Inwerkingtreding Algemene Wet Bestuursrecht Groenplan Hardeweg Actie voor Bosnië geslaagd u wet ruimtelijke ordening Sporttarieven gymzalen en sporthal Algemene ontheffing sluitingsuur commiss commissies «missles -oR Informatie over nieuwe sporttarieven Drukte bij de glasbak PEEL EN MAAS RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken, gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen .milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Kerstboomversnippering op zaterdag 8 januari In tegenstelling tot voorgaande jaren zullen er - uit milieu- en kostenoverwegingen - nu geen kerstboomverbrandingen maar - versnipperingen plaatsvinden, op hierna genoemde locaties en tijden. Brukske,wijkcentrum, van 15.00 tot 16.30 uur,- Wykvereniging, dhr. W. Marsman, Mozartstraat 20, 5802 HP, tel. 10402. Landweert,wykcentrum, van 13.00 tot 14.30 uur; Wykvereniging, mw. W. Nooyen, Marjolein 27, 5803 JS, tel. 11376. Oostrum,Watermolen, van 10.30 tot 11.30 uur; Werkcomité, dhr. T. Swemers, Mgr. Hanssenstraat 13, 5807 BA, tel. 83952. Leunen,Dorpsplein, van 11.00 tot 12.00 uur; Wykvereniging, mw. E. Clermonts-Thyssen, Loenerveld 17, 5809 BA, tel. 80878. Van de by de betreffende locatie vermelde organisatie wordt ver wacht dat zy ter plaatse gedurende ver versnippering tegen elke inge leverde kerstboom een bon (lot) uit deelt De bonnen kunnen daags ervoor op het politiebureau, by de administratie (le verdieping) wor den afgehaald. Gemeente, afdeling openbare werken (mw. M. Peters, tel. 23430), zorgt voor de versnippering. Kersbomen met kluit kunnen op 7 januari van 10.00-12.00 uur wor den ingeleverd b(j de werkplaats van Gemeentewerken (Acaciastraat 13). Openbare werken zorgt dan voor herplanting om 13.00 uur 's middags in het Hendrikkenbos in Veltum. De trekking van de loterij vindt plaats op het politiebureau door de chef van de basiseenheid Ven ray, waarna de winnende nummers in Peel en Maas en de dorps-Avykbla- den worden bekend gemaakt De Eerste Kamer is onlangs ak koord gegaan met het wetsvoorstel voltooiing eerse fase herziening rechterlijke organisatie. Daarmee is de laatste beslissende stap gezet naar de inwerkingtreding van de eerste fase van de herziening van de rechterlijke organisatie en de Al- j gemene wet bestuursrecht op 1 ja- 1 nuari 1994. De Wet voltooiing eerste fase her ziening rechterlijke organisatie heeft betrekking op de bestuurs rechtelijke rechtsbescherming in ons land. Dit betreft de wyze waar op belanghebbenden by de rechter kunnen opkomen tegen overheids besluiten, zoals de verlening of de weigering van een vergunning, een subsidie of een uitkering. Doelstellingen van de herziening van de rechterlijke organisatie als geheel zijn: -het verbeteren en op peil houden van de kwaliteit van de rechtspraak -het verbeteren van de cliëntge richtheid van de rechtspleging -het scheppen van evenwicht in de structuur van de rechterlijke organisatie Wat het stelsel van de bestuurs rechtelijke rechtsbescherming be treft zyn deze doelstellingen als volgt uitgewerkt Voordat men in beroep kan gaan by de rechter moet eerst een be zwaarschrift worden ingediend by het bestuursorgaan dat het bestre den besluit heelt genomen. Deze verplichte bezwaarschriftprocedu re was al vastgelegd in de zoge noemde eerste tranche van de Algemene Wet Bestuursrecht die reeds vorig jaar in het Staatsblad is verschenen (Stb. 1992, 315). Als hoofdregel geldt dat ér bestuursrechtspraak is in twee fei-' telyke instanties. Na de bezwaar schriftprocedure kunnen belang hebbenden beroep instellen by de rechtbank. Vervolgens staat hoger beroep open by de nieuwe Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (die in de plaats komt van de Afdeling rechtspraak en de Afde ling voor de geschillen van bestuur) of de Centrale Raad van Beroep. In bepaalde gevallen kunnen be langhebbenden in afwijking van deze hoofdregel na de bezwaar schriftprocedure rechtstreeks be-, roep instellen by de Afdeling bestuursrechtspraak of soms by de Centrale Raad van Beroep. Tegely'k met de invoering van het nieuwe stelsel van rechtsbescher ming vervald de Tydelyke Wet Kroongeschillen. Daarmee komt een definitief einde aan het kroon- beroep als vorm van bestuursrech telijke rechtsbescherming. Ook de Wet administratieve rechtspraak overheidsbeschikking (Wet Arob) vervalt. Zowel de bevoegdheid van de rechtbanken als het procesrecht dat zy moeten toepassen, worden nu opgenomen in de Algemene wet bestuursrecht. Dit is de zogenoem de tweede tranche van die wet. Het uniforme bestuursprocesrecht wordt ook van toepassing verklaard op de procedures bij de Afdelng bestuursrechtspraak en de Centrale Raad van Beroep en by enkele an dere administratieve rechters, zoals het College van Beroep voor het be drijfsleven en het College van be roep studiefinanciering. Inwerkingtreding eerste fase herziening rechterlijke organisa tie en Algemene Wet Bestuurs recht per 1 januari 1994 Met de aanvaarding van het wets voorstel voltooiing eerste fase her ziening rechterlijke organisatie door de Eerste Kamer is de laatste en beslissende stap gezet nar de in werkingtreding 'van de eerste fase van de herziening van de rechterlij ke organisatie en de Algemene Wet Bestuursrecht op 1 januari 1994. De gemeente heeft voor de gehele woonwijk Hardeweg in 1991 een groenplan opgesteld. Dit plan om vat onder andere een beplan tingsplan voor de groenstroken langs de wegen. Dit onderdeel van het plan is reeds grotendeels uitge voerd. Daarnaast zyn er in het noorden van de wijk in het bestaan de bosgebied ten hoogte van de Sil- vesterweg/Nicolaashof speelvoorzieningen gepland. In het vooijaar '94 zullen hier enkele speeltoestellen geplaatst worden. Om het speelterrein te kunnen aanleggen zal het bestaande pad Ti- tushof gedeeltelijk geëgaliseerd worden, evenals de ernaast gelegen greppel. Er zal op dezelfde plaats een smaller wandelpad aangelegd worden. Na overleg met de buurt is er voor gekozen de volgende speel toestellen te plaatsen in het bosge bied: een rekstok, schommel, wip en veertoestel. Deze speeltoestellen zyn bestemd voor kinderen in de leeftijdscategorie van 0 tot 6 jaar. In het bosgebied staat nu een dichte beplanting. Om in het gebied meer licht en openheid te krijgen zullen voorjaar '94 in groepen bo men gedund worden. De te dunnen bomen zijn voornamelijk dennen. Het loofhoud (eiken) zal zoveel mo gelijk gehandhaafd blijven. Door het dunnen van de bomen zal te vens een afwisseling van open en bebosde plekken gerealiseerd wor den. Om te voorkomen dat door mosgroei de speeltoestellen onver antwoord glad kunnen worden, zul len de toestellen geplaatst worden op dë open plekken in het bos. Tb- vèns kaiiföfMie ontstane open plek ken wildgras ingezaaid worden. Dit gras groeit alleen wanneer er vol doende licht en lucht aanwezig is. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zyn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewer king te verlenen aan het volgende bouwplan. - een tijdelijke winkelvestiging aan het "Gouden Leeuwterrein" (gedeelte voormalige kartonage- fabriek) te Venray, t.n.v. Leen Bakker B.V., Postbus 43 te Raams- donksveer. De op het bouwplan betrekking hebbende stukken liggen met in gang van 31 december 1993 gedu rende viertien dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 107 van het ge meentehuis (van 9.00-12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren by burge meester en wethouders worden in gediend. Burgemeester en wethouders van Veniay, namens dezen, het hoofd van afdeling volkshuisves ting, ruimtelijke ordening en milieu. Ingekomen Bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week by bur gemeester en wethouders van Ven ray ingekomen bouwaanvragen.- - het bouwen van 30 woningen in Landweert III en 24 woningen aan de Pastinaak te Venray tn.v. Woningbouw Vereniging Noord- Limburg, Postbus 210. - het bouwen van 5 garages en 3 bergingen aan de Wasbloem/Lis- dodde te Venray tn.v. Nevanco -Helden B.V., Postbus 7084 te Pan- ningen. - het bouwen van 19 woningen aan het Vingerhoedskruid te Veniay tn.v. Bouwmy. Janssen B.V., Kempweg 33. - het bouwen van een carport aan de Akelei 3 te Venray tn.v. G.M. Verkoeyen, Akelei 3. - het bouwen van een carport aan de Akelei 5 te Venray tn.v. M.G.M. Hendrix, Akelei 5. - het bouwen van een garage aan de Veulenseweg 60 te Veulen tn.v. G.M.J. Spee, Veulenseweg 60. - het bouwen van een woning aan de Kolkweg te Venray tn.v. H.M.G. Clephas, Henseniusstraat 4-6. het veranderen van eenwoon huis aan de Ooster Thienweg 7 te Oostrum tn.v. M.H.W. Hendrix, Sp ral and weg 3. het bouwen van een showroom aan de Nieuwhuisstraat te Ven ray t.n.v. C. Jacobs, Noordsingel 27. het bouwen van 14 woningen aan het Zevenblad te Venray tn.v. B.B.O.M., Postbus 680 te Sittard. het bouwen van een pluimveestal aan de Beekweg 98 te Vredepeel tn.v. M.J.M. Classens, Beekweg 98. het bouwen van 8 sociale- koopwoningen met berging aan de Zwanenbloem te Venray tn.v. M.C. Projectmanagement, Alterstraat 96a te Heerlen, het uitbreiden van de woning aan het St. Joriskwartier te Ven ray tn.v. C.H.A. van Meijel, Lolle- beekweg 51 te Casten ray. het uitbreiden van de woning aan het St Joriskwartier te Ven iay tn.v. J.B.E. van Well, Laag- heidseweg 23. Venray, 30 december 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling volkshuisves ting, ruimtelijke ordening en milieu. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. Zy die menen door de afgifte van een of meer vand eze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Wet Arob daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Veniay een gemotiveerd be zwaarschrift indienen en wel bin nen 30 dagen na de dag, waarop de beschikking is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. - het plaatsen van een overkap ping aan de Weverstraat 1 te Ven ray tn.v. Schaeffers Dakbedek king, Weverstraat 1. - het veran deren en vergroten van de woning aan de Deunseweg 46 te Venray tn.v. J.V. v.d. Haghen, Deumseweg 46. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen kunnen op grond van de Wet Arob daartegen by het colle ge van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de beschik king is gegeven. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. - het bouwen van een berging aan de Hagel weg 3 te Venray tn.v. T.W. Driessen, Hagelweg 3. Venray, 30 december 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling volkshuisves ting, ruimtelijke ordening en milieu. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bou waanvragen medewerking te verlenen. - het uitbreiden van twee wonin gen aan de Buitenhof te Oostrum t.n.v. Raedts Bouwbedrijf B.V., Postbus 5014 te Venray. - het vergroten van de woning aan de Broekweg 12a te Venray tn.v. P.W. v.d. Broek, Broekweg 12a. - het veranderen van een winkel pand aan het Hensenius- plein/Gouden Leeuwpad te Venray tn.v. Albert Heyn B.V. Provincialeweg 17 te Zaandam. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 31 december 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw beheer, kamer 107 van het gemeen tehuis (van 9.00-12.00 uur) Gedurende deze termyn eventue le bezwaren by burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 30 december 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling volkshuisves ting, ruimtelijke ordening en milieu, Met ingang van 1 januari 1994 worden de gebruikersvergoedingen voor sportaccommodaties ver hoogd. De gemeente heeft alle be trokkenen inmiddels per brief hierover geïnformeerd. Voor alle duidelijkheid zetten wij hieronder nog eens de nieuwe tarieven voor de binnensportaccommodaties op een fy. Gymnastieklokalen Bij contractueel jaarlijks gebruik door particulieren en verenigingen - voor één uur per week op jaar- /seizoenbasis: 666, - voor één uur per week op jaar- /seizoenbasis (by gebruik van meer dan 10 uur per week voor de verenigingen die vallen onder de gemeentelijke subsidieveror dening jeugdsport): 597, By incidenteel vooraf opgegeven gebruik voor particulieren en verenigingen - per uur 17, - per uur voor die verenigingen die vallen onder de gemeentelij ke subsidieverordening en meer dan 10 uur per week gebruik ma ken van de gymzaal: 15, Sporthal Bij contractueel jaarlijks gebruik door particulieren en vereni gingen: Per 1/3 gedeelte: -voor één uur per week op jaar-/sei- zoenbasis: 1.032, -idem voor de verenigingen die val len onder de gemeentelijke subsi dieverordening jeugdsport en meer dan 10 uur per week gebruik maken van de sporthal: 927, Per 2/3 gedeelte zyn de tarieven respectievelijk: 1.533,= en 1.380, Voor de gehele sporthal zyn de ta rieven respectievelijk: 2.033,= en 1.829, Incidenteel vooraf opgegeven ge bruik voor particulieren en vereni gingen: Per 1/3 gedeelte: -per uur f 26, -per uur voor die sportverenigingen die vallen onder de gemeentelijke subsidieverordening jeugdsport en die meer dan 10 uur per week ge bruik maken van de sporthal: 24, Per 2/3 gedeelte bedragen de tarie ven respectievelijk: 37,= en 34, Voor de hele sporthal komen de ta rieven neer op respectievelijk: 49, en 44, De burgemeester van Venray ver leent hierbij - gelet op de artikelen 3 en 48 van de Algemene Politiever ordening Venray - algemene onthef fing van het sluitingsuur voor horecabedrijven in de nacht van 31 december 1993 op 1 januari 1994, met dien verstande dat deze onthef fing niet geldt voor horecabedrij ven die worden geëxploiteerd door een sportvereniging of -stichting. Venray, 17 december 1993 De burgemeester voornoemd, namens deze, het hoofd afdeling Burgerzaken W. Crooymans Bouwvergunning aangevraagd (art 18a WHO) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verlenen aan het ter plaatse gelden de bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwaanvragen: het bouwen van een tuinhuis je aan de Vicarieweg 34 te Leunen tn.v. J.M. Vullings, Vicarieweg 34; het bouwen van een serre aan de Reekgraafstraat 9 te Venray t.n.v. P.L.M. Verstegen, Dakdekkerstraat 7; het vernieuwen van een schuur tot hobbyruimte aan de Beukenlaan 41 te Venray tn.v. F.W. van Lieshout, Beukenlaan 41. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 31 december 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw beheer, kamer 310, van het raad huis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze tennyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray, 30 december 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu. De gemeentelijke actie ten behoe ve van Bosnië is geslaagd. In de ge meente Venray ondertekenden 125 burgers een solidariteitsverklaring. De contante financiële bydrage in de gemeente Venray bedroeg 913,40. Volgens informatie heb ben veel burgers rechtstreeks een bydrage gestort op giro 107 te Utrecht o.v.v. Bosnië. Landelijk zijn volgens een eerste voorlopige telling ongeveer 60.000 solidariteitsverklaringen onderte kend. Daarnaast is op gironummer 107 naar schatting een bedrag van 10 miljoen gulden gestort. Minister Pronk heeft inmiddels besloten dat totaalbedrag op te hogen met 50%. De campagne heeft dus uiteindelijk het mooie bedrag van 15 miljoen gulden opgeleverd. Het gemeentebestuur van Venray dan Iet iedereen die een ve rklaring heeft ondertekend en/of een finan ciële bydrage heeft geleverd voor het slagen van deze campagne. In verband met het ontbreken van voldoende agendapunten ver vallen de geplande vergaderingen van de commissie onderwys, jeugd, sport en recreatie op 6 januari, de commissie culturele zaken op 4 ja nuari, de commissie sociale zaken op 3 januari en de commissie eco nomische zaken op 4 januari. De reguliere vergadering van de commissie maatschappelijke zaken op 4 januari vervalt eveneens. Wel vindt er een gecombineerde verga dering plaats met de commissie ruimtelijke ontwikkeling en volks huisvesting. Op de agenda staan de nota en het raadsvoorstel "Vaststel ling structuurvisie Brukske". Deze bijeenkomst wordt gehouden op maandag 3 januari om 19.00 uur. Ook de reguliere commissieverga dering milieu vervalt. Deze maakt plaats voor een besloten presentatie van een concept-afvalstoflenplan. Uitgenodigd zijn de leden van de commissie milieu, financiën en openbare werken en een aantal ex terne personen. De informatiebij eenkomst vindt plaats op woensdag 5 januari om 18.00 uur. Commissie R.O.V. De vergadering van de commissie voor ruimtelijke ordening en volks huisvesting is op maandag 3 janua ri 1994, aanvang 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergaderruimte is bij de receptie hekènd. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Raadsvoorstel tot vaststelling structuurvisie Brukske (te be handelen in een gecombineer de vergadering met de commissie MAZA) 4. Ingekomen stukken 5. Vaststelling verslag van de ver gadering van 6 december 1993. 6. Gewestelijke zaken. 7. Ter advisering het voorlopig bouwprogramma 1994. 8. Raadsvoorstel inzake het rap port "Structuurplan Venray, fase 1, woningbouw op korte termijn, deelrapport kerkdorpen" 9. Raadsvoorstel inzake bedrijfs- verplaatsing Bouwmy Janssen BV, inhoudende: de aankoop van Onroerend Goed Maatschappij Venro de BV via circa 6.868 m2 grond aan het Gouden Leeuw-terrein, inclusief bijbehorende gebouwen, werken en beplantingen gn inclusief alle schade- elementen, tegen de totale prys van 1.185.000,= de verkoop aan Bouwmy Janssen BV van circa 7.743 m2 bouwgrond in het bestemmingsplan Keizers- veld tegen de prys van 500.391, in totaal, in clusief 17,5% BTW. 10. Raadsvoorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit t.b.v. de bouw van een overdekt vatenpark aan de Oude Oostrumseweg te Venray door de Atebé garage BV 11. Lyst aandachtspunten cie-ROV Vergadering commissie openbare werken Op 6 januari om 18.00 uur wordt de volgende vergadering gehouden. De agenda luidt als volgt. 1. Opening 2. Spreekrecht publiek 3. Vaststelling verslag vergadering van 2 december 4. Ingekomen stukken 1. Verslagvergadering werk groep verkeer d.d. 30-11-1993. Advies: voor ken nisgeving aannemen. 2. Brief aan Zuiveringsschap Limburg m.b.t. gemeentelijk rioleringsplan (GRP). Advies: voor kennisgeving aannemen. 3. Brief aan Gewest Noord- Limburg inzake composte- ringslokaties in Noord- Limburg. Advies: voor ken nisgeving aannemen. 4. Vergaderschema commissie OW. Advies: voor kennisge ving aannemen. 5. Mededelingen 6. Gewestaangelegenheden 7. Betaald Parkeren Commissie financiën De commissie financiën verga dert op woensdag 5 januari a.s. De ze vergadeimg wordt gehouden aansluitend aan de informatiebij eenkomst over het afvalstoffenplan, waarvoor u een afzonderlijke uitno diging hebt ontvangen. De agenda voor de commissie fi nanciën is als volgt: 1. Opening 2. Spreekrecht publiek 3. Vaststelling verslag van de ver gadering van 8 december 1993. 4. Raadsvoorstel vyfde algemene aanpassing begroting 1993. 5. Nota financieel vemieu- wingstr^ject. 6. Raadsvoorstel invordering langs gerechtelijke weg. 7. Gewestaangelegenheden. 8. Ingekomen stukken en mede delingen. Ter inzage ligt: a. overzicht grondverkopen november en december b. stukken Waterleidingsmij. inzake aandeelhouderdver- gadering/tarieven c. artikelen/brieven inzake evaluatie FVW 1993 d. nota over goedkeuring be groting 1993 e. nota budgetbeheer f. planning jaarcyclus 1994 9. Rondvraag 10. Vaststelling datum volgende vergadering De gemeente Venray zal in janua ri drie informatieavonden organise ren over de nieuwe sporttarieven. De bedoeling is de sportverenigin gen die gemeentelijke sportacco- modaties huren, te informeren over de resultaten van het onderzoek naar de sporttarieven en de gevol gen daarvan vanaf 1995. Alle sport verenigingen hebben inmiddels een schrifelijke uitnodiging van het college van B en W ontvangen. Voor de betrokkenen die deze uitnodi ging onverhoopt niet heeft bereikt, vermelden wy hieronder nog even datum en tydstip van de drie bij eenkomsten. - op donderdag 6 januari voor de gebruikers/huurders van de bui tensportaccommodaties op sportpark De'Wieën. - op maandag 10 januari voor de gebruikers/huurders van de sportparken in de Venrayse kerkdorpen. - op donderdag 13 januari voor de gebruikers van de gemeentelijke bi n nensportaccommodaties. Alle bijeenkomsten vinden plaats in de burgerzaal van het raadhuis en beginnen om 20.00 uur. d; \tC IA lat H di 1! D Vii Vis lik '8 December, een gezellige maand vol feestdagen waarby de inwendi ge mens ni^t wordt vergeten. Met deze consumptie stijgt ook het aan bod van eenmalige glasverpakkin gen by de glasbak. De gemeente en de glasinzamelaar doen er alles aan om deze drukte by de glasbakken en -bollen op te vangen. Zo worden de glasbakken extra vaak Tbch kan het gebeuren dat hier en daar glascontainers overvol ra ken. Gevolg hiervan is dat de glasbak-omgeving vol komt te staan met dozen en tassen met glas die niet meer in de glasbak passen. Om te voorkomen dat deze niet- feestelijke tafereeltjes ontstaan, vra gen wy u om het glas niet allemaal tegelyk naar de glasbak te brengen. Wanneer we een paar dagen wach ten met ons bezoek aan de glasbak, worden de problemen al voor een groot deel voorkomen. En mocht een glascontainer on verhoopt toch nog vol zitten, bel dan uw gemeente zodat de glasbak zo spel mogelijk geleegd kan worden. Dus: Glasbak vol? Bel uw ge meente! O 65 Fr br

Peel en Maas | 1993 | | pagina 12