350,- Onderscheiding voor rijwilligers Hartstichting Filmavond bij Vrouwengilde 'Schindlers List' ook in Venray REGIOKALENDER Vogelmarkt te Wanssum Kinderkleding- beurs in Leunen MANNEN VAN VENRAY e.o. Nu voor een zondags prijsje van Zondagochtendconcert Jeugdorkest Euterpe Hartstichting zoekt kollektanten Gimsel Natuurvoeding, de smaak van de toekomst! 'SSi 5=» m no Omroep Venray Expositie in galerie De Lochting Bibliotheek- nieuws Stijldansen 55 Uitdagend, stijl vol en gezond Verloren en gevonden voorwerpen Donderdag 17 maart 1994 - Pagina 3 Twee Venrayse bestuurslede» va» de Nederlandse Hartstichting zijn ifgelopen week verrast met de zilveren speld/hanger. Truus Kemmelings-Verheyen en Mia Houba-Hendriks kregen de onder scheiding vanwege hun tienjarig bestuurslidmaatschap van de Ven rayse afdeling. Plaatselijk voorzitter Henriëtte Poels-Peters reikte het kleinood uit. Zowel mevrouw Kemmelings als mevrouw Houba zijn de afgelopen tien jaar voornamelijk achter de schennen in de weer geweest voor de Hartstichting. Beiden zijn coör dinator in respectievelijk de wijken Landweert en Kul ut. Ze zorgen er Bonder meer voor dat er voldoende kollektanten in de wijk zijn en ver zorgen de begeleiding van de kol- -pktanten. In Venray zijn jaarlijks zo'n 375 kollektanten op cle been voor de Ne derlandse Hartstichting. Afgelopen keer brachten zij gezamenlijk de re- De vogelvereniging de 'Gevleugel de Vrienden' Wanssum e.o. organi seert in de periode van september 1993 t/m april 1994 op elke 3e zon dag haar maandelijkse vogelmarkt. Op deze vogelmarkt kan zowel de vogelkweker als de liefhebber alle soorten kanaries, parkieten en exo tische vogels kopen, maar ook verkopen. Daarnaast is het mogelijk vogel- enodigheden. zoals drink- en voer- bakjes. nestkastjes en -materiaal, broed kooien etc. te kopen. a. i Tevens is op deze vogelmarkt een [opkoper van vogels aanwezig. De eerstvolgende vogelmarkt Vindt plaats op zondag 20 maart 595van 9.30 tot 12.00 uur in het ge meenschapshuis 'De Zandhoek' (bij Hjde kerk) te Wanssum. kordopbrengst van 25.000 gulden bijeen. Daarbij moet de girale op brengst van Venray - ook 11.000 gulden - worden opgeteld. Omgere kend ongeveer één gidden per in woner. Een geweldig bedrag, volgens mevrouw Poels-Peters Landelijk komt er bij de Hart stichting ongeveer 40 miljoen gul den jaarlijks binnen. Voor een groot deel is dat geld afkomstig van de koliekten en giro-akties. Het geld wordt besteed aan patiëntenzorg, voorlichting, wetenschappelijk on derzoek en preventie. Veel aan dacht is er ook voor de begeleiding van hartpatiënten en hun naasten. Zo heeft de stichting in Bilthoven de Hartenark, waar bijvoorbeeld kinderen met een aangeboren hart afwijking vakantie kunnen houden. Peuterspeelzaal Het Ukkenest in Leunen organiseert op 19 maart a.s. haar halfjaarlijkse tweedehands kinderkledingbeurs. De beurs is van 10.00 tot 12.00 uur. De op brengst is voor 30% voor de peu terspeelzaal. De overige 70% is voor de 'verkoper'. Ook kunt u kleding brengen voor de aktie 'Limburg helpt de zwerf- jeugd in Rio de Janeiro'. Veel scho len in Limburg doen al aan deze aktie mee en ook de peuterspeel zaal wil haar bijdrage leveren. Nog draagbare kleding, schoenen, gym- scHoenénr spörtschöehë'hr laarzen etc. zijn van harte welkom. Inleveren van kleding voor de beurs, of voor het goede doel, kan op vrijdag 18 maart van 19.00 tot 21.00 uur in gemeenschapshuis De Brink. Alleen de maten 80 t/m 182 gaan in de verkoop. Voor het goede doel kunnen alle maten kleding aangeleverd worden. Speciale zondag editie van sportieve kolberts in 4 kleuren, met een bijpassende 100% katoenen pantalon. normaal f408,- Tot ziens bij: Caesar mannenmode CAESAR Grotestraat 43 Venray zondag geopend van 12.00 tot 17.00 uur. In de wekelijkse Peel en Maas Regiokalender, vindt u een korto opsomming van evenementen en aktiviteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze redaktionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. 15-2/31-3 Tentoonstelling 'Stad in puin' over bombardement op Nijmegen op 22 februari 1944. Bevrijdingsmuseum, Wylerbaan 4, Groes- beek. Entree ƒ6,-. 18-3 'Bloed-mooi' door Eva Krammer. Theatersolo over vrouw die na periode van isolement nieuwe kontakten wil leggen. Aanvang 20.00 uur. Villa Vallen. Antoniuslaan 87. Bleriek. Concert, formatie 'Nachwerk', Sfeervolle dialect-Iuistermuziek on der ander van CD 'Aovendraege'. Aanvang 20.00 uur. Villa Val len, Antoniuslaan 87, Bleriek, 20-3 Villa Vallen, Antoniuslaan 87. Bleriek. Klassiek concert, aanvang 15.00 uur. Om 17.30 uur opening expositie schilderijen Truus Sladlcr. Tb zien elke zaterdag en zondag t/m 10 april van 14.00 tot 17.00 uur. Postzegelruilbeurs. 'De Kamenij'. Jeroen Boschstraat 19. Hel moud. Geopend van 10.00 tot 16.00 uur. Entree ƒ1.- p.p., kinde ren tot 15 jaar gratis. Info: tel. 04920-38224. Tentoonstelling tekeningen van kinderen in Montessorischool, Burgemeester Iloubensstraat 44 en kunstenaars in museum Van Bommel-Van Dam, beiden in Venlo. Opening 12.00 uur in Montessorischool. Elk jaar organiseert het Katho liek Vrouwen Gilde Venray in maart een speciale aktiviteit ten gunste van haar projekt Jacqueline Eibers. Jacqueline Eibers werkt al heel veel jaren onder de armste bevolking van Divinolandia in Brazilië. Even als vorig jaar wordt een bijzonder mooie speelfilm vertoond, nl. 'De verloren ring van de duif, 'Le col lier perdu de la colombe' van de Tu- nersiër Nacer Khemir uit 1991. Nacer Khemir is een veelzijdig kunstenaar. Hij heeft diverse boe ken op zijn naam staan, schildert en maakte vorig jaar 'A la recherche des 1001 nuits'. een filmisch essay voor de Franse televisie. De film speelt zich af in het Andalusië van de elfde eeuw. Tben beleefden christenen en moham medanen een bloeiende cultuur. In vloeden daarvan zijn nog terug te vinden in de muziek en in romanti sche gedichten. De maker van deze film wilde niet exact de tijd en plaats rekonstrueren, maar de rijk dom en de schoonheid tonen van deze vergeten cultuur. Het verhaal is opgenomen op lokatie in Noord- Afrika. De schitterende kostuums zijn in Mongoolse stijl. Het is in dubbel opzicht een sprookjesachti ge film. Het verhaal speelt zich af in de wereld van 1001 Nacht en de film oogt ook als een sprooktje. De film wordt getoond in de schouwburg van het Vincent van Gogh Instituut, lokatie Noordsingel op donderdag 24 maart Aanvang 19.45 uur. De entreeprijs is ƒ10,- p.p. Kaart jes zijn te koop bij de VW. de We reldwinkel, bij de bestuursleden en 's avonds aan de zaal. KUNSTWERK Tevens is er een verloting van een kunstwerk van Mieke van Vroonho ven. Geïnspireerd door het werk van Jacqueline Eibers heeft Mieke van Vroonhoven, keramiste te Geysteren, een kunstwerk ge maakt. 'Meisje van ver', dat zij heeft geschonken voor de verloting van deze avond. Lootjes a ƒ1.50 of vier van ƒ5,- zijn op deze avond te koop of via de bestuursleden van te voren te reser veren. Voor informatie: mevr. F. Heintjes, tel. 82834. Speciaal voor Venray is in Ameri ka nog een kopie gekocht van de film SCHINDLERS LIST. De film zou aanvankelijk in een beperkt aantal steden vertoond worden tegen ex- tra'hoge prijzen. Dit is nu gelukkig doorbroken. Niettemin is de entree behoorlijk verhoogd tot ƒ17,50. Dit is bet gevolg van het feit dat het "êëri uitzonderlijk dure film is. waar voor speciale voorwaarden gelden, riiaar ook, omdat er per avond in plaats van twee voorstellingen slechts één voorstelling gegeven kan worden. In de middagvoorstelling wordt een uitzondering gemaakt voor ve len die de oorlog hebben meege maakt. Voor 65-plussers, maar ook voor jeugd tot 14 jaar is dan de gere duceerde prijs van ƒ15.- van toe passing. Schindlers List is een film die nu reeds geschiedenis maakt. Niet minder dan twaalf Oscarnomina ties kreeg deze uitzonderlijke film. Radio, televisie en pers staan bol over deze film. Sinds twee weken draait de film nu in de grote steden en alle voorstellingen zijn daar uit verkocht. De verwachting is dus ge rechtvaardigd, dat het ook in Venray druk gaat worden. In Ven ray is er nooit reservering. Dit is het gevolg van het feit, dat bespro ken kaarten toch een hall" uur voor aanvang afgehaald dienden te zijn. Dat juist gal' de nodige problemen. Men bestelde, kwam te laat. of zelfs helemaal niet. Dat gaf stagnaties en storingen en veel kwade gezichten. Het systeem is nu, dat wie het eerst komt de beste plaatsen krijgt. Dit systeem werkt perfekt en zo komt ook iedereen op tijd, zodat er ook in de zaal geen onnodige hinder ont staat. Wie dus een beetje op tijd is. heeft altijd een goede plaats. Schindlers List gaat over een na zi, die honderden Joden van de ver nietigingskampen wist te redden door een lijst op te stellen van men sen die voor zijn fabriek onmisbaar zouden zijn. De film is groots en indrukwek kend en wordt nu al als een van de allergrootste filmprodukties van de ze eeuw beschouwd. Steven Spiel berg die o.a. verantwoordelijk was voor films als Jaws, Raider of the lost, are en Jurrassic Park. zet nu zijn stempel als allround regisseur en is daarmee de grootste uit het vak. Gezien het thema is de film bjj uitzondering in zwart/wit gedraaid. Dat komt ook overeen met de. tijd waarin het zich afspeelt. Ook toen waren kleurenfilms zeldzaam. Bo vendien is het onderwerp niet van dien aard. dat kleur er iets aan zou toevoegen. Wel uitbundig in kleur cinema scope en dolby stereo geluid is de nieuwste versie van DE DRIE MUS KETIERS. Het enthousiasme straalt er van af. Het is een bijzonder aan gename en ontspannende avontu renfilm die tot de besten in het genre gerekend mag worden. Geprolongeerd worden het lach- sukses MRS. DOUBTFIRE (4e week). CARLITO'S WAT met een nieuwe glansrol van AI Pacino en uiteraard ook FREE WILLY (5e week). Daarmee zijn de beste films die in Nederland beschikbaar zijn alle maal in Venray te zien. Op zondag 20 maart a.s. vindt in de Venrayse schouwburg een och tendconcert plaats, dat ditmaal in het teken staat van de jeugd en de blaasmuziek. Het jeugdorkest van Venray's Ko ninklijke Harmonie Euterpe zal daar voor u optreden en men heeft voor deze gelegenheid de jeugdige muziekvrienden van fanfare St. Ce cilia uit Helden uitgenodig, die als gastmuzikanten het tweede deel van het concert voor hun rekening nemen. Beide jeugdorkesten spelen een keur van gevarieerde stukken, zo wel eigentijdse muziek als werkjes Voor de volgende kcollekte die ge houden wordt in de week van 17 tot en met 23 april, is de Venrayse afde ling van de Nederlandse Hartstich ting op zoek naar een aantal kollektanten. Mensen die in die week een paar uurtjes willen beste den om in de buurt te koliekteren, kunnen zich opgeven bij mevrouw Henriëtte Poels-Peters, Dr. Poelsstraat 16. tel. 81782. met een knipoog naar de klassieke repertoire. Het programma vermeldt heden daagse composities zoals het beken de 'Leningrad' ran Billy Joel, maar ook delen van Tsjaikowski's 'De No tenkraker' zullen ten gehore wor den gebracht. Uiteraard komen er op de lessenaar ook stukken te lig gen van bekende schrijvers en ar rangeurs uit de blaasmuziek, zoals W. Laseroms en W. Houtvast. Voldoende ingrediënten dus voor een zondagochtend vol gevarieerde en kleurrijke klanken, gebracht door twee enthousiaste jeugdor kesten. Het concert begint om half twaalf; u bent van harte welkom! Inbraak in woning Bij thuiskomst kwamen de bewo ners van een woning aan de Kruid- vlier tot de ontdekking dat er ongewenst bezoek was geweest, dat met grof geweld hun woning had •doorzocht en een grote ravage had achtergelaten. Ontvreemd waren bovendien een videorekorder. een stereo-installatie, een telefoon, de magnetron en sieraden. De inbraak werd ontdekt in de vroege zaterdag morgen omstreeks 03.15 uur. Tbe- gang was verkregen door forcering van de achterdeur. Café Organico Cafeïnevrij, dus kunt u elk uur van de dag rustig koffie drinken! Met Max Havelaar/EKO-keurmerk. Appel-Cassis Diksap M Puur fruit, geen suiker /e\ toegevoegd! Goed voor iPjï 3 liter sap. 5475 Venray Paterstraat 4, lel. (04780) 87217 Donderdag 17 maart: 13.00-14.00u: Varia. 14.00-15.00u: Na tweeën. Muziek en informatie in de middag met Gerrit Baten. 19.00-20.00u: 'Dissen 7 en 8. Infor matie, lokaal nieuws en het lokaal weerbericht. Vrijdag 18 maart: 13.00-14.00u: Varia. 14.00-15.00u: Na tweeën. Muziek en informatie in de middag met Gerrit Baten. 18.00-19.00u: Tuintips door tuin- en landschapsarchitekt Frits Ruyten. U kunt bellen tel. 27269. Een pro gramma ran Ruben de Jong. 19.00-20.00u: Rock and Roll all fla vors. Muziek uit de jaren vijftig met Ton Lemmers. Zaterdag 19 maart: 12.00-14.00u: Weekendkalender. Evenementenschouwburgnieuws, boekennieuws van Openbare Bi bliotheek Venray. bioscoopnieuws, film- en videonieuws en de Radiora- katurebank. 14.00-16.00u: Cocktail-muziek met Peter Westheim. 16.00-18.00u: Jo on the road again. 18.00-19.00u: Peëlgrass, Country en westemmuziek met Rein Wor- telboer. 19.00-20.00u: Stopwatch - een voor uitblik op het sportgebeuren van zondag. Zondag 20 maart: 10.00-ll.00u: Hoogmis. Uitgezon den wordt de H. Mis opgedragen door de bisschop van Roermond op het feest van de H. Jozef op zaterdag 19 maart in Smakt ll.00-13.00u: Muziekverzoekjes op zondag met Mario. 13.00-15.00u: Ruben in de middag. Informatieve chaos met Ruben de Jong. 15.00-18.00u: Sport Magazine. Ver slagen en uitslagen en veel sportin- formatie met Huub Geurts, Henk Schel en Lonneke Gillissen. 18.00-19.00u: YOVEL - hét jongeren programma wan Omroep Venray. Maandag 21 maart: 12.00-13.00u: Herhaling: Omroep Venray op bezoek bij de thuiszorg, een programma van Ed van Kruyssen. 13.00-14.00u: Varia. 14.00-15.00u: Na tweeën. Muziek en infonnatie in de middag met Gerrit Baten. 19.00-20.00u: Tussen 7 en 8. Infor matie, lokaal nieuws en weer bericht. 20.00-21.00u: Peelgrass met Rein Wortelboer. Dinsdag 22 maart: 13.00-14.00u: Varia. 14.00-15.00u: Na tweeën. Muziek en infonnatie in de middag met Gerrit Baten. 19.00-20.00u: Tussen 7 en 8. Lokaal nieuws en weerbericht. Woensdag 23 maart: 13.00-14.00u: Varia. 14.00-15.00u: Na tweeën. Muziek en informatie in de middag met Gerrit Baten. 19.00-20.00u: Tussen 7 en 8. Infor matie. lokaal nieuws en weer bericht. 20.00-21.00u: Verzoekplatenpro- gramma met o.a. het 'Venrods ke- tierke'. Presentatie Liesbeth Lucassen. 21.00-22.00u: Muzikaal thema programma, presentatie VOS. Omroep Venray is te beluisteren via de ether op de FM 90.2 Mhz. en via de kabel op 102.6 Mhz. Voor in formatie kunt u schrijven of bellen naar: Cees Matthijssen, Dennen oord 18, 5801 SV Venray, tel. 04780-13656, fax 04780-87598. Op zondag 20 maart start in gale rie De Lochting een expositie van het werk van TrLx Rijpkema uit St. Anthonis. Haar werk bestaat, uit schilderingen/tekeningen in rode en gele okers en blauw, geïnspi reerd door Afrikaanse rotstekenin gen. Bovendien zijn er ook ruim- telyke werkstukken te bezichtigen. Eerder exposeerde Trix Rijpkema in Nymegen. Boxmeer, St. Antho nis. Broekhuizen en Poeldijk. Gale rie De Lochting is gelegen aan de Laagheidseweg 16. De openingstij den zijn donderdag t/m zondag van 14.00 tot 18.00 uur. De expositie duurt tot 17 april. Telefoontoestel ontvreemd Namens het schoolbestuur van de basisschool aan de Boterbloem in Landweert werd aangifte gedaan van diefstal van een telefoontoestel. De diefstal heeft tijdens de gemeen teraadsverkiezingen plaats gevon den. In de school was een stem lokaal ingericht Een keuze uit de nieuwe romans: Burke, Jan: Sporen uit het verle den. Een Irene Kelly thriller. Een Amerikaanse journaliste doet na sporingen naar de gewelddadige dood van een collega die bezig was met een onderzoek naar een vijfen dertig jaar geleden gepleegde moord op een zwangere vrouw. Cussler, Clive: Sahara. Een man bindt de strijd aan tegen de boze mannen van Mali, die verantwoor delijk zijn voor een dodelijk gif dat de gehele mensheid bedreigt. Dibdin, Michael: Het stervende licht. Twee oude dames houden zich b(j de thee bezig met het oplos sen van de moord op een van de ho telgasten, hetgeen uitmondt in een moderne nachtmerrie. Gyn, Atty van: Ze zeggen dat ik niet dansen kan. Een Nederlandse hulpverleenster in een Tunesische strafinrichting voor meisjes krijgt allengs een beter kontakt met haar pupillen. Gill, B.M.: Het twaalfde jurylid. Twaalf juryleden moeten oordelen of een Britse televisiepersoonlijk heid schuldig is aan de moord op zijn vrouw; een van hen heeft in het geheim onderdak geboden aan de dochter van de verdachte. Ostrovsky, Victor: In dienst van de Mossad. Een voormalig Mossad- officier probeert een terroristisch dubbel-complot om de vredeson derhandelingen in het Midden- Oosten te verstoren, te verijdelen. Roin^n Meijer, H.: Leuk datje nog even langs bent geweest Een vrouw voelt zich ondanks haar voortdurende inzet te kort schieten bij de verzorging van haar zieke be jaarde moeder. Shah, Eddy: Dans der wanhoop. Een Engelse geheim agent moet met een Russische politieman sa menwerken om een Britse familie op te sporen die ontvoerd is in Rusland. Tine, Robert: Last action hero. Een 11-jarige jongen, die veel ge pest wordt komt in kontakt met zijn grote filmheld met wie hij spèktakulaire avonturen beleeft. Wekelijks gaan honderden man nen en vrouwen stijldansen in het kader van 'Meer Bewegen voor Ouderen' (MBvO). Vanaf heden bestaat ook in de gemeente Venray de mogelijkheid om hieraan deel te nemen. Stijldansen is een gezellige, stijl volle bezigheid. U leert of oefent nog eens diverse dansen zoals de foxtrot. Engelse wals, tango en cha- cha-cha. Niet alleen de moderne dansen, maar ook dansen als de ve- leta. bemardswals, kruispolka en Spaanse wals komen aan bod. Door dat het tempo en de moeilijkheids graad van de dansen aan uw mogelijkheden zijn aangepast, is MBvO-stijldansen niet moeilijk maar juist ontspannend. Perfekt maatgevoel is echt niet nodig. Een dansgroep bestaat uit circa 20 personen. De dansles staat on der leiding van een gediplomeerd MBvO-dansleid(st)er. met specifieke kennis op het gebied van bewegen voor ouderen. Zowel mannen als vrouwen in de leeftijd van 55 jaar en ouder, die re delijk goed ter been zjjn. kunnen deelnemen aan MBvO-stijldans. Stijldansen betekent gezelligheid, fijne muziek, veel sociale kontak ten en lekker in beweging zijn. Ook worden er jaarlijks verschillende dansavonden georganiseerd, waar u 'dansers' uit diverse andere ge meenten ontmoet. MBvO start met een kursus van 10 lessen. De kosten voor deze kur sus bedragen ƒ35,- per persoon. In Venray start men op donder dagmiddag 14 april om 13.30 uur in zaal In den Engel aan de Poststraat. Inlichtingen en opgave: Riet Nij- huis, tel. 46669 of Ans v.d. Putten, tel. 82623. Iri Ysselsteyn wordt gestart op donderdagavond 21 april om 19.00 uur in zaal Forest (Roelanzia). In lichtingen en opgave: Zaal Forest, tel. 42059 of Gonnie Bouten, tel. 83975. Harde windstoot oorzaak inbraakalarm Zondagmiddag omstreeks 18.00 uur ging het inbraakalarm af van een in de Grotestraat gelegen zaak. Niet een inbreker maar harde windstoten hadden een raam van de bovenverdieping los gerukt Dat raam was tegen de etalageruit ge waaid met als gevolg dat het alami in werking werd gesteld. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: za: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 zo: H. SCHRAVEN Stationsweg 15. tel. 81465 Weekenddienst voor dc patiënten van P. Corver. G. van Loon. E. de I Muinck Keizer. A. Coenen, F. Schmeetz. D. Vercauteren en J. de Vocht: A. COENEN Patersstraal 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Van Dongen-. DR. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04780-41777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 80140 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot. 11.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER, tel. 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremcr. W.G.AM. Loonen. G.W. Gelling en R. Eelderink. Behande ling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak R. EELDERINK Moleneind 13, Meerlo tel. 04789-2820 DIERENKLINIEK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 E.M. Ruymbeek, J.M. ran Winden, W.H.M. de Vocht. R.C. Goedegebuure en V. Geurts. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak E. RUYMBEEK, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers. mevr. Van Eerten. mevr. Tiggeloven en mevr. Vennazeren H. van EERTEN Jan Poelsweg 2a, Ysselsteyn tel. 04780-42116 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door H. van EERTEN Jan Poelsweg 2 a, Ysselsteyn tel. 04780-42116 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur. tel. 82411 Overzicht van verloren en gevon den voorwerpen aangemeld bij de politie. VERLOREN Bankpassen: ABN/Amro rek.nr. 52.73.28.707; Rabo; Rabo Leunen. Diversen: Collier kruisje met briljant 60 cm; Staatsdiploma MOA Handvaardigheid 1981; Zilveren ge schakelde ketting (plat); Golden Re- triever, teefje, Sheila: OV-jaarkaart; Omslagdoek Laura Ashley, bloem motief; Twee oordopjes merk Tym- pro Sound Safe; Zwarte jersey damespantalon; Twee paspoorten aan elkaar (1 verlopen); 2x Rijbe wijs,- Rijbewijs in blauw mapje; Toe gangsbewijs MOB complex Venray- Ysselsteyn: Valkparkiet, zijkanten donker, bovenop wit; Verblijfsver gunning. Portemonnees: Beurs met een klep. inh. ƒ150,-. foto's, bugkaarten; Met Rabopas, tel. kaart, buskaart, NS60 taxikaart; Knipmodel inh. ca. ƒ50,-; Rood, blauw omrand; Knipportemonnec met 2 sleutels en geld; Met Amropas. donorcodicil en ca. 25.-; Met Sesamstraatfi guurtjes, Rabopas groen; Herenpor temonnee met 2 lottoformulieren. GEVONDEN Kinderschoentje maat 21; Klein sleuteltje (b.v. van dagboek). Bezoek aan graf Een echtpaar uit het Duitse Hu- ckeswagen bracht zondagmiddag een kort bezoek aan het graf van een dierbare op de algemene be graafplaats Boschhuizen. Toen zij bij hun auto. op de parkeerplaats van de begraafplaats terugkeerden, ontdekten zij dat een ruit van de auto was ingegooid. Uit de auto werd een damestas ontvreemd waarin o.a. een geldbedrag van 350 DM. een paspoort en make up arti kelen zaten.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 3