Judo Vereniging Venray maakt zich op voor haar 20e internationale toernooi Hockey Doe Dag... Tong-il wederom suksesvol op Nederlandse kampioenschappen Atletiekvereniging Venray-Regio H.B.S. Diana Hengelsport HSV de Roerdomp Kennedy- toertocht Lopersgroep Venray Lopersgroep Peelrunners Bridgeclub Venray En zoë was 't ien Vënroj is 'n welkom verjaardagskado Verkrijgbaar in de boekhandel Finale Turnkompetitie Limburg Darts H.S.V. 't Alvertje Judovereniging Erised Honk- en Softballver. Rjed Caps Venray PEEL EN MAAS Sporthal Kursus Toucl for Health II PEEL EN MAAS Donderdag 2 juni 1994 - Pagin De Nederlandse kampioenschap pen semi-kontakt sparren, welke op 21 mei jl. werden georganiseerd in Uden. zijn wederom suksesvol gebleken voor Taekwon-do Vereni ging Tong-il uit Ven ray. Twee tae- kvvon doka's van Tong-il gingen met de hoogste eer strijken: Ferrie Gree- vink (2e dan) werd eerste bij de he ren aspiranten A-categorie tot 54 kg en Ivo van Tongeren werd eerste bij de heren junioren B-categorie tot 54 kg. Bovendien waren er tweede prij zen voor Ben Mariens (3e dan) bij de heren senioren A-categorie tot 70 ltg, Erik Deegen in de heren se nioren B - categorie tot 81 kg en bij de dames werd Irma Maessen (le dan) eveneens tweede in de catego rie Junioren B tot 60 kg. Derde prij zen waren er voor Maurice Poels (2e dan) bij de heren senioren A-categorie tot 81 kg en Lorens Janssen bij de heren aspiranten B - categorie tot 54 kg. Behalve voor het onderdeel spar ren waren er tevens twee deelne mers van Tong-il voor het onder deel breektechnieken. Hierbij worden enkele planken door mid del van hand- en/of voettechnieken gebroken en wordt de uitgevoerde techniek door een jury beoordeeld. Beide deelnemers van Tong-il vie len hierbij in de prijzen.- Rob Gree- vink (5e dan) werd derde en Stefan van Bakel (le dan) werd tweede! EUROPESE KAMPIOENSCHAPPEN De resultaten welke Tbng-il afge lopen jaar behaalde tijdens de Ne derlandse en open Nederlandse kampioenschappen hebben ertoe geleid een 'vijftal taejswondoka's van de vereniging zij,n ,gese.lejtteerd voor dé rialionaie selektie welke in augustus zal deelnemen aan de Topprestaties door Katja Broers en Monique Peetere Tijdens het Internationale Ree- boe Classic Atletiek Gala in Kerkre de van afgelopen zaterdag, heeft Katja Broers in de categorie meisjes jun. C een toptijd neergezet op de afstand van lOOOm. Ze zette een tijd van 3.02.75 min., goed voor een eer ste plaats en tevens een nieuw clu- brekord. Met deze snelle tijd vestigt Katja zich bij de beste loopsters van Nederland in haar categorie. Ook Arno Vriens leverde een goe de prestatie tijdens deze wedstrijd. Hij kwam uit bij de jongens jun. D en zette een tijd van 3.15.50 min. op de lOOOm. Goed voor een verdien stelijke 4e plaats. Tijdens de huldiging werd Katja Broers verrast doordat ze de gou den medaille omgehangen kreeg van de viervoudig Olympisch kam pioen Fanny Blankere Koen, waar ze zichtbaar tevreden mee was. Monique Peetere is bij de ZN kam pioenschappen voor A/B jun. in Breda Zuidnederlands kampioen geworden op de 400m. Zij zette een -toptijd van 59.72 sec. wat tevens een nieuw clubrekord betekende. Ook Monique vestigde zich met deze snelle tijd in de top van de Neder landse jeugd. Verder werden er in deze wed strijd goede resultaten behaald en persoonlijke rekords aangescherpt. Lisette Custers was goed voor twee pr's, dit op de 100m in 13.81 en op de 200m 28.48. Dit was tevens goed voor een 5e plaats tijdens de finale. Sandra Lamberts bracht een pr bij de 100m 14.04. Jan Jaap Kroft liep in de finale van de 100m naar een 5e plaats met een tijd van 12.17 en ook dit was een pr. en hij liep zich naar een nieuw pr. op de 400m met een tijd van 55.41. Monique Peetere liep een tijd in de series van 13.16. De finale moest ze jammer genoeg laten gaan i.v.m, het samenvallen van de 400m. Mededeling De D-junioren die deelnemen zaan de ZN kampioenschappen in Vught van 4 juni dienen uiterlijk om 09.50 uur aanwezig te zijn op de baan om van daaruit gezamenlijk te vertrekken. De C-junioren die zich hebben aangemeld voor de ZN kampioen schappen te Waalwijk van 4 juni dienen om 08.45 uur aanwezig te z\jn aan de baan om van daaruit ge zamenlijk te vertrekken. Verdere gegevens worden in de loop van de week verstrekt door de trainers tij dens de training. V.l.n.r. Ruud, Deenen, Peter Man- ders en Ftxms Flinsenberg tijdens het lopen van stijlfiguren, Europese kampioenschappen die in Wolverhampton (Engeland) wor den georganiseerd. De namen van de taekwondoka's voor de nationale selektie werden afgelopen zaterdag tijdens een centrale training in Venlo bekend gemaakt. Van Tong-il zijn de volgende leden geselek- teerd: Hob Greevink, Maurice Poels, Ryan Zorg (2e dan), Irma Maessen en Susan Boom (7e kup). De resulta ten van de NK van dit jaar zullen wederom bepalend zijn voor het sa menstellen van de nationale selek tie voor de EK van 1995. OPEN Dl STRIKTSK AM PIOEN SCHAPPEN STIJL, LEERDAM Op 7 mei jl. nam een team van 19 leden van Tong-il deel aan de open distriktskampioenschappen West Stijl in Leerdam. Bij dit stijl- toernooi worden de deelnemers be oordeeld op de juiste uitvoering van de technieken tijdens het lopen van stijlfiguren. Deze stijlfiguren bestaan uit een vast patroon van aanval- en verdedigingstechnieken. Tbng-il was wederom zeer nadruk kelijk aanwezig, hetgeen mag blij ken uit de negen prijzen welke naar de vereniging gingen. Eerste prijzen waren er voor Ry an Zorg bij de dames junioren, Pa scal Janssen (6e kup) bij de heren aspiranten en Morad Ouchen (le kup) bij de heren junioren. Tweede prijzen waren er voor Rob Greevink bij de heren senioren en Rob van Kempen (4e kup) bij de he ren junioren. Tenslotte waren er derde prijzen voor Stefan van Bakel bij de heren senioren, Ileidi Litjens (le dan) bij dé dames junioren, San ne Janssen (7e kup) bij de dames aspiranten en Ivo Tbnnaer (3e kup) bij de heren aspiranten. Het Lentetoernooi van St. Willi- brordus Milheeze. Hier werd een nieuwe manier uitgedokterd om het toernooi interessant te maken. Men moest een vooraf gegeven ge middelde zo dicht mogelijk benade ren. Door er ver bovenuit te komen, kwam de nederlaag des te harder aan. De 15e OC. Deze aflevering is ge wonnen door N. v.d. Veer, 2. L. v. Ham en 3. W. Brouwers. Zaterdag waren de aspiranten aan de beurt voor hun kringkamp. Hier eindigden R. v.d. Veer, P. Sijbers, G. Branje en D. Rongen in de mid denmoot. Het kringkamp. ind. werd zondag gehouden. De jeugd zette hier het beste beentje voor. N. v.d. Veer en D. v. Ham behaalden een prachtige tweede plaats. De overige deelne mers behaalden geen plaats op het ereschavot. Tevens verzorgden een aantal le den zondag jl. een demonstratie handboogschieten op Nieuw Sprae- land. Onder het geronk van een groot aantal motoren was de be langstelling toch goed te noemen. Hieruit blijkt dat de helpende hand waar nodig toch uitgestoken worden. Donderdag oefenen. Zondag kamp. voor teams. De tweede Koningswedstrijd op de Maas werd gewonnen door II. v.d. Ilogenhof 11.000 gr.; 2. J. San ders 9.000 gr; 3. R. Vlemmings 4.000 gr. De korte hengels hadden een slechte stek uitgezocht want daar werd geen enkele vis gevan gen. zelfs geen oude schoen. Wel werd er door B. Jansen een ouder b.h. aan de haak geslagen. Zaterdag 4 juni: Vriendenkring Velden. Zondag 5 juni: Derde Konings wedstrijd; bijeenkomst korte hen gels witte poort. Lange hengels bijeenkomst bij het pontveer Vier lingsbeek om 07.00 uur. Jeugdvissen De wedstrijd op de Nationale Hen- geldag werd gewonnen door Coen Hermans 298 cm; 2. Josua Verreit 83 cm; 3. Wiel v. Raay 61 cm; 4. Je roen Sandere 42 cm; 5. Luc Reintjes 42 cm en 6. Paul Willems 35 cm. Voor uw vergunningen kunt u te recht bij H. v.d. Heuvel, Klaproos 1, Venray, tel. 11215 en V. Grootels Hengelsport, Stationsweg. Zaterdag 4 juni organiseert TWC Oostrum haar jaarlijkse Kennedy- toertocht. Aan deze fietstoertocht kan iedereen meedoen. De afstand bedraagt 70 km en is nagenoeg gelijk aan het parcours van de wandelaars. De route is volle dig beschreven en gepijld. Onderweg zijn er twee kontrole- posten waar genist kan worden. Al le deelnemers worden bovendien getrakteerd op een versnapering en bestaat de mogelijkheid tot het drinken van een lekker kopje koffie of frisdrandk. Alle fietsers kunnen inschrijven en starten tussen 09.00 en 13.00 uur. Start en eindpunt is bij café Hulsman, Henseniusplein 9 (nabij de schouwpurg). De eindkontrole sluit evenals an dere jaren om 17.00 uur. Loobeekloop Holthees Bij de Loobeekloop in Holthees, de achtste wedstrijd in de Trim- loopkompetitie van het Land van Cuijk waren de lopers van onze groep goed vertegenwoordigd. Het parcours was als gevolg van de aan leg van de A73, welke tweemaal moest worden 'genomen', veran derd t.o.v. voorgaande jaren. Een ronde ofwel 5150m werd ge lopen door Jan Phillipson in 22.50: door Maijo van Heyster in 23.10 (goed voor de 2e plaats); Frank Rijs- houwer 21.00; John Coppus 21.50 en Wim van Bracht wist met nog een echte eindsprint 24.05 te klokken. De liefhebbers van twee ronden ofwel 10.300m waren nog talrijker. Heiman s Jakobs beet de spits af door na 38.33 te finishen-, Jan Kir- kels 41.02; Gé Peterink 41.26 en Frans Thielen 41.41. De rij werd gesloten door Hermans Bexkens 44.01, Peter Bos 45.56 en Bert Oost- dam 46.56. Trainingen: Nivo 1: Dinsdag en/of donderdag 19.00 uur. start vanaf de atletiek baan Venray. Nivo 2: Dinsdag en donderdag 19.00 uur, start vanaf de atletiek baan Venray; zaterdag 16.00 uur bostraining, start vanaf de Oude Barrier, Maasheseweg. Nivo 3: dinsdag 19.00 uur inter- valtraining atletiekbaan; donder dag 19.00 uur lcvvaliteitstraining op de weg en/of in het bos, start, vanaf de atletiekbaan; zaterdag 16.00 ,qur bostraining, vanaf de Oude Barrier, Maasheseweg. Nivo 4: dinsdag 19.00 uur inter- valtraining op de baan. Verder indi vidueel. Vaals-Venlo-deelnemere: trai ning op zondagmorgen om 09.30 uur vanaf het clubgebouw. Agenda: 12 juni: Amicitialoop Langenboom. 26 juni: Estafette Vaals-Venlo. Informatie: Gert Vermeulen, tel. 80999, Frank Rijshouwer, tel. 86268, Anja Gooren, tel. 89486 en Maijo van Heijster, tel. 82397. Uitslagen: Holthees: Op het zware parcours van de Loobeekloop te Holthees heeft Johan Kleuskens een fraaie 2e plaats weten te behalen op de 5150m. Zijn eindtijd was 17.13! Ove rige uitslagen: 5.15 km: Joop Zan ders 18.18. 10.3 km: Geert Duykers 41.23; Frans Thielen 41.25; Geert Emons 41.47. Op deze afstand waren nog enkele Peelrunners meer aan wezig, echter hiervan hebben wij geen eindtijd ontvangen. Pepijnloop Echt: 10 Engelse mijl (16.093ra): Bert van Wijlick 1.01.21; Hans Hermkens 1.14.16. Den a.s. zaterdag aan de Testloop. Trainingen: Donderdag 2 en 9 juni: PHV Horst, aanvang 19.00 uur, interval. Zaterdag 4 juni: Schaak Horst, aan vang 16.00 uur, testloop. Dinsdag 7 juni: Horst en Sevenum, duurloop om 19.30 uur. Wedstrijdagenda: Zondag 5 juni: Va marathon Beesel, start 14.00 uur; IJzeren Man loop Weert, 3.5, 7, 10.5 en 17.5 km, start vanaf 10.00 uur. Zondag 19 juni: V2 marathon Gen nep, start 18.30 uur. Zondag 26 juni: Vaals-Venlo. Was het omdat sommigen dach ten dat het al bijna vakantie was of omdat er een beeldscherm stond met een klok op 22 minuten, waar door men dacht veel minder speel tijd te krijgen? Het was een enigszins rommelige avond. Het be gon al met paren die aan de goede tafel de verkeerde spellen speelden en het eindigde met kaarten terug stoppen in de verhouding 10-16! Ter geruststelling: de klok stond inderdaad wat krap afgesteld. Om dat de belangen minder groot zijn tijdens de zomermaanden kunnen we het tempo van sommigen wat opvoeren, zodat we met ingang van het nieuwe seizoen weer goed op tijdschema kunnen spelen. De voorlopige uitslag in de drie groepen was: Geel: 1. ds. Paris-Stappers; 2. hr. Van Pelt-Zuur; 3. hr. IIuys-Karago- zian. Rood: 1. ep. De Mooy; 2. ds. Delsing- Verheijen; 3. mw. Akerboom-dhr. Vermolen-. Groen: L $s. Huys-^ar^gozian2. mw. Hu!sman-hr. Vervuurt; 3. ep. Willems. Na de strijd om de zomertrofee voor de clubleden, beginnen we op donderdag 7 juli weer met het zo- meravondbridge voor belangstel lenden van alle vier de Venrayse clubs, maar uiteraard ook voor thuisbridgers die eens een keer sfeer willen komen proeven of va kantiegangers die op de donderda gavonden een kaartje willen komen leggen. Noteert u een en ander al vast in uw agenda. Nadere medede lingen volgen. Er heerst weer een drukte van ja- welste in het 'crisiscentrum' aan de Antoniusstraat 3 te Venray. Daar, waar in het verleden nog met gum en potlood aan deelnemerslijsten werd gewerkt, is nu een bedrijis- kantoor verrezen, kompleet uitge rust met PC en fax. De fax komt nauwelijks tot rust. Het jubileum gaat namelijk gepaard met enkele rekords. Zo nemen er in het week end van 11 en 12 juni meer dan 1100 judoka's, afkomstig uit 18 lan den, deel aan het toernooi. Naast aan de opgave van clubs, wordt er voortdurend gewerkt aan wijzigingen van deelnemersnamen of hun lichaamsgewichten, hetgeen veel tijd in beslag neemt. In Venray zijn ze bijzonder trots op de zware bezetting van het toer nooi. Ze zijn er dan ook van over tuigd dat ze kwalitatief het beste toernooi van ons land organiseren. Ja zelfs het Open Nederlands Kam pioenschap delft, in de ogen der Ven ray naren, in dat opzicht het on derspit. De deelnemers zijn afkomstig uit: België. Luxemburg, Frankrijk, Ita lië, Oostenrijk, Duitsland, Tsjechië, Roemenië, Noorwegen, Zwitser land, Liechtenstein, Groot-Brit- tanië, Rusland, Polen, Hongarije, Bulgarije, Denemarken, het voor malige Joegoslavië en Nederland. Kenners zien met één oogopslag dat de sterkste Europese judo naties vertegenwoordigd zijn. Alsof dit nog niet genoeg is vaardigen Groot-Brittanië, Noorwegen, Zwe den en Zwitserland hun nationale jeugd- en/ol' seniorenploeg af. Duits land is o.a. vertegenwoordigd met hun regio-team uit Nordrein Westfalen, Dat het vaderlandse judo geluk kig weer in de lift zit, is gebleken tijdens de afgelopen Europese kam pioenschappen te Gdansk, Polen. De kersverse Europese kampioene Jessica Gal zal haar kunnen dan ook aan de dag brengen. Het zal voor haar echter geen 'makkie' worden. In haar klasse heeft ook de Belgische Heide Goossens inge schreven. Heidi, die vorig jaar brons veroverde op de Europese kampioenschappen, is hard wer kende aan haar come-back. Ze is ge nezen van een sleutelbeenbreuk en zal de ontmoeting met Jessica aan gaan om te zien waar ze internatio naal staat. Bij de heren is het aanstormend talent Mark Huizinga vertegen woordigd. Voor velen won Mark, on verwacht, de bronzen medaille, in Gdansk. In Venray zal hij zeker voor goud gaan. Een struikelblok vormt elk jaar weer het onderbrengen van judo ka's uit de Oostbloklanden. Daar voor die clubs het deelnemen (lees: reizen) aan het toernooi reeds zo kostbaar is, hebben ze geen geld ge noeg om onderdak te vinden. Daar waar westerse clubs worden onder gebracht in bungalows van naburi ge parken, is men naarstig op zoek naar logeeradressen voor junioren en senioren-judoka's, afkomstig uit Oost-Europa. Graag plaats de Judo Vereniging Venray dan ook een oproep aan mensen die bij voorkeur minimaal twee judoka's kunnen opnemen in hun gezin voor maximaal twee nachten. Het betreft dan ook uit sluitend de avond en de nacht dat ze bij u zullen logeren, omdat ze overdag hun verplichtingen heb ben in de sporthal. Mocht u hierin een uitdaging zien dan kunt u kontakt, opnemen met Judo Vereniging Venray, tel. 04780-87985. Zaterdag 4 juni a.s. Zaterdag a.s. organiseert de MLxed Hockey Club Venray op haar velden op het sportcomplex De Wieën een zogenaamde Hockey Doe Dag, aan vang 11.00 uur, speciaal voor de jeugd. Deze dag is speciaal voor leerlin gen van de basisscholen, jongens en meisjes van 7 tot 12 jaar, om spe lenderwijs kennis te maken met de hockeysport in het algemeen en de Venrayse hockeyclub in het bij zonder. Er wordt uitleg en informatie ge geven. Er kan zelf geoefend worden met demonstratie-trainingen onder leiding van ervaren trainers en spe lers. Ook zullen er veel leeftijdgeno ten aanwezig zijn om duidelijk te maken waarom zij het zo naar hun zin hebben. In het clubhuis is een informa tiestand ingericht met foldermate riaal en voor iedere deelnemer is een leuk presentje beschikbaar. Als je het leuk vindt, kun je je aanmelden voor een aantal proef- trainingen die niets kosten. Wan neer je beslist 0111 lid te worden krijg je je eerste stick aangeboden door de club. GASTVRIJ Voor de gasten, ouders en andere geïnteresseerden in de MHCV zijn natuurlijk ook van harte welkom, staat zaterdag koffie, cake en ranja klaar. Naast hockey vindt er een ballon nenwedstrijd plaats en zijn er prij zen te verdienen met het 'grootste woord '-wedstrij d spel Alle deelnemers krijgen een me daille als herinnering. AANMELDEN Op alle basisscholen zijn aanmel dingsformulieren verspreid. Mocht je die gemist hebben kun je je nog altijd telefonisch aanmelden via de heer Jan Zuidhof, tel. 04780-83520 vóór vrijdagavond 3 juni 20.00 uur. LEDENWERVING Onlangs is de MIICV gestart met een intensieve ledenwerfaktie. Met folders en affiches woi'den potentië le leden attent gemaakt op de Mixed Hockey Club Venray. Meisjes, jongens, dames, heren, jong en oud kunnen allemaal te recht bij die club. Indien u meer in formatie wenst, belt u Erik Peters, tel. 84020 of schrijft u naar het se- kretariaat. Postbus 286, 5800 AG Venray. Er wordt dan zo spoedig mogelijk kontakt met u gezocht voor nadere kennismaking. Op zondag 5 juni organiseert gymnastiekvereniging St. Christof- fel in samenwerking met de Sectie Gymnastiek en Recreatie van de Re gio Limburg de VB Accountants Tumfinale in sporthal De Wet- teling. Tijdens deze dag zullen de win naars van alle categorieën die deel genomen hébben aan 'de Limburg- sé türnkompétïÈie tegen elkaar uitkomen. De deelnemende groe pen zijn geselekteerd uit de distrik- ten Noord-, Midden- en Zuid-Lim burg. De wedstrijden zullen van een goed niveau zijn daar alleen de besten tegen elkaar uitkomen van de afzonderlijke poules. St. Christoffel neemt ook dit jaar deel aan deze finale met Meisjes aspiranten klasse III, Meisjes junio ren klasse II en Dames klasse II. Het intumen begint om 09.00 uur en de eerste wedstrijd is om 09.30 uur. Wij hopen dat deze dag een spor tief hoogtepunt wordt voor alle deelnemers met op het einde te recht winnaars. De entree voor deze dag is voor personen tot en met 14 jaar ƒ1,- en personen van 15 jaar en ouder ƒ2,50. Zondag a.s. wordt in café De Peel- haas weer het maandelijkse le vensmiddelendarten gehouden. Een ieder die aan dit toernooi wil deelnemen kan zich tot 13.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook tele fonisch onder nr. 82187. De aan vang is om uiterlijk half twee. De op de Nationale Hengeldag ge houden sportvisevenementen ga ven het volgende resultaat: bij de junioren: 1. Koen Hermans; 2. Jos Havenrijt; 3. Wil van Raay; 4. Je roen Sanders; 5. Luc Reijntjes; 6. Paul Willems. De senioren, om de clubhuisbeker: I. Sander Reijnders; 2. Emil Truy- en; 3. Sjaak Theeuwen; 4. René Wijnhoven; 5. Toon Langenkamp. De einduitslag van het Maasko- ningsvissen: 1. Peter Cuppen; 2. Re né Wijnhoven; 3. André Gooren; 4. Toon Sandere; 5. 'Ibon Langen kamp. Zaterdag 4 juni is de vierde wed strijd van het Lentekoningsvissen van de korte hengels. De bijeen komst is om 07.00 uur bij de vis vijver. Zondag 5 juni is de eerste wed strijd van de picker-kompetitie. Er wordt gevist in twee klassen. De bij eenkomst is om 06.45 uur bij René Wijnhoven en er wordt gevist van 08.00-11.30 uur. Dinsdag 7 juni is de tweede wed strijd van hei Vijverkoningsvissen. De bijeenkomst is om 18.00 uur. Sportvisakten en vergunningen zijn verkrijgbaar bij de sekretaris II. Lenssen, tel. 04780-87606 en bij Van Grootel Hengelsport, Stations weg in Venray. Op zondag 29 mei jl. heeft judo vereniging Erised de maand mei suksesvol afgesloten door met twaalf judoka's een bezoek te bren gen aan het judotoernooi van Wy- chen. Voor onze judoka's is het ook wel eens leuk om buiten Limburg hun krachten te meten met andere verenigingen. Op het toernooi werden de vol gende resultaten behaald: Tristan Kunen -34kg le; Rob Winnen -31kg 2e; Joeri Gilissen v38kg 2e; Harald Oversteeg -38kg 3e en Maurice Gi lissen 41kg 3e. Uitslagen: IIBp: Ducks-Red Caps 11-9 HBa: Bl.Wings-Red Caps 4-17 HBj: Orioles-Red Caps 20-5 SBs2: Red Caps-Mulo 4-26 I-IBsl: Red Caps-Bl.Hittere 14-14 IIBs2: Red Caps-Knuppelaars 5-16 SBsl: Cheetahs-Red Caps 4-2 Programma zaterdag 4 juni: IIBp: Red Caps-Alle In a.11.00 IIBa: Red Caps-All Stars a.13.00 IIBj: Red Caps-Maastricht 11.00 (dubbel) 14.00 Porgramma zondag 5 juni: HBsl: All Stare-Red Caps v.11.30 IIBs2: Red Caps-Nuenen v.09.00 SBsl: Red Caps-DVS a.11.00 SBs2: Ducks-Red Caps v.08.30 elke week nieuws De Wetteling Donderdag: Rooyse VK Rooyse VK/Manual Manual Vrijdag: Rank Xerox Jumpers Bonte Koe 2-Leunen 2 Bonte Koe 1-Leunen 1 Drukshop-Rooy'84 Venrode-Huukske 3 Zaterdag: Gesloten Zondag: St. Christoffel Voetbal Maandag: Gemeente Rooyse VK Finale na-kompetitie Huukske- Noir- Venray 3- Dinsdag: Rooyse VK Badmintonclub Woensdag: Gemeente Badmintonclub De Schuivers 17.30-21 21.00-22,1 22.00-23,(1 16.30-17.3 17.30-19.! 19.30-20,! 20.30-21. 21.30-22.! 22.30-23.! 09.00-18.(1 20.00-22.fl 16.30-17. 17.30-20. 20.30-21.3 21.30-22,3 22.30-23.3 17.30-21.fl 21.00-23.3 16.30-17.3( 17.30-22.3 19.30-2l.3i Voor al diegenen die de basisku sus TFII I hebben gedaan, start* we op 24, 25 en 26 juni a.s. de ve volgkureus TFII II. Touch for Ilelth is een spier- energievereterkende techniek. Hi c systeem geeft aan ieder mens d 1 mogelijkheid zijn eigen lichaam lx 1 ter te leren kennen en uit te vinde n welke omstandigheden het spiein stelsel en ook de wervelkolom balans brengen. Men is zelfs staat uit te vinden op welke zakei 1 struktureel, chemisch of psychisc! het eigen lijf reageert. De basiskursus start wederom 3 sept., 1 en 2 okt. in De Lochtingi Venray. Inlichtingen/inschrijve bij Mia Terwijn, tel. 04780-86807, Inbraak ging niet door Dinsdagmorgen omstreeks O4.0?J uur hoorde personeel van het bi jaardenoord Schuttersveld verdacl te geluiden in de buurt van lit'1 administratiekantoor. Zij gingen q onderzoek. Dat moet de inbreke, hebben bemerkt want het perst neel ontdekte dat het bovenlicli van- de administratie, geforceerd1 was. De inbreker was er vandoor geVl gaan. De schade a bleef;xlaardoo d beperkt. Poging tot inbraak In de nacht van dinsdag oj n woensdag, omstreeks half een gin) het alarm al' van de supermarkt aat de Kruidenlaan. Dat is vermoede lijk het sein geweest voor de dadei d om er vandoor te gaan. Er bleek deur van de nooduitgang te z(ji't opengebroken waarna het alarm afgegaan. De dader is niet, binnen geweest en de schade bleef beperkt Amerikaanse eik iliegaa geveld Namens de Provnicale Wateretaa) werd aangifte gedaan van het illc gaal kappen van een langs de Deur neseweg geplante Amerikaanse ei! met een doorsnede van 10 centime ter. De spaanders lagen nog bij di plek waar de eik had gestaan. Di boom was verdwenen. Het illegaa vellen was door de buurtbewoners op een afstand van 200 meter nici gehoord. De waarde van de ei! wordt op ƒ700,- geschat. - Vi tii 0 u :v= de Vreugde en verdriet dicht bij elkaar. Terwijl de spelers van HRC uil tit Afferden, na hun gelijkspel tegen Oostrum, de promotie naar (U Di vierde klasse vieren, licht een Oostrum,-speler verslagen op cfóüt grond. Voor de tweede keer op rij grijpt het team, van Oostrum net Dc viaast de promotie.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 12