Venraynaar C. Kroon beëdigd als makelaar Schouwburgnieuws 1 Prijsuitreiking tuin-ontwerpwedstrijd bij Intratuin Venray Kaartverkoop Muziekfeesten Merselo 1994 Luxor Venray vernieuwt verder We nodigen u uit voor Nederlands grootste Infodag "Wonen". 1 Gekombineerde Kringwedstrijd PEEL EN MAAS e/io/ne/t f349,- VAN OORSCHOT MODE Tel. 04780-12772 Expositie in eetcafé Vlooienmarkt in Geysteren Vlooienmarkt Oirlo PEEL EN MAAS Verloren en gevonden voorwerpen WAO VAN SOEST 'M PEEL EN MAAS J Donderdag 7 april 1994 - Pagina 3 I Noorcl-Limburg heeft er een ma kelaar bij. Met de beëdiging tot 'ma kelaar en taxateur onroerende zaken' heelt Venraynaar Cornfield Kroon woensdag 30 maart z'n naam op z'n werk gezet. Na een stu die van drie jaar mag Kroon de be schermde titel de zijne noemen. De kersverse makelaar benadrukt dat er in de praktijk weinig zal veran deren. 'Ik blijf op dezelfde manier nfn best doen. De titel is voor m'n relaties een extra teken van zeker heid en vakmanschap'. Extra, want als iemand al acht jaar aktief is in de Noordlimburgse makelaardij, waarvan de laatste drie jaar als zelfstandig bemidde laar. dan mag je aannemen dat het wel goed zit met vakmanschap en ervaring. 'Natuurlijk', beaamt de heer Kroon. 'Verreweg de meesten in de makelaardij zijn bonafide vak mensen. met een goede opleiding en ervaring. Maar officieel biedt al leen de titel 'makelaar' daarvoor de garantie'. Dat is de voornaamste reden dat de Venraynaar drie jaar geleden aan de studie begon. Een pittige klus. naast het in dezelfde periode gestalde eigen bedrijf. Gemiddeld zo'n uurtje of tien per week zat de heer Kroon wel achter de boeken. Veel aandacht wordt in de studie besteed aan de juridische, fiscale en bouwkundige aspelcten van een wo ning. Daarnaast moet een makelaar nauwkeurig op de hoogte zijn van de ins en outs van de lokale en regi onale markt. Onderdeel van het examen is een taxatie van een pand in de omgeving. Voor de makelaar zelf betekent de titel doorgaans meer werk in de taxatie-sfeer. Vooral banken, verze keringsmaatschappijen en de fis cus vragen nogal eens om een onafhankelijke waardebepaling van onroerende zaken. Ze nemen daar bij geen risiko en verstrekken taxatie-opdrachten uitsluitend aan makelaars/taxateurs. GOED WORDT ZAAK Al zijn de veranderingen mi niem, ze zijn wel degelijk aanwezig. Als je makelaar wordt wil je dat best weten ook. Cornfield Kroon heeft dan ook direkt z'n huisstyl aan de nieuwe situatie aangepast. Behalve dat 'bemiddeling" is ver vangen door 'makelaardij' staat er ook 'o.z.' waar eerst 'o.g.' vermeld werd. 'Dat heeft te maken met de wijzigingen in het Nieuw Burger lijk Wetboek. Daarin is de term on roerend goed vervangen door onroerende zaak. Er is verder niets veranderd, alleen een andere naam', legt Kroon uit. 'Het nieuwe wetboek geldt overigens al sinds 1992. maar ik vond het nu een goed moment om te veranderen', ver volgt hij. De heer Kroon verwacht dat voorlopig de aanduidingen 'o.g.' en 'o.z.' nog wel door elkaar ge bruikt zullen worden. Zondag 10 april, 11.30 uur Zondagochtendconcert A.s. zondag wordt het zondagoch tendconcert verzorgd door fanfare 'Moed en IJver' uil Blitterswijck en ili- Brassband Peel land. 'Moed en IJver' staat onder lei ding van dirigent Geert Mooren en brengt o.a. de volgende werken ten gehore: National emblem-mars (Bagley); Suite in B-flat (G. Jacob); I will always love you (Parton/IIous- ton): Variazione in blue (J. de I laan): Spiritual moments (I). stratl'ord): Ipundat ion-mars (J. Stoffels). 'Moed en IJver" is vorig jaar gepromoveerd naar de Ere-afdeling. De Brassband Peelland is in 1988 Opgericht dooreen aantal enthousi aste brassbandliefhebbers uit ooste lijk Noord-Brabant, en Noord-Lim burg. De brassband werkt zoveel mogelijk volgens de standaard be zetting met 25 (amateur)muzikan- De band staat onder leiding van dirigent Jo Kohl. Het repertoire bestaat uit originele brassbandcom- posities en arrangementen van pop-, film- en klassieke muziek. 'n abonnement waard Maandag 11 april, 20.00 uur Opera van Krakau met Carmen De opera van Krakau werd opge richt in 1792. Veel beroemde muzi kanten zijn in deze lange periode verbonden geweest aan deze opera. Ewa Michnik is al tien jaar de eer ste vrouwelijke dirigent en artistiek direkteur. Onder haar leiding is het repertoire aanzienlijk uitgebreid. De laatste jaren i reedt dc Opera van Krakau steeds vaker op in Neder land. Na uitvoeringen van Rigoletto. Lucia di Lammennoor. I Pagliacei en andere opera's, treedt het gezel schap maar liefst veertig keer op met Carmen van Bizet. Ook Nabuc- co van Verdi staat binnenkort op het programma. De opera Carmen deed rond 1870 nogal wat stof opwaaien omdat het met. nogal wat gewoonten in de ope rawereld brak. Zo was niet de high society het decor voor de opera maar het proleta riaat. 'Ongehoord' was de moord op de heldin. Car men. I*as bq de heropvoering in Pa rijs. in 1883, werd de opera een succes. Een sukses dat ook nu nog voortduurt, getuigen de meer dan dertig plaat/cd-opnames van de ope ra, het feit dat de opera meer dan vijftien keer is verfilmd, en dat Car men werd bewerkt tot musicals en balletten. Als gevolg van de zware regenval van paaszondag op maandag 2e Paasdag was de Landelijke Rijver- eniging en Ponyclub De Eendracht genoodzaakt de Gekombineerde Kringwedstrijd voor zowel paarden als pony's af te lassen en te ver plaatsen naar zaterdag 9 april a.s. Hiermede zal nogmaals een poging ondernomen gaan worden om het zogenaamde 'groene' (buiten)sei- zoen voor de ruitersport in de Kring Noord-Limburg te openen. Om zo'n wedstrijd te kunnen ver plaatsen is veel nodig, zoals bijvoor beeld een groot oppervlak aan terreinen, waarbij de grondeigena ren bereid zyn hun terreinen nog een week langer ter beschikking te stellen voor De Eendracht zodat laatstgenoemde toch de kans krijgt om de wedstrijd te laten verrijden. Uiteraard wordt met. verplaatsing van een dergelijke wedstrijd zowel de organiserende vereniging alsme de de inzet van de leden van De Eendracht en hun eventuele le venspartners op de proef gesteld. De terreinen zyn gelegen op de hoek Casten rayseweg/Klein Oirlo. Dit is aan de doorgaande weg van Castenray naar Oirlo. De toegang voor deze wedstrijd blijft ondanks alles, gratis! Het nieuwe cq. gewijzigde pro gramma ziet er als volgt uit: 09.30 uur: Aanvang individueel dressuur pony's; aanvang ponyspe- Ien; aanvang springen pony's. De springrubrieken zullen verre den gaan worden op twee ter reinen. 13.00 uur: Aanvang individueel dressuur paarden; aanvang sprin gen paarden. Ook deze zullen verreden gaan wor den op twee terreinen. De Eendracht hoopt dat de weer goden hun a.s. zaterdag beter ge zind zullen zijn en spreekt de hoop uit vele mensen, groot en klein, jong en oud, op deze entree-vrije wedstrijd te mogen begroeten. Jack en bodywarmer in één. Met veel details, materiaal katoen. Grotestraat 73. Venrav Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. EEN KWESTIE VAN STIJL Tijdens de Infodag "Wonen" kunt theken, verzekeren, sparen en beleggen u op video de vele facetten van "Huren of om mee te nemen. Kopen" en "Een huis kopen" zien. Ook kunt u kennis nemen van de nieuwe Cumu- lent-hvpotheek. En natuurlijk staan onze ad\iseurs klaar voor het beant woorden van uw vragen en liggen er vol doende brochures en folders over hvpo- Rabobank. Aangenaam. U bent van harte welkom op zaterdag 16 april 10.00 tot 16.00 uur. Graag tot zi aanstaande! s op zaterdag 16 april Rabobank Q Rabobank Zevenrode: kantoor Leunen Rabobank Vierlingsbeek-Overloon: kantoor Overloon Rabobank Venray-Oostrum: kantoor Venray Afgelopen zaterdag. 2 april, werd de uitslag van de Intratuin-tuin- ontwerpwedstrijd bekend gemaakt. De prijsuitreiking vond plaats bij Intratuin Venray aan de Langstraat 133. Opzet Een paar weken geleden werden klanten van Intratuin aangespoord hun droomtuin op papier te zetten. Bij Intratuin Venray kon een kom pleet ontwerppakket gratis afge haald worden, bestaande uit ontwerppapier, potloden, allerlei handige hulpmiddelen, ideeën en tips voor een mooi ontwerp en een heldere handleiding. Maar liefst 275 ontwerppakketten zijn er door enthousiaste filmliefhebbers af gehaald. Selektiecriteria Tbt en met 19 maart jl. konden de ontwerpen ingeleverd worden. Uit de ruim 50 ingezonden ontweipen heeft Intratuin Venray de drie beste ontwerpen geselekteerd. De orgina- liteit van het ontwerp, de uitvoer baarheid en de motivatie bij 'de ideale tuin' waren de bclangrijleste selektiecriteria. Prijswinnaars De eerste prijs. t.w.v. 500.- aan In tratuin kadobonnen is gewonnen door M. Ilanssen uit Venray met de familie-/expositie-tuin als thema. De tweede prijs. t.w.v. ƒ250.- aan kadobonnen werd gewonnen door de fain. C. Brouwers uit Venray. met de ontspanning-tuin als thema. De derde prijs, ƒ100.- aan Intratuin kadobonnen werd gewonnen door de fam. Brons, eveneens uit Venray, met de romantische vijvertuin als thema Zaterdag 2 april jl. werden de p rij sw i n n aars "t ij den s de Intratuin terrasjesdagen in het zonnetje ge zet. De ontwerpen ran cfe prijswin naars kunt u tot 10" april a.s. bewonderen bij de informatiebalie van Intratuin Venray. Alle deelnemers aan de Intratuin- tuinontwerpwedstrijd kunnen na 2 april hun ontwerp afhalen by de in formatiebalie van Intratuin. De re sultaten zijn werkelijk fantastisch mooi. Zaterdag 9 april gaat de kaartver koop van de Muziekfeesten in Mer selo weer van start. Ook dit jaar is de organisatie er weer in geslaagd om een schitterend programma sa men te stellen. De Muziekfeesten Merselo starten op woensdag 18 mei met een modespektakel dat zyn weerga niet kent en waaraan diverse Venrayse zaken zullen deel nemen. In een notedop de rest van het programma. Donderdag 19 mei is er een dorpsavond met als belangrijk on derdeel het karaoke-spel. Deze. avond wordt opgeluisterd door de in de regio zeer bekende band Steinway. Vrijdagavond vindt inmiddels voor de vierde keer het 'Goud van oud Livespektakel' plaats. Op het podium in de feesttent de formaties Drietakt. Yesterday. In Between en uit Engeland The Tremeloes, onder andere bekend van hits als 'Silence is Golden' en 'Even the bad times are good'. Stuk voor stuk garanties voor een schitterende avond back to the sixties. VOOR IEDEREEN WAT Jochem van Gelder zorgt met z'n Juniorshow zaterdag 21 mei 's mid dags voor anderhalf uur spetteren de ontspanning voor de jeugd van 4 tot 12 jaar. 's Avonds vindt traditie getrouw de country western- avond plaats, als vanouds gepresen teerd door Ruud Hermans. Op deze avond treden op The Sara Jory Band uit Engeland, Sandra Ven- rays, Greg Meadow, Major Dundee en Ruud Hermans en Tulsa. Namen en groepen die de kenners doen wa tertanden. The Tre nieloes Zondag 22 mei staat na de plech tige hoogmis het matinee op het programma. De Oplose groep OEF staat in elk geval voor humor en sfeer, 's Avonds de drie kapellen- show met ook dit jaar weer drie ge renommeerde gezelschappen: Die Gohltaler Musikanten, Freunde Echo en uiteraard Die Fidelen Ro- sentaler uit Merselo. Maandag 23 mei staat geheel in het teken van de Aid Merselse dag. De dag wordt begonnen met een dialektmis in de feesttent. Om 11.30 uur start dan de Aid Merselse- dag, waarbij de nadruk ligt op akti- viteitcn die stilaan dreigen te verdwy'nen. Deze oude ambachten worden gepresenteerd in een kom- binatie met kinderspelen, vooral veel muziek en een grote hobby- markt. Verder wordt een aantal ten toonstellingen verzorgd door musea in de regio Noord-Limburg, 's Middags zal er een non stop op treden plaatsvinden van Green light Express met omstreeks 21.00 uur een spetterend gastoptreden van Henk Wijngaard. De Muziekfeesten Merselo bieden ook dit jaar een vyfdaags program ma met voor iedereen wat. Mocht u reeds kaarten willen bestellen dan kunt u terecht by: P. Rieter. Groot- do rp 75. Merselo: LLTB, Haag 4, Merselo of in Venray bij: Lectuur- hal. Grotestraat 5; Stomerij Veltum, Winkelcentrum Veltum of Music World in de Passage. Voor verder ge gevens omtrent het programma verwijzen wij u naar de advertentie elders in dit blad. MAKELAARDIJ O.Z. Koop/verkoop en huur/verhuur Onafhankelijk hypotheekadvies Taxaties Kantooradres Zandakker 24 te 5801 DV Venray Nadat in oktober jl. de foyer, en tree en twee zalen volledig gereno veerd werden, werd ook vorige week de gevel van het nieuwe café brasserie 'De Heeren van Aemstel' aangepast, zodat het Schouwburg plein een vriendelijker uiterlijk kreeg. Komende week wordt er een nieuwe fase aan de vernieuwingen toegevoegd. Het Luxor theater krijgt als eerste op het continent van Europa het allernieuwste gc- perfektioneerde Digitaal Dolby Ste reo Surround geluid. Dit is een ontwikkeling die in Amerika en in twee Londense thea ters is uitgetest. Het gaat hier om een aanpassing van het toch al fan tastische Dolby Stereo Surround. Door naast het normale stereo ge luidsspoor een nieuwe digitale ge luidsdrager te plaatsen wordt het geluid nu in zes kanalen gesplitst. Achter liet doek links, rechts en in het midden. In de zaal ook weer links en rechts waardoor het geluid altijd komt vanwaar men het meent waar te nemen, terwijl het zesde ka naal voor speciale effekten is gere serveerd. Dat alles geeft een perl'ektie waarbij men zelfs een speld in een grote zaal kan horen vallen. Uiteraard is dit systeem voor Vanaf 1 april is in eetcafé de Yel low Bean aan de Hoenderstraat 12 te Venray werk te bezichtigen van Venrayse kunstenaars in spé. De spits hiervan wordt afgebeten door Nathalie Boei, die in het eetcafé exposeert met vier naaktstudies van vrouwen, vormgegeven in plak kaatverf op papier. Voorts zyn er werken te bezich- tingen van Jan Steen (zeefdrukken) en tekeningen van Mark Smit Het eetcafé Yellow Bean is tijdens werkdagen geopend van 17.00 tot 19.00 uur. Op zondag 10 april organiseert het Koninklijk St. Willibrordusgil- de uit Geysteren weer zyn jaarlijkse vlooienmarkt. De markt vindt plaats in het gildehuis, zaal Kleeven aan de Nieuwlandsestraat en begint om 13.30 uur. De gildebroeders hebben voor de ze markt veel mooie en ook waarde volle spullen bij elkaar gehaald, zodat er voor elk wat wils is. Uiter aard is er ook weer verkoop bij op bod. Gildekeizer Harry Boom zal daarbij op zyn eigen unieke manier als veilingmeester optreden. Op zondagmiddag 10 april organi seert muziekvereniging Ons Genoe gen uit Oirlo weer haar jaarlijkse vlooien- en antiekmarkt. Elk jaar komen er vele mensen naar deze vlooienmarkt, waar ook dit jaar weer allerlei zaken te koop zijn. De muziekvereniging heeft ook deze keer weer allerlei spullen bij elkaar gebracht. Spullen die voor velen nog van hoge waarde kunnen zyn. Allerlei klein meubilair, oud speel goed, huishoudelijke apparaten en snuisterijen zijn er te koop. De vlooienmarkt zal plaatsvinden in en rondom gemeenschapshuis De Linde aan de Hoofdstraat te Oir lo. De verkoop van de spullen start om 13.00 uur. Voor die tyd zullen de spullen niet te bezichtigen zijn. De meer waardevolle zaken zullen van af 14.00 uur geveild worden. Dc vei lingmeesters en Hay Versleijen en Joep Verstappen zullen afwisselend de hamer in de handen nemen om de verkoop te leiden. De opbrengst van deze middag is bestemd voor de muziekvereniging. Zij hoopt met de opbrengst tezijner- tijci enkele nieuwe muziekinstru menten te kunnen kopen om het groeiend aantal leden allemaal van een goed instrument te kunnen voorzien. Tydens deze middag, die voor iedereen vry toegankelijk is, zal er ook een kleine loterij worden ge houden, met als hoofdprijs een half varken, dat geschonken is door een anonieme supporter van de mu ziekvereniging. spektakelfilms ontwikkeld zodat films zo tot hun recht komen, zoals men dat alleen in de bioscoop kan beleven. Het systeem is ook spe ciaal voor bioscopen ontworpen en er is een computergestuurd net werk voor nodig om alles in goede banen te leiden. Het is zelfs zo. dat de film bij een eventuele beschadi ging automatisch overschakelt van Digitaal naar het normale SR- geluidsspoor. Zodra de beschadi ging voorbij is schakelt men auto matisch weer naar het Digitaal. Dit is overigens een kwestie van een fraktie van een sekonde. Venray is dus de eerste plaats in geheel Europa waar dit geavanceer de cysteem geïnstalleerd is. Met al die vernieuwingen wil men probe ren bioscoopbezoek te optimalise ren. By dit systeem worden aanwijzingen gegeven vanwege de producent op het geluidsvolume. Bij spektakelfilms als On deadly ground zal dat beslist niet zacht zijn. Maar bijna iedereen die zo'n film bezoekt zal dat fantastisch vinden. ON DEADLY GROUND is dus de eerste Dolby Digitaalfilm die in Ven ray vertoond wordt. Zoals men van Steven Seagal mag verwachten zal dat vuurwerk geven in beeld en geluid. De film SCHINDLERS LIST blijkt ook in Venray een enorm sukses te zijn. De film gaat de vierde week. Een verheugend verschijnsel is dat nagenoeg alle scholen van het voortgezet onderwijs de film bezoe ken. In een tijd van opkomend neo- nazisme een mooi tegenwicht. Eveneens geprolongeerd worden SISTER ACT 2. de fantastische avon turenfilm DE DRIE MUSKETIERS en het lachsukses MRS. DOUBT- FIRE. Iff! Aan alle politieke partijen in de gemeente Venray Dames en heren. Hou vol. hou vol. Wij, Venrayse buuttereedners. genieten met de dag meer van jullie schitterende, ca rn aval eske coal it iebesp rekingen We hadden het zelf niet kunnen be denken. Jammer dat jullie zo vroeg gestart zijn, maar we hopen dat de strijd om de wethouderszetels nog enkele maanden zal voortduren, zodat de ontknoping rond Kerstmis te ver wachten is. Wij watertanden nu al, want DAT wordt een schitterende buut in 1995. De Piëlhaas loert al ja ren op nieuw talent. Boze tongen beweren, dat de fraktievoorzitters al benaderd zijn, om hun act in le vende lijve op de bühne te brengen. Jullie maken een hele goede kans als aanstormend talent. Mogen we vrijblijvend nog wat ideeën aan de hand doen. zodat jul lie met Circus Mök of Prinseprocla matie nog beter kunnen uitpakken: U kunt elkaar de kop inslaan, of beentje lichten of iets dergelijks. Het publiek waardeert eenvoudi ge grappen. Laat Joost vier wethouders leve ren? Hij en Janssen en nog twee andere verzonnen figuren. Misschien kan burgemeester Jos Waals voorafgaand aan de act 'de toestand van de Venrayse wereld' bespreken i la J.B.J. Hilterman. Houd de besprekingen in het Veldekes-Venrays, met. veel punt jes, streepjes en accenten. Kan Dick van den M. ook nog mee naöle (sorry Dick: neule). We dragen Piet Hermans voor als informateur. Die maakt zo een uit de klei getrokken eollege. Hij le vert op verzoek gratis kluitjes, om de burger mee in het riet te sturen. Graag staan wij onze plaats in de buut af aan de dames en heren politici zelf. We willen met alle ple zier de buutteton in de raadszaal komen plaatsen. /Vis WIJ die met Circus Mök maar terugkrijgen! Voor wat. hoort wat, nietwaar! Wy wachten de wilde stemming af. Of was het een stemming van hen die wilden... maar niet konden? Dank namens het VBC (nee, geen nieuwe politieke partij, maar het Venrayse Buuttereedners Collectief. Noot van de redaktie: Bly kbaar heb ben de politici minder gevoel voor humor dan het VBC denkt. De inkt van deze brief wils nog niet droog of de nieuwe coalitie was een feit. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler. T. Lankveld, II. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon. E. de Muinok Keizer. A. Coenen. F. Sehmeetz. D. Vercauteren en J. de Vocht: D. VERCAUTEREN Merseloseweg 75, tel. 82200 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: DR. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselstevn tel. 04780-41777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEXVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN- DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 80140 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G. VALLEN, tel. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer. W.G.A.M. Loonen. G.W. Gelling en R. Eelderink. Behande ling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 DIERENKLINIEK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden. W.H.M. de Vocht. R.C. Goedegebuure en V. Geurts. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak J. van WINDEN, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de p raktij ken van mevr. Raay- makers. inevr. Van Eerten. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 M'spraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 13727 Met ingang van 11 april a.s. is het adres van mevr. Van Eerten gewij zigd. Dit wordt: Volen 2A, Heide, tel. 04780-13727 elke week nieuws Overzicht van de verloren en ge vonden voorwerpen vanaf 28 april. VERLOREN Bankpassen: ABN-Amro nr. 44.74.10.431; Rabo nr. 15.39.14.580; ABN-Amro; ABN-Amro t.nv. J.E.A. Dijkema; Rabo nr. 13.81.92.674. Diversen: Straathondje: Hond. Boomer type met lange haren; Hor loge met goudkleurig bandje. Seiko; Dameshorloge met goudkleurig bandje: Oorbel, hanger in de vorm van afgeplatte driehoek: Buidelpor temonnee met 2 sleutels; Porte monnee met ƒ300,- kleingeld, Rabobankpas; Dichte gouden scha kelarmband. Sleutelbos met blauw etui, 3 sleutels en Christ.pen: Tbs met o.a. asbakken en kopsteun- hoezen. GEVONDEN Suzukisleutel met label (Lenders Venray); Rechthoekige broche met zwarte steen cq. parel; OVjaarkaart; Regenpak, jas groen-paars-geel, broek groen, maat XXL. beëdigd makelaar en taxateur in onroerende goederen VOOR AL UW TAXATIES Gemmadal 12, 5801 HJ Venray Telefoon 04780-86408

Peel en Maas | 1994 | | pagina 3