om foiö Venrayse afdeling t.b.v. aktiviteiten voor suikerpatiëntje! Tweede voorronde Havenpop Wanssum Wegen afgesloten voor verkeer Verordeningen gewijzigde betaaltermijnen PEEL EN MAAS Donderdag 5 mei 1994 - Pagina J® Grote Kerk Deken J. Coenen, Eindstraat 6. tel. 81275; kapelaan II. de Wit, Paters- straat 29. tel. 82385 b.gg. 85855: ka pelaan L. Ilouben. Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664; kapelaan R. Woutering Ilorsterweg 57, Casten ray, tel. 71215. Missen bestellen: ma t/m za (niet op do) 09.30-10.30 uur Eindstraat 6. Zaterdag: 8.40 Gelegenheid om ge zamenlijk de Rozenkrans te bid den. 9.00 Harrie Messemaeckers: Tb Lamers-Drissen (koll.): Lea v.d. Pasch (koll.). 19.00 ZONDAGSVIE RING; Herman Verhaeg en echtgen. (buurt); Harrij Stevens (koll.); Dr. Poels, ouders Jean en Jeanette Poels en Martin; Til Jansen-Pelzer (koll.); ouders Van Dijck-Derkx; Jan Peeters en overl. lam.; Margaretha Ehren-Hendriks (koll.); Teng Aben en overl. lam. Aben-Geurts; Jo De- nissen; Wiel Jansen en Marie Jansen-Giesbertz: Tbon Jennes- kens; Mie Swinkels-Seykens; Wim Kaptein. Zondag: 6e Zondag van Pasen. 9.30 Overl. echtpaar H. Gerrits-Hermans en overl. ouders; Martha Gerrats- Stienen en zoon Hay; Maria Jacobs- Theunissen; Eduard v.d. Berg (koll 11.00 Ouders Van Dyck-Cox en overl. fam.; Cor Janssen; Jan Noi- jen; Frans v. Elswijk. Maandag: 8.40 Gelegenheid om ge zamenlijk de Rozenkrans te bid den. 9.00 Voor de parochie. Dinsdag: 8.40 Gelegenheid om ge zamenlijk de Rozenkrans te bid den. 9.00 Harrie Mintcn; Marie Einders (buurt); bijz. int. Woensdag: 8.40 Gelegenheid om gezamenlyk de Rozenkrans te bid den. 9.00 Johanna Cremers-v.d. Steenstraeten (koll.);' Nelly Janssen-Muis. Donderdag: Hoogfeest van Hemel vaart van de Heer. 9.30 Ouders Van Pelt-Stumpe; W. Broers, echtgen. en overl. kinderen. 11.00 Jrd. Sjraar van Ham: Frans van Elswijk (koll.). Vrijdag: H. Servatius, bisschop. 8.40 Gelegenheid om gezamenlijk de Rozenkrans te bidden. 9.00 Voor alle overleden parochianen (offer blok). 19.00 Marialof in de mei maand. Akolieten: Zo: 9.30 Peter Harrewijn en Wilbert van Ham. Do: 9.30 P. Vos- beek en L. Truijen. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Daisy Straetman en Mark Timmer mans; lektor; A. Noijens. Zo: 11.00 Mark Laurensse en Iloa Bui; lektor: G. de Groot. Wo: 19.00 Josip Brezav- seek en Koen Vöermans: lektor: C. Hendriks. Do: 11.00 Suzanne en Sylvia Laurensse; lektor J. Truyen. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: G. van Loenen. Lekt rice; T. Blom-v. Brakel. Er rydt een bus vanaf de St. Annakapel naar de Stationsweg; vertrek 18.15 uur. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: G. van Loenen. Lektrice: Zr. Hèléne. Er rijdt een bus vanaf de St. Servatius kapel naar de Noordsingel; vertrek 09.45 uur. Dinsdag: 13.30 Schriftinstuifin het stiltecentrum boven Den Kerkdijk. 16.45 Liturgieviering in de St. An nakapel. Woensdag: 18.30 Gezongen liturgie viering in de St. Servatiuskapel t.g.v. Hemelvaart. Voorganger: W. den Hartog. Donderdag: Hemelvaart. 10.00 Li turgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: W. den Hartog. Er rijdt een bus vanaf de St. Servatiuskapel naar de Noordsingel, vertrek: 09.45 uur. Paterskerk Bereikbaarheid priesters; A. Woute ring, Ilorsterweg 57. Castenray, tel. 71215 of Leunseweg 5, tel. 80202. Opgeven misint. ma t/m vr 09.30- 10.30 uur, Leunseweg 5 of tel. 80202. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Fried Stappers-Holl (koll.); Jean Achten (koll.); Hay ele ven (koll.); Drieka en Jan Volleberg; Lies en Herman Jeuken; Catharina Gerrats-Custers; Sharon Oomens. Eerste zaterdag van de maand zie kencommunie. Zondag: 8.30 Gerrit Martens; voor genezing van een zieke. 11.30 PI. Hoogmis m.m.v. Zangers van St. Frans: Piet Koenen en overl. fam.; Piet Ketelings (koll.): overl. fam. Baeten-Martens; Anne Jeuken-van Osch (koll.). Maandag: 19.00 Constan Rojer en t.e.v. H. Geest. Dinsdag: 5e Dinsdag van de Anto- nius noveen. 19.00 PI. Hoogmis; oudere Lenssen-Heiligere; overl. oudere Derickx-Jacobs en Karei; jgt. Harrie Clephas; overl. Willem Sel der. dochter May en vriendin Nora Laurensen; t.e.v. O.L. Vrouw; Hans Peerlings. Woensdag: 19.00 Antoon Lucassen en overl. fam. Donderdag: Hemelvaartsdag. Mis sen als op zondag; 8.30 Voor de pa rochie. 11.30 Overl. oudere Van Meyel-Hendriks. Vrijdag: 19.00 Harrie Janssen en overl. fam. Parochie Brukske Bereikbaarheid priesters: kapelaan A. Woutering Ilorsterweg 57. Cas tenray, tel. 71215 of Leunseweg 5, tel. 8Ö202. Opgeven misint. ma t/m vt 09.30-10.30 uur. Leunseweg 5 of tel. 80202. Zondag: 10.30 Hoogmis; Coleta en Elly Gal; Tbon Gooren. Donderdag: Hemelvaartsdag. 10.30 Hoogmis; jrd. Johan Flinsen- berg en Anna Lindere-Dondere. Vredeskerk Zaterdag: Priesterzaterdagviering. 8.00 Geen II. Mis. 10.30 Rozenkrans en biechtgelegenheid. 11.15 II. Mis. ca. 13.15 Kruisweg, uitstelling van het Allerheiligste en sluitingslof. 19.00 Vooravondmis voor de 6e zon dag van Pasen. Kinderwoorddienst. Voor Els v. Zwamen-Claessen (koll.); Gerritje Hendriks (koll.): Jan v. Cuyck (koll.); Theo v. Thiel (koll.); overl. ouders Will ems-Jan sen en kinderen; An Stevens (fam. Geurts); overl. ouders Van Bergen-Stiphout en zoon Jos; overl. fam. Wy n hoven- Volleberg; jgt. Bertha Tijssen-Pelzer en overl. lam Zondag: 6e Zondag van Pasen. 8.30 Overl. oudere Drabbels-Klaassen: voor het geestelijk en tijdelijk wel zijn van de parochie. 10.00 Hoog mis. Gregoriaans. Tbt bijz. int. (K); Maria v. Meijel en overl. fam.; Jac. v. Ass (koll.); ouders Fkesen-Stampers: overl. ouders Jenneskens-Elbers en fam.: Tbon Gooren (koll.); oudere Willems-Ewals en fam. Maandag: 8.00 Antoon Creemere: overl. fam. Jansen-Mandere. Dinsdag: 19.00 Zr. Maria Petronella-, tot bijz. int.; overl. fam. V.d. Ven-v. Eyk. Woensdag: 19.00 Lucy Canois: Vooravondmis voor het hoogfeest van Hemelvaart. Donderdag: Hoogfeest van Hemel vaart van de Heer. 8.30 Voor de zie ken van de parochie. 10.00 Hoog mis; voor priester- en diaken roe pingen en roepingen tot het reli gieuze leven. Vrijdag: H. Servatius. 19.00 Jan v.d. Laar (koll.); Mientje Vermeulen en Herman Will ems. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Overl. oudere Janssen-Peetere; Lies Janssen- Wolters; Antoon Egelmeers; Mar- tien van Areen; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. Zondag: 8.30 Overl. oudere Jans- Verheggen: Gerrit Hermsen en overl. fam. Hermsen-ten Haaf. 10.00 T.e.v. O.L. Vrouw-, An en Wim Wol- lenberg; mevr. Vriens-Fens; jrd. Jo hanna Baltussen-Peetere; gest. jrd. overl. fam. Siebers-Camps en Nijs- sen; overl. Fien Broeren-Kersten; Piet Peeters: Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (Gem. koor). Maandag: 9.00 Overl. fam. Weijs- Litjens. Dinsdag: 9.00 Gest. jrd. Gerardus v.d. Voort en echtgen. Woensdag: 9.00 Geen H. Mis. 19.00 Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen; overl. fam. Peeters- Vereteegen (Gem.koor). Donderdag: Hemelvaartsdag. 8.30 Voor het geestelijk en tijdelijk wel zijn van de parochie. 10.00 Erna van Rattingen-Soulimans; uit dank baarheid (Koor Harmony). Vrijdag: 9.00 Ilanneke van Arsen- van Soest. Misdienaars: Za: 19.00 Ralph Kes- sels, ERik Schuurmans. Maurice van Mill, Martin Kempen. Zo: 8.30 Noud v.d. Mortel, Tom Rouwette, Niels Cox, Richard Duin: 10.00 Su san Fredenx, Annet Jeucken, Su san Janssen, Judith Philipsen. Wó: 19.00 Maud Lepsi, Maud Kessels, Iris van Dijk. Linda Camps. Do: 8.30 Marco Janssen. Rogier Peeters. Roel van Haren, Frank FrederLx; 10.00 Lieke ten Brummelhuis, Els Basten, Loes Kessels, Linda v.d. Wielen Parochie Oirlo Moederdag en kermiszondag. Zaterdag: 19.00 Gezinsviering met als thema 'Moeder' (Jonge Garde Koor en Kinderkoor); Jan Houwen; Theodora Kemmelings; Wim Vogel- zangs; Annie Nelissen-Gerards; overl. oudere Steeghs-van Rys- wijck: alle overl. moeders van onze parochie. Zondag: 10.00 Hoogmis (Heren koor); Overl. oudere Van Rijswyck- Blatussen en hun zoon Mathieu; Chrit Jacobs: Mie Classens-Volle- berg (Missienaaikrans); Nel Verstap- pen-Stevens; Jan Janssen. Woensdag: 19.00 H. Mis voor Marti- nus van Oirschot en Catharina Loonen. Donderdag: Hoogfeest van Hemel vaart 10.00 Hoogmis (Herenkoor); Jacobus Direcks, Maria Lindere. hun kinderen Hendrina, Piet en Sjang Vrijdag: 14.00 PI. Gez. II. Mis b.gv. 25-jarig huw. echtpaar Custere-Van Room en. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Sjang Classens; Jan Jakobs; Thei Strijbos; Albert Drug gen; overl. oudere Smuldere-Philip- sen; Marie en Sjang van Kuyck en overl. oudere Van Kuyck-Verrijdt. Zondag: 10.30 Dames- en Heren koor bedevaart Tienray. Woensdag: 9.00 Geen mis. 19.00 I.v.m. viering van Hemelvaart is er in onze parochie een viering om 19.00 uur; Herman Dinghs; Leonar- dus Geurts en Wilhelmina Lindere. Misdienaars: zaterdag: 19.00 Jos. Zo: 10.30 te Tienray: Thijs en Suzan ne (we vertrekken om 10.00 uur). P&rochie Leunen 6e Zondag van Pasen; zondag voor de Oosterse kerken; kerkdeurkol- lekte voor de ehristenen van het Oosten. Zaterdag: 19.00 Lsm. uit dankbaar heid (J); Wiel Willems. Louis Weijs en Johanna Wijnen; Michel Loo nen, Elly Loonen en Elly van Berlo; overl. fam. Claessens-Gussen; Wim Bouten; Tbon van Cuyck, Jan van Cuyck, echtgen. en overl. kinderen, Frans Rongen en overl. fam.; weekd. Nelly van Dijck (5); mndd. Marie Vereteegen-Moorrees en Har rie Vereteegen. Zondag: 10.00 Hgin. uit dankbaar heid; Maria Rouwet-Stijns; gest. jrd. Eduard en Stans Dietz. 11.15 Mien Litjens-Lemmen; Herman van Leip- sig en Marie van Leipsig-Wilms en zoon Frans; weekd. Henk Ouwer- kerk (6). Maandag: 19.00 Lsm. Bert Geurts en overl. fam.; Bert Jenniskens en Truus Jenniskens-Droesen; pastoor Jacques Ilaenen en overl. fam.; gest. jrd. Sef Gooren. Dinsdag: 13.30 Hoogmis b.g.v. 40-jarig huwelijk Jan Jenniskens en Drina Jenniskens-Nelissen. 19.00 Geen avondmis. Woensdag: 19.00 Lsm. Wim Man- ders en overl. fam. Manders-Litjens; Piet de Louw; gest. jrd. Antoon Mei- jers en echtgen. Donderdag: Hoogfeest van Hemel vaart van de Heer. 10.00 Eerste H. Communieviering van de kinderen van groep 4 (voor de oudere ran de communicantjes zijn in de nieuwe kerk de voorste banken gereser veerd; daarachter ook voor hun gro tere broers en/of zussen. Voor de kleuters zijn stoeltjes geplaatst bij het priesterkoor). 11.5 Lsm. voor het welzijn van de parochie. Vrijdag: II. Servatius, bisschop. 19.00 Lsm. Bertus Vogel sangs; Frans Baltussen en overl. fam. Baltussen-Lichteveld. Misdienaars: Za: 19.00 Tom Bos en Roel Litjens. Zo: 10.00 Josine Geurts. Marieke Gonnnans en Maayke Jenniskens; 11.15 Davy Le- ijencleckers en Stephan Jennis kens. Ma, wo en vr: 19.00 Rick Cremere en Stephan Jenniskens. Do: 10.00 Josine Geurts en Marieke Gommans; 11.15 Sonja Broers en Jenny Jenniskens. Lektoren: Za: 19.00 Jan Jennis kens. Zo: 11.15 Harry Bovée. do: 11.15 Lies van Bavel. Huwelyksafk.: Harrie van Hees uit onze parochie en Anthony van Haa- ren uit Eindhoven (2e roep). Rektoraat Heide Zondag: 6e Zondag van Pasen. 9.30 Hoogmis voor Jan Janssen (fam. Ja cobs). Misd.: Tom en Niels. Donderdag: Hoogfeest van de He melvaart van de Heer. PI. Hoogmis tot bijz. int Rektoraat Veulen 6e Zondag van Pasen; zondag voor de Oosterse kerken. Zaterdag: 19.00 Hgm. voor priester roepingen. Zondag: 10.30 Hoogmis voor Ge rard Geel en; jgt. Jacobus Ewals. Maandag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 5e van de 9 dinsdagen te.v. St Antonius. 8.00 H. Mis t.i.v. offeraars. Woensdag: 15.00 Hoogmis b.g.v. 40-jarig huw. Clephas-Bankers; 19.00 Hoogmis voor de parochie. Donderdag: Hemelvaartsdag. 10.30 Hoogmis voor de parochie. Vrijdag: 8.00 H. Mis voor de over ledenen. Akolieten: Za: Bas Reintjes en Mar cel Vermulst. Wb: Ruud Bexkens en René Reintjes. Misdienaars: Zo: Sandra Sm ets en Yvonne Emonts. Do: Annelie Rein tjes en Roy Smits. Parochie Ysselsteyn 6e Zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 (Samenzang); Jrd. H. Hellegers en echtgen.; B. Camps; A. van Asten-Winnen; overl. fam. Bovee-Cuypere. Zondag: 10.00 T.i.v. onze Eerste Communicantjes en hun oudere. 11.30 Jan Dobbe (fam. Venner); Ma- thias van Asten en echtgen. Maandag: 19.00 C. Jenneskens- Poels; past. Spreeuwenberg en overl. fam. S.-Verlinden. Woensdag: 19.00 (Samenzang); overl. fam. Muldere-Maessen. Donderdag: Hoogfeest: 's Heeren Hemelvaart Alleen dienst om 09.30 (Hoogmis). Vrijdag: Vandaag geen dienst. Misdienaars: Za: 19.00 I. en J. Slan gen. Zo: 10.00 (9.30 aanwezig) Sj. Ewals. gebr. Claessens, B. en I. Poels, D. Scheepens en M. Spreeu wenberg; 11.30 M. en W. Verheijen. Ma: 19.00 M. Peters en M. Pouwels. Wo: 19.00 M. Arts en T. van Asten. Do: 9.30 N. en K. Jaspers. Misdienaars/Kinderkoorreisje: Vrijdagmorgen 13 mei vertrekken we om 8.30 uur naar het buiten land! De bus staat voor de kerk. Vele parochianen hebben deze dag gesponsord uit dank voor jullie goe de diensten. J? - //frj Op 30 juni 1926 kwam na een n mantische periode van zeventic jaar een einde aan de Venrays paardetram. Zy werd toen vervai gen door een moderne en degelijfe autobus, die volgens een strak! dienstregeling, ging rijden tusse Venray-dorp en station Oostrum De vroegere kondukteurs, Sji Folbere en Tienus Smits werden bestuurders van deze bus. Op deze foto uit 1932 zien n de autobus bij de halte aan de R terekerk met de trotse bestuurde Tienuske Smits uit Veltum. Jan v.d. Putte Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. Jac. van Osch en Simonetha van Vegchel; overl. fam. Hoedemakere-Gooren: jgt. Ma ria Arts-Emonts. Misd.: Paul Engels en Björn de Mulder. Zondag: 10.00 Jgt. Jac v.d. Heuvel, overl. oudere en kinderen; Anna van Dooren-v.d. Ven; Johanna P. Hendrix-Pluk. Misd.: Anja v. Dijck en Wil Poels (de kollekte is voor de Oosterse kerken). Dinsdag: 8.30 Jgt. Petronella, Hu- berta en Margaretha Emonts; Peter Mathijs Giel en. echtgen. en overl. kinderen; lev. en overl. fam. Janssen-Pubben; Tien de Rijk. 19.00 Rozenhoedje, Kapel Haag. Woensdag: 19.00 Vooravondmis voor Hemelvaart. Jgt. Martinus Pubben: overl. fam. Aits-v.d. Zan den Annie v. Hoof-Gielen. Misd.: Ingrid en Nancy Arts. Donderdag: Hoogfeest van Hemel vaart. 10.00 Jgt. Jac v. Dijck; Tien de Rijk. Misd.: Robbert. Windsant en Roel Wismans. Kerk poetsen: Mevr. Claassen en mevr. Van Hoof. N.B.: Bedevaart naar Banneux vanuit de zes Noordlimburgse deke naten op woensdag 24 mei! Aan melden voor 16 mei bij: J. Debets, Bongerdstraat 2, 5931 NG Tegelen. Van 15-22 mei is de week voor de Nederlandse missionaris. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor va der en moeder Smits-Voesten; fam. Jacobs; Josephina Christina v.d. Winkel-Geurts (neven en nichten Kersten).. Zondag: 8.30 H. Mis te Ilolthees voor priesterroepingen; uit dank baarheid en voor bijz. int 10.00 Hoogmis voor Martinus Martens en Hendrika Martens-Michiels; Theo Arts en Antonia Bovens en t.z.i.. Woensdag: 10.00 H. Mis In de Jozef kapel vanwege de bedevaart uit Vlij men; int. voor de bedevaart; E. Robbers en fam. Crouzen. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 8 mei zal in het Inter ven College, Leunseweg 2a te Ven ray, ds. A. Aris uit Venlo voorgaan in de dienst waarin de Maaltijd van de Heer wordt gevierd. Aanvangs tijd is 09.30 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kin- demevendienst gehouden. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bybeltoespraak met als thema 'Wie komen er voor in aanmerking Gods dienaren te zijn' in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. Oecumenische Basisgroep Heel de Kerk, heel de wereld A.s. zondag 8 mei is er een woorddienst van de oecumenische basisgroep 'Heel de kerk, heel de wereld'. Thema van deze woord dienst is 'Het waaien van de geest'. Plaats: Kapel bejaardencentrum Het Schuttersveld, Bergweg, Venray. Aanvang: 11.15 uur. Voor de kinde ren is er een kindemevendienst. U bent van harte welkom. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Gebouw Rehoboth: Cuppenped- je 2a Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax 04709-87786. Kerkdiensten: Zondag 8 mei om 10.00 en 14.30 uur en donderdag 12 mei (Hemelvaart). Voorganger: ev. J.A.J. Bals, Horst. Zondags tijdens de middagdienst is er kinderoppas. Na de middagdienst is er gezamen lijk koffiedrinken. Voor kinderen vanaf 4 jaar is er zondagsschool om 16.00 uur. O.L. Vrouw Behoudenis der kranken Het is goed voor ons naar Maria te luisteren, omdat zij als moeder van Jezus Christus, de boodschap van de Verlosser zo goed ver staan heeft, dat zij de eerste der gelovigen is geworden en met ons meegaat op de weg door het leven met haar voorbeeld en haar voorspraak. En wat is het dan fijn wanneer in onze nabijheid een plaats is waar Maria al eeuwen op bijzondere wijze aanwezig is en luistert naar ons die met heun vreugde, zorgen en verdriet bij haar komen bidden. O.L. Vrouw Behoudenis der Klanken. Bid gij voor ons, versterk ons gebed met uw gebed. Uw geliefde Zoon kan U tocht niets weigeren. Op zaterdag 7 mei a.s. zal gemeen schapshuis De Zandhoek te Wan ssum wederom als dekor fungeren van een voorronde in het kader van de talentenjacht Havenpop. Inzet ook deze keer het veroveren van een plaats in de finale in de feest tent aan de jachthaven van Wan ssum, op vrijdag 17 juni. Inmiddels staat vast dat de forma tie Power Supply in deze finale zal gaan optreden, aangezien deze groep er in geslaagd is de eerste voorronde winnend al' te sluiten. Op zaterdagavond 7 mei zal Hob- son's Choice vanaf 21.15 uur het spits afbijten, gevolgd door Endless Wire, Moryon en Samson's Barber, terwjjl de formatie Vantage vanaf kwart over twaalf het podium zal betreden. Rond de klok van een uur 's nachts kan de jury zich dan gaan buigen over de ongetwijfeld zware opgave een winnaar aan te wijzen. Ook deze keer zal de lokale om roep Horst opnames maken, welke in 'specials' van Radio Rozah zullen worden uitgezonden. Overigens zal Captain Gumbo als hoofdact worden gepresenteerd tij dens de finale vrijdagavond 17 juni Diefstal van portemonnee Uit het kantoor van een winkel aan het Gouden Leeuwterrein was ten nadele van een 53-jarige inwo ner van Venray uit zyn kleding de portemonnee ontvreemd. Daarin zaten persoonlijke bescheiden en een geldbedrag van ƒ200,-. De porte monnee werd later leeg teruggevon den langs de Mereeloseweg. De diefstal vond dinsdagmiddag plaats. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat bij Ko ninklijk besluit van 30 november 1993 no.93.009758, besloten is de volgende wegen aan het openbaar verkeer te onttrekken: 1. de afrit van de Rijksweg (voorma lige SW1) naar de Weideweg (Castenrayseweg); 2. de toerit van de Weideweg (Castenrayseweg) naar de Rijks weg (voormalige SW1); 3. de westelijke parallelweg langs de Rijksweg (voormalige SW1) tussen de Deurneseweg en de Margrietweg (Hulstweg); 4. de westelijke parallelweg (gedeel te tussen toe- en afrit) onder de Deurneseweg; 5. de vier aansluitingen van de Deurneseweg op de Ryksweg (voormalige SW1); 6. (gemeente Horst) de verbindings weg Bremweg-Hamweg; 7. (gemeente Horst) de toerit van de Venloseweg naar de Rijksweg (voormalige SW1). De maatregel houdt verband met de aanleg van de Ryksweg 73 tussen Venlo en Venray. Ingevolge de Wet administratieve rechtspraak overheidsbeschikkin gen (Wet AROB) kan tegen dit besluit bezwaar worden aangete kend binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit is verzonden of uitgereikt. Het bezwaarschrift, dat gemoti veerd dient te zyn, dient te worden gericht aan Hare Majesteit de Ko ningin, doch ingediend bij de mi nister van Verkeer en Waterstaat per adres Postbus 25, 6200 MA Maastricht. Zo mogelijk dient een afschrift van het besluit te worden meegezonden. Tevens kan worden verzocht om schorsing c.q. voorlo pige voorziening. Een dergelijk ver zoek moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling recht spraak van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Voor laatstbedoeld verzoek wordt een griffierecht geheven van 85,-. Wegens on- of minvermogen kan van het griffierecht (gedeeltelijk) vrijstelling worden verkregen. Venray, 5 mei 1994 Burgemeester en wethouders voornoemd drs. J.F.M.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, secretaris De hierna volgende wijzigingsv rordeningen zijn koninklyk go« gekeurd. U kunt deze veronl ningen inzien op het gemeent huis, Raadhuisstraat 1, op maand; van 9.00 tot 17.30 uur en op dinsda tot en met vrydag tussen 09.00 13.00 uur. Indien u meer inform tie wilt kunt u contact opneme met de heer G. Lindeboom, tel foonnummer 04780-23431. Wijzigen betaaltermijn (datuu goedkeuring: 15-04-1994; numnie goedkeuring 94.003097) 1. Verordening op de heffing en ii vordering van een baatbelastin stofvrijmaken Sparrendreef 2. Verordening op de heffing en ii vordering van een baatbelastin aanleg riolering, trottoirs, ve lichting, en bestrating Pak Tulpstraat 3. Verordening op de heffing en vordering van een baatbelastin aanleg trottoir St. Catharin straat, St. Apolloniastraat Kapelweg 4. Verordening op de heffing en ii vordering van een baatbelastin aanleg trottoir St. Catharin straat 5. Verordening op de heffing en ii vor dering van een baatbelastin herinrichting Grote Markt Marktstraat 1990 6. Verordening op de heffing en vordering van een baatbelastin uitbreiding 1981 riolering Ysse steyn 7. Verordening op de heffing en vordering van een baatbelastii aanleg trottoir Mgr. Hanssei straat en Geysterseweg 8. Verordening op de heffing en ii vordering van een baatbelastin reconstructie gedeelte Hogew te Oirlo 9. Verordening op de heffing en ii vordering van een baatbelastin aanleg trottoir in het nieuwein 10.Verordening op de heffing en vordering van een baatbelastin reconstructie van enkele strak in Castenray in 1979-1980 11.Verordening op de heffing en ii vordering van een baatbelastin bermverharding Lollebeekwi 1982 12.Verordening op de heffing en vordering van een baatbelasti riolering Castenray 13. Verordening op de heffing en vordering van een baatbelasti doorbraak Grotestraat-Scho straat 14. Verordening op de heffing en vordering van een baatbelasti aanleg trottoir westzyde Ov loonseweg 15. Verordening op de heffing en vordering van een baatbelasti reconstructie gedeelte Lits< bergweg tussen Pater Tulpstrai en Kievitsweg/Middenpeelweg De Lenders-Maters Stichting is een stichting die zich bezig houdt met. het organiseren van 'leuke din gen' (aktiviteiten) voor jeugdige sui kerpatiëntjes. De Stichting richt zich vooral op de sociale kant van suikerziekte. Aktiviteiten die ont wikkeld worden liggen in de sfeer van huisbezoeken, een jaarlijkse tractatie, een veijaardagskaartje, kerstbingo etc. Dit jaar wordt er, in het kader van het driejarig bestaan van de stichting, ook een dagtrip georganiseerd voor suikerpatiënt jes en him oudere. Voor al deze aktiviteiten zyn do nateurs nodig. De Stichting wil daarom haar aktiviteiten, die i hoofdzakelijk in het Land van Cu plaatsvinden, uitbreiden. Hiertxx in Venray het initiatief genoru door dhr. W. Philipsen, Beethov straat 8. tel. 10008. Mensen die o< interesse hebben om aktief deel nemen aan de Venrayse afdeli kunnen met hem kontakt. opi men. Personen die donateur van Stichting willen worden kunni dit doen door een bedrag va slechts ƒ10,- over te maken op gi 7026 t.b.v. de Lendere-Maters Stic ting, Mottoendreef 26. 5431 Cu(jk.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 24