KIENEN!!! t t t Theo Arts v/h Monuta/Arcada in den' Surpriseband: Medford Slim Friends AJAX - PARMA Bouw- en Houtbond FNV Voorjaarsverzilvering CONFERENTIE- EN PARTYCENTRUM t t Laat uw verdriet onze zorg zijn. t t t t t t t I,... JEEL EN MAAS Donderdag 24 februari 1994 - Pagina 21 f Voor zowel verzekerden als particulieren Uitvaartverzorging GOUMANS b.v. Telefoon 04780-88889 Dag en nacht bereikbaar Gespecialiseerd in opbaring thuis VIDEO FACILITEITEN Venray 04780-81161 Pr. Marijkestraat 19 U kunt bij ons terecht voor: Video produkties passend in elk budget Video reportages van elke aard Complete montage studio Kopieerwerk naar elk systeem (en hoeveelheid) Afwerking van aangeboden videomateriaal Overzetten van film naar video café-zaal Het ideale adres voor al uw volledig verzorgde bruiloften, partijen, vergaderingen, koffietafels en diners. TELEFOON 04780-81797/81588 Ruim parkeerterrein, speciaal voor onze gasten. zaterdag 26 februari Gezellige dansavond caféj A PODIUM/ Vrijdag 25 febr. a.s.: - Niels v. Hoorn (Saxofonist, ex-Narrow Escape, legen dary Pinkdots) - Hans Waterman (drummer, ex-Cuby, ex-Solution ex-Jan Akkerman, Pretty Things) - Medford Slim bassist (Medford Slim Band uit New Yersey USA) Swingend Blues-rock repertoire. Aanvang 21.30 uur, entree f5,- LET OP! donderdag 3 maart LIVE op grootbeeld CAFÉ 'T PODIUM KRUISSTRAAT 2B, TELEFOON 81143 ELKE MAANDAG EN WOENSDAG Aanvang 19.30 uur. EXTRA SERIE f 5,- Zaal in den Engel Poststraat 1, Venray LET OP! Hoofdprijs f 300,- Op zondag 27 februari zijn wij \\axrg Kessels en Jo (Dommeck 40 jaar getrouwd. Wij willen dit vieren samen met onze kinderen, kleinkinderen en familie op vrijdag 4 maart. Op deze dag is er een H. Mis uit dankbaarheid om 14.30 uur in de kerk van St. Petrus' Banden. U kunt ons feliciteren van 17.00 tot 19.00 uur in zaal In Den Engel Poststraat 1, Venray. Pettenmakerstraat 6 5801 RB Venray kadotip E RECTIFICATIE 25 Op vrijdag 4 maart a.s. zijn onze ouders filbert en Gorry Helleman 25 jaar getrouwd. Daarom nodigen wij u uit om op die dag samen met ons het glas te heffen. U bent van harte welkom op de re ceptie van 19.00 uur tot 20.00 uur in Danscentrum Jeanne en Paul Janssen Raadhuisstraat 6 te Venray. IBarto en Ttlargo Wlarlou en 'Ruud Kruitweg 39 5801 XS Venray Afdeling Venray d.d. 8 maart 1994 Openingstijden: van 9.00 tot 12.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. Burgm. v.d. Loostraat 2B Venray voor kleine en grote drukwerken van den munckhof b.v. grotestraat 68 venray - natuurlijk mag u bellen: 82727 DE WITTE HOEVE Sfeervol en rustig gelegen in het hart van Venray Dit is mogelijk dankzij: Gerenommeerde keuken Sfeervolle lounge met bar Hotelakkommodatie Riante binnenplaats met serre Nu tevens mogelijkheid voor: Bruiloften en partijen Personeelsfeesten Brunches Barbecues Diners en lunches Koffietafels Andere besloten aktiviteiten Reünies met overnachtingen De Witte Hoeve, Gasstraat 5, 5801 CT Venray Voor informatie: tel. 04780-81626, fax 04780-11944 "Al het levende is zinnig hoe onbegrepen 't ook mag zijn, of het blij is, droef of innig, of het onrust is of pijn." (Toon Hermans) Na ruim 38 jaar op Maria Roepaan gewoond te hebben is plotseling overleden, myn lieve dochter, onze zus, schoonzus, tante en ons aller Gommetje Gerda Gommaiis 18 juni 1952 t 22 februari 1994 Venray Mama Joke en Wim Elena en Theo Carmen Dolores en Ottavio Nelly en Karl-Heinz Raymond Christoph en Judith Hanny en Clemens Ottersum de leidsters: Maria, Gerda, Christa, Gerrie, Hennie, Angelique, Rina, Lilian, Janny, Climmy en Janine de medebewoners: Gerda, Nolly, Petra, Bertha, Tiny, Diny en Annie; Thea, Albert, Gertie, Truus, Mieke, Jetty en Carry Corr. adres Haammakersstraat 74, 5801 TC Venray De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 26 februari om 10.30 uur in de kapel van Maria Roepaan te Ottersum, waarna wij Gerda geza menlijk zullen begeleiden naar begraafplaats Boschhuizen te Venray. Tot intentie van Gerda zal er vrydag 25 februa ri om 19.00 uur in voornoemde kapel een avondwake worden gehouden. Na de wake is er tot 20.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van haar te nemen in het Regionaal Rouwcentrum Gennep, Siebenge- waldseweg 15 te Ottersum. Voor beide diensten is er in de kapel gelegen heid tot schriftelijke condoléance. Na een jarenlange en liefdevolle verzorging in verpleeghuis Elzenhorst te Horst (L) is overle den onze lieve mamma, schoonmoeder, groot moeder en overgrootmoeder Josephina Antonia Margaretha van Etten-Lepelaars sinds 1970 weduwe van J.A.M. van Etten Tilburg 14-10-1903 t Horst 20-2-1994 Voor haar zielerust zal op donderdag 24 februa ri, om 11.00 uur in de St. Jozetkerk te Smakt (gem. Venray) een H. Mis van Requiem worden opgedragen. Aansluitend zullen wij haar naar-het cremato rium te Helmond (Brouwhuis) begeleiden, alwaar gelegenheid geboden wordt tot een persoonlijk afscheid. Delft Sophie van Etten Venray Lia van Etten en Jan Beerens London, Ont. Canada Mary Purves-van Etten Stanley Purves Sagres, Portugal Pieter van Etten en Maria de Lourdes da Gloria Marreiros Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Wilhelminastraat 41, 5802 BA Venray DANKBETUIGING De volle kerk, de bloemen, de vele blijken van medeleven, zowel schriftelijk als persoonlijk, tijdens de ziekte en na het overlijden van myn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Josephien de la Roy-Collaris hebben ons goed gedaan. Het was voor ons een grote troost te zien, dat zo velen met ons meeleefden. Onze oprechte dank hiervoor. In het bijzonder dank aan de behandelende artsen, verplegend personeel van het St. Elisa beth ziekenhuis, het Groene Kruis en Thuis zorg voor hun goede zorgen. K.J. de la Roy Kinderen, klein- en achterklein kinderen Venray, februari 1994 Het verdriet na 't overlijden van vader is nu nog groter, omdat ook onze lieve moeder en oma Agatha Olbers-de Vries plotseling van ons is heengegaan. Wy hebben haar zaterdag j.l. by vader te rusten gelegd. Lidwien Janzing-Olbers Theo Janzing Brigitte, Astrid, Virginie Langs deze weg willen wij alle Piël- hazen en Piëlhazinnen bedanken voor de fantastische Vastelaovends- dagen in Venray. De organisatoren Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray Atletiekvereniging Venray E.O. Honk- en Softballvereniging Red Caps uit Venray Begrafenis- en Crematie-ondememing Patersstraat 25, 5801 AT Venray Tel. 04780-89199, b.g.g. 04709-87099 Uitvaartverzorger: Herbert Geerkens 04780-89733 Wö verzorgen opdrachten voor zowel particulieren als ook voor verzekerden. Wij zjjn dag en nacht bereikbaar onder tel. 04780-89199 Wij waren een team. Heel Noord-Limburg genoot Wij herinneren ons nog steeds jouw aanpak en jouw benadering, die leidden tot het succes. Toen en daarna heb jij voor velen echt iets betekend. Wim, heel erg bedankt. Met ontsteltenis vernamen wij het tragische overlyden van onze vriend en trainer van ons destijds zo succesvolle Venrayse Zeskampteam Wim Willems Jy maakte plannen om binnenkort nog eens bij elkaar te komen. Niet uit nostalgische over wegingen, maar veel meer om te vernemen wat er van ons ieder was geworden. Nu zijn we by elkaar gekomen om afscheid van jou te nemen. Ons medeleven gaat uit naar jouw vrouw Anny en je kinderen Stefan, Hilde en Cindy. Het bestuur en de leden van de voormalige Zeskampploeg Venray "Geen mens kan zeggen: tot morgen, want de dood kan dat weerleggen." Wij zijn geschokt door het plotselinge overlij den van Wim Willems Wim was een gedreven mens. Wij wensen zyn vrouw ,en .kinderen .veel,,. „sterkte- PvdA Venray Wij vernamen van het heengaan, tengevolge van een noodlottig ongeval, van de voorzitter van onze milieuwerkgroep Wim Willems Wij wensen mevr. Willems, kinderen en fami lie veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Kring Venray v/d L.L.T.B. Leden Milieuwerkgroep Met verslagenheid hebben wy kennis geno men van het overlijden van ons fraktielid Wim Willems Door een noodlottig ongeval kwam veel te vroeg een einde aan zijn aktief leven. Wim wilde nog zoveel doen. Ons medeleven gaat in het byzonder uit naar zijn gezin en naaste familie. Bestuur en leden CDA Venray Leden CDA-fraktie Venray DANKBETUIGING Het is ons een grote steun en troost geweest, dat wij zoveel hartelyk medele ven mochten ontvangen, bij het plotseling heengaan van mijn lieve man, onze zorg zame pap en fijne opa Cor Cremers Hiervoor onze oprechte dank. Truus Cremers-van Issum DANKBETUIGING Voor de vele blyken van medeleven, die wy van u mochten ondervinden, bij het overlyden en de begrafenis van myn lieve man, vader en opa Theodorus van de Pas danken wy u hartelijk. Uw belangstelling heeft ons getroost en goed gedaan. Mevr. van de Pas-Custers Kinderen en kleinkinderen Venray, februari 1994 De zeswekendienst. wordt gehouden op zaterdag 5 maart a.s. om 19.00 uur in de II. Odakerk te Ys- selsteyn. Vol ideeën om zelf speelgoed te maken en in gedachten zingend.... toch ingeslapen.... In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede, dat geheel onverwachts van ons is heen gegaan, mijn lieve man, onze zorgzame pa, lieve opa en schoonzoon Wim Fleurkens echtgenoot van Zus Arts in de leeftyd van 62 jaar. Venray Zus Fleurkens-Arts Paramaribo Mari en Marianne Amsterdam Wilbeit en Carolien Weert Leon en Francien Lonneke Venray Oma Arts Familie Fleurkens Familie Arts 5801 EE Venray, 22 februari 1994 De Houten Hoek 8 De plechtige uitvaartdienst zal plaatshebben zaterdag 26 februari 1994 om 10.30 uur in de parochiekerk van St. Petrus' Banden (Grote Kerk) te Venray waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de gemeentelijke begraaf plaats Boschhuizen aldaar. Bijeenkomst voor de uitvaartdienst in de kerk om 10.15 uur. In de avondmis van vrijdag om 19.00 uur in de bovengenoemde kerk zullen wy Wim bijzon der gedenken. Wim is opgebaard in de rouwkamer van het St Elisabeth ziekenhuis te Venray waar u afscheid yan hem kunt nemen, vrydag van 18.15 tot 18.45 uur. Ingang via hoofdingang. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor beide diensten achter in de kerk. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met diepe verslagenheid ontvingen wy het droeve bericht van het overlijden van Wim Fleurkens Hij was medeoprichter van Venray's Gregori aans Koor. Wim, bedankt, wij zullen jou missen. Wij wensen Zus en de kinderen heel veel sterkte toe. Bestuur dirigent en leden Venray's Gregoriaans Koor Met grote verslagenheid vernamen wij het onverwachte overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-collega Wim Fleurkens We verliezen in hem een man die gedurende vele jaren opviel door zijn opgewektheid, inzet en vlyt. De verslagenheid by de medewerkers van de arbeidstherapie is groot. Wij wensen Zus en de kinderen heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Medewerkers Arbeidstherapie Vincent van Gogh Instituut Geschokt hebben wij kennis genomen van het bericht, dat op 22 februari 1994 onze zangers vriend Wim Fleurkens geheel onverwacht is overleden. Hij was 43 jaar lid van onze vereniging waar van 40 jaar tevens als solist. "Zyn" Zwölf Rauber en Rooy mien dorp... zullen niet meer voor ons klinken. Wij nemen afscheid van een bijzondere man, die van de zangkunst genoot en er met zoveel overgave anderen van liet genieten. Niet alleen de klank van zijn stem zullen wy missen, maar vooral de warmte van zijn hart. Wij wensen zyn echtgenote Zus, de kinderen en familie alle sterkte dit grote verlies te dragen. Venray, 22 februari 1994 Bestuur, dirigent en leden van het Venray's Mannenkoor

Peel en Maas | 1994 | | pagina 21