Pt Diepvrieshuis liffll Vijftien jaar buurtbus Gemeente Meerlo-Wanssum viert 25-jarig bestaan TIJDELIJK VIJF PIEK BS» Wereldkinderen organiseert sponsor/fiets- en wandeltocht voor een tehuis in Ethiopië NCB-voorman spreekt op jaarvergadering Zevenrode Voetringen voor vogels t PEEL EN MAAS Donderdag 22 september 1994 - Pagina 7 Liedjesfestival Nou, nou, dat was me toch zondag eai feest in de schouwburg. Er was liedjesfestival van de carna valsliedjes in Rooy. Komplimenten hoor. het was goed georganiseerd. De liedjes werden lekker vlot ach- [er elkaar gezongen en in de tweede n>nde ging het ook lekker vlot. Er vrerd bij de tweede ronde zelfs al bij enkele nummers lekker meegezon gen en geklapt. Men vond vooral het nummer van Dave Cavis 'Schuupe' heel leuk er werd lekker meegedaan. Die jongen brengt ook echt stemming. De raad van elf deed het ook leuk hun refrein waar het eindigde op lalalala. Dat sloeg goed bij het publiek aan. By het lied van 'Schriel' wies, schrief aègewies' werd er zelfs flink meegeklapt en gezongen. Maar toen kwam de uitslag, ik ge loof dat niemand er ook maar iets van begreep. Ik weet niet waar de jury op lette maar zeer zeker niet of het lied aansloeg bij het publiek in e zaal. Tben bij nummer 8 de raad van elf bedankt werd voor hun liedje, begon het al te rommelen. En toen er een gedeelde zesde plaats viel was het hek helemaal van de dam. 'Schrief wies. schrief aègewies' van Bert Linders en Wim Claassen en het nummer 'Schuupe' van Dave Cavis, die allebei goed aansloegen bij het publiek waren er al uit. De bovenstaande drie nummers zaten dus allemaal niet bij de vier die op cd uitgebracht worden. Het werd dus nu écht rumoerig in de zaal want in onze hoek had iedereen die drie getipt voor de cd. Er was geen twijfel mogelijk, deze zouden er bij komen want het wa ren lekkere gezellige meezingers (dacht het meeste publiek). Dat het liedje van Mirjam Aarts en Frank Raateland een plek op de cd heeft, vonden we heel normaal, want die hadden de zaal (het pu bliek) ook lekker mee. Het is ge woon een gezellige plaat. Volgens mij kunnen ze volgend jaar beter kaartjes ronddelen waar het hele publiek op kan stemmen. Dat ieder zijn eigen keus kan ma ken. Het is volgens mij beter om een 'volle' zaal te laten stemmen i.p.v. 9 of 10 personen. Ik dacht dat carnavalsliedjes ge maakt werden dat het met, carnaval bij 't publiek lekker meezong en je ook gezellig meeklapt en schunkelt, dat er echt stemming is. Als het pubhek afgelopen zondag had gestemd, was het een totaal an- 'i dere uitslag geweest dat is mijn me ning als je de zaal bekeek bij de uitslag. De meesten waren het er to-, taal niet mee eens. Als het voor de carnavalsvereniging maar geen ge volgen heeft met de cd-verkoop, als de mensen ze nu maar willen hebben. Buiten de uitslag vond ik het trouwens een heel gezellige avond. Als er volgend jaar nog maar zoveel publiek is... T. Claessens Venray en kerkdorpen Enige tijd geleden wekte het mijn verbazing dat de gemeente Venray aan Venray Promotion vergunning verleend om op 2, 3 en 4 sep tember grootscheepse aktiviteiten te ontplooien op het Industrieter rein Keizersveld, aangezien deze ak tiviteiten geüjk zouden vallen met de kermis in Veulen. Navraag mij nerzijds bij de gemeente leerde mij er abusievelijk geen rekening gehouden was met het feit dat er binnen de gemeente twee elkaar in bepaalde mate konkurrerende akti viteiten gelijktijdig plaats zouden vinden. Voor de goede orde: ik heb nimmer de intentie gehad de festi viteiten in Venray te kunnen voor komen en betreur de slechte afloop ervan voor de organisatie: het voor komen van dat soort missers in de toekomst was mijn belangrijkste zorg en dat heb ik tijdens een vraaggesprek met het DvNL ook duidelijk aangegeven. Een suggestie mijnerzijds m.b.t promotie van Venray èn de kerk dorpen zou zijn: betrek ook de dor pen in de organisatie waardoor er meer interesse zal ontstaan bij de inwoners en het bezoekersaantal bij een volgende gelegenheid hope lijk zal toenemen. Ondanks de gelijktijdige aktivi teiten kende de kermis in Veulen tot en met zondag een goed verloop. Maar wat presteert de gemeente Venray op maandag? Door de burgemeester werd mon deling aan de plaatselijke bevolking toegezegd dat vóór 1 januari 1994 verkeersremmende maatregelen aangebracht zouden worden in Veu len. Hiermee is men begonnen op kennis-maandag, dus negen maan den en vyf dagen te laat; aangezien op maandag en dinsdag kennis ge vierd wordt, had men beter negen maanden en zeven dagen te laat kunnen zyn. Wat is er namelijk gebeurd? 1. Men is 'vergeten' deugdelyke be wegwijzeringen aan te brengen? de aangegeven route voor het verkeer komende vanaf de richting Leunen is zelfs lachwekkend: er wordt bij het naderen van Veulen een omlei ding aangegeven als volgt: via de Lorbaan, Veulensewaterweg, Jaeger hofweg komt men inderdaad weer op de Veulen seweg, waaraan het kermisterrein gelegen is. Men kan van hieruit niet richting Veulen, omdat voor dit terrein ook een ver keersdrempel aangelegd wordt; hierdoor wordt men naar de Mid den Peel weg gestuurd en vervol gens naar Roermond en Ysselsteyn. Vanaf dit punt was er geen enkele aanduiding richting Veulen. Deze mensen - en zeker minder beken den - kunnen we voor de horeca als mede voor de kermisexploitanten verder wel vergeten. Naast mij zijn ook de kermisexploi tanten. die in een klein dorp toch al weinig inkomsten hebben en de ex tra's van toevallige passanten als mooi meegenomen beschouwen, uiteraard niet te spreken over deze gang van zaken. Aangezien er snel gehandeld dient te worden in dit soort zaken heb ik een aantal taxibedrijven welke re gelmatig ten dienste staan van onze klanten laten weten dat men via de route Heide-Brugpas Veulen op een eenvoudige wijze kon bereiken. Mocht er om wat voor reden dan ook iets plaatsvinden in het cen trum van Veulen waarbij een ambu lance opgeroepen zou moeten worden, dan ontstaat er onnodig tijdverlies om de plek van bestem ming te bereiken. Dit baart mij nog wel de meeste zorgen. Daarom heb ik de heer Backx, direkteur ge meentewerken van Venray, op zyn privé-adres gebeld omstreeks 21.30 uur. Hij toonde begrip voor de situa tie en zegde my toe onmiddellijk aktie te zullen ondernemen. Onge veer een half uur later waren de mensen van gemeentewerken kor- rekte bewegwijzeringen aan het aanbrengen. Dit tot mijn volle te vredenheid. 2. Een van de drempels is precies grenzend aan de oprit van een wei land gelegen, zodat het perceel voor de eigenaar niet meer te bereiken is. Met alle respekt voor degenen die de plaats van de drempel (overi gens veel te ver buiten de kom, want in het 'centrum' kan men al weer volop 80 tot 100 km per uur bereiken) uitgekozen hebben, had een blinde dit nog wel waargeno men. Navraag van de eigenaar van dit perceel grond by de gemeente stelde hem volledig in het gelijk; het werd echter afgedaan met de toezegging dat de oprit en de aanwe zige duiker dan wel een aantal me ters verlegd zou worden. Deze blunders worden toch ook door ge meenschapsgelden betaald en zijn volledig onnodig. Wil onze gemeente uit de financiële problemen komen, dan zal men ook op dit soort 'kleinigheden' moeten letten om de lasten van de inwoners niet te laten stijgen. M.G.E. de Laat Litsenbergweg 23 5813 CE Ysselsteyn (eigenaar café-zaal 't Veiüe) Waar is de witte zwaan? Meestal hebben ingezonden stuk ken een kritisch en polemiserend karakter. Deze keer echter willen wij het Venrayse leven eens van de positieve kant benaderen. Nu dank zij het initiatief en de in spanningen van enkele mensen 'de Gouden Leeuw' weer praktisch op zijn oude ligplaats is teruggekeerd, is een woord van dank en bewonde ring op zijn plaats. Om het maar eens op zijn onvervalst Venrays te zeggen: jullie werk heeft 'daod geda- on!' Dit geldt ook voor de commis sie voor cultuur die zo alert reageerde op een ingezonden stuk in deze ktant die de 'Portang' en het 'Ketsenstraatje' in hun voorstel len opnam. In één woord 'chapeau'. En omdat wij het toch weer niet kunnen laten. Wanneer kunnen wij weer de mooie witte zwaan be wonderen, die vroeger de voorgevel van Hotel de Zwaan sierde? Hotel de Zwaan was, afgezien van de 'Rode Leeuw' uit 1515! één van Venrays oudste herbergen. Welis waar voor het eerst in 1617 ge noemd, bestond deze herberg al vóór 1600. Kom, redders van de Gouden Leeuw, laten wij de ouder herber gier Hendrik Verheyden uit 1600 een plezier doen en hem verrassen met deze zwaan. En als jullie er toch mee bezig zyn, kijk dan ook even of je ergens 'deBonte Koey' te genkomt, Wié weet! Namens enkele vrienden van de Venrayse geschiedenis L.M. Rutten Het kleine dorp Het wil zo graag het gaat zo traag Er wordt gediscusseerd Men doet er zeer geleerd Maar is er resultaat van al dat gepraat? Een straatnaam bedenken Venray iets zinnigs schenken Zonder moeite of geld Men doet alleen geweld aan Venray's zwakke aanzien - geen griffel en 'n tien - Nee, het gaat zoals alty'd Venray zonder waardigheid Het leeft van compromissen kan nooit 't goede beslissen Noem het "t Kersten-pad' of 'weg naar 'n echte stad' Maar de gekozen naam geeft alleen maar 'faam' aan het huidige college dat kan wikken en wegen de verkeerde gewichten gebruikt alleen de overwinning ruikt Het was een Pyrus-overwinning niets voor de herinnering Venray wordt eens wakker blijf niet altijd een stakker Doe meer aan reklame anders eindigt het net als ieder vruchteloos gebed met AMEN. B. Roeien 1994 PEEL EN MAAS elke week nieuws 27 augustus jl. bestond het buurt- busprojekt voor Venray en omstre ken vyftien jaar. Het projekt startte in 1979 en het startschot werd in Merselo door de toenmalige burge meester Defesche gegeven. Vanaf die dag heeft het buurtbusprojekt laten zien dat het levensvatbaar is. Er werden tot op heden zo'n 125.000 kilometers gereden en er werden 135.000 personen vervoerd. Het vijftienjarig bestaan werd on langs met de vrijwillige buurtbus- chauffeurs en hun partners gevierd met een uitstapje naar Aalsmeer. Daar werd de bloemenveiling Aals meer bezocht, werd een rondrit in en om Aalsmeer gehouden (incl. de luchthaven Schiphol) en tenslotte werden de tv-studio's van Joop van den Ende bezocht. De dag werd af gesloten met een diner in het Pel grimshuis te Smakt waarbij de wethouders Truijen van Venray en Van de Pas van Vierlingsbeek aan wezig waren. Tijdens dit diner werden een achttal personen gehuldigd in ver band met het feit dat zij vanaf het begin in 1979 vrijwillig op de een of andere manier, als chauffeur, bestuurslid of voorzitter, wekelijks zich hadden ingezet om het buurt busprojekt staande te houden. Deze personen mochten, als blijk van waardering, uit handen van voorzitter Cor Huys een oorkonde, een bloemenboeket en een ge schenkenbon in ontvangst nemen. Op de foto ziet u de jubilarissen. Dit zijn: bovenste rij v.l.n.r.: Teng Arts, Corry Borssen, Wim Marsman en Harry Claessen. Onderste rij v.l.n.r.: Tine Hoenselaar, Sjeng Cox, Cor Huys en Theo v.d. Bekerom. Op 1 juli 1969 ontstond door een vrijwillige samenvoeging van de ge meenten Wanssum en Meerlo. de gemeente Meerlo-Wanssum. Op 24 september a.s. wordt dit jubileum gevierd met een feestelijk pro gramma. Om 10.00 uur zal de opening door burgemeester mr. J.H. Hahn plaats vinden. Aansluitend volgt de presentatie van de videofilm 'Meerlo-Wanssum', die speciaal voor deze gelegenheid is gemaakt. Als een rode draad loopt de Pie- terpadroute (Nederlands langste en mooiste wandelroute) door de film. Vanaf dit 'pad' zyn er uitstapjes naar diverse onderwerpen en loka- ties. De kyker treft de bedrijvigheid aan in zowel landbouw, industrie als in de dienstverlening en kan ge nieten van de rust en de ruimte van het landschap. Verder wordt het rijke gemeen schapsleven in elk van de dorpen belicht. Historisch waardevolle pan den evenzeer als fraaie nieuwbouw wijken trekken aan het oog voorbij. Kortom, Meerlo-Wanssum leeft. De film wordt de hele dag doorlopend vertoond en is te koop voor ƒ25,-. BOEK Vervolgens vindt de presentatie van het boek 'Scheldnamen in de regio Meerlo-Wanssum' van Theo v.d. Voort plaats. Bestelde boeken kunnen tegen betaling van de inte kenprijs van ƒ12,50 worden meege nomen en het boek is na de presentatie te koop voor ƒ15,-. KUNSTROUTE Aan de hand van een originele routebeschrijving kunt u een be zoek brengen aan de ateliers van in de gemeente wonende kunste naars. In de diverse ateliers heeft de betreffende kunstenaar een exposi tie ingericht die u kunt bezichti gen. De (fiets)routebeschrijving is vanaf 10.00 uur in het gemeente huis verkrijgbaar maar u bepaalt zelf de tijd waarop u wilt starten. De ateliers staan van 10.00 tot 17.00 uur voor u open. De volgende kunstemaars verle-i nen aan deze kunstroute hun me dewerking: Hans van Vroonhoven, Mieke van Vroonhoven en Harm Rutten in Geysteren; Els Poels- Heijmans, Henk van Hemert en Floor Hermans in Meerlo; Leo Wijnhoven en John van der Heij den in Wanssum en Herman Geurts in Swolgen. Maar vooral ge bruik van deze unieke gelegenheid en ga een dag kunstkijken in de ge meente Meerlo-Wanssum. 'T RAAYKE Kortverblijftehuis 't Raayke in Tienray heeft als doelstelling de tij delijke opvang voor dag en nacht van geestelijk gehandicapten, die normaliter thuis wonen. De opvang is bedoeld als ondersteuning van de zorg die men thuis krijgt. Ouders/ familieleden kunnen voor hun geestelyk gehandicapt kind van 't Raayke gebruik maken als die thuis gewenst en/of nodig is. Opvang kan geboden worden voor in principe ALLE geestelijk ge handicapten die thuis wonen, on geacht leeftijd, handicaps, niveau enz. Het Raayke viert, in 1995 het 25-jarig bestaan en de gemeente wil daar, tijdens het eigen jubileum ex tra aandacht aan schenken. In het gemeentehuis worden werkstukken van bewoners geëx- porseerd en zelfgemaakte artikelen te koop aangeboden. Bewoners en leiding zullen u graag te woord staan en zonodig uitleg geven. Spe ciaal voor deze gelegenheid is een boek gemaakt met een overzicht van de door de bewoners gemaakte werkstukken. Het boek (ontworpen door Henk van Hemert uit Meerlo) ligt op 24 september ter inzage en kan dan ook besteld worden. De opbrengst hiervan wordt bestemd voor de vie ring van het 25-jarig bestaansfeest van 't Raayke. Het gemeentebestuur van de gemeente Meerlo-Wanssum beveelt deze aktie van harte by u aan. FOTOWEDSTRIJD De ingezonden foto's voor de foto wedstrijd kunt u de hele dag ko men bekijken. Om 15.30 uur zal door de jury, bestaande uit Joop Wismans, Henk van Hemert en Hans van Vroonhoven de prijsuit reiking geschieden. Poppentheater Sacha van de Ven zal drie voorstellingen geven en wel om 10.00 uur, om 13.30 uur en om 15.30 uur. Breng gerust uw kinde ren mee en laat hen genieten van dit schitterende theater op de zol der van het gemeentehuis. Alle aktiviteiten, met uitzonde ring van de kunstroute, vinden plaats in en om het gemeentehuis. Voor de muzikal eomlijsting zorgen volksmuziekgroep Mallemoer uit Geysteren van 10.00 tot 13.30 uur en joekskape Béter as Niks uit Meerlo van 13.30 tot 17.00 uur. Vernielingen aan school Door het schoolbestuur werd aan gifte gedaan van vernielingen aan de deur van de buitenberging van de basisschool De Foekepot. Dodelijk verkeersongeval Maandagavond omstreeks 18.00 uur had op de Lollebeekweg te Casten ray een dodelyk verkeerson geval plaats. Vanuit, de richting Castenray reed een personenauto, bestuurd door de 73-jarige Senders uit Mansfield-Woodhouse (GB). Bij hem in de auto zaten zijn 75-jarige echtgenote Gladys Carthew. hun 57-jarige dochter en hun schoon zoon van 58 jaar uit Northampton. Uit tegengestelde richting nader de een bedrijfsauto, bestuurd door een 21-jarige inwoner van Casten ray. De 73-jarige bestuurder week, by het zien van de tegenliggig, uit naar links, in plaats van rechts op deze smalle weg en botste frontaal op de bedryfsaut. De 75-jarige inzittende overleed vrijwel ter plaatse aan haar verwon dingen. Bestuurder en de beide in zittenden moesten met verwon dingen naar het ziekenhuis worden overgebracht. De 21-jarige bestuur der van de bedrijfsauto (bestelbus) stelde zich eveneens onder dokters behandeling in het ziekenhuis. De Engelse familie verbleef op een bungalowpark in America en hadden een bezoek gebracht, aan Arnhem. Doordat de vogelwet op 1 septem ber jl. is gewijzigd, hebben houders van sierwatervogels en enkele hoenderachtigen te maken gekre gen met de nodige veranderingen. Een groot aantal hoenders en een den mag alleen nog maar gehouden worden als deze voorzien zijn van een deugdelyke voetring. Boven dien is de handel in deze vogels voortaan verboden. Het houden, af leveren, vervoeren, tentoonstellen en in- en uitvoeren' is alleen nog maar toegestaan als de houder kan aantonen dat deze vogels gekweekt zijn. Tot 31 oktober a.s. bestaat er de gelegenheid om voor ongeringde of ondeugdelijk geringde vogels zg. 'breekringen' te bestellen. Deze zijn open en kunnen slechts eenmaal gesloten worden, zodat ook volwas sen vogels geringd worden. Deze ringen zijn te bestellen bij de Klein- dieren Sportfokkers Vereniging Venray e.o. Sekretaris van deze ver eniging is J. Swinkels, Gussenstraat 10, 5809 AH Leunen, tel. 80258. Diefstal uit auto Nadat het portier geforceerd was kon een onbevoegde toegang ver krijgen tot een aan de Poststraat ge parkeerde personenauto. Uit de auto werden enkele cassetteband jes ontvreemd. LOEMPIA stuks van ƒ.6,- NU VOOR UW WINKEL VOOR DE LEKKERSTE DIEPVRIESPRODUKTEN Deurneseweg 134, 5813 AB Ysselsteyn Tel: 04780-41513 MAANDAG 13.00-18.00 Dl. T/M VR. 9.00-18.00 ZATERDAG 9.00-17.00. GEEN KOOPAVOND Aanbiedingen geldig tot en metl oktober o s Ook dit jaar organiseert de ver eniging Wereldkinderen, nu in sa menwerking met de basisscholen de Landweert. de Flierefluit en de dr. Poelsschool. een sponsor/fiets en wandeltocht. De sponsortocht wordt gehouden op zondag 25 sep tember. Gestart wordt tussen 13.00 en 14.00 uur vanaf de deelnemende scholen. Er is weer een keus uit: 5 km wandelen voor de jongsten en 15 km fietsen voor de oudere jeugd. Natuurlijk zijn ook ouders of ande re belangstellenden welkom. Heeft u geen sponsor, dan kunt u deelne men voor ƒ5.- per gezin. 1994 Wordt voor één van de pro- jekten van Wereldkinderen een spannend jaar. De vraag is of men genoeg geld hij elkaar lean fietsen/ wandelen om een tehuis voor 133 weeskinderen in Debre Zeit in Ethi opië te bouwen? Het tehuis betekent veel voor de ze weeskinderen, die Eritrea zijn uitgezet omdat zc niet van Eritrese oorsprong waren. Ze kwamen uit een weeshuis en arriveerden met slechts een bundeltje kleren in Ad dis Abeba, de hoofdstad van Ethi opië. Via een bliksemaktie werd nood opvang voor hen geregeld- Eerst een simpele tent. later in een oude villa in Debre Zeit. zo'n 40 km teil zuiden van de hoofdstad. Het huis is echter ongeschikt als permanent onderkomen. Op een aangrenzend stuk land wordt thans een nieuw tehuis voor deze kinderen ge bouwd. Het projekt is in volle gang. maar moet voor een deel nog wel worden atbetaald. Aan Wcreldkin- deren is gevraagd om dit projekt te helpen financieren. Daarom voert men aktie op zon dag '25 september, samen met hon derden kinderon ffl her frelèlSiul. Gezien de opbrengst van vorig jaar. ruim ƒ7.000.- alleen al in Venray. moet het nu ook weer lukken. Op school krijgen de kinderen in formatie over het projekt. via video en een lesbrief. Hiermee hoopt We reldkinderen op een stukje bewust wording en betrokkenheid bij de Derde Wereld problematiek. Wilt u meer informatie hebben over Wereldkinderen en/of de spon- sor/fiets- en wandeltocht, bel dam Luc Hagcman. U-I. 04780-86909 ol' Martin Nelissen. tel 04780-867K7. Dinsdag 27 september vindt in gemeenschapshuis 'SmelehoP in Ysselsteyn, de algemene ledenver gadering plaats van de coöperatie ve Rabobank Zevenrode. Speciale gast is ir. A. Latijnhouwers, lid van de Raad van Beheer van Rabo bank Nederland, voorzitter van de landelijke Mestbank en van de Brabantse boerenbond NCB. La tijnhouwers zal spreken over de aktuele ontwikkelingen in de vee houderij en natuurlijk vooral in gaan op de mestproblematiek. De vergadering staat verder in hel te ken van jubilea en het afscheid nemen van een aantal lokale l»estuurders. 'Met name door het samengaan van de Rabobanken Leunen, Merse lo. Oirlo-Castcnray en Ysselsteyn in de Coöperatieve Itabobank Zevenro de B.A.. was 1993 een memorabel jaar. Dankzij deze fusie kunnen on der meer investeringskosten beter worden opgevangen, aangezien in een groter verband efficiënter van moderne technieken gebruik kan worden gemaakt. Bovendien is een verdere kostenbesparing bereikt door de mogelijkheid van een beter vestigingsbeleid. Al met al kan dan ook teruggezien worden op een al leszins bevredigend 1993', zo schrijft de direktie van Zeven rode in een toelichting op de uitno- diging. Het bestuur heeft besloten het Winstuitkeringsfonds te vervangen door een budget van ƒ60.000.- voor sponsoring en donaties ten behoe ve van verenigingen in het werkge bied van de bank. Voor de nabye toekomst verwacht Zevenrode een doorzettende groei in de kredietverlening. De bank wil nog meer produktcn met fiscaal aantrekkelijke aspekjten aanbie den. Op het specifieke terrein van reizen worden klanten voortaan vanuit één centraal kantoor geadvi seerd door een gespecialiseerde ad vieskracht. De verwachting is verder dat de synergie tussen bank en verzekeringsspecialisme zal hij- dragen tot een verdere groei van' het marktaandeel verzekeringen'. AGRARISCHE SEKTOR De prijsontwikkelingen in -de agrarische sektor en de vereiste milieu-investeringen trekken een z.ware wissel op de toekomst. Met als gevolg dat de liquiditeits- en ver mogenspositiebij een aantal bedrij ven onder druk zullen komen t<- staan. Rabobank Zeven rode blijft nadrukkelijk het vertrouwen uit spreken in deze sektor en voor de nodige ondersteuning zorgen. On der meer in de vorm van gerichte adviezen. JUBILEA Tydens de vergadering zal de heer II.G.H. Pijnenborg de zilveren draagspeld ontvangen ter gelegen heid van zyn ^S-jarig jubileum als beheerder. Tevens zal afscheid wor den genomen van de scheidende, niet-herkiesbare leden van de Raad van Toezicht: F.G. van den Broek. G.H. Claessens, W.C.J. van Sambcek. T.G. Willemsen en A.M. Wismans. De aanvang van de vergadering is om 19.30 uur. De bijeenkomst is uit sluitend toegankelijk voor leden van de bank. Vijf brillen gestolen Vrijdagmiddag tussen 13.00 en 14.30 uur zijn van vijf sportende scholieren in de sportzaal van ba sisschool De Foekepot de brillen gestolen. De totale schade voor «le scholieren bedraagt meer dan ƒ1.500,-. De mogelijkheid is niet uit gesloten dat hier een grappenma ker bezig is geweest, die de brillen ergens heeft weggegooid. Als men de brillen vindt, neem dan kontakt op met de politie. Ook als men iets meer weet over deze diefstallen dan kunt u kontakt met de politic opnemen. PEEL EN MAAS elke week nieuws

Peel en Maas | 1994 | | pagina 7