somem ZW Venray 2 kampioen le klasse E Voorronde 'beste Jeugdkeeper' op 13 mei in Venray Inschrijving elfde Kennedymars Venray Ruitersport Kt. Jan Merselo Bijzondere Dressuurwedstrijd Judovereniging Erised Prima start voor Ponyclub St. Isidoris PEEL EN MAAS Duivensport Bridgeclub Venray Red Stars Hengelsport H8V de Roerdomp Motorcrossers Regio Venray Koninginnedrive BC Doublet Open Maashese schaakkampioen schappen PEEL EN MAAS Schaakvereniging Venray (EEL EN MAAS Donderdag 11 april 1994 - Pagina 15 0 Het geplande, doch helaas afge- iste concours op 2e Paasdag in asten ray, kon zaterdag 9 april als- doorgaan. De wedstrijd was Ooor zowel pony's als paarden. Ver- chillende kombinaties van onze jreniging wisten in de prijzen te jden of behaalde hun eerste ojiistpunt. fl Pony's: Petra van Dijck met Beau- in klasse CB2 behaalde een iooie 2e plaats met 120p. Roel v., aeren met Melle Kaatje, klasse 0 B2 beahaalde een 3e plaats met 23p en met ponyspel B een 6e laats. Paul v. Haeren met Gambler, ie de allereerste wedstrijd reed, be- aalde met 120p meteen 1 winst- 0,unt in de klasse DB2. Frank appel met Ivette behaalde in de lasse ABB2 met 124p zyn le instpunt en tevens een 4e plaats, ij het ponyspel A wist Frank een e plaats te bemachtigen. Thijs Kappel met Charm, ABB2, rerd 5e met 122p en bij het pony- pel B 4e. Kelly Swinkels, voor de erste keer gestart met haar pony ,pona, behaalde bij 't ponyspel A en 4e plaats. Roy Swinkels met lonny, klasse ABB2, behaalde een looie 2e plaats met 128p en bij 't onyspel B een 5e plaats. Ingrid Pülems met Donald behaalde met haar le winstpunten in de lasse DB2, wat goed was voor een e plaats. Karin Winnen met Cena- m0 in de klasse DL2 behaalde een lachtige le plaats met 128p. Su- nne Winnen met Beauty behaal- bij 't ponyspel A een schifte nde le plaats. Paarden: Monica Geerts met Gera ihaal in de klasse LI en 5e plaats iet 131p; Esther v. Dongen, met is een mooie 2e plaats met 128p. ari José Clevers met Hiola behaal- haar le winstpunt met 124p in klasse B2. Zondag 10 april gingen onze po- jTuiters alweer naar Maasbree. Dk hier werd weer goed gepres- erd: 8-tal St. Jan 1 4e met 113p; tal St. Jan 2 3e met 132p en 4-tal Jan 3 5e met 122p. Individuele prijzen: Petra v. Dijck baalde wederom een 2e plaats in je klasse CB2 met 132p. Paul v. Hae- in met Gambler, 'n dag eerder be- aalde hij zijn eerste winstpunt en u zelfs een 4e plaats in de klasse )B2 met 124p. Roel v. Haeren met ielle Kaatje behaalde een schitte- ende le plaats in de klasse DB2 net 136p en by ponyspel B een 2e (laats. Thijs Kappel met Charm, po- lyspel B, behaalde een prachtige le liaats. Kelly Swinkels met Epona, onyspel B een 2e plaats en Roy Vinkels met Bonny, klasse ABB2 en 5e plaats met 122p. Ingrid Wil- ems met Donald in de klasse DB2 lehaalde een 5e plaats met 128p. arin Winnen met Cenado behaal- le een 4e plaats in de klasse DL2 Hjiet 126p. Susanne Winnen met "jeauty behaalde met 123p in de [lasse CB2 haar le winstpunt. A.s. zondag 17 april gaan onze rote ruiters naar Maasbree. Op maandag 18 april wordt er in e manege van Ysselsteyn een dres- uurwedstrijd (nieuwe vorm) spe- voor jongere paarden verre- en. Komt allen kijken, misschien dit de toekomst van de dressuur. anvang eerste kombinaties-. 19.00 Op maandag 18 april a.s. wordt in le manege te Ysselsteyn een bijzon- lere dressuurwedstrijd gehouden 'oor kombinaties van de landelijke niters uit Kring Noord-Limburg. Er lullen zeventien kombinaties leelnemen. Bij deze wedstrijd, die door twee uryleden wordt beoordeeld, die- len de kombinaties op aanwijzing 'an de ringmeester diverse mane- Jefiguren uit te voeren in stap, draf n galop. De paarden mogen niet )uder zijn dan vijfjaar. De kombinaties komen met twee egelijk in de ring. Na elke proef rorden de voorlopige punten be tend gemaakt. Na afloop van de redstrijd is er in de foyer gelegen- leid met de juryleden te discus ieren. Wij verwachten veel bestuursle- len, juryleden en commandanten >f instrukteurs en verdere be angstellenden op deze bij enkomst. Op zondag 10 april heeft judover- iniging Erised met tien judoka's 'en bezoek gebracht aan het 12e "okan toernooi in Heerlen. He- werden enkele judoka's samen ien een pool geplaatst, waardoor ze igen elkaar moesten strijden. het toernooi werden de vol gende resultaten behaald: Thomas irrits -35kg le; Jacky Bollen -35kg Jeffrey Broeren -28kg 2e; istan Kunen -35kg 2e; Jan Grünt- jens -31 kg 4e; Rob Winnen -31 kg In Castenray vond de start plaats van het zg. groene seizoen voor dressuur en springen voor pony's en paardne. De organiserende ver eniging De Eendracht uit Castenray zag zich op zondag 4 apiil jl. genoodzaakt de wedstrijd af te ge lasten wegens de slechte gesteld heid van de terreinen en verplaat ste. de wedstrijd naar zaterdag 9 april. Ook nu waren de omstandig heden niet optimaal om een goede dressuurproef te rijden op een goed parcours te pringen doch door de inspanning ven de vele vrijwilli gers die De Eendracht een warm hart toedragen werd er toch het beste van gemaakt. Het verdient dan ook een zeer groot kompliment om onder zulke barre weersom standigheden een dergelijke wed strijd te organiseren en dit tot zo'n goed einde te brengen. De amazones van Ponyclub St. Isi- dorus hebben in Castenray hen dressuurwedstryden zeer sukses- vol verreden. Christine van Eek be haalde met haar pony First Lady de eerste prijs met 131p in de klasse Ml. Lizette Spee behaalde met haar pony Daisy heel netjes 124p in de klasse LI. Maaike van Dijk werd met haar pony Rita eerste met 242p (dubbele jury) in de klasse M2. Dit was tevens haar laatste wedstrijd in de M2 omdat ze reeds voldoende winstpunten heeft verdiend om te mogen starten in de klasse Zl. Maaike behaalde o.a. in haar laatste indoorwedstrijden in Ewijk op 19 maart jl. (derde prijs) en op 26 maart jl. (eerste prijs) de winstpun ten om in de klasse Zl uit te mogen komen. Bij het Concours Hippique van zondag 10 april jl, georganiseerd door Ponyclub De Cowboys uit Maasbree, behaalde Maaike van Dijk de tweede plaats met haar po ny Rita in de klasse Zl dressuur met 351p. In de klasse Ml werden Christianne van Eek en haar pony First Lady derde met 112p. Het springen ging de kombinatie wat minder goed af omdat er een balk afgeworpen werd. Lizette Spee be haalde met haar pony Daisy ook hier, in de dressuurklasse LI, heel netjes 124p. Al met al een zeer goed begin van een nieuw seizoen voor de pony's met hun amazones van Ponyclub St. Isidorus Venray. Bij de paarden debuteerde Caroli ne Reynolds in de dressuur klasse LI. Zij werd meteen eerste met 139p. Dat belooft wat voor de toekomst. elke week nieuws P.D.V. De Zwaluw Zondag 17 april: Vo. 4. Los singsplaats Hannut. Inmanden: za terdag 16 april van 10.00 tot 10.45 uur. Mandendienst: J. Creemers, M. Voesten, P. Willems en W. van Osch. Aanwezig zijn om 13.50 uur. Africhtingsvlucht 14 april van 19.00-19.45 uur ininanden. Los singsdatum: 15 april. Reserveda tum: 18 april. P.D.V. De Vredesduif Wedvlucht Heverlee: A.M. Hen- drix 1 2 7 12 14 15 17 23 24 25 27; J.W. Vermeulen 3 4 9 11 20 21; J. Leijssen 5 8; Comb. Verdellen 6 10; Comb. Van den Heuvel 13; K. Tho- len 16 22; H. Ewalts 18; P. v. Zwa- men 19; S. Claessen 26. Afgelopen donderdag speelden de aanwezigen vrij door elkaar vanwe ge de paasvakantie. De uitslagen waren: Geel: 1. ds. Delsing-Verheijen; 2. hr. Van Pelt-Zuur; 3. ds. Arts-v. Well. Rood: 1. ep. De Mooy; 2. ds. Cals- Poels; 3. hr. Van Lieshout-mw. Oomens. Oranje: 1. ds. Burg-Coenen; 2. ep. Willemsen; 3. hr. Corzilius-Elle- mers. A.s. zondag spelen de heren Bender-Maes in Utrecht de finale van het landelijke Ruitenboer toernooi. Voor de a.s. Koninginnedrive heb ben zich al zestien paren van onze club opgegeven. Wilt u ook nog via de club meedoen, zorgt u er dan voor dat uw aanmelding zo spoedig mogelyk bij de sekretaris bekend is. Vanavond gaan we weer verder met de derde ronde van onze kam pioenskompetitie. Ook vanavond kunt u nog het enquêteformulier over het al of niet roken van de NBB inleveren. Niet vergeten als u het belangrijk vindt. Krappe overwinning heren Het herenteam ontving zaterdag FTTC uit Franeker. Franeker die de staartpositie op de ranglyst in neemt, bood het nodige verweer. Maar Red Stars wist een krappe 6-4 overwinning te behalen. Zowel Paul Comelissen als Bart Lefel verloren hun eerste wedstrijd. Ronald Bogaard won zyn eerste single. Maar nadat wederom het dubbel Bogaard/Comelissen verlo ren ging kwam Red Stars op een verrassende 1-3 achterstand. Lefel speelde vervolgens een curieuze wedstrijd. Bij een stand van 17-18 in de derde game tegen Frans van de Berg brak hy zijn batje. Met een ge leend planly'e wist hy alsnog de wedstryd met 26-24 te winnen. Na de pauze scoorden zowel Bo gaard als Comelissen twee punten. Door het verlies van Lefel in z'n laatste wedstryd werd de eindstand op 6-4 bepaald. Zaterdag speelt Red Stars uit te gen Oegstgeest. Gelykspel dames Het damesteam vecht hard voor lijfsbehoud in de eredivisie. In en tegen Veldhoven werd in een zeer spannende wedstryd een gelykspel behaald. Red Stars begon voortvarend, door overwinningen van Ria van Rijswijk en Danielle Poels. Wilmie Seuren verloor haar eerste single tegen de Joegoslavische Santic. Het dubbel Poels/Seuren verhoogde de voorsprong tot 1-3. Hierna kwam de terugval. Drie wedstrijden op rij gingen verloren (4-3). Waarna Wilmie na een span nende wedstryd de stand gelyk bracht. Danielle Poels bracht een 5-4 voorsprong tot stand. Helaas moest Ria in de laatste wedstryd het onderspit delven (5-5). Zaterdag staat het cruciale duel tegen Irene op het programma, als Red Stars hier wint dan is er een grote kans op handhaving. Kom dus allen om de dames aan te moe digen. Aanvang 17.00 uur. A-Meerkampen Zondag speelden twee Red Stars spelers in de V2-finale van de jeugd- meerkampen. Sabine Larmene speelde een goed toernooi en werd derde. Hiermee plaatste ze zich by de 8 beste speelsters van Nederland bij de pupillen. Jeroen Renkens werd ietwat on gelukkig gedeelde vijfde en was uit geschakeld. Basisscholen kampioenschappen Tydens de paasvakantie werden in het Red Stars tafeltenniscen- trum de basisscholenkampioen schappen gehouden. De volgende prijswinnaars kwamen naar voren: Groep 4-5: 1. Jan Willem Bruysten (Maria) 2. Yvo Willems (Maria) 3. Ri chard Larmene (Landweert) 4. Ju dith van Sundert (Hommel). Groep 6: Jesper Vonk (Vlaswei) 2. Jelle Fhber (Foekepot). 3. Bart Key- sers (Coninxhof) 4. Ward Buddiger (Foekepot). Groep 7: Paul Willems (Maria) 2. Tom Felder (Maria) 3. Derrick Smith (Hommel) Rick Bonten (Bongerd). Groep 8: 1. Sabine Larmene (Land weert) 2. Alois Vonk (Vlaswei) 3. Wim Fransse (Hommel) 4. Tom Rou- wette (Maria). Scholen wisselbeker: 1. Mariaschool Oostrum 28p 2. Hommel 17p 3. Vlaswei 16p 4. Landweert 13p 5. Foekepot lip Overige uitslagen: Heren: Red Stars 1-FTTC 6-4 Red Stars 2-TTC 1 6-4 Sijstermans 1-Red Stars 3 2-8 Maasbree 1-Red Stars 4 7-3 Red Stars 5-Koningslust 1 6-4 Red Stars 6-Helden 2 4-6 Red Stars 7-Batave 1 8-2 Seta 2-Red Stars 8 3-7 Blue Star 6-Red Stars 9 7-3 Seta 3-Red Stars 10 3-7 DVO 5-Red Stars 11 6-4 Dames: Veldhoven 1-Red Stars 1 5-5 Never Despair 1-Red Stars 2 3-7 Jongens: OKI 2-Red Stars 1 2-8 Cevelum 1-Red Stars 2 9-1 Red Stars 3-TTCN 1 7-3 Red Stars 4-Budilia 2 1-9 Red Stars 5-Maasbree 1 4-6 Maasbree 3-Red Stars 6 1-9 Red Stars 7-TTC 1 3-7 Seta 3-Red Stars 8 2-8 Panningen 4-Red Stars 10 4-6 Meisjes: Red Stars 1-Bergeyk 6-4 Red Stars 2-Panningen 2 5-5 Koningslust 1-Red Stars 3 9-1 Red Stars 4-Veta 1 3-7 Maasbree 7-Red Stars 5 0-10 Tydens de koppel van Wellerlooi en de zesdorpen van Horst was er voor onze deelnemers weinig eer te behalen (het is ontstellend slecht te noemen met het verschalken van een visje). Attentie: De eerste Konings wedstrijd is vastgesteld op 8 mei. De data tegen Milheeze zijn 15 en 22 Zaterdag koppel Siebengewald. Deze wordt waarschynlyk gehou den aan 't Leuken te Well. Zondag zesdorpen van Oostrum. Voor uw vergunningen kunt u te recht bij H. v.d. Heuvel, Klaproos 1, Venray en V. Grootels Hengelsport, DE AKTIEVE SPORT VOOR IEDEREEN BOWLING VERENIGING VENRAY Uitslagen A-poule: BT Jamin-P. Stiphout 26-9 Thielen Sport-Magic Line 5-30 Pinhunters-WeJeBe 6V2-28V2 Sigma's/BRV-Red Arrows 32-3 Hoogste game Bert Tax 232; hoog ste serie Joos Peeters 618. Uitslagen B-poule: BLS Close Enc.-WDOB 14-21 Scores-Al tijd Raak 11-24 Hit Miss-SVCB/Swaghoven 13-22 Strikers-Golden Wonder 14-21 Hoogste game: Frank van Lier 202; hoogste serie: Jan Aben 556. Het team van Magic Line/Bowling Restaurant Venray werd afgelopen zondag in Mill kampioen in de 4e klasse B van de Nationale Heren Trio League. Het team bestond dit seizoen uit Han Rooyakkers, Math Offermans, Jan Janssen, Twan Claessens, Hay Joosten en Bert Tax en promoveert met dit resultaat naar de 3e klasse. Het team van De Treffers besloot de laatste wedstrijd met 8 winst punten, waardoor nog een tweede plaats werd bereikt in de 4e klasse A van de NHTl. Het damesteam van Red Arrows aatste zich op de laatste wedstrijddag voor de play-offs in een goede uitgangspositie door als tweede te eindigen in de eerste klasse van de Dames-Trio-League. Als zij promotie afdwingen, komen zij bij de dames-subtop in Ne derland. JEUGD Venray 1 kampioen in de Nationale Jeugd Trio League Tijdens de laatste speeldag die in Eindhoven gehouden werd is ons eerste team er in geslaagd om kam pioen te worden van de Nationale Jeugd Scratch Trio League. Venray 1, bestaande uit René Geurts, René Clephas, Michael Tijs- sen, John Koekkelkoren en Daph ne Reyntjes begon sterk tegen Eindhoven 2, maar moest toch een puntje afstaan omdat de tweede ga me verloren ging. Ondanks die (klein) verlies tocht 2 broodnodige punten. Veghel, de direkte konkur- rent die 2 punten achterstond voor deze speeldag, verloor met 3-0 van Eindhoven 1. Een gat van 4 punten was nu dus ontstaan. De tweede wedstryd bracht de twee kampi oenskandidaten by elkaar en on derling werd uitgevochten wie de sterkste was. Ditmaal had Veghel de sterkste zenuwen en zy wisten beide punten te winnen (de tweede zelfs met 1 pin!). Door deze 3 pun ten was het gat geslonken tot 1 ma ger puntje. In de derde wedstryd tegen Eindhoven 1 bowlde Venray op zijn best. De wedstryd werd met 3-0 gewonnen en dit was ruim schoots voldoende om de verdien de titel binnen de slepen. Beste speler bij Venray 1 was Re né Geurts. Hy bowlde ruim 171 gem. over vijf games. Venray 2 had ook een goede dag. De eerste wedstryd moest nog ver lies geïncasseerd worden (1-2 tegen Maaspoort), maar de twee daarop volgende wedstrijden (tegen Eind hoven 1 en 2) werden beiden in een klinkende 3-0 overwinning omgezet. In de stand is Venray 2 op de 5e plaats geëindigd. Beste speler hier was Richai'd Tyssen. Hij bowlde ruim 171 gem. over zes games. Venray 3 veroverde in de handi capleague de 4e plaats. Van Veldho ven werd met 3-0 gewonnen en tegen Mill 2 werd nipt met 1-2 ver loren. Ralph Jansen bewees over duidelijk de beste speler van dit team te zijn. Hy sprokkelde 552 pins in drie games bij elkaar wat toch maar eventjes 184 gem. be tekent! Thuis werd er ook nog gebowld. Dave Tyssen had hier een hele goe de dag, mede door een zeer fraaie 197 game te bowlen. Ondanks deze prestatie is er niet veel veranderd in de stand en staat John Koekkel koren nog steeds bovenaan met ruim 107 winstpunten. A.s. zaterdag wordt het vroeg opstaan. De Limburgse Kampioen schappen in Heerlen staan op het programma en om 10.00 uur wor den de eerste ballen richting pins geworpen. Het vertrek is gepland om 08.00 uur. Iedereen, behalve Monie, Roland en Inge worden dus om 07.45 uur op de bowling ver wacht. Chauffeurs zijn de heren Giessen, Engels, Peeters, Reyntjes, Bessems, Camps en mevr. Jansen. BE DRIJ VENKOMPETITIE Bowling Restaurant Venray 2 kampioen 7e klasse! Diny Nellen, José Peters, Fran- cien en Jan Rutten bezorgden Jacq van der Wielen als bowlingexploi tant een prima avond door de kam pioenstitel in eigen huis te houden. Kersten Wanssum 2 toonde zich een gewillig slachtoffer, zodat niets de maximale 4 punten winst in de weg stond. Spiral Horst en Franssen Keu kens waren ook nog serieuze kam pioenskandidaten, die dan ook nog een stevig robbertje uitvochten. Zo duidelijk als de 4-0 uitslag in het voordeel van de keuken-mannen was het in werkelijkheid niet, want de verschillen per game waren niet groot. De dames van Nieuw Spraeland en Nestlé 3 vochten in hun onder linge wedstryd tegen het degrada tiespook. Mede dankzy een in topvorm verkerende M. Thissen sleepte Nestlé 3 een afgetekende overwinning met 4-0 in de wacht en veroordeelde daarmee de Sprae- land-girls tot het spelen van een promotie/degradatieduel. CKI werd het kind van de reke ning want in hun extra ronde kwa men zy slechts tot 2166 pins, wat maar 1 punt opleverde en dus de laatste plaats op de ranglyst. De eindstand: 1. en kampioen Bowl. Rest. Venray 2 2315735 2. Franssen Keukens 21 15534 3. Spiral Horst 17 15647 4. Kersten Wanssum 2 15 15386 5. Nestlé 3 14% 16265 6. Nieuw Spraeland 12% 15051 7. CKI 8% 13278 Wanssum Beton 2 kampioen 8e klasse! De laatste speelavond kende nog veel spanning, want er lagen drie teams op de loer als Wansum Beton 2 een misstap zou durven begaan. Maar M. v. Berlo, B. Veltrop, R. v. Meyel, F. Vermeulen en G. Jans, de spelers van Wanssum Beton 2, toonden over stalen zenuwen te be schikking, want na een zwakke start, waardoor de eerste game naar konkurrent De Turfhoeve ging, was het herstel duidelijk. Game twee werd overtuigend 'gepakt' en in de laatste game mochten de Turfhoe- vers langszij komen, want de winst met 2%-lV2 en de titel waren binnen. De mannen van Partycentrum De Witte Hoeve, die de laatste wedstrij den steeds beter op dreef raakten, zetten deze lyn door tegen de Oud Coenen Boys. De pinfall-verschillen per game waren telkens maar klein, maar twee van de drie games waren voor de Witte Hoeve. Samen met het punt voor de totaalscore le verde dat 3 punten op en de tweede plaats, die recht geeft op het spelen van een promotiewedstrijd. In de wedstrijd tussen de teams van Plussertjes Verbeeten 2 en Acc. kantoor Theunissen, die met 3-1 door eerstgenoemde werd gewon nen, gebeurde iets onverwachts want Leny Renders van Theunissen scoorde niet alleen de hoogste da mesgames met 226 pins, maar nestelde zich ook aan kop van het klassement van de hoogste serie met 616 pins. By de heren was L. Everaerts met 243 pins de hoogst- scorende. De eindstand: 1. en kampioen Wanssum Beton 2 23% 15351 2. Pc. De Witte Hoeve 21 15645 3. Herb. De Turfhoeve 20 15191 4. Oud Coenen Boys 19 15371 5. Plussertjes Verb. 2 11 14482 6. Ac. Theunissen en Co 7% 14490 adverteren bij KABELKRANT VENRAY vraag naar onza tarieven 04780-82727 Afgelopen zondag waren de MON- rijders te gast op het Reulsbergcir- cuit te Horst. By de 500 promotie was de hoogste trede voor SJaak Frederix uit Leunen door na een verbeten strijd in de eerste manche als 2e te finishen en in de tweede manche de eer op zyn naam te schrijven. Tan v. Dijk uit Leunen werd algemeen 19e. Albert Bloe men uit Overloon werd in de da guitslag 26e. By de 500 senioren wist Huber Simons uit Well beslag te leggen op de 14e stek. Mare v. Dyck uit Leu nen werd algemeen 19e. Bij de 125 junioren wist Peter Versteegen uit Wanssum beslag te leggen op de 3e plaats door in de manches na verschillende plaatsen voor zich te winnen als 6e en 5e de streep te passeren. Komende zondag rijden de 125 junioren, 250 junioren B, 250 pro motie, quads, 125 senioren en 250 senioren te Hapert terwijl te Ge- mert de 250 junioren A, 500 junio ren, 125 promotie, 500 promotie, 500 senioren en zijspannen te gast zijn. BC Doublet organiseert in op dracht van het Oranjecomité Ven ray dit jaar de Koninginnedrive. Deze vindt plaats op zaterdag 30 april in De Beejekurf en begint om 19.30 uur. Aanmelding: Clubbridgers via de eigen vereniging; thuisbridgers schriftelijk by de sekretaris van DC Doublet, p/a Isabellahof 6, 5801 LC Venray, of telefonisch: 04780-84202. Het inleggeld bedraagt ƒ8,- per paar, te voldoen aan de zaal. De in deling is naar sterkte. Iedere deel nemer ontvangt een attentie,- daarnaast zyn leuke prijzen be schikbaar voor de drie hoogst ein digende paren per groep. Er zyn ook meesterpunten beschikbaar. De reglementen zyn volgens de richtlijnen van de NBB; vanaf 2e klasse is systeemkaart verplicht. De aanmeldingstermijn sluit zon dag 24 april «om 24.00 uur. De hele kompetitie was dit zaal voetbalteam o.l.v. Edward Linskens ongeslagen gebleven, tot drie wedstrijden voor het einde. Opeens liep het niet meer zo gesmeerd en er werd achtereenvolgens verloren van Domu met 2-3 en Apollo met 7-5. Gelukkig lieten de mannen van Edward in deze laatste wedstrijd zien dat ze terecht kampioen wer den en tevens promoveren naar de hoofdklasse. In de 5e minuut deed zich reeds een goede kans voor toen Mark Swinkels uit een vrije trap de bal keihard tegen de paal schoot. In de 10e minuut opende Mark Linskens de score (1-0). In de 20e minuut maakte MVC eenter gelyk door een vrye trap precies langs de muur te lepelen en via binnenkant paal werd het 1-1. Vlak voor rust bracht Mark Linskens de stand echter op 2-1. Ook na rust bleven de zenuwen het spel beheersen en slechts zel den kwam Venray aan zijn normale spelpeil toe. Enkele minuten voor het einde besliste de goed op dreef zijnde Mark Linskens de wedstrijd door 3-1 te scoren. ZW Venray neemt komend sei zoen met vijf teams deel aan de kompetitie en ziet het wel zitten met dit team in de hoofdklasse. Hans van Breukelen naar Venray: Dit jaar wordt voor de vijfde keer de verkiezing van 'de beste jeugd keeper van Nederland' georgani seerd. De organisatie is in handen van de stichting Pro Goal, waar Maarten Arts, de trainer van SV Venray, werkzaam is. Een van de voorrondes zal op vrijdag 13 mei in Venray plaatsvinden. Als 'trekker' zal Hans van Breukelen van PSV op die dag aanwezig zyn. Jeugdige keepers tussen de 10 en 18 jaar kunnen zich voor deze voor ronde inschrijven. De keepers wor den getest op vier onderdelen: penalty schieten, gericht werpen, keepers-squasch en keepers-tennis. Er zijn in totaal drie voorrondes. waarvan een dus in Venray. Het pro gramma begint 's morgens om 10.00 uur en duurt tot 16.00 uur. De beste keepers uit elke leeftijdscate gorie komen uit in de landelijke fi nale. De laatste jaren is van deze finale een televisiereportage ge maakt door de TROS. Inschrijven kan men by de stich ting Pro Goal, tel. 080-557545 (Maarten Arts) of 08855-74183 (Jan Peters). De inschrijvingskosten be dragen ƒ25,-. Hiervoor ontvangt men op deze dag een gratis lunch, sportdrank en een deelnemerscer tificaat. ondertekend door Hans van Breukelen. Zaterdag 4 juni om 22.00 uur start, vanaf het Venrayse Schouw burgplein de elfde Kennedymars Venray. De voorinschrijving voor deze wandelmarathon voor doorzet ters begint maandag 18 april. Tot en met 28 mei kunnen deelnemers te gen gereduceerd tarief zich laten re gistreren. Na de jubileumwandeltocht van vorig jaar, nu dus weer een 'gewone' Kennedymars. De organisatie, de stichting Kennedymars Venray, doet echter even hard haar best als ieder jaar om de wandelaar optima le aandacht en service en de toe schouwers een aantrekkelijk omlijstend programma te bieden. Voor de deelnemers betekent dat bijvoorbeeld de snelle computeruit draai, waarin het verloop van elke indivuele tocht staat opgetekend. Het experiment met de streepjes code uit het jubileumjaar is goed 'r Gretig Paard', de schaakvereni ging in de gemeente Vierlingsbeek. gaat. na het suksesvolle toernooi van het vorig jaar, op woensdag 11 mei a.s., daags voor Hemelvaart, voor de derde keer een open schaaktoernooi houden ter promo tie van de schaaksport. Iedereen, jong en oud, dames en heren, kan hieraan gratis meedoen. Er zijn weer een drietal prijzen te winnen, waarbij aan de eerste prijs de titel 'Open Maashese schaak kampioen 1994' verbonden is. Het toernooi wordt gespeeld bij 'Jager im Grunewald', Piet Bussers, Op den Bosch tussen Maashees en Vierlingsbeek. Er kunnen maximaal 40 deelne- mers/sters aan dit toernooi mee doen. Tot dinsdag 10 mei 20.00 uur kan men zich. schriftelijk of telefo nisch opgeven bij een van onder staande adressen. De wedstrijden worden op tijd gespeeld en de eer ste partijen zullen om 19.30 uur be ginnen. De deelname is gratis. Wilt u zich opgeven, of meer in formatie, bel dan gerust Piet Hen driks, tel. 04781-32021 of Pieter de Vos, tel. 04781-36654. geslaagd. Dat betekent dat ook in 1994 wandelaars en thuisblijvers kunnen profiteren van de moderne techniek. Sneller en nagenoeg fout loos komt de informatie over de wandelaars bij de centrale admi nistratie in de schouwburg binnen. Van belang voor een vlekkeloze organisatie is ook dat veel mensen zich vooraf inschrijven. Des te beter kan de stichting Kennedymars Ven ray zorgen voor voldoende mensen en materieel. Vooraf inschrijven be tekent. voor de wandelaar vooral fi nancieel voordeel. Van 18 april tot en met 28 mei liggen bij de .VW- kantoren in Venray, Venlo. Horst en Deume inschrijfformulieren voor u klaar. U kunt deze formulieren ook telefonisch aanvragen bij de heer Stef Peeters, tel. 04780-82233 (na 17.00 uur). De kosten bij voorin schrijving bedragen nog steeds slechts ƒ15,- per wandelaar. Dagin schrijving is mogelyk op zaterdag 4 juni van 14.00 tot 16.00 uur en van 18.00 tot 21.00 uur bij de schouw burg in Venray. De kosten bedragen dan ƒ20,-. Voor meer informatie over de Kennedymars Venray 1994 kunt u bellen met S. Peeters (tel. 04780-82233) of met de VW Venrav (tel. 04780-10505). elke week nieuws Uitslagen: P. v.H. Meijer 1-0 A. Antheunisse-T. Coopmans 0-1 E.J. v. Nuenen-R. Keereweer %-% K. Krook-J. Hagens 1-0 H. Coolen-H. de Visser 1-0 J. Louwerse-P. Rouvroye 0-1 G. Kortenoeven-C. Visser %-% F. Vermeulen-J. van Soest 1-0 N. Dijkmans-E. de Jong %-% Stand: I. P. van Genugten 356.0 2. T. Coopmans 312.7 3. IL Keereweer 243.0 4. K. Krook 229.0 5. H. Meyer 191.8 6. M. Korevaar 190.2 J

Peel en Maas | 1994 | | pagina 15