20 tot 50% korting! organa Vis goed voor camera Nu ook in Venray Veurpreüve De Vlasbloem speelt blijspel in Venrays dialekt Benny Neyman weer in Venray de JCocckerVic 5 Mille voor Wanssumse biljarters Eetcafé Yellow Bean Twee film premières in Venray Bibliotheek- nieuws Verloren en gevonden voorwerpen Horecakursus in Venray PEEL EN MAAS Donderdag 20 januari 1994 - Pagina 3 Maandagmorgen overhandigden de heren Michiels en Schel aan wethouder Driessen een cheque van f15.000,-, zijnde het resultaat van de 'Watersnoodvoethalwedstrijd' tussen SV Venray en NEC. Mi chiels, voorzitter van SV Venray en Schel, medewerker van de loka le omroep, zijn de initiatiefnemers van deze wedstrijd geweest en hebben daar veel vrije tijd in gestopt. Het resultaat, f15.000,- en een aantrekkelijke voetbalwedstrijd, mag er wezen. Wethouder Dries sen zal er voor zorgen dat het geld op de juiste plek komt. VROUWEN KIEZEN IN DE POLITIEK Politiek, de maatschappij, is van ons alle maal! En onder allemaal verstaan we dan ook allemaal! Vrouwen, mannen, minder heden en vult u maar in! Achterstand voor wie dan ook, is onverantwoord! Voorkeurs beleid voor wie dan ook is beledigend! Leo Janssen VVD Organisatie-adviseur In het kader van de verkiezingen in 1994 geeft wekelijks een inwoonster/inwoner van Venray een citaat over 'Vrouwen in de Politiek'. Organisatie Werkgroep Vrouwen en Politiek. Informatie: 04780-23428 ('s ochtends). Op dinsdag 25 januari zal in zaal In den Engel aan de Poststraat te Venray door toneelgroep De Vlas bloem uit Oostrum het blijspel 'Bokkesprongen' opgevoerd wor den. Aanvang 20.00 uur. 'Bokkesprongen' is een blijspel in drie bedrijven en wordt opgevoerd in het Venrays dialekt. Op een boer derij in De Peel woont Frederik Schotkikker, die zijn 71e verjaardag viert. Hij heeft nieuwe buren gekre gen, die anders zijn. Tevens helpen ze soms Frederik by het op orde houden van zyn boerengedoentje. Zijn neven Harm en Lambert en hun vrouwen en zijn schoonzuster Sybeltje, die in een bejaardenhuis woont, komen op zyn verjaardag. Tbt slot komt er nog iemand op zijn verjaardag, maar dat moet natuur lijk een verrassing blijven. Wat dit allemaal voor komische verwikkelingen met zich mee brengt kunt u zien in dit zeer leuke blijspel. De toegang is gratis voor alle Vel- deke leden en belangstellenden. De biljartvereniging voor oude ren uit Wanssum heeft 5000 gul den gekregen van het Juliana Welzijn Fonds. Het bedrag is be doeld ter ondersteuning bij het aanschaffen van biljarts en het in richten van een ruimte. De Ouderenbiljartvereniging Wanssum is gehuisvest in gemeen schapshuis de Zandhoek. De 22 le den van de vereniging beschikken slechts over één biljart dat staat in een open ruimte van het gebouw, waar andere gebruikers doorheen lopen. Met name van basisschool kinderen, die in het gemeen schapshuis gymles hebben, hebben de oudere biljarters regelmatig last. Daarom wil de vereniging per 1 juni van dit jaar een andere ruimte in hetzelfde gebouw huren. Ze wil die verbouwen zodat een afgeschei den ruimte ontstaat met plaats voor twee biljarts. Dat is mogelijk omdat de ruimte van het Groene Kruis per 1 juni vrijkomt. Het Groene Kruis vertrekt als gevolg van een reorga nisatie uit Wanssum. Volgens woordvoerder Pijpers van de Wan ssumse biljarters is het zo goed als zeker dat de verhuizing doorgaat. Eetcafé Yellow Bean is op weg naar haar vijfde levensjaar. Of dit jubileum ter zyner tyd ook gevierd gaat worden is nog maar zeer de vraag. Aan de huidige vrijwilligers zal het niet liggen. Zij zyn drie da gen van de week belangeloos in de weer om voor de mensen die er om een of andere reden niet toe komen een degelyke maaltijd te bezorgen. Er is op dit moment onvoldoende belangstelling om zo door te gaan. De vrijwilligers van de Yellow Bean hopen dan ook dat het tij zal keren en het weer drukker wordt. Op maandag, woensdag en vrij dag wordt een dagmaaltyd, een weekmenu vlees en een vegetari sche weekmenu aangeboden. Het dagmenu bestaande uit soep vooraf, de hoofdschotel en een toetje na kost slechts ƒ8,50. De keuken is ge opend van 17.00 tot 19.00 uur; Yel low Bean echter tot 20.00 uur. We kunnen ook nog steeds vrij willigers gebruiken omdat we ook graag dinsdag en donderdag open willen zijn. Voor informatie kun je bellen naar jongerencentrum Din gus en vragen naar Harry Driessen, tel. 04780-83293, of Hanny Sybers, tel. 04780-84915. Poging tot inbraak Donderdagavond omstreeks 18.15 uur was de eigenaresse van een aan de Grote Markt gelegen zaak bezig met wat administratieve werkzaam heden, toen zy aan het keuken raam 'gemorrel' hoorde. Het leek of men bezig was met een schroeven draaier het raam te forceren. Zy sloeg alarm en belde de politie. Voor haar was het een geluk dat een patrouille in de buurt was. De gehe le buurt werd afgezocht maar de da der kon niet worden achterhaald. De schade aan het raam was mini maal. De dame deed en enige juiste, wat moet worden gedaan by iets verdachts: niet in paniek raken maar onmiddellyk de politie bellen. Aanhangwagen ontvreemd Vanaf de parkeerplaats van De Wetteling is in de loop van zondag een één-assige aanhangwagen van een 33-jarige inwoner van Veldho ven ontvreemd. De man had met die aanhangwagen spullen voor de verkoop van de zondag in De Wette ling gehouden vlooienmarkt aange voerd. Toen hy de niet verkochte spullen weer op de aanhangwagen wilde laden, bleek die verdwenen te zyn. Met een fraaie kleurenfoto van z'n dochter, die met een Japanse karper in de vijver zwemt, heeft Merselonaar John Gieles de derde prijs gewonnen in een foto wedstrijd van verzekeringsbank Moira. De in Utrecht gevestigde bank, die al byna een eeuw is gespecia- lieerd in belastingvrij sparen, orga niseerde vorig jaar een fotowed strijd rondom het thema 'zorg'. Vele inzenders brachten dat thema tref fend in beeld. Onder hen de heer Reaktie op artikel over de Prin senproclamatie van vorige week. Vul geknaoi, vul geplaar, weinig lache ien ow verslag. Joekskapel Zuutjes An deed voor het eerst mee aan deze happening. Voor de kapel, mede dankzy de pri ma steun van de PP-commissie, een geweldige ervaring. Dat e.e.a. nog niet helemaal uit de verf kwam, in uw ogen, ligt waarschijnlijk aan het feit dat het niet snapte. Uitgebeeld werd het konings- schieten door 'n schutterij in 't Limburgse, een idee door ons geko zen om enkele Limburgse liedjes te kunnen presenteren in het kader van ons jubileum (10-jarig) onder het motto "n Rundje Limburg'. De plaatselyke schuttery is de laatste die wij op de korrel zouden nemen. Dus redaktie geef acht, voorwaarts mars, verf van de bril poetsen. Namens 'n andere bekende Joekskapel Zuutjes An Giel Boonhof Naschrift redaktie: Beste joekskapel Zuutjes An, Bedankt voor de korrektie van ons verslag van de prinseproclama- tie. Al heb ik wel het vermoeden dat ■ik niet de enige ben die gedacht heeft dat het over de Venrayse schutterij ging. Maar dat zal wel toeval zijn. Misschien is het een vol gend keer wel raadzaam om bij uw act een bordje te hangen: 'Wat u hier ziet is verzonnen. Enige gelij kenis met echt bestaande personen of gebeurtenissen is geheel toeval lig'. Dan laat u niets aan het toeval over. Verder wil ik graag opmerken dat als een boodschap niet begre pen wordt dat niet per definitie aan de ontvanger hoeft te liggen En wat die verf op de bril betreft; ik ben niet brüdragend. Bert Albers, redaktie Peel en Maas PRINSEPROCLAMATIE Vastelaovesvereniging De Piël- haas is er ook dit jaar weer in geslaagd een prima prinselijk trio te vinden. Hierover dan ook geen enkele kritiek. Echter, het is nu reeds de 4e keer, en zelfs de 2e keer in successie, alweer een prins uit joekskapel Moj Zat! Ik vraag mij af of er bij andere Venrayse clubs geen prinselyk po tentieel aanwezig is? Overigens, voor zover een club of vereniging überhaupt al een leidende faktor zou moeten spelen. Ik stel deze vraag publiekelijk, omdat ik heimelyk al jaren hoop als prins gevraagd te worden. Ik ben hiérbij al' zover gègaari dat ik me als patiënt heb laten inschrij ven bij tandarts Bert Janssen, sinds hij voorzitter is van de zogenaamde prinsekeuzecommissie. Zoveel pijn heb ik er voor over! Myn grote vraag is of ik nu moet proberen eerst lid van joekskapel Moj Zat te worden, of misschien juist niet (meer)? Ik ben heel beniewd aan welke criteria je blijkbaar moet voldoen om in Venray prins te kunnen worden. Ik nodig hierby dan ook nadruk kelijk de verantwoordelijke com missie cq. het bestuur van De Piëlhaas uit hierop te reageren. Uiteraard zyn tips van leden van Moj Zat ook welkom, dit gezien hun sukses de afgelopen jaren. Een bijna wanhopige kandidaat (naam bekend bij redaktie). Benadeelde zag haar gestolen fiets Een inwoonster van Venray zag vrydagavond haar eerder gestolen fiets staan in De Bleek. Zy bleef by de fiets staan en de politie werd ge waarschuwd. Die nam de fiets mee. Die zal een dezer dagen terug gege ven worden aan de inwoonster. Ook eigen speurwerk kan resultaat heb ben. Alleen jammer dat er geen tyd gevonden kon worden om de dader in zyn of haar kraag te grijpen. Gieles, die voor z'n hobby koi kweekt, een Japanse karpersoort die in veel kleurvarianten voor komt en met een goede verzorging erg oud kan worden. Gieles won de derde prys, een Konica compactca- mera, die vorige week werd over handigd. Op de foto v.ln.r. de heer Van Ecken- donk van Moira, de familie Gieles en de heer Willems, eveneens van de Utrechtse verzekeraar. Deze week starten in Venray twee nieuwe films van totaal verschil lend karakter. HEAVEN AND EARTH is een su- perproduktie van Oliver Stone met een waar gebeurd verhaal als on derwerp. Het gaat om een Vietna mees meisje dat door de Vietcong mishandeld en verkracht werd en door iedereen opzij wordt gescho ven. Later leert ze een Amerikaan kennen en ze weet naar Amerika te vluchten. Maar ook daar wordt ze niet geaccepteerd en een ander soort oorlog is haar lot. De film is groots en spektakulair, maar boven al aangrijpend. Menigeen zal een traantje wegpinken by dit levens verhaal van een eenvoudig meisje, dat zoveel moest meemaken. DEMOLITION MAN is een aktie- film zoals men die van Sylvester Stallon kan verwachten. De film speelt in de 21e eeuw en het gaat er daar nog harder aan toe dan tegen woordig. Geprolongeerd worden: THE HOUSE OF THE SPIRITS de veelbesproken en wondermooie verfilming van Isabelle Allendes ro man. In de tweede week bezochten meer mensen de film dan in de eer ste week en dat komt beslist door de mondreklame die deze prachtige film veroorzaakt. A PERFECT WORLD is vorige week in Duitsland in première gegaan en breekt daar rekords. In Venray is de film al voor de zesde week te zien en ook hier steeds meer bezoekers. ALADDIN blyft nog steeds in Ven ray. Het is een film die men eigen lijk niemand mag onthouden of die men gezien moet hebben. Het is een van de mooiste tekenfilms die er gemaakt zijn en zeer veel volwas senen geven zich voor deze film ge wonnen (9e week). BEETHOVEN 2nd gaat ook alweer de zesde week in. In het kader van de filmvorming voor serie C is deze week de veel be kroonde film THE STORY OF QUI YU te zien. Deze Chinese film zal ze ker zoveel indruk maken als 'Raise the red lantern' die vorig jaar te zien was. Snelheidskontroles Donderdagmorgen hield de poli tie weer snelheidskontroles en ook nu weer was de score hoog. Op de Overloonseweg werden van 08.00 tot 08.30 uur 73 voertuigen gekontroleerd; 34 reden er te snel en de hoogste snelheid bedroeg 91 km per uur. Van 08.50 tot 09.30 uur kontro- leerde men op de Langstraat 98 voertuigen. Hiervan reden er 34 te snel en de hoogste snelheid be droeg 85 km per uur. Van 09.40 tot 10.00 uur kontro- leerde men op de Albionstraat. Van de 104 voertuigen reden er 34 te snel. De hoogste snelheid bedroeg hier 80 km per uur. Op die drie wegen geldt een snel heidsbeperking van 50 km per uur Zwitserse Tegclkachels Antiek in Ciken en grenen Gopie Antiek §eloogd grenen Cel- en Salontafels Stoelen Kasten Dressoirs en Gommodes Slaapkamers Een keuze uit de nieuwe romans en de nieuwe studieboeken. Bonar, Ann: De complete gids voor serreplanten. Beschrijvingen in woord en beeld. Carroll, S.: Alle dagen gezond «Sc fit. Medische gids en vraagbaak voor gezond leven. Dierenwereld: De dierenwereld: van maand tot maand. Per maand wordt in woord en beeld beschre ven wat dieren in de diverse wereld delen in die periode bezighoudt. Guest, Diane: De verboden tuin. Twee jonge kinderen dreigen het slachtoffer te worden van een duister familiegeheim. Keilerman, J.: Duivels dans. Wan neer een klein kind alleen thuis last heeft van onverklaarbare aan vallen wordt de bekende kinder psycholoog Alex Delaware te hulp geroepen. Pressler, M.: Daar verlang ik naar. Het levensverhaal van Anne Frank. Van Arman, D-: Moord als tijdver drijf. De beestachtige moord op een moeder en twee kinderen en de vondst van een meisjesskelet zyn het startsein voor een serie onge kend wrede moorden. Overzicht van verloren en gevon den voorwerpen aangemeld by de politie. VERLOREN Bankpas Europas Rabo tnv Her ben; Eurochequepas Rabo rek.nr. 15.39.59.835; Eurocheques; Hand schoen kunstleder en gebreid; Ket ting naamplaatje 'Bram', kruisje, blauw/zwart steentje; Muis van computer; Portemonnee met ƒ10,-; Portemonnee blauw met streepjes; Portemonnee met bank- en video pas, 1 bb ƒ25,-, 2bb ƒ10,- en 4 pasfo to's; Trouwring zonder inscr. met 3 briljantjes; Sleutelbos met 3 ge kleurde sleutels en 2 fietssleutels. GEVONDEN Rechter handschoen, merk He- ma, maat M; Lederen linker hand schoen, merk Hema, maat S; Bos met 6 sleutels waaronder van Renault. Aan de vooravond van carnaval 1994, vrydag 11 februari, maakt Venray kennis met een nieuw feno meen, het 'Veurpreüve', een avond met zang en muziek. Het Veurpreü ve is een initiatie van De Witte Hoe ve, gelegen aan de Gasstraat Daar zal het festyn dan ook plaats heb ben. Wanneer het initiatief aanslaat wordt dit Veurpreüve een jaarlijkse traditie in Venray, zoals 't ook in an dere steden het geval is. Het Limburgse woord 'veurpreü ve' is al eeuwen oud en komt oor spronkelijk uit het slagersgilde in de tyd dat iedere vleeshouwer zijn eigen ambachtelijke wordt, balken- brij, zult en andere vleselijke lek kernijen maakte. Volgens eigen of overgeleverd familierecept. Voordat het produkt over de toonbank ging moest het uiteraard eerst 'veurge- preüfd' worden om te kontroleren of het de smaak had die het gilde- keurmerk kon dragen. Veurpreüve in Rooy heeft beide bedoelingen: op smaak keuren én een voorproefje nemen. Het initia tief is goed ontvangen in de kring van carnavalsverenigingen. Beken de Venrayse coryfeeën verlenen hun medewerking aan de eerste editie: De Hofkapel, Jeanny van ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: za.: T. LANKVELD Langstraat 106, tel. 83558 zo.: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Sehmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: J. de VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 81878 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Van Dongen: UIL Van DONGEN Past Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEK EN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrydagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: C van GEMERT, tel. 80700 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.II. Kremer, W.G.A.M. Loonen, G.W. Gelling en R. Eelderink. Behande ling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak R. EELDERINK Moleneind 13, Meerlo tel. 04789-2820 DIERENKLINIEK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H.M. de Vocht, R.C. Goedegebuure en V. Geuris. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak R. GOEDEGEBUURE, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren M. VERMAZEREN, tel. 04784-2273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door H. van EERTEN Jan Poelsweg 2a, Ysselsteyn tel. 04780-42116 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 82411 Vegchel en Mirjam Aarts zijn van de partij. De Ronnies zorgen voor de verdere muzikale omlijsting. Het kenmerkende van dit Veur preüve is dat de gasten er niet in carnavalskleding naar toe gaan; wie zich graag wil uitdossen krijgt daar nog enkele dagen de kans voor bij het echte carnaval. Veurpreüve doe je gewoon zoals je bent Gezien de enthousiaste reakties belooft Veurpreüve in Rooy op voor hand het begin te worden van een nieuwe traditie in Venray. De toegangsprijs voor het Veur preüve bedraagt ƒ17,50; kaarten zyn op de avond van vrijdag 11 fe bruari verkrijgbaar bij De Witte Hoeve, Gasstraat 5 in Venray. In de voorverkoop bedraagt de toegangs prijs ƒ15,-. Het is mogelijk kaarten te kopen bij De Witte Hoeve en by het VW-kantoor op de Grote Markt. Men kan de kaarten ook telefonisch bestellen by De Witte Hoeve, tel. 04780-81626. Inschrijven is ook mogelyk door het storten van ƒ15,- per toegangskaart op rek.nr. 66.68.46.014 t.n.v. De Witte Hoeve bij de ING-bank in Venray (gironr. van de bank: 1057074). De kaarten liggen dan bij de aanvang (20.00 uur) gereed. Schouwburgnieuws Donderdag 3 februari staat voor de liefhebbers van het 'betere' Ne derlandstalige lied een weerzien met Benny Neyman op het pro gramma Dit seizoen brengt Ney man een programma in de Neder landse schouwburgen onder de titel 'Dichter by jou'. Benny Neyman is al sinds het midden van de zeventigerjaren een gevestigde naam in de Nederlandse muziekbusiness. Geen maker van grote hits, maar een konstante fak tor, bijna een genre op zich. Z'n gro te voorbeeld is Yves Montand. In je liedjes laten weten watje op je lever hebt. In het programma 'Dichter by jou' zingt hij nieuwe liedjes, aange vuld met bekende Neyman-num- mers. Benny Neyman wordt bege leid door een zevenkoppig orkest onder leiding van Freek Dicke. De schouwburg start de maand met een avonrije klassiek. Dinsdag 1 februari staat een concert - met een grote C - door het Brabants Ka merorkest geprogrammeerd. Het orkest speelt gedeelten uit de 'Ro- Het Instituut Vakonderwijs, een door de minister erkende onder wijsinstelling, geeft ook in Venray mondelinge kursussen voor erken de horeca-diploma's. Die diploma's heeft iedereen nodig die een horecabedrijf wil beginnen. De kur sussen zijn echter ook nuttig in bij voorbeeld het huishouden. Er wordt onder meer veel verteld over voedingsmiddelenhygiëne. Bij het Instituut Vakonderwys kunt u voor twee studiewijzen kie zen. Mondeling, bijvoorbeeld in Venray, Venlo, Boxmeer of Helmond en schriftelijk. Het instituut onder scheidt zich verder door het hoge percentage geslaagden. De tarieven zijn laag. Een schriftelijke kursus vakbekwaamheid horecabedrijf kost bijvoorbeeld 255,-. Belangstellenden in een kursus van het Instituut Vakonderwijs kunnen vrijblijvend de gratis de studiegids aanvragen door een briefje te sturen naar postbus 1555, 5602 BN Eindhoven of te bellen met 040-425526 of 04750-15440. mance in C' van Jean Sibelius, het 'Concert voor piano, trompet en or kest in C' van Dimitri Sjostakovitsj, het scherzo uit 'Les Vendredis' van Alexander Borodin en de 'Serenade voor strijkorkest in C' van Tsjai- kovsky. Het Brabants Kamerorkest staat onder leiding van Alexandru Lascae. Solisten in dit concert zijn pianist Dimitri Klimov en trompet tist Huugh Steketee. Goed nieuws voor alle Avro-ledern ze zyn toch mensen. Dat is de me dedeling die Jeroen van Merwijk heeft de liefhebbers van cabaret. Van Merwyk neemt een kijkje in de boeiende wereld van de sponsoring en neemt en passant het verschijn sel Avro-lid onder de loep. De pers: 'Jeroen van Merwijk is een cabaret supermarkt met uitsluitend delica tesse-afdelingen'. Woensdag 2 fe bruari is z'n winkel in Venray geopend. Alle voorstellingen in de Venray se schouwburg beginnen om 20.00 uur. Wateroverlast Vrijdagavond deelde een 65-jarige bewoner van de Akkerweg de poli tie mee dat hy wateroverlast had. Het water zou afkomstig zijn van zijn bovenburen. De politie zag in derdaad dat er water uit het plafond druppelde maar de bovenburen ble ken niet thuis te zyn. De politie wist zich toegang te verschaffen tot de woning waar bleek dat de af- voerslang van de wasmachine de- fekt was. Het euvel werd verholpen en er zal onderling een regeling worden getroffen voor de schade. Profiteer van zo'n buitenkans! Nü bij Morgana Slaapkamers. slaapkamers DE BEST-NOY Steenstraat 144, Boxmeer, 08855 - 71488 's maandags gesloten - vrijdag koopavond Babykamers if 'Banken en fauteuils Coyd Loom en Biet Wlessing TBinnenverlichtini Spiegels Woon- en Tuindecoraties Buitenverlichting Bielsen en Hekwerk Stationsweg 86 5807 AG Oostrum-Venray tel. O478O-8595Ó/8O.36/ Open: di. tym do. 13.30-17.30 uur vrij. 13.30-21.00 uur za. 9.00-16.00 uur Ook om af te halen! Groepen en kinderpartijen Grote Markt 11 Venray Parkeren rondom de Grote Kerk PANNEKOEKEN RESTAURANT Nieuw in Venray Soep van de dag x-if\ cf\ Spare-Ribs ONBEPERKT I I yOU Keuken geopend: woensdag t/m zaterdag 12.00-20.00 uur zondag 16.00-20.00 uur Tel. 04780-80250 Nieuw initiatief van De Witte Hoeve

Peel en Maas | 1994 | | pagina 3