Verkoop De Sprank, een goed besluit? 14 Beëdiging van raadsleden en verkiezing van wethouders NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Bekostigings- besluiten Afspraken- spreekuur bij Sociale Zaken wet mimtelijke ordening wet milieubeheer Meer gemeente praat op pagina PEEL EN MAAS Donderdag 7 april 1994 - Pagina^ GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY De openingstijden van het ge meentehuis zijn als volgt: - Het Centraal Informatiepunt (CIP) is van maandag t/m vrijdag geopend van 09.00 tot 17.30 uur. De vakbalies van Burgerzaken, So ciale Zaken, Financiën en Gemeen tewerken zijn van dinsdag t/m vrijdag geopend van 09.00-13.00 uur en op maandag van 09.00-17.30 uur. Het gemeentehuis is telefonisch be reikbaar op alle werkdagen van 08.00-18.00 uur. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie, Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10,00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Het zwem- en squashcentrum De Sprank wordt op 1 mei a.s. ver kocht aan Laco International BV in Ililvarenbeek. De Venrayse gemeen teraad stemde afgelopen week in met het collegevoorstel. Met de verkoop komt een einde aan een periode van veel twijfels en onzekerheden over de toekomst van De Sprank. Een periode ook waarin een aantal zaken anders is gelopen dan het gemeentebestuur verwacht en gewild had. Niettemin geeft het resultaat dat nu op tafel ligt, het bestuur alle vertrouwen in de toekomst van het bad. Het gemeentebestuur wil vanaf deze plek nog eens duidelijk uitleg gen hoe het tot de nu gemaakte keuzes is gekomen en wat de gevol gen zijn voor gemeente en burgers. Deze week zullen we daarom ach tereenvolgens ingaan op de bouw van het bad, de exploitatie door Sportfondsen en aansluitend door het interim management, Volgende week komt dan de overname door Laco aan de orde. Voor de bouw van het bad moeten we terug naar 1989. Het toenmalige gecombineerde buiten/binnenbad in het Vlakwater moest worden ge renoveerd. Dat zou zo'n 4,5 miljoen gulden gaan kosten, hetgeen zou neerkomen op een jaarlast van ruim 7,5 ton. Nader onderzoek leer de echter dat tegen diezelfde jaar- last ook een geheel nieuw bad gebouwd zou kunnen worden. Die berekening was gebaseerd op een bezoekersaantal van ca. 240.000 per jaar. De projectontwikkelaar toonde zich wat optimistischer en ging uit van een totaal aantal van 300.000 bezoekers per jaar. In die wetenschap besloot de ge meenteraad te kiezen voor een nieuw bad op een nieuwe locatie. Anders dan de oude locatie voldeed de huidige plek op de hoek West- singel-Kempweg aan de criteria van een goede zichtbaarheid, sociale veiligheid en een goede bereikbaar heid ten opzichte van het centrum. Het gemeentebestuur hanteerde als uitgangspunt dat de gemeente het bad niet zelf zou gaan exploite ren. In navolging van de meeste an dere gemeenten ging men daarom op zoek naar een exploitant. Dat werd Sportfondsen Ven ray BV. Niet lang daarna, in november 1991, werd het zwem- en squash-centrum De Sprank geopend. VERLIEZEN In de loop van 1992 al werd dui delijk dat er ernstige verliezen wa ren. Er volgde een onderzoek van Sportfondsen naar de oorzaak: ging het om aanloopkosten of - erger - om een structureel probleem? Dat laatste bleek het geval, mede omdat de bezoekersaantallen ver achter bleven bij de verwachte 240.000. In het contract was opgenomen dat Sportfondsen met. de exploitatie van het bad kon stoppen een jaar nadat de Veniayse BV niet meer in staat zou zijn de schulden te beta len. Sportfondsen wilde wel verder gaan, maar alleen als het van de ge meente jaarlijks een veel grotere fi nanciële bijdrage zou krijgen. Dat bedrag kon en wilde de gemeente niet op tafel leggen. Daarnaast be dong Sportfondsen ook nog eens dat de verliezen geheel voor reke ning van de gemeente zouden ko men. Ook dat was voor de gemeente niet bespreekbaar. Dus ging Sportfondsen nog één jaar door, met zware verliezen. Ondertussen had de gemeente het adviesbureau Twijnstra Gudde gevraagd een onderzoek in te stel len naar de besluitvorming rond de ontwikkeling en exploitatie van De Sprank. Daarbij werden geen on zorgvuldigheden geconstateerd. Vervolgens werd het bureau De- loitte Touche ingeschakeld om de gemeente te adviseren bij het wer ven van een nieuwe kandidaat voor de exploitatie. Op 1 juli 1993 stopte Sportfond sen noodgedwongen met de exploi tatie van Dé 'Spftmk. Een ""nieuwe exploitant was toen nog niet gevon den. Ter overbrugging stelde de ge meenteraad een krediet van 425.000 gulden ter beschikking voor de exploitatie gedurende een halfjaar door een interim manage ment. Tijdens die periode heeft de daartoe opgerichte BV 'De Sprank Venray' met behulp van het interim management Aqua Indoor de ex ploitatie voortgezet. Omdat er nog geen nieuwe exploitant gevonden was, werd de interimperiode ver lengd met maximaal zes maanden tot uiterlijk 1 juli 1994. WERVING Terug naar de wei*ving van een nieuwe exploitant. In november 1993 vond een mailing plaats en werden in diverse (vak-)bladen advertenties geplaatst waarin kan didaten voor een meerjarige exploi tatie van De Sprank werden ge vraagd. De Venrayse gemeenteraad komt volgende week dinsdag 12 april bij een in een extra vergadering. Dat houdt verband niet de beëdiging van de nieuwe raad en de verkie zing van de wethouders. De agenda luidt als volgt: Opening 2. Mededelingen 3. Beëdiging van de nieuw benoem de leden van de raad 4. Algemene politieke beschouwin gen naar aanleiding van de nieu we raadsperiode 5. Verkiezing van de wethouders 6. Sluiting. Belangstellenden worden hierbij van harte uitgenodigd voor de ver gadering. Deze begint om 19.00 uur en vindt zoals gewoonlijk plaats in de raadszaal van het gemeentehuis. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, dat de ge meen teraad van Venray in zijn ver gadering van 29 maart 1994 drie bekostigingsbesluiten heeft, vast gesteld, en wel voor de in voorberei ding zijnde bestemmingsplannen Brabander, St. Anna en St. Antoni- usveld. Deze besluiten zijn vastgesteld teneinde het kostenverhaal voor de in genoemde plannen aan te bren gen voorzieningen van openbaar nut zonodig via belastingheffing mogelijk te maken, voorzover dat kostenverhaal niet plaats vindt via de verkoopprijzen van de uit te ge ven bouwgronden of via het slui ten van exploitatie-overeenkomsten met eigenaren/rechthebbenden van onroerende zaken. De bekostigingsbesluiten houden in: - de aangewezen proiïjtgebieden, waarin onroerende zaken gelegen zjjn die geschikt of beter geschikt worden voor bebouwing of in een voordeliger positie komen te ver keren als gevolg van de door of met medewerking van de gemeen te te treffen voorzieningen van openbaar nut ten behoeve van ge noemde plannen; - een globale omschrijving van de voorzieningen van openbaar nut; - de wijze van kostenverhaal; - vaststelling van de mate waarin de kosten via belasting verhaald wor den, namelijk 100% van de kosten; - een indicatie van de hoogte van meerbedoelde kosten. Indien besloten wordt tot. kosten verhaal via belastingheffing, dan zal zulks geschieden op basis van een te zijner tijd afzonderlijk door de gemeenteraad vast te stellen be lastingverordening. De besluiten met bijbehorende te keningen liggen vanaf 8 april 1994 voor eenieder op het gemeentehuis kosteloos ter inzage. De afdeling Sociale Zaken op het gemeentehuis voert vanaf 5 april een afspraken-spreekuur in. Dat be tekent dat de cliënten en de meeste andere bezoekers er alleen nog op afspraak terecht kunnen. Voor het maken van een afspraak kunt u te recht bij het afsprakenbureau van Sociale Zaken. Dit bureau heeft de volgende openingstijden: - maandag van 8.30-17.30 uur - dinsdag t/m donderdag van 8.30-13.00 uur en van 14.00-17.00 uur - vrijdag van 8.30-13.00 uur en van 14.00-16.30 uur (alleen in de even weken). Tijdens deze openingsuren kunt u ook bellen, tel. 23326 of 23327. Het afspraken-spreekuur geldt niet voor zakenrelaties en nieuwe cliën ten die komen voor het aanvragen van bijstandA'oorziening of algeme ne informatie. Zij kunnen zoals voorheen op de normale openings tijden terecht bij de vakbalie van de afdeling Sociale Zaken (maandag van 9.00-17.30 uur en dinsdag t/m vrijdag van 9.00-13.00 uur). adverteren bij KABELKRANT VENRAY vraag naar onze tarieven 04780-82727 (foto Aehten) Het gemeentelijk beleid was en is erop gericht zoveel mogelijk welzij ns- en sportaccommodaties te privatiseren. Bij de start van de werving voor De Sprank stonden al le mogelijke vormen van privatise ring (koop, huur of een tussenvorm) nog open. Uiteindelijk is dus geko zen voor de meest vergaande vorm van privatisering (we komen daar volgende week op terug). Van de 24 geïnteresseerden ble ven er uiteindelijk zes over, onder Mie Laco. Met hen hebben Deloitte Touche en een gemeentelijke be geleidingscommissie gesprekken gevoerd. Daarbij zijn alle kandida ten beoordeeld op een aantal crite ria die onder meer betrekking hadden op de organisatie,,, het ken nisniveau en de financiële positie. Daarbij vielen vier kandidaten af. Met de twee overgebleven kandi daten zijn concrete onderhandelin gen gevoerd. Beiden werden nog eens uitgebreid getoetst op hun kerlnïs van de exploitatie: van zwembaden, op hun financiële ruimte.' dé'bijdrage die van de ge meente werd gevraagd en op de ga ranties die beide bedrijven konden of wilden geven. De keus viel uitein delijk op Laco International BV, al exploitant van zwembaden in on der meer de gemeenten Geldrop, Veghel, Hilvarenbeek, Nuenen en Deume. Het contract met Laco gaat in op 1 mei 1994. Volgende week gaan we in deze rubriek nader in op de achter gronden en inhoud van het con tract tussen de gemeente en Laco en de gevolgen daarvan voor het publiek. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 5 april 1994 voor onderstaand bouw plan bouwvergunning verleend: - de bouw van een tunnelschiet baan aan de Sinnestraat te Oirlo tnv S.S.V.Remington, p/a Demp- seystraat 10 te Venray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergimningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd be zwaarschrift. indienen en wel bin nen dertig dagen na bovengenoem de datum. Venray, 6 april 1994 De burgemeester van Venray. drs. J.F.H.A.B. Waals Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. - het vervangen van een winkelpui aan de Grotestraat 11 te Venray tnv T.J.M.G. Hendricx, Grotcstraat 11; - het bouwen van een berging aan het Penningkruid 78 te Venray tnv E.J.H. Mulder, Maasheseweg 91a te Smakt: - het vergroten van de woning/serre aan de Moerslag 7 te Ysselsteyn tnv A.M.M. van Hees, Moerslag 7; - de bouw van een hal aan De Hulst 15 te Venray tnv Maatschap J. Manders, De Hulst 15; - de bouw van een garage en ber ging aan de Langeweg 68 te Ven- ray tnv J.W.M. Derks, Langeweg 68; - het uitbreiden en verbouwen van een pluimveestal aan de Rouwkui- 1 en weg 14 te Ysselsteyn tnv Maat schap Smits-van Asseldonk, Rouwkuilenweg 14; - de bouw van een 'woning'aan de - Smakterveldweg 15 te Venray tnv Gebrbeders Bouten', Smakterveld- weg 1; - het slopen van de bestaande en- bouw garage aan de Heidseweg 74 te Heide tnv M.J.P. Janssen, Heid seweg 74; - het uitbreiden, en veranderen van de woning aan de Maasheseweg 27 te Venray tnv G.W.M. Pelzer, Maas heseweg 27; - liet. verbouwen van een winkel pand aan de Patersstraat 9 te Ven ray tnv PL. Chan, Patersstraat 9; - de bouw van een woning aan de Ranonkel 43 te Venray tnv T.IL Borg, Am Gaswerk 21 te Stolzenau BRD; - de bouw vaxx een woning aan de Ranonkel 25 te Venray tnv E.M.M. Oostdam, Etudestraat 29; - de bouw van een woning aan de Ranonkel te Venray t.nv A.F.W. Kreyfeld, De Goeystraat 6 te Maashees; - het veranderen en vergroten van de woning aan de Beekweg 52 te Mersplo tnv L.M.F. Keuten, Groot- doxp 13; - de bouw van een berging aan de Reekgraafstraat 9 te Venray tnv P.L.M. Verstegen, Reekgraafstraat 9; - de bouw van een serre aan De Vlies 20 te Veulen tnv P.H. Philip- sen, De Vlies 20; - de bouw van een loods aan de Laagheidseweg 17 te Venray tnv J. Ilendrickx, Laagheidseweg 17. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge- meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bou waanvragen medewerking te ver- lenen. - de bouw van een hobbyruimte- tuinberging aan de Geeststraat 3 te Oostrum tnv A.J.J. Jeuken, Geeststraat 3; - de bouw van een garage aan het Vingerhoedskruid 12 te Venray tnv M.G.M. Broeren, Haag 7 te Merselo; - de bouw van een garage/carport aan het Vingerhoedskruid 14 te Venray tnv R.H.J. van <ier Zanden, Penningkruid 13 - de bouw van een garage/berging aan de Langstraat 74 te Venray tnv J.J. Vöeimans, Langstraat 74; - het uitbreiden van de woning aan de Lelie 26 te Venray tnv A.G. Reiehgelt, Lelie 26; - het bouwen van een berging aan de Vossestaart 3 te Venray tnv I-I.van II. van Bui, Edelweiss 1; - de bouw van een woning an de Reigersbek te Venray tnv H. Apel doorn, Birkenweg 8 te Stolzenau BRD; - het uitbreiden van de woning aan de Veenmos 44 te Ysselsteyn tnv P.W.C.M. van Soest, Veenmos 44; Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en in- richtingen is verplicht om ingevol ge de Wet Milieubeheer een milieu vergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden milieu voorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De normale procedure inge volge de Wet Milieubeheer bestaat uit 2 verschillende stappen: - ontwerp-beschikking; - beschikking. Bij iedere stap wordt het besluit op een aanvraag ingevolge de Wet Mi lieubeheer bekendgemaakt (hoofd stuk 13 Wet Milieubeheer). Ontwerp-beschikkingen Burgemeester en wethouders van Veni'ay maken bekend dat zij voor nemens zijn vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer te verlenen aan: 1. G. Gooren. Gunhoekweg 10 te Oirlo voor een revisievergunning (artikel 8.4) voor eexx varkenshou- dei'ij gelegen aan de Gunhoe kweg 10 te Oirlo. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. De ontwerp-beschikking en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 7 april 1994 tot 7 mei 1994 (be- zwarentermijn) in het gemeente huis, Raadhuisstraat 1 te Veniay, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Tijdens die bezwarentermijn kun nen de stukken ook. na telefoni sche afspraak. worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Bovendien liggen alle relevante stukken na de bezwarentermijn tot het einde van de beroepstermijn ter inzage in het gemeentehuis tij dens werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur. Tijdens de bezwarentermijn kun- nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burge meester en wethouders. Een ieder wordt na telefonische afspraak (tel. 04780-23439). gedurende de bezwa rentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ont werp van de beschikking van ge dachten te wisselen. Tevens kan een ieder bij die gelegenheid, mon deling bezwaren inbrengen tegen de ontweip-beschikking. Degene die een bezwaarschi'ift in dient, kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Alleen degenen die bezwaar heb ben ingebracht op de wijze als bo ven omschreven en degenen die aantonen daartoe redelij keiwijs niet in staat te zijn geweest, zijn la ter tot het instellen van beroep ge rechtigd. Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en in richtingen is veiplicht om krach tens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden mi lieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit. Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuu rs recht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Veniay maken bekend dat zij een vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben ver leend aan: 1. H. Clephas b.v.. De Hulst 24, te Oost rum op grond van artikel 8.1 lid 1 voor het oplichten en in werking hebben van een con structie-installatiebedrijf, gele gen aan De Hulst 24 te Oostrum. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/ol' beperkingen in het belang van de bescherming ran het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 7 april tot 20 mei 1994 in het ge meentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot. 13.00 uur (vakbalie gemeentewei' ken). De stukken kunnen ook, na telefoni sche afspraak (04780-23 439), op el ke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes we ken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging be roepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over het ont werp van het besluit; c. degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten op zichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuurs rechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is in gesteld en een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening (waaronder een scliorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. - het uitbreiden van de woning aai: de Veenmos 46 te Ysselsteyn tm W.M.M. van Meyel. Veenmos 46; 1 - de bouw van een woning aan haoe' ||br PU 11 Zilverschoon te Venray tnv K. van Loon, Reinickendorferstrasse te Blomberg BRD: - het uitbreiden van de woning aai nor de Kattestaart 32 te Venray tiiJ- A.J. Wester, Kattestaart 32: Gc do De op de bouwaanvragen betrek oei king hebbende stukken liggen mi ingang van 7 april 1994 gedurendi 2 weken voor een ieder ter in; bij de vakbalie gemeentewerken, Gedurende deze termijn kunn< eventuele bezwaren bij burge ën: meester en wet houders worden in gediend. di) ke ui Bouwvergunning aangevraagd (art 19 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op dfpj,. Ruimtelijke Ordening en/of artikel eëi 50 van de Woningwet medewerking 01( te verlenen aan de volgende hou 801 waanvraag: de bouw van een woning aan dt Steegse Peelweg te Leunen tnv H.M.H. Claessens, Ripseweg 3 Vredepeel. De op de bouwaanvragen bet rek Lil king hebbende stukken liggen 1110 ap ingang van 7 april 1994 gedurende olk 2 weken voor een ieder ter inzage BOi bij de vakbalie gemeentewerken. Bouwmeldingen (Procedurestart art. 18a WR0 Lb.v. bouwmeldingen) Burgemeester en wethouders ziji voornemens om met toepassing" van artikel 18a van de Wet. op dl 31 Ruimtelijke Ordening vrijstelling! verlenen van het ter plaatse gelden de dan wel van de in voorbereidin zijnde herziening bestemming plan ten behoeve van de volgend bouwmeldingen: - de bouw; van een schuur aan d 10: Prins Bernhardstraat 27 te Ven rap tnV L. Wi 1 mot, Airdoomstraat 1 te Nuenen. De op de bouwmeldingen betrek n Icing hebbende stukken liggen me ingang van 7 april 1994 gedurendi 2 weken voor een ieder ter inzag bij de vakbalie gemeentewerken. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het. bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u on derstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij bur gemeester en wethouders ran Ven ray ingekomen bouwaanvragen: - het plaatsen van een terrasover kapping aan de Pinksterbloem 43 te Venray tnv L.M.A. Everaars Pinksterbloem 43; - het bouwen van een woning mei berging in Landweert [III te Ven ray tnv W.A.E.G. Sijbers, Zand bleek 8; - de bouw van een carport aan df Koenraadhof 8 te Venray tnv P.M Bouwinans, Koenraadhof 8; - het bouwen van een woning de Reigersbek te Venray tnv dc ai heer Arnold, Middenerf 41 tcfee Breda; - het uitbreiden van de woning aan het Buitenhof te Oostrum tnv H.G.J. Willemse, Rouwkuilenwej 37 te Ysselsteyn; - het wijzigen van een garage aan de Nicolaashof 9 te Venray tnv II v. Dijck-Vievermans, Nicolaashol 9; - de bouw van 6 woningen aan de Buitenhof te Oostrum tnv Raedts Bouwbedrijf, Postbus 5014 Venray; - de bouw van een hobby ruimte/tuinberging aan de Geeststraat 3 te Oostrum tnv A.J.J Jeuken, Geeststraat 3; - het uitbreiden van een garage aan Jj de Stationsweg 42 te Venray tnv T.P.H. Gcrrits, Stationsweg 42. Venray, 6 april 1994 Burgemeester en wethouders vai Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu. di Ik

Peel en Maas | 1994 | | pagina 12