Langere openstelling gemeentehuis NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Ruimen van graven Meer gemeentepraat op pagina Kerkelijke Diensten Venrays gemeenteraad vergadert а.s. dinsdag Kontrakt voor Gemeentegids verlengd Kapvergunning voor bomen aan Akkerweg wet milieubeh. wet milieubeheer wet wet ruimtelijke ordening PEEL EN MAAS Donderdag 20 januari 1994 Pagina 15 GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY De openingstijden van het ge meentehuis zijn als volgt: - Het Centraal Informatiepunt (CIP) is van maandag t/m vrijdag geopend van 09.00 tot 17.30 uur. De vakbalies van Burgerzaken, So ciale Zaken, Financiën en Gemeen tewerken zijn van dinsdag t/m vrijdag geopend van 09.00-13.00 uur en op maandag van 09.00-17.30 uur. Het gemeentehuis is telefonisch be reikbaar op alle werkdagen van 0é.00-18.00 uur. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. De bestuurscommissei gemeente lijke begraafplaats Boschhuizen is voornemens te ruimen (opheffen) de graven: Graf B27, overledene Welbers, G.J.; B65 van W(jk, A.W.; B66 de Jong, H.C.W.; B67 Vogels A.M.; B85 Jaspers, J.J.; B89 Nelissen, W.A.; B98 Opmeer, J.A.C.; B99 Hoovers, J.H.A.; B100 Reulen, J.M.H.; B107 Wackers H.; B114 van Fraassen, C.; B116 Janssen G.H.; B130 Jacobs, H.C. w/v Relouw; B131 Behnen, A.M.; B133 Noijons, C.P.J.M.; B136 Tiggers, A.A.; B139 Janssen, M.J.; B142 van Leeuwenberg, H.J.; B143 Habets, M.L.; B147 Klaassen, W.H.; B148 Willems, J.M.P.; B159van Nie- kerken, J.H. Eventuele nabestaanden worden verzocht uiterlijk tot 1 maart 1994 kontakt op te nemen met de ambte naar van de burgerlijke stand (loket 6), telefonisch bereikbaar: 04780- 23233 (nm). Venray, januari 1994 De bestuurscommissie voornoemd, namens deze, W. Crooymans, sekretaris Agenda voor de openbare verga dering van de gemeenteraad, te houden op dinsdag 25 januari, aanvang 19.00 uur, in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray. 1. Opening. 2. Mededelingen. 3. Notulen openbare vergadering van de raad van de gemeente Venray, gehouden op dinsdag 21 dec. 1993. 4. Ingekomen stukken. 5. Verlenging interimfase zwem en rekreatiecentrum De Sprank. Vaststelling struktuurplan Ven ray, fase 1: woningbouw op de korte termijn, deelrapport Kerkdorpen. 7. Aankoop van het bedrijfster rein van Onroerend Goed Maat schappij Ven rode bv, gelegen aan het Gouden Leeuw-terrein en verkoop kave industrie- grond in bestemmingsplan Kei- zersveld aan Bouwmij Janssen bv te Venray bv te Venray. 8. Overeenkomsten met Ruyters Parking Beheer bv t.b.v. uitvoe ring van werkzaamheden met betrekking tot betaald par keren. 9. Vaststelling struktuurplan Brukske. 10. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan Zuid I t.b.v. een bouwplan van de Atebé-garage aan de Oude Oostrumseweg. 11. Aanvullende huisvestingsvoor zieningen gemeentehuid. 12. Vijfde algemene aanpassing van de begroting 1993. 13. Invordering langs gerechtelijke weg. 14. Verzoeken ex artikel 74 van de Wet op het basisonderwijs om vergoeding van de kosten van vervanging van meubilair en gedeeltelijke vervanging van de schrijfborden van de basis school St. Petrus Banden te Venray. 15. Delegatie van afhandeling van verzoeken art. 74 WBO en 82 ISIVSO. De gemeente Venray zal ook voor de komende drie uitgaven van de Gemeentegids weer samenwerken met het bureau City Tourist Pro motion (CTP) uit Waalwijk. Het col lege van b. en w. heeft dat vorige week besloten. Ook de vorige vijf gemeentegid- sen zijn in samenwerking met dit bureau uitgegeven. De komende drie uitgaven verschijnen telkens met een tussenpoze van anderhalf jaar. Ze zijn gepland voor november 1994, april 1996 en oktober 1997. Om de overzichtelijkheid van de nieuwe gids te bevorderen, zal deze in drie kolommen in plaats van twee gezet worden. Nieuw is ook dat in de gids een postcoderegister en een parkeerkaartje van het cen trum in kleur worden opgenomen. City Tourist Promotion zal in de maanden augustus en septem ber voor het redaktionele/informa- tieve gedeelte een rondschrijven sturen aan alle in aanmerking ko mende adressen. Adressen die niet op de mailing reageren, worden nogmaals telefonisch gecheckt. Rond dezelfde tijd zal het bureau ook een begin maken met de acqui sitie voor het advertentiegedeelte. Een medewerker van het bureau zal de betrokkenen persoonlijk bena deren, waarby hij een opdracht- brief van het college van b. en w. zal voorleggen. Te zijner tijd zullen we op deze pagina aankondigen wanneer de werving van advertenties voor deze nieuwe gemeentegids precies van start gaat. De gemeentegids wordt gratis huis aan huis verspreid. Naar aanleiding van de voortge zette samenwerking met het bu reau City Tourist Promotion willen we u er nogmaals op wijzen dat de gemeente op geen enkele manier samenwerkt met het bedrijf VOF Buro-Regio uit Asten. Zoals ons reeds diverse malen ter ore is gekomen werft dit bureau ad vertenties in de regio Venray, zoge naamd bedoeld voor 'de Venrayse gemeentegids'. Wy willen hierbij nog eens nadrukkelijk melden dat deze ons onbekende gids zonder sa menwerking en medeweten van de gemeente Venray is samengesteld. Als VOF Buro-Regio in zijn externe kontakten dat anders doet voorko men, komt dat geheel voor zyn eigen verantwoordelijkheid. Voor vragen of nadere toelichting kunt u bellen met de ge meentevoorlichtster, mevr. I. Mole naar, tel. 23213. Stemmen bij volmacht De burgemeester van Venray maakt bekend dat het by de komende gemeenteraadsverkiezingen is toegestaan by volmacht te stemmen. Daarbij gelden de volgende bepalingen. A. Machtiging op schriftelijke aanvraag 1. De formulieren voor de verzoekschriften om by volmacht te mogen stemmen zijn kosteloos verkrijgbaar op de afdeling Burgerzaken. 2. De kiezer dient het verzoekschrift uiterlyk op de veertiende dag voor de dag van de stemming, dus voor of op 16 februari 1994, in te dienen bij de burgemeester van de gemeente, waar hij op de dag der kandidaatstelling (18 januari 1994) als kiezer is geregistreerd. 3. Ijet verzoek wordt niet ingewilligd, wanneer aan de verzoeker is toegestaan in een stembureau naar zyn keuze aan de stem ming deel te nemen. 4. Hij die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te tre den, moet op de dag der kandidaatstelling als kiezer zijn gere- 5. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een volmachtbewijs. Hij dient de volmachtstem tegelijk met zyn eigen stem uit te brengen. B. Machtiging door overdracht van de oproepingskaart 6. De kiezer kan ook, in plaats van een verzoekschrift in te die nen, na ontvangst van zijn oproepingskaart, tot en met de dag van de stemming, zelf een andere kiezer machtigen voor hem te stemmen, door zyn oproepingskaart aan die kiezer over te dragen. 7. Een op deze wyze aangewezen gemachtigde moet op de dag der kandidaatstelling (18 januari 1994) in hetzelfde stemdistrikt staan ingeschreven als de kiezer die de volmacht geeft. 8. De aldus gemachtigde kan de volmachtstem uitsluitend tege lijk met zijn eigen stem, in het stemdistrikt waar hij staat inge schreven, uitbrengen. Een kiezer mag niet meer dan twee aanwijzingen als gemachtigde aannemen. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trek ken of in persoon aan de stemming deel te nemen. Nadere inlichtin gen zyn verkrijgbaar op de afdeling Burgerzaken. Venray, 18 januari 1994 De burgemeester voornoemd, w.g. J.F.II.A.B. Waals Steramen in een stembureau naar keuze van de kiezer :u;u/. ai -jCI De burgemeester van Venray, maakt bekend dat het bij de aanstaan de verkiezingen van de gemeenteraad is toegestaan een stem uit te brengen in een stembureau naar keuze. Daarbij gelden de volgende bepalingen. A. Schriftelijk verzoek 1. Op de afdeling Burgerzaken zyn kosteloos formulieren ver krijgbaar voor verzoekschriften om in een stembureau naar keuze aan de stemming te mogen deelnemen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlyk 14 dagen voor de dag van de stemming, dus uiterlijk op 16 februari 1994, door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hy op de dag der kandidaatstelling (18 januari 1994) in het kie- zersregister is opgenomen. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd indien aan de verzoeker is toegestaan bij volmacht te stemmen. 4. By inwilliging van het verzoek wordt de beslissing gesteld op de oproepingskaart, die daardoor wordt omgezet in een kie- B. Mondeling verzoek 5. Na ontvangst van zijn oproepingskaart kan de kiezer zich ook met de oproepingskaart melden bij de afdeling Burgerzaken van de gemeente, waar hij op de dag der kandidaatstelling (18 januari 1994) als kiezer is geregistreerd. Deze kan hy dan laten omzetten in een kiezerspas. Dit kan tot op de vijfde dag voor die van de stemming, dus uiterlijk op 25 februari 1994. Een kiezer, die in het bezit is van een kiezerspas, kan zich ter uitoefe ning van zyn kiesrecht aanmelden in een ^embureau van zyn keu ze binnen de woongemeente. Nadere inlichtingen zijn verkrijgbaar by de afdeling Burgerzaken. Venray, 18 januari 1994 De burgemeester voornoemd, w.g. J.F.H.A.B. Waals Inlichtingen over uw registratie De burgemeester van Venray maakt bekent dat een ieder by burge meester en wethouders de inlichting kan verkrygen of hij als kiezer is geregistreerd. Wanneer blijkt dat hij niet of niet behoorlyk als kiezer is gere gistreerd lean hy schriftelijk om herziening van de registratie ver zoeken. Venray, 18 januari 1994 De burgemeester voornoemd, w.g. J.F.II.A.B. Waals Terinzagelegging kandidatenlijsten De voorzitter van het hoofdstembureau voor de op 2 maart 1994 te houden gemeenteraadsverkiezingen in Venray maakt bekend dat de totnutoe ingeleverde en door het hoofdstembureau onderzochte kandidatenlijsten - met indien vereist de ondersteuningsverklarin gen - voor eenieder ter inzage liggen op de afdeling Burgerzaken. De terinzagelegging vloeit voort uit art I 3, lid 1, van de Kieswet. Venray, 18 januari 1994 De voorzitter voornoemd, w.g. J.F.II.A.B. Waals Het college van b. en w. heeft besloten een kapvergunning te ver lenen voor tien lindebomen langs de Akkerweg. Gelconstateerd is dat het trottoir ter plaatse veel te smal is voor deze bomen en dat aan de minimale eisen die aan een trottoir gesteld worden, niet meer wordt voldaan. Zo belemmert de plaats van de bo men midden in het smalle trottoir een goede^ doorgang^ Bovendien drukken de wortels de trottoirte gels omhoog. Aan de kapvergun ning is geen herplantplicht verbonden, omdat de breedte van het trottoir geen ruimte biedt voor nieuwe bomen. De kapwerkzaamheden zullen te gen het einde van deze maand wor den uitgevoerd. De werkzaamheden zullen enige overlast met zich mee brengen, al zullen we proberen die zo beperkt mogelyk te houden. Zo nodig zal tijdelijk een deel van de Akkerweg worden afgezet. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met mevr. M. Pe ters van de afd. openbare werken via het doorkiesnr. 23430. Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en in richtingen is verplicht om ingevol ge de Wet milieuwbeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden mi lieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De normale procedure ingevolge de Wet milieubeheer bestaat uit 2 verschillende stappen: ontwerp-beschikking; beschikking; by iedere stap wordt het besluit op een aanvraag ingevolge de Wet mi lieuwbeheer bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer). Beschikkingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zy ver gunning ingevolge de Wet milieube heer te verlenen aan: V.O.F. van den Munckhof, Gro testraat 107, 5801 BE Venray voor het oprichten en in werking heb ben yan een horeca-inrichting be staande uit een café en zaal gelegen aan de Grotestraat 107 te Venray. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het. milieu. De beschikking en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 20 ja nuari tot 20 februari 1994 (bezwa- rentermijn) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Tydens de bezwarentermijn kun nen de stukken ook, na telefoni sche afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tydens de bezwarentermijn kan bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door de aanvrager en dege nen die tegen de ontwerp-beschik king tydig bezwaren hebben ingediend. Ook degenen die om ge gronde redenen niet in staat zijn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het be roepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, Afdeling voor de geschillen van bestuur. Postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- Na afloop van de bezwarenter mijn wordt de vergunning van kracht, tenzy vóór deze datum be roep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorzie ning te treffen. Het verzoek tot schorsing of het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Amvb-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieuwbeheer (artikel 8.40) is by algemene maatregel van bestuur (amvb) een aantal categorieën van bedreven vrygesteld van de ver gunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zyn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zjjn in het be lang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er amvb- meldingen zyn ingekomen van-. - W.T.M. Hendrix, De Hulst 10, 5807 EW Oostrum voor het van toe passing worden van het Besluit her stelinrichtingen voor motorvoer tuigen op een reeds opgerichte herstelinrichting voor motorvoer tuigen gelegen aan De Hulst 10 te Oostrum. De meldingen kunnen worden in gezien van 20 januari tot 20 februa ri 1994 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. De stukken kunnen ook, na telefoni sche afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Venray, 20 januari 1994 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van afdeling volkshuis vesting, ruimtelyke ordening en milieu Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het uitbreiden van de woning aan de Sparrendreef 6 te Oostrum tnv J.P.M. Willems; het veranderen van de woning aan Klein Oirlo 3 te Casten ray tnv W.H.C. Strybos; het bouwen van een carport aan de Hoenderstraat 42 te Venray tnv P. Claessen; het bouwen van een berging aan de Sleutelbloem 18 te Venray tnv M.G.J.M. Hendrix; het vergroten van een woon huis aan de Rochusstraat 24 te Ven ray tnv G. Muyres. Venray, 20 januari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te ver lenen. het vergroten van de woning aan de Meester de Haanstraat 9 te Leunen tnv W.A.M. Manders; het uitbreiden van de woning aan de Kolkweg 33 te Venray tnv H.M.G. Clephas, Henseniusstraat 4-6; het veranderen en vergroten van de woning aan de Kogeldistel 7 te Venray tnv Woningbouwvereni ging Noord-Limburg, Plataanstraat 15; het bouwen van een woning aan de Rozemaryn te Venray tnv M.J. van Gessel, Rozemaryn 19; het uitbreiden van het woon huis aan de Mgr. Hanssenstraat 36 te Oostrum tnv H.G.A.M. Janssen. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 21 januari 1994 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de Vakbalie Gemeente werken van het gemeentehuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray, 20 januari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu, Bouwvergunning aangevraagd (art 19 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de ruimtelijke ordening en/of artikel 50 van de Woningwet, medewer king te verlenen aan de navolgende bouwaanvragen: het bouwen van een kantoor gebouw aan de Ysselsteynseweg 69 te Ysselsteyn tnv Houbensteyn Hol ding bv. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 21 januari 1994 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de Vakbalie Gemeente werken van het gemeentehuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray, 20 januari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks- huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu. Om de dienstverlening aan de burgers te verbeteren heeft de gemeente Venray besloten de openingstijden van het ge meentehuis met ingang van 1 januari dit jaar te verlengen. De openingstijden zijn voor taan als volgt: - Van maandag t/m vrijdag is het centrale informatiepunt (in de hal geopend van 09.00-17.30 uur. - De vakbalies van burgerza ken, sociale zaken, gemeente werken en financiën (alle op de begane grond) zijn van maandag t/m vrijdag ge opend van 09.00-13.00 uur. Op maandagmiddag zijn alle vakbalies bovendien geopend tot 17.30 uur. De donderdag middagopenstelling van Be volkingszaken vervalt hier mee. - De adv-dagen (vrijdagmiddag, oneven weken) zyn het cen trale informatiepunt en alle vakbalies geopend tot 13.00 uur. Het gemeentehuis is op alle werkdagen (behalve op de bo vengenoemde adv-dagen) tele fonisch bereikbaar van 08.00- 18.00 uur. De gemeente Venray zal de eerste drie maanden van dit jaar benutten als een proefpe riode om ook op andere terrei nen te komen tot een betere dienstverlening voor het pu bliek. Zodra deze resultaten zyn geëvalueerd, zullen de maatregelen een definitieve vorm krygen. U zult daarover uitvoerig worden geïnfor meerd in de rubriek Gemeen- tepraat Daarnaast zal de gemeente in maart/april een informatiefolder huis aan huis verspreiden. In april/mei volgt een open dag voor alle burgers. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. het vergroten van de woning aan de Prins Bemhardstraat te Ven ray tnv J.W.M. Janssen. Dennen oord 17; het' bouwen van 84 woningen aan de Wijnruit/Sneeuwklok- je/Sterremuur te Venray tnv Plano- form Zuid BV, Postbus 1080 te Eindhoven; het veranderen van een verga derruimte aan de Beukenlaan 6 te Venray tnv Kinderdagverblijf Duimelot; het uitbreiden van een woon huis aan de Pastoor Jacobspeel 3 te Ysselsteyn tnv J. Lutters; het bouwen van een woning aan de Ranonkel te Venray tnv R. Waayenberg, Pavanestraat 86. Zy die menen door de afgifte vanl één of meer van deze vergunningen| rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd be- zwaarschrft indienen en wel bin nen dertig dagen na de dag, waarop de beschikking is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Venray, 20 januari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu, Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. het bouwen van een tuinhuis je aan de Litsenbergweg 20 te Ys selsteyn tnv H.W.P. Koonings; het bouwen van een tuinhuis je aan de Melchiorhof 9 te Venray tnv J.G.M. Janssen; het bouwen van een tuinhuis je aan de Pastoor Gerardsstraat 7 te Oirlo tnv A.H.P.M. Loonen; het plaatsen van een abri aan de Stationsweg 213 te Venray tnv N.V. Nederlandse Spoorwegen, Ne- ckerspoel 22 te Eindhoven. Zy die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestem- mingen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wet houders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de be schikking is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 ^yeken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Venray, 20 januari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 15