Ook bepaalt het beleid in onze gemeente Verkeersmaatregelen wegens aanleg A73 Stembureaus Subsidieregeling dorpsvernieuwing vervalt (of gaat vervallen) Kandidatenlijst raadsverkiezingen Meer gemeentepraat op pagina II wet raimtelijke ordening PEEL EN MAAS Donderdag 24 februari 1994 - GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY De openingstijden van het ge meentehuis zijn als volgt: - Het Centraal Informatiepunt (CIP) is van maandag t/m vrijdag geopend van 09.00 tot 17.30 uur. De vakbalies van Burgerzaken, So ciale Zaken, Financiën en Gemeen tewerken zijn van dinsdag t/m vrijdag geopend van 09.00-13.00 uur en op maandag van 09.00-17.30 uur. Het gemeentehuis is telefonisch be reikbaar op alle werkdagen van 08.00-18.00 uur. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. Gemeentehuis, Raadhuisstraat 1, Venray Vincent van Gogh Instituut (voorheen St. Servatius), Sta tionsweg 46, schouwburg Den Kerkdijk, Venray 't Groenewold (school), Groene- woltsepad 2, Venray Bejaardencentrum Het Schut tersveld, Bergweg 2, Venray Wijkcentrum 't Stekske Land- weert, Kruidenlaan 161, Venray Gemeenschapshuis Oostrum, Watermolenstraat 1, Oostrum Gemeenschapshuis De Linde, Hoofdstraat 34, Oirlo Gemeenschapshuis De Wis, Matthiasstraat 2, Casten ray Café-zaal 't Veule, Veulenseweg 49, Veulen Gemeenschapshuis De Brink, Albionstraat 28, Leunen Gemeenschapshuis De Gelder- koel, Heidseweg 72, Heide Gemeenschapshuis De Smele- hof, Puttenweg 2A, Ysselsteyn Café-zaal 't Anker, Grootdorp 73, Merselo Gemeenschapshuis De Kleine Loef, Keizer Karelplein 6, Vredepeel - Café-restaurant 't Pelgrimshuis, SL Jozeflaan 52, Smakt Hal Centrumgebouw, lokatie Noordsingel 39 (voorheen St. Anna), Vincent van Gogh Insti tuut, Venray Harmonielokaal De Perdstal, Kempweg 164, Venray Wijkcentrum 't Schöpke, Vel- tumse Iüei'fen 62B, Venray Wijkcentrum De Kiosk, Bruks- ke 1, Venray Internationaal Vrouwencen trum, Bachstraat 14A, Venray Openbare basisschool De Land- weert, Boterbloem 45, Venray. Op 2 maart worden er weer ge meenteraadsverkiezingen gehou den. Elke Nederlander boven de 18 jaar heeft van de gemeente een oproepingskaart in de bus gekre gen. Ook de inwoners van ons land die niet de Nederlandse nationali teit hebben mogen stemmen, als ze ten minste vijf jaar in Nederland wonen en hier legaal verblijven. Omdat u bepaalt wie er in de ge meenteraad komen, bepaalt u indi- rekt ook de beleidsbeslissingen in onze gemeente. Dat zijn beslissin gen die direkt gevolgen hebben voor uw dagelijks leven. Bijvoor beeld de nieuwbouw en renovatie van woningen, de aanleg van nieu we wegen, het vergroten van de ver keersveiligheid en het oplossen van parkeerproblemen. Op de oproepingskaart vindt u in formatie over de paats waar u kunt stemmen. U neemt deze kaart mee naar het stembureau als u op 2 maart gaat stemmen. Van acht uur 's ochtends tot zeven uur 's avonds is het stembureau open. Al u op die tijd niet kunt, is er een andere mogelijkheid. U kunt dan stemmen bij volmacht. U kunt iemand anders die b\j hetzelfde stembureau gaat stemmen toestem ming geven om voor u te stemmen. U moet dan een korte verklaring op de oproepingskaart invullen. U vult dan in: uw eigen naam plus naam en het adres van de persoon die voor u gaat stemmen. Onderaan plaatst u beiden uw handtekening. De ingevulde oproepingskaart geeft u mee aan de persoon die voor u gaat stemmen. Wilt u iemand voor u laten stemmen die niet in uw stemdistrikt woont, dan moet u dat schriftelyk aanvragen by de ge meente. Op alle stembureaus in Venray wordt gebruik gemaakt van een stemmachine. Ter plekke krygt u uitleg over de werking daarvan. De stemmen worden nog dezelfde avond geteld. Op basis van het to taal aantal uitgebrachte stemmen wordt de zetelverdeling bepaald. Dat gebeurt op basis van het zoge noemde evenredigheidsbeginsel. Als een partij 20% van de stemmen behaalt, dan heeft zy automatisch récht op ongeveer 20% van de ze tels in de gemeenteraad. Na de gemeenteraadsverkiezin gen gaan de partijen onderhande len over het programma en de samenstelling van het college van burgemeester en wethouders. Dit college is het dagelijkse bestuur van de gemeente. Het college van b. en w. moet het vertrouwen hebben van de meer derheid in de gemeenteraad. Om dat één partij meestal niet groot genoeg is om deze meerderheid te bereiken, werken vaak twee of meer partijen samen. Deze samen werking heet een coalitie. De wet houders worden gekozen uit de leden van de gemeenteraad. De ge meenteraad bepaalt het beleid van uw gemeente en b. en w. zorgen voor de voorbereiding en uitvoe ring hiervan. De raadsleden kontro- leren dit. Met het uitbrengen van uw stem op 2 maart bepaalt ook dus het beleid in de gemeente. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat in ver band met gewijzigd rijksbeleid de Subsidieverordening stads- en dorpsvernieuwing van de gemeente Venray en de verhuis- en herinrich- tingskostenverordening by stads- vernieuwingsaktiviteiten met ingang van 1 maart 1994 wordt in getrokken. In de verordening stads- en dorpsvernieuwing is o.a. de subsi die-regeling voor woningverbete ring en ingrypende aanpassingen opgenomen. Op grond van deze re geling kan een eigenaar in aanmer king komen voor een bijdrage in de kosten van het treffen van ingrij pende voorzieningen aan zijn wo ning. Vanaf 1 maart 1994 komt deze regeling te vervallen. Daarvoor in de plaats komt geen andere re geling. Hetzelfde geldt voor de verhuis- en herin richtingskosten regeling bij stadsvemieuwingsaktiviteiten. Ook deze regeling vervalt per 1 maart 1994 en wordt niet vervan gen door een nieuwe subsidierege ling. Venray, 24 februari 1994 burgemeester en wethouders van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris 6 De Loo, E.M.A.A. (Marlies) Venray Truijen, J.H.M.O. (Joos) Venray Janssen, F.P.A. (Frans) Merselo de Ven, C.A.M. (Cees) Venray Dupont, R.E.W.M. (Rein) Ooslrum Heidens, L.J.G.M. (Leo) Ysselsieyn Koster geb. Maris, W. (Wiske) Venray Michiels, W.G.M. (Wiel) Venray Lenkens geb. Ermens, M.G.W. (Maria) Vredepeel Willems, W.G.M. (Wim) Ysselsieyn Christen Democratisch Appèl (CDA) Teeuwen geb. Peeters, A.C.M. (Ton)Ooslrum van de Ven, H.P.M. (Henri) Caslenray Cadirci, E. (Ed) Venray Sloots geb. Esch, A.H.M.C. (Netty) Venray Janssen, J.P.G. (Jan) Ysselsieyn Beerens, J.G.M. (Jan) Franken, F.A.P. (Frans) Ysselsieyn Loonen, J.W.G.M. (Jan) Heide Lemmens, E.W.G. (Eric) Ysselsieyn dfcnr. isfgeD. van Soest Linssen, J.M. (Jos) Venray Welschen, F.L.M. (Fred) Venray Kemmelings geb. Verheijen, Truus Venray Jansen, Twan Linskens, Bert Ooslrum Chakhssi, Omar Venray Brecheisen geb. van Nieuwenhui- zen, Tineke Venray van Egmond, Henk Venray Marsman, Wim Venray van der Giessen geb. van den Heuvel, Dorien Venray Ter Beek, Chris Venray n Beek, Hanna Venray van den Boogaart geb. Boerdijk, Rita Venray van Etten, Serge Ysselsieyn Janssen, Bert Kemmelings, Ton Venray Reiniers, Paul 3 (KenraY Woltjer geb. Vaessen, Aartje Venray van den Boogaart, Pïeter Venray Zwiebel, Roland de Vorle (M), J.H.J, (Joost) Venray Derks mr. (V), V.M.F. (Victorine) Venray Bakker (M), N.L.G. (Kiek) Venray van de Vorst (M), T.L.M. (Theo) Venray Janssen geb. Baur (V), M.E.J. (Mies) Venray De la Roy (M). R.J.M. (Richard) Venray den Hoek (M), A.C.L.M. (Tom) Venray Fraktie van de Vorle Hendrix (M), F.W.M. (Frans) Venray Meijel (M), L.W.L.M. (Bert) Venray Snijders (V), C.H.J. (Toos) Venray Weijts (M), A.A. (Andre) Venray Driessen geb. Engels (V), H.L.A. (Bea)Venray Op Heij (M), A.P.G. (Toon) Venray Voermans geb. Linders (V), M.M.J. (Mia) Venray-Heide Hengstum (M), M.J. (Hans) Venray Wijk geb. Grit (V), G.J.K. (Dieny) Venray Herben (M), F.J. (Frans) Venray Philipsen (M), -.H.G.J. (Ben) Venray Roling geboren Scholten M.J.M.M. (Martinet) Venray Verkoeijen, G.J.P.M. (Gerrit) Heide Rintjema geb. van der Steen, J. (Jannie) Venray den Brok, A.F. (Toon) Venray ft Busser, I.F.T. (Ike) van der Velden, P.J.W.G. (Peter) Venray Wijnhoven, M.E.J.J. (Martin) Venray Giliam geboren Swinkels, M.A.J. (Miriam) Venray Verkoeijen, J.M.G. (Jan) Venray Manders, L.W.M. (Lambert) Oirlo Verdonschot, G.W.J. (Geert) Merselo Rutten geboren Tielen, A.P. (Paula) Venray Millen, A.P.J.M. (Toon) Venray Lamers, J.J.P.M. (Jacques) Venray de Bruijn, H.J.R.M. (Hub) Venray Janssen geboren Helmerich, H.H.A. (Annie)Venray Roy, J.M.P. (Jacques) Venray den Brok geboren Loonen, A.C.M. (Addy)Venray Raadschelders, J.H.A.T. (John) Venray Wondergem, M. (Michel) Venray Hendriks, J.A. (Zuster Servaas) Venray Theunissen, P.W.I (Harry) - Venray Janssen, L.G.P. (Leo) Venray Hooft, van F.A.M. (Frans) Venray Palmen, W.H.J. (Wim) Venray Clephas, H.M.G. (Huub) Venray Verhaegh, L.J.M. (Leo) Ooslrum Verlinden, G.J.M. (Sjef) Venray Steverink, A.A. (Ad) Venray Janssen, T.M.J.M. (Theo) Ysselsieyn Houba, J.P.M. (Jan) Venray Elswijk, van P.J. (Peter) Venray Sanders, geb. Roelofs, M.C.L. (Marja)Venray Hoff, van der M.B.A. (Menno) Venray Hazeu, F. (Frank) Teunissen, J.M.T. (Hans) Venray van Oers geb. Coenen, A.J.J.M. (Ans)Venray Burger, P. (Paul) Venray Goossens, A.M. (Anne-marie) Venray Schapendonk, M.G.L. (Mark) op den Buysch, P.M.H. (Henk) Venray Jeurissen, Th.M. (Theo) Ysselsieyn van der Welden, A.J.B.W. (Joost) Venray Ates, W.K. (Wop) Ooslrum Venray De hierbij afgedrukte kandida tenlijst is op 31 januari jl. onher roepelijk geworden. De Kieswet bepaalt dat er vervolgens geen wij zigingen in deze lijst meer kunnen worden aangebracht>Dat heeft tot gevolg dat de naam van de heer W. Willems, die afgelopen vrijdag over leed als gevolg van een noodlottig ongeval, op de kandidatenlijst van het CDA blijft staan. Als u nog vragen heeft over de kandidatenlijst, kunt u kontakt op nemen met de heer M. Rutten van de afdeling Burgerzaken, tel. 23236. Henri Dunantstraat Burgemeester en wethouders van Venray hebben dinsdag 22 februari besloten (besluit nr. 94.2049) om: 1. Van 10 maart tot en met 5 sep tember 1994, of zoveel korter of langer als in verband met de werkzaamheden mogelijk of no dig is, een rijbaan versmalling in te stellen, over een lengte van ca. 100 m. ter hoogte van het via- dukt in de Venloseweg over de Henri Dunantstraat; 2. Van 11 april tot en met 13 juni, of zoveel korter of langer als in ver band met de werkzaamheden mogelijk of nodig is, de doorrij- hoogte van het viadukt te beper ken tot 3.60 m. Zolang de doorrij hoogte van het viadukt beperkt is, zal een omlei dingsroute via de Stationsweg worden ingesteld. Castenrayseweg Burgemeester en wethouders van Venray hebben dinsdag 22 februari besloten (besluit nr. 94.2049) om: 1. Van 8 maart tot en met 1 novem ber 1994, of zoveel korter of lan ger als in verband met de werkzaamheden mogelyk of no dig is, een rijbaan versmalling in te stellen, over een lengte van ca. 100 m. ter hoogte van het via dukt in de Venloseweg over de Castenrayseweg; 2. Van 21 maart tot en met 1 no vember 1994, of zoveel korter of langer als in verband met de werkzaamheden mogelijk of no dig is, de doorrij hoogte van het viadukt te beperken tot 3.90 m. Zolang de doorrij hoogte van het viadukt beperkt is, zal een omlei dingsroute via de Horsterweg, Al bionstraat, Deumeseweg, Witte Vennenweg, Oirloseweg en Hoofdstraat worden ingesteld. Tunnelweg Burgemeester en wethouders van Venray hebben dinsdag 22 februari (besluit nr. 94.2049) besloten om: Van 2 maart tot en met 4 juli 1994, of zoveel korter of langer als in ver band met de werkzaamheden mo gelijk of nodig is, de Tunnelweg voor alle verkeer gesloten te verkla ren, voor wat betreft het gedeelte tussen de aansluiting met Campag- nestraat/Matthiasstraat en de aan sluiting met de Roffert. Tydens de afsluiting is een omlei dingsroute via de Castenrayseweg ingesteld. Voorzover de werkzaamheden dit otelaten en de veiligheid van perso nen of goederen niet in gevaar wordt gebracht, is ontheffing ver leend van de genoemde ver keersmaatregel aan bestuurders van motorvoertuigen op meer dan twee wielen: a. wanner zij hun bedrijf uitoefe nen aan het genoemde gedeelte van de afgesloten weg; b. wanneer zij het motorvoertuig besturen in opdracht of met toe stemming van de onder a. ver melde personen en onder aan die personen gestelde voor aarden; c. wanneer aangetoond of aanne melijk gemaakt kan worden dat zij gedurende de tijd dat de ge noemde verkeersmaatregel geldt, gebruik moeten maken van het genoemde weggedeelte voor het laden of lossen van goe deren of het verrichten van noodzakelijke werkzaaheden met het door hen bestuurde mo torvoertuig en deze aktiviteiten niet of bezwaarlijk op andere wij ze kunnen verrichten. Stationsweg Burgemeester en wethouders van Venray hebben dinsdag 22 februari besloten (besluit nr. 94.2049) om: 1. Van 1 april 1994 tot en met 19 september 1994, of zoveel korter of langer als in verband met de werkzaamheden mogelijk of no dig is: - een rijbaan versmalling in te stellen, over een lengte van ca. 100 m. ter hoogte van het via dukt in de Venloseweg over de Stationsweg - het verkeer ter plaatse te rege len met een verkeersrege linstallatie. 2. Van 13 juni tot en met 19 septem ber 1994, of zoveel korter of lan ger als in verband met de werkzaamheden mogelijk of no dig is, de doorrijhoogte van het viadukt te beperken tot 3.60 m. Zoland de doorrijhoogte beperkt is, zal een omleidingsroute via de Henri Dunantstraat worden in- Bezwaar Belanghebbenden kunnen tegen de bovengenoemde besluiten bin nen 6 weken na de dag waarop het besluit bekend is gemaakt bezwaar aantekenen by het college van bur gemeester en wethouders van Venray. Venray, 24 februari 1994 burgemeester en wethouders van Venray, drs. J.EH.A.B. Waals, burgemeester dr. H. Gilissen, loco-sekretaris Toelichting: De maatregelen houden verband met de aanleg van RW73. Daarbij wordt: 1. het bestaande viadukt in de Venlo seweg over de Henri Dunantstraat verbreed; 2. het bestaande viadukt in de Venlo seweg over de Castenrayseweg gesloopt en vervangen door een nieuw viadukt; 3. het kunstwerk in de Tunnelweg/ Venloseweg verbreed; 4. het bestaande viadukt in de Venlo seweg over de Stationsweg verbreed. Voor nadere informatie over het ge bruik van genoemde wegen in relatie tot de bereikbaarheid van aanliggen de percelen kunt u kontakt opnemen met de aannemerskombinatie Hey- mans/NBM, dhr. J. Leenders of dhr. J. Schaap, tel. 04780-10708. Wilt u meer weten over de genoemde verkeersmaatregelen of wilt u inzage in tekeningen met de omleidingsrou tes, dan kunt u zich wenden tot de vakbalie gemeentewerken, tel. 04780- 23333. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen en wel binnen 6 weken na dat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. het plaatsen van een tuinhuis je aan de Nicolaashof 11 te Venray tnv A.M.A. Verhagen; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Dagoberthof 12 te Venray tnv J.T.M. Rongen; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Mambostraat 7 te Venray tnv T.M.Dreyer; het plaatsen van dakkapellen aan de Paterslaan 30 te Venray tnv P.H. v.d. Heide, Paterslaan 28; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Past. Kustersstraat 5 te Leunen tnv M.L. Verheyen-Droesen. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Venray, 24 februari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een woning aan de Reigèrsbek te Venray tnv H. Speldoom, Birkenweg 8 te Stolze- nau; het uitbreiden van een wo ning aan de Kogeldistel 36 te Ven ray tnv P.T. Marten; het vernieuwen van een wo ning aan de Kruitweg 7 te Venray tnv EM. Versteegen; het bouwen van een carport aan de Kattestaart 27 te Venray tnv F.H.M. Bus; het bouwen van een carport aan de Kattestaart 29 te Venray tnv B.P.H.M. Frencken; het bouwen van een woning aan De Vlies te Veulen tnv J.T.M. v. Dyck-Timmermans, Veulenseweg 62; het verplaatsen van een deur aan de Stationsweg 116 te Venray tnv J.M.J. Direks; het veranderen van de entree van een supermarkt aan De Bleek 30 te Venray tnv Vendex Food Groep bv, Julianalaan 2 te Helmond; het uitbreiden van een wo ning aan de Maijolien 15 te Venray tnv J.M.A.J. Broeren; het aanbouwen van een erker aan de St. Antoniusstraat 4 te Ven ray tnv B.G.E. Linders,- het vervangen van een winkel pui aan de Grotestraat 11 te Venray tnv T.J.M.G. Hendricx; het uitbreiden van een wo ning aan de Kamperfoelie 83 te Venray tnv dhr. en mevr. H. Boonen-Kerkhof; het uitbreiden van een wo ning aan de Eligiusweg 35 te Venray tnv G.E. van Leeuwen; het verbouwen van een huis garage aan de Molenhofweg 6 te Venray tnv L.G. van Dijck; het uitbreiden van een wo ning bouwen carport aan de Ho- ningklaver 14 te Venray tnv J.M.C.W.G. Emons; het verbouwen en uitbreiden van een pand aan de Grotestraat 1 en 3 tnv P.J. van Benschp, Rozema rijn 1. Venray, 24 februari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, Bouwvergunning aangevraagd {art. 19 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de ruimtelijke ordening en/of artikel 50 van de Woningwet, medewer king te verlenen aan de navolgende bouwaanvragen het bouwen van een overdekt vatenpark aan de Oude oostrumse- weg 4 te Venray tnv Atebe Garage bv. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 25 februari 1994 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeente werken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray, 24 februari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te ver lenen. het bouwen van een carport aan de Kroonkruid 64 te Venray tnv M.M.H.A. Kellenaers; het aanbouwen van een serre aan de Mgr. Ilanssenstraat 33 te Oostrum tnv V.C.M. Bonants; het bouwen van een berging aan de Penningkruid 78 te Venray tnv E.F.H. Mulder, Maasheseweg 91a te Smakt; het vergroten van de woning aan de Rochusstraat 24 te Venray tnv A.P. Muijres; het bouwen van een garage en berging aan de Vingerhoedskruid 29 te Venray tnv G.J.C.M. Eibers, Christoffelkruid 36; het bouwen van een woning aan de Smakterveldweg te Venray tnv Gebr. Bouten, Smakterveldweg 1; het bouwen van een carport aan de Koningskaars 1 tnv A.P.M.G. Faessen; het bouwen van een carport aan de Koningskaars 3 tnv P.M.T.M. van Eldonlc. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 25 februari 1994 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeente werken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray, 24 februari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volles- huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. het uitbreiden van een wo ning aan de Kolkweg 33 tnv H.M.G. Clephas, Henseniusstraat 4-6; het veranderen en uitbreiden van een woning aan de Kogeldistel 7 te Venray tnv Woningstichting Noord-Limburg, Plataan straat 15; het plaatsen van 31 recreatie verblijven aan de Witte Vennen tnv Maessen Beheer bv, Peelweg 12 te Ysselsteyn; het bouwen van een serre aan de Julianasingel 14 te Venray tnv J.A.G. Verheugen. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Venray, 24 februari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, Procedurestart artikel 17 VVRO tb.v. gebruik Burgemeester en wethouders zyn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de ruimtelijke ordening tijdelijk vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten behoeve van:; het verzoek van politiehon dervereniging 'Buitenlust' p/a Oran jestraat 12 te Venray, om het perceel kadastraal bekend gemeen te Venray, sektie A. nr. 1376, plaatse lijk bekend nabij de Maasheseweg, in gebruik te mogen nemen als oe fenterrein voor politiehonden. De op het verzoek betrekking hebbende stukken liggen met in gang van 25 februari 1994 geduren de 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeente werken. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bezwaren bij burge meester en wethouders worden in- gedien. Venray, 24 februari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray

Peel en Maas | 1994 | | pagina 10