Honk- en softballkompetitie gaat weer van start Hockey Veteranen A kampioen! lini veldvoet- baltoernooi 11 juni 1994 Rooyse V.K. Volleybalclub Phoenix '75 Jumpers '76 Badmintonclub Venray Mixed Hockey Club Venray Darts Schietvereniging De Roos Midgetgolf Buitenlust Red Stars Tennisclub Rodhe Suksessen First Choice Honk- en Softballver. Red Caps Venray Tennisclub Venray Donderdag 21 april 1994 - Pagina 17 De inschrijving van het toernooi uit definitief op 5 mei 1994. Het jni-veldvoetbaltoemooi staat ien voor iedereen, zowel dames- s herenteams, die de zaalvoet- Jsport op een andere manier dan nvoonlijk willen beleven. Inschrijven kunnen: familie-, raat-, wijk-, fabrieks-, café-, lalvoetbal-, veldvoetbalteams en idere clubs of verenigingen. Het schrijfgeld bedraagt ƒ45,- per am. Het mini-veldvoetbaltoemooi iordt voor de 15e maal georgani- eerd. Diverse verenigingen heb- >n zich wederom aangemeld, ■renigingen die zich al aangemeld ibben en die zich nog aanmelden rijgen, vóór 25 mei a.s. het edstrijdschema e.d. toegezonden. Inschrijflijsten kunnen afge- aald worden op de volgende iressen: Sportcafé De Wetteling, Zuidsin- el 12, 5802 EG Venray en Sport- ireniging Servio, Stationsweg 46, AC Venray. Nadere informatie is te krijgen a: SV Servio, M. v.d. Sande, tel. 1780-27530; ZW Venray, M. v.d. angenberg, tel. 04780-27777 15271) of D. Vervoort, tel. 77-513394 ('s avonds). Speciale aandacht zal tijdens het oernooi gegeven worden aan de ne- enaktiviteiten waaraan deelgeno- nen kan worden, o.a. doelschieten. Wij hopen zaterdag 11 juni a.s. ve en te mogen begroeten en wensen edereen bij voorbaat een fijne iportdag toe. Programma vrijdag 22 april: )V2-Aspargos 1 Brokske a.19.30 Programma zondag 24 april: IV2-VC Meterik 2 VvGI a.09.00 Programma vrijdag 29 april: )V5-Phoenix 2 Brukske a.19.30 )enk s.v.p. aan het mixtoernooi 2 in 3 mei a.s.! SVK Heren 1 - Meterik 1 3-1 In de laatste kompetitie- nedstrijd moesten de Venrayse leren aantreden tegen de nr. 7, Meterik. Door de wedstrijd heen .ou blyken dat Rooyse het team met de betere mogelijkheden was. Na winst in de le set verslapte le concentratie bij RVK echter, lierdoor kon Meterik terugko men tot 1-1. De 3e set werd krap met 16-14 door Rooyse gewon nen, dat daarmee een belangrijke 1 voorsprong nam. Meterik kon lierna niet meer terugkomen, tonder al te veel problemen kon den de Venrayse heren het karwei afmaken (3-1). Na deze winst werd RVK ge deeld 3e in de le klasse B. Moge- zelfs dat het team promotie/ degradatiewedstrijden kan spelen. RVK Dames 1 - SVL 3-1 letst..: 11-15 15-2 15-3 15-9 Kampioen Rooyse VK begon heel foorzichtig aan zijn laatste kompe- itiewedstryd. In de eerste set werd rat met de opstelling geëxperimen- eerd maar na verlies van de set Werd al gauw de basis in het veld ge- Kt. De overige sets waren een mak- lie en al gauw kon Rooyse VK de felicitaties van Omroep Venray ont- nngen. Hierna werd door de NëVo- )o de trofee uitgereikt en werd loovs sukses gewenst in de 2e livisie. Ongeslagen kampioen! I Een jaar geleden promoveerde Dames 1 (veteranen) naar de hoog- |ste klasse van de veteranen- tompetitie. Seizoen 93-94 werd vrijdagavond afgesloten met. een wedstrijd tegen Athos. De talrijke lupporters zagen het kampioen- ichap geen moment in gevaar tomen. Ondanks 'de kriebels in de maag' Van enkele speelsters en de vele foute serves werd er met 4-0 gewon nen. Het ongeslagen rekord was een feit! Promotie is niet meer mo- (elijk maar dat mocht de pret niet drukken. Met een mix van erva ring, spelvreugde en inzet probeert Dames 1 ook het volgende seizoen weer bovenaan mee te draaien! De laatste wedstrijd dit seizoen in Horst America ging met 3-1 verlo ren. De eerste twee sets 'waren de dames er niet echt'; pas in de twee laatste sets kwam het team in zijn spel. De derde set werd dan ook te recht gewonnen. Het was jammer dat in de spannende vierde set met name een (ook) niet optimaal funk- 'tionerende scheidsrechter op een voor ons belangrijk punt de set al- sloot in gunstige zin voor de tegen stander. Jammer, Phoenix had namelijk een puntje (bij 3-2 verdien je dat) hard nodig gehad. Het kan nu namelijk zo zijn dat we als derde van onderen eindigen en dan (even als vorig jaar) promotie/degradatie wedstrijden moeten spelen. Is dat het geval, volgen nadere berichten. Zo niet, dan was dit het laatste wedstrijdverslag in de seizoen van Phoenix'75. Programma zaterdag 23 april thuis: Heren 2-Heeze 3 18.00 Tafel: Hans van Rooy-Senthan Sree- tharan. Scheidsrechter: Henk Jansen. Mini's 1-Jink 1 18.00 Tafel: Meivin Hageman-Edwin Moorren. Scheidsrechters: John Oosterbeek-Marc, van Berlo. J.Passerelle 2-Deurne Pion. 2 19.30 Tafel: Matti Schwaehöfer-Floris de Jonge. Scheidsrechters: Jaap Jan Rijn-Riny Cruys. J.Passerelle l-Erp'70 1 19.30 Tafel: René Kivits-Dave Ewalts. Scheidsrechters: Ton Nijssen- Marco Hiraki. Heren l-Fortuna'67 1 19.30 Tafel: Richard Hageman-Ron Eikmans. Programma zaterdag 23 april uit: BBC 1-J.Junioren 1 19.00 Sporthal Admunsenstraat in Val ken swaard. Rijden: Ramon Gou- mans-Sjoerd Jansen-Erwin Hage man. Vertrek Wetteling: 17.30 uur. Aanmelden NBB-kompetitie In verband met de samenstelling van de teams graag zo spoedig mo gelijk aanmelden, doch uiterlijk volgende week woensdag 27 april. Formulieren hangen op de speel avonden aan het prikbord in de sporthal. De speelweekenden volgens de principekalender zijn: september: 18-25; oktober: 2R-9-16-30; novem ber: 6-13-20-27; december: 4-11-18R; januari: 8-15-22-29R. (R= reserve weekend). Algemene ledenvergadering Namens het bestuur worden alle leden en (ouders van) jeugdleden uitgenodigd voor de algemene le denvergadering op 25 april a.s. in clubgebouw De Wissel om 20.00 uur (clubgebouw an Atletiekvereni ging Venray, t.o. De Wetteling). Tijdens de algemene ledenverga dering wil het bestuur met de leden van gedachten wisselen over een aantal belangrijke onderwerpen. Nu het ernaar uitziet dat er in Ven ray een tweede sporthal gebouwd zal gaan worden, zal onze vereni ging hieromtrent haar koers moe ten bepalen. Daarnaast zal het financiële beleid kritisch de revue moeten passeren omdat, in een tijd van oplopende huurprijzen voor sporthalgebmik, de financiële mid delen van de vereniging onder druk staan. Het bestuur zal een aantal wisse lingen ondergaan, waarover we moeten stemmen en wij moeten ons voorbereiden op een feestelijk jaar: in 1995 zal de badmintonclub 20 jaar bestaan. Kortom, voldoende redenen om met z'n allen goed van gedachten te wisselen over het wel en wee van onze club. Het bestuur rekent op ieders komst. Op de foto v.l.n.r. on derate rij: Ans Verblakt, Tiny v.d. Hurk, Leonie v. Dijk. Bovenste rij: Maijan Gommans, Els Ilendrix, Jacqueline Kessels, Mia Versehuitcn, Bernie Vervoort., Sybil Winkelmolen en Catrien Lamers. Uitslagen: Jongens: Al: Venray-Gemert 1 2-4 A2: Venray-Nuenen 3 10-0 BI: Oedenrode 1-Venray 4-1 Cl: Venray-HCAS 1 2-1 C2: Heerlen 3-Venray 5-0 Dl: Bergen 1-Venray 2-3 Meisjes: Al: Bergen 1-Venray 0-3 BI: Ven ray-Weert 1 4-0 Cl: Gemert 1-Venray 0-1 Dl: Venray-Deurne 1 6-1 Mini's: J8D1: VHC-Venray 4-2 J6E1: Venray 1-Venray 2 5-6 J6E2: Venray 2-Venray 1 5-6 J6E3: VHC 2-Venray 6-5 M8D1: Bergen-mix-Venray 0-7' M6E1: Venray-Blerick 2 7-0 Heren: Hl: Venray-De Dommel 1-0 H2: Son 3-Venray 3-1 Vet.A: Venray-HOD B 10-1 (nu al kampioen!) Vet.B: Racing A-Venray 1-1 Dames: Dl: Geleen-Ven ray 4-0 D2: Geldrop 4-Venray 1-1 Het was een gedenkwaardig weekend. Te beginnen met de Mi ni's: 42 doelpunten in vijf wedstrij den. Als dat geen aanvallend hockey is, weet ik het met meer. Vervolgens wonnen alle meis jesteams, een heel mooie prestatie. Zowel zaterdag als zondag won een Venrays team met dubbele cijfers: Jongens A2 en Heren Veteranen A. Dat is ook wel eens anders. Een opsteker voor Jongens A2; voor He ren Veteranen A de kroon op wéér een geslaagd seizoen, want met nog vier wedstrijden voor de boeg zijn ze nu al kampioen. Dat ze erin slaagden eerst nog met 1-0 achter te komen, wordt hen vergeven. Een zeer belangrijke overwin ning behaalde het eerste Heren team. In de laatste minuut van de spannende wedstrijd werd mede degradatiekandidaat De Dommel uit St. Michelsgestel verdiend met 1-0 verslagen. Een belangrijke opsteker voor de nog resterende wedstrijden waarbij de Heren de kansen nog in eigen hand hebben om het 2e klasseschap te be houden. Minder suksesvol was ons Dames 1 team. Vier nullen tegen was het schamele resultaat in en tegen Geleen. Programma zaterdag 23 april: Jongens: Al: Venray-Kerkrade 1 a.14.30 A2: HCAS 2-Venray v.11.45 BI: Venray-HMIIC 1 a. 13.00 Cl: Concordia 1-Venray v.10.15 C2: Hockeer 1-Venray v.12.15 Dl: Venray-Mill 1 a.11.30 Meisjes: Al: Venray-Concordia 2 a.14.30 BI: Sittard 1-Venray v. 14.00 Cl: Venray-HMHC 1 a.11.30 Dl: Venlo 1-Venray v.11.15 Mini's: J8D1: Venray-Blerick a.10.00 J6E1: Venray-VHC a.10.00 J6E2: Venray-Bosdael a.10.00 J6E3: Venray-Horst mix a.10.00 M8D1: Venray-VHC 2 a.10.00 M6E1: Venray-Tegelen 1 a.10.00 Programma zondag 24 april: Heren: Hl: Deume-Venray a.14.30 H2: Venray-Hopbel 4 a.11.00 Vet.A: Cranendonck-Venray v.10.15 Vet.B: Venray-Nuenen C a.11.00 Dames: Dl: Venray-Deume a.12.45 D2: Venray-Deume 3 a.14.30 MHCV organiseert wederom Oranje Bitter toernooi Het Oranje Bitter familiehockey- toernooi is een niet meer weg te denken gebeuren geworden op Ko ninginnedag. Kracht van het toer nooi is de gezelligheid en het familiekaraktier. Ingeschreven wordt door teams die bestaan uit fa milieleden, jong en oud (tussen 7 en 70 jaar) vaak komend uit het he le land. In toemooivorm 'bestrijden' de teams elkaar. Naast familieteams worden er ook andere teams ge vormd van vrienden, kennissen, collega's, buurt- en straatclub. Elke teamvorming is mogelijk zolang de nadruk maar op het sportieve en rekreatieve ligt. Prestatiehockey wordt gespeeld tijdens de officiële kompetitie, bij het Oranje Bitter toernooi is de gezelligheid het cen trale thema. Het. toernooi wordt gehouden op de velden van de Mixed Hockey Club Venray op het Sportpark en iedereen is vrij om een stukje van de gezellige sfeer te proeven. Zelft kunt u zich als team nog inschrij ven (tot uiterlijk 24 april). U kunt daartoe kontakt opnmen met het organisatiecomité, tel. 80720. Het thema waar dit jaar alles om draait is 'De Dierentuin' oftewel 'Venray Hockey Zoo'. Het team dat het origineelst inspeelt op dit the ma zal een eveneens originele prijs ontvangen. Kom kijken of doe mee bij en met de MHCV op Koninginnedag van 11.00 tot 18.00 uur. Zondagmiddag wordt in café De Piëlhaas weer het maandelijkse le vensmiddelendarten gehouden. Iedereen die aan dit toernooi wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 13.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook telefonisch onder nr. 82187. Het toernooi begint om 13.30 uur. Het Veteranen A team van Mixed Hockey Club Venray (MHCV) is afge lopen zondag voor het tweede ach tereenvolgende jaar kampioen geworden. Met nog vier wedstrijden te gaan, is het voor de konkurrentie onmogelijk geworden om Venray nog in te halen. Zodoende is de be lofte ingelost die men twee jaar ge leden had gesteld, namely k om binnen die periode te promoveren naar de Overgangsklasse. Het machtsvertoon was erg groot en afgelopen jaar werd men dan ook ongeslagen kampioen. HOD uit Valkenswaard had de pech om de kampioenswedstrijd mee te maken want ze werden op het kunstgras by de Wieën met liefst 10-1 naar huis gestuurd. Hoewel iedere speler zijn steentje heeft bijgedragen aan het kampioenschap, moet toch goa lie Piet Jacobs (bekend van Buiten- lust) genoemd worden die met name in dé wedstrijden tegen naaste konkurrent Hockeer uit Ca- dier en Keer zijn klasse toonde en de veteranen al in een vroeg sta dium in feeststemming bracht. Komend jaar zal er in de Over gangsklasse echter meer getoond moeten worden. De verwachting is echter dat de Venrayers zich op dat niveau met de besten kunnen me ten en misschien over een aantal ja ren weer door kunnen promoveren naar de hoofdklasse, waar voor ja ren terug het oude veteranenteam nog acteerde. Overigens kunnen ve teranen die het hockeyspel nog niet verleerd zyn, zich altijd aanmelden bij de club, tel. 11285. Uitslag kompetitie: Leunen 1-Belfeld 1 822-1091 Beste schutter: W. Koenen, 288p. Meerio 1-Leunén 2 1052-1051 Beste schutter: L. Bartels/J. v. Soest, 266p. Maasbree 3-Leunen 3 1025-999 Beste schutter: M. Verkoeyen, 254p. Waren er in het verleden geregeld goede kansen aanwezig om een of twee winstpunten vanuit Mierlo mee naar huis te kunnen nemen, dit jaar was er geen eer te behalen voor ons eerste team in de uit wedstrijd tegen 't Wolfsven 1. Vier ronden moesten zy de meerdere er kennen in de thuisspelende club, alleen in de eerste ronde had er winst in kunnen zitten, doch he laas. Beste speler was Gerrit Jans sen met 104 slagen over vier ronden. Ons tweede team kreeg de Zuid limburgers uit Nuth op bezoek. De tweede en vierde ronde werden ge wonnen. Zodoende een gelijkspel, doch de mannen van Zicht-Nirve 1 hadden een slag met z'n vieren over vier ronden minder nodig dan onze spelers en ja, dan verliesje he laas de wedstrijd... Iedereen speel de in feite even goed of even matig. Voor het derde team stond de zeer moeilijke uitwedstrijd in en tegen Geldrop 3 op het programma. Het werd een regelrechte overwinning voor de thuisclub. Beste speelster hier was Jo Litjens met 120 slagen over vier ronden. De debutanten in de derde klasse B speelden eveneens uit tegen 't Wolfsven 3 uit Mierlo en voor hen stond een persoonlijk goede score als belangrijkste op papier; op deze zeker niet makkelijke baan mogen zy best tevreden zijn. Beste speler was Lambert v.d. Kerkhof met 123 slagen over vier ronden, terwyl Riet Lemmens de laagste rondesco re op haar naam mocht laten note ren: 27 slagen over deze 18 hindernissen. Donderdagavond spelen we zoals gewoonlijk de onderlinge kompeti tie, die om half zeven begint. Voor het weekend speelt het eer ste t.eam thuis de Bondswedstrijd tegen Eindhoven 1 en hier zal zeker van gewonnen dienen te worden om de reeks nederlagen een enigs zins draaglijk tintje te kunnen geven. Ook het tweede team speelt thuis, tegen Wolfsven 2 en zij zullen zeer zeker op winst uit zijn, na de onfor tuinlijke nederlaag van afgelopen weekend. Buitenlust 3 gaat op bezoek bij Eindhoven 2 en zij behoeven zich niet bij voorbaat gewonnen te ge ven. Dit geldt eveneens voor ons vierde team dat ook in Eindhoven op bezoek gaat en wel tegen het 4e aldaar. Voor hen geldt hetzelfde; beide teams spelen voor het eerste jaar mee in de landelijke kom petitie. Veteranen A; staand v.l.n.r.: Rob Staal, Frits Ruyten, Marcel Kort man, Frank de Ruyter, Leon Staal, Fred Welschen, Erik Peters, Wim Staal. Gehurkt v.l.n.r.-. John van Meyel, Robert Jan Iding, Albert Pelser, Piet Jacobs, Grit Driessen, supporter Arthur. Op de foto ontbreken: Jan Poels en Karei Neervoort (tweede goalie). Kostbare nederlaag dames Het damesteam kent weinig ge luk in deze kompetitie. Niet alleen verloor het zaterdag met 6-4 van Irene, maar konkurrent Veldhoven won verrassend van HOI. Zaterdag speelde het damesteam de belangrijke wedstrijd tegen Ire ne uit Tilburg. De winnaar van dit duel zou een grote kans op handha ving in de eredivisie hebben. Ech ter Red Stars kwam zwak uit de startblokken. Eclith Boonekamp verloor de eerste wedstrijd, maar Danielle Poels kon de stand gelijk trekken. Wilmie Seuren verloor haar eerste wedstrijd tegen de kop- vrouw van Irene Mariel van Gooi. Toen vervolgens het dubbel verlo ren ging en Danielle Poels haar tweede single verloor keek Red Stars tegen een onoverbrugbare 1-5 achterstand aan. Gelukkig kon Wil mie Seuren met twee winstpartijen de stand terugbrengen tot 3-6, waar na Boonekamp 4-6 aantekende. Na afloop van de wedstrijd werd vernomen dat het sterke HOI met een veredeld tweede team aantrad tegen de naaste konkurrent van Red Stars: Veldhoven. Veldhoven won met 7-3 hetgeen betekende dat zij de laatste plaats overdoen aan Venray. Red Stars zal de laatste wedstrijd tegen HOI een flinke overwinning moeten halen om het verblijf in de eredivisie te verlengen. Verlies tegen Oegstgeest Het herenteam kon eveneens geen potjes breken. Tegen Pecos werd een duidelijke 8-2 nederlaag geleden, hetgeen de Oegstgeestena- ren het kampioenschap opleverde. Pecos dat reeds een straatlengte voorstond op de konkurrentie, kwam al snel op voorsprong en stond die niet meer ai'. Paul Corne- lissen verloor de eerste wedstrijd nipt van Van der Berg. En ook in zijn laatste single partij liet hij zien niet in de beste vorm te zijn, door een 18-15 voorsprong in de derde game te verspelen. Invaller Gerbert Loeffen speelde verdienstelijk. Maar ondanks enkele fraaie rally's kwam hij tekort tegen het vaste spel van tegenstanders. Alleen Ro nald Bogaard wist voor Red Stars te scoren door eerst Reitsma en ver volgens Schipaanboord te kloppen. Na deze helft 11 maal zonder game- verlies te winnen moest Bogaard zijn laatste wedstrijd met 26-24 in de derde game afstaan. Ondanks het verlies is Red Stars veilig. In de laatste wedstrijd tegen Salamanders kan het spelen voor de derde of de vierde plaats. Welpen/Pupillen toernooi Den Haag Zondag reisde een bus met maar liefst 30 speelsters en spelers af naar Den Haag voor het nationale Pupillen- en Welpen toernooi. En Red Stars kwam uitstekend voor de dag. Zowel Sabine Larmene als Je roen Renkens werden in de pupil len A klasse eerste. Hetzelfde eremetaal ging naar Alois Vonk bij de pupillen D. In de Welpenklasse behaalde Jesper Vonk een knappe tweede plek. Uitslagen: Heren: Pecos 1-Red Stars 1 2-8 Red Stars 2-ATC 5-5 Renate 1-Red Stars 3 10-0 Red Stars 4-Helden 7-3 Maasbree 1-Red Stars 5 7-3 Seta 1-Red Stars 6 7-3 Blue Star 3-Red Stars 7 5-5 Red Stars 8-TTC 8 10-0 Red Stars 9-Asterix 4 4-6 Red Stars 10-TTC 9 7-3 Helden 5-Red Stars 11 9-1 Dames: Red Stars 1-Irene 1 4-6 Jongens: Red Stars 1-Budilia 1 4-6 Westa 2-Red Stars 3 2-8 ATC 1-Red Stars 2 5-5 Belcrum 1-Red Stars 4 6-4 Asterix 1-Red Stars 5 7-3 Red Stars 6-Asterix 2 7-3 Seta 1-Red Stars 7 6-4 Red Stars 8-TTC 3 6-4 Panningen 4-Red Stare 9 4-6 Red Stars 10-TTC 4 2-8 Meisjes: Belcrum 1-Red Stars 1 7-3 Koningslust 1-Red Stars 2 5-5 Red Stars 3-Maasbree 2 1-9 Maasbree 5-Red Stars 4 3-7 Red Stare 5-Asteilx 2 4-6 Op zaterdag 23 en zondag 24 april beginnen de honkballers en soft- ballstere weer aan hun nieuwe sei zoen. De Red Caps Venray, die al aktief zijn vanaf 1965, starten met zeven teams: een pupillenteam (8-12j), een aspirantenteam (13-15j). een juniorenteam (16-18j) en twee senioren teams honkbal. De soft- balldames zijn vertegenwoordigd met twee teams. Het tweede team van de softball is een mix van jeugd en een enkele oudere. De Red Caps Venray zyn met de Mustangs uit Venlo de enige clubs uit Noord-Limburg. Red Caps komt uit in de overgangsklasse distrikt en moet spelen tegen clubs uit on dermeer Maastricht, Vlaardingen, Rotterdam en Helmond. De nieuwe trainer die dit jaar is aangetrokken is de oud-speler An dres Naranjo. Naranjo heeft een jaar bij de Indians uit Weert gespeeld maar keert toch weer terug op het nest. Bij het softball staat Twan v.d. Munckhof aan het roer. Nu er enke le speelsters zijn gestopt wegens studie zal hij de handen vol hebben Zomerkompetitie: Uitslagen: Dames: 4kl: Rodhe-Venray 3 Rodhe 2-Venray 2 35 Swalmen 3-Rodhe Gemengd B: Hfdkl: Rodhe-Velden Senioren gemengd A: 3kl: Horet-Rodhe 1 4kl: Van Home-Rodhe 2 0-6 1-5 1-3 0-5 0-5 Senioren gemengd B: 3kl: Rodhe 2-Horet 3 2-3 Heren A: 3kl: De Mookerheide-Rodhe 1 1-5 3kl: Rodhe 2-Ittervoort 2-4 Heren B: 3kl: Rodhe 1-Tegelen 6-0 4kl: De Poelder 2-Rodhe 2 3-3 5kl: Grubbenvorst 2-Rodhe 3 5-1 Gemengd: 7kl: Rodhe 1-Moleneind 5-3 7kl: Venray 3-Rodhe 2 6-2 Heren: 5kl: Rodhe l-'t Root 1 0-6 7kl: Sprenk 1-Rodhe 2 2-4 7kl: Moleneind-Rodhe 3 1-5 7kl: Rodhe 4-Someren-Eind 2 4-2 G35 Rodhe-Venray 0-6 Velden-Rodhe (inhaal) 1-5 Programma zaterdag 23 april: Gemengd B: Hfdkl: Blerick-Rodhe Senioren gemengd A: 3kl: Rodhe 1-Boekend 4kl: Rodhe 2-Bosdael 4 Senioren gemengd B: 3kl: Helden 2-Rodhe 2 Heren A: 3kl: Rodhe 1-Het Moleneind 3kl: v. Home 2-Rodhe 2 Heren B: 3kl: Helden 3-Rodhe 1 4kl: Rodhe 2-Tonido 5 5kl: Rodhe 3-Venray 4 Programma zondag 24 april: Gemengd: 7kl: Horst 2-Rodhe 1 7kl: Rodhe 2-Helmond 1 Heren: 5kl: Horst 2-Rodhe 1 7kl: Rodhe 2-De Mast 1 7kl: Rodhe 3-Sambeek 1 De Mast 2-Rodhe 4 G35 Deume-Rodhe Programma dinsdag 26 april: Dames: 4kl: Rodhe 1-Maasbree 2 4kl: Rodhe 2-Maasbree 4 35 Tbnido 3-Rodhe 1 Op de twirlwedstryd op 16 april jl., gehouden in Rucphen waren de solisten van majoretten en twiri- groep First Choice weer volop aan wezig. In diverse categorieën wisten ze beslag te leggen op de eerste vijf plaatsen. In de categorie solo twirling 1 ba ton haalde Shirley Siebere een vyf- de plaats. In de leeftijdscategorie junioren behaalden Vivian Siebere een zesde plaats, Debbie Cox een vijfde en Tamara Jansen een twee de plaats. Zij wist zich tevens door een gemiddeld puntenaantal van 5.8 te plaatsen voor het Nederlands kampioenschap. In het onderdeel duo twirling se nioren wisten Carin Lamers en Re nate Hendriks beslag te leggen op de tweede plaats. Bij het onderdeel 2 baton twirling ging een eerste plaats naar Marielle Tic ken. In de categorie junvenile intro- duktie eindigde Danielle Neuvel op de derde plaats. By de duo danst- wirl senioren kregen Fhnny Ker sten en Marielle Tacken een eerste om toch weer boven in de top mee te draaien. De thuiswedstrijden van softball 1 zullen op de zaterdag na middag gespeeld worden. De rest van de senioren komen gewoon op zondag in de wei. De jeugd werkt zo als gewoonlijk hun wedstrijden af op zaterdag. JEUGD De jeugd staat by de Red Caps Venray in hoog aanzien. De vereni ging is er van alles aan gelegen om jongens en meisjes voor deze sport te interesseren. Nieuwe leden die wat meer willen weten kunnen dan ook enkele weken gratis meetrai- nen. Vooral om de leeftijdsgroep van 8 tot 15 jaar zitten ze verlegen. Deze teams zijn maar minimaal ge vuld. De Red Caps is een gezonde en aktieve vereniging waar iedereen zich thuis zal voelen. Belangstellenden in de honk- of softballsport kunnen kontakt opne men met Hennie Ariens, tel. 86050. Uitslagen: HBp: Mulo-Red Caps 17-14 HBa: Red Caps-Mulo 24-12 IIBs2: Red Caps-K.Stealere 15-6 SBs2: Red Caps-Cardinals 7-9 HBsl: Bij de Limburgcup een mooie tweede plaats achter winner De All Stare. Programma zaterdag 23 april: Aanvang kompetitie. HBp: Red Caps-Indians a.11.00 IIBa: Red Caps-Mustangs a.13.00 HBj: Starlights-Red Caps v. 10.30 Programma zondag 24 april: HBsl: Red Caps-Orioles a.14.00 HBs2: Nuenen-Red Caps v.10.30 SBsl: Red Caps-K.Stealere a.11.00 SBs2: Bl.Wing-Red Caps 6-2 4-4 Zeker in de jeugdige categorieën een sukses, want iedereen deed voor het eerst mee in dit onderdeel. Uitslagen: Dames: lkl: Maasbree 1-Venray 1 3-3 4kl: Rodhe 2-Venray 2 1-5 4kl: Rodhe 1-Venray 3 0-6 4kl: Venray 4-Tonido 3 1-5 Dames 35 3kl: Venray 1-Kessel 1 2-2 3kl: Venray 2-Aldenghoor 2 3-1 Senioren B gemengd: 2kl: Blerick 2-Venray 1 3-2 2kl: Echt 1-Venray 2 4-1 4kl: Venray 3-Meijel 2 4-1 4kl: Blerick 4-Venray 4 0-5 4kl: Venray 5-NTC 3 2-3 4kl: Venray 6-Belfeld 2 2-3 Heren A: lkl: SUTC 1-Venray 1 2-4 lkl: Brunssum 1-Venray 2 3-3 4kl: Venray 3-Van Home 3 6-0 4kl: Venray 4-Bosdael 1 1-5 4kl= Venray 5-Tegelen 4 3-3 Heren B: 2kl: Venray 1-Grubbenvorst 4-2 4kl: Blerick 5-Venray 2 2-4 4kl: Tbnido 5-Venray 3 0-6 5kl: Venray 4-Maasbree 6 6-0 5kl: Broekhuizen 2-Venray 5 6-0 Gemengd: 6kl: Son 3-Venray 1 3-5 7klr Venray 2-Venlo 5 4-4 7kl: Venray 3-Rodhe 2 7kl: Venray 4-Slotje 2 Heren: 6kl: Venray 1-Deume 2 5-1 Gemengd 35 3kl: Swalmen 2-Venray 1 3-2 Heren 35 2kl: Nieuwenhage 2-Venray 1 2-4 3kl: Rodhe 1-Venray 2 0-6 Programma zaterdag 23 april: Senioren B gemengd: 2kl: Venray 1-Bosdael 1 2kl: Venray 2-Eynderveld 4kl: Maasbree 2-Venray 3 4kl: Venray 4-Velden 4 4kl: Velden 3-Venray 5 4kl: De Poelder 1-Venray 6 Heren A: lkl: Venray 1-Oirebeek 1 lkl: Venray 2-Nuth 1 4kl: Grubbenvorst 4-Venray 3 4kl: Grubbenvorst 3-Venray 4 4kl: Venlo 4-Venray 5 Heren B: 2kl: Blerick 1-Venray 1 4kl: Venray 2-De Poelder 3 4kl: Venray 3-De Poelder 2 5kl: Rohde 3-Venray 4 5kl: Venray 5-Velden 3 Programma zondag 24 april: Gemengd: 6kl: Venray 1-De Hut 1 7kl: De Poelder 1-Venray 2 7kl: Shaile 1-Venray 3 7kl: Carolus 2-Venray 4 Heren: 6kl: Lissevoort 2-Venray 1 Heren 35 2kl: Venray 1-Munster 1 3kl: Venray 2-Horet 4 Programma dinsdag 26 april: Dames: lkl: Ace 1-Venray 1 4kl: Aldenghoor 3-Venray 2 4kl: De Kaetelberg 1-Venray 3 4kl: Venray 4-Venlo 5 Dames 35 3kl: Venray 1-De Gagel 2 3kl: Venray 2-Bronshout 2

Peel en Maas | 1994 | | pagina 17