van Ven- ray ingekomen bouwaanvragen: - het bouwen vaneen woning aan de Smakterveldweg te Venray tnv C. Beerkens, Nieuweind 18; - het bouwen van een woning aan de Horsterweg 10a te Leunen tnv R.J.M. van Goip, Vullings straat 4; - het bouwen van een garage aan de Hondsdraf 2 te Venray tnv H.P.J.C. Volleberg, Mozartstraat 35; - het bouwen van 30 woningen in Land weert III te Venray tnv B.B.O.M., Postbus 680 te Sittard; - het vergroten van het kantoor pand aan de Albionstraat. 30a te Leunen tnv Hendricx Bouwmate- rialenhandel B.V., Raadhuisstraat 24; - het vergroten van de mestloods aan de Gunhoekweg 15 te Oirlo tnv E.C.J.M. Peters, Gunhoekweg 15; - het bouwen van een veranda aan de Goudsmidstraat 38 te Venray tnv H.G. v.d. Wijst, Goudsmid straat 38; - het bouwen van een woning en sauna aan de Ellerbecklaan 12 te Venray tnv T.J.M. Kranz, Eller becklaan 12; - het vergroten van de woning aan de Zwanebloem 10 te Venray tnv C. Oudshoom, Büchenweg 12 te Stolzenau BRD; - het vergroten van de woning aan de Zwanebloem 12 te Venray tnv J.P.M. Giesberts, Kamgras 11; - het vergroten van de carport aan de Weegbree 1 te Venray tnv C.L. Schipper, Ahomweg 7 te Stolze nau BRD; - het vergroten van de woning aan de Zwanebloem 16 te Venray tnv P.C.M. Broers, Van Montfortstraat 2 te Ysselsteyn; - het vergroten van de berging aan de Weegbree 3 te Venray tnv J.P. Nijs, Schambrede 44 te Blomberg BRD; - het vergroten van de woning aan de Zwanebloem 18 te Venray tnv M.W.M. Pouwels, Kamperfoelie 24; - het veranderen van bergruimte aan de Weegbree 7 te Venray tnv A.G.F. van Asseldonk, Binnenhof 4; - het vergroten van bergruimte aan de Weegbree 5 te Venray tnv E.A.P.J. van Vugt, Grabbestrasse 4 te Blomberg BRD; - het veranderen van bergruimte aan de Weegbree 9 te Venray tnv J.C.M. Cremers. Gruttostraat 5 te Velden; - het vergroten van de bergruimte aan de Weegbree 11. te Venray tnv H.K.C.Foeken, Auf dem Stollen 22 te Blomberg NRD; - het vergroten van de bergruimte aan de Weegbree 13 te Venray tnv J.H. Tempelaars, Maerldschestras- se 14 te Blomberg BRD; - het vergroten van de bergruimte aan de Weegbree 15 te Venray tnv J.G.M. Claessens, Mozartstraat 38; - het vergroten van de bergruimte aan de Weegbree 17 te Venray tnv W.J. Dorenbos, Sonnestrasse 2 te Schieder BRD; - het vergroten van de woning aan de Zwanebloem 20 te Venray tnv H. Hofman, Locumerstrasse 105 te Leese BRD; - het vergroten van de woning aan de Zwanebloem 22 te Venray tnv F.J.M. Boom, Helfrichstraat. 54; - het uitbreiden van de woning aan de Zwanebloem 24 te Venray tnv W.G.M. Diebeis, Boterbloem 39; - het uitbreiden van de bergruimte aan de Zwanebloem 26 te Venray tnv P.W.M. Goumans, Mr. Jans plein 13 te Geysteren; - het vergroten van de woning aan de Zwanebloem 28 te Venray tnv P.A.G.H. de Hoog, Asterstraat 17 te Ilaps; - het uitbreiden van de woning aan de Hoefslag 7 te Oostrum tnv M.J.M. Arts, Hoefslag 7; - het uitbreiden van de woning aan de Zandbleek 18 te Venray tnv A.W.H.J. Heeren, Zandbleek 18. Venray, 29 september 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling volkshuis vesting, ruimtelijke ordening en milieu, Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. - het bouwen van een tuinhuisje aan de Moderatostraat 2 te Venray tnv L.W.P. Smits, Moderatostraat 2; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Pinksterbloem 37 te Ven ray tnv H.J.A. van Roon, Pinkster bloem 37; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Ranonkel 21 te Venray tnv O.J.B. Pijpers, Ranonkel 21; - het bouwen van een serre aan de Koenraadhof 3 te Venray tnv J.J.L. Ponjee, Koenraadhof 3; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Boodenstraat 16 te Leunen tnv P.W. Wilmsen, Boodenstraat 16. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestem- mingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuurs recht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toe gezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. - het uitbreiden van de woning aan de Vlinderbloem 2 te Venray tnv J.E.T.G. Hendriks, Vlinderbloem 2; - het bouwen van een serre/bijkeu ken en berging aan de Bolderik 7 te Venray tnv J.H.G.P. Arts, Bolde rik 7; - het bouwen van een woning met berging/carport aan de Reigersbek 13 te Venray tnv Ch.J. Smeets, Dio- nisiusstraat 8. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwmeldingen (Procedurestart art- 18a WRO t.b.v. bouwmeldingen) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse gelden de dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestemmings plan ten behoeve van de volgende bouwmelding: - het bouwen van een berging aan de Florishof 14 te Venray tnv F. de Vries, Florishof 14. De op de bouwmelding betrekking hebbende stukken liggen met in gang van 29 september 1994 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeente werken. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bezwaren bij burge meester en wethouders worden in gediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bou waanvragen medewerking te verlenen. - het bouwen van een terrasover kapping aan de Lathyrus 18 te Venray tnv L.M. Hendriks, Lathy rus 18; - het bouwen van een carport en hobbyruimte aan de Sanshof- straat 58 te Venray tnv J.G.W. Francken, Sansholstraat 58; - het bouwen van een carport aan de Sanshofstraat 56 te Venray tnv P.G. Goumans, Sanshofstraat 56; - het bouwen van een sauna/tuin muur aan de Mgr. Hanssenstraat 30 te Oostrum tnv W.K. Ates, Mgr. Hanssenstraat 30; - het verbouwen van de woning aan het Dorperveld 13 te Merselo tnv F.J.G.M. Janssen, Dorperveld 13; - het veranderen van de winkel aan de Grotestraat 53 te Venray tnv Koko Blue B.V., Middelweg 24 te Nieuwkuijk; - het bouwen van een berging aan het Nieuweind 27 te Venray tnv P.G.A. Claessens. Nieuweind 27; - het bouwen van bergingen aan de Kruidenlaan 211, 213, 215, 217, 223, 227ven 229 te Venray tnv Ver hoeven Vastgoed, Postbus 67; - het bouwen van een tuinhuis aan de Hondsdraf 2 te Venray tnv H.P.J.C. Volleberg, Mozartstraat 35; - het vergroten van een kantoor pand aan de Albionstraat 30a te Leunen tnv Hendricx Bouwmate- rialenhandel B.V., Raadhuisstraat 24. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 30 september 1994 ge durende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeente werken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren bij burge meester en wethouders worden in gediend. achtergelaten kunnen worden. Inzamelfrequentie/gebiedsuitzon- deringen De gemeente Venray is voornemens een alternerend inza melsysteem in te voeren, waarbij de ene week het groente-, fruit- en tuinafval wordt ingezameld en de andere week het restafval. Voor be paalde nader aangewezen wonin gen blijft de wekelijkse inzameling echter bestaan. Zowel het restafval als het groente-, fruit- en tuinafval kunnen op het milieustation wor den achtergelaten. Voor de verbij zonderde afvalcomponenten welke hiervoor zijn genoemd, zullen eveneens afwijkende inzamelfre- quenties in de verordening worden opgenomen. Met betrekking tot het papier en karton zullen bepaalde gebiedsdelen van de gemeente wor den uitgezonderd van de afzonder lijke inzameling. De verbijzonderde fracties kunnen enerzijds op het milieustation worden achtergelaten of bij bepaalde nader aangewezen (particuliere) ondernemingen. An derzijds zullen voor bepaalde afval componenten op diverse plaatsen binnen het grondgebied van de ge meente bakken c.q. contai ners worden geplaatst, zoals de papier bakken, textielcontainers, blik/me- taalbakken e.d. Het aanbieden van het huishoudelijk afval op het mi lieustation dient te geschieden on der de daarbij te stellen (rand) voorwaarden. In het geval van de wekelijkse in zameling wordt afgeweken en be paalde gebiedsdelen van de (afzonderlijke) inzameling worden uitgezonderd, geldt een wettelijk voorgeschreven inspraakmoge lijkheid. Terinzage-termijn De ontwerp-afvalstoffenverorde- ning, het concept-Bedrijfsplan Af valstoffen en de daarbij behorende stukken liggen gedurende vijf we ken van 3 oktober 1994 tot en met 7 november 1994 tot 12.00 uur uiterlijk ter inzage bij de afdeling Vakbalie Gemeentewerken van het Gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur. De stukken kunnen ook, na telefo nische afspiaak (tel.nr.: 04780- 23439) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.00 uur worden ingezien. Inspraak Gedurende de termijn van terin- zagelegging van het ontwerp kan een ieder schriftelijk en gemoti veerd zijn zienswijze omtrent de navolgende onderdelen van het ontwerp naar voren brengen: 1. De afwijking van de wekelijkse inzameling van het huishoude lijk afval restafval) met uitzon dering van bepaalde nader aangewezen woningen, het groente-, fruit- en tuinafval en van de hieronder genoemde ver bijzonderde categorieën af valstoffen, te weten: kleine gevaarlijke of chemi sche afvalstoffen; textiel; koel- en vriesapparatuur; asbest- en asbesthoudende ma terialen; (groot)snoei-afval; papier/karton. 2. De aiwyking van de afzonderlij ke inzameling van het papier en karton voor bepaalde gebiedsde len van het grondgebied van de gemeente Venray. Degene die schriftelijk zijn ziens wijze kenbaar maakt, kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Bij voldoende gebleken belang stelling (schriftelijke opgave tot 28 oktober 1994 uiterlijk ter attentie van mw. R. van Tilborg, mede werkster van de onderafdeling Mi lieubeheer), zal er een openbare zitting worden georganiseerd, wel ke op maandag 31 oktober 1994 om 20.00 uur in het gemeentehuis zal worden gehouden. Tijdens deze zit ting kan over de afwijking van de wekelijkse inzameling en de uitzon dering van de afzonderlijke inza meling van het papier en karton voor bepaalde gebiedsdelen van de gemeente Venray van gedachten worden gewisseld en tevens kan een ieder mondeling zijn zienswij ze daaromtrent naar voren bren gen. Van hetgeen wordt besproken zal een verslag worden gemaakt die aan de aanwezigen zal worden toe gezonden. Van alle ingebrachte (zowel de mondelinge als de schriftelijke) zienswijzen zal een overzicht wor den gemaakt met de overwegingen van het College van Burgemeester en Wethouders daarbij vernield. Al leen degenen die hun zienswijzen op de hierboven omschreven wijze naar voren hebben gebracht ont vangen een exemplaar van dit over zicht. Burgemeester en Wethouders van Venray drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, secretaris Wet milieubeheer Vergunningaanv ragen Een groot aantal bedrijven en in richtingen is verplicht om krach tens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden mi lieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit. Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieube heer te verlenen aan-, 1. Zuiveringschap Limburg, Post bus 314. 6040 AH Roermond voor het veranderen van de gebe zigde werkwijzen op grond van artikel 8.1 lid 1 onder b van de Wet milieubeheer voor het aan brengen van een precipitatie- voorziening bij een rioolwater zuiveringsinstallatie, gelegen aan de Metaalweg 3 te Venray. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieube heer te weigeren aan: 1. J. Emekli, Imkerstraat 8, 5801 EW Venray voor het oprichten en in werking hebben op grond van artikel 8.1 lid 1 van de Wet mi lieubeheer van een horecabe drijf, gelegen aan de Langstraat 6 te Venray. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en al le pyerige op de aanvraag betrek king hebbende, sakken liggen! ter inzage van 29 .september 1994 tot -- het. éinde van cïe beroepstermijn in* het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). Tot 27 oktober 1994 kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak (04780-23439) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hun besluit van 19 juli 1994 nr. 94.9626 is besloten in te stemmen met de verkeersmaatregel inzake de aanleg van een vijfde algemene invaliden parkeerplaats op het parkeerter rein De Hoge Beek. Met dit besluit wordt tegemoet ge komen aan het verzoek van de be woners van de Hoge Beek, tevens houders van een invalidenparkeer- kaart, om de parkeermogelijkhe- den voor hen te verbeteren. Venray. 29-09-1994 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, secretaris Toelichting: Het besluit ligt ter inzage bij de vakbalie Gemeentewerken van het gemeentehuis. Openingstijden: maandag van 09.00-17.30 uur en overige werkdagen van 09.00-13.00 uur. Tegen het besluit kan door be langhebbenden gedurende 6 weken na de dag waarop het bekend is ge maakt schriftelijk bezwaar worden aangetekend bij het college van burgemeester en wethouder van Venray. Als afronding van de herstel werkzaamheden aan het transport- riool Oostrum-Oirlo moet op de Mgr. Hanssenstraat tussen de aan sluiting Moerslag en kruising Wan- ssumseweg nog een asfaltdeklaag worden aangebracht. Tevens wordt ter accentuering van de bebouwde komgrens ter plaatse een verkeersdrempel aange bracht. Ten behoeve van deze werkzaam heden zal de Mgr. Hanssenstraat tussen Moerslag en Wanssumse weg vanaf dinsdag 1 oktober gedu rende 3 dagen voor alle verkeer zijn afgesloten. Via de Witte Vennen- weg-Oirloseweg en Stationsweg wordt een omleidingsroute aan gegeven. dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde be denkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingen termijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische af spraak, gedurende de bedenkin- gentennijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ont werp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwys niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep ge rechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in afwijking van de ontwerp beschikking vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben ver leend aan: 1. R Bonants, St. Jozeflaan 52, 5817 AD Smakt voor het oprichten en in werking hebben op grond van artikel 8.1 lid 1 van de Wet mi lieubeheer, van een horeca- in richting bestaande uit een ca fé/zaal/restaurant, gelegen aan de St. Jozeflaan 52 te Smakt. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 29 september tot 10 november 1994 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen ook, na telefoni sche afspraak (04780-23439), op el ke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de tèrinzagelegging be roepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over het ont werp van het besluit; c. degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten op zichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontweip van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuurs rechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is in gesteld en een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die in richting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden vol staan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieube heer. Voorwaarde hierbij is dat re delijkerwijs moet worden aange nomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti ge gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting ver oorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een melding is binnengekomen van: 1. Maatschap van Bommel-Seegers, Zwartwater 1, 5816 AA Vredepeel voor het wijzigen van een var kenshouderij en landbouwpro- duktiebedrijf, gelegen aan de Zwartwater 1 te Vredepeel. De meldingen kunnen worden in gezien van 29 september tot 13 ok tober 1994 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie ge meentewerken). De stukken kunnen gedurende genoemde weken ook, na telefoni sche afspraak (04780-23439), wor den ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. A.M.v.B.-meldingen. Gelet op het bepaalde in de Wel milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel Bestuur (A.M.v.B.) een aantal catego rieën van bedrijven vrijgesteld van de vergunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke no dig zijn in het belang van de be scherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat A.M.v.B.-meldingen zijn binnengo komen van: 1. M.C.J. Aarts, Puttenweg 122, 5813 BD Ysselsteyn voor het van too passing worden van het Besluit akkerbouwbedrijven milieube heer op een reeds opgerichi akkerbouw- of tuinbouwbedrijf gelegen aan de Puttenweg 122 te Ysselsteyn: 2. S.P.A.M. Moorrees, Spurkt 8, 5804 AR Venray voor het van toe passing worden van het Besluit akkerbouwbedrijven milieube heer op een reeds opgericht akkerbouw- of tuinbouwbedrijf gelegen aan de Spurkt 8 te Venray; 3. J.M.J, van Meijel, Vredeweg IA, 5816 AJ Vredepeel voor het van toepassing worden van het Besluit akkerbouwbedrijven mi lieubeheer op een reeds opge richt akkerbouw- of tuinbouw bedrijf gelegen nabij de Lorbaan, perceel sectie O 541 te Veulen; 4. A. van Kempen, Horsterweg 8, 5809 ES Leunen voor het van toepassing worden van hel Besluit akkerbouwbedrijven mi lieubeheer op een reeds opge richt akkerbouw- of tuinbouw bedrijf gelegen aan de Veulense- weg 4B te Leunen; 5. P.II.J.H. Camps, Lemmenweg 16. 5812 AC Heide voor het van toe passing worden van het Besluit akkerbouwbedrijven milieube heer op een reeds opgericht akkerbouw- of tuinbouwbedrijf gelegen aan de Lemmenweg 16 tc Heide; 6. J.B. Tiemersma, Gelreweg 6, 6065 CN Montfort voor het van toepassing worden van het Besluit akkerbouwbedrijven mi lieubeheer op een reeds opge richt akkerbouw- of tuinbouw bedrijf gelegen aan de Meerselse- peel 3 te Ysselsteyn; 7. Van Bakel exploitatie Mij BV, Vre deweg 6, 5816 AK Vredepeel voor het oprichten en in werking heb ben van een propaantank in het kader van het Besluit opslag pro paan milieubeheer gelegen aan de Vredeweg 6 te Vredepeel. De meldingen kunnen worden in gezien van 29 september tot 13 ok tober 1994 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakba lie gemeentewerken). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische af spraak (04780-23439), worden inge zien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Venray, 29 september 1994 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer, Van de N.V. Waterleidingmaat schappij Limburg is een plan bij ons ingekomen tot aanleg van het tweede gedeelte van de water- transportleiding, te weten het ge deelte tussen de Beekweg en het pompstation Breehei. De op het plan betrekking heb bende tekeningen liggen met in gang van 30 september 1994 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeente werken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij ons wor den ingediend. Venray, 29 september 1994 burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling VROM

Peel en Maas | 1994 | | pagina 16