MMLUKE aan Respons op Aktie Tankslag wordt groter FOTOTIP Dat staat er weer leuk op. Bekendmaking Hinderwet Tel. 04780-12772 PEEL EN MAAS Donderdag 7 april 1994 - Pagina ifEE 3 Grote Kerk Deken J. Coenen, Bindstraat 6, tel. 81275; kapelaan H. de Wit, Paters- straat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855; ka pelaan L. Iiouben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664; kapelaan R, Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215. Missen bestellen: ma t/m za (niet op do) 09.30-10.30 uur Eindstraat 6. Zaterdag onder het. oktaaf van Pa sen: 9.00 Tb Lamers-Drissen (koll.); overl. ouders Arts-Coraelissen en Jeu Jenniskens; fam. Messemae- ckers-Schreinemaehers. 19.00 ZON DAGSVIERING: jrd. Tbon Linders; jrd. Frans de Vocht; Herman Ver- haeg-, ouders Van Dijck-Derkse; Henny Hanen; Nora Laurensse- Janssen (buurt); ouders Peter Ma thijs Duijkers en Maria Nella Philip- sen en zoon Pieter; fam. Creemers- Maassen en zoon Piet. Zondag: 2e Zondag van Pasen. 9.30 José Kremer-Vullinghs: Martha Gerrats-Stienen en zoon Hay; Maria Jacobs-Theunissen; overl. lam. Jansen-Janssen; overl. echtpaar Gerrits-Ilermans en overl. ouders. 11.00 Peter haegens (koll.); Josep- hien de la Roy-Colaris; Annie Krapels-IIeuts; ouders Bloemen- Verhaegen: Cor Janssen; Dora. Thecuwen-Welbers; Johan Janssen; Teng van Vegchel: overl. fam. Custers-Claessens; jrd. Maurice Re- ceveur. Maandag: II. Stanislaus, bisschop en martelaar. 9.00 Overl. echtpaar J. Tillemans-Duijf: Theodorus Cre- mers en Helena Poels. Dinsdag: 9.00 Annie Krapels- IIeuts. Woensdag: 9.00 Eduard v.d. Berg (buurt). Donderdag: 9.00 Piet Fleurkens; Albertus Hubertus Martens, Anna Maria Muis en Maria Smits. Vrijdag onder het oktaaf van Pa sen: 9.00 Jrd. overl. oudei's Theodo rus Rutten-Peeters; jrd. Cor Janssen. Akolieten: Zo: 9.30 G. Hoppenbrou wers en H. van Pelt. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Bart Thomassen en Josip Brezav- seek; lektor: G. de Groot. Zo: 11.00 lektor: W. Bistervels. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag:118!3(i tltürgiévterihg in dé St. Servatiuskapel/ Aborganger: J. Korff. Lektor: P. Wittenbols. Int.: Mathieu van Houdt; overl. fam. Van Iloudt-Straatman; Iluub v.d. Beke- rom; Piet Swaghoven. Er rijdt een bus vanaf de St. Annakapel naar de Stationsweg; vertrek 18.15 uur. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St Annakapel. Voorganger: J. Korff. Lektrice; T. Blom-van Brakel. Er rijdt een bus vanaf de St. Servatius kapel naar de Noordsingel; vertrek 09.45 uur. Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif in het stiltecentrum boven Den Kerk dijk (ingang aan de achterkant). We bespreken de lezingen van de ko mende zondag. 16.45 Groepsmedi- tatie in het stiltecentrum. 16.45 Liturgieviering in de St. Anna kapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St Annakapel. 16.45 Groepsmeditatie in het stilte centrum. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woute ring. Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 80202. Zaterdag: Beloken Pasen. 18.00 Overl. ouders Hendriks-Vermeulen; Jean Achten (koll.); Piet Ketelings (koll.); overl. ouders Janssen- Wölbertus; jrd. overl. fam. Janssen- Franssen; jrd. Koos Jans; Anna Jeuken-v. Osch (koll.). Zondag: Beloken Pasen. 8.30 Voor de parochie. 11.30 Jan Willem Wijnhoven; Anna Hoeymakers- Claessen; Theo Iluls (koll.); Hay ele ven (koll.); jrg. Michel Truyen; jrd. Jozeph i na Hoedemaekers-Nass. Maandag: 19.00 Jrg. overl. fam. Vd.d. Munckhof-Sangers. Dinsdag: le Dinsdag Antoniusno- veen. 19.00 Pam. Arts-Janssen; Ger- rit Martens. Woensdag: 19.00 Henriëtte Philip- sen. vader Piet Philipsen en broer Frits. Donderdag: 19.00 Overl. fam. Dielissen-v. Heugten. Vrijdag: 19.00 Jrg. overl. fam. Janssen-Krijns; Jan Arts en overl. fam. Voor verering van H. Antonius is de kerk op dinsdag geopend van 10.00-12.00 uur en van 18.00-19.30 uur. De zakjes van de vastenaktie kun nen in de kerk -gedeponeerd wor den t/m 17 april. Parochie Brukske Bereikbaarheid priesters: kapelaan A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215 of Leunseweg 5, tel. 80202. Zondag: Beloken Pasen. 10.30 Voor de parochie. 12.00 Doopsel Pim Scheres, PavanestraaL Vredeskerk Zaterdag: 8.00 T.e.v. het Onbevlekt Hart van Maria. 18.00-18.30 Gele genheid om te biechten. 19.00 Voor avondmis voor de 2e zondag van Pasen. Kinderwoorddienst. Voor Gerritje Hendriks (koll.); Jan van Cuyck (koll.): Theo van Thiel (koll.); Pierre Hendrix en overl. fam.: An Stevens (buurt); overl. fam. Muysers-v.d. Sterren; overl. ouders Swinkels-Crijnen. Zondag: 2e Zondag van Pasen (Be loken Pasen). 8.30 Overl. ouders Drabbels-Klaassen; voor het geeste lijk en tijdelijk welzijn van de paro chie. 10.00 Hoogmis, Gregoriaans. Tot bijz. int. (K): Maria van Meijel en overl. fam.; Jac. van Ass (koll.); overl. ouders Flinsenberg-Erkelens; Wim Philipsen. Maandag: SL Stanislaus. 8.00 Overl. ouders Jenneskens-Elbers en fam. Dinsdag: 19.00 Frans Schmitz. Woensdag: H. Martinus I. 19.00 Voor de zieken van de parochie; Harry Linders; Piet Vermeulen. Donderdag: 19.00 Overl. ouders Jenneskens-Elbers en fam. Vrijdag: 19.00 Gerlach van Ass en zonen; Jan van de Laar (koll.); Cor Dijkmans en overl. fam. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Jeu Arts; Leo Op 't Veld; uit dankbaarheid bij gelegen heid van een 25-jarig huwelijk; overl. ouders Van Huet-Bongers en ouders Josemanders-Vullings (Gem.koor). Zondag: 8.30 Overl. ouders Jans- Verheggen. 10.00 Lei en Ger Jans sen; jrd. Wim Kessels; Piet van Hout; gest. jrd. Gerardus Camps en Jacoba en Rosalia Ilillen (Gem. koor). Maandag: 9.00 Tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 T.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum voor een moederlijke be scherming. Woensdag: 9.00 Piet Peeters (bewo ners Gilde-Watermolenstraat). Donderdag: 9.00 Uit dankbaarheid aan Maria, heil van de zieken; tot bijz. int. Vrijdag: 9.00 Voor de overledenen van hen die offerden met Aller zielen. Misdienaars: Za: 19.00 Erik Schuu rmans, Ralph Kessels, Mauri ce van Mill, Martijn Kempen. Zo: 8.30 Emil Moure, Wim Clephas, [tfrank Frederfeï,* Rik op de Camp; j.0.,00 Judith Philipsen, Annet Jeu- cken.' Lieke teSi "Brummelhuis, 'Els1 Basten. Rektifikatie: De opbrengst van de Vastenaktie voor zuster Truus Lem- mens van Oostrum was niet 1.800,- zoals vorige week vermeld stond maar ƒ2.800,-. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Dames koor); Theodorus Peters en Petro- nella Kemmelings; Toos Duijkers- Jenniskens; Chrit Jacobs; overl. ouders Loonen-Raymakers; overl. fam. Wismans (reünie); overl. ouders Van Hees, Cox, Lemmen; Gerrit Bastiaans; Jan en Mie Claessens-Volleberg; jrd. Thei Clas sens (Blakt); Piet Classens. Zondag: 10.00 Hoogmis (Heren- koor); Mathieu van Rijswijck en overl. ouders. Woensdag: 9.00 H. Mis voor een zieke. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor de pa rochie. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Overl. ouders en voor Hein en Martinus Emonts; overl. ouders Smulders-Philipsen (buurt); Toon Classens; overl. ouders Dinghs-Weijs; Thei Strijbos-, Jan Jakobs; Albert Druggen; Ger Geerets; Hay Weijs; Frans Weijs; Ma rie en Sjang van Kuyck en overl. ouders Van Kuyck-Verrijdt. Woensdag: 9.00 Jrd. Gerardus Weijs en Mina van Lipzig; jrd. An- toon Geurts en Maria Zanders. In verband met de eerste H. Com munie op zondag 17 april om 10.00 uur komt de dienst van zaterdag te vervallen. Indien gewenst kunt u wijwater afhalen in de sacrestie na iedere dienst van het komende weekend en woensdag. Misdienaars: Fred en Tom. Parochie Leunen 2e Zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 Lsm. Mathijs van Kempen en Johanna Lochtens; Ma rie Versteegen-Moorrees en Harry Versteegen; Michel Loonen en overl. lam.; Wim Bouten; Cor Cre- mers (biljartclub v. Ouderen); weekd. Nelly van Dijck (1). Zondag: 10.00 Ilgm. Nic Ewals en Maria Ewals-van Haeff; overl. fam. Claessens-Gussen; Jean Loenen en zuster Johanna Lemmen. 11.15 Lsm. Herman van Leipsig en Maria van Leipsig-Wilms en zoon Frans; weekd. Henk Ouwerkerk (2). Maandag: H. Stanislaus, bisschop en martelaar. 19.00 Mndd. Hendrik Philipsen en Catharina Philipsen- Spreeuwenberg. Dinsdag: 14.00 Hoogmis b.g.v. 50jarig huw. Grad Willems en Miet. Willems-van den Munckhof. 19.00 Lsm. overl. ouders Martens-Smedts en Henri Martens. Woensdag: 19.00 Lsm. uit dank baarheid (G); overl. fam. Van Vegchel-Hoeymakers. Donderdag: 19.00 Lsm. Wiel Wil lems en overl. fam. Willems- Loonen. Vrijdag: 19.00 Lsm. Henk Ouwer kerk en Ilan Ouwerkerk-Manders en overl. fam.: overl. fam. Verkoe- ijen-Janssen en Frans Verkoeijen. Misdienaars: Za: 19.00 Stephan Jenniskens en Rick Cremers. Zo: 10.00 Maayke Jenniskens, Nanette v.d. Berg en Kim Berkers; 11.15 Sonja Broers en Bianca Achten. Ma t/m vr: 19.00 Josine Geurts en Ma rieke Gomman s. Lektoren: Za: 19.00 Jan Jennis kens. Zo.- 11.15 Harry Bovée. Gedoopt: Kirsten Verheijen. Boo- denstraat 8. Huwelijksafk.: Martien Wilmsen uit Ven ray en Dorian van Rhee uit onze parochie (2e roep). Overleden: Op 28 maart 1994 over leed in het St. Elisabeth ziekenhuis te Venray Nelly van Dijck, Weipas 1 in de leeftijd van 68 jaar. Na een plechtige uitvaartdienst in onze pa rochiekerk op 31 maart begeleid den wij haar naar het crematorium te Venlo-Blerick. Rek to raat Heide Zondag: 2e Zondag van Pasen; Be loken Pasen. 9.30 Hoogmis jgt. Martinus Rongen en Johanna Ger- rits; Piet Rongen; Martien Weij- mans; Jan Janssen (fam. Janssen). Misd.: Gemma en Karen. Donderdag: 9.00 II. Mis voor Jan Janssen (fam. Janssen). Rektoraat Veulen 2e Zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 Ilgm. als jgt. Teng Jenniskens; Jan v.d. Aker; overl. famG roetelaars-Stroue ken Zondag: 10.30 Hoogmis voor Ge rard Geel en; jgt. Marlie Weijs. Maandag: 8.00 II. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: le van de 9 dinsdagen t.e.v. H. Antonius. 8.00 H. Mis t.i.v. H. Antonius. Woensdag: 8.00 II. Mis voor dc overledenen. Donderdag: 8.00 II. Mis voor de overledenen. Vrijdag: 13.00 PI. Iluw.mis voor bruidspaar Kees v.d. Kroon en Diny Bosgoed. Akolieten: Za: Marcel Vermulst en Ruud Bexkens. Misdienaars: Zo: Yvonne Emonts en Annelie Reintjes. Huwelijksafk.: Kees v.d. Kroon en Diny Bosgoed (3e roep). ..hwi. h IK Parochie Ysselsteyn 2e Zondag van Pasen. •Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); Ger rit Peeters (oud-collega's); welzijn van onze parochie. Zondag: 9.30 Jrd. Joh. Willemse en echtgen.; jrd. L. van Beers-Stevens; overl. fam. Ilendrikx-Fleurkens. 11.15 Jrd. ouders Willemse- Spreeuwenberg en kinderen; Jan Geurts; Lamberdina Lemmens- Poels en echtgen. Maandag: 19.00 G. v.d Munckhof: overl. fam. Mulders-Maessen. Dinsdag: 14.00 T.i.v. het gouden echtpaar Geerets-Smits. Woensdag: 19.00 Piet en Martien Kuijpers. Vrijdag: 19.00 Overl. fam. Fleurkens-van Staveren. Misdienaars: Za: 19.00 M. en N. Pouwels. Zo: 9.30 M. en W. Claes- sens; 11.15 T. van Asten en R. Keij- zer. Ma (19.00) en di (14.00): M. Peters en I. Poels. Wo en vr: 19.00 M. Spreeuwenberg en D. Scheepens. Vastenaktie 1994: De aktie wordt zondag 10 april afgesloten. Als u uw bijdrage nog niet hebt gelverd, doe het dan nog even! Gedoopt en daardoor in de kerk opgenomen: Jeanne In 't Hulst, Timmermannsweg 103. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. mathijs Arts en Cath. v. Osch; Petronella Versteegen-Verlinden: Ilarrie Arts; tot dankzegging. Misd.: Paul Engels en Björn de Mulder. Zondag: 10.00 Jgt. Piet Pubben en Maria Loenen; fam. Arts-Giclen. Misd.: Anja van Dijck en Wil Poels. Dinsdag: 8.30 Peter Mathijs Gielen, echtgen. en overl. kinderen; Tien de Rijk. Woensdag: 19.00 Overl. ouders Muyzers-Michels; overl. ouders Mertens-Eikelberg. Misd.: Ingrid en Nancy Arts. Vrijdag: 8.30 Lev. en overl. fam. Janssen-Pubben; jgt. Teng v. Hoof- Tien de Rijk. Kerk poetsen: Mevr. Muysers- Verheyen en mevr. Borssen. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Jgt. Frans Geven. Zondag: Beloken Pasen. 10.00 Jgt. Gerard Weerts; fam. Arts-Lucassen. Maandag: 19.00 Voor een zieke. Donderdag: 19.00 Voor vrede. Misdienaars: Za: Claudia en Mark. Zo: Leonie en Nicole. Lektoren: Za: Josien Claessens. Zo: Maria Lenkens. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor va- r /(S'f'/j '/it/#/-? Aan belangstelling voor de graaf geen gebrek, getuige d« mooie opname van de Schoolstra anno 1920. Men was in die tjj maar wat trots als de fotograaf op straatfoto maakte en je mocht dan zelf ook nog bij op staan. Helemaal links het woonhuis n mandenmakerij en zaadhandel va Jan Bekkers, Sjang Muis, Jolia Kusters (barbier). Piet Schols sij renwinkel, en de 'fam. V.d. Linde manufacturen. V.l.n.r. op de foto zien we Ibnie Smits, Marie Muis-Bekkei met haar zoontje Albert, lo Agnes, Anna v.d. Linden, Helm Lii ders, Nelly Muis aan de hand Anna Janssen. Van het groepje kinderen rechi zijn er slechts drie bekend Truus Tillemans. Riek Tillemans Nelly Arts. Jan v.d. Putte der en moeder Smits-Voesten; vader en moeder v.d. Winkel-Geurts; Mia Bouten-Gij sberts en alle gevraagde intenties. Zondag: 8.30 II. Mis te Hol thees uit dankbaarheid en voor al onze zie ken. 10.00 Hoogmis uit dankbaar heid; t.z.i.-, Grevenbicht e.o. en voor alle gevraagde intenties. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de II. Jozef; E.Robbers; Jeu Custers; fam. Wouters; fam. Evers-Koenen en fam. Van Hees-v.d. Abeele. Protestantse Ker kengemeen schap Venray e.o. Op zondag 10 april zal in het In- terVen College, Leunseweg 2a te Venray. ds. II. van Es uit Eist voor gaan in de dienst waarin tevens de Maaltijd van de Heer wordt gevierd. Aanvangstijd is 09.30 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindemevendienst ge houden. Oecumenische Basisgroep Heel de Kerk, heel de wereld A.s. zondag 10 april is er geen viering van de oecumenische basis groep 'Heel de kerk, heel de wereld'. Dit in verband met de vieringen^ vthi Wifoe Donderdag, Goede Vrij'-'' dag eri I^yn. Op 24 april is de "eerstvolgende eucharistieviering. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Gebouw Rehoboth: Cuppenped- je 2a Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax 04709-87786. Kerkdiensten: Zondag 10 april om 10,00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. W.J. Theunissen, IJsselmuiden. Tijdens de middagdienst is er kin deroppas. Na de middagdienst is er gezamenlijk koffiedrinken. Voor kinderen vanaf 4 jaar is er zondags school om 16.00 uur. Bijbel/Kontaktavond: Donder dag 14 april in gebouw Rehoboth. Aanvang 20.00 uur. Thema 'Waar om kwaad voor goed vergelden?' In leider: ev. J.A.J. Bals. Toegang is vrij. Iedereen is welkom. Zaterdagavond: Uit Canada is in Nederland, Robert Champagne. Hij heeft jarenlang dc RK Kerk gediend als priester. Momenteel werkt hij onder de katholieken in Canada, provincie Quebec. Op zaterdag avond 9 april hoopt hij te spreken uit zijn leven en over zijn werk. De avond begint om half acht. Iedereen hartelijk welkom. Zwitserse 1Tegelkackels flntick in Eiken en fj renen Eopie flntieh §eloogd fjnmen Eet- en Salontafels Stoelen Kasten 'Dressoirs t'w Eommodes Slaapkamers Babykamers Banken en fauteuils Loyd Loom en Riet Messing Binnenverhchting Spiegels Woon- en 'Tuindecoraties Buitenrerhchting Bielsen en blekwerk Stationsweg 80 5807 LIE Oostrum-Venray tel. O478O-8505Ö/8O.36/ Operr di. t/m do. 13.30-1730 uur vrij. 1330-21.00 uur za 9,00-16.00 uur NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Inmiddels heeft een groot aantal mensen op ons schrijven gerea geerd en het enquêteformulier naar de gemeente opgestuurd. Ongeveer veertig procent van de geënquêteer den heeft nog niet gereageerd. De bewoners van adressen die nog niet hebben gereageerd, zullen deze week nogmaals worden benaderd met het verzoek het enquêteformu lier alsnog in te vullen. Nogmaals willen wij benadrukken dat het van het grootste belang is dat u het enquêteformulier retour neert; ook als er geen tank is. wil len wij dat weten. De bezitters van een tank wijzen wij erop dat de kosten van het saneren van een - ~4ank 11a de Aktie Tankslag aanzien - Tijk hoger komen te liggen. Hon derd tanks saneren is immers relatief goedkoper dan het saneren van één tank. Daarbij kan het ver wijderen van een aanwezige brand stoftank nu dwingend worden voorgeschreven op grond van BOOT. U moet zich realiseren dat naderhand niet meer het goedkope re tarief geldt. Hoe langer de tank in de grond ligt, des te groter is de kans op bodem verontreininging. Voor u is het dus belangrijk dat u nu deelneemt aan de Aktie Tankslag, om straks pro blemen te voorkomen. Mocht u toch besluiten om nu reeds op eigen initiatief een bedryf in te schakelen om uw tank te sane ren, let u er dan wel op dat dit een KIWA-erkend bedrijf is. Alleen KI- WA (Keurings Instituut Waterlei- dings Artikelen)-erkende bedrijven mogen brandstoftanks saneren en afvoeren. Vraagt u daar dan ook uit drukkelijk naar. Een KIWA- certificaat garandeert n.l. tevens uw recht op uw subsidie. 'Als u de brandstoftank laat saneren door een niet KIWA-erkend bedrijf, dan bent u strafbaar. Achteraf dient dan alsnog een bodemonderdoek plaats te vinden op uw kosten. Zodra de inventarisatielase achter de rug is (eind april), gaat de onde rafdeling milieubeheer onderhan delingen voeren met een aantal KIWA-erkende bedrijven. Kosten De kosten kunnen volgens BOOT (besluit opslaan in ondergrondse tanks) worden geraamd op: 9 ca. ƒ1500 voor het verwijderen van een tank. ca. ƒ1000 voor het leeg- en schoonmaken en laten vullen met een geschikt vulmiddel (veelal zand). In verband met de gezamenlijke aanpak (kwantumkorting) kunnen de kosten waarschijnlijk lager uit vallen. Daarnaast krijgt u bij de uit voering door een KIWA-erkend bedrijf een KIWA-certificaat uitge reikt op grond waarvan u subsidie kunt krijgen. De gemeente Venray heeft hiervoor in totaal ƒ40.000 voor uitgetrokken. Gesteld dat er 400 tanks moeten worden gesaneerd (dit. aantal zal zeer waarschijnlijk hoger liggen), dan is de subsidie ca. f 100 per tank. Het exacte bedrag van de subsidie is daarnaast ook afhankelijk van de wijze van sanering. Wellicht dat u nu in enige mate zicht heeft op de kosten die u moet gaan maken. Zodra de onderhande lingen met de KIWA-bedrijven zijn afgerond en er een exacte prijs be kend is, zullen wij u hierover be richten. X Camera-beurt Als uw camera een paar maanden met gebruikt is, kan het geen kwaad 'm eens goed na te kijken. Controleer bi|voorbeeld of de batteriien nog vol doende spanning geven Bi| elke Foto Dom Melskens zal men uw camera graag een controle-beurt geven. Als er nog een oud filmpje m zit, spoel dat dan terug of schiet 't snel vol. Een film gaat in de loop der lijd namelijk in kwaliteit terug, dus 't is beter om uw camera aan 't begin van het lotosei- zoen met een verse film te laden. ±i_ combi dom melskens De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 22, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 29 maart 1994 in voorbereiding heelt verklaard: 1. bestemmingsplanwijzigingen ten behoeve van de bouw van wo ningen op: a. een terrein gelegen aan de Et- nalaan te Venray; b. een terrein gelegen aan de Sil- vesteiweg/Matterhornlaan tc Venray; c. een terrein gelegen aan de Beukenlaan/Eikenlaan te Venray; 2. een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Ysselsteyn' voor het perceel sectie M, nr. 502, gelegen aan de Ringweg te Venray-Ysselsteyn, ten behoeve van dc bouw van een woning; 3. een algehele herziening van het bestemmingsplan 'Landweert' voor het gebied, globaal begrensd door de Stationsweg aan de zuid zijde, de Oostsingel/Nieuwe Maas- heseweg aan de westzijde, de in aanleg zijnde Rijksweg A73 aan de oostzijde en aan de noordzijde het bedrijventerrein Keizersveld. Deze voorbereidingsbesluiten tre den in werking met ingang van 8 april 1994 en liggen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, bij de vakbalie gemeentewerken, op maandag van 09.00 tot 17.30 uur, op de overige werkdagen van 09.00 tot 13.00 uur. De burgemeester voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals Kennisgeving beschikking Nr. 98/92 Burgemeester en wethouders Venray, maken, gelet op de Wet alp mene bepalingen milieuhygiëne het overgangsrecht van de Algen) ne Wet Bestuursrecht bekend, zij een hinderwetvergunning lit ben verleend aan: Schietsportvereniging Remingtt Venray, p/a Dempseystraat 10. 581 XP te Venray, voor het oprichten in werking hebben van een gehe gesloten schietin richting, gelege aan de Sinnesstraat ongenumnic] te Oirlo. De Beschikking en alle overige de aanvraag betrekking hebbent stukken liggen ter inzage van april tot 20 mei 1994 in het, meentehuis, Raadhuisstraat 1 Venray, op maandag van 09.00 in tot 17.30 uur en op de overige werl dagen van 09.00 uur tot 13.00 ui (vakbalie gemeente werken), stukken kunnen bok. ha telefon sche afspraak (04780-23439) op elk donderdag van 16.30 uur tot 191 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes 11 ken met ingang van de dag na dag van de terinzagelegging roepstermijn) kan b\j de afdelii Bestuursrechtspraak van de van State een beroepschrift, wordt ingediend door: a. degenen die bezwaren hebbt ingebracht tegen het, ontwei I van het besluit: b. de adviseurs die gebruik hebbt gemaakt van de gelegenheid vies uit te brengen over het 01 weip van het besluit; c. degenen die bezwaren hebbenI gen wijzigingen die bij het men van het besluit ten opzich van het Ontwerp zijn aang bracht; e. belanghebbenden aan wie red lijkerwijs niet kan worden vf weten geen bezwaren te hebbt ingebracht tegen het ontwei van het besluit. Het, beroepschrift moet, in twe voud, worden gericht aan de Ras van State, afdeling Bestum rechtspraak, postbus 20019, 25( EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstennij wordt de vergunning van kraci tenzij vóór deze datum beroep is gesteld en een verzoek tot: liet tri fen van een voorlopige voorzienii (waaronder een schorsingsverzoe is ingediend Het verzoek tot het. treffen van et voorlopige voorziening moet w« den gericht aan dc. voorzitter v' de afdeling Bestuursrechtsprai van de Raad van State, postbi 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van krat' voordat op dat, verzoek is beslist MAKELAARDIJ O.Z. Koop/verkoop en huur/verhuur Onafhankelijk hypotheekadvies Taxaties Kantooradres Zandakker 24 te 5801 DV Venray

Peel en Maas | 1994 | | pagina 14