Bouwmij Janssen bv ode r^\ 0 3 3 Blaast z'n partij mee ALLERS Dalland: kwaliteit in meervoud Telefonisch reserveren en/of inlichtingen 04780-46595 takel AUTO- MOTORRIJSCHOOL "PEETERS" O SALON DE BEAUTE BDVflG 3 3 3 3 3 3 a J Iwee halen één Da Optiek Verhoeven Jolisa bruidsmode Verlinden Juwelier Ariaens Modeschoenen Van Opbergen Jac. Nooyen MannenMode teren 1994 Hij Zij Haarmode Evergreen Ma Belle Lifestyle Thomassen Mode Jos Arts Jeugdmode Modeshow A&S Intersport j^v^^rxT\T\w nr7/-r/-rs-7r/\ js AIITA 0 IIATADDI lerUAAl <1 PARFUMERIE PASSAGE 12 VENRAY Het juiste adres voor uw RIJOPLEIDING Venray, Vollenbergst(aat 32 Telefoon 04780-83355 Horst, Snellenstraat 3 Telefoon 04709-82966 X kempweg 33 postbus 2 5800 aa venray tel. 04780-86060* OFFICIEEL DAF TRUCKS DEALER TEGELEN VENRAY BOXMEER KREFELD bedrijfswagens bv Allers bedrijfswagens venray bv Paul Burgmanstraat 1, Venray Telefoon 04780-87855 Fax 04780-11660 Op tijd gebeld, niet teleurgesteld: tel. 04780-81326 Bijna alles uit eigen worstkeuken STATIONSWEG 45 - VENRAY Ruime parkeergelegenheid fc-SSltf-UbZW /"I 33 cross "OF lactuispinz tweede afdruk gratis! //I/Imrcel 'V4 VA N Ol/l/INN E N Foto Video v.d. Hurk IRENESTRAAT 6, 5825 CB OVERLOON 04781-41894 Gratis parkeren tot voor de deur! Nieuw-Dalland BV Rozendaal 1 Merselo Postbus 16 5800 AA Venray Telefoon (04780) 49427 Fax (0^780) 4644Q jen OO'b jnn OO'II 1°ï 9VL 6epfüA 'iuq 6epuBBiu mm IMx-ê Wij willen er allemaal goed uitzien, iets moois wat onze persoonlijkheid onder streept. Wij van Optiek Verhoeven begrijpen dat. Of u nu op zoek bent naar modern of klassiek, sportief of sjiek, robuust of elegant, in onze uitgelezen kollektie treft u voor elk wat wils aan. Ons team zorgt ervoor dat de modernste modetrends voor u klaar liggen, waaronder diverse bekende merken zoals: Vogue, Brendel, Look, Polo Ralph Lauren, Marc O-Polo, Serengeti, Rodenstock etc. etc. Aangezien de kollektie zo enorm veel mo gelijkheden biedt, staan wij met een deskun dig team voor u klaar, om u met raad en daad bij te staan zodat u straks met volle te vredenheid naar een perfekt eindresultaat in de spiegel kunt kijken Ons bedrijf is gelegen aan de Grotestraat 48 te Venray. Wij beschikken over de mo dernste oogmeetapparatuur, waardoor wij u een uitgebreid en gedegen oogonderzoek kunnen bieden zowel op het gebied van bril len en kontaktlenzen. Wij verheugen ons erop u te mogen ont moeten op het modespektakel tijdens de muziekfeesten in Merselo, of loopt u gewoon eens vrijblijvend binnen! Trouwen? Dan wil je echt de mooiste zijn; Jolisa bruidsmode is een vooraanstaande zaak op het gebied van aktuele bruidsmode. Specialisten dus. Jolisa bruidsmode is in staat u de grootste keuze en de beste creaties van nationale en internationale modehuizen te presenteren. Schitterende bruidsjurken in alle mogelijke stijlen, 'n Feest om te zien. Daarbij brengt Jo lisa bruidsmode ook nog een eigen kollektie exclusief ontworpen bruidsmode. Zeer apart, maar altijd betaalbaar. Steeds het nieuwste ook. 'n Bezoekje is de moeite dan ook meer dan waard. U bent van harte welkom. Jolisa bruidsmode in Oostrum-Venray is prima bereikbaar, met eigen- of openbaar vervoer, het NS-station ligt op een steenworp afstand, en er is ruime parkeergelegenheid. Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag van 09.00-12.00 en 13.00-17.00 uur; zaterdag 09.00-15.00 uur; 's maandags gesloten. U zult versteld staan hoe verrassend geva rieerd en uitgebreid de kollektie bij Jolisa bruidsmode is. Om zoveel modieuze japonnen te bekijken en te passen heb je wel even nodig. Daarom neemt Jolisa bruidsmode graag alle tijd voor u. Jolisa bruidsmode maakt bij voorkeur een afspraak. Dan is wachten overbodig. Tel. 04780-88840. Groeibriljant in de belangstelling Van 18 mei tot 4 juni schenkt Verlmden Ju welier bijzondere aandacht aan groeibriljant sieraden. ledereen kent het, groeibriljant. Een lijn briljantsieraden waarbij de mogelijkheid bestaat om dit sieraad na enkele jaren te hebben gedragen, op zeer aantrekkelijke voorwaarden in te ruilen voor een nieuw groeibriljantsieraad. Een unieke manier om naar een sieraad met de altijd al gewenste briljantgrootte toe te groeien. Soms is het fi nancieel aantrekkelijk om een sieraad stap voor stap bij elkaar te sparen. Soms is het ook aantrekkelijk omdat je telkens bij inruil van model sieraad kunt veranderen. Smaken veranderen en kollekties wisse len, je sieraad kan met jou veranderende smaak en mode mee veranderen. Groeibriljantsieraden zijn er niet alleen de in de klassieke modellen, maar er zijn ook vele moderne groeibriljantsieraden. Verlin den Juwelier neemt een unieke plaats in on der de juweliers als het om groeibriljant gaat. De drie belangrijkste merken groeibriljant vindt u hier als uitzondering naast elkaar in één kollektie. Het zijn de merken LE CHIC, DESIREE en DIAMONDE. De vele nieuwe modellen zijn een belangrijke reden om groei briljant sieraden extra in de belangstel ling te plaatsen. Vooral de schitterende kom- binaties van ring, armband, oorsieraad, en armband zijn oogstrelend. Van Verlinden Juwelier krijgt u in deze pe riode bij aankoop van een groeibriljantsie raad een prachtig leren sieraden-etui ter waarde van f60,- kado. Heeft u al een groeibriljant sieraad welk niet bij ons is gekocht, toch geven wij u de mogelijkheid dit bij ons in te ruilen voor een nieuw groeibriljant sieraad. «Van 18 mei tot 4 juni groeibriljant in de be- i. Verlinden Juwelier Venray. Razendsnel komt het nieuwe zomersei zoen naderbij. Een gloednieuwe mode, te gekke trends... daarvan krijg je toch zeker ook héél veel zin in nieuwe schoenen! Passend bij de etnische look met lange rokken, gewikkelde tops, wijde broeken en gehaakte vestjes zijn er exotische sandalen met een goud-finish, gevlochten hoogfront- schoenen en enkelbooties of vetermodellen in espadrille-stijl. Jong en vreselijk leuk zijn plateausandalen en clogs, die perfekt in de zeventiger jaren sfeer passen. Vrouwen die van een klassieke stijl houden dragen deze lengt platte instappers of elegante pumps - perfekt bij elk kostuum - zowel met pantalon of rok. De aktuele mannenmode is van de zomer bewust nochalant met veel wijde broeken en hemden in natuurlook. En schoenen uit na- tuurleder of in koele linnenoptiek. En, hebt u zin gekregen in de nieuwe schoenenmode? Komt u dan gauw eens bij ons kijken. Immers, op dit moment is de keus het grootst! We verheugen ons op uw bezoek. Van Opbergen, specialist in damesmode, lingerie en badmode. Bekend door zijn lig ging, uitstraling de de bijzondere aandacht voor de klant. Damesmode De damesmode-afdeling van Van Opber gen is helemaal in de zomerstijl aangepast. Met gezellige hoekjes en gemakkelijk gepre-' senteerde mode. Een vakkundig advies is steeds aanwezig. Het eigen huismerk Essen- tio is royaal gepresenteerd. Essentio staat voor hoogwaardige kwaliteit, een redelijke prijs, komfortabele pasvorm en een grenzelo ze mogelijkheid tot kombineren. Daarbij vindt u natuurlijk vele modemer ken uit Europa smaakval gekombineerd met elkaar en met Essentio, o.a. Taifun, Britta, Ouiset, Lindon, Time, Para, Certo, etc. etc. Een aparte afdeling voor de meer chique geklede dames heeft ook veel aandacht. Di verse topmerken zijn hier verzameld. Voor de maten 38-48 is hier in een sfeervolle zaak vol op belangstelling voor uw wensen. Lingerie Barbara, Warnqr, Chantelle, Passionata, Sloggi, Triumph, Mey, een kleine greep uit de bijzonder zorgvuldig samengestelde kol lektie van Lindessa van Opbergen. Lindessa geeft aan dat hier goed opgelei de dames met veel begrip ook de moeilijkste wensen zullen proberen te vervullen. Een goede keuze uit veel modemerken uit vele landen. Uw draagkomfort en tevredenheid zijn de pijlers waarop Van Opbergen gaarne verder wil bouwen. Badmode Van oudsher het adres voor ruime keuze en een eerlijk advies. Met topmerken als Ma- rielle Bolier, Ariella, Nicky Nobel, Triumph, L.S., Sunflair en natuurlijk het geweldige huismerk Tweka. In alle rust kunnen u en uw partner plus eventuele kinderen passen en kiezen uit deze geweldige kollektie. Tot ziens bij Van Opbergen, Grotestraat 56/ Passage 16, Venray. Jac. Nooyen MannenMode in Venray is de speciaalzaak voor een uitgebreide kollektie betaalbare mannenmode. Door specialisatie kan men u een ruimere keuze bieden. Ook in de diverse prijsklassen! Niet alleen in het klassieke genre maar ook in vrijetijdskleding, jeans en niet te vergeten kleding voor spe ciale gelegenheden. Voor de bruidegom zijn er vele mogelijkhe den, jasjes in kort en lang, één rij of twee rij, vlotte kostuums of kombinaties in vele kleu ren die je later gemakkelijk door kunt dra gen, smoking, rokkostuur. Dit alles aangevuld met accessoires zoals cumber- bands, strikjes, gelegenheidshemden, enz. enz. Men kan keuze maken uit vele bekende merken, maar wat belangrijk is de mode voor de bruidegom is ook nog betaalbaar! In eigen kleermakerij worden alle verande ringen vakkundig en gratis uitgevoerd. Bo vendien profiteren klanten van Jac. Nooyen d.m.v. een klantenkaart een extra voordeel dat mooi is meegenomen. Jac. Nooyen MannenMode vindt u in de Grotestraat 27 te Venray. Dagelijks geopend van 09.00-18.00 uur (behalve maandagmor- feesten Merselo presenteert Hij Zij Haarmode, voor dames en heren. Wij werken met en zonder afspraak en zijn er voor groot en klein, jongere en oudere. Iedere klant krijgt bij ons een gratis en vrij blijvend advies over kapsel en haarverzor- ging. De produkten die wij gebruiken zijn milieuvriendelijk, zoals permanent zonder ammonia en kleuringen zonder ammonia. Nieuw bij ons is een metamorfose behan deling met gratis foto van er voor en er na. Ook wij zullen met een spektakulaire kap persshow aanwezig zijn op dit grote mo despektakel in Merselo. Hij Zij Haarmode, Raadhuisstraat 8-10, Venray, tel. 85013. Evergreen, een speciaalzaak in zijden bloemen, planten en bomen. Het adres voor een exclusief boeket, bruidswerk, grote bo men alsmede advies en aankleding van pro- jektbeplanting bij bedrijven, kantoren en instellingen. Ma Belle, leder- en boutiquemode brengt dit voorjaar en zomer een geheel nieuwe kol lektie met de merken zoals: Hanna 'S, Atmos en Mayerline. Hanna 'S brengt een jonge en sportieve kollektie met low budget prijzen. De pret a porter kollektie van het merk Atmos is voor de zelfverzekerde en modebewuste vrouw. Atmos brengt een komplete kollektie waarin ieder kledingstuk een eigen kararkter bezit. Chic en elegant en de prijzen zullen u zeker in positieve zin aanspreken. Als laatste de kollektie van Mayerline. Een dynamische trend kollektie die baadt in zo merse nostalgie, bewust doordrongen van de tijdgeest en toch tijdloos. Onze kollekties geven volop uiting aan voorliefde voor mooie natuurmaterialen, frisse kleuren en exclusie ve prints. U kunt ons vinden op Schoolstraat 24 te Venray. Graag tot ziens. Zomer '94 kenmerkt zich vooral in het ge bruik van linnen en soepelvallende stoffen. De eigentijdse uitstraling van deze stoffen spreekt veel mensen enorm aan. De aarde- tinten sluiten goed aan bij dit natuurlijk stof gebruik. De dames- en herenmode wordt op een ongecompliceerde manier gedragen. Laag over laag is een veel geziene trend in de mo de bij zowel rokken als bermuda's. Dit na tuurlijk kompleet gemaakt door gilets. Deze casual trend hangt nu volop bij Lifestyle in de rekken. Dus tot ziens bij Lifestyle, Henseniusplein 4a, Venray: Klaar voor de toekomst! Midden in Venray ligt de begin dit jaar ge heel verbouwde en vernieuwde modezaak Thomassen Mode. De zaak is al meer dan 100 jaar een begrip in de direkte omgeving en ver daarbuiten. Het 1.000 m2 grote pand is dan ook geheel ingericht om de schitteren de internationale modekollektie optimaal te presenteren. Dat een bezoek aan Thomas sen Mode zeker de moeite waard is, zal iede re bezoeker beamen. Dit is ook de filosofie welke door Thomas sen Mode gevolgd wordt: een goede mode kollektie voeren, deze op een prettige manier brengen en zorgen dat klanten met smaak, tot een goede keus komen. Thomassen Mode: wij verheugen ons op Jos Arts jeugdmode is al geruime tijd een begrip in Venray en omstreken. Op dit groot se mode-spectakel zal hij zorg dragen voor een sprankelende show, waarin U een in druk krijgt, hoe de kinderen dit jaar geduren de de zomer gekleed gaan. Voor de presentatie van de show is kontakt gezocht met de balletschool Wilma Keysers. De jeugd van haar opleiding zal in een show vol muziek en dans deze mode presenteren. De nieuwste tendenzen zullen uitgebreid aan de orde komen. Kortom, een show met mode en dans, waarvan U zult genieten. A&S Intersport de shop for winners, is ook in Merselo aanwezig met een spektakulaire en flitsende modeshow. Op wervelende mu ziek, passend bij snelle sporten, laten de mo dellen zien wat deze sportshop in huis heeft A&S Intersport in de Schoutenstraat in Ven ray behoeft niet veel toelichting, want reeds 28 jaar beweegt deze energieke sportzaak zich al in het centrum van Venray. Van Hof straat naar de Poststraat, van de Poststraat naar de Grote Markt en van de Grote Markt alweer twaalf jaar in de Schoutenstraat. Be kend als A&S bij iedereen, maar sinds gerui me tijd met toevoeging 'Intersport'. Een wereldbekende inkooporganisatie met in middels meer dan 4000 aangesloten zelf standige sportzaken. Sportzaken, ieder met een eigen gezicht en eigen identiteit. In tersport daardoor een 'shop for winners', de plaats om ieder sportseizoen te openen. De tennismode die op deze show getoond zal worden is zeer variabel en veel van de modellen kunnen als vrijetijds kleding per fekt gedragen worden. De kollektie van Luh- ta is daar weer een goed voorbeeld van. Altijd weer vernieuwend en fris van kleurstel lingen. Zoals ook Lotto balanceert op het randje van het toelaatbare op de tennisbaan, waar de voorschriften omtrent de te dragen kleding weer wat aangetrokken zijn. Lotto, sponsor van vele spelers en het Nederlands Davis Cup team heeft vele thema's die van tas tot shirtje perfekt doorgevoerd zijn. Ga- briela Sabatini, niet alleen bekend van de parfum, maar ook nog van de tennisbaan, is al jaren model voor de Sergio Tacchini kol lektie. Prachtige materialen en gewaagde modelleringen zijn het kenmerk van deze ex clusieve tennislijn, waarin voor de heren de Pete Sampras- en de Bruguera-lijn echte mooie items ontworpen zijn. Kortom het eni ge wat nog ontbreekt bij zo'n mooie kollektie is het zonnige weer! De badmode die in de zomer modieuzer en iets minder funktioneel is dan in de winter heeft bij A&S uiteraard ook een zeer royale plaats in de inrichting. De merken Triumph, Beach Life, Oxbow, Brunotti, O'Neill, Mistral en Speedo zijn bekend, maar er zijn er nog veel meer. In de badmode is materiaalge bruik zeer bepalend voor draagcomfort en zijn er zelfs al'materialen waar de huid onder 'het badpak toch bruin wordt. Dit alles gaat wel ten koste van de levensduur en een bad pak vraagt dan ook een zorgvuldige nabe handeling. De modellen die we op de show laten zien zullen veel gekombineerd worden met strandmode, omdat vele motieven van badkleding terugkomen in de vrïjetijds- kollektie. Het totaalbeeld van deze avond zal laten zien dat A&S Intersport weer een aktueel beeld heeft voor sport en vrije tijd en ook voor de kleinere sporter een royale keuze heeft. Heeft u vragen naar aanleiding van deze show. in de Schoutenstraat staat A&S

Peel en Maas | 1994 | | pagina 29